Randki przez Internet cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-04, 12:11   #61
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Pamiętacie ogościu, o którym wspomniałam w poprzednim wątku? Dzisiaj nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować Wam za wylanie mi na głowę kubła zimnej wody.


Mijał dzień za dniem i jak nietrudno się domyślić, nie otrzymałam od niego listu (jeśli ktoś nie pamięta, o co chodzi: obiecał wysłać mi go jako urodzinowy prezent). Kiedy na dzień przed swoimi własnymi urodzinami gość zaczął chwalić się, że jego własne prezenty są już w drodze, postanowiłam wykorzystać to jako okazję do wspomnienia o liście. Dowiedziałam się, że nie powinnam była tego robić, bo dla niego ważniejsze niż rzeczy materialne jest poświęcenie czasu drugiej osobie i ofiarowanie w prezencie samego siebie. Kiedy zapytałam, dlaczego zatem tak ochoczo przystał na moją propozycję zrobienia mu prezentu i dlaczego nie powiedział mi o swoich poglądach wcześniej (nie miałabym żadnego problemu z ich zaakceptowaniem, gdyby rzeczywiście za takimi słowami szły odpowiednie czyny), odparł, że przyjmijmy, że po prostu jest chu*em. Najlepsze jest to, że na początku naszej małej umowy zaznaczyliśmy oboje, że upominki robimy tylko pod warunkiem, że pozwolą nam na to finanse, i o ile u mnie rzeczywiście okazało się być z nimi krucho (ale mimo to zdobyłam się na przygotowanie drobnego prezentu i napisanie czegoś od siebie), o tyle on przez parę tygodni opowiadał mi, jakich to kontraktów na ile tysięcy nie podpisał, a potem chwalił się, jakich to rzeczy sam sobie nie nakupował. Oczywiście na urodziny nie dał mi niczego, nawet symbolicznej kartki za dwa złote (co w zupełności by mi wystarczyło).


Dzięki, dziewczyny. Otworzyłyście mi oczy.
Zwykły cwaniak i tyle. Nie masz kogo żałować. Zresztą mogło by się okazać, że na żywo wcale by Ci się nie spodobał.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 12:11   #62
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Pamiętacie ogościu, o którym wspomniałam w poprzednim wątku? Dzisiaj nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować Wam za wylanie mi na głowę kubła zimnej wody.


Mijał dzień za dniem i jak nietrudno się domyślić, nie otrzymałam od niego listu (jeśli ktoś nie pamięta, o co chodzi: obiecał wysłać mi go jako urodzinowy prezent). Kiedy na dzień przed swoimi własnymi urodzinami gość zaczął chwalić się, że jego własne prezenty są już w drodze, postanowiłam wykorzystać to jako okazję do wspomnienia o liście. Dowiedziałam się, że nie powinnam była tego robić, bo dla niego ważniejsze niż rzeczy materialne jest poświęcenie czasu drugiej osobie i ofiarowanie w prezencie samego siebie. Kiedy zapytałam, dlaczego zatem tak ochoczo przystał na moją propozycję zrobienia mu prezentu i dlaczego nie powiedział mi o swoich poglądach wcześniej (nie miałabym żadnego problemu z ich zaakceptowaniem, gdyby rzeczywiście za takimi słowami szły odpowiednie czyny), odparł, że przyjmijmy, że po prostu jest chu*em. Najlepsze jest to, że na początku naszej małej umowy zaznaczyliśmy oboje, że upominki robimy tylko pod warunkiem, że pozwolą nam na to finanse, i o ile u mnie rzeczywiście okazało się być z nimi krucho (ale mimo to zdobyłam się na przygotowanie drobnego prezentu i napisanie czegoś od siebie), o tyle on przez parę tygodni opowiadał mi, jakich to kontraktów na ile tysięcy nie podpisał, a potem chwalił się, jakich to rzeczy sam sobie nie nakupował. Oczywiście na urodziny nie dał mi niczego, nawet symbolicznej kartki za dwa złote (co w zupełności by mi wystarczyło).


Dzięki, dziewczyny. Otworzyłyście mi oczy.

