Fryzury męskie,stylizacja - wątek zbiorczy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Tradycyjna fryzura(facet) na 100dniówke czy raczej coś innego
Tradycyjna(krótkie na żel) 14 21,54%
Coś innego 51 78,46%
Głosujący: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-08, 12:45   #1471
Nakomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Jak ułożyć tą fryzurę ? PILNE

Witam.Wiecie może jak ułożyć taką fryzurę ? http://www.studio-mody.com.pl/meska-fryzura-z-grzywka/

Tzn, podajcie jakie trzeba produkty no i jak ją ułożyć

Z góry, Baaaaaaardzoooo dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n7.jpg (43,0 KB, 7 załadowań)
Nakomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 23:02   #1472
konradoss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Pasemki u mężczyzny ?

Witam, jestem 16 letnim mężczyzną i myślę nad zrobieniem sobie pasemek w kolorze blondu.
Chciałbym, by to wyglądało bardzo podobnie jak to ;
http://www.studio-mody.com.pl/wp-con...2010/10/63.jpg
Mam ciemnie, krótkie włosy postawione na żel.
Czy jest sens robienia sobie takiej pasemki, i jeżeli tak, to gdzie można ją zrobić i jaka będzie średnio cena?
Z góry bardzo dziękuje za trafne odpowiedżi.
Prosiłbym o darowanie sobie takich komentarzy jak " lepiej sobie daruj za młody jesteś" czy coś podobnego.
konradoss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 09:39   #1473
EnerdziJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Czym układać włosy? :/

Witam. Jestem chłopakiem, i mam włosy średniej długośći . Obecnie używam wosku do włosów Tigi, wkleję link do tego produktu.: https://http://www.hairstore.pl/tigi..._mUaAulA8P8HAQ



I mam taki problem, że ten wosk lekko nabłyszcza moje włosy, a chciałbym mieć lekko matowe, albo takie naturalne. Nie lubię jak kosmetyk Mi je nabłyscza :/ Zna ktoś może godny polecenia, męski kosmetyk do stylizacji włosów? Żeby nie nabłysczał. Najlepiej żeby to nie był żel i guma, oraz pianka. Tylko np. : Wosk, Pasta. Uzywalem wyszukiwarki, ale nic nie znalazłem I chodzi Mi o kosmetyki fryzjerskie. Tzn nie takie co znajdę w Rossmanie (próbowałem większości, są złe). Jak napisałem w złym dziale, to przepraszam. Dopiero co założyłem konto, i dział o włosach wydawał Mi się najbardziej odpowiedni.
EnerdziJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 01:14   #1474
spearmint
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Jak to ułożyć?

Witam, jestem laikiem jeśli chodzi o układanie fryzur itd. dlatego chciałbym prosić kogokolwiek o poradę w tej kwestii. Jak ułożyć taką fryzurę jak w załączniku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Short-Hairstyles-For-Men-4-208x300.jpg (42,1 KB, 9 załadowań)
spearmint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:37   #1475
Jon_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Męska fryzura - włosy średniej długości

Witajcie,

Noszę włosy średniej długości (ok.6-8cm) i za każdym razem jak idę do fryzjera (ok. 2 miesiące) mam problem by wyjaśnić o co mi dokładnie chodzi.
Zależy mi na tym, żeby fryzura nie była "ciężka", nie przypomniała pieczarki, by włosy były równej długości. Na przykład zakładając hipotetycznie, że zapuszczam włosy od zera i wszystkie w każdym miejscu głowy rosną w tym samym tempie, to po pół roku włosy na czubku głowy, nad i za uchem na dole karku itd - wszystkie będą miały powiedzmy 7cm długości.
Jak to wyjaśnić fryzjerowi? Tłumaczę, np: że włosy mają opadać za kołnierz, grzywka na 80% czoła (która i tak jest zaczesywana do góry), że mają zachodzić do połowy długości uszu, grzywka tyle i tyle zajmowała miejsca, że fryzura nie ma być „ciężka”, a potem te nad samym uchem mają 4 cm a te trochę wyżej już 7cm i się na bokach robi coś ala "pieczarka".
Czy może włosy mają być po prostu wycieniowane i po sprawie?
Prośba o pomoc – jak to wytłumaczyć fryzjerowi? Cięcie o którym pisze, mają i mężczyźni i kobiety w każdym wieku.
Pozdrawiam,
Jon
Jon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 00:01   #1476
ketiw7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Fryzura do sercowatej twarzy

