Gra o tron - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-15, 01:33   #4111
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

SPOJLERY



Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja, z samego rana.

Czy tylko ja uwazam, ze pomysl z ta jazda za mur jest poroniony?
bo to pomysł Tyriona (no może nie bezpośrednio ale jemu się zamarzył umarły) a on przy Dance ma same poronione pomysły

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Ja tylko napiszę, że się wzruszyłam na scenie Cersei i Jamiego jakoś to tak tchnęło w nich nadzieję, że jeszcze się ułoży? Że Cersei nie jest tak do cna zła, jakieś ludzkie uczucia ma

A co do reszty to ser Jorah idź za mur spoko, ale Jasiek nie, Jasiek zostań ze mnom no nic, czekamy na #boatsex
nie wierzę w tą ciążę a już na pewno nie wierzę, że to dziecko Jamiego - jak już to będzie żelazny człowiek, jak dla mnie to chodziło tylko o lojalność Jamiego

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
(...)
Dla mnie Danka łypie na niego maślanym okiem,on niewzruszony ( i teraz nie wiadomo czy takie drewno aktor czy mial grac ciagle ta sama mine )
Jon jak zawsze - nic nie wie

w ogóle mam wrażenie, że w tym odcinku chodziło w sumie o porozstawianie pionków na mapie - Jon za mur, w Winterfell szykuje się afera (jakby Bran nie mógł siostrom powiedzieć, że Littelfinger próbuje je skłócić), Danka grzecznie czeka na skale, Cersei grzecznie czeka na Dankę, Goździki w drodze, bękart się nawet odnalazł, materiał pod zdradę Tyriona gotowy...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-08-15 o 01:35
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 07:05   #4112
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Gra o tron

SPOJLERY


odcinek taki sobie, trochę mi się wlókł w porównaniu do poprzedniego. Też mi się nie widzi ten pomysł ze schwytaniem umarlaka i nie bardzo rozumiem, po co to I jak oni chcą to zrobić
Dany ładnie wyglądała, do twarzy jej w czerni, i tyle. Nie przepadam za nią, dla mnie jest szalona. Niby nie chce zabijać, a robi to bez mrugnięcia okiem i wyraźnie sprawia jej to przyjemność. Marzy jej się chyba jakiś utopijny socjalizm, gdzie wszyscy są równi, ale z drugiej strony musi nad tym wszystkim być silny władca, którzy trzyma wszystkich za mordę. Dla mnie nie jest lepsza od Cersei :/ A Tyrion chyba się zorientował, że wpadł z deszczu pod rynnę.
Co do romansu Jon-Dany to dziś mi się śnił hah Ale zero chemii między nimi, za to między nią a Jorahem aż iskry latały
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 10:09   #4113
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Gra o tron

SPOJLERY


[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;76298731]Dla mnie watek Danki i Jona jest naciagany jak guma w starych majtach Jezeli spoilery sie sprawdza to chyba zejde.
[/QUOTE]

Czy az taki naciagany..? A tak naprawde to co mogloby sklonic Danke do zmiany kierunku walki z Cersei na pomoc Jonowi i walke z Wedrowcami? No przeciez tylko MILOSC
Poza tym to, jak Jon zblizyl sie do Drogona bez zostania zgrillowanym musialo zaimponowac Dany


Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Dany ładnie wyglądała, do twarzy jej w czerni, i tyle. Nie przepadam za nią, dla mnie jest szalona. Niby nie chce zabijać, a robi to bez mrugnięcia okiem i wyraźnie sprawia jej to przyjemność. Marzy jej się chyba jakiś utopijny socjalizm, gdzie wszyscy są równi, ale z drugiej strony musi nad tym wszystkim być silny władca, którzy trzyma wszystkich za mordę. Dla mnie nie jest lepsza od Cersei


Chodzcie ze mna, dam wam lepszy swiat! A jak nie to was spale...


Jorah powraca...zeby zaraz zginac...jakie to praktyczne...

