jaki makijaż???? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-01, 14:43   #31
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż????/ BabciaWeatherwax

[img]icons/1jupi.gif[/img]
Moje włoski się kręca i to baaaaaardzo, ale nie są to jakieś buuujne grube loki, raczej kilka luźno wiszących cienkich loków. Wyglądają one tak jak a załaczonej fotce (choc to nie moja... znalzłam ją). Na fotce, ta kobieta ma włosy ma jakby "prościejsze" na górze.... mnie sie kręcą, ale są klapięte i nawet dyfuzorem ich nie podniosłam. No i ja mam 1/3 tego co ona ma na głowie. Bo baaardzo mi wypadają.
Czy do brody.... już nie wiem, lubie długie włosy (ale nie takie cienizny jak moje). Boje sie, że jeśli miałabym włosy do brody (teraz są za ramiona lekko i troche pocieniowane) to, że moja już okrągła twarz będzie bardziej jak grejfrut wyglądała, a chciałam ją wyszczuplić.
uffff... mam nadzieje że to pomoże.
Coś mi sie wydaje że tą fotką tylko namieszałam.... przepraszam, jeśli tak.
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 22:12   #32
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: jaki makijaż????/ Monika

Ufffff... Co za czasy, kręcone chyba sa niemodne, bo znalezienie sensownej fryzury "curly" graniczy z cudem... [img]icons/icon12.gif[/img]

Znalazłam kilka propozycji. Piszesz Moniś, ze masz klapnięte na górze włoski - prawdopodobnie pod ciężarem... Żeby je podnieść, trzeba ścieniować... nie bój się, że Cię powiększą, piękne włosy odwracaja uwagę od innych elementów... [img]icons/icon12.gif[/img]

zdj.1 podcięcie i wycieniowanie, friz suuuper, kosmyki opadające na twarz maskują jej pulchność... wycieniowanie podnosi friz do góry. Bajerek [img]icons/icon12.gif[/img]

zdj.2 w Twoim przypadku będzie wymagało trochę pracy i grubych wałków... Ale bardzo ładne...

zdj.3 upięcie góra lekko uniesiona, spięta z tyłu spinką, tył rozpuszczony. Szalenie twarzowe, nieskomplikowane w wykonaniu, pasujące do stylizacji Latino i w dodatku modne. Same plusy, tylko poćwiczyć realizację [img]icons/icon10.gif[/img]

zdj.4 przy okazji stylizacja na południową piękność, w czyim wykonaniu widać. Będzie Ci do twarzy w takim upięciu i stylizacji [img]icons/icon10.gif[/img]

Aha, nie zapomnij o głębokich dekoltach, nie ma południowej piękności bez dekoltów [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 22:26   #33
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: jaki makijaż????/ Monika

[img]icons/icon7.gif[/img] no Buniek foty jak zwykle piekne [img]icons/icon7.gif[/img] plask, plask - brawa dla Wiedzmy [img]icons/icon10.gif[/img]

Dla mnie, dla Moni najlepszy makijaz i fryz- na focie number tri [img]icons/icon12.gif[/img] serio, serio.

[img]icons/1cmok.gif[/img] dla Babci za piekne foty i nie mniej piekna wyobraznie [img]icons/icon7.gif[/img] i dla Potwora za cierpliwosc [img]icons/icon7.gif[/img] z okazji braku obiadu, ze wzgledu an czas poswiecony w necie na szukaniu wizazowym- wiemm co to za bol [img]icons/icon10.gif[/img] - szczere wyrazy współczucia [img]icons/icon10.gif[/img]

ech, TY rybo ty [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 22:43   #34
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: jaki makijaż????/ Ola

Ola napisał(a):
> [img]icons/icon7.gif[/img] no Buniek foty jak zwykle piekne [img]icons/icon7.gif[/img] plask, plask - brawa dla Wiedzmy [img]icons/icon10.gif[/img]

Dziękuję, dziękuję, taki poklask to miód dla mojego wiedźmiego serducha [img]icons/1list.gif[/img]
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img] dla Babci za piekne foty i nie mniej piekna wyobraznie [img]icons/icon7.gif[/img] i dla Potwora za cierpliwosc [img]icons/icon7.gif[/img] z okazji braku obiadu, ze wzgledu an czas poswiecony w necie na szukaniu wizazowym- wiemm co to za bol [img]icons/icon10.gif[/img] - szczere wyrazy współczucia [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Obiad był! [img]icons/icon10.gif[/img] Ale niewymowna fakticznie odsiedziana [img]icons/icon22.gif[/img] idem, może mi masaż zrobi [img]icons/icon12.gif[/img]

> ech, TY rybo ty [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]

Nawzajem [img]icons/icon29.gif[/img] Ti Rybko, Ti [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 19:48   #35
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż????/ Babcia

Oj...... jaka ta pierwsza ładna............... ale dość drastyczna jak dla mnie, ale kto wie, ktooo wie [img]icons/icon7.gif[/img]

