Dobry krem na blizny po trądziku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 20:46   #1
Carvilone
Przyczajenie
 
Avatar Carvilone
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rbk
Wiadomości: 27

Dobry krem na blizny po trądziku?


Mam ogromny problem. Na mojej buzi pojawiają się pryszcze. Kiedy znikną, buzia nie chce się zagoić. Od miesiąca mam ślady po starych pryszczach na policzku. Mimo że ich nie wyciskałam pozostały blizny. Nie wiem co robić. Nie chcę stosować na razie podkładu, bo zależy mi obecnie na poprawieniu stanu mojej buzi.

Blizny są lekko brązowe, niektóre nawet czerwonawe. Nie są zbyt głębokie.

Potrzebują dobrego kremu wybielającego, redukującego blizny. Nie mam już na nie siły, jedyne słowa jakie usłyszałam od dermatologa to 'Zagoi się". Proszę Was wizażanki, pomóżcie mi!

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...raznienia.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-i-blizny.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...a-i-piegi.html

Powyżej podałam Wam parę kosmetyków. Stosowałyście już któreś z nich? Może macie inne propozycje? PROSZĘ WAS O POMOC!
Za niedługo idę do nowej szkoły i chciałabym już tego nie mieć.
Carvilone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 09:52   #2
Geraniol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 82
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Polecam cepan łagodzi ,zmiękcza ,rozjaśnia skóre.
Geraniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:34   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

NO SCAR
Trzeba cierpliwości- smarować 3-4 razy dziennie i poczekać, może nawet 3 miesiące, ale na pewno zblednie. Lepszego kosmetyku tego typu nie znam.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 14:12   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Może kwasy by pomogły? Na czerwone plamy pozapalne dobry jest kwas azelainowy np. w acne der czy skinoren, albo zabieg kwasem migdałowym (czy tez innnym). Kwas pomoże szybciej złuszczyć skórę, więc blizny trochę "zejdą". Do tego mogę polecic serum z wit. C i nawilżanie skóry oraz krem z filtrem by blizny nie utrwaliły się..

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-12-19 o 14:13
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 11:46   #5
AniaLB
Raczkowanie
 
Avatar AniaLB
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 187
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Cytat:
Napisane przez Carvilone Pokaż wiadomość
Mam ogromny problem. Na mojej buzi pojawiają się pryszcze. Kiedy znikną, buzia nie chce się zagoić. Od miesiąca mam ślady po starych pryszczach na policzku. Mimo że ich nie wyciskałam pozostały blizny. Nie wiem co robić. Nie chcę stosować na razie podkładu, bo zależy mi obecnie na poprawieniu stanu mojej buzi.

Blizny są lekko brązowe, niektóre nawet czerwonawe. Nie są zbyt głębokie.

Potrzebują dobrego kremu wybielającego, redukującego blizny. Nie mam już na nie siły, jedyne słowa jakie usłyszałam od dermatologa to 'Zagoi się". Proszę Was wizażanki, pomóżcie mi!

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...raznienia.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-i-blizny.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...a-i-piegi.html

Powyżej podałam Wam parę kosmetyków. Stosowałyście już któreś z nich? Może macie inne propozycje? PROSZĘ WAS O POMOC!
Za niedługo idę do nowej szkoły i chciałabym już tego nie mieć.
Od jakiego czasu pojawiają Ci się zmiany trądzikowe? Myślę, że przede wszystkim należałoby dojść do źródła problemu. Rozumiem, że najbardziej irytują Cię blizny, ale czy miałaś proponowane leczenie trądziku? Chodzi mi o to, że należałoby najpierw zminimalizować trądzik, a następnie rozpocząć walkę z przebarwieniami i bliznami. Świetne rezultaty zarówno w leczeniu trądziku, jak i spłycania blizn przynosi złuszczanie kwasem salicylowym połączonym z retinolem. Obecnie jest wiele rodzajów nowoