Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-21, 20:01   #4411
Biedronka110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez martulenka234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja w przyszłym tygodniu jadę do Lecznej. Do szpitala mam być przyjęta we wtorek. Czy brali od was te zaświadczenia od lekarzy? Jak cały ten proces wyglada w szpitalu? Co zabrać? Jak długo chodzi się w bandażach (na kiedy potrzebny ten stanik)?
martulenka234 trzymam kciuki i czekam na relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedronka110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 12:17   #4412
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzisiaj byłam w Łęcznej na wizycie pół roku przed. Niestety dr Mądrego nie było. Lekarz który zastepowal poprosił o doniesienie jeszcze miesiąc przed operacją zaswiadczenia od ortopedy, że mam bole kręgosłupa. Macie namiary na takiego w Warszawie ktory bez problemu wypisze?
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 14:17   #4413
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witajcie Dziewczyny
Jestem tu nowa
mam ten sam problem co Wy, duże piersi, obecnie mam rozmiar 75 J bardzo boli mnie kręgosłup. Zapisałam się na konsultację do Szczecina,ale tak strasznie się boję, że mnie nie zakwalifikują czy faktycznie głównym kryterium jest 30 cm pomiędzy obojczykiem a sutkiem?bo ja mam tak na styk,ale jak mierzę po swojemu, a może lekarz będzie mierzył inaczej i mu wyjdzie 29cm ? i co ja wtedy mam zrobić?
Dziewczyny PO możecie mnie pododawać do znajomych, bym mogła popodziwiać Wasze maluszki?
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-27, 17:42   #4414
GacekLoki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maslek21 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny
Jestem tu nowa
mam ten sam problem co Wy, duże piersi, obecnie mam rozmiar 75 J bardzo boli mnie kręgosłup. Zapisałam się na konsultację do Szczecina,ale tak strasznie się boję, że mnie nie zakwalifikują czy faktycznie głównym kryterium jest 30 cm pomiędzy obojczykiem a sutkiem?bo ja mam tak na styk,ale jak mierzę po swojemu, a może lekarz będzie mierzył inaczej i mu wyjdzie 29cm ? i co ja wtedy mam zrobić?
Dziewczyny PO możecie mnie pododawać do znajomych, bym mogła popodziwiać Wasze maluszki?
Witaj, ja miałam podobny rozmiar, robiłam operacje w Policach, przeszłam kwalifikacje bez problemu, nikt mi nic nie mierzył. Ja masz pytania, chętnie odpowiem.
GacekLoki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-27, 18:04   #4415
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kurcze, czasami dziewczyny piszą o pomiarach, jakby nic innego się nie liczyło, tego boje się najbardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-27, 20:10   #4416
Ewik14
Ewik14
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w Łęcznej na wizycie pół roku przed. Niestety dr Mądrego nie było. Lekarz który zastepowal poprosił o doniesienie jeszcze miesiąc przed operacją zaswiadczenia od ortopedy, że mam bole kręgosłupa. Macie namiary na takiego w Warszawie ktory bez problemu wypisze?

Little Mia, ja mam operację na początku maja za ok. 7 miesięcy też w Łęcznej. Napisz jakie badania zawiozłaś im teraz, czyli pół roku przed...?
Ewik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 16:17   #4417
Yummytummy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej! Czy któraś z Was posiada mail do dr. Michalskiej? Podała mi jakiś czas temu na wizytówce, ale dosyć niewyraźnie... jak nie tutaj to może w jakiejś wiadomości prywatnej?

Pozdrawiam
Yummytummy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-29, 06:29   #4418
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yummytummy Pokaż wiadomość
Hej! Czy któraś z Was posiada mail do dr. Michalskiej? Podała mi jakiś czas temu na wizytówce, ale dosyć niewyraźnie... jak nie tutaj to może w jakiejś wiadomości prywatnej?

