"DOBRY WYBÓR...?NOSEK - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-25, 07:34   #31
joann@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 20
GG do joann@
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

jestem juz prawie półtora miesiąca po operacji nosa korekta chrzęstna i kostna, jestem bardzo zadowolona, jesli ktos szuka dobrego lekarza w Krakowie to ja polecam zdecydowanie Panią doktor Anne Chrapuste, ciesze sie z mojego wyboru i ze na nią sie zdecydowałam a nie na kogos innego.Nos goi sie rewelacyjnie, nie miałam zakładanych zadnych setonów, zadnego gipsu, niemam powikłan, mam śliczny profil , jestem szczesliwa,Doktorka ma magiczne ręce.polecam w 100% niedługo robię u niej usta.pozdrawiam wszystkich.
__________________
joann@
joann@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 17:00   #32
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez fivestars
hej dziewczyny!!!!! Faktycznie dr. Skupin cieszy sie dobra reputacja??? Bede miala w tym roku korekte nosa... i Teraz jestem an etapie wyboru... myslalam wlasnie o nim bo slyszalam dobre opinie i Polanica zdroj... zastanawiam sie... PROSZe piszcie.... Jaki jest standard w tej klinice i opieka???dzxieki zz gory
Z czystym sumieniem i bardzo gorąco polecam Dr Skupina!!! Uważam, że to przewspaniały chirurg!!!
A standard i opieka w klinice, w której doktor mnie operował, czyli w Ars Medice w Poznaniu, jest bardzo dobra!!!

Pozdrawiam
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:19   #33
fivestars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

dzieki Val.... moglabym skontaktowac sie ~z Toba na maila?????? Skoro tak mowisz, to chyab sie zdecyduje, bo waham sie miedzy nim, a Polanica Zdroj....., chce wybrac kogos komu moge zaufac...pozdrawam
fivestars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 12:57   #34
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez fivestars
dzieki Val.... moglabym skontaktowac sie ~z Toba na maila??????
Oczywiście ...jeśli tylko masz jakieś pytania śmiało proszę pisz na eletter@epf.pl

Pozdrawiam
Magda
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 19:20   #35
Angelina1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

WitamMysle o korekcie nosa.Słyszlam ze w szczecinie jest dobra klinika, czy ktos wie cos na ten temat?Mam tam najblizej.Prosze o porade czy tam warto zrobic zabieg.
Z gory dziekuje.
Angelina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 17:29   #36
ludwikag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez Val
...Całkowita korekcja nosa to chyba najmniej bolesna operacja plastyczna... ...operacja jest w znieczuleniu ogólnym, więc sobie śpisz i niczym się nie przejmujesz, a po obudzeniu nic Cie nie boli... ...taką niedogodnością jest to, że masz setony w nosie przez dwie doby po op. i trzeba oddychać przez buzię, no i w nocy gardło wysycha, ale to naprawde żaden problem...
...także nic Cię nie boli... bynajmniej było tak w moim przypadku... nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej, bo nie było takiej potrzeby
...a wyjęcie setonów to bułka z masłem... te moje setony były nasączone jakąś maścią czy czymś, całe śliskie i wychodziły jak po maśle... nic nie bolało, tylko tak śmiesznie łaskotało przy wyjmowaniu...
...jakbyś miała jakieś pytania, to śmiało pisz...

Pozdrawiam
a czy po zdjęciu gipsu twój nosek już ci się podobał; ja jestem 3 miesiące po zabiegu i czubek nie podoba mi się, niepokoją mnie guzki na części chrzęstnej bardzo widoczne, czy też cos takiego miałaś?
ludwikag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 17:30   #37
ludwikag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez ludwikag
a czy po zdjęciu gipsu twój nosek już ci się podobał; ja jestem 3 miesiące po zabiegu i czubek nie podoba mi się, niepokoją mnie guzki na części chrzęstnej bardzo widoczne, czy też cos takiego miałaś?
pozdrawiam i czekam na odpowiedź
ludwikag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 21:13   #38
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez ludwikag
a czy po zdjęciu gipsu twój nosek już ci się podobał; ja jestem 3 miesiące po zabiegu i czubek nie podoba mi się, niepokoją mnie guzki na części chrzęstnej bardzo widoczne, czy też cos takiego miałaś?
...nosek podobał mi się od razu po zdjęciu gipsu... ...fotka en face, którą można znaleźć w moim poście na poprzedniej stronie w tym wątku, to zdjęcie zrobione ok. półtora tygodnia po zdjęciu gipsu i nie miałam już nic do zarzucenia noskowi...
...jeśli niepokoją Cię jakieś guzki, myślę, że najlepiej będzie jak skontaktujesz się ze swoim chirurgiem... może wyślij do niego maila ze zdjęciami i napisz co i jak...