Chyba jednak spróbuje coś pokombinować z tą trzecią.... ciekawe czy będę wtedy tak wyglądała jak Salma Hayek [img]icons/icon12.gif[/img] .. noi... i musze sie przyznać że chętnie ostatnią wypróbuje... tylko gdzie ja o tej porze dorwe taki kwiat [img]icons/icon12.gif[/img]

Baaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuje za trud i czas... naprawde [img]icons/1cmok.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 21:04   #36
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: fryzurka,makijaz- Monik :)

no dobra Moni, to ja jak zwykle ostatnia [img]icons/icon12.gif[/img] zdjecia tez pewnie z gatunku tych "ostatnich" [img]icons/icon10.gif[/img] ale nie mam tyle czasu na necik, ile bym chciala [img]icons/icon9.gif[/img] ale do roboty [img]icons/icon7.gif[/img]

1.Kolor- w takim kolorku było by Ci pieknie [img]icons/icon7.gif[/img]
2.Scięcie- scieniowane, rozbałaganione Twoje własne włoski [img]icons/icon7.gif[/img]

a reszta to makijazyki [img]icons/icon7.gif[/img] bedzie Ci w nich pieknie [img]icons/icon7.gif[/img] szczegółowo opisała juz Noa, co i jak [img]icons/icon7.gif[/img] ja dodam, ze chodzi mi w twoim przypadku o lekko dymną dolną powiekę ( delikatnie ciemna - braz, czarna kredka + roztarty cien- np. ciemny matowy braz [img]icons/icon12.gif[/img]

i juz [img]icons/icon7.gif[/img] a teraz oglądaj [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 21:45   #37
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: fryzurka,makijaz- Monik :)

Olunia bardzo przeprasza, ale z okazji, że sprzęt jej odmówił pposłuszeństwa nie wkleiła wszystkiego i zdaje się kolejność zdjęć się pomajtała [img]icons/icon10.gif[/img] Jutro poprawi hehehehe [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-02, 23:25   #38
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jaki makijaż???? AgaZ

Witaj Moniczko [img]icons/icon7.gif[/img]
To jeszcze ja dodam kilka słów od siebie. Masz bardzo ładną młodziutką buźkę i uważam, że trochę za wcześnie stylizować się na południową sex bombę [img]icons/icon7.gif[/img] Na to masz jeszcze czas, bo stracisz ten dziewczęcy urok.
Noa bardzo trafiła z propozycją falbanek, dekoltów, spódniczek. Będzie Ci w nich ślicznie.
Do tego proponuję makijaż w tonacji takiej jak wkleiła Ola - zdj. 2 i 3; Do tego możesz jeszcze swobodnie dołożyć róż, śliwkę, ametyst, wszelkie chłodne brązy. Mogą to być cienie matowe jak i perłowe, te drugie ze względu na wielkość oczek nawet bardziej. Nie obrysowuj mocno oka ciemnymi cieniami, ani kredkami. Makijaż musi być lekki. Najciemniejsze powinny być rzęski [img]icons/icon7.gif[/img] które dodatkowo możesz podwijać do góry. To dodatkowo powiększy oko.

Możesz szaleć z kolorami i typami szminek i błyszczyków. Z tego co widzę, usta to Twój atut [img]icons/icon7.gif[/img]

Fryzurkę polecam taką jak na zdjęciu Babci [img]icons/icon7.gif[/img]Pierwsza, bądź druga. Mocno pocieniowane włoski, podkręcone i opadające filuternie na buzię. Sama słodycz [img]icons/icon7.gif[/img]
Troszkę uciążliwe to nawijanie na wałeczki, ale efekt wart tego poświęcenia [img]icons/icon7.gif[/img]

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 10:08   #39
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: fryzurka,makijaz- Monik :)poprawka :)

Buniek- dzieki za info [img]icons/icon29.gif[/img] ale wczoraj mi sei komp zbuntował [img]icons/icon10.gif[/img] a Ti nie ma i nie miał kto go naprawic [img]icons/icon12.gif[/img] a ja sie nie znam na maszynkach [img]icons/icon10.gif[/img]

dzien dobry [img]icons/icon7.gif[/img]

dobra, to dodaje jeszcze kilka fotek [img]icons/icon7.gif[/img] Bunia ma racje [img]icons/icon10.gif[/img] - w dwóch pierwszych fotkach z mojego pierwszego posta pomerdała mi sie kolejnosc, hyhy [img]icons/icon10.gif[/img] 1 to scięcie [img]icons/icon7.gif[/img] 2 to kolorek [img]icons/icon7.gif[/img]

a teraz nowe fotki [img]icons/icon7.gif[/img]

1. makijazyk - o sczegółach juz napisano [img]icons/icon7.gif[/img] , 2. krzywy przedziałek - ja takie uwielbiam, a Tobie bedzie w nim super [img]icons/icon7.gif[/img] 3 - fryzurka ( upiecie) + kolorki ubran + falbanki [img]icons/icon7.gif[/img]= cud , mjut [img]icons/icon12.gif[/img] i orzeszki [img]icons/icon10.gif[/img]

Dodam na marginesie Moni, ze ja takie Gwiazdy jak ty [img]icons/icon7.gif[/img] czyt o takiej urodzie i wloskach - uwielbiam w kucykach i warkoczykach, z lekko rozstrzepaną = rozbałaganioną grzywką, a do tego jakas super letnia , krótka na ramiączkach, z dekoltem sukienusia, fajne klapeczki na paseczki i na obcasiku ..iii.. ucchhh... [img]icons/icon10.gif[/img] jest bosssko [img]icons/icon7.gif[/img] poogldaj sobie [img]icons/icon7.gif[/img]

to ja se grzecznie tuptam do pracy z powrotem - buziula i [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 14:04   #40
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: fryzurka,makijaz- Ola!!!

