makijaż permanentny-Kraków - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-12, 16:44   #31
Kasia_2012_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

ZNALAZŁAM ! ...moje drogie, dwa dni temu byłam na makijażu permanentnym brwi (metoda piórkowa), oraz makijażu oczu, (w tym przypadku korekcie fatalnie zrobionych kreskach jakieś 5 lat temu). Jestem zachwycona. Pani Karolina jest prawdziwą profesjonalistką i artystką. Wszystko wykonane w warunkach bardzo sterylnych, w pięknym miejscu, a co najważniejsze makijaż wygląda bosko, nie mogę już doczekać się jaki będzie ostateczny efekt po wygojeniu. Brwi mają idealny kształt, włoski są namalowane cudnie. Co do oczu które wyglądały fatalnie, miałam nadzieję, jedynie aby udało je się poprawić, a Pani Karolina zrobiła coś więcej, nie dość, że poprawiła to jeszcze domalowała i zagęściła wieniec rzęs...polecam serdecznie...siedziba Face & Body Institute mieści się na ul. Starowiślnej 4/1 w samym centrum Krakowa...polecam i pozdrawiam...
Kasia_2012_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 17:00   #32
Kasia_2012_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Uwazajcie na Sylwie i Danusie w krakowie - Makijaż pernamentny

Hej, polecam umówić ci się do Pani Karoliny, wykonywała mi korektę makijażu z przed 5 lat który wyglądał tak koszmarnie, że musiałam się malować, aby to zamaskować...Pani Karolina najpierw wytłumaczyła jakie są możliwości, namalowała wstępny rysunek i w dodatku dała rabat...wyszło tak, że nie wiem jak jej dziękować. Nie dość, że poprawiła to zmieniła kształt na prawidłowy, nic nie bolało...polecam umówić się na konsultacje nic nie kosztuje...Pani Karolina pracuje w Face & Body Institute Starowiślna 4/1 samo centrum Krakowa...pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Hej, z Krakowa polecam Panią Karoline robiła mi korektę makijażu który wyglądał tak koszmarnie, że trzeba było się dużo napracować, żeby to poprzednie dziadostwo zakryć...teraz mam kształt super...można umówić się na konsultację nic się nie płaci, a po samym wyglądzie Pani Karoliny (sama ma wykonany makijaż perm) można jej zaufać, mega naturalnie i estetycznie...F & B Institute Starowiślna 4/1
Kasia_2012_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:41   #33
gosiek78
Raczkowanie
 
Avatar gosiek78
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 197
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Piszesz sama do siebie? Aż "śmierdzi" reklamą... sorry ale nie wierzę, że cokolwiek tam poprawiałaś..
gosiek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 11:07   #34
evelinka84
Przyczajenie
 
Avatar evelinka84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Cytat:
Napisane przez Kasaga Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, ja robilam makijaz kreski gornej i dolnej w Dermedik w Krakowie na ul. Wybickiego, kupilam na Gruponie, skuszona niska cena. To bylo 7 dni temu - nie ma sladu po makijazu. Zadzwonilam tam spytac o co chodzi, oczywiscie z pania ktora to robi tj. pania Ania nie udalo mi sie porozmawiac, na drodze stanela nieznyt uprzejma recepcjonistka, ktora mi powiedziala ze to normalne i ze sie poprawie przy korekcie, hmmm tylko co tu korygowac skoro nic nie zostalo po wygojeniu. Oczywiscie umowic sie na sensowny termin graniczy z cudem, nazbierali klientek i dzis robia zapisy na polowe marca. Mysle ze trzeba ich opisac gdzie sie da, bo wyglada na to ze sa niesolidni. Pozdrawiam i serdecznie odradzam
Trochę zboczę z tematu makijażu pernamentnego- chcę podzielić negatywną ocenę Dermediku na Wybickiego w Krakowie.
Robiłam tam mikrodermabrazję, kilka tyg poźniej zabieg oczyszczający (który to pani Ania wcisnęła mi jako konieczny przed serią kwasów), potem 4x kwasy. Jednym słowem- MASAKRA.
Po mikrodermabrazji, wykonywanej przez pania, której imienia nie znam (brunetka). Zabieg bolal, nie byla w ogole delikatna i ustawila za duża 'moc zasysaniawyszłam purpurowa'. Była to pierwsza moja mikrodermabrazja i myslalam, że 'tak wszyscy wygladaja po', pamietam, ze nawet troszke poświeciła mi jakąś lampą, bo bylam bardzo czerwona. Co wazne- zabieg kupiony na gruponie (albo gruperze). Najlepsze jest to, że mając cerę naczynkową- jak ja- NIE WOLNO robić mikrodermabrazji! Oczywiście, nikt mnie o tymm nie poinformował,ani nie sprawdził wcześniej rodzaju mojej cery.