Littelfinger jednak jeszcze jest w formie i udaje mu sie utkac intryge...jestem jednak rozczarowna Arya, ze moze byc taka latwowierna...wydaje mi sie, ze po tym wszystkim, co przeszla rozwinely sie w niej umiejetnosci walki/bycia twardym/przetrwania/zmiany twarzy, ale emocjonalnie nie rozwinela sie zbytnio, nie zna sie na dyplomacji i intrygach. I jest bardzo emocjonalna, moze nawet zbyt.


Odcinek byl w sumie ok...ale ogladalam wlasnie zapowiedz nastepnego i normalnie WOW!!



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 10:20   #4114
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Gra o tron

Ja myślę, że arya rozegra to wszystko na cacy z Littlefingerem... 😊 jeszcze się skończy tak, że Sansa go dźgnie. 😊

Sent from my F3111 using Wizaz Forum mobile app
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 12:54   #4115
201711020945
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 35
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że arya rozegra to wszystko na cacy z Littlefingerem... 😊 jeszcze się skończy tak, że Sansa go dźgnie. 😊

Sent from my F3111 using Wizaz Forum mobile app
SPOILERY MOCNO UWAGA

tak dokladnie bedzie, podetnie mu gardlo


najbardziej nie mogę przeżyć tego, że jeden smok umrze i będzie w Team NK
co będzie jak rozwali mur? aż strach się bać.

Ciąża Cersei - na początku wyglądalo to jakby kłamała, jednak potem poroni więc nie oszukała brata. Jamie i tak się od niej odwróci.
201711020945 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 15:20   #4116
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

UWAGA BĘDĄ SPOILERY Z NOWEGO ODCINKA I SPOILERY (na 99% pewne) Z RESZTY SEZONU I TEORIE NA RESZTĘ SERIALU




Cytat:
Co do romansu Jon-Dany to dziś mi się śnił hah Ale zero chemii między nimi, za to między nią a Jorahem aż iskry latały
Ooooj tak, zgadzam się Ogólnie od jakiegoś czasu to Danka pokazuje mocniejsze emocje właściwie tylko przy Jorahu, no i jeszcze przy Yarze zachowywała się inaczej niż zwykle, a tak to wiecznie nabzdyczona chodzi.

Ech, jak ja bym chciała żeby Stary Niedźwiedź wreszcie dostał coś od życia, no chociaż buziaka

Natomiast jeszcze co do Jona i Dany... kompletnie nie widzę tej chemii i skąd miałaby się niby nagle wziąć ta wielka miłość, która ma się w finale sezonu skończyć boatseksem. No nijak, w ogóle nie wyczuwam między nimi żadnego napięcia. Może i Danka taksuje go wzrokiem (come on, która z nas by tego nie robiła?), ale nie widzę jakoś żadnej nici porozumienia między nimi, a już na pewno nie takiej, która za dwa odcinki miałaby ich wrzucić do wyra. No chyba, że to ma być taki seks z desperacji i rozpaczy po stracie Viseriona i w obliczu beznadziejności ich sytuacji, ale takie zachowanie ani do Dany, ani do Jona mi nie pasuje

Nie wiem co się z Arią stało, ale nie bardzo przemawia do mnie jej z lekka socjopatyczne zachowanie, nie podoba mi się jak traktuje Sansę w tym momencie, naprawdę, ta dziewczyna nie ma spokoju. Natomiast uważam, że spoilery się sprawdzą i finalnie dziewczyny nie dadzą się na siebie napuścić i LF nareszcie zaliczy zejście. Zapewne z użyciem sztyletu, który dał Branowi

Daleka jestem od twierdzenia, że Danka jest szalona, choć szczerze? Mając wiedzę jak zachowywał się jej tatuś powinna sobie jednak darować pokazy barbecue. Mam wrażenie, że jest spory rozdźwięk między tym jaką królową ona chce być, a jaką faktycznie jest. Do tego nie wiem jak ona ma zamiar 'break the wheel', przecież chyba nie zamierza obalić monarchii? Równość się jej marzy, ale niestety marzenia swoją drogą, a rzeczywistość swoją, chce biedaczka zbyt wiele srok za ogon chwycić i się przeliczy.

