Lwia zmarszczka!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-06, 21:12   #31
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Ja także miałam mały problem z lwią zmarszczką. A wszystko przez to, że noszę okulary i cięzko było w sloneczne dni dodatkowo zakładać drugą parę-przeciwsłoneczną No chyba, że akurat miałam soczewki...

Nie stosowałam żadnych drastycznych metod usuwania, ale zaczęłam stosować kremy przeciwzmarszczkowe, sera nawliżające oraz kremy z filtrami, czasem jakiś olejek, maseczka (także te domowe), i starałam się często zakładać okulary przeciwsłoneczne, szczególnie podczas prowadzenia samochodu. W efekcie lwia zmarszczka jest ledwo widoczna, bardzo się zmniejszyła i rozprasowała. Ale być może wszystko zalezy od skóry...
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 18:38   #32
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Lwia zmarszczka to także moja zmora. Mam 24 lata, filtruję twarz codziennie, gdy wyjrzy słońce wkładam okulary (nie mogę się przemóc do noszenia ich w pochmurne dni, choć często razi mnie światło). Póki co zmarszczka raz jest bardziej, raz mniej widoczna. Wiem, że jej nie uniknę - moja mama też ją ma. Obie mamy tendencję do mimowolnego marszczenia brwi. Może jakieś masaże pomogą nim pojawi się na dobre? Rozluźnią spięte mięśnie? Polecacie jakieś?
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 10:58   #33
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

tez mam, ale polubilam, co mam zrobic

taka mam mimike, nieraz sie smieje, ze chyba juz sie taka urodzilam, zamyslam sie czesto i od razu robie ja, ale u mnie to 2 zmarchy, widze, ze niektorzy maja jedna na srodku, a ja 2

ale tez nie nosilam dlugo okularow przeciwslonecznych, do tego nieraz jest takie slonce, ze niby go nie ma, ale cos razi i juz robie, jak płacze tez zauwazylam, ze ja robie

po prostu mam groźniejszy wyglad

mowie na nia, ze jest dowodem na to, ze duzo mysle

a, ze mam juz lat ile mam i zadnych innych zmarch to tę zaczelam juz akceptowac
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 22:22   #34
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Lwia zmarszczka to także moja zmora. Mam 24 lata, filtruję twarz codziennie, gdy wyjrzy słońce wkładam okulary (nie mogę się przemóc do noszenia ich w pochmurne dni, choć często razi mnie światło). Póki co zmarszczka raz jest bardziej, raz mniej widoczna. Wiem, że jej nie uniknę - moja mama też ją ma. Obie mamy tendencję do mimowolnego marszczenia brwi. Może jakieś masaże pomogą nim pojawi się na dobre? Rozluźnią spięte mięśnie? Polecacie jakieś?
Moja siostra była na jakimś zabiegu na twarz któremu towarzyszył masaż twarzy...Mówi, że uczucie obłene, rysy się wygładzają. Ale wątpię, aby samemu móc zrobić sobie tak dobry automasaż.

Ja od czasu do czasu mam zrywy i uprawiam gimnastykę mięsni twarzy- ale nie jestem w tym regularna. Opisy tych ćwiczeń-a wzmacniają one mięsnie i zapobiegają zmarszczkom-możesz znaleść w necie.

Edytowane przez ewelajna25
Czas edycji: 2013-01-10 o 22:25
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 10:31   #35
MarieSol
Przyczajenie
 