Ola.. już raz pisałam.. napisze jeszcze raz.. jesteś Wielka [img]icons/icon7.gif[/img] Cuuuuudne fotki. Boje sie takich rozwianych krótkich włosów, przez moją beczkowatą twarz, ale i Ty i Babcia mi proponujecie.... wiec chyba sie zdecyduje [img]icons/icon7.gif[/img]

A makijażyk.... ehhhhhhh...... czemu nie jestem mulatką???
Ale cudnyyyy [img]icons/1ehem.gif[/img] ... ale lato idzie.... ładna opalenizna...mniam mniam... i takie oczka. Cudneeee [img]icons/icon14.gif[/img]

Wiem, mam nie dzieować.... ale nie można. Dzięki wszystkimmmmm którzy mi pomogli...... ja sie biore ostro do roboty [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img]

Pozdrawiam,
Monika
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 14:08   #41
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: fryzurka,makijaz- Ola!!!

Ola.. już raz pisałam.. napisze jeszcze raz.. jesteś Wielka [img]icons/icon7.gif[/img] Cuuuuudne fotki. Boje sie takich rozwianych krótkich włosów, przez moją beczkowatą twarz, ale i Ty i Babcia mi proponujecie.... wiec chyba sie zdecyduje [img]icons/icon7.gif[/img]

A makijażyk.... ehhhhhhh...... czemu nie jestem mulatką???
Ale cudnyyyy [img]icons/1ehem.gif[/img] ... ale lato idzie.... ładna opalenizna...mniam mniam... i takie oczka. Cudneeee [img]icons/icon14.gif[/img]

Wiem, mam nie dzieować.... ale nie można. Dzięki wszystkimmmmm którzy mi pomogli...... ja sie biore ostro do roboty [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img]

Pozdrawiam,
Monika
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-03, 14:35   #42
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: fryzurka,makijaz- Ola!!!

cissss malenka, bo ktos usłyszy [img]icons/icon10.gif[/img]


buziaki [img]icons/1cmok.gif[/img] i napisz o efektach - a o siebie i wloski sie nie martw- scieniowane , rozwichrzone, nie bedą Cie poszerzały ..

wracam do pracy [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 19:53   #43
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż???? AgaZ

OJ..... jak już 3 specjalistki mówią ściąć .... to ja ścinam [img]icons/icon7.gif[/img] !!!! Ale boooooje sie [img]icons/icon7.gif[/img]
Aga a z tym makijażykiem to sie namęcze, ale dam rade [img]icons/icon12.gif[/img] Jutro jade na zakupki [img]icons/1jupi.gif[/img] ! [img]icons/icon7.gif[/img]
A tak wogóle, to ja już zapomniałam jak kiedyś baaaaaardzo kochałam sie w falbankach i tego typu rzeczach... niech już będzie ciepło....

Dziękuje z całego serduszka za wszystkie rady, porady opinie... itd... [img]icons/1roza.gif[/img]
Jesteście Kochane !!

A tak wogóle to jak już sie obetne (brrrr [img]icons/icon12.gif[/img] ) i naucze malować to robie fotke i wklejam tu [img]icons/icon7.gif[/img]

Dzięki jeszcze raz... pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 19:54   #44
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż???? AgaZ

OJ..... jak już 3 specjalistki mówią ściąć .... to ja ścinam [img]icons/icon7.gif[/img] !!!! Ale boooooje sie [img]icons/icon7.gif[/img]
Aga a z tym makijażykiem to sie namęcze, ale dam rade [img]icons/icon12.gif[/img] Jutro jade na zakupki [img]icons/1jupi.gif[/img] ! [img]icons/icon7.gif[/img]
A tak wogóle, to ja już zapomniałam jak kiedyś baaaaaardzo kochałam sie w falbankach i tego typu rzeczach... niech już będzie ciepło....

Dziękuje z całego serduszka za wszystkie rady, porady opinie... itd... [img]icons/1roza.gif[/img]
Jesteście Kochane !!

A tak wogóle to jak już sie obetne (brrrr [img]icons/icon12.gif[/img] ) i naucze malować to robie fotke i wklejam tu [img]icons/icon7.gif[/img]

Dzięki jeszcze raz... pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 20:04   #45
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jaki makijaż???? AgaZ do Moniki

Moniczko!!!
Tylko nie daj sie obciąc za krótko, bo zamiast rozkosznych loczków do połowy szyi będziesz miała baranka na głowce. Pamiętaj o dużym zapasie na te loczki [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmok [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.