Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-02, 15:46   #1
Darkena
Raczkowanie
 
Avatar Darkena
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 47
Angry

Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!


Właśnie wróciłam z JLD. To co oni wyprawiają z klientami w tym salonie przechodzi ludzkie pojęcie. Poszłam dziś tam na rytuał Kerastase. Już przy myciu fryzjerka wyszarpała mnie okropnie myjąc mi włosy we wrzącej wodzie. Następnie nałożyła mi ampułkę (czego pewna nie jestem, bo nie widzialam co tak naprawdę mi nakłada) i targała moje włosy przez nastepne 5 minut rozprowadzając ją. Ale to jeszcze nic. Potem zaczęło się czesanie (którego nie chciałam, ale o tym później). Zostałam okropnie wyszarpana, przez dwie panie fryzjerki z dwóch stron. Jedna o mało nie wybiła mi oka, druga podrapała mi szczotką całe czoło. Ta pierwsza ciągle gdzieś latała obsługiwać klientów, którzy wchodzili. Myślałam, że tam zwariuje. Ale teraz najlepsze. Za rytuał miałam zapłacić 44 zł (już ze niżką dla studentów), a z czesania powiedziałam, że rezygnuję. Jak się okazało moje włosy zostały wymodelowane za co musiałam zapłacić (dodatkowe 18 zł), a w dodatku wmówiono mi że cena którą muszę zapłacić już jest ze zniżką. Tak więc miałam zapłacić 44 zł, a zapłaciłam 68 zł. Zostałam obsłużona w 30 minut i w dodatku byle jak. Ja rozumię, że oni tam mają Quick Service, ale bez przesady, delikatności chyba mam prawo wymagać. Więcej czasu poświęca mi moja fryzjerka gdy ide na samo podcięcie końcówek. Nawet ciężko mi teraz stwierdzić czy moje włosy faktycznie odżywły czy poprostu wszystkie zniszczone zostały wyrwane. Chaos w tym salonie i tak lekceważące podejście do klienta odstraszyły mnie na zawsze. Prosze was o wskazówkę gdzie jeszcze w Katowicach wykonują rytuał Kerastase?
Darkena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 16:02   #2
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

w Katowicach nie wiem ale w Chorzowie na 1-go Maja 59 (klinika włosa) mialam ten zabieg wykonywany dwa lata temu wiec pewnie jeszcze go robią,jeśłi chcesz to podam Ci numer telefonu,zadzwonisz popytasz.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 18:59   #3
Daggmara
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Hej! Z tego co wiem to w Katowicach na ulicy Kościuszki 24 jest salon fryzjerski i tam pracują także na produktach Kerastase,z tego co wiem to zabieg kosztuje 50 zł. ale warto!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 20:08   #4
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Darkena, wprawdzie nie wiem czy Cie to pocieszy, ale jak moja mama wrocila z salonu JLD zapytalam ja czemu sie rozmyslila, a okazalo sie, ze wlasnie ma podciete wlosy i przefarbowane. Nic ciekawego, kolor okropny, mial byc naturalny, jakis splowialy byl, obsluzona tez zostala dosc szybko... oczywiscie cena, hm, przemilczmy (jak mozna tyle wziac??)
Nie wolalabys kupic sama tych ampulek i zrobic na spokojnie bez zadnego szarpania, ekspresowego zmywania (bo juz nastepna klientka idzie)? Kosztuja ok 130zl i to za 4 ampulki... jak dla mnie lepsze rozwiazanie, a aplikacje mozesz wykonac przeciez sama (i moze ciut przetrzymac na wlosach dla lepszego efektu, albo zalozyc tez worek, cieply recznik i podgrzac suszarka)

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 20:18   #5
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Aha, a ja przestrzegam przed tym salonem, w Galerii Rzeszow
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 22:27   #6
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Angry Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Ja ostrzegam przed Jean Louis David w Krakowie przy ul.Grodzkiej! Nie dość, że było wszystko na byle jak zrobione (a bylo to obcinanie krótkich włosków) to jeszcze tak samo zostałam poparzona woda Niekomentując już tego, że po miesiącu jak poszłam do innego fryzjera ten powiedział mi, że mam powicinane zygzaki
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 23:12   #7
Darkena
Raczkowanie
 
