Prosze popatrzec i doradzić :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-22, 18:53   #1
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Post

Prosze popatrzec i doradzić :)


Nie wiedziałam gdzie umieścic ten wątek, na wizażystce dowiedziałam się ze najprawdopodobniej jestesm wiosną. Dziś szłam na spacer i umalowałam sie jak zwykle - delikatnie i postanowiłam pstryknąc kilka zdjec.
Sama zauważyłam jak sie im przyglądam ze :
- mam masakrycznie krótkie i rzadkie rzęsy mimo nałożenia tuszu
- 2 kolory cieni na powiece są prawie niewidoczne a wiem ze nakładałam 2 a nie 1
-moje brwi są takie pomierzwone a przeciez czesałam je bezbarwną odzywka
Jakie jeszcze robie błedy i co moge poprawić , nie umie tak pięknie wycieniowac powieki jak Aga albo FAMME_BANALE oraz wiele z was , oststnio tu tyle pieknych i kolorowych i wyrazistych makijaży, mój jest taki pospolity , chyba nie umiem inaczej
Jesli jestem pomalowana mocniej wydaje mi sie ze wygladam jak klaun.

Dziewczyny co tu dodac co poprawić proszę o cenne wskazówki
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 18:58   #2
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Post Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

jescze te :
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 19:23   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Należę do istot,które mają długie rzęsy,więc nie wiem co poradzić na Twoje krótkie.Jeżeli chodzi o cienie-może to poprostu wina cieni,wydaje mi się,że jeżeli byś zmieniła cienie na bardziej kremowe to efekt na oczkach byłby bardziej wyrazisty.Ale i tak nie jest źle
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 19:23   #4
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Mozesz poprobowac na powiece tzwn. banana, tj. cieniowanie dwoma cieniami - jasnym np. jasnym, mlecznym rozem, i ciemniejszym (tutaj widze fiolet na calej powiece, chociaz piszesz, ze uzylas 2 kolory ), na przyklad ten fiolet. Jesli mnie oko nie myli to masz zielone oczy, bardzo Ci ladnie w fiolecie. Co do makijazu oczu, to zauwazylam, ze masz szeroko rozstawione oczy (oczywiscie nie jakos przesadnie ) i brwi. Takie oczy mozesz optycznie "przyblizyc" nakladajac ciemniejszy cien przy nasadzie nosa, przy wewnetrznych kacikach, ale "na gorze", bardziej przy brwiach. Czyli najlepiej jak pocwiczysz takiego klasycznego 2banana" z tym, ze cien ciemniejszy wycieniujesz w strone wewnetrznych kacikow, w gore. Masz takie KOCIE OCZY, sliczne.
Poza tym masz ladne kosci policzkowe, mozesz z powodzeniem je podkreslic delikatnym, brzoskwioniowym rozem.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 19:42   #5
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

dziękuje za odzew Famme hmmmm banan mówisz ?? czyli ciemniejszym cieniem mam malować ta część pozwyżej załamania powieki ( kurcze nie umiem wytłumaczyć
no bede próbować, a co do kolorków to naprawde użyłam 2 kolory ) chyba sie za delikatnie maluje....
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 19:50   #6
emilio
Raczkowanie
 
Avatar emilio
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 259
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

