Business Hotel Faltom w Gdyni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-17, 12:13   #1
lilka_aaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30

Business Hotel Faltom w Gdyni


Witam. Chciałabym zapytać o opinię o tym hotelu? Może ktoś był i może coś powiedzieć na ten tamat? My wykupilismy pobyt 3 dniowy z gruponu z sniadaniami i obiadokolacjami. Również chciałabym zapytać jak to jest z tym bezpłatnym basenem itd w Spa Faltom oddalonym o 2km w Rumi? Pozdrawiam
lilka_aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 09:38   #2
elizaabetth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Business Hotel Faltom w Gdyni

Cytat:
Napisane przez lilka_aaa Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym zapytać o opinię o tym hotelu? Może ktoś był i może coś powiedzieć na ten tamat? My wykupilismy pobyt 3 dniowy z gruponu z sniadaniami i obiadokolacjami. Również chciałabym zapytać jak to jest z tym bezpłatnym basenem itd w Spa Faltom oddalonym o 2km w Rumi? Pozdrawiam
Wiem, że od założenia wątku mogło już trochę czasu minąć, ale chciałam się wypowiedzieć na temat tego hotelu. Może komuś to pomoże. Byliśmy tam z mężem i córeczką w zeszły weekend. Zależało nam na hotelu z Basenem w Gdyni, który jest przyjazny dzieciom. Po sprawdzeniu opinii na booking.com, wybraliśmy właśnie xxx
Na pochwałę zasługują bardzo schludne pokoje, atrakcje zapewnione gościom (wspomniany basen, spa, siłownia i kącik dla dzieci) oraz świetna lokalizacja.
To dobra propozycja zarówno jako hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem, jak i hotel biznesowy (na co wskazuje jego nazwa).
Naprawdę polecam.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2018-11-21 o 10:16 Powód: link
elizaabetth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 10:49   #3
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Business Hotel Faltom w Gdyni

Faltom znam tylko ze Spa i to mogę polecić
Z basenu nie korzystałam.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 20:54   #4
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Business Hotel Faltom w Gdyni

Ja nocowałam w obu. Wersja spa jest przy skm Rumia, więc super lokalizacja, jeśli ktoś korzysta z komunikacji miejskiej. Pokoje, śniadania rewelacja. Z basenu nie korzystałam. Business niestety ma straszną lokalizację (ja nocowałam w nim jeszcze jak był w sieci Best Western, czyli ponad 2 lata temu albo już 3?), obok jeden autobus jeżdżący co pół godziny - może teraz jeździ częściej. Z SKM z buta kawał drogi. Pokoje ok, śniadania super (coś lepszego niż typowa sieciówka).
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-03 20:54:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.