Avatar Darkena
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 47
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Dzięki dziewczyny za odzew i podzielenie się własnymi doświadczeniami

KIYA:
Bardzo proszę o numer telefonu do salonu w Chorzowie i z góry dzięki

DAGGMARA:
Dzięki za namiar na salon

MŁODAA:
Pewnie, że wolałabym kupić sobie te ampułki i aplikować je w domu. Tylko z tego co wiem to ciężko je dostać. Nawet nie wiem gdzie szukać.

Edytowane przez Darkena
Czas edycji: 2005-05-02 o 23:35
Darkena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-03, 01:00   #8
pysia_modnisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 33
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

i ja podziele się swoim doswiadczeniem z JLD ja byłam na w Krakowie na ulicy Wielickiej w pasażu tesco
było bardzo fajnie miła obsługa strzygł mnie facet strzygł abrdzo długo praiwe póltorej godziny był abrdzo miły i dobrze do tego podszedł miałam znizke młodziezową zapłaciłam 40zł moja mam kiedys strzygła ja w JLD na ulicy Siennej i była bardzo zadowolona

pozdrawiam

Edytowane przez pysia_modnisa
Czas edycji: 2005-05-03 o 01:03
pysia_modnisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 07:34   #9
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Dziewczyny to chyba nie jest tak, ze sam salon w sobie jest zły. Oni zatrudiają różnych fryzjerów, z różnymi kwalifikacjami. Często fryzjerkom po prostu się każe przyjmować jak najwięcej klientów i nie jest to wina konkretnej pani fryzjerki, tylko szefostwa. Myślę, że najrozsądniejsze by było udanie się na skargę do szefa salonu i wnieść zażalenie nie na konkretną osobę ale na zasady funkcjonującej placówki.
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 09:36   #10
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Cytat:
Napisane przez Darkena
(...)
MŁODAA:
Pewnie, że wolałabym kupić sobie te ampułki i aplikować je w domu. Tylko z tego co wiem to ciężko je dostać. Nawet nie wiem gdzie szukać.
u mnie w miescie wlasnie sa do kupienia w salonach JLD, poza tym sa tez na Allegro

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 16:10   #11
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Cool Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Cytat:
Napisane przez Darkena
Prosze was o wskazówkę gdzie jeszcze w Katowicach wykonują rytuał Kerastase?
www.berendowicz-kublin.pl
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-03, 16:57   #12
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Cytat:
Napisane przez Darkena

KIYA:
Bardzo proszę o numer telefonu do salonu w Chorzowie i z góry dzięki
wysłałam namiary na priva
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 00:11   #13
zanahorria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Również nie polecam tego salonu.. W galerii katowice.Fryzjerki zachowywały się jakby pracowały tam za karę. Poza tym niepojęte jest dla mnie żeby przez cały zabieg mycia cięcia i czesania fryzjerka opowiadała jakie to mam okropne włosy, wciskała mi na siłę preparaty i mowila ze jak ich nie użyję to wylecą mi włosy.. Tragedia. Co do masażu glowy rownież się zgodzę - jedna wielka szarpanina i haos. Nic przyjemnego. Targanie wlosów przy czesaniu .. Najgorsze było to że poparzyła mi czoło suszarką, aż wzdrgnęłam i nie usłyszałam nawet "przepraszam".. Wieś i niekompetencja. Po wszystkim byłam tak zniesmaczona że nawe się nie pożegnałam bo chciałam jak najszybciej uciekać..
A i właśnie, nie wierzcie w zniżki studenckie 20%.. Nie istnieje coś takiego. No chyba że matematyka nie jest dobrą stroną Pani pracującej w recepcji.
ODRADZAM I NIKOMU NIE POLECAM !!!!!!
zanahorria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 13:23   #14
spalonewlosy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

ROWNIEZ PRZESTRZEGAM!!!!!