Pozdrawiam
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 13:49   #39
urbi junior
Raczkowanie
 
Avatar urbi junior
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

mam pytanko
chciałabym się pozbyć takiego"glutka"na nosie tzn moj nos jest normalny ale na koncu ma za duza chrzastke taka kuleczke przez co sprawia wrazenie nie najlepsze.nie lubie tego.woem ze usuwanie nie jest konieczne.ale dreczy mnie to
mam wiec pytanie czy to operacja tylko chrzastki?czy ciezko sie ja przechodzi ile kosztuje itd?
bardzo bardzo bardzo prosze o odpowiedzi!
caluje was dzielne kochane wizazanki
__________________
I've got soul but I'm not the soldier
urbi junior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 19:28   #40
kasiunia1020
Przyczajenie
 
Avatar kasiunia1020
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 21
GG do kasiunia1020
Smile Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

witam was
widze ze doktor Piotr Skupin ma bardzo dobra opinie zastanwiam sie nad nim ale mam mały problem zbyt daleko bo mieszkam 20 km.od katowic.
Bardzo mi zalezy na operacji nosa !! Chiałabym zebysci mi pomogli znalesc jakiegos dobrego lekarza ale z moich okolic...


dziekuje wam
czekam na odpowiedz.
kasiunia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 19:32   #41
kasiunia1020
Przyczajenie
 
Avatar kasiunia1020
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 21
GG do kasiunia1020
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

aha zapomniałam dodac ze chciałabym znac ceny operacji nosa...
kasiunia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 05:57   #42
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Kasiunia 1020
Ja jestem z Bytomia i tez szukam chirurga plastyka gdzies w poblizu. Znalazlam kliknike w T.Gorach ale strasznie drogo przeszlo 5000 tys. Teraz wlasnie dostalam maila od jakiegos lekarza ze kasuje za ta przyhemnosc 3000 tys zl niestety nie pamietam gdzie sie znajduje wiec musze szybko maila napisac. Jak odpisze i sie okaze ze jest z okolicy dam CI znac. Moze sprobujesz.
POzdrawiam!
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 09:21   #43
kasiunia1020
Przyczajenie
 
Avatar kasiunia1020
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 21
GG do kasiunia1020
Smile Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Soniu ale czy ten lekarz jest dobry? i strasznie mało bierze za operacje, kiedy ty planujesz operacje...?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
kasiunia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 11:22   #44
kasiunia1020
Przyczajenie
 
Avatar kasiunia1020
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 21
GG do kasiunia1020
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Czy słyszał ktos o klinice w katowicaCH www.klinika2000.pl ??
Nawet nie jest drogo co do operacji noska
Chciałabym poznac Wasze opinie na temat tej kliniki,mysle zeby sie tam poddac operacji... ale najpierw chcialabym poznac wasza opinie.
kasiunia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 18:05   #45
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Wilgus? cieszy się fatalną opinią!
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 18:25   #46
kasiunia1020
Przyczajenie
 
Avatar kasiunia1020
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 21
GG do kasiunia1020
Question Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Hmmm... też tak słyszałam ale tez dobre opinie ma również ... sama niewiem co mam myslec
kasiunia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 05:51   #47
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Kurcze a ja sobie pomyslalam ze jak Wilgus jest jednym z operatorow programu "Chce byc piekna" to i moze dobrym chirurgiem jest:/ Sama juz nie wiem co mam myslec:/
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 05:52   #48
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Kasiunia 3 tys to on sobie liczy za sam nos, dodaj koszty opatrunku, narkoza itp wychodzi przeszlo 4000 tys :/
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 07:22   #49
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez Sonia1982
Kurcze a ja sobie pomyslalam ze jak Wilgus jest jednym z operatorow programu "Chce byc piekna" to i moze dobrym chirurgiem jest:/ Sama juz nie wiem co mam myslec:/
Witaj Sonia

W TV to wszystko jest ładnie i pięknie... ale rzeczywistość często niestety okazuje się inna...
Poczytaj sobie o dr Wilgusie, operacjach przez niego wykonanych i podejściu do pacjenta na forum http://www.beautywpolsce.com/forum/
Choćby mi dopłacali, to bym się nie położyła do niego pod nóż...