Dobrze że dałaś sobie spokój
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 12:40   #63
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Znajomość kontynuujemy, bo rozkręcamy razem biznes, ale dałam mu do zrozumienia, że nie jestem już nim zainteresowana i że chcę, żeby wiedział, że w sprawach biznesowych nie dam się tak traktować i będę bardzo uważnie patrzeć mu na ręce. Dobrze, że w tym biznesie jest jeszcze ktoś poza nami, bo jakbyśmy byli tylko we dwoje, to bym chyba zwiała.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 12:48   #64
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Znajomość kontynuujemy, bo rozkręcamy razem biznes, ale dałam mu do zrozumienia, że nie jestem już nim zainteresowana i że chcę, żeby wiedział, że w sprawach biznesowych nie dam się tak traktować i będę bardzo uważnie patrzeć mu na ręce. Dobrze, że w tym biznesie jest jeszcze ktoś poza nami, bo jakbyśmy byli tylko we dwoje, to bym chyba zwiała.

Serio z takim człowiekiem rozkręcasz biznes? No to nieźle się wkopałaś.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2019-03-04 o 12:49
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 12:53   #65
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Pracowałam z nim już wcześniej i jako partner biznesowy był ok. Potwierdzają to również inni ludzie, których znam z branży, a którzy korzystali z jego usług. Więc tego aż tak bardzo się nie obawiam, szczególnie, że biznes obejmuje też wiele innych osób i on nie jest moim szefem, a wspólnikiem.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 13:02   #66
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Pracowałam z nim już wcześniej i jako partner biznesowy był ok. Potwierdzają to również inni ludzie, których znam z branży, a którzy korzystali z jego usług. Więc tego aż tak bardzo się nie obawiam, szczególnie, że biznes obejmuje też wiele innych osób i on nie jest moim szefem, a wspólnikiem.
A to nie Ty pisałaś, że koleś kiedyś olał jakiś projekt, który musiałaś za niego wykonać?
Też jakoś czarno widzę spółkę z człowiekiem, który sam siebie uważa za chjua.
Jeśli dobrze rozumiem, to znasz opinie jego klientów, a nie wspólników, one niekoniecznie muszą się pokrywać.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 13:03   #67
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Pracowałam z nim już wcześniej i jako partner biznesowy był ok. Potwierdzają to również inni ludzie, których znam z branży, a którzy korzystali z jego usług. Więc tego aż tak bardzo się nie obawiam, szczególnie, że biznes obejmuje też wiele innych osób i on nie jest moim szefem, a wspólnikiem.


A co to za branża?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 14:21   #68
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
A to nie Ty pisałaś, że koleś kiedyś olał jakiś projekt, który musiałaś za niego wykonać?
Też jakoś czarno widzę spółkę z człowiekiem, który sam siebie uważa za chjua.
Jeśli dobrze rozumiem, to znasz opinie jego klientów, a nie wspólników, one niekoniecznie muszą się pokrywać.
Zgadzam sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 14:24   #69
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
Pracowałam z nim już wcześniej i jako partner biznesowy był ok. Potwierdzają to również inni ludzie, których znam z branży, a którzy korzystali z jego usług. Więc tego aż tak bardzo się nie obawiam, szczególnie, że biznes obejmuje też wiele innych osób i on nie jest moim szefem, a wspólnikiem.
Mam nadzieję, że to w ogóle nie dojdzie do skutku, bo jeśli dojdzie, to on Cię tak wykiwa, że się długo nie pozbierasz.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 23:48   #70
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Znam opinie wspólników, nie klientów. I ja też byłam jego wspólniczką przez parę lat. Nie mogłam na niego narzekać na strony czysto koleżeńsko-biznesowej.


Jeśli chodzi o projekt, w którym mi nie pomógł, to był to jeden jedyny przypadek na parę lat udanej współpracy. W przypadku bizensu, który zamierzamy rozkręcić, nie będziemy sobie wzajemnie wchodzić w kompetencje, bo jesteśmy specjalistami z dwóch kompletnie różnych dziedzin. Nie będziemy nad niczym pracować wspólnie.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 10:25   #71
martynawu92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 167
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ciekawi osobnicy do mnie ostatnio pisali na badoo, uśmiałam się, może ktoś zechce pośmiać się ze mną?