Pozdrawiam




kasiami6@interia.pl
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 07:59   #4419
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, czy któraś z Was ma problemy z tarczycą? Jak do tego podchodzą podczas konsultacji? Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto ale jestem pod kontrolą endokrynologa i mam hormony ustabilizowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 13:15   #4420
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maslek21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma problemy z tarczycą? Jak do tego podchodzą podczas konsultacji? Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto ale jestem pod kontrolą endokrynologa i mam hormony ustabilizowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam Hashimoto. Nie jest to żadnym przeciwwskazaniem do zabiegu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 14:06   #4421
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Furia2010 Pokaż wiadomość
Ja mam Hashimoto. Nie jest to żadnym przeciwwskazaniem do zabiegu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-30, 11:23   #4422
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ucichło tu na forum ️ wcześniej dziewczyny się mocno udzielały, wspierały, motywowały...szkoda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 16:09   #4423
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ewik14 Pokaż wiadomość
Little Mia, ja mam operację na początku maja za ok. 7 miesięcy też w Łęcznej. Napisz jakie badania zawiozłaś im teraz, czyli pół roku przed...?
Dr Mądry kazał mi przywieźć usg piersi i rtg kregoslupa odcinek szyjno piersiowy. Ale niestety go nie bylo, lekarz, który go zastepowal poprosil o nowe usg oraz zaswiadczenie od ortopedy, że mam bóle pleców na miesiąc przed operacją, żeby żaden lekarz nie podwazyl słuszności operacji. Ja mam termin na koniec kwietnia.
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 21:55   #4424
martulenka234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 29
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny,
Jestem tydzień po operacji w Lecznej. Do domu wróciłam w poniedziałek. Operacje miałam w środę. Po narkozie trochę mnie muliło ale poza tym dobrze się czułam i cały dzień spałam. Na drugi dzień normalnie wstawałam i wlasciwie mnie nic nie bolało. Od piątku nie brałam przeciwbólowych. Bolały mnie jedynie plecy, te łóżka strasznie niewygodne do spania. Lekarze i pielęgniarki bardzo mili, jedzenie znośne.
Po powrocie do domu w poniedziałek wieczorem (mam 330km do Lecznej) dobrze się czułam i właściwie robię wszystko normalnie tylko troszkę wolniej żeby nie wykonywać nagłych ruchów no i nie dźwigam. We wtorek normalnie wstawiłam i powiesiłam pranie, obiad ugotowałam. Wogole nic mnie już nie boli.
Nie ma się co bać dziewczyny.
martulenka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 08:52   #4425
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez martulenka234 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Jestem tydzień po operacji w Lecznej. Do domu wróciłam w poniedziałek. Operacje miałam w środę. Po narkozie trochę mnie muliło ale poza tym dobrze się czułam i cały dzień spałam. Na drugi dzień normalnie wstawałam i wlasciwie mnie nic nie bolało. Od piątku nie brałam przeciwbólowych. Bolały mnie jedynie plecy, te łóżka strasznie niewygodne do spania. Lekarze i pielęgniarki bardzo mili, jedzenie znośne.
Po powrocie do domu w poniedziałek wieczorem (mam 330km do Lecznej) dobrze się czułam i właściwie robię wszystko normalnie tylko troszkę wolniej żeby nie wykonywać nagłych ruchów no i nie dźwigam. We wtorek normalnie wstawiłam i powiesiłam pranie, obiad ugotowałam. Wogole nic mnie już nie boli.
Nie ma się co bać dziewczyny.
No to wspaniałe,że jesteś już po!!!!wracaj do pełni sił a my dalej będzie walczyć o swoje lepsze życie. Ja się operacji nie boję...ja się boję,że mnie nie zakwalifikują ️ konsultację mam 14 stycznia w Szczecinie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 10:44   #4426
martulenka234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 29
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez maslek21 Pokaż wiadomość