He he he, nie ma to jak jedną z większych rewelacji w serialu zostawić Gilly do odczytania praktycznie w tle rozmowy z Samem Ale czy tylko do mnie nie bardzo to wszystko przemawia? Elia urodziła Rhaegarowi kilkoro dzieci, dlaczego Wielki Septon miałby anulować takie małżeństwo i ożenić go z Lyanną? Ot tak? Nie wydaje mi się. Heloooooł, Henryk VIII się kłania Po drugie, wydaje mi się strasznym chamstwem, że Rhaegar hajtnął się z Lyanną akurat w Dorne, skąd pochodziła jego żona. Po trzecie, bycie bękartem jest integralną częścią historii i charakteru Jona, nie bardzo podoba mi się robienie z niego hurr durr wielkiego bohatera, króla, pełną gębą Targaryena, z największymi prawami do tronu i w ogóle wow klękajcie wszyscy. Po czwarte, nie rozumiem sensu anulowania małżeństwa z Elią, skoro Targaryenowie praktykowali wielożeństwo. Robiąc coś takiego z premedytacją Rhaegar pozbawiałby swoich dzieci z Elią praw do tronu na rzecz potomstwa jego i Lyanny, po co by niby miał się wyrzekać swoich dzieci? Nie wiem, nie gra mi to z lekka i trąci tanim fanserwisem, który ma na celu dalszą 'elewację' postaci Jona.

Powoli zaczyna mnie irytować timeline tego serialu, który szaleje niemożebnie. Trzeba było zrobić dwa pełne sezony, stać ich na to i byłby spokój, a tak to lecą z niektórymi wątkami po łebkach, albo tak czasowo upychają, że ciężko się połapać co się kiedy dzieje, bo brakuje czasu.

Co do Cersei, to ja uważam, że opcje są dwie: albo faktycznie jest w ciąży z Jaimem i poroni w finale sezonu (jak mówią spoilery), albo bardzo chce być w ciąży aż do poziomu urojenia jej sobie i w finale sezonu po prostu dostanie okres i tym samym okaże się, że w tej ciąży nie jest. Niemniej efekt ten sam - kolejnego incestowego bobasa bym się nie spodziewała. Natomiast mam już dość oglądania tej relacji, mierzi mnie ona i zastanawiam się czy to jest celowy zabieg scenarzystów żeby Jaime zachowywał się jak zupełnie ktoś inny w zależności od tego z kim akurat ma interakcje. Ja to czuję w kościach, że on zwieje od Cersei, ja to po prostu wiem, wyrwa między nimi jest już i tak ogromna, ale chciałabym żeby to nastąpiło już.

Nieco rozbawił mnie fakt, że Gendry jest bardziej Baratheonem, niż wszyscy trzej bracia Baratheonowie razem wzięci Nie rozumiem tylko tej gloryfikacji Roberta przez niego, no ale cóż, nareszcie miał jakiś punkt zaczepienia w swoim życiu no to dostał chłopak lekkiej obsesji na punkcie swojego pochodzenia, bycia bękartem króla może uderzyć do łebka, zdarza się. Ucieszył mnie ten powrót, szczególnie że dzięki niemu miałam okazję pooglądać kolejne sceny z Davosem. No nie ma dyskusji, Davos jest jedną z moich ulubionych postaci, jeśli nie ulubioną, uwielbiam go oglądać, nie wiem czy też tak macie, ale kiedy on angażuje się w jakąś dyskusję to zawsze odnoszę takie wrażenie, że teraz to już wszyscy się dogadają, wszystko będzie dobrze i w ogóle

A jeszcze co do naszego Roberta 2.0, to ja uważam, że nowy król lub królowa go legitymizuje w pewnym momencie i Gendry zostanie lordem Końca Burzy. Wszyscy ważniejsi członkowie rodu nie żyją, włącznie z bękartami Roberta, a czemu nie skorzystać z okazji i obsadzić KB (które musi być obsadzone, ktoś musi utrzymać ten teren) kimś faktycznie z krwi Baratheonów? A jeszcze przy okazji można kupić sobie jego lojalność, bo skok z kowala z Zapchlonego Tyłka do lorda nie zdarza się często. Jak dla mnie bardzo prawdopodobna teoria.