Mam 17 lat, chłopak. Chciałbym dopasować fryzure do kształtu swojej twarzy. Twarz nie jest odwróceniem trójkąta, ale też pełnym sercem nie jest. Coś pomiędzy bardziej przypominające serce. Brodę mam spiczasto kwadratową i nos dosyć duży ale osobiście uważam ze dla chłopaka w sam raz :P Macie jakieś propozycje? Liczę na Was
ketiw7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 13:49   #1477
vandr21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Problem z układaniem włosów

Cześć, mam mały problem, otóż niedawno zrobiłem sobie tzw. "samuraja", czyli boki są wygolone na 1 mm, a góra spięta w kitkę. I z tym jest problem. Włosy z przodu, ktore są dosyć krótkie nie chcą się ułożyć. Próbowałem prawie wszystkich sposobów. Lakier, guma, żel, prostowanie i suszenie z układaniem szczotką nie działa i jak sterczały tak sterczą dalej. Poradzi ktoś co z tym zrobić?
vandr21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 14:26   #1478
emillyrose
rose rose
 
Avatar emillyrose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: CSE
Wiadomości: 220
Dot.: Problem z układaniem włosów

może po prostu muszą sobie odrosnąć i będzie lepiej
emillyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 15:48   #1479
Kaszpir
Przyczajenie
 
Avatar Kaszpir
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Problem z układaniem gęstych, kręcących się włosów-męskie

Witam!
Mimo, że już od jakiegoś czasu próbuję układać włosy na żel/gumę itp. to nadal nie mogę uzyskać satysfakcjonujących mnie efektów.
Mam gęste włosy, które w dodatku się kręcą (nie wygląda to TAK:http://xurl.pl/url_redirector.php?url=jk80, a raczej TAK:http://xurl.pl/jk87).

Pierwszym problemem są moje "humorzaste włosy", które jednego dnia potrafią być dość sztywne, ułożone w jakiś sposób, a następnego roztrzepane we wszystkie strony świata. Jednego dnia uda mi się je w miarę ułożyć, a innego wstyd jest wyjść z domu - nieważne co i ile bym z nimi nie robił to i tak "stoją" po swojemu.

Włosy staram się układać do góry jednak one i tak po chwili opadają i w najlepszym przypadku wyglądają w ten sposób - http://xurl.pl/jk8g.

Myję włosy 2 razy dziennie - rano i wieczorem. Nie przywiązuje się do konkretnych szamponów i kupuję po prostu ten, który pasuje mi zapachowo. Rano po umyciu włosów szamponem i częściowym obtarciu ich ręcznikiem, suszę je suszarką [próbowałem korzystać ze specyfików, aby nic tym włosom się nie stało (m.in. jakaś pianka Syossa i sprayu "CHI 44 Iron Guard"), jednak sprawiały one, że włosy były posklejane bądź "się świeciły"] i przystępuję do układania włosów co wychodzi różnie (korzystam aktualnie z gumy Schwarzkopf Taft Looks Restyling, ponieważ na razie nic nie okazało się dla mnie lepsze).

I tu pojawia się moje pytanie:
Co mogę zrobić/poprawić, aby układanie włosów nie było dla mnie 40 minutową walką z włosami, które raz wyglądają normalnie, a innym razem są sztywne i wyglądają jakby były przetłuszczone mimo, że nic z nimi nie robiłem?
Kaszpir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 23:28   #1480
elaniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Męskie włosy

Może Was drogie panie zdziwie, ale za cholere nie wiem na jakie forum udać się z tym pytaniem xD
Jestem facetem.
Mam cholernie gęste włosy.
Mam lekko ograniczony budżet i nie wiem czy najlepiej zainwestować w pastę czy jakąś wypaśniejszą suszarkę.
Co do suszarki mam jakiś syf boscha, dmucha tylko cholernie gorącym powietrzem, a to ma chyba duży wpływ.
elaniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 12:35   #1481
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Męskie włosy

Idź do fryzjera i je przerzedź to będzie Ci lżej. Mój mąż i syn również mają mega gęste włosy i tak właśnie robią, a nawet po degażowaniu mają ich sporo, więc nie bój się, że będziesz "łyso" wyglądał.