Miejsce 3
Natrętny Pan Stalker. Dobijał się do mnie w wiadomościach (nie zaakceptowałam go, więc musi mieć premium) jak on mnie to często widzi na mieście. Zaczął bardzo dokładnie opisywać w co byłam ubrana i kiedy, wspominał nawet festyn z wakacji i pamiętał naprawdę szczegółowe elementy ubioru, aż się zaczęłam zastanawiać czy czasem nie gej

Miejsce 2
Pan napisał mi poemat jakie to moje konto jest wyjątkowe, że nie dość, że mam ładne zdjęcia, to do tego ciekawy opis, po którym od razu widać, że jestem inteligentna i jak to wyróżniam się na tle innych lasek z okolicy. Do tego stopnia, że w końcu postanowił się przełamać i do kogoś tu napisać I że miło mu poznać, jest pod dużym wrażeniem Co zaskakujące - bardzo ładnie budował zdania i nawet interpunkcji używał, normalnie rodzynek. Trochę się pośmiałam z jego "przełamania" i z żarcikiem zapytałam co takiego ma do ukrycia, że ma tylko jedno foto, w dodatku tak zamaskowane, że właściwie mogłoby go nie być. Otworzył wiadomość trzy dni później () i już nic nie odpisał.

Miejsce 1
Tutaj muszę przyznać, że sytuacja mnie zasmuciła i sfrustrowała, bo facet jest policjantem, a strasznie mi się marzy poznać fajnego mundurowego
Zalajkowaliśmy się wzajemnie i szybko napisał do mnie wiadomość, która na starcie przyprawiła mnie o facepalm
"Jesteś tu najciekawszą kobietą jaką znalazłem. Problem chyba we mnie z racji tego, że nawet nie wiem po co mi to badoo, jestem po tak ciężkich przeżyciach... Więc może po prostu zatrzymałbym Twój kontakt."
Po co do mnie napisał w takim razie? Ktoś ma jakiś pomysł? Odpisałam mu w miłym tonie (bo lepiej sobie nie palić mostów w tej formacji, bo może znajdę tam mojego wymarzonego ), że dopiero teraz zauważyłam, że nie ma wpisanego w profilu statusu związku, choć to istotna informacja dla mnie i pewnie o to chodzi. I w każdym razie, niezależnie jakiego typu to przejścia i zawirowania, to życzę mu wszystkiego dobrego i żeby sobie wszystko na spokojnie poukładał. Odpisał mi tylko "Jestem sam." Ja mu na to: "Dlatego podkreśliłam, że życzę Ci, żebyś sobie wszystko poukładał, niezależnie od tego jakiej sfery życia dotyczą obecne zawirowania ". Odczytał i już nic nie napisał Na badoo jednak wciąż siedzi i to bardzo aktywnie, często świeci mi się czat na zielono NIE OGARNIAM.
martynawu92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-07, 11:08   #72
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez martynawu92 Pokaż wiadomość
Ciekawi osobnicy do mnie ostatnio pisali na badoo, uśmiałam się, może ktoś zechce pośmiać się ze mną?

Miejsce 3
Natrętny Pan Stalker. Dobijał się do mnie w wiadomościach (nie zaakceptowałam go, więc musi mieć premium) jak on mnie to często widzi na mieście. Zaczął bardzo dokładnie opisywać w co byłam ubrana i kiedy, wspominał nawet festyn z wakacji i pamiętał naprawdę szczegółowe elementy ubioru, aż się zaczęłam zastanawiać czy czasem nie gej
Bawią cię żarty z homoseksualizmu czy naprawdę jesteś tak ograniczona, że myślisz, że heteroseksualny facet nie odróżnia elementów garderoby i kolorów?


Cytat:
Miejsce 2
Pan napisał mi poemat jakie to moje konto jest wyjątkowe, że nie dość, że mam ładne zdjęcia, to do tego ciekawy opis, po którym od razu widać, że jestem inteligentna i jak to wyróżniam się na tle innych lasek z okolicy. Do tego stopnia, że w końcu postanowił się przełamać i do kogoś tu napisać I że miło mu poznać, jest pod dużym wrażeniem
Takie teksty pewnie pisze do każdej. Typowe do bólu

