Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-20, 08:39   #2731
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dziewczyny my niestety też nie mamy czasu i bedziemy zamawiać obrączki w lipcu w połowie na początek września . Nie mamy możliwości wcześniej niestety ale koleżanka mówiła że oni już mieli po miesiącu więc jest nadzieja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też był termin obrączek w ciągu miesiąca, ostatecznie zrobili nawet jakoś minimalnie szybciej. My akurat nie mieliśmy żadnych uwag, jak dali znać, że gotowe, to przyszliśmy, przymierzyliśmy i zabraliśmy od razu
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 08:49   #2732
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro Może nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że wykonanie obrączek w tydzień jest nierealne. Teraz dużo osób zamawia obrączki u takich lokalnych jubilerów, a nie w sieciowkach i my na przykład po zamówieniu dostaliśmy termin odbioru za 2,5 miesiąca i jak widać były zrobione jeszcze parę dni później. Lepiej dobrze dopytaj zanim zamówisz.
Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

U nas zeszło równe 2 tygodnie od zamówienie do otrzymania przesyłki




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 08:54   #2733
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Ja tak miałam po poprzednim urlopie, że byliśmy 2 tygodnie w PL i wróciłam tak zmęczona, że naprawdę przydałby się normalny urlop .

No do księdza to polecam zagadać, bo mimo wszystko trzeba spisać ten protokół, itd., choć w Waszym przypadku to nie wiem, jak on planuje to zrobić .

Ja niby swój rozmiar palca znam i TŻ też. Sprawdzaliśmy podczas szukania pierścionka zaręczynowego, a koniec końców i tak był za duży .



O kurczę, to naprawdę współczuję . Trzymajcie się proszę . Gdy moja kuzynka miała brać ślub, mój dziadek zmarł z miesiąc przed...



Zazdroszczę . Ja dzisiaj ogarnęłam sama wszystkie adresy. W jeden dzień, jupi!



Znam ten ból... Biorę teraz końską dawkę leku i mam takie dziwne jazdy, że głowa mała, ale wiem, że to dla mojego dobra i mimo wszystko bez nich czułabym się o wiele gorzej
tez nie wiem jak ten ksiadz chce to zrobic, sprobuje sie z nim spotkac w czerwcu, mam nadzieje, ze sie zgodzi.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro Może nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że wykonanie obrączek w tydzień jest nierealne. Teraz dużo osób zamawia obrączki u takich lokalnych jubilerów, a nie w sieciowkach i my na przykład po zamówieniu dostaliśmy termin odbioru za 2,5 miesiąca i jak widać były zrobione jeszcze parę dni później. Lepiej dobrze dopytaj zanim zamówisz. Trzymam mocno


Dzień dobry Obudziła mnie piękna pogoda, mam nadzieję, że tak się utrzyma i nie będzie tak duszno, jak wczoraj i w sobotę. Od dzisiaj przez dwa tygodnie mam kurs z medycyny ratunkowej i mam nadzieję, ze trochę sobie odpocznę od gabinetu i tej chorej atmosfery. Fajne jest też to, że ten kurs jest na 9 i podobno trwa do 13/14, więc zacznę wcześniej wracać do domu, a nie to co zawsze, czyli powroty o 18/19.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Wiesz co moze zle sie wyrazilam z tymi obraczkami.
Obraczki juz niby mamy bo to sa moich rodzicow obraczki tylko one sa mocno do przerobienia. I bedziemy to robic u takiego Pana, ktory po prostu zajmuje sie zlotnictwen w domu. Beda to tez najzwyklejsze, najprostsze obraczki, ja chce bardzo cienka, TZ jest na niego za mala wiec trzeba powiekszyc. Mam nadzieje, ze z jednej obraczki mojej mamy zrobi mi dwie cieniutki, druga w zapasie jak zgubie pierwsza lub sie zniszczy
Wiec moze w tydzien sie wyorbi, jesli nie to ich po prostu nie zabiore spowrotem i odbierzemy je dopiero w sierpniu przed samym slubem.

Edytowane przez asshley
Czas edycji: 2019-05-20 o 09:27
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 08:59   #2734
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Naprawdę zrobisz dwie obrączki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 09:00   #2735
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Tzn dwie dla siebie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 09:22   #2736
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Naprawdę zrobisz dwie obrączki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jesli tylko sie da tzn bedzie wystarczajaco zlota.