A co da Ci pasta albo "wypaśniejsza" suszarka???
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 12:53   #1482
pwlkp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzury męskie,stylizacja - wątek zbiorczy

Mam podobny problem, może mi dziewczyny pomożecie?
pwlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 20:43   #1483
czvaru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Rozwalająca się fryzura.

Hejka. Jestem chłopakiem, mam dłuższe włosy, około 14/15 cm, są one cienkie, ale podatne na układanie. Mam problem, mianowicie włosy po stylizacji rozwalają mi się po pewnym czasie. Dajmy na to, układam je o 7 rano (głównie układam je na bok), jadę do szkoły, w połowie lekcji tracą konstrukcję i tu rodzi się pytanie. Czym mam układać włosy? Robię to jak na razie pastą do włosów. Lakieru nie tykam, włosy są po nim bardzo suche. Chodzi mi o naturalny ładny wygląd. Z góry dziękuje i pozdrawiam cieplutko.

Edytowane przez czvaru
Czas edycji: 2016-01-11 o 20:46
czvaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 13:38   #1484
Zbyntek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Czy wygolić boki?

Witam!
Mam pytanie, od ładnych paru lat nosze długie włosy. Podkreślę, że jestem facetem. Ostatnio chodzi mi po głowie lekka wariacja, żeby wygolić sobie boki. Wydaje mi się, że będzie to bardzo wygodne. Wiecznie mam problem, że te włosy wychodzą z kucyka i kręcą się jak u żydka Też mam obawy, że fryzjer może coś spieprzyć.
Teraz pada pytanie czy warto? Czy ktoś wygolił sobie boki i tego żałował? Czy będzie mi to pasować? (w załączniku zrobiłem retusz na szybko jakby mogło to mniej, więcej wyglądać. Jakość nie powala, ale nie mam lepszego aparatu.)
Z góry dzięki!

edit
temat do zamknięcia

Edytowane przez Zbyntek
Czas edycji: 2018-09-02 o 15:06
Zbyntek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 10:49   #1485
racial09876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Jaka fryzura będzie mi pasować?

Witam, mam 18 lat i postanowiłem zmienić coś w swoim wyglądzie. Pierwszym krokiem jest zmiana fryzury tylko nie mam pojęcia jaka będzie mi najbardziej pasować do mojego kształtu twarzy i wgl,więc postanowiłem, że napiszę na tym forum. Moje zdjęcie znajduje się w załączniku. Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź Zdjęcie nie jest najlepsze ale zawsze coś xD
racial09876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 12:00   #1486
xkamiil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzury męskie,stylizacja - wątek zbiorczy

Cześć, od zawsze mam problem z moimi włosami - są cienkie a do tego kręcone. Dostaję już depresji, ale pogodziłem się dawno z faktem, że nie mogę mieć ładu na głowie (nawet po ułożeniu włosów widać te wszystkie "nierówności", coś wiecznie odstaje i po prostu wygląda to jakbym dopiero wstał). Ostatnio znalazłem zdjęcie aktora, ma on fajnie ułożone/ścięte włosy, a bez tego wyglądał podobnie jak ja. I tak myślę, uda się z moich włosów zrobić coś takiego?
https://imgur.com/u3morc2

https://imgur.com/aAfgb3p
Wcześniejsze zdjęcia tego aktora:
https://www.atmgrupa.pl/wp-content/u...-pm-atm-56.jpg
Moje włosy obecnie wyglądają tak (zdaję sobie sprawę, że będę musiał jeszcze trochę zapuścić, ale czy w ogóle jest sens?):
https://imgur.com/41HHRoh https://imgur.com/y1nSaNS

Jeszcze jedno pytanie - jego włosy wyglądają tu jakby były mokre, jakoś super nawilżone. Jak otrzymać taki efekt? Ja po wysuszeniu nie mam w ogóle śladu "nawilżenia", po nałożeniu olejku podobnie, po godzinie jedyne co zostaje to zapach.

Edytowane przez xkamiil
Czas edycji: 2018-09-12 o 12:01
xkamiil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-12 12:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.