Cytat:
Miejsce 1
Tutaj muszę przyznać, że sytuacja mnie zasmuciła i sfrustrowała, bo facet jest policjantem, a strasznie mi się marzy poznać fajnego mundurowego
Zalajkowaliśmy się wzajemnie i szybko napisał do mnie wiadomość, która na starcie przyprawiła mnie o facepalm
"Jesteś tu najciekawszą kobietą jaką znalazłem. Problem chyba we mnie z racji tego, że nawet nie wiem po co mi to badoo, jestem po tak ciężkich przeżyciach... Więc może po prostu zatrzymałbym Twój kontakt."
Po co do mnie napisał w takim razie? Ktoś ma jakiś pomysł? Odpisałam mu w miłym tonie (bo lepiej sobie nie palić mostów w tej formacji, bo może znajdę tam mojego wymarzonego ), że dopiero teraz zauważyłam, że nie ma wpisanego w profilu statusu związku, choć to istotna informacja dla mnie i pewnie o to chodzi. I w każdym razie, niezależnie jakiego typu to przejścia i zawirowania, to życzę mu wszystkiego dobrego i żeby sobie wszystko na spokojnie poukładał. Odpisał mi tylko "Jestem sam." Ja mu na to: "Dlatego podkreśliłam, że życzę Ci, żebyś sobie wszystko poukładał, niezależnie od tego jakiej sfery życia dotyczą obecne zawirowania ". Odczytał i już nic nie napisał Na badoo jednak wciąż siedzi i to bardzo aktywnie, często świeci mi się czat na zielono NIE OGARNIAM.
Szybciej obstawiam jakieś uzależnienie i chęć wzięcia cię na litość, ale widocznie nawinęła się jakaś bardziej atrakcyjna, współczująca fanka służb mundurowych.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 11:15   #73
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

martynawu92, o ile śmieszność pierwszego przypadku zrozumiem (chociaż ja chyba poczułabym się nieswojo, gdyby ktoś zaczął tak do mnie pisać. Nie wiadomo, czy kiedyś nie będzie mnie śledzić w drodze do domu i nie dowie się, gdzie mieszkam), o tyle w dwóch kolejnych imho zwyczajnie spłoszyłaś i dlatego nie odpisali. Nie wiem, czy jest się czym chwalić.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 12:03   #74
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez martynawu92 Pokaż wiadomość
Ciekawi osobnicy do mnie ostatnio pisali na badoo, uśmiałam się, może ktoś zechce pośmiać się ze mną?

Miejsce 3
Natrętny Pan Stalker. Dobijał się do mnie w wiadomościach (nie zaakceptowałam go, więc musi mieć premium) jak on mnie to często widzi na mieście. Zaczął bardzo dokładnie opisywać w co byłam ubrana i kiedy, wspominał nawet festyn z wakacji i pamiętał naprawdę szczegółowe elementy ubioru, aż się zaczęłam zastanawiać czy czasem nie gej

Miejsce 2
Pan napisał mi poemat jakie to moje konto jest wyjątkowe, że nie dość, że mam ładne zdjęcia, to do tego ciekawy opis, po którym od razu widać, że jestem inteligentna i jak to wyróżniam się na tle innych lasek z okolicy. Do tego stopnia, że w końcu postanowił się przełamać i do kogoś tu napisać I że miło mu poznać, jest pod dużym wrażeniem Co zaskakujące - bardzo ładnie budował zdania i nawet interpunkcji używał, normalnie rodzynek. Trochę się pośmiałam z jego "przełamania" i z żarcikiem zapytałam co takiego ma do ukrycia, że ma tylko jedno foto, w dodatku tak zamaskowane, że właściwie mogłoby go nie być. Otworzył wiadomość trzy dni później () i już nic nie odpisał.