Ja chce dosc cienka obraczke bo chce ja nosic razem z pierscionkiem zareczynowy wiec pewnie za pare lat mi sie porysuje lub odksztalci ( bo bedzie cienka ) wiec mialabym druga w zapasie
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 09:34   #2737
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość












No to super, troszeczkę sobie odetchniesz





Jeju, ale smutne wieści, przykro mi bardzo





Superowo! Gdzie dokładnie?



Łączę się w bólu z @, wczoraj dostałam, a wraz z nim przylazła ochota na jedzenie - co prawda nie na słodkie akurat, ale od rana chodzą za mną placki ziemniaczane



Piękna pogoda dziś! Oby to trwało



Nasza podróż poślubna wciąż w rozsypce (ciągle nie kupiliśmy biletów na prom powrotny nie wiem, na co my czekamy, ale jakoś ciągle nam umyka), ale w piątek lecimy na mini podróż poślubną, na 3 dni, już się nie mogę doczekać! A dzień po powrocie mamy sesję plenerową
O, a gdzie jedziecie w tą mini podróż?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-20, 11:48   #2738
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O, a gdzie jedziecie w tą mini podróż?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Lecimy na Cypr to taka niespodzianka urodzinowa dla teżeta (jeszcze nie ma pojęcia, dokąd się wybieramy!), we wrześniu byliśmy na dłużej, a teraz wpadamy na przedłużony weekend, żeby się chwilę pobyczyć w pięknym miejscu.

Próbuję się zapisać na makijaż przed sesją plenerową i już mam trochę dość tego szukania, porównywania, patrzenia, odzwyczaiłam się chyba a tym razem szukam konkretnie blisko pracy, żebym nie musiała brać wolnego
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 12:03   #2739
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Lecimy na Cypr to taka niespodzianka urodzinowa dla teżeta (jeszcze nie ma pojęcia, dokąd się wybieramy!), we wrześniu byliśmy na dłużej, a teraz wpadamy na przedłużony weekend, żeby się chwilę pobyczyć w pięknym miejscu.
Ale fajna niespodzianka


Jezu jaki ciężki dzień. Koleżanka z pokoju obrażona od rana nie wiadomo o co, dyr jak chmura gradowa, poszłam do innych dziewczyn po coś to tak samo..
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 12:06   #2740
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro Może nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że wykonanie obrączek w tydzień jest nierealne. Teraz dużo osób zamawia obrączki u takich lokalnych jubilerów, a nie w sieciowkach i my na przykład po zamówieniu dostaliśmy termin odbioru za 2,5 miesiąca i jak widać były zrobione jeszcze parę dni później. Lepiej dobrze dopytaj zanim zamówisz. Trzymam mocno


Dzień dobry Obudziła mnie piękna pogoda, mam nadzieję, że tak się utrzyma i nie będzie tak duszno, jak wczoraj i w sobotę. Od dzisiaj przez dwa tygodnie mam kurs z medycyny ratunkowej i mam nadzieję, ze trochę sobie odpocznę od gabinetu i tej chorej atmosfery. Fajne jest też to, że ten kurs jest na 9 i podobno trwa do 13/14, więc zacznę wcześniej wracać do domu, a nie to co zawsze, czyli powroty o 18/19.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
No to nieźle . Będziesz mieć więcej z dnia dla siebie.
My zamawiamy od lokalnego jubilera i mają być gotowe w ciągu 4 tygodni .

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro




Bardzo fajna pogoda byla w weekend wczoraj chodzilam w krotkich spodenkach i bluzce na ramiaczka

a dzisiaj mam kolejne stresy, wiec prosze o kciuki
Trzymam kciuki!
Chyba nasza dobra pogoda poszła do Was . W tamtym tygodniu było przepięknie i 23 stopnie, a teraz pochmurno, pada, ugh, aż się nic nie chce...


Dzisiaj wieczorem wychodzimy z grupą przyjaciół świętować urodziny TŻta i jego kuzyna. Może kręgle czy coś. Trochę średnio mi się chce, wolałabym świętować same urodziny TŻta no ale trudno .

Właśnie listonosz przyniósł moją podwiązkę i drugie buty zamówione z aliexpress
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 13:09   #2741
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
No to nieźle . Będziesz mieć więcej z dnia dla siebie.
My zamawiamy od lokalnego jubilera i mają być gotowe w ciągu 4 tygodni .