Jaram się naszymi Siedmioma Wspaniałymi za Murem, normalnie dream team Tyle fajnych postaci w jednym miejscu, aż szkoda, że tylko na jeden odcinek.

Btw, czytałyście może spoilery na 1 i 2 odcinek sezonu 8? Ponoć wyciekły jakieś skrypty, ja przeczytałam i... hmm... są tak szczegółowe, że trudno mi uwierzyć żeby ktoś to wymyślił. W spoilery dotyczące 7 sezonu też nie wierzyłam, a jednak wszystko do tej pory okazało się prawdziwe. No cóż, powiem tylko, że mam nadzieję, że to jednak fake, bo beznadziejne brzmi ta fabuła. Jeśli końcówka sezonu 7 brzmi jak kiepskie fanfiction, to te spoilery z ósemki brzmią jak wyjątkowo beznadziejne fanfiction.

Aha, dla głodnych teorii polecam te miejsca:
http://fsgk.pl/wordpress/tag/szalone-teorie/
https://www.youtube.com/channel/UCtB...lU3QC6X5zA7R8A

Podobało mi się spotkanie Jaime'a z Tyrionem. Tyriona mi w ogóle jest żal, bo biedak nie wygląda na zachwyconego poczynaniami swojej królowej, co w ogóle mnie nie dziwi.

Aaa, miałam napisać też ten spoiler od Brienne i Jaime'm o którym usłyszałam - otóż Sansa poprosi Brienne żeby pojechała na spotkanie w KL (to, na które Dream Team ma przywieźć zombiaka) w jej imieniu. Opisane jest to w wyciekach tak:

Cytat:
She agrees to go because she knows Jaime will be there, so she believes she will be safe - she believes him to be an honorable man.
Zostawię to tutaj

Jeśli chodzi o tą relację oraz Brienne/Tormund to wklejam też fragment wywiadu z Gwen na ten temat:

Cytat:
"I don't think that a male companionship is really on Brienne's agenda," Christie confessed to ET at Comic-Con in July.

"Certainly, I think there's something of some significance that's causing Brienne to give it some thought, but it isn't in the form of Tormund I don't think," the 38-year-old actress continued. "I think that possibly Brienne has a slightly more complex relationship with someone else and perhaps that takes up her fullest capacity."

Hmm… we definitely think that the "more complex relationship" Christie is referring to is the unrequited love dynamic between Brienne and Ser Jaime Lannister.

It's obvious that Brienne has had deep feelings for Jaime for many seasons now, but does that mean that there's absolutely no hope for a Tormund love tryst?

"I think maybe it's the nature of Tormund's advances, whilst amusing, they're not really enticing," Christie added. "She's a woman that is inspired [by] and attracted to mutual respect."
Aha, jeszcze co do sceny łodziowej boatseksu, to według wycieków ta scena będzie połączona ze sceną, w której Sam i Bran 'rozszyfrowują' pochodzenie Jona, że to dosłownie będzie skakać z jednego momentu na drugi, właśnie sobie wyobraziłam jak Bran mówi "His name is Aegon Targaryen", a na ekranie Jon grzmoci właśnie radośnie swoją ciotkę Jezu, nie wiem jak ja to przeżyję w tym kinie, chyba z fotela zjadę. Ze śmiechu. I zażenowania

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2017-08-15 o 15:21
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 17:16   #4117
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Gra o tron

Dzięki Tassarinian!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-16, 08:18   #4118
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Gra o tron

