Brak seksu w zwi±zku - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-02-05, 00:57   #1
Berbec175
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 1
Angry

Brak seksu w zwi±zku


Powiedzcie jakie s± wasze odczucia na ten temat. Mianowicie jestem kobieta, która lubi siê kochaæ. Jak pozna³am siê z partnerem mogli¶my robiæ to ca³y czas. Teraz rzadko kiedy nam siê udaje, on pracuje w tygodniu a jak widzimy siê w weekend to twierdzi ze jest zmêczony i udaje sie to zrobiæ w jeden dzien w trzy minuty.Nie potrafi wykonaæ gry wstêpnej, tzn jemu staje i od razu jest gotowy a na mnie nie zwraca uwagi. Gdy mu o tym mówiê twierdzi ze on nie wie jak ma to robic. Jak zwracam uwagê ze jestem nie zaspokojona to mówi ze to moja wina bo siê czepiam i siê mu odechciewa. Nie mam pojêcia co mam zrobiæ, co my¶leæ. Je¶li chodzi o mnie to jestem atrakcyjna, mam proporcjonalna figurê i niczego mi nie brakuje. Nawet gdy zak³adam jaki¶ seksowny komplet bielizny to nie zwraca na niego uwagi tylko skupia siê ¿eby w³o¿yæ i skoñczyæ ...
Berbec175 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-05, 16:17   #2
Khaki68
Raczkowanie
 
Avatar Khaki68
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 282
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Berbec175 Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedzcie jakie s± wasze odczucia na ten temat. Mianowicie jestem kobieta, która lubi siê kochaæ. Jak pozna³am siê z partnerem mogli¶my robiæ to ca³y czas. Teraz rzadko kiedy nam siê udaje, on pracuje w tygodniu a jak widzimy siê w weekend to twierdzi ze jest zmêczony i udaje sie to zrobiæ w jeden dzien w trzy minuty.Nie potrafi wykonaæ gry wstêpnej, tzn jemu staje i od razu jest gotowy a na mnie nie zwraca uwagi. Gdy mu o tym mówiê twierdzi ze on nie wie jak ma to robic. Jak zwracam uwagê ze jestem nie zaspokojona to mówi ze to moja wina bo siê czepiam i siê mu odechciewa. Nie mam pojêcia co mam zrobiæ, co my¶leæ. Je¶li chodzi o mnie to jestem atrakcyjna, mam proporcjonalna figurê i niczego mi nie brakuje. Nawet gdy zak³adam jaki¶ seksowny komplet bielizny to nie zwraca na niego uwagi tylko skupia siê ¿eby w³o¿yæ i skoñczyæ ...
Wymieñ faceta ?
A tak serio, zapytaj o co chodzi. Mo¿e np. problem z higien±? Mo¿e rzeczywi¶cie jest zmêczony, albo ju¿ mu siê nie podobasz. Nie bierz tego do siebie, bo znajdziesz niejednego który oceni Twoje walory.
G³owa do góry!
Khaki68 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-06, 08:08   #3
ToDoMnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

Mê¿czy¼ni to ju¿ tacy s±, ¿e jak maj± problem to nie maj± problemu tylko ty masz To ironia oczywi¶cie. Mê¿czy¼ni nie lubi± siê mierzyæ z w³asnymi s³abo¶ciami, a ju¿ szczególnie w strefie seksualnej. Czêsto zachowuj± siê jak chiñskie ma³pki, na pewno kojarzysz, nie widzê, nie s³yszê, nie mówiê. Mega ciê¿ko do nich dotrzeæ wtedy.

Przyczyn problemu mo¿e byæ bardzo du¿o : stres, zmêczenie, choroby...

Ja bym o jednym na twoim miejscu pamiêta³a. To twoja cipka i nie musisz mu pozwalaæ na w³adanie kiedy tylko chce. Nie jeste¶ w stanie powiedzieæ "nie jestem jeszcze gotowa"? "pomiziaj tu, dotknij tam"? Poprosiæ o d³ugi, relaksuj±cy masa¿? Poproszeni go o minetke po której dopiero on bêdzie mia³ swoj± przyjemno¶æ? Sposobów na seks jest du¿o.

Poza tym abstrahuj±c od samego seksu warto wci±gn±æ go w rozmowê nt tego czym siê denerwuje, czy czasem nie czuje siê gorzej etc.
ToDoMnie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-16, 14:28   #4
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 397
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

A ja mam takie pytanie: czy mo¿liwy jest w ogóle zwi±zek bez seksu? Czy facet mo¿e w ogóle o tym nie myslec?
Babel1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-16, 14:40   #5
201803050937
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 669
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

Tre¶æ usuniêta
201803050937 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-16, 15:02   #6
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 397
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

My jestesmy na poczatku naszej relacji i ta opcja na pewno odpada wiem to. To jest typ spokojnego troche niesmialego w tym sprawach chlopaka w sumie ja jestem taka sama ale nie wazne. w zasadzie pytanie nie dotyczylo ze cos chce zmienic tylko po peotu chialabym sie dowiedziec jak Wy to widzicie? Czy mozliwy jest taki zwiazek bez tej "chemii seksualnej"

Edytowane przez Babel1991
Czas edycji: 2018-02-16 o 15:07
Babel1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-16, 16:00   #7
201803050937
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 669
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

Tre¶æ usuniêta
201803050937 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 16:20   #8
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Berbec175 Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedzcie jakie s± wasze odczucia na ten temat. Mianowicie jestem kobieta, która lubi siê kochaæ. Jak pozna³am siê z partnerem mogli¶my robiæ to ca³y czas. Teraz rzadko kiedy nam siê udaje, on pracuje w tygodniu a jak widzimy siê w weekend to twierdzi ze jest zmêczony i udaje sie to zrobiæ w jeden dzien w trzy minuty.Nie potrafi wykonaæ gry wstêpnej, tzn jemu staje i od razu jest gotowy a na mnie nie zwraca uwagi. Gdy mu o tym mówiê twierdzi ze on nie wie jak ma to robic. Jak zwracam uwagê ze jestem nie zaspokojona to mówi ze to moja wina bo siê czepiam i siê mu odechciewa. Nie mam pojêcia co mam zrobiæ, co my¶leæ. Je¶li chodzi o mnie to jestem atrakcyjna, mam proporcjonalna figurê i niczego mi nie brakuje. Nawet gdy zak³adam jaki¶ seksowny komplet bielizny to nie zwraca na niego uwagi tylko skupia siê ¿eby w³o¿yæ i skoñczyæ ...
Moje odczucia s± takie, ¿e Twój facet jest mega beznadziejny w ³ó¿ku i z czasem na bank przyjdzie frustracja skoro lubisz siê bzykaæ. Mój wrodzony optymizm ka¿e mi w±tpiæ, ¿e z takim podej¶ciem mo¿e siê to w przysz³o¶ci zmieniæ. Lepiej siê skupiæ na wyedukowanych i chêtnych do wspó³pracy egzemplarzach.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-16, 16:24   #9
ulszula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

Ludzie s± ró¿ni, jedni potrzebuj± bardzo mi³o¶ci fizycznej, a dla innych nie jest to takie konieczne, je¶li chodzi o g³ówny problem w±tku, to wydaje mi siê, ¿e trzeba po prostu szczerze porozmawiaæ z partnerem. Na pewno jest jaki¶ powód, je¶li wcze¶niej by³o wszystko dobrze. Je¶li o mnie chodzi, to te¿ nie wyobra¿am sobie ¿ycia bez mi³o¶ci fizycznej. Jednak jest to wa¿ny aspekt i ciê¿ko siê z tym nie zgodziæ... Z drugiej strony te¿ trzeba byæ wyrozumia³ym dla partnera, poniewa¿ je¶li bêdziesz za bardzo naciskaæ, to wydaje mi siê, ¿e mo¿esz odnie¶æ efekt odwrotny od zamierzonego, to s± jednak bardzo delikatne sprawy
ulszula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-17, 01:31   #10
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 2 935
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Moje odczucia s± takie, ¿e Twój facet jest mega beznadziejny w ³ó¿ku i z czasem na bank przyjdzie frustracja skoro lubisz siê bzykaæ.
To samo my¶lê
__________________
Nie dowiesz siê, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-17, 14:35   #11
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 397
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

Ja konkretnie chcia³abym siê dowiedzieæ czy mo¿e byæ taka sytuacja ze facet w ogole nie mysli o seksie? nie ma taich mysli w ogole?
Babel1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 17:14   #12
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

Babel1991, kilka lat temu przeprowadzono badania na temat seksualno¶ci Brytyjczyków (grupa 200 tys osób), z których wynika³o, ¿e 1% nigdy nie odczuwa³o poci±gu seksualnego.

A czy jest mo¿liwy zwi±zek bez seksu, to ju¿ zale¿y od Ciebie czy Tobie to odpowiada. Mniemam, ¿e nie, dlatego taki zwi±zek jest spisany na straty albo bêdzie to bardzo nieszczê¶liwy zwi±zek. Szkoda ¿ycia na byle co.

Zamiast siê domy¶laæ, to zapytaj siê ch³opa wprost co jest grane.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-17, 17:28   #13
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 397
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

ale to nie chodzi o to ze mi to przeszkadza tylko tak ogolnie pytam
Babel1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-17, 18:17   #14
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 1 700
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Poka¿ wiadomo¶æ
ale to nie chodzi o to ze mi to przeszkadza tylko tak ogolnie pytam
Czemu nie robicie w ten sposób ze najpierw on Cie li¿e i dopiero potem jest jego kolej? Moim zdaniem taka kolejno¶æ jest idealna i w waszym przypadku podreperuje sfere.
adult90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-02-17, 19:04   #15
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 397
Dot.: Brak seksu w zwi±zku

Podobno jak chlopak szanujê swoj± dziewczynê to poczeka
Babel1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-02-17 20:04:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.