Avatar MarieSol
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
tez mam, ale polubilam, co mam zrobic

taka mam mimike, nieraz sie smieje, ze chyba juz sie taka urodzilam, zamyslam sie czesto i od razu robie ja, ale u mnie to 2 zmarchy, widze, ze niektorzy maja jedna na srodku, a ja 2

ale tez nie nosilam dlugo okularow przeciwslonecznych, do tego nieraz jest takie slonce, ze niby go nie ma, ale cos razi i juz robie, jak płacze tez zauwazylam, ze ja robie

po prostu mam groźniejszy wyglad

mowie na nia, ze jest dowodem na to, ze duzo mysle

a, ze mam juz lat ile mam i zadnych innych zmarch to tę zaczelam juz akceptowac
Witam dziewczęta,

a propos Groszek75, chyba jesteśmy z jednego rocznika więc doskonale wiem, co to znaczy "w tym wieku" borykać się z lwią miną. Powiem szczerze, że rzeczywiście automasaż twarzy, czy bardziej popularna obecnie nazwa: facefitness dość mocno pomagają rozprasować ową zmarszczkę. Cały sukces w systematyczności: 5 minut rano i 5 minut wieczorem, np. podczas wklepywania kremu a niektóre ćwiczenia przed nałożeniem kremu.
Polecam i wklejam link do automasażu twarzy....
http://www.wizazonline.pl/automasaz-twarzy/
MarieSol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 10:52   #36
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez MarieSol Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta,

a propos Groszek75, chyba jesteśmy z jednego rocznika więc doskonale wiem, co to znaczy "w tym wieku" borykać się z lwią miną. Powiem szczerze, że rzeczywiście automasaż twarzy, czy bardziej popularna obecnie nazwa: facefitness dość mocno pomagają rozprasować ową zmarszczkę. Cały sukces w systematyczności: 5 minut rano i 5 minut wieczorem, np. podczas wklepywania kremu a niektóre ćwiczenia przed nałożeniem kremu.
Polecam i wklejam link do automasażu twarzy....
http://www.wizazonline.pl/automasaz-twarzy/
o dzieki, zerkne i moze bede pamietac i robic
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 14:57   #37
Joy1107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Ja też miałam ten problem - i tylko botox.
Na gruponie kupiłam zabieg za 215 zł - najleiej zrobić teraz maj-czerwiec - całe lato jest spokój.

Mi się idealnie odprasowała ta paskudna zmarszczka. Twarz też się odzwyczaja od marszczenia, więc efekt jest podwójny. To jest zmarszka mimiczna - kremy na nią za bardzo nie pomagają. Trzeba po prostu przestać sie marszczyć ;-)
Joy1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 18:06   #38
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

to u mnie nie zadziala to : przestac sie marszczyc

trudno bedzie mnie postarzala
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 15:19   #39
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

A nie można tych zmarszczek po prostu polubić? Albo zlekceważyć? Mnie się udaje. I tak żyję sobie z tą lwią zmarszczką i tymi przy ustach.
Drogie panie z wiekiem będzie ich coraz więcej, nie da się tego uniknąć, trzeba zaakceptować, albo zlekceważyć.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 09:39   #40
MarieSol
Przyczajenie
 
Avatar MarieSol
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A nie można tych zmarszczek po prostu polubić? Albo zlekceważyć? Mnie się udaje. I tak żyję sobie z tą lwią zmarszczką i tymi przy ustach.
Drogie panie z wiekiem będzie ich coraz więcej, nie da się tego uniknąć, trzeba zaakceptować, albo zlekceważyć.
Pewnie, że można. Ba! Nawet chyba trzeba Jednak na "lwią" to najskuteczniejsze są okulary. Nigdy jej nie miałam, a właściwie ich nie miałam, bo jestem posiadaczką "dwóch lwów", dopóki nosiłam okularki. A jak przestałam momentalnie, od mrużenia wylazły aż dwie, co tam jedna tak skromnie.