Ogólnie miałam problem z cerą- częste wypryski w okolicach brody i nie wiem czemu dałam się w czasie mikro. skusić na kwasy alfa-hycid 40% i wykupiłam sobie serię 4- minimum, aby był jakiś widoczny efekt.
Przed pierwszym zabiegiem p. Ania 100..... (wiadomo o kogo chodzi), namowiła mnie na oczyszczanie. z tym problemem sie zgłosiłam- chciałam 'uspokoić' buzię, bo dawniej, jako nastolatka nawet, nie miałam większych problemów z cerą). Oczywiście mnie wysypało, o tym ryzyku zostałam wczesniej poinformowana, więc się z tym liczyłam.
Przyszła kolej na serię kwasów,w odstępach 3 tyg po ok.40 min. Wszystkie robiła wczesniej wspomniana p. Ania S. Po wszystkich zabiegach pojawialy sie ropne pryszcze na twarzy, wygladalam koszmarnie. Kiedyś nawet dzwoniłam do niej dzień przed kolejnym zabiegiem, że mam pryszcza na brodzie i czy to nie jest przeciwwskazanie do robienia kwasów, a ona na to, zebym przyszła! Oczywiscie wtedy nie poszlam.
Po jednym z zabiegow mialam strupy na twarzy niedaleko oczu i na policzkach:/
Jedynym plusem bylo zmniejszenie porów na nosie i troszkę gładsza cera (identyczny efekt uzyskuję za pomocą kremu Avene).

Obiecywano mi gruszki na wierzbie- ze kwasy są super, ze wygładzą, że moze wysypać, ale po serii buzia jest gładziutka i że są dobre na drobne zmarszczki i ujędrniają skórę. AKURAT! Myslalam, że mam do czynienia z wykwalifikowanym personelem profesjonalistow, bo ceny byly wysokie, wiec myslalam, ze adekwatne do jakości, oczywiscie myliłam się.

Ocena tych zabiegów: wyrzucone w błoto około 500 zł, niesamowite problemy z cerą- musiałam udać się do deratologa,ciągle coś mi na brodzie wyskakiwało, pojawił mi się rumień na twarzy- trwałe zaczerwienienie, bałam sie, czy to aby nie tradzik rózowaty! Nigdy wczesniej tego nie miałam! Nawet makijażem nie dało sie tego ukryć, twarz mnie piekła, stała się bardzo wrażliwa na wszelkie kosmetyki (poza specjalnymi), nawet wodą nie mogłam jej myć!

Podsumowując- szczerze ODRADZAM. Szkoda czasu i pieniędzy, brak efektow to za mało- oni wręcz popsuli mi cerę.
evelinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 23:26   #35
Moni124
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 10
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Ja bym chyba nie zaryzykowała z gruponem, makijaż permanentny robisz raz na kilka lat więc warto moim zdaniem wydać trochę więcej i mieć gwarancję jakości. Noszę od 2 lat kreski na górnej powiece, a także niedawno robiłam botoks policzków w Dermique w Krakowie, mogę polecić to miejsce, na prawdę są profesjonalni.
Moni124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 00:41   #36
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Dziewczyny,odswieżam wątek.

Chce zrobić sobie górną kreske na powiece,ale nie wiem gdzie pójść by nie zepsuli... a tu komenatrze nie dają jedno znacznej odpowiedzi...