pierwsze, co chce powiedziec, to to, ze masz sliczna twarz i nawet bez makijazu wygladasz uroczo :) Po drugie, wydaje mi sie, ze masz opadajace kaciki oczu, ale moge sie mylic, moze to wina zdjec robionych od dolu? ale jesli nie, to sprobuj kreske w zewn. kaciku podciagnac nieco ku gorze. Co do cieni, to wydaje mi sie, ze to efekt zbyt malo intensywnych cieni, moze kup sobie jakies intensywniejsze? albo nakladaj cienie mokra pacynka - kolor bedzie ciemniejszy i wyrazisty. Rzeczywiscie masz krotkie rzesy - tak jak i ja - ale naprawde nie wiem, czy jest jakis cudowny srodek. Czytalam kiedys o odzywce do rzes i brwi Talika Lipocills, czy jakos tak. Podobno rewelacyjna, ale jak dla mnie za droga:/ no i trudno ja dostac. Chyba najlepszym i najtanszym rozwiazaniem bedzie dobry tusz wydluzajacy i opanowanie techniki malowania. Najlepiej gdy sie maluje takie rzesy z lusterkiem pod nosem, tak, bys patrzyla w dol i widziala w lusterku swoje dziurki w nosie :) wtedy mozna wywinac rzesy maksymalnie w gore i przez to wydaja sie dluzsze.
Aha, najbardziej podoba mi sie ostatnie zdjatko w 1 poscie-slicznie na nim wyszlas:)
Pozdrawiam
__________________
"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz mieć zawsze w głowie tę samą pustkę i ciszę."

G. Turnau
emilio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 20:04   #7
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

hmmm juz sama nie wiem co z tymi cieniami , wydaje mi sie ze są intensywne ...
rzesy marniutkie ... jakich ja juz tuszy nie uzywałam ) no ale nic bede próbować )
dzięki za komplement co do zdjecia -strasznie trudno sobie samej zrobić zdjecia zeby wyszło w miare dobrze - bez zdeformowania :P
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 21:32   #8
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Talking Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Plasiam ze tak tyroszq nie na temat i w ogole patrze tam gdzie nie powinnam, ale ten motylek w bluzeczce bardzo mi siem spodobal, slodki =]
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 21:56   #9
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Cytat:
Napisane przez magda20
dziękuje za odzew Famme hmmmm banan mówisz ?? czyli ciemniejszym cieniem mam malować ta część pozwyżej załamania powieki ( kurcze nie umiem wytłumaczyć
no bede próbować, a co do kolorków to naprawde użyłam 2 kolory ) chyba sie za delikatnie maluje....
Tak, ale wazne jest tez zebys wymodelowala "partie" oka w wewnetrznym, gornym kaciku, tj. tym blizej nosa. Masz szeroko rozstawione oczy i brwi i wlasnie trzeba by bylo zabudowac te za szeroka "przestrzen". Mozna to osiagnac poprzez odpowiednie cieniowanie. Jesli znajde jakies zdjecie ktore odzwierciedlaloby to o czym mowie, to wkleje...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 22:02   #10
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Magda, ależ Ty masz sympatyczną buzię! Ciekawe tęczówki i bardzo ładną cerę i usta I dołeczkiiii!!!!!! (zawsze chciałam mieć!)
Do tego, co piszą dziewczyny, dodałabym cosik w sprawie rzęs Spróbuj je optycznie zagęszczać i "intensyfikować" malując na linii rzęs cienką kreseczkę (w zależności od makijażu- grafitową... czarną... niemal czarną śliwkę... itp.) i delikatnie ją rozcierając- rzęsy nabiorą wtedy takiego "puszystego" wyglądu Możesz też spróbować "punkcikować" linię rzęs eye-linerem.
Wypróbowałaś słynną mascarę "2000cal"? Ja jej nie używałam, ale moje koleżanki i sporo wizażanek- tak, i raczej były zadowolone

A to, że makijaż jest delikatny, to żadna wada Taka świetlista mgiełka na powiekach jest urocza


PS: Chciałabym wykorzystać pomysł z motylkiem w dekolcie - mogę?
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 22:07   #11
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning
Magda, ależ Ty masz sympatyczną buzię! Ciekawe tęczówki i bardzo ładną cerę i usta I dołeczkiiii!!!!!! (zawsze chciałam mieć!)
Do tego, co piszą dziewczyny, dodałabym cosik w sprawie rzęs Spróbuj je optycznie zagęszczać i "intensyfikować" malując na linii rzęs cienką kreseczkę (w zależności od makijażu- grafitową... czarną... niemal czarną śliwkę... itp.) i delikatnie ją rozcierając- rzęsy nabiorą wtedy takiego "puszystego" wyglądu Możesz też spróbować "punkcikować" linię rzęs eye-linerem.
Wypróbowałaś słynną mascarę "2000cal"? Ja jej nie używałam, ale moje koleżanki i sporo wizażanek- tak, i raczej były zadowolone