Miejsce 1
Tutaj muszę przyznać, że sytuacja mnie zasmuciła i sfrustrowała, bo facet jest policjantem, a strasznie mi się marzy poznać fajnego mundurowego
Zalajkowaliśmy się wzajemnie i szybko napisał do mnie wiadomość, która na starcie przyprawiła mnie o facepalm
"Jesteś tu najciekawszą kobietą jaką znalazłem. Problem chyba we mnie z racji tego, że nawet nie wiem po co mi to badoo, jestem po tak ciężkich przeżyciach... Więc może po prostu zatrzymałbym Twój kontakt."
Po co do mnie napisał w takim razie? Ktoś ma jakiś pomysł? Odpisałam mu w miłym tonie (bo lepiej sobie nie palić mostów w tej formacji, bo może znajdę tam mojego wymarzonego ), że dopiero teraz zauważyłam, że nie ma wpisanego w profilu statusu związku, choć to istotna informacja dla mnie i pewnie o to chodzi. I w każdym razie, niezależnie jakiego typu to przejścia i zawirowania, to życzę mu wszystkiego dobrego i żeby sobie wszystko na spokojnie poukładał. Odpisał mi tylko "Jestem sam." Ja mu na to: "Dlatego podkreśliłam, że życzę Ci, żebyś sobie wszystko poukładał, niezależnie od tego jakiej sfery życia dotyczą obecne zawirowania ". Odczytał i już nic nie napisał Na badoo jednak wciąż siedzi i to bardzo aktywnie, często świeci mi się czat na zielono NIE OGARNIAM.
Pierwszy raz ktoś z Tobą rozmawiał?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 12:04   #75
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Pierwszy raz ktoś z Tobą rozmawiał?
Heh, dokładnie to samo sobie pomyślałem
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 14:18   #76
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
martynawu92, o ile śmieszność pierwszego przypadku zrozumiem (chociaż ja chyba poczułabym się nieswojo, gdyby ktoś zaczął tak do mnie pisać. Nie wiadomo, czy kiedyś nie będzie mnie śledzić w drodze do domu i nie dowie się, gdzie mieszkam), o tyle w dwóch kolejnych imho zwyczajnie spłoszyłaś i dlatego nie odpisali. Nie wiem, czy jest się czym chwalić.
Mam podobne zdanie. Pierwszego tekstem o związku, a drugiego tym czy ma coś do ukrycia.
Miałam się spotkać z facetem z badoo, ale do tego nie doszło. Napisał do mnie czy może być w poniedziałek. Odpisałam, że ok, bo mam czas. To on odpisał, że możemy się spotkać przed 18 bo on na 19 już idzie na basen. Stwierdziłam, że skoro tak to nie bardzo mi to odpowiada. Wolę spotkać się na spokojnie w inny dzień. Już nie odpisał.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 15:00   #77
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Nieźle, cieszyć się, że ktoś jest takim hehe stalkerem, że opisuje dokładnie, co miałam na sobie rok temu, choć mnie nie zna. I śmieszkować, że pewnie gej w sumie ciesz się, że nigdy nie miałaś ze stalkingiem styczności naprawdę, bo byś się tak nie zacieszała. Po prostu dno i wodorosty.

A pozostali z opowieści walili najbardziej typowe 'portalowe' teksty-wklejanki. Nad czy się tu rozwodzić na 700 znaków.

aż przypomniała mi się historyjka opisywana kiedyś przez wizażankę, jak to po odrzuceniu propozycji drugiej randki koleś straszył ją, że obleje jej twarz kwasem i nie będzie miała już takiej ładnej buźki, a ona zachowywała się, jakby usłyszała jedynie dwa słowa: łądna buźka.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Mam podobne zdanie. Pierwszego tekstem o związku, a drugiego tym czy ma coś do ukrycia.
Miałam się spotkać z facetem z badoo, ale do tego nie doszło. Napisał do mnie czy może być w poniedziałek. Odpisałam, że ok, bo mam czas. To on odpisał, że możemy się spotkać przed 18 bo on na 19 już idzie na basen. Stwierdziłam, że skoro tak to nie bardzo mi to odpowiada. Wolę spotkać się na spokojnie w inny dzień. Już nie odpisał.
o jakiż zarobiony facet
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2019-03-07 o 14:58
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 19:21   #78
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez martynawu92 Pokaż wiadomość
Ciekawi osobnicy do mnie ostatnio pisali na badoo, uśmiałam się, może ktoś zechce pośmiać się ze mną?