Może ma któraś "nowsze" informacje?
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:26   #37
saranella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Makijaż permanentny Salon Odrodzenie
Cześć dziewczyny czy któraś robiła sobie w tym salonie kreski ? Został on mi polecony. Czytałam na innych forach dobre opinie ale chciałam się jeszcze poradzić.
saranella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 12:43   #38
Szarlot_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Odradzam salon D&D Kraków ul. Pod Fortem. Miałam tam robiony makijaż permanentny ust (kontur z cieniowaniem). Pierwszy zabieg kontur ust wyszedł nierówno, ale w większości usta miały kolor taki jak chciałam - delikatnie ciemniejszy od mojego, ładnie zaznaczona i zaokrąglona górna linia warg. Po 3 tygodniach korekta - usta trochę mniej krzywe, ale kolor pozostał nierówny. Nie wyglądało to jednak najgorzej i postanowiłam poczekać żeby sprawdzić co się dalej będzie z nimi działo. Po 3 miesiącach jednak kolor zniknął, a kontur pozostał tylko na połowie górnej wargi... W obecnym stanie wygląda to koszmarnie i niestety na razie nic nie mogę z tym zrobić bo jestem w ciąży. Jak tylko będę mogła to konieczna będzie poprawka.

Pani która robi makijaż permanentny w tym gabinecie jest przemiła, ale wg mnie nie ma doświadczenia albo używa materiałów kiepskiej jakości.
Sama ma pięknie zrobione usta, ale nie robiła ich sobie sama, malował je ktoś inny.

Stanowczo odradzam D&D!
Szarlot_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 08:31   #39
KBK7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Jeżeli ktoś ma mozliwość, to proponuję wsiąć w pociąg i wybrac się do p. Moniki z Wersalu we Wrocławiu. Widziałam od niej kilka makijaży. Piekniejszych nie widzialam.
Jak wczesniej pisałam, samam źle trafiłam. Poprawkę robiłam d Deri Hexen, teraz jest OK ale trudno powiedziec mi jak by makijaz został tam zrobiony od podstaw.

Widzialam też dziewczynę od p.Małgorzatę Gajewska Didiuk z Pomordkiej. kiedys miała gabinet w Rydygierze. Podobno to jedna z pierwszych w Krk wykonujacych permanentny. Brwi i kreski bardzo, bardzo ładne.
Na stronie salonu Ginger sa podobno ich autorstwa zdjęcia. Wygladają świetnie. Nie znam jednak nikogo kto tam robił.
Dermedik -od niezależnego lekarza d.es. słyszalam ze tam robią ładny makijaż. Ja u nich korzystam od 2 lat z roznych zabiegow i zawsze jest OK.
KBK7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 15:47   #40
hollyhok
Przyczajenie
 
Avatar hollyhok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Dziewczyny - nigdy przenigdy nie zrobiłabym makijażu, który ma zostać u mnie na lata u osoby, o której przeczytałabym choć jedną złą opinię albo z Groupona... pytajcie przede wszystkim o to na czym pracują, jakich marek używają bo to jest gwarant jakości i tego, że po 3 miesiącach kolor nie zniknie. Umiejętności oczywiście są równie ważne, ale jakość produktów ponad wszystko. Pozdrawiam
hollyhok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 20:51   #41
Lucja Gasior
Przyczajenie
 
Avatar Lucja Gasior
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

ja jestem mega zadowolona z moich kresek- kształt dokladnie taki jak chciałam. bylam w gesesis na kapelance z rok temu. robila mi pani kamila, troche bolało na początku, to znaczy za pierwszym razem podobno zawsze boli :P ale po chwili zadzialalo znieczulenie i juz nic nie czulam da sie przezyc, no a efekt jest zarąbisty!
Lucja Gasior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 20:35   #42
saranella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Zdecydowałąm się na Salon ODRODZENIE bo mają dobre opinie na forach. Tam właśnie ma salon Pani Małgorzata Gajewska Didiuk (kiedys miaałm w szpitalu Rydgiera) Strasznie fajna kobieta w szoku byłam
A teraz o zabiegu.
Zdecydowałam się na kreski góra i dół. Efekt Super mam najśliczniejsze kreski na świecie !!! Zastanawiam się nad brawiamy tą metodą przypominającą naturalne brwi mała któraś z was ???
saranella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 13:45   #43
chauchat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

[QUOTE=saranella;39313841]Zdecydowałąm się na Salon ODRODZENIE bo mają dobre opinie na forach. Tam właśnie ma salon Pani Małgorzata Gajewska Didiuk (kiedys miaałm w szpitalu Rydgiera) Strasznie fajna kobieta w szoku byłam
A teraz o zabiegu.
Zdecydowałam się na kreski góra i dół. Efekt Super mam najśliczniejsze kreski na świecie !!! Zastanawiam się nad brawiamy tą metodą przypominającą naturalne brwi mała któraś z was ???[/QUOTE

Witam ja właśnie się umówiłam na 29.04 na brwi do Salonu Odrodzenie do p. Małgorzaty, to mój pierwszy mp w życiu. Idę tam po przeczytaniu tylko i wyłącznie opinii na forach różnych, bo nikt z moich znajomych nie robił sobie mp. Chciałam też sobie zrobić górną kreskę, ale przez zapalenie spojówek zrobię je dopiero jak pójde na korektę brwi. P.Małgorzata przez telefon baardzo sympatyczna, kulturalna i rozmowna, mam nadzieję, że nie będę wyglądać z "nowymi" brwiami idiotycznie, ech..no i chcę zrobić tzw. zagęszczenie i uzupełnić końcówki, bo ogólnie mam brwi swoje, tylko cienkie. Mało zdjęć jest na necie brwi robionych przez panią Małgorzatę, no ale zaryzykuję, hehe
chauchat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:27   #44
theoo13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: PL - Krk
Wiadomości: 47
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Ja się podzielę swoimi wrażeniami - jestem 2 tygodnie po pierwszym zabiegu - robiłam sobie makijaż permanentny brwi. Jakby kogoś interesowało to byłam na Stradomskiej w Katia Beauty - http://katiabeauty.pl
Oczywiście jak zwykle dałam się namówić koleżance, która ma fioła na punkcie kosmetyki - normalnie bym się nie zdecydowała, ale jest prowadzona akcja promocyjna i zabieg dostałam w bardzo przystępnej cenie. Uprawiam dość dużo sportu i permanentny miał znacznie ułatwić mi życie.
Zabieg zaplanowałam na piątek bo słyszałam o opuchliźnie występującej przez pierwsze kilka dni. Początkowo doznałam szoku - gdy przyszłam do domu, to myślałam że wejdę prosto do szafy i z niej nie wyjdę. Brwi były czarne i opuchnięte, byłam przerażona.
Na szczęście poprawa nadeszła bardzo szybko i w poniedziałek poszłam do pracy (miałam urlop zapowiedziany w razie czego ). Po tygodniu brwi wyglądały już w pełni naturalnie - trochę się przestraszyłam, ale podsumowując jestem bardzo zadowolona. Za niedługo będę miała korektę - wtedy zrobię jakieś fotki i wrzucę na forum.
theoo13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 17:56   #45
aga_bak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

[QUOTE=chauchat;40372611]
Cytat:
Napisane przez saranella Pokaż wiadomość
Zdecydowałąm się na Salon ODRODZENIE bo mają dobre opinie na forach. Tam właśnie ma salon Pani Małgorzata Gajewska Didiuk (kiedys miaałm w szpitalu Rydgiera) Strasznie fajna kobieta w szoku byłam
A teraz o zabiegu.
Zdecydowałam się na kreski góra i dół. Efekt Super mam najśliczniejsze kreski na świecie !!! Zastanawiam się nad brawiamy tą metodą przypominającą naturalne brwi mała któraś z was ???[/QUOTE

Witam ja właśnie się umówiłam na 29.04 na brwi do Salonu Odrodzenie do p. Małgorzaty, to mój pierwszy mp w życiu. Idę tam po przeczytaniu tylko i wyłącznie opinii na forach różnych, bo nikt z moich znajomych nie robił sobie mp. Chciałam też sobie zrobić górną kreskę, ale przez zapalenie spojówek zrobię je dopiero jak pójde na korektę brwi. P.Małgorzata przez telefon baardzo sympatyczna, kulturalna i rozmowna, mam nadzieję, że nie będę wyglądać z "nowymi" brwiami idiotycznie, ech..no i chcę zrobić tzw. zagęszczenie i uzupełnić końcówki, bo ogólnie mam brwi swoje, tylko cienkie. Mało zdjęć jest na necie brwi robionych przez panią Małgorzatę, no ale zaryzykuję, hehe
zaryzykowałaś i co??
aga_bak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 11:42   #46
ardua
Przyczajenie
 
Avatar ardua
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków,Wrocław,Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Cytat:
Napisane przez KBK7 Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś ma mozliwość, to proponuję wsiąć w pociąg i wybrac się do p. Moniki z Wersalu we Wrocławiu. Widziałam od niej kilka makijaży. Piekniejszych nie widzialam.
Jak wczesniej pisałam, samam źle trafiłam. Poprawkę robiłam d Deri Hexen, teraz jest OK ale trudno powiedziec mi jak by makijaz został tam zrobiony od podstaw.