Pozdrawiam
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 10:31   #50
Kobieta21
Raczkowanie
 
Avatar Kobieta21
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 43
GG do Kobieta21
Question Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Mam pytanie, jestem chora na tarczyce Hosimoto czy kwalifikuje się na zabieg. Bo marzy mi się malutki nosek, a mam taki rzymski:/ Czy ta choroba przeszkodzi mi w poprawi swego wizerunku.
Kobieta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 18:18   #51
kasiunia1020
Przyczajenie
 
Avatar kasiunia1020
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 21
GG do kasiunia1020
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

saniu ale wiesz 4 tys. a np.7-8 tys. to jest róznica.
Zwłaszcze ze niemam za duzo kasy
kasiunia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 12:25   #52
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

A co jest ważniejsze? Spartaczony nos na całe życie czy pozbycie się kompleksów? Chciałam iść do Wilgusa na korektę uszu, ale po tym co zobaczyłam, wybrałam innego lekarza.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:09   #53
kasiunia1020
Przyczajenie
 
Avatar kasiunia1020
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 21
GG do kasiunia1020
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

maggie...jakiego lekarza wybrałas...??
kasiunia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 02:28   #54
laverita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Witam wszystkie forumowiczki. Po raz pierwszy udzielam sie na forum, mam nadzieje, nic nie pochrzanie przy pisaniu i moja wypowiedz sie ukaze .
Mam do Was wielgachna prosbe. Oto ona-bardzo prosze osoby, ktore znaja w Szczecinie lub okolicach dobre kliniki o udzielenie mi jakichs wskazowek co wyboru chirurga.
Widzicie, o operacji marze juz od dziecinstwa, kiedy to polamalam sobie nosek doszczetnie. Od tamtej chwili minelo jakies 20 lat, nos jest krzywo zrosniety, a na jego czesci kostnej utworzyl sie maly garbek. Bedzie wiec potrzebna calkowita jego rekonstrukcja. Gdyby chodzio o mala korekte, ryzyko ewentualnych powiklan byloby mniejsze...Ale tu chodzi o calusienki nos...Dlatego bede wdzieczna komus, kto wskaze mi jakies dobre miejsce...
Widze, ze przez cale to forum przewija sie czesto nazwisko dr. Skupina. O ile dobrze przeczytalam, to operuje on w Poznaniu. W sumie to niedaleko od Szczecina. Moglabym zdecydowac sie na taka podroz. Tylko czy koszta calej operacji (wraz z pobytem itp.) w moim przypadku nie beda odstraszajace? Bardzo prosze o odpowiedz dziewczyny, ktore byly w jego klinice. Jedna z Was pisala, iz za operacje wraz ze wszystkim zaplacila 4500zl. Zastanawiam sie nad tym, w Szczecinie ceny sa dosc wysokie...
Podzielcie sie swa wiedza i doswiadczeniami. Calusy!
laverita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 08:09   #55
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Witam wszystkich. Jestem tu "nowa" więc na początku pozdrawiam wszystkie Wizażanki.
Jestem z okolic Katowic. W 1998 roku miałam operacje nosa u przesympatycznej pani doktor Janiany Janickiej - Grabowskiej. Wiem, że prowadzi tą klinikę do dziś i jest ona chyba w Bytomiu - Stolarzowicach czy Miechowicach. Jak znajdę stronę internetową , to wkleję link. Byłam i jestem bardzo zadowolona. Operacja dotyczyła części kostnej i chrzęstnej. Nie miałam gipsu, tylko metalowa szynę. Opatrunek nosiłam dwa tygodnie. Nos był od razu ładny, a opuchlizna utrzymywała sie ok. 3 miesięcy (ale taka bardzo "subtelna opuchlizna" ).Cena zabiegu z opatrunkami i obsługą w klinice ( zostaje się jedną noc) to było wtedy 2000 zł. Dzisiaj ta cena jest raczej nie realna. Ale ciesze się, że wszystko sie udało. Wstyd się przyznać, ale byłam tak "napalona" na zmianę mojego nochala, że znalazłam ogłoszenie w gazecie i poszłam na ślepo. Ale byłam lekkomyślna!!!
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 08:47   #56
kasiunia1020
Przyczajenie
 
Avatar kasiunia1020
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 21
GG do kasiunia1020
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

witam was
Wczoraj napisał do mnie dr.Skupin koszt całej operacji nos to 4.500 tys. (zmiana opatrunków,znieczulenie,p obyt w klinice jeden dzien...otp. to wszystko w cenie). Obecnie czas oczekiwania na konsultacje to ok. miesiąc, wolne terminy operacji rozpoczynają się w połowie października.
Chyba sie zdecyduje na niego popimo ze mieszkam kolo katowic,ale nie wiem czy juz sie zapisaywac czy na wiosne w zimie podobno bardziej nos boli-poradzcie mi kiedy jest najlepiej.....????

laverita-Szczecina a Poznan nie jest az tak daleko a to jest naprawde dobry lekarz!!!!