A to, że makijaż jest delikatny, to żadna wada Taka świetlista mgiełka na powiekach jest urocza


PS: Chciałabym wykorzystać pomysł z motylkiem w dekolcie - mogę?
Acha, a na specjalne okazje, w zewnetrznych kacikach mozesz dokleic zawsze sztuczne kepki rzes...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 22:22   #12
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Znalazlam taka jedna fotke Cindy, makijaz jej oka w jakims stopniu wyjasnia, pokazuje to co mialam na mysli powyzej.

Zauwaz jak ma wycieniowane oczy przy nasadzie nosa. Wlasnie takiej podobnej korekty potrzebujesz. Wklejam fotke.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 23:49   #13
martaaaa
Raczkowanie
 
Avatar martaaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 162
Smile Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

WIECEJ PEWNOSCI SIEBIE!!!!Jestes bardzo ladna i zadbana.Polecam uzywania mocniejszega cienia z perlowym polyskiem.Z rzesami mam ten sam problem(coz taka nasza uroda)uzywam tuszu clinique,ktory mocno pogrubia rzesyI koniecznie zastosuj bronzowy,rozswietlajacy roz na policzkiI moze jeszcze troszeczke wystaw buzie do sloneczka
martaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 07:21   #14
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Lazy_Morning oczywiście ze możesz takiego motylko wykorzystać bluzka którą mamna zdjeciach kupiłam gotową , nie wiem czy można takie motylko kupić ...
Dziś próbowałam robic takiego banan na powiece ale wyszło to fatalnie ;/ ... zdjec nie robiłam bo byscie sie wystraszyły
Cienie kupuje w większości błyszczące lub z perłą , matowych mam naprawde mało ... nie wiem może ja tego nakładam za mało , ale jak za dużo dam to mam wrażenie jakbym miała kilo tynku nat warzy
dziękuje za wszystkie miłe odpowiedzi )
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 08:08   #15
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Cytat:
Napisane przez magda20
Dziś próbowałam robic takiego banan na powiece ale wyszło to fatalnie ;/ ... zdjec nie robiłam bo byscie sie wystraszyły
Cienie kupuje w większości błyszczące lub z perłą , matowych mam naprawde mało ... nie wiem może ja tego nakładam za mało , ale jak za dużo dam to mam wrażenie jakbym miała kilo tynku nat warzy
dziękuje za wszystkie miłe odpowiedzi )
Hmm, no wiem, piersze cieniowania trudne sa, ale jesli bedziesz probowac, probowac, probowac i jeszcze raz probowac to na pewno za ktoryms tam razem pieknie Ci wyjdzie...
Radzilabym Ci kupic zestawik jak najbardziej naturalnych kolorystycznie cieni, na przyklad mala paletka cieni INGLOTA - nie wytracisz sie, a cienie sa przyzwoitej jakosci. Na przyklad paletka 3 kolorow - jakis bezyk, kawa z mlekiem, braz, biel...
Na ruchoma powieke nakladasz sredniej intensywnosci cien, na przyklad jasny bez, zalamanie powieki cieniujesz najciemniejszym - na przyklad braz, rozcierajac go delikatnie pedzelkiem w strone noska, ale oczywiscie nie az tak mocno zeby zachodzil na nos, pod samymi brawiami nakladasz punkt jasny, np najjasniejszy cien, bialy. Powodzenia! Probuj, probuj! Cwiczenia czynia mistrza!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 10:55   #16
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Cytat:
Napisane przez magda20
Lazy_Morning oczywiście ze możesz takiego motylko wykorzystać bluzka którą mamna zdjeciach kupiłam gotową , nie wiem czy można takie motylko kupić ...