Trzymam kciuki!
Chyba nasza dobra pogoda poszła do Was . W tamtym tygodniu było przepięknie i 23 stopnie, a teraz pochmurno, pada, ugh, aż się nic nie chce...


Dzisiaj wieczorem wychodzimy z grupą przyjaciół świętować urodziny TŻta i jego kuzyna. Może kręgle czy coś. Trochę średnio mi się chce, wolałabym świętować same urodziny TŻta no ale trudno .

Właśnie listonosz przyniósł moją podwiązkę i drugie buty zamówione z aliexpress
Pokaz
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-20, 13:35   #2742
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Podwiązki są cudowne! Nie wiem, czy będę miała na sobie obie, czy tylko jedną. A jeszcze za taką cenę?

Buty są... Ok . Zwykłe białe balerinki. Myślałam, że będą skórzane, a są z takiego materiału podobnego do filcu. Ale są mega wygodne! Ozdobię je jakoś i będzie w porządku. Siostra powiedziała, że wyglądają jak oreo, bo są białe i mają czarną podeszwę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190520_123311.jpg (159,0 KB, 61 załadowań)
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 13:46   #2743
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

W końcu wolne teraz dopiero w czwartek, ale jestem już tak zmęczona
W tym tygodniu chcemy różne pierdółki pozamawiac i powoli kolejne rzeczy z listy odhaczać, ale najpierw trzeba ją stworzyć
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 14:27   #2744
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Lecimy na Cypr to taka niespodzianka urodzinowa dla teżeta (jeszcze nie ma pojęcia, dokąd się wybieramy!), we wrześniu byliśmy na dłużej, a teraz wpadamy na przedłużony weekend, żeby się chwilę pobyczyć w pięknym miejscu.

Próbuję się zapisać na makijaż przed sesją plenerową i już mam trochę dość tego szukania, porównywania, patrzenia, odzwyczaiłam się chyba a tym razem szukam konkretnie blisko pracy, żebym nie musiała brać wolnego
Wow, ale super Słyszałam, że Cypr jest właśnie najfajniejszy na wiosnę i wczesnym latem, bo jest tam zielono, a potem wszystko wysycha.
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Ale fajna niespodzianka


Jezu jaki ciężki dzień. Koleżanka z pokoju obrażona od rana nie wiadomo o co, dyr jak chmura gradowa, poszłam do innych dziewczyn po coś to tak samo..
Jest bardzo ciężki dzień Ja dzisiaj ledwo siedziałam na tym kursie, a do tego byłam cała spocona. Inni to samo, ledwo wytrzymywali.
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

W końcu wolne teraz dopiero w czwartek, ale jestem już tak zmęczona
W tym tygodniu chcemy różne pierdółki pozamawiac i powoli kolejne rzeczy z listy odhaczać, ale najpierw trzeba ją stworzyć
Też muszę zrobić taką listę

U nas przeszła mega ulewa, do tego grzmi i czasem błyska, ale czuć, że burza idzie bokiem. Było wiadomo, że musi być zlewa, bo z takiej duchoty nic innego by nie wynikło, ale przynajmniej powietrze się pięknie oczyściło.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 14:32   #2745
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Podwiązki są cudowne! Nie wiem, czy będę miała na sobie obie, czy tylko jedną. A jeszcze za taką cenę?

Buty są... Ok . Zwykłe białe balerinki. Myślałam, że będą skórzane, a są z takiego materiału podobnego do filcu. Ale są mega wygodne! Ozdobię je jakoś i będzie w porządku. Siostra powiedziała, że wyglądają jak oreo, bo są białe i mają czarną podeszwę
podwiazki super, nie ma co przeplacac
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 14:42   #2746
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
podwiazki super, nie ma co przeplacac
Ja się cieszę, bo zaoszczędziłam, a zresztą standardowe podwiązki mi się nie podobają . A w dodatku miało iść 50 dni, a przyszło w ciągu 2.5 tygodnia!

Kurde, TŻ coś zamówił i czekam na tego kuriera amazona, przez co nie jestem w stanie dużo zrobić. Wkurza mnie to niesamowicie .

