Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-29, 22:42   #2971
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Strasznie wypryszcza mi ostatnio szyję, a wiadomo - do dermatologa teraz nie pójdę. Zastanawiam się, czy próbować to wyciągnąć maścią ichtiolową, czy wysuszyć np. cynkową, czy niczego nie robić.
Polecam serum z The Ordinary z niacydamidem, to jest moje koło ratunkowe, kiedy mnie wypryszcza.

Jeżeli wypryszcza Cię konkretnie i nie wychodzisz teraz na słońce, możesz pokombinować z peelingiem kwasowym czy tonikami kwasowymi. Wybór na rynku jest duży, możesz wybrać też TO, albo Biochemię Urody itd.

Mój problem: chcę zadbać o skórki przy paznokciach bez wycinania ich, ale zapomniałam kupić kluczowego kosmetyku (SH Instant Cuticle Remover) i muszę iść do Rossmanna, a nie mam na to ochoty.

Mogłabym zamówić ale:
1. Chcę mieć ten kosmetyk już

2. Pewnie nie chciałabym zamawiać jednej rzeczy, żeby nie płacić za dostawę, i znowu bym popłynęła z zakupami, a wypłatę dostanę dopiero w maju i wypadałoby zaoszczędzić
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 23:04   #2972
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Polecam serum z The Ordinary z niacydamidem, to jest moje koło ratunkowe, kiedy mnie wypryszcza.

Jeżeli wypryszcza Cię konkretnie i nie wychodzisz teraz na słońce, możesz pokombinować z peelingiem kwasowym czy tonikami kwasowymi. Wybór na rynku jest duży, możesz wybrać też TO, albo Biochemię Urody itd.

Mój problem: chcę zadbać o skórki przy paznokciach bez wycinania ich, ale zapomniałam kupić kluczowego kosmetyku (SH Instant Cuticle Remover) i muszę iść do Rossmanna, a nie mam na to ochoty.

Mogłabym zamówić ale:
1. Chcę mieć ten kosmetyk już

2. Pewnie nie chciałabym zamawiać jednej rzeczy, żeby nie płacić za dostawę, i znowu bym popłynęła z zakupami, a wypłatę dostanę dopiero w maju i wypadałoby zaoszczędzić
u mnie nie robi niestety nic i nie polecam tylko frezarka daje radę
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 23:24   #2973
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Polecam serum z The Ordinary z niacydamidem, to jest moje koło ratunkowe, kiedy mnie wypryszcza.
(...)
Dzięki. Spróbuję.
(Poszłam za ciosem i zamówiłam, bo ostatnio mi tu dobrze doradzają)
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-03-29 o 23:33
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 23:36   #2974
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Mój problem: chcę zadbać o skórki przy paznokciach bez wycinania ich, ale zapomniałam kupić kluczowego kosmetyku (SH Instant Cuticle Remover) i muszę iść do Rossmanna, a nie mam na to ochoty.

Mogłabym zamówić ale:
1. Chcę mieć ten kosmetyk już

2. Pewnie nie chciałabym zamawiać jednej rzeczy, żeby nie płacić za dostawę, i znowu bym popłynęła z zakupami, a wypłatę dostanę dopiero w maju i wypadałoby zaoszczędzić
Ja też kiedyś używałam tego żelu z Sally Hansen, ale dostałam zanokcicy, nie wiem czy to się jakoś przyczyniło czy raczej kwestia tego, że jakoś źle wycinałam skórki (bardzo możliwe), ale jakoś mnie odstraszyło, bo ja ogólnie mam skłonność do zanokcicy już na stopach.

Opłata za wysyłkę to też mój problem, często napalę się na jakiś kosmetyk, ale właśnie szkoda mi tych pieniędzy wydawać za dostawę, a też nie chcę kupywać kilku innych, bo nie potrzebuję i i tak mam już zapasy kosmetyków, które chce zużyć. A z drugiej strony nie lubię łazić po drogeriach i szukać, bo często czegoś nie ma i się okazuje, że na darmo jechałam te kilka przystanków (nie mam samochodu), a dalej nie mam. No i nie lubię wychodzić z domu na zakupy jak nie muszę
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 09:18   #2975
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dzięki. Spróbuję.
(Poszłam za ciosem i zamówiłam, bo ostatnio mi tu dobrze doradzają)
Polecam to serum. Jesienią byłam na Cyprze i w pierwszym dniu wyskoczyły mi dwa paskudne pryszczyki tuż przy ustach, które na dodatek bolały Serum z niacydamidem+maska salicylowa z TO (chociaż tutaj pewnie dobrze zadziałała każda inna glinka, więc szkoda kasy) w ciągu doby się z nimi rozprawiły.

