Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-05-20, 18:53   #2341
NocnaWiedma
Gwiazdy i Czary

Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez zosia1806 Pokaż wiadomość
Spóźnia mi się miesiączka, powinnam dostać wczoraj, zazwyczaj mam regularne. Nie uprawiałam seksu tylko petting czy możliwe jest żeby przenieść preejakulat na palcach i żeby doszło do zapłodnienia? Nie mam żadnych objawów pms zawsze na pare dni przed okresem bolą mnie piersi a teraz nic. Czy możliwe jest zajście w ciąże poprzez preejakulat wprowadzony na palcu?
Nie. Do tego by zajsc w ciążę potrzebny jest wystrysk w pochwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W kochanego.
NocnaWiedma jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
antybiotyk, ból, ból brzucha, brak ciąży, brak miesiaczki, brak okresu, brązowy śluz, choroba, ciaza, ciąza, ciąża, cykl, czarna malwa, dieta, dzieci, ginekolog, ginekologia, hormony, intymnie, kobieta, krew, krwawienie, krwawienie dziewica blona, lekarz, miesiaczka, miesiączka, nadżerka, narkotyki, nieregularna miesiączka, objawy miesiączki, ogromny ból, okres, okres ciąża, okres ginekolog, okres ginekolog wizyta, okres miesiączka, pieczenie, probelm, problem, problemy, rak szyjki macicy, seks, seks antykoncepcja, seks w prezerwatywie, spoznienie, spóźniający się okres, spóźniony, śluz, śluz zabarwiony krwią, świąd, tabletki, tarczyca, tetralysal, torbiel, upławy brak miesiączki, wydzielina, zaburzenia, zanik, zanik miesiączki, złe samopoczucie

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości