Do Agi Z...i nie tylko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-22, 22:25   #1
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170

Do Agi Z...i nie tylko


Przeczytałam wszystko co bylo o kolorach cieni dla zielonych oczu.Mój problem polega na tym ,że moje oprócz tego ,że są zielone ,są też często zaczerwienione/lata noszenia soczewek zrobiły swoje/A-ha, mam jeszcze cienie pod oczami wyzierające spod korektora.Składając to wszystko do kupy zostaje niewiele możliwości.Osobiście lubię żółty,oranż może coś w tą nutę.Doradżcie,proszę
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 12:07   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agi Z...i nie tylko

Droga Misio [img]icons/icon7.gif[/img]
Jeżeli Twoje oczka są często zaczerwienione, to niestety cienie do powiek, zwlaszcza o intensywnej niebiesko-zielonej kolorystyce dodatkowo to zaczerwienienie podkreślą. Także na pewno unikaj błękitu, zieleni, granatu, fioletu.
Co do kolorów zółtego i pomarańczowego to efekt będzie na pewno lepszy, ale też te kolory nie powinny byc bardzo ostre. Unikaj równiez wszelkich czerwonych refrksów czy akcentów tuz przy gałce ocznej.
Najbezpieczniejszymi kolorami będą kolory cieliste i matowe. Delikatny, przydymiony makijaż plus jasna biała lub perłowa ( byle bez niebieskiej poświaty) kredka nad linia rzęs.
Zawsze możesz do nich dodac jakiś mały akcent kolorystyczny dla ożywienia makijażu. Ale najlepiej nie przyciągać dodatkowo uwagi do oczu, jeśli wygladają na zmęczone. Może wtedy lepiej bardziej skupić się na ustach.

Natomiast jeśli oczka masz wypoczęte, to możesz bawić się do woli kolorkami: koralowym różem, pomarańczowym, różowym w połaczeniu z jasnym szarym lub grafitowym.

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 13:15   #3
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: Do Agi Z...i nie tylko

Dzięki,tego się niestety spodziewałam.Tym bardziej,że bozi najlepiej wyszły u mnie właśnie oczy a usta nie specjalnie.Znaczy to też,że mak. oczu będę musiała wymyślać od nowa a pan w Sephorze nie jest tak genialny, bo dobrał mi kolory różowe[a oczy były na pewno czerwone]
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.