Jeśli chodzi o efekty dłuższego używania, to u siebie zauważyłam zmniejszenie (ale nie zniknięcie) rozszerzonych porów, wybielenie przebarwień oraz (tak mi się wydaję) zmniejszenie czarnych kropek na nosie. Niektórzy efektów tego serum nie widzą (np. moja siostra, ale ona praktycznie nie ma niedoskonałości na twarzy), ale dla mnie jest bombowe


[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;87704971]u mnie nie robi niestety nic i nie polecam tylko frezarka daje radę[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś używałam tego żelu z Sally Hansen, ale dostałam zanokcicy, nie wiem czy to się jakoś przyczyniło czy raczej kwestia tego, że jakoś źle wycinałam skórki (bardzo możliwe), ale jakoś mnie odstraszyło, bo ja ogólnie mam skłonność do zanokcicy już na stopach.
Yyyy... Dobra, zniechęciłyście mnie do tego żelu
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 09:25   #2976
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Yyyy... Dobra, zniechęciłyście mnie do tego żelu
A ja go lubie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 09:26   #2977
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Yyyy... Dobra, zniechęciłyście mnie do tego żelu
Ja używałam i u mnie wszystko było ok, sprawdzał się. Tylko musiałam go trzymać dłużej niż minutę, bo inaczej słabo.
Teraz - kolejny problem pierwszego świata - szukam czegoś do skórek cf i kiepsko mi idzie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-30, 09:35   #2978
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Yyyy... Dobra, zniechęciłyście mnie do tego żelu
Ja tam ten żel lubię, od kilku lat używam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 09:40   #2979
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Nie są? To za.co żyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Ja też chyba nie zostanę zwolniona bo pracuję w szpitalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie są, bo utrata pracy, to coś poważniejszego, niż typowy problem pierwszego świata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 11:00   #2980
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja używałam i u mnie wszystko było ok, sprawdzał się. Tylko musiałam go trzymać dłużej niż minutę, bo inaczej słabo.
Teraz - kolejny problem pierwszego świata - szukam czegoś do skórek cf i kiepsko mi idzie.
Frezarka

Tez bardzo lubię to serum The Ordinary z niacynamidem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 11:06   #2981
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Frezarka
Obawiam się, że mam tak dwie lewe ręce do takich rzeczy, że po frezarce nie tylko nie miałabym skórek ale i paznokci
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-30, 11:10   #2982
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja używałam i u mnie wszystko było ok, sprawdzał się. Tylko musiałam go trzymać dłużej niż minutę, bo inaczej słabo.
Teraz - kolejny problem pierwszego świata - szukam czegoś do skórek cf i kiepsko mi idzie.

Fajny jest też żel Afrodita, ale nie wiem, czy jest cf, musiałabyś sobie poszukać w internetach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 11:45   #2983
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;87705833]Fajny jest też żel Afrodita, ale nie wiem, czy jest cf, musiałabyś sobie poszukać w internetach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]
Z cf do tej pory czytałam o Essence i Orly ale ciężko z dostępnością. No i cena Orly z przesyłką to ponad 4 dychy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 13:44   #2984
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Polecam serum z The Ordinary z niacydamidem, to jest moje koło ratunkowe, kiedy mnie wypryszcza.



Jeżeli wypryszcza Cię konkretnie i nie wychodzisz teraz na słońce, możesz pokombinować z peelingiem kwasowym czy tonikami kwasowymi. Wybór na rynku jest duży, możesz wybrać też TO, albo Biochemię Urody itd.



Mój problem: chcę zadbać o skórki przy paznokciach bez wycinania ich, ale zapomniałam kupić kluczowego kosmetyku (SH Instant Cuticle Remover) i muszę iść do Rossmanna, a nie mam na to ochoty.



Mogłabym zamówić ale:

1. Chcę mieć ten kosmetyk już



2. Pewnie nie chciałabym zamawiać jednej rzeczy, żeby nie płacić za dostawę, i znowu bym popłynęła z zakupami, a wypłatę dostanę dopiero w maju i wypadałoby zaoszczędzić
Spróbuj octanisept jak masz w domu. Chyba nic lepiej nie usuwa skórek