pozdrawiam
kasiunia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 10:55   #57
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez kasiunia1020
nie wiem czy juz sie zapisaywac czy na wiosne w zimie podobno bardziej nos boli-poradzcie mi kiedy jest najlepiej.....????
Witaj Kasiunia

Taką najlepszą porą na operację noska jest wiosna i wczesna jesień, chociaż ja miałam op. u Dr Skupina 7 lipca (niedługo minie rok ) i mimo upałów jakie były wtedy w Poznaniu (byłam tam aż do czasu zdjęcia gipsu) to dobrze się czułam i wszystko było OK ...także operacja latem to także nic starsznego, trzeba się tylko stosować do zaleceń doktora, chronić nosek przed słońcem itp. a wszystko bedzie dobrze.
Zima, to taka pora roku, której nie wybrałabym na op. noska. To nie jest tak, że mniej czy bardziej boli nos, bo prawda jest taka, że op. nosa nie jest w ogóle bolesną operacją i potem też sam nosek wcale nie boli ...ale w zimie przyjdzie zimno, mrozy itp. wtedy trzeba bardzo uważać, by sobie tego nowego noska nie odmrozić (nosek goi się, tkanki po op. nie mają jeszcze prawidłowego ukrwienia itp.) ...bo może być nieciekawie, gdy się nosek odmrozi... ...także ja osobiście odradzałabym Ci zimę, choć wiele osób robi sobie wtedy op., ale lepiej dmuchać na zimne...

Cytat:
Napisane przez kasiunia1020
laverita-Szczecina a Poznan nie jest az tak daleko a to jest naprawde dobry lekarz!!!!
...bardzo dobry!

Pozdrawiam
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 13:01   #58
laverita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Zastanawiam sie nad cena operacji u dr.Skupina. U nas, w Szczecinie, ceny zabiegow dochodza do ponad 8000zl, moja kolezanka, ktora miala byc operowana zaplacic miala 6000zl. Mowicie, ze dr.Skupin kosztuje 4500...Hm...Czym sa spowodowane te roznice w cenach..? Czy moze u Was w Poznaniu wszystko jest tansze? Dla porownania napiszcie, ile kosztuje chleb czy wynajem mieszkania? U nas : chlebek zwykly szczecinski 1zl, a koszt wynajmu malego mieszkanka to jakies 400, 500zl + oplaty, czyli w sumie od 800zl wzwyz, srednio trzeba sie liczyc z 1000zl...Bilet tramwajowy caly na 20 min-1,90zl. Jak jest u Was? Jestem ogromnie ciekawa Napiszcie cos, zebym miala jakis malutki punkcik odniesienia, tak dla porownania... Buziaki!
laverita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 13:40   #59
Shamancka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 59
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

tu macie dziewczyny link do dr Janickiej-Grabowskiej

http://www.aesthete.com.pl/
Shamancka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:59   #60
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: "DOBRY WYBÓR...?NOSEK

Cytat:
Napisane przez laverita
Zastanawiam sie nad cena operacji u dr.Skupina. U nas, w Szczecinie, ceny zabiegow dochodza do ponad 8000zl, moja kolezanka, ktora miala byc operowana zaplacic miala 6000zl. Mowicie, ze dr.Skupin kosztuje 4500...Hm...Czym sa spowodowane te roznice w cenach..?
Witaj Laverita

...przejżyj sobie te dwa wątki...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...934#post395934

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=pro%B6ba

Nie będę się tu rozpisywać o cenach itp., bo już o tym było
Napiszę tylko jedno... operacje plastyczne to zmiany na całe życie, a w chirurgii plastycznej wysoka cena nie jest gwarancją wysokiej jakości!!!
Kładąc się pod nóż należy patrzeć na umiejętności chirurga, a nie na ceny... że jeśli są wysokie, to jest dobry... ...nic z tych rzeczy... ilu partaczy w Polsce śpiewa sobie ceny za op. z najwyższej półki, a w efekcie oszpecają ludzi...
...ja do swoich operacji (całkowita korekcja nosa, korekcja chirurgiczna ust) mogłam wybierać w najlepszych chirurgach w Europie, bo nie płaciłam za moje operacje plastyczne ani złotówki z własnej kieszeni (wszystkie moje koszta operacji plastycznych, leczenia itp. ponosi sprawca wypadku samochodowego, w którym brałam udział)
...no i nie wybrałam tego chirurga, który za nos kasuje 8000zł, tylko takiego, którego uznałam za najlepszego w tym fachu!!!

...bierzmy pod uwage umiejętności a nie ceny!!! bo jak juz pisałam... w chirurgii plastycznej wysoka cena nie jest gwarancją wysokiej jakości!!!


Pozdrawiam
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-05 17:58:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.