Widzialam też dziewczynę od p.Małgorzatę Gajewska Didiuk z Pomordkiej. kiedys miała gabinet w Rydygierze. Podobno to jedna z pierwszych w Krk wykonujacych permanentny. Brwi i kreski bardzo, bardzo ładne.
Na stronie salonu Ginger sa podobno ich autorstwa zdjęcia. Wygladają świetnie. Nie znam jednak nikogo kto tam robił.
Dermedik -od niezależnego lekarza d.es. słyszalam ze tam robią ładny makijaż. Ja u nich korzystam od 2 lat z roznych zabiegow i zawsze jest OK.
Na stronie Ginger są dwie ,może trzy prace zrobione naprawdę dobrze, co za tym idzie mniej więcej taka sama ilość dobrych zdjęć na ich stronie.
Autorem Tych dobrych prac i tych dobrych zdjęć jest kobieta, która od dawna nie pracuje już w Ginger-prowadzi własną firmę, własny gabinet.
A.
ardua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 13:00   #47
hodii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Drogie Panie, mija 10 miesięcy jak zrobiłam brwi metodą piórkową w Ginger mini spa w Krakowie. Ogólne wrażenia z miejsca pozytywne, zabieg nie był bardzo bolesny, dbano o to. Miła obsługa. Choć efektu po zabiegu, po wygojeniu, spodziewałam się nieco innego. Inaczej wyglądało to na zdjęciach w galerii salonu. Tam nakreślony był każdy włosek. Wyrazistość kresek miała się u mnie uwidocznić po korekcie ale bez pozytywnego efektu. Barwnik stosunkowo słabo się przyjął, po prawie roku w kilku miejscach wyblakł. Ponoć każdemu inaczej się wchłania, tak mi tłumaczono...Na pewno nie sprawiały wrażenia sztucznie namalowanych brwi...A teraz pasowałoby je poprawić.
Jedyny plus dzięki doradztwu Pani ( jak domniemywam )właścicielki, która wykonywała makijaż, użycie odpowiednich kolorów barwników uszczegło mnie od wybarwien na czerwono czy różowo. Najlepszym barwnikiem jest kolor szary, lub szary zmieszany z brązem!!! Bo zarówno czarny jak i wszystkie odcienie brązowego wybarwiają się na pomarańczowo-czerwono! Przestrzegam, głównie osoby które uporczywie chcą czarnych lub jasnobrązowych brwi pod kolor włosów, a mało w którym salonie to doradzą.
Zastanawiam się gdzie ponownie wykonać makijaż brwi, interesuje mnie tylko metoda włoskowa, może być maszynka, czy ktoś poleci jakiś salon w Krakowie?
Bo chyba nie skuszę się na ponowny makijaż w Ginger. Mimo, iż korzystam tam z innych usług kosmetycznych, które mogę szczerze polecić
hodii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 19:58   #48
skrytka
Raczkowanie
 
Avatar skrytka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: prowincja :)
Wiadomości: 127
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

A czy któraś z Was dziewczyny miała kontakt lub słyszała o salonie medicor (na karmelickiej) i makijażu jaki tam robią?
__________________
...Wizaż Victim...
skrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 19:40   #49
kil123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Wzielam pod uwage dobre opinie z forum i dlugoletnie doswiadczenie.
Zdjecia salonu wizualnie mi sie tez b.podobaly.
I to juz byl moj pierwszy niesmak gdy dojechalam na miejsce. Ale w sumie nie to sie dla mnie liczylo, tylko efekt koncowy mojego makijazu.
Po pierwszym zabiegu bylam bardzo niezadowolona;( sam zabieg bolal (poniewaz braklo srodka znieczulajacego). Oczka goily sie ponad 2 tyg.
A efekt prawie niewidoczny i w dodatku barwnik sie nie przyja w niekrorych miejscach lini.
Poprawka byla juz lepsza: srodka znieczulajacego dalej nie bylo ale zostal zastapiony sympatia. Oczka szybko sie zagoily (w 3dni). Ale efekt koncowy mnie nie zadowala... kolor jest szarawy, kreski sa cienke a placilam dodatkowo za kreski pogrubione. Nie wiem skad tyle pozytywnych opini? Makijaz chce znowu poprawic ale juz sie boje dac w niesprawdzone rece
kil123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 10:25   #50
hodii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Cytat:
Napisane przez kil123 Pokaż wiadomość
Wzielam pod uwage dobre opinie z forum i dlugoletnie doswiadczenie.
Zdjecia salonu wizualnie mi sie tez b.podobaly.
I to juz byl moj pierwszy niesmak gdy dojechalam na miejsce. Ale w sumie nie to sie dla mnie liczylo, tylko efekt koncowy mojego makijazu.
Po pierwszym zabiegu bylam bardzo niezadowolona;( sam zabieg bolal (poniewaz braklo srodka znieczulajacego). Oczka goily sie ponad 2 tyg.
A efekt prawie niewidoczny i w dodatku barwnik sie nie przyja w niekrorych miejscach lini.
Poprawka byla juz lepsza: srodka znieczulajacego dalej nie bylo ale zostal zastapiony sympatia. Oczka szybko sie zagoily (w 3dni). Ale efekt koncowy mnie nie zadowala... kolor jest szarawy, kreski sa cienke a placilam dodatkowo za kreski pogrubione. Nie wiem skad tyle pozytywnych opini? Makijaz chce znowu poprawic ale juz sie boje dac w niesprawdzone rece

O jakim salonie piszesz? Tym na Karmelickiej?
hodii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 07:52   #51
kil123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny-Krakow

Cytat:
Napisane przez hodii Pokaż wiadomość
O jakim salonie piszesz? Tym na Karmelickiej?
Salon ODRODZENIE
kil123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 19:59   #52
alinka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny-Kraków

W Krakowie polecam Femmalium regulowałam sobie tam brwi rok temu i byłam zadowolona. Pewnie jeszcze kiedyś tam wrócę
alinka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 14:34   #53
MoPietruszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny-Kraków

Byłam w Odrodzeniu na brwiach i kreskach. Jestem zachwycona usługą. Widziałam u dwóch koleżanek na żywo jak miały zrobione. Makijaż permanentny to super opcja, dla mnie 30 min dodatkowego snu to bardzo dużo. Czekam na okres letni pewnie wtedy jeszcze bardziej go docenie.
MoPietruszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 11:59   #54
MoPietruszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny-Kraków

Żadnych portali z promocjami. Ten zabiegu musi kosztować. Jak wy sobie to wyobrażacie ? Ja jestem zadowolona bo wybrałam kompetentne osoby nie partaczy. Kierowałam się opiniami a nie ceną. Przeraża mnie, jak któraś z Was pisze że ma źle zrobiony makijaż permanentny.
MoPietruszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 11:10   #55
arbuz3841
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny-Kraków

Witam!
Może ktoś jeszcze podzielić się opinia o Pani Aleksandrze Kawałko Gdzie ona teraz przyjmuje?Wiem że wcześniej to była ulica Sadowa a teraz?
arbuz3841 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 18:08   #56
jolandale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny-Kraków

Mój prywatny ranking :
Salon Odrodzenie
Salon Shee
Salon Genesis
jolandale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 09:05   #57
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: makijaż permanentny-Kraków

Podbijam, szukam osoby, która wykona u mnie zabieg permanentny ust metodą 3D ew. cieniowania.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 09:31   #58
xxkikaaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny-Kraków

A ja polecam pania Monikę Becute strone ma chyba tylko na fejsie, mi zrobila brwi piórkową a kolezance poprawila brwi po nieudanym permanentnym, bardzo fajna mloda osobka. Kolezanka byla w Dermice i masakra...
xxkikaaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 10:02   #59
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: makijaż permanentny-Kraków

Czy ktoś orientuje się jak jest w Studio Trio na rynku? Na gruponie jest oferta makijażu permanentnego (usta - cieniowanie) i waham się.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 13:50   #60
siasia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny-Kraków

Ja osobiście polecam Panią Asię, młodą mamę Ta kobieta to artystka! Sami oceńcie https://www.facebook.com/EsteLines-m...0682191121545/
siasia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-02 14:15:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.