Miejsce 3
Natrętny Pan Stalker. Dobijał się do mnie w wiadomościach (nie zaakceptowałam go, więc musi mieć premium) jak on mnie to często widzi na mieście. Zaczął bardzo dokładnie opisywać w co byłam ubrana i kiedy, wspominał nawet festyn z wakacji i pamiętał naprawdę szczegółowe elementy ubioru, aż się zaczęłam zastanawiać czy czasem nie gej

Miejsce 2
Pan napisał mi poemat jakie to moje konto jest wyjątkowe, że nie dość, że mam ładne zdjęcia, to do tego ciekawy opis, po którym od razu widać, że jestem inteligentna i jak to wyróżniam się na tle innych lasek z okolicy. Do tego stopnia, że w końcu postanowił się przełamać i do kogoś tu napisać I że miło mu poznać, jest pod dużym wrażeniem Co zaskakujące - bardzo ładnie budował zdania i nawet interpunkcji używał, normalnie rodzynek. Trochę się pośmiałam z jego "przełamania" i z żarcikiem zapytałam co takiego ma do ukrycia, że ma tylko jedno foto, w dodatku tak zamaskowane, że właściwie mogłoby go nie być. Otworzył wiadomość trzy dni później () i już nic nie odpisał.

Miejsce 1
Tutaj muszę przyznać, że sytuacja mnie zasmuciła i sfrustrowała, bo facet jest policjantem, a strasznie mi się marzy poznać fajnego mundurowego
Zalajkowaliśmy się wzajemnie i szybko napisał do mnie wiadomość, która na starcie przyprawiła mnie o facepalm
"Jesteś tu najciekawszą kobietą jaką znalazłem. Problem chyba we mnie z racji tego, że nawet nie wiem po co mi to badoo, jestem po tak ciężkich przeżyciach... Więc może po prostu zatrzymałbym Twój kontakt."
Po co do mnie napisał w takim razie? Ktoś ma jakiś pomysł? Odpisałam mu w miłym tonie (bo lepiej sobie nie palić mostów w tej formacji, bo może znajdę tam mojego wymarzonego ), że dopiero teraz zauważyłam, że nie ma wpisanego w profilu statusu związku, choć to istotna informacja dla mnie i pewnie o to chodzi. I w każdym razie, niezależnie jakiego typu to przejścia i zawirowania, to życzę mu wszystkiego dobrego i żeby sobie wszystko na spokojnie poukładał. Odpisał mi tylko "Jestem sam." Ja mu na to: "Dlatego podkreśliłam, że życzę Ci, żebyś sobie wszystko poukładał, niezależnie od tego jakiej sfery życia dotyczą obecne zawirowania ". Odczytał i już nic nie napisał Na badoo jednak wciąż siedzi i to bardzo aktywnie, często świeci mi się czat na zielono NIE OGARNIAM.
Nuda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 20:03   #79
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Mi facet napisał, że jeśli chcę mieć dziecko, to może mi w tym pomóc, bo on tak pomaga kobietom. I co najważniejsze, dodał, że ZA DARMO!
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-07, 20:05   #80
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
Mi facet napisał, że jeśli chcę mieć dziecko, to może mi w tym pomóc, bo on tak pomaga kobietom. I co najważniejsze, dodał, że ZA DARMO!
O proszę. Czyli dla niego to przyjemne z pożytecznym .

Edytowane przez kasia5266
Czas edycji: 2019-03-07 o 21:06
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 20:48   #81
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Jest na wizazu jakis wątek o roksie. Weszłam na tą stronę i jak zobaczyłam ogłoszenia niektórych panów to trochę mi się śmiać chciało. Nie wiem czy serio trafiają się kobiety, które płacą za seks z średnio obdarzonym przez naturę kolesiem z nadwagą.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-07, 21:29   #82
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Jest na wizazu jakis wątek o roksie. Weszłam na tą stronę i jak zobaczyłam ogłoszenia niektórych panów to trochę mi się śmiać chciało. Nie wiem czy serio trafiają się kobiety, które płacą za seks z średnio obdarzonym przez naturę kolesiem z nadwagą.
Może w jego wyobraźni. Mnie z kolei zaskoczyły ogłoszenia kolesi, którzy oferują kobietom kasę za to, że pozawalają im się pieścić i do tego nie oczekują od nich rewanżu
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-08, 08:50   #83
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Może w jego wyobraźni. Mnie z kolei zaskoczyły ogłoszenia kolesi, którzy oferują kobietom kasę za to, że pozawalają im się pieścić i do tego nie oczekują od nich rewanżu
Złota robota

Od lat tam nie zaglądałam. Kiedyś sąsiadkę znalazłam.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-08, 09:35   #84
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

zajrzyjcie na podforum Seks, jak was tak dziwi że niektórych bardziej podnieca sama czynność albo czyjaś przyjemność niż własna
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 00:46   #85
ButWCzapce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 187
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Po 4 latach wracam do wirtualnego randkowania... i właśnie zdałem sobie sprawę że nie rozumiem otaczającej mnie rzeczywistości.