Nie mogę przestać tego oglądać

ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 08:21   #4119
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
Nie mogę przestać tego oglądać

Hahahaha, genialne
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 08:31   #4120
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Gra o tron

Tassarinian, zdradzisz z jakich źródeł korzystasz jeśli chodzi o spojlery i przewidywania kolejnych odcinków?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 08:51   #4121
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Tassarinian, zdradzisz z jakich źródeł korzystasz jeśli chodzi o spojlery i przewidywania kolejnych odcinków?
Tumblr (tagi got spoilers i game of thrones spoilers), Reddit (https://www.reddit.com/r/freefolk/), czasem dowiaduję się przypadkowo czytając komentarze, czy po prostu przeglądając strony o tematyce GoT

Uwagaaaa, wyciekł 6 odcinek!!! Na Alltube jeszcze nie ma, ale to pewnie kwestia godzin. Mam linka do wersji bez napisów, jeśli ktoś jest chętny to podeślę na PW. Zaspoilowałam sobie niestety przypadkowo wchodząc na spoilerowy tag

WIELKI SPOILER Z ODCINKA 6




Wycieki sprawdzają się w 100%, Viserion faktycznie ginie.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2017-08-16 o 08:54
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-16, 09:38   #4122
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Gra o tron

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;76334646]

Uwagaaaa, wyciekł 6 odcinek!!! Na Alltube jeszcze nie ma, ale to pewnie kwestia godzin. Mam linka do wersji bez napisów, jeśli ktoś jest chętny to podeślę na PW. Zaspoilowałam sobie niestety przypadkowo wchodząc na spoilerowy tag
[/COLOR][/QUOTE]

No to Hiszpania nie popisała się Chociaż w sumie podejrzane, tak "przypadkiem" puścili szósty odcinek. Czyżby akcja HBO? W końcu przy ostatnim wycieku mieli i tak baardzo dużą oglądalność. :P
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 09:54   #4123
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Gra o tron

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;76334646]Tumblr (tagi got spoilers i game of thrones spoilers), Reddit (https://www.reddit.com/r/freefolk/), czasem dowiaduję się przypadkowo czytając komentarze, czy po prostu przeglądając strony o tematyce GoT

Uwagaaaa, wyciekł 6 odcinek!!! Na Alltube jeszcze nie ma, ale to pewnie kwestia godzin. Mam linka do wersji bez napisów, jeśli ktoś jest chętny to podeślę na PW. Zaspoilowałam sobie niestety przypadkowo wchodząc na spoilerowy tag

WIELKI SPOILER Z ODCINKA 6




Wycieki sprawdzają się w 100%, Viserion faktycznie ginie.[/QUOTE]
Poprosze o link na priva .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 10:32   #4124
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Gra o tron

Moim zdaniem Cersei nie jest w ciąży, kłamie, żeby zatrzymać Jamiego przy sobie.
Według przepowiedni miała mieć troje dzieci i wszystkie je pochować, no chyba,że poroni, ale nie wydaje mi się. Wiedżma chyba mówiła też, że załatwi ją brat i Cersei zawsze myślała, że chodzi o Tyriona, ale to może być też Jamie.

A Jorah to nie zdziwię się, jeśli z szalonej miłości do Danki sam się zmieni w zombiaka
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 10:59   #4125
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Gra o tron

Też wątpię w ciążę Cersei. Zauważyła, ze Jamie zaczyna wątpić i chciała go do siebie przekonać.

Co do Dany i Jona to tez nie widzę tam ani krzty chemii, juz więcej iskrzylo miedzy Jonem a Gendrym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 11:25   #4126
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Też wątpię w ciążę Cersei. Zauważyła, ze Jamie zaczyna wątpić i chciała go do siebie przekonać.

