Plastry silikonowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Jak pozbyć się zmarszczek, utrzymać młody i naturalny wygląd skóry? Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o medycynie estetycznej. Na Twoje pytania odpowiada Dr Iwona Marycz-Langner.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 12:51   #1
tabasko1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10

Plastry silikonowe


Chciałabym się dowiedzieć czegoś o plastrach silikonowych na blizny,ja mam je na twarzy podobno nosi się je 24 h na dobę,czy można na nie normalnie nalożyć makijaż,no bo jak wyjść z takim plastrem do pracy.Czy ma on dzialanie maskujące czy tylko raczej leczące.Bardzo proszę o opinie.
tabasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:20   #2
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Plastry silikonowe

również chciałabym się czegoś dowiedzieć, pierwszy raz słyszę o takich plastrach

edit: http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-...tuk-12183.html czy chodzi Ci o te plastry ?
__________________

Edytowane przez effulla
Czas edycji: 2012-06-05 o 15:26
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:18   #3
tabasko1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Plastry silikonowe

tak dokladnie o te mi chodzi,też pierwszy raz o nich slyszałam,może ktoś coś wie na ten temat i nam objasni
tabasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 09:11   #4
Dr Iwona Marycz-Langner
Raczkowanie
 
Avatar Dr Iwona Marycz-Langner
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: Plastry silikonowe

Cytat:
Napisane przez tabasko1 Pokaż wiadomość
Chciałabym się dowiedzieć czegoś o plastrach silikonowych na blizny,ja mam je na twarzy podobno nosi się je 24 h na dobę,czy można na nie normalnie nalożyć makijaż,no bo jak wyjść z takim plastrem do pracy.Czy ma on dzialanie maskujące czy tylko raczej leczące.Bardzo proszę o opinie.
Opatrunki silikonowe zmniejszają blizny powstałe, m.in. w wyniku zabiegów chirurgicznych czy urazów i poparzeń, nie mają funkcji maskującej. Można je też stosować profilaktycznie po zabiegu (gdy rana się zagoi) w celu zapobiegnięcia powstania ewentualnych śladów na skórze. Opatrunek nosić można stale z drobną przerwą na umycie go. Opatrunku nie można przyklejać na nie zagojone rany i miejsca ze stanem zapalnym np. w przypadku trądziku. Można na niego nałożyć makijaż.
Dr Iwona Marycz-Langner jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.