Kalincia, a nie znasz jakiś ćwiczeń na te zmarszczki właśnie przy ustach?
MarieSol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 09:48   #41
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez MarieSol Pokaż wiadomość
Pewnie, że można. Ba! Nawet chyba trzeba Jednak na "lwią" to najskuteczniejsze są okulary. Nigdy jej nie miałam, a właściwie ich nie miałam, bo jestem posiadaczką "dwóch lwów", dopóki nosiłam okularki. A jak przestałam momentalnie, od mrużenia wylazły aż dwie, co tam jedna tak skromnie.
o tak, bo ja przez 35 lat bez okularow na slonce, dopiero niedawno sie przekonalam i mam teraz
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 13:09   #42
lamadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 147
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Ja myśle, że jak nie chcecie botoksu, to dobry jest chyba laser. Nim też sie rozstepy leczy Chyba lepiej sie tego pozbyc raz a porządnie. Słyszalam też o kwasie hialuronowym, ale szczerze nie wiem co lepsze. Ja robiłam wiele zabiegów na ciało i twarz w xxx w Krakowie bardzo miła obsluga, nowy sprzęt, zero komplikacji. Także to tyle z moich doświadczeń

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-12-21 o 08:12 Powód: reklama
lamadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 09:26   #43
donn30
Przyczajenie
 
Avatar donn30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A nie można tych zmarszczek po prostu polubić? Albo zlekceważyć? Mnie się udaje. I tak żyję sobie z tą lwią zmarszczką i tymi przy ustach.
Drogie panie z wiekiem będzie ich coraz więcej, nie da się tego uniknąć, trzeba zaakceptować, albo zlekceważyć.
Też ostatnio doszłam do takiego wniosku A próbowałyście dziewczyny mezzorollera? Ja tak ale muszę przyznać. że brak mi systematyczności
__________________
Zapraszam serdecznie www.glowlifestyle.pl
donn30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 19:49   #44
anja25238
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

czesc dziewczyny. ja stosuje rolowanie dermarolerem i stosowanie dobrego serum pod roler.powiem szczerze ze efekt jest jesli sie stosuje roller regularnie co dwa tygodnie. zmarcha jest mniej widoczna tylko trzeba sie pilnowac zeby sie nie marszczyc boznowu wylazi.
anja25238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 09:10   #45
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez anja25238 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. ja stosuje rolowanie dermarolerem i stosowanie dobrego serum pod roler.powiem szczerze ze efekt jest jesli sie stosuje roller regularnie co dwa tygodnie. zmarcha jest mniej widoczna tylko trzeba sie pilnowac zeby sie nie marszczyc boznowu wylazi.
u mnie to chyba nie da rady
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2016-09-01 o 09:18
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 08:44   #46
immature16
Przyczajenie
 
Avatar immature16
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 6
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

A co myślicie o zabiegu dermapenem? Koleżanka była właśnie w clinica cosmetologica chyba i bardzo chwaliła. Macie jakieś doświadczenia z tym zabiegiem?
immature16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 18:34   #47
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Zapodajcie sobie botox i po sprawie. Nie wyobrażam sobie bawić się z jakimiś rollerami czy pilnować się, żeby nie marszczyć czoła.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-11, 13:20   #48
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;85384571]Zapodajcie sobie botox i po sprawie. Nie wyobrażam sobie bawić się z jakimiś rollerami czy pilnować się, żeby nie marszczyć czoła. [/QUOTE]

Taki mam wlasnie plan na swoje czolo. Rollera uzywam, kosmetykow mam pierdylion i faktycznie skora jest w dobrym stanie, ale zmarszczka na czole jest bardzo gleboka i tutaj tylko botoks pomoze.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 21:50   #49
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

A nie raczej wypełniacze? Moja siostra kilka razy miała już botox na tą zmarszczkę i nie była do końca zadowolona z efektów. Dopiero wypełniacz pomógł tak naprawdę.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-13, 01:33   #50
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A nie raczej wypełniacze? Moja siostra kilka razy miała już botox na tą zmarszczkę i nie była do końca zadowolona z efektów. Dopiero wypełniacz pomógł tak naprawdę.
Ja miałam 2x botox i byłam bardzo zadowolona. Moja lekarka mówi, że botox wstrzykuje w górną część twarzy (czoło, okolice oczu), a wypełniacze tylko w dolną.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 06:37   #51
star_94
Przyczajenie
 