Odkopałam gdzieś wątek na wizażu na temat sprzedaży swojej sukni ślubnej z 2005 roku i dziewczyny wklejały też zdjęcia swoich sukni. Ja wiem, że wtedy była taka moda, ale wyglądają tak zabawnie, że szok
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 14:43   #2747
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wow, ale super Słyszałam, że Cypr jest właśnie najfajniejszy na wiosnę i wczesnym latem, bo jest tam zielono, a potem wszystko wysycha. Jest bardzo ciężki dzień Ja dzisiaj ledwo siedziałam na tym kursie, a do tego byłam cała spocona. Inni to samo, ledwo wytrzymywali. Też muszę zrobić taką listę

U nas przeszła mega ulewa, do tego grzmi i czasem błyska, ale czuć, że burza idzie bokiem. Było wiadomo, że musi być zlewa, bo z takiej duchoty nic innego by nie wynikło, ale przynajmniej powietrze się pięknie oczyściło.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Dokładnie tak! Wtedy byliśmy we wrześniu, było cieplutko, woda nagrzana ale krajobraz totalnie suchy i wypalony, teraz powinno być jeszcze w miarę zielono i soczyście, cieszę się przeogromnie!

U nas burza pomrukuje, ale nic nie pada, chyba przejdzie bokiem; za to trochę się ochłodziło. Ale jadę tramwajem, w którym kierowca nas klimatyzuje, jakby na zewnątrz było 30 stopni, mam solidną gęsią skórkę!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 14:55   #2748
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

No cóż, u nas jednak burza nie powiedziała ostatniego słowa i teraz pada grad dobrze, że mam samochód pod wiatą, bo byłaby masakra.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 15:22   #2749
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Szoszo, ale super z tym Cyprem! My byliśmy kilka lat temu na przełomie sierpnia i września i faktycznie wszystko było ususzone i wypieczone. Aż ciężko mi sobie wyobrazić, że tam może być zielono.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-20, 15:38   #2750
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

U nas to samo,takie zlewy przechodzą
Mam nadzieję,że w końcu zrobi się piękna pogoda,maj był okropny
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 15:58   #2751
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
U nas to samo,takie zlewy przechodzą
Mam nadzieję,że w końcu zrobi się piękna pogoda,maj był okropny
mam nadzieje bo w czerwcu na urlopie w PL chce sie troche wygrzac
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 15:59   #2752
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Też mam nadzieję, że ta pogoda się zmieni. Już mnie to dobija

Chrzanić tego kuriera. TŻ zaraz wróci z pracy, a ja jeszcze miałam tyle załatwić przed jego powrotem, jak zwykle. Ale jestem rozdrażniona :/.

asshley, dokładnie, ja też
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 16:08   #2753
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

a powiedz mi jeszcze: protokol spisujecie w Polsce tak?

Bo teraz sie sama juz zastanawiam nam tym ksiedzem i czemu on nam tylko tydzien przed kazal przyjsc...chyba, ze te wszystkie papierki, ktore wypelnialismy tutaj w UK to juz byl ten protokol

To byla taka biala ksiazeczka i tam byly nasze dane, dane swiadkow i takie rozne pytania itd.
Zapowiedzi nie bedziemy miec ale to w sumie chyba nie uwarunkowywuje protokolu...

Edytowane przez asshley
Czas edycji: 2019-05-20 o 16:14
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 16:53   #2754
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

No to to był protokół . My lecimy właśnie do PL by go wypełnić, ksiądz nam kazał przyjść 3 miesiące przed, bo papiery z USC są ważne tylko tyle. Moglibyśmy wypełnić go tutaj, ale i tak musielibyśmy pojechać do USC, zresztą ksiądz musi chyba wystąpić o zgodę do biskupa o sakrament małżeństwa poza parafią.
Dziwne, że nie będziecie mieć zapowiedzi. Podobno jest to wymogiem przed ślubem, choć dla mnie to nie ma sensu.
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 17:07   #2755
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Spodobały mi się buty za 1250 zł nie muszę pisać że ciągle o nich myślę i żadne już nie są takie piękne jak te
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 17:09   #2756
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dziękuję, dziewczyny, za słowa wsparcia

Śmierć tej babci była szokiem. Ślub za ponad wa miesiące i bałam się, że tż może będzie chciał to przełożyć. No ale dziś rodzina zebrała się u tżta w domu - wspominali, rozmawialiśmy i w końcu sami powiedzieli, że za 2 miesiące widzimy się w weselszych okolicznościach, bo tak babcia by chciała. Ona bardzo mnie lubiła, nieraz mówiła mojemu narzeczonemu, że ma mnie szanować i tak od razu przyjęła mnie za swoją. Ktoś jeszcze dodał, że kiedyś jakiś ksiądz mówił, że wesele planuje się dużo wcześniej, więc jeśli się tak wydarzy, że będzie żałoba, to rodzina i tak ma cieszyć się z młodymi. Boję się jeszcze trochę komentarzy Gwiazdy, ale tż powiedział, że ją zgasi.