No to wspaniałe,że jesteś już po!!!!wracaj do pełni sił a my dalej będzie walczyć o swoje lepsze życie. Ja się operacji nie boję...ja się boję,że mnie nie zakwalifikują konsultację mam 14 stycznia w Szczecinie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam przed operacja 75J i mi Pani Doktor powiedziała ze bez mierzenia się kwalifikuje.
A mierzyła tak dla formalności. Tak ze ty tez się zakwalifikujesz
martulenka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 12:18   #4427
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez martulenka234 Pokaż wiadomość
Ja miałam przed operacja 75J i mi Pani Doktor powiedziała ze bez mierzenia się kwalifikuje.
A mierzyła tak dla formalności. Tak ze ty tez się zakwalifikujesz
Nie wiem czy dobrze się mierzę,ale od obojczyka do sutka mam 28-29 cm ️więc nie jestem taka pewna czy się zakwalifikuję ️jando tego stycznia to chyba zbzikuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 14:14   #4428
Biedronka110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez martulenka234 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Jestem tydzień po operacji w Lecznej. Do domu wróciłam w poniedziałek. Operacje miałam w środę. Po narkozie trochę mnie muliło ale poza tym dobrze się czułam i cały dzień spałam. Na drugi dzień normalnie wstawałam i wlasciwie mnie nic nie bolało. Od piątku nie brałam przeciwbólowych. Bolały mnie jedynie plecy, te łóżka strasznie niewygodne do spania. Lekarze i pielęgniarki bardzo mili, jedzenie znośne.
Po powrocie do domu w poniedziałek wieczorem (mam 330km do Lecznej) dobrze się czułam i właściwie robię wszystko normalnie tylko troszkę wolniej żeby nie wykonywać nagłych ruchów no i nie dźwigam. We wtorek normalnie wstawiłam i powiesiłam pranie, obiad ugotowałam. Wogole nic mnie już nie boli.
Nie ma się co bać dziewczyny.
martulenka234 gratuluję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedronka110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 18:51   #4429
Ewik14
Ewik14
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Little Mia, bardzo Ci dziękuję...Mnie 2,5 roku temu zakwalifikowa dr Katarzyna Żuchowska i kazała przyjechać z wynikami w marcu 2020r. czyli 2 miesiące przed operacją. Czytam to forum od pewnego czasu i z tego co piszecie dużo wcześniej stawiacie się z badaniami od różnych specjalistów. Ja nie mam daleko do Łęcznej ok. 50 km, więc zastanawiam się czy udać się tam z zapytaniem kiedy dowieźć badania czy wystarczy zadzwonić??
Ewik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-31, 18:54   #4430
Biedronka110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ewik14 Pokaż wiadomość
Little Mia, bardzo Ci dziękuję...Mnie 2,5 roku temu zakwalifikowa dr Katarzyna Żuchowska i kazała przyjechać z wynikami w marcu 2020r. czyli 2 miesiące przed operacją. Czytam to forum od pewnego czasu i z tego co piszecie dużo wcześniej stawiacie się z badaniami od różnych specjalistów. Ja nie mam daleko do Łęcznej ok. 50 km, więc zastanawiam się czy udać się tam z zapytaniem kiedy dowieźć badania czy wystarczy zadzwonić??
Ewik14 a jakie badania macie dowieźć? Mi tylko aktualne usg kazali przywieźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedronka110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 19:47   #4431
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez martulenka234 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Jestem tydzień po operacji w Lecznej. Do domu wróciłam w poniedziałek. Operacje miałam w środę. Po narkozie trochę mnie muliło ale poza tym dobrze się czułam i cały dzień spałam. Na drugi dzień normalnie wstawałam i wlasciwie mnie nic nie bolało. Od piątku nie brałam przeciwbólowych. Bolały mnie jedynie plecy, te łóżka strasznie niewygodne do spania. Lekarze i pielęgniarki bardzo mili, jedzenie znośne.
Po powrocie do domu w poniedziałek wieczorem (mam 330km do Lecznej) dobrze się czułam i właściwie robię wszystko normalnie tylko troszkę wolniej żeby nie wykonywać nagłych ruchów no i nie dźwigam. We wtorek normalnie wstawiłam i powiesiłam pranie, obiad ugotowałam. Wogole nic mnie już nie boli.
Nie ma się co bać dziewczyny.


Cześć. Super, że wszystko dobrze poszło Do jakiego rozmiaru zeszłaś? Stanik kupiłaś w szpitalu?
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 17:17   #4432
Ewik14
Ewik14
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Biedronka110, dr K. Żuchowska i dr Kozica kazały mi przywieźć 2 miesiące przed operacją tylko usg piersi, mammografię, oraz zaświadczenie od ortopedy. Było to aż 2,5 roku temu, więc możliwe iż wymagania nieco się zmieniły. Zanim tam pojadę to zadzwonię co ewentualnie dowieźć.
Ewik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 20:34   #4433
martulenka234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 29
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Stanik kupiłam w szpitalu 75 b/c

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Ja w kwietniu dowiodłam usg piersi i zaświadczenie od ortopedy. Operacje miałam 23października
martulenka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 22:19   #4434
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez martulenka234 Pokaż wiadomość
Stanik kupiłam w szpitalu 75 b/c

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Ja w kwietniu dowiodłam usg piersi i zaświadczenie od ortopedy. Operacje miałam 23października
no to wspaniale, na pewno są piękne takie malutkie trzymaj się zdrowo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 21:44   #4435
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasia27lub28 Pokaż wiadomość
Dalianna i jak jesteś po ?? Ale Ci zazdroszczę ️ To kiedy rodzilas i ile czekałaś na operacje ? Ja nadal nie podjęłam tematu, jakie badania ze sobą miałaś ?

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Fiona a co z Tobą ?
Ja za dwa tygodnie
Urodziłam w sierpniu 2018, nie karmiłam w ogóle. Mogłam mieć operację wcześniej, ale ja i dr Michalska jednogłośnie uznałyśmy, że lepiej, żeby dzieć był mobilny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:04   #4436
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja jestem prawie rok po operacji. Nie musiałam dowozić żadnych badań, nie miałam wizyt kontrolnych przed operacją (dzwoniłam się upewnić czy nie muszę). Jedynie konsultacja 2,5 roku wcześniej i później operacja. Uważam, że bez sensu jest kupować stanik pooperacyjny przed (któraś z was pytała) bo przecież rozmiar ustalacie tego dnia co operacja. Mi lekarz powiedział po operacji jak rozmiar mam kupić, w Łęcznej jest sklep na dole.
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 15:07   #4437
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Ja jestem prawie rok po operacji. Nie musiałam dowozić żadnych badań, nie miałam wizyt kontrolnych przed operacją (dzwoniłam się upewnić czy nie muszę). Jedynie konsultacja 2,5 roku wcześniej i później operacja. Uważam, że bez sensu jest kupować stanik pooperacyjny przed (któraś z was pytała) bo przecież rozmiar ustalacie tego dnia co operacja. Mi lekarz powiedział po operacji jak rozmiar mam kupić, w Łęcznej jest sklep na dole.
Logiczne ciekawe czy we wszystkich szpitalach jest taki sklepik?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 08:33   #4438
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej Dziewczyny
pytanie do tych, które czekają dopiero na konsultacje...czy dzwoniłyście i pytałyście, czy nie zwolnił się wcześniejszy termin na konsultację? Bo ja bym chciała, ale się boję
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 07:02   #4439
Aawerka
Raczkowanie
 
Avatar Aawerka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witajcie dziewczyny już jakiś czas temu miałam mieć operacje ale z powodów zdrowotnych niestety nie doszła do skutku. Teraz dojrzałam już na maksa do tej decyzji i umówiłam się prywatnie, termin mam na 12.02.2020 i już nie mogę się doczekać ❤️

Powiedzcie mi proszę czy po 2 tygodniach mogę wrócić normalnie do pracy ? Mam prace biurową wiec nie będę się jakoś bardzo przemęczać.

I czy któraś z was była operowana u dr. Furmanka w Czechach ?

Czytam wątek ale jeszcze trochę mam zaległości jednak wszystkim wam które są po i cieszą się pięknymi cycuszkami serdecznie gratuluje 🤗
Aawerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 07:19   #4440
maslek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jezu co za barbarzyństwo!!!! Miałam mieć konsultację 14 stycznia w Szczecinie, ale po przeczytaniu forum i zasianej wątpliwości ,że tam robią tylko jedna pierś, moje obawy się potwierdzily!!!! Szkoda tylko,że Pani rejestratorka się nawet o tym nie zająknęła️ i jak tak można??? Robią osobno każdą pierś,bo kasa? Bo za każdy zabieg i pobyt w szpitalu mają płacone??? A narażanie pacjentki na dwie narkozy w krótkim odstępie czasu? Dwie rekonwalescencje...dwa wyłączenia z życia zawodowego? I jak można robić druga pierś porównujac do pierwszej, zrobionej wcześniej,która się już jakoś kształtuje???!!!! Nie wierzę!!!! Próbuje gdzie indziej...szkoda tylko straconego czasu i nerwów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pati
maslek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.