Recenzja jusssi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Synergen

Notka

Klub Recenzentki Synergen 50 użytkowniczek testuje nowe produkty Synergen. Poznaj ich recenzje!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-05, 08:02   #1
jusssi
Rozeznanie
 
Avatar jusssi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 948

Recenzja jusssi


Dwa tygodnie to stanowczo zbyt, krótki czas, aby napisać merytoryczną recenzję z działania kosmetyku. Poniższy opis będzie raczej odzwierciedlał moje ogólne wrażenia, aniżeli potwierdzone testami działanie. Testy rozpoczęłam 21 lutego.

Pianka do mycia twarzy – jest to zdecydowanie produkt godny polecenia. Opakowanie, choć skromne jest estetycznie i pozwala na zachowanie maksimum higieny. Radzi sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami. Pianka zmywa lekkie makijaż już przy jednej dyszy, natomiast trochę mocniejszy przy dwóch. Sprawia, że skóra po użyciu jest miękka i dobrze oczyszczona. Ma również przyjemny i nienachlany zapach. Moja ocena 5.

Tonik do mycia twarzy – stosowałam go od pierwszego dnia rano i wieczorem. Utwierdzał mnie w przekonaniu, że pianka idealnie poradziła sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami. Choć ma dużą ilość alkoholu w składzie jest dość delikatny. Nie zauważyłam zaczerwienień czy pieczenia skóry. Po dwóch tygodniach ciężko mi stwierdzić czy stan mojej skóry się poprawił, jestem natomiast pewna, że nie pogorszył się. Nie podoba mi się estetyka opakowania, nie zwróciłabym na niego uwagi w drogerii. Moja ocena 4

Krem matujący na dzień – zużycie na dzień dzisiejszy wygląda następująco: 1/10 opakowania. Więc napiszę tylko o pierwsze wrażenia. Krem idealny na dzień, kompletnie nie nadaje się na noc. Intensywnie matuje, twarz bez błyszczenia utrzymuje się u mnie około 4 godzin, a to dużo przy cerze mieszanej. Szybko się wchłania. W ciągu tego czasu nie wysuszył mi skóry, radzę jednak dobrze nawilżać cerę na noc. Podoba mi się, że zapach kremu jest praktycznie niewyczuwalny. I choć miałam, co do niego obawy sprawdził się. Moja ocena 4

Plasterki przeciw wypryskom – produkt nieskuteczny na moje wypryski. Przyklejałam je ilekroć wyskoczyło mi jakieś paskudztwo i owszem pyszcz nie powiększał się, ale też nie znikał. Produkt nie niweluje zaczerwienienia. Jedynym dostrzegalnym przeze mnie plusem jest fakt, że izoluje pryszcza od zanieczyszczeń. Moja ocena 2

Apeluję o rozważniejsze wyznaczanie czasu testowania i publikowania opinii.
__________________
Czytam
Piszę
I dobrze się przy tym bawię
jusssi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Synergen


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.