Magda Ja to sobie własnoręcznie popełnię

Dziś próbowałam robic takiego banan na powiece ale wyszło to fatalnie ;/ ... zdjec nie robiłam bo byscie sie wystraszyły

Nie cykaj się wstawiać fotki A nuż taka np. Femme jedną trafną podpowiedzią nakieruje Cię na właściwy kurs Zawsze możesz po konsultacji usunąć załącznik

Cienie kupuje w większości błyszczące lub z perłą , matowych mam naprawde mało ... nie wiem może ja tego nakładam za mało , ale jak za dużo dam to mam wrażenie jakbym miała kilo tynku nat warzy
dziękuje za wszystkie miłe odpowiedzi )
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 11:01   #17
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

może spróbuj cieniutką kreskę na powiece(będzie się wydawało że masz więcej rzęs) i wytuszuj je kilka razy pogrubiającą i wydłużającą maskarą. a co do cieni to dziewczyny maja rację-przyda się cieniowanie
pozdrawiam
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 11:18   #18
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Post Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Cytat:
Napisane przez sylwia18
może spróbuj cieniutką kreskę na powiece(będzie się wydawało że masz więcej rzęs) i wytuszuj je kilka razy pogrubiającą i wydłużającą maskarą. a co do cieni to dziewczyny maja rację-przyda się cieniowanie
pozdrawiam

może nie widac tego na zdjeciach ale mam tu narysowne takie drobne kreseczki na lini rzęs ) hehe i tak marnie wyglądają a co by było jak bym ich nie namalowała :P
strasznie lubie takie reczne robótki jka makijaże i upiększanie ale stanowczo bardziej wole makijażować koleżanki a nie siebie samą
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 17:36   #19
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Cytat:
Napisane przez Guni
Plasiam ze tak tyroszq nie na temat i w ogole patrze tam gdzie nie powinnam, ale ten motylek w bluzeczce bardzo mi siem spodobal, slodki =]
Pierwsze na co zwróciłam uwage, to też właśnie ten cudowny motylek Magda, sliczny on jest

A teraz wracam do Twojego postu - jeżeli chces rzęsy w rozmiarze XXL to polecam Ci tusz w bardzo przystępnej cenie : Maybelline Volum' Express turbo boost. Sama mam co prawda dosć długie i gęste rzęsy więc z większości maskar jestem zadowolona. Ale ten tusz "robi" naprawdę spektakularnie długie rzęsy. Na dzień często rezygnuję z niego bo wtedy moje rzęsy zmieniaja siew takie "skrzydła", więc jeżeli zależy mi na bardziej naturalnym efekcie używam innych maskar
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-23, 20:10   #20
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Smile Dot.: Prosze popatrzec i doradzić :)

Maju właśnie uzywam tuszu Maybelline Volum' Express tyle ze nie turbo boost tylko tego klasycznego - słyszałam ze on skleja rzęsy i nie ma zbyt dobrych opinii i dlatego kupiłam ten.
Wszystkie wizażanki chwalą max factor 2000 kcal i chyba na niego skusze sie , bo oprócz jednej wpadki z max factorem ( okropny sealmles fuuuuj a nie podkład niewidoczny ) lubie tą firme.
A może którąś z wizażanek ma nowy tusz Astora wydłużająco-podkręcający z lycrą ?? Ogólnie to w sferze kosmetyków poruszam sie raczej po średniej i niższej półce cenowej tak wiec jesli macie jescze jakies propozycje to czekam.
hmmm oststnio patrzac na takie kolorowe wiosenno papuzie makijaze mam na nie ochote i chyba zakupie jakąs kolorową paletke inglota zeby kolorek dać ( tylko musze unikac wszelkich niebieskości bo w tym wygladam fatalnie ) .

No i widze ze wam sie mój motylek podoba bardzo sie ciesze m.in. dla tego motylka kupiłam tą bluzeczke

Dołączam jescze cień którym sie malowałam, Famme mówiła ze to jeden kolorek mam na powiece a tam naprawde jest 3 hihi tylko ja trosze antytalencie jestem i tego nie widać ale bede ćwiczyć )
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...

Edytowane przez magda20
Czas edycji: 2005-05-24 o 16:31
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.