Wybralam sie do salonu Jean Lous David w Katowicach w galerii zeby zrobic odrost i highlight reflexy poniezej odrostow.

Spedzialam tam przeszlo 5 godzin! Moje blyszczace wlosy zostaly spalone do ciagnacej sie gumy! Jestem zalamana. Przody i odrost jest mega zniszczony ale do odratowania, reszta jest totalnie spalona na szaro-zielonkawy puch. Nigdy w zyciu czegos takiego nie mialam na glowie.

Oprocz tego zostalam poparzona woda i niekompetentna pani fryzjerka poweidziala ze niestety ona przez rekawiczki nie czuje temperatury!

Po spaleniu totalnym nalozono mi farbe dwukrotnie bo podobno kolor nie wyszedl a bylam na myjce wiec nie widzialam sie w lustrze

Jak zapytalam o lustro zeby zobaczyc tyl to sie przerazilam! Pani Gabriela powiedziala ze ten "kolorek" sie wyplucze i mam sie nic nie martwic. Potem zaczela suszyc i rozczesywac a raczej szarpac i wyrywac mi wlosy ktore byly jak ciagnaca guma ;( Strasznie bolesne, nie dalo sie rozczesac i dalo sie wysuszyc. Powiedzialam ze bardzo mnie boli to na to pani fryzjerka powiedzila ze postara sie delikatniej. Moje wlosy zostawaly w szczotce i skora glowy bardzo palila. Po czym powiedzialam ze blagam niech mnie pani juz nie szarpie.
Pani fryzjerka odlozyla szczotke i suszyla sama suszarka.

Przeszlo 5 godzin! Spalone wlosy- nie do odratowania. Popalona i poparzona skora glowy i paskudny kolor. Zostawili mnie z zaciekami od farby na czole, musialam poprosic o wytarcie zaciekow ze skory.

Po tym wszytskim pani Gabriela zaoferowala ze ona mi nalozy jeszcze jedna farbe jak mi sie "kolorek" nie podoba!!! Oprocz tego maiala jeszcze nakladany Olaplex- zeby nie znieszczyc wlosow. Jakbym tego nie miala wyszlabym lysa.

NAJGORSZY SERWIS JAKI OTRZYMALAM W ZYCIU. MUSZE SIE SCIAC NA CALKOWICIE KROTKO, A WYGLADAM OKROPNIE W KROTKICH WLOSACH. WYCENILI SOBIE PRAWIE 500ZL ZA TA USLUGE.

NIKOMPETENTNI FRYZJERZY POWINNI MIEC ZAKAZ PRAKTYKOWANIA ZEBY NIE KRZYWDZILI LUDZI!
OMIJAJCIE JEAN LOUIS DAVID SZEROKIM LUKIEM!!!!!!
spalonewlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 01:35   #15
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Cytat:
Napisane przez spalonewlosy Pokaż wiadomość
ROWNIEZ PRZESTRZEGAM!!!!!

Wybralam sie do salonu Jean Lous David w Katowicach w galerii zeby zrobic odrost i highlight reflexy poniezej odrostow.

Spedzialam tam przeszlo 5 godzin! Moje blyszczace wlosy zostaly spalone do ciagnacej sie gumy! Jestem zalamana. Przody i odrost jest mega zniszczony ale do odratowania, reszta jest totalnie spalona na szaro-zielonkawy puch. Nigdy w zyciu czegos takiego nie mialam na glowie.

Oprocz tego zostalam poparzona woda i niekompetentna pani fryzjerka poweidziala ze niestety ona przez rekawiczki nie czuje temperatury!