Co do Dany i Jona to tez nie widzę tam ani krzty chemii, juz więcej iskrzylo miedzy Jonem a Gendrym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No wiesz ja widziałam chemię i ogień pomiędzy Jonem a Drogonem
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 11:57   #4127
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
No wiesz ja widziałam chemię i ogień pomiędzy Jonem a Drogonem
Że też ona nie domyśliła się, że skoro Jon dotknął smoka to może ma w sobie krew jej rodu. Chyba nikt oprócz niej nie mógł nigdy tak bardzo zbliżyć się do smoków.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 12:01   #4128
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Że też ona nie domyśliła się, że skoro Jon dotknął smoka to może ma w sobie krew jej rodu. Chyba nikt oprócz niej nie mógł nigdy tak bardzo zbliżyć się do smoków.
Tyrionowi się udało
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 12:07   #4129
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Tyrionowi się udało
Na ten temat też były teorie

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-16, 12:07   #4130
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Tyrionowi się udało
Aaa, coś kojarzę. Ale w książce chyba nie byłoby to możliwe.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 12:16   #4131
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Na ten temat też były teorie

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
Były, były i to całkiem fajne Mnie się podoba zarówno wersja 1, jak i 2 dotycząca Lannisterów. Wedle jednej to Tyrion jest w połowie Targaryenem, według drugiej są nimi bliźniaki Jaime i Cersei. Obydwie wersje interesujące i całkiem prawdopodobne, jako że według książek Szalony Król Aerys miał ewidentną chętkę na Joannę Lannister. Niestety myślę, że w serialu z czymś takim nie wyskoczą, bo jest za mało czasu na build-up, który sobie zakładają dla przeciętnego zjadacza popcornu na przyswojenie takich rewelacji.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Nowy odcinek GoT już na Alltube i to w bardzo dobrej jakości Ależ wstyd dla HBO Spain.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2017-08-16 o 12:18
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 13:41   #4132
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Gra o tron

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;76340696]Były, były i to całkiem fajne Mnie się podoba zarówno wersja 1, jak i 2 dotycząca Lannisterów. Wedle jednej to Tyrion jest w połowie Targaryenem, według drugiej są nimi bliźniaki Jaime i Cersei. Obydwie wersje interesujące i całkiem prawdopodobne, jako że według książek Szalony Król Aerys miał ewidentną chętkę na Joannę Lannister. Niestety myślę, że w serialu z czymś takim nie wyskoczą, bo jest za mało czasu na build-up, który sobie zakładają dla przeciętnego zjadacza popcornu na przyswojenie takich rewelacji.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Nowy odcinek GoT już na Alltube i to w bardzo dobrej jakości Ależ wstyd dla HBO Spain.[/QUOTE]

Mogę prosić o link na pw?
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 14:13   #4133
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Że też ona nie domyśliła się, że skoro Jon dotknął smoka to może ma w sobie krew jej rodu. Chyba nikt oprócz niej nie mógł nigdy tak bardzo zbliżyć się do smoków.
no jednak coś jej tam zaświtało bo zaraz po tym jak Jon się zaprzyjaźnił ze smokiem zaczęła go dopytywać o to jak dostał nożem w serce
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 14:25   #4134
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Mogę prosić o link na pw?
I ja poproszę, a niech tam Trzeba mieć konto lub jakieś dane podawać?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2017-08-16 o 14:27
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 14:27   #4135
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Odcinek obejrzany, uwaga, lecę równo ze spoilerami, także tymi na finał i jestem wściekła, ostrzegam





Jonerys. Bosze, to jest tak żenujące, że aż mnie rzyć boli. Naprawdę, tak naciągane i tak na siłę, że inne postaci muszą SŁOWAMI wskazywać to widzowi, bo inaczej by się nie zorientował. Najpierw Davos, teraz Tyrion coś gada o wielkiej miłości, loool, gdzie oni to widzą ja się pytam? Jon i Dany rozmawiali ze sobą może z pięć razy, z czego trzy razy rozmowa polegała na dialogu: "Bend the knee", "No" i to by było na tyle, a teraz nagle wielkie uczucie? Nie czuję tu chemii, nie widzę tej miłości i nie rozumiem na czym niby miałaby być zbudowana, oni się prawie nie znają. W poprzednim odcinku Jon ani słyszeć nie chce o hołdzie, a teraz nagle mu się w kilka dni odmieniło i już Dance do dupska włazi? Warto tylko jeszcze dodać, że do Jona nie pasuje mi zdradzenie Północy (a tym właśnie jest złożenie nagłego hołdu Dance) dla kawałka tyłka. "Dany"? "My queen"? NO COME ON!!!
Żenada, po prostu żenada, nie wiem jak ja przeżyję oglądanie boatseksu w kinie.