Dawniej zakładałeś konto i jeżeli sam się nie odezwałeś... to nie zagadała do Ciebie żadna normalna kobieta. (poza trzema desperatkami w przeciągu 2 miesięcy).

Wczoraj na tym samym portalu co 4 lata temu:
tylko założyłem konto, uzupełniłem profil, dodałem zabawny opis i wrzuciłem aktualne zdjęcie...

Po 24 godzinach braku aktywności:
- 9 lajków
- 11 osób do mnie zagadało

Aż nie mam motywacji by odpisywać...

... no dobra, cierpię na chroniczny brak czasu (a przynajmniej przez najbliższy tydzień nie mam głowy do randkowania)

Edytowane przez ButWCzapce
Czas edycji: 2019-03-10 o 00:47
ButWCzapce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 07:17   #86
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

To po cholerę zakładasz konto?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 07:19   #87
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez ButWCzapce Pokaż wiadomość
Po 4 latach wracam do wirtualnego randkowania... i właśnie zdałem sobie sprawę że nie rozumiem otaczającej mnie rzeczywistości.

Dawniej zakładałeś konto i jeżeli sam się nie odezwałeś... to nie zagadała do Ciebie żadna normalna kobieta. (poza trzema desperatkami w przeciągu 2 miesięcy).

Wczoraj na tym samym portalu co 4 lata temu:
tylko założyłem konto, uzupełniłem profil, dodałem zabawny opis i wrzuciłem aktualne zdjęcie...

Po 24 godzinach braku aktywności:
- 9 lajków
- 11 osób do mnie zagadało

Aż nie mam motywacji by odpisywać...

... no dobra, cierpię na chroniczny brak czasu (a przynajmniej przez najbliższy tydzień nie mam głowy do randkowania)
Niepotrzebnie wracales jak nie masz czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 09:36   #88
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ja z racji mojego kilkumiesiecznego singielstwa tez wrocilam do randek online.Juz pomine Pana znerwicowanego,ktory na randce nakrzyczal na kelnerke i Pana,ktory jak niechcialam z nim isc do domu ogladac filmu(umowilismy sie do kina)to stwierdzil ze jestem dziwna😆😆😂Acz ostatnio mialam chwile,ze stwierdzilam,ze natrafilam na rodzynka.Pan jest terapeuta wiec pomyslalam,ze przynajmniej wie jak sie z ludzmi zachowywac itp itd.Pierwsza randka super,fajna rozmowa,Pan lepiej wygladal na zywo,wszystko super.Odzywal sie,komplementowal jaka to ja super i piekna.Nagle znikl,no to odezwalam sie do niego jak tam co tam a ten zaprosil mnie na randke zanim wyjade znow w delegacje😊Cieszylam sie w sumie,mysle sobie fajny fajny.Cisza byla nadal,w Dzien Kobiet cisza,wczoraj (bylismy umowieni)tez cisza,acz nowe zdjecia na portal wrzucil wiec juz chyba przestalam buc ta jedyna,ktora chcialby blizej poznac(tak mi mowil)😂😂Myslalam nawet zeby sie odezwac,ale stwierdzilam ze olal Dzien Kobiet i mnie rzucajac jakies klamstewka(oczywiscie zarzekajac sie ze on jako terapeuta to niiiiiigdy nie klamie&#128513to stwierdzilam zeby spadal na drzewo i poszlam sobie sama do kina😊😁co za duren.
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 11:13   #89
ButWCzapce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 187
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;86583145]Niepotrzebnie wracales jak nie masz czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ja tylko w wolnej chwili profil uzupełniłem...
i nie uwzględniłem zmian na rynku matrymonialnym w moim mieście

Ale spoko - najpóźniej za 1,5 tygodnia będę miał dużo wolnego czasu...


Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Lokalizacja: far far away
A gdzie to jest?

Edytowane przez ButWCzapce
Czas edycji: 2019-03-10 o 11:16
ButWCzapce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-10, 12:14   #90
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez ButWCzapce Pokaż wiadomość
A gdzie to jest?
Jakie to ma znaczenie? Przecież nie masz czasu.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-27 19:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.