Po spaleniu totalnym nalozono mi farbe dwukrotnie bo podobno kolor nie wyszedl a bylam na myjce wiec nie widzialam sie w lustrze

Jak zapytalam o lustro zeby zobaczyc tyl to sie przerazilam! Pani Gabriela powiedziala ze ten "kolorek" sie wyplucze i mam sie nic nie martwic. Potem zaczela suszyc i rozczesywac a raczej szarpac i wyrywac mi wlosy ktore byly jak ciagnaca guma ;( Strasznie bolesne, nie dalo sie rozczesac i dalo sie wysuszyc. Powiedzialam ze bardzo mnie boli to na to pani fryzjerka powiedzila ze postara sie delikatniej. Moje wlosy zostawaly w szczotce i skora glowy bardzo palila. Po czym powiedzialam ze blagam niech mnie pani juz nie szarpie.
Pani fryzjerka odlozyla szczotke i suszyla sama suszarka.

Przeszlo 5 godzin! Spalone wlosy- nie do odratowania. Popalona i poparzona skora glowy i paskudny kolor. Zostawili mnie z zaciekami od farby na czole, musialam poprosic o wytarcie zaciekow ze skory.

Po tym wszytskim pani Gabriela zaoferowala ze ona mi nalozy jeszcze jedna farbe jak mi sie "kolorek" nie podoba!!! Oprocz tego maiala jeszcze nakladany Olaplex- zeby nie znieszczyc wlosow. Jakbym tego nie miala wyszlabym lysa.

NAJGORSZY SERWIS JAKI OTRZYMALAM W ZYCIU. MUSZE SIE SCIAC NA CALKOWICIE KROTKO, A WYGLADAM OKROPNIE W KROTKICH WLOSACH. WYCENILI SOBIE PRAWIE 500ZL ZA TA USLUGE.

NIKOMPETENTNI FRYZJERZY POWINNI MIEC ZAKAZ PRAKTYKOWANIA ZEBY NIE KRZYWDZILI LUDZI!
OMIJAJCIE JEAN LOUIS DAVID SZEROKIM LUKIEM!!!!!!
masakra... wsplczuje okrutnie
ja jakies 10 lat temu tez zaliczylam jedna wizyte w salonie jeana louisa davida w kato ale na stawowej na rogu, teraz jest uz tam piekarnia
to co zrobiła tam pani fryzjerka z moimi wlosami spowodowalo traumę i strach przed fryzjerem.
Mialam ładne długie proste włosy sięgające polowy plecow, poprosilam o cieniowanie wlosow a pani wyciela mi ta swoja maszynka jakies dziwne okregi. wygladalam strasznie
do domu lecialam we łzach, w ten sam dzien poszlam do osiedlowego fryzjera, ktory niestety jescze bardziej pogorszyl sprawe. Pani fryzjerka tak mi sciela wlosy, ze w efekcie koncowym mialam ledow siegajace ucha i do tego wystrzepione w kazda mozliwa strone....
bylam wtedy jeszcze mlodziutka i chyba zapomnialm jezyka w gebie ze wogole zaplacilam w tym jeanie louisie.... teraz, 10 lat starsza inaczej bym rozmawiala...

niestety nadal nie mam zaufania do fryzjerow i ciagle szukam odpowiedniego. niezle obcinaja w silesii w awangardzie, ale tam tez musisz trafic na kompetentna osobe. farbowanie - ja bylam srednio zadowolona.

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

dodam, ze do tej pory jak mijam jakikolwiek salon JLD to mam ciarki na plecach i zadna sila mnie tam nie zaciagnie...
__________________
Hania
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 13:56   #16
mariian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 93
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

dziewczyny, spadłyście mi z nieba. chciałam tam iść. wiadomo, że w salonach pracują różni fryzjerzy, ale jest zbyt dużo niepochlebnych opinii..
mariian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 14:02   #17
kasiulk86
Raczkowanie
 
Avatar kasiulk86
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Cytat:
Napisane przez mariian Pokaż wiadomość
dziewczyny, spadłyście mi z nieba. chciałam tam iść. wiadomo, że w salonach pracują różni fryzjerzy, ale jest zbyt dużo niepochlebnych opinii..
Szok! Załamałabym się gdyby ktoś tak potraktował mnie i moje włosy
__________________
Serialoholiczka
Butoholiczka

kasiulk86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 17:10   #18
Barcloneta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