Drodzy D&D:



Powiedzcie mi kiedy Arya stała się creepy świrem, który grozi własnej siostrze, że ją zabije i odetnie jej twarz właściwie bez konkretnego powodu? Wuuut? Chyba coś przegapiłam. Przeraża mnie ta postać w tym momencie. No chyba, że to taka sprytna gra, żeby w ostatecznym rozrachunku załatwić LF, ale nie wydaje mi się, Sansa była autentycznie przerażona (kto by nie był?!) i podejrzewam, że dopiero Bran będzie miał coś wspólnego w tym, że LF zaliczy zejście (tzn. powie Aryi/Sansie co Baelish odwalał). Arya, dziewczynko, jak chcesz nosić fancy łaszki to po prostu je załóż, w Winterfell jest ich pod dostatkiem, nie musisz do tego zdzierać twarzy z własnej siory



Naszych Siedmiu Wspaniałych to faktycznie dream team, bardzo podobały mi się rozmowy naszych chłopaków, Tormund i Ogar chyba wymietli wszystkich, słodziaki. Ech, siedmiu najlepszych wojowników w Westeros, tyle dobroci, aż nazbyt wiele zaâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠istości, ledwo dawałam radę, szał



Btw, mogłabym słuchać Richarda Dormera (aktor, który gra Berica) godzinami, baaardzo orgazmiczny głos.

Wyłam jak dziecko na sekwencji śmierci Viseriona, mimo że wiedziałam dokładnie co się będzie działo, wiedziałam o Thorosie, o smoku, wiedziałam też o Benjenie, a mimo to sceny z Viserionem i Benjenem przeryczałam. Żal ich wszystkich Ale szkoda, że Benjen wpadł tam tylko jako taka deus ex machina. No i nie rozumiem czemu Danka nie płakała, Emilia całkiem nieźle potrafi to robić, a tu Dany wyglądała tylko trochę smutno jak Viserion zginął, a imho powinna rozpaczać, wyć, powinna aż się palić z wściekłości

Liczę na reunion Jaime'a i Brienne w finale sezonu, tak po cichutku tylko, bo podejrzewam, że taki właściwy reunion to dostaniemy dopiero w ostatnim sezonie, jak Jaime już permanentnie zwieje na północ od Cersei (zrobi to w ostatnim odcinku, czytałam nawet szczegółowy opis tej sceny).



Tym, którzy obejrzeli w ramach ciekawostki polecam też ten post, ciekawy szczególik https://junsnuh.tumblr.com/post/1642...anyone-noticed

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2017-08-16 o 14:40
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 14:55   #4136
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

to może i ja poproszę o pw tak to opisałaś, że zacznę sobie paznokcie obgryzać dopóki nie obejrzę
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 17:01   #4137
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Gra o tron

Hej, a jest już tłumaczenie? dajcie znać jakby się pojawiły napisy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 17:28   #4138
elsker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 36
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, a jest już tłumaczenie? dajcie znać jakby się pojawiły napisy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podpinam sie
elsker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 17:33   #4139
201711020945
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 35
Dot.: Gra o tron

jeszcze robią napisy.

ale cudowny ten poniedzialek 2,0 w tym tygodniu
201711020945 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 17:39   #4140
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Gra o tron

Właśnie wracam do domu, przeglądam wizaż, a tu taki news o wycieku! Nie mogę się doczekać jedź szybciej SKMko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 14:32:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.