Jak usunąć wątek na forum? Odpowiedź: NIE usuwamy wątków. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-14, 21:06   #121
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jak usunąć watek na forum? Odpowiedz: NIE usuwamy wątków.

Cytat:
Napisane przez DeepSeaDolphin Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o usunięcie wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667981

Jest mi bardzo za niego wstyd...
Ja rozumiem, ale zgodnie z regulaminem forum- nie usuwamy postów. Wątek zamknęłam przywróciwszy najpierw treść usuniętych przez Ciebie postów.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 17:32   #122
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Prośba o usunięcie tematu do administracji

Witam. Nie mogę znaleźć nigdzie kontaktu z administracją, więc piszę tutaj. Zależy mi na usunięciu swojego tematu, gdyż nie chcę już, aby mój wizerunek tam widniał. Proszę o potwierdzenie administracji moderatora. Podam link
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 11:23   #123
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 714
Dot.: Jak usunąć watek na forum? Odpowiedź: NIE usuwamy wątków.

Wyślij zgłoszenie używając " Zgłoś" przy post w którym są zdjęcia które chciałabyś usunąć z wątku.



mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 714 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 22:30   #124
cachotterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 47
Dot.: Jak usunąć watek na forum? Odpowiedź: NIE usuwamy wątków.

Trafilam tutaj bo na jakims watku jakis skrot klawiaturowy wyslal wiadomosc (zamiast sie zamknac bo zmienilam zdanie odnosnie komentowania), chcialam usunac bo to byly tylko dwie literki, no i trafilam tutaj.
Akurat w tym przypadku, no big deal, krzywda sie wielka nie stala chociaz moim zdaniem to dosc slabe ze nie moge takiej wiadomosci usunac (zwlaszcza np. w przeciagu 5 min od wyslania powinna byc opcja usuniecia).

Ale tak mnie to zastanowilo i chcialam zapytac, jak sie ma polityka wizazu do GDPR / RODO, a konkretnie do tej jego czesci ktora wymaga aby uzytkownik mogl zarzadac od podmiotu trzymajacego dane ich usuniecia? Czy istnieje mozliwosc usuniecia konta i wszystkich jego danych (wiadomosci/recenzje itp.) czy nie? I jesli nie, czy administracja wizazu moze wytlumaczyc jak sie ma ta polityka do tego prawa, tzn. na jakiej podstawie wizaz odmawia usuwania danych?
cachotterie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 08:45   #125
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 714
Dot.: Jak usunąć watek na forum? Odpowiedź: NIE usuwamy wątków.

Zapraszam na stronę gdzie znajdziesz dodatkowe informację:
https://mojedane.edipresse.pl/


W razie dodatkowych pytań, wyślij zapytanie do działu RODO w dziale kontakt.



Możesz usunąć konto, konta są usuwane codziennie po 24.00, możesz wypowiedzieć licencję i żądać usunięcia wszystkich post, recenzji i innych danych, jednak nic nie zostanie zrobione na żądania wysyłane na publicznym forum, Moderacja nie ma takich możliwości ani kompetencji.


Jeśli wysłałaś post który zawiera przypadkowe literki i wysłał się przez przypadek to wystarczy użyć opcji " zgłoś" i wysłać zgłoszenie do Moderatora z prośbą o usuniecie pomyłkowego post, do tego nie potrzeba oficjalnego pisma - Moderacja rozumie że coś się mogło wysłać przez przypadek


Ten watek jest bardzo stary, powstał zanim powstało RODO.
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 714 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-30 09:45:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.