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Chciałabym siebie kupić nowy rozświetlacz ale szkoda mi kasy na dostawę bo wychodzi mi 58zl z dostawą poza tym boję się że będzie stał nieużywany. Z drugiej strony to może być edycją limitowana.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 15:14   #2985
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Poczta Polska postanowila, że zamiast zostawiac mi awizo na moj osiedlowy urząd (ktory nie jest zamkniety) bedzie mi kazała odbierać paczki w głownym urzedzie pocztowym w mieście. Raz, ze to genialny pomysl w czasie kwarantanny (musze dojechać za każdym razem komunikacja miejską) to dodatkowo próbuję sie dobic do urzędu trzeci dzien bo co nie przyjdę to są kolejki na 20-30 osób przez wejściem a ja np. wzielam godzine wolnego w pracy. Koniec koncow chyba zrezygnuje z odbioru i poproszę sprzedawcę tylko o zwrot naleznosci za przedmiot, bez kosztow wysylki.
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 15:32   #2986
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez DaisyMerollin Pokaż wiadomość
Poczta Polska postanowila, że zamiast zostawiac mi awizo na moj osiedlowy urząd (ktory nie jest zamkniety) bedzie mi kazała odbierać paczki w głownym urzedzie pocztowym w mieście. Raz, ze to genialny pomysl w czasie kwarantanny (musze dojechać za każdym razem komunikacja miejską) to dodatkowo próbuję sie dobic do urzędu trzeci dzien bo co nie przyjdę to są kolejki na 20-30 osób przez wejściem a ja np. wzielam godzine wolnego w pracy. Koniec koncow chyba zrezygnuje z odbioru i poproszę sprzedawcę tylko o zwrot naleznosci za przedmiot, bez kosztow wysylki.
Mam ten sam problem. Listonosze nie przynoszą już przesyłek i listów i zawsze zostawiają awizo. Ok, rozumiem, że nie chcą się narażać, ale potem ja muszę z tym awizo pojechać na pocztę, po drodze potencjalnie narazić ludzi, a wreszcie zetknąć się z panią w okienku. Ktoś mi wyjaśni, gdzie tu sens?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 15:37   #2987
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Listonosze nie przynoszą już przesyłek i listów i zawsze zostawiają awizo. Ok, rozumiem, że nie chcą się narażać, ale potem ja muszę z tym awizo pojechać na pocztę, po drodze potencjalnie narazić ludzi, a wreszcie zetknąć się z panią w okienku. Ktoś mi wyjaśni, gdzie tu sens?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie poczta z okazji pandemii jest czynna w godzinach 9-13, ja pracuję 6-16, więc tyle widziałam moje awizowane przesylki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 15:48   #2988
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Spróbuj octanisept jak masz w domu. Chyba nic lepiej nie usuwa skórek

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Chciałabym siebie kupić nowy rozświetlacz ale szkoda mi kasy na dostawę bo wychodzi mi 58zl z dostawą poza tym boję się że będzie stał nieużywany. Z drugiej strony to może być edycją limitowana.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Octanisept na skórki? Jestem zaintrygowana... Zwłaszcza, że mam go akurat w apteczce podróżnej. Moje dłonie to w ogóle tragedia, odkąd siedzę w domu, wyglądają jak spracowane łapy robotnika, ale to by się w sumie zgadzało, bo codziennie coś sprzątam.

Jaki rozświetlacz? Moja największa słabość kosmetyczna
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 15:56   #2989
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Octanisept na skórki? Jestem zaintrygowana... Zwłaszcza, że mam go akurat w apteczce podróżnej. Moje dłonie to w ogóle tragedia, odkąd siedzę w domu, wyglądają jak spracowane łapy robotnika, ale to by się w sumie zgadzało, bo codziennie coś sprzątam.



Jaki rozświetlacz? Moja największa słabość kosmetyczna
Octanisept super zmiekcza. Jak ktoś ma bardzo suche albo duży nablonek to cudnie zmiekcza. Stosuje też na zrogowacenia na stopy..

Turbo hajlajt z glam shopu

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-30, 16:34   #2990
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Zamówiłam 3 pary butów, z czego dwie dla siebie. Ale mi to poprawiło humor..

A mojemu dziecku tak strasznie noga urosła od zeszłego roku, że jestem w szoku. Prawie całe palce mu z zeszłorocznych sandałków wychodzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 16:41   #2991
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
U mnie poczta z okazji pandemii jest czynna w godzinach 9-13, ja pracuję 6-16, więc tyle widziałam moje awizowane przesylki
Nie jestem pewna, ale chyba istnieje możliwość, aby złożyć na poczcie wniosek, aby zezwolić na pozostawianie przesyłek poleconych (jednak chyba tych, które mieszczą się w skrzynce, więc paczki odpadają) w skrzynkach.

Nie jestem jednak na sto procent pewna, informacja do weryfikacji. Poza tym Tobie też pewnie to nie pomoże, bo taki druk pewnie trzeba złożyć osobiście.

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87706882]Zamówiłam 3 pary butów, z czego dwie dla siebie. Ale mi to poprawiło humor..
[/QUOTE]

Jako że przez większość mojego życia ubierałam się w second-handach, na początku z konieczności, potem z wyboru, nie jestem przyzwyczajona do kupowania ciuchów w sklepach (chyba że potrzebowałabym czegoś konkretnego tu i teraz, a w lumpie by nie był0). Z butami inaczej, to już sklepy, ale też zawsze ograniczałam się do niezbędnych par.