Avatar star_94
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 8
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

U mnie żadne kremy nie działy jak do tej pory, może pójde na jakiś zabieg. Słyszałam też o jakimś nowym produkcie buatic chyba, podobno działa ale nie mogę go nigdzie dostać.
star_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 09:24   #52
dolwa09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 9
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Na lwią zmarszczkę raczej kremy nie pomogą. Lepiej pójść do kosmetyczki po poradę.
dolwa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 07:32   #53
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;85418711]Ja miałam 2x botox i byłam bardzo zadowolona. Moja lekarka mówi, że botox wstrzykuje w górną część twarzy (czoło, okolice oczu), a wypełniacze tylko w dolną.[/QUOTE]


To prawda. Botox w czoło, lwią i kurze a niżej wypełniacze. Wyjątkiem jest botox w żwacze na bruksizm no ale to raczej problem medyczny a nie estetyczny Botox w lwią pomoże bardziej niż kremy Mi pomógł.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 14:08   #54
Nioska93
Raczkowanie
 
Avatar Nioska93
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 104
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Ej, a są np. jakies masaże do robienia samemu ktore moze chociaz troche zmniejsza lwia zmarszczke? Bo szczerze bardzo jej nie lubie u siebie.
Nioska93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 10:56   #55
Zuza_P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Chyba nic na to sie nie poradzi. Jest to raczej nie zależne od wieku i bardzo wielu osobna sie to pojawia przeważnie od marszczenia czoła gdy sie złoscimy.
Zuza_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 09:27   #56
OYAKATA
Raczkowanie
 
Avatar OYAKATA
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 43
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

ja zazwyczaj idę w kierunku masaży żeby jednak ile mogę robic wszystko domowymi sposobami a nie wypełniaczami. nie sugeruję, że kiedyś nie skorzystam ale na razie staram się jeszcze sama ;p
__________________
Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć.
OYAKATA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 14:43   #57
MoreThanYouKnow
Przyczajenie
 
Avatar MoreThanYouKnow
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 14
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Ja na razie staram się robić joge twarzy i masaże. Na razie dużych efektów nie widze, ale tydzień to robię więc dam temu jeszcze czas
__________________
Najczęściej unikam siebie w chwilach samotności.
MoreThanYouKnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 19:10   #58
patrycjaalicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 25
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Dermapen super na odświerzenia i spłycenie drobnych zmarszczek. Ale na lwia najlepszy botox żeby się bruzda nie zrobiła. Jesień zimna można kombinować kwasy, dermapeny lasery frakcyjne a na wiosnę lato botox i będzie ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patrycjaalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 09:39   #59
Cynthie
Raczkowanie
 
Avatar Cynthie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 31
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

To chyba wszystko zależy bo jednak na laser może bym jeszcze poszła ale brak czucia w czole by mnie z lekka irytował. Taka niemożność wyrażenia emocji. Laser i dobre nawilżanie jak dla mnie super.
Cynthie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 19:47   #60
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez Cynthie Pokaż wiadomość
To chyba wszystko zależy bo jednak na laser może bym jeszcze poszła ale brak czucia w czole by mnie z lekka irytował. Taka niemożność wyrażenia emocji. Laser i dobre nawilżanie jak dla mnie super.
Nie brak czucia w czole, tylko brak podstawowej wiedzy o tego typu zabiegach Odrętwienie, to się ma może 2-3 dni i to jak masz pecha, bo można nie mieć wcale.
I zapewniam Cię, że zmarszczenie brwi, to nie jedyny sposób wyrażania emocji Co więcej dam sobie palec uciąć, że wciąż byłabyś je w stanie wyrażać nawet z połowicznym paraliżem twarzy.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-02-13 o 19:48
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-08 21:02:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.