Animka, gdzie chcecie zamówić obrączki?
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 18:54   #2757
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Podwiązki są cudowne! Nie wiem, czy będę miała na sobie obie, czy tylko jedną. A jeszcze za taką cenę?



Buty są... Ok . Zwykłe białe balerinki. Myślałam, że będą skórzane, a są z takiego materiału podobnego do filcu. Ale są mega wygodne! Ozdobię je jakoś i będzie w porządku. Siostra powiedziała, że wyglądają jak oreo, bo są białe i mają czarną podeszwę


Zamówiłam te sama podwiązkę i tez sie zdziwiłam jak dobrze wyglada


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 18:55   #2758
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Spodobały mi się buty za 1250 zł nie muszę pisać że ciągle o nich myślę i żadne już nie są takie piękne jak te
Koniecznie pokaż te cuda [1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86831590]Dziękuję, dziewczyny, za słowa wsparcia

Śmierć tej babci była szokiem. Ślub za ponad wa miesiące i bałam się, że tż może będzie chciał to przełożyć. No ale dziś rodzina zebrała się u tżta w domu - wspominali, rozmawialiśmy i w końcu sami powiedzieli, że za 2 miesiące widzimy się w weselszych okolicznościach, bo tak babcia by chciała. Ona bardzo mnie lubiła, nieraz mówiła mojemu narzeczonemu, że ma mnie szanować i tak od razu przyjęła mnie za swoją. Ktoś jeszcze dodał, że kiedyś jakiś ksiądz mówił, że wesele planuje się dużo wcześniej, więc jeśli się tak wydarzy, że będzie żałoba, to rodzina i tak ma cieszyć się z młodymi. Boję się jeszcze trochę komentarzy Gwiazdy, ale tż powiedział, że ją zgasi.

Animka, gdzie chcecie zamówić obrączki?[/QUOTE]No niestety, takie są sytuacje losowe i czasem trudno się do tego dostosować. 3 lata temu babcia Tż była na naszym ślubie 5 sierpnia, a 3 września był ślub jego brata ciotecznego i już go nie dożyła. Zmarła 2 tygodnie przed, ale nikt nie myślał o odwoływaniu. Moja teściowa, ojciec PM i jego chrzestna, czyli dzieci tej babci po prostu nie tańczyły, ale nam teściowa wręcz kazała się dobrze bawić, bo smutna okazja nie powinna przysłaniać tej radosnej.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 18:56   #2759
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
a powiedz mi jeszcze: protokol spisujecie w Polsce tak?

Bo teraz sie sama juz zastanawiam nam tym ksiedzem i czemu on nam tylko tydzien przed kazal przyjsc...chyba, ze te wszystkie papierki, ktore wypelnialismy tutaj w UK to juz byl ten protokol

To byla taka biala ksiazeczka i tam byly nasze dane, dane swiadkow i takie rozne pytania itd.
Zapowiedzi nie bedziemy miec ale to w sumie chyba nie uwarunkowywuje protokolu...


Protokół spisaliśmy w uk. A zapowiedzi nir mamy wcale bo podobno jak sie załatwia w uk to nie trzeba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 19:52   #2760
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

eh takie sytuacje losowe sa straszne wiem ze takie jest zycie, ale bardzo jest to przykre i na pewno ciezko jest sobie z tym wszystkim poradzic



Dziekuje za kciuki, jutro tez poprosze bo jutro jest moj pierwszy dzien w nowej pracy i mam lekkiego stresa..

U nas dzisiaj tez byla bardzo ciezka pogoda, bylo tak duszno, lepiaco, czulam sie okropnie, a mialam mega duzo spraw do zalatwiania, a potem padal deszcz i juz jest troche lepiej
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.