A dzisiaj zamówiłam sandałki, które mi wpadły w oko (daj bór, żebym miała okazję je założyć) i męczę się z wyrzutami sumienia, że olaboga wydałam dużo pieniędzy, a okaże się, że buty będą niedobre.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 16:45   #2992
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Ja nigdy nie kupiłam żadnych butów on-line. No ale w CCC teraz są fajne przeceny, do tego darmowa dostawa, więc spróbowałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 16:46   #2993
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Octanisept super zmiekcza. Jak ktoś ma bardzo suche albo duży nablonek to cudnie zmiekcza. Stosuje też na zrogowacenia na stopy..

Turbo hajlajt z glam shopu

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
O, dzięki za cynk, chyba się zdecyduję na Octanisept

I jeśli zamówisz Turbo hajlajt, to daj znać, czy ma dużo drobinek, bo widziałam różne opinie.
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 16:47   #2994
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87706927]Ja nigdy nie kupiłam żadnych butów on-line. No ale w CCC teraz są fajne przeceny, do tego darmowa dostawa, więc spróbowałam. [/QUOTE]


Ja mierzyłam buty stacjonarnie i miałam też tak kupić, ale zanim się zastanowiłam, to pozamykali sklepy.

Nie zdecydowałabym się kupić butów bez mierzenia, bo mam zbyt niewymiarowe stopy (jedna dłuższa o 1 cm), aby ryzykować. Wiem, że są zwroty, ale nie lubię się w to bawić.

Edytowane przez ville
Czas edycji: 2020-03-30 o 16:48
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 16:48   #2995
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ja mierzyłam buty stacjonarnie i miałam też tak kupić, ale zanim się zastanowiłam, to pozamykali sklepy.

Nie zdecydowałabym się kupić butów bez mierzenia, bo mam zbyt niewymiarowe stopy (jedna dłuższa o 1 cm), aby ryzykować. Wiem, że są zwroty, ale nie lubię się w to bawić.
Ja też nie lubię, ale o ile ja wygrzebię z szafy jakiegoś rozczłapane z zeszłego roku, tak dziecku musiałam kupić, bo ma już znowu 2 rozmiary większą nogę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 17:06   #2996
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Obawiam się, że mam tak dwie lewe ręce do takich rzeczy, że po frezarce nie tylko nie miałabym skórek ale i paznokci
skórki robię frezarką na najniższych obrotach, moje frezy są delikatne... no nie da się zrobić sobie krzywdy wg mnie to dużo łatwiejsze niż praca z cążkami przy cążkach to jeden zły ruch i może być dramat
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 17:09   #2997
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
U mnie poczta z okazji pandemii jest czynna w godzinach 9-13, ja pracuję 6-16, więc tyle widziałam moje awizowane przesylki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja jest w piątki czynna 14 - 20, wiec w sam raz dla urzedasow, którzy pracują do 15:30, bo w tygodniu 9 - 14, wiec trochę ciężko. Moja ostatnia paczka tydzień na poczcie leżała jeszcze bardziej kocham paczkomaty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 18:40   #2998
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Ja z kolei zaczelam kupować rzeczy do domu, odkąd spędzam tu najwiecej czasu. Siedzę, patrzę i jednak mi się nie podoba. Zamówiłam nowe kwiatki doniczkowe, pościele pod kolor narzuty, dodatkowe puduszki, bo się bijemy o najlepsze z Tz, kosz na pranie. W następnej kolejności chce zmienić zasłony, ale te które akurat mi się podobają są w sklepie, który zamknęli z powodu koronawirusa. Tyle było z planowanego oszczędzania „nigdzie nie wychodzę to nie będę wydawać pieniędzy”. Już nawet się szkankom zaczęłam przyglądać, ze może nieładne i trzeba wymienić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 20:15   #2999
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Ja też tak mam. Jeszcze nic nie kupiłam ale lista coraz dłuższa, i myślę od czego zacząć.
Skromnie. Bo nie wiadomo co dalej z pracą będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 20:29   #3000
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna, ale chyba istnieje możliwość, aby złożyć na poczcie wniosek, aby zezwolić na pozostawianie przesyłek poleconych (jednak chyba tych, które mieszczą się w skrzynce, więc paczki odpadają) w skrzynkach.

Nie jestem jednak na sto procent pewna, informacja do weryfikacji. Poza tym Tobie też pewnie to nie pomoże, bo taki druk pewnie trzeba złożyć osobiście.
Akurat te dwie awizowane przesyłki to są zaproszenia na komunie, więc z pewnością zmieszczą się do skrzynki - ale u nas listonosz nie nosi ze sobą listów/przesyłek poleconych, od razu zostawia awizo. Jak zamawiam coś z neta to tylko Paczkomat, ew. odbiór w punkcie Ruch czy tam Żabka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 12:35:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.