A ja właśnie mogę polecić Jean Louis David. Chodze do niedawno otwartego salonu w Auchan na Tysiącleciu. Właśnie tam odratowano mi włosy bo baaaardzo kiepskiej koloryzacji u innego fryzjera. Dziewczyny profesjonalne, dobrze zrobiony kolor i ladnie obciete włosy. Obsługa pierwsza klasa. Byłam tam już 3 razy i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Mogę polecić p. Justynę i p. Kasię
Barcloneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 20:16   #19
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Cóż,niestety i ja dokładam cegiełkę negatywna jeśli idzie o te salony i to podwójna. W SCC w Katowicach spalono mi włosy rozjasnianiem i to tak, ze zrobiła sie z nich polowa objętości. W pewnym momencie, gdy mi spłukiwala rozjaśniacz podsunęła mi pod nos garść moich włosów, które wyłaziły same -sic! Prawie na zawał wtedy zeszłam.Wlosy w większości pourywane na wysokości ucha albo jeszcze krócej. Nie muszę dodawać, ze siano totalne. Na moja prośbę żeby z olaplexem robic rozjaśnianie, usłyszałam ze to nie ma sensu, bo nic to nie da, a musiałabym używać jakis specjalnych szamponów tylko i wyłącznie i jeszcze jakieś gorsze bzdury uslyszalam. Natomiast zaproponowano mi kuracje kerastase która nic nie zdziałała, bo była juz po rozjasnianiu i popaleniu włosów.
A drugi salon podpadł to kiedyś na Stawowej jak był. Obcięli mnie tak paskudnie i krzywo, ze biegiem na poprawkę wracałam, niestety, jeszcze gorsza. Musiałam koniec końców do innego fryzjera iść.
Teraz salony JLD omijam szerokim łukiem.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-03-22 o 20:19
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-15, 20:02   #20
maevely
Przyczajenie
 
Avatar maevely
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

Niestety i ja musze dołożyć cos od siebie. Moze nie do końca będzie negatywnie...bo akurat na strzyżenia nie narzekałam nigdy (a w salonie byłam już chyba kilkanascie razy).
Mój przypadek jest zupełnie prosty - mam wielkie zastrzeżenia i wątpliwości co do wiedzy pracowników na temat "włosy kręcone". Pięknie na stronce stoi "pielęgnacja włosów kręconych" jednak w praktyce - skandalicznie niska wiedza na ten temat!
Siano na głowie (wg pani fryzjerki to było modelowanie) a do tego suszenie gorącym powietrzem i używanie szanownej spracowanej rączki chyba właśnie w celu stworzenia objętości - czyt. do wypuszenia mi włosów!) Byłam blisko histerii żeby zrobić awanturę i poprosić o kogoś 'kto się ku.a zna na swojej pracy' ale teraz, kiedy emocje opadły to ciesze się że się opanowałam...
W domu musiałam zrobić powtórkę - wymyć i wymodelować na no nowo fryzure bo w tym co miałam na głowie nie dało się pokazac światu!
Próbują namówić na 'rytuały/pierdułały nawilżające w cenie prawie 100zl' - które dadza tyle ile domowej roboty maska z żółtek i oliwy itd.
Pani uśmiecha się do ciebie i chwali włosy/skręt ale najwyraźniej zupełnie nie traktuje cię poważnie i tego, że możesz w rzeczywistości wiedzieć cokolwiek na temat pielęgnacji bądź co badź swoich włosów. Bierze włosy w palce i udaje że bada - dupa - gówno wiecie na temat.
Fachowcy już dawno w tej firmy chyba pouciekali bo niestety jako klientka (bedzie z 10 lat) zauważyłam ze wcześniej było dużo przyjemniej i fachowo.
Dziękuje za dotychczasowe usługi ale skorzystam z konkurencji.

Edytowane przez maevely
Czas edycji: 2018-12-15 o 20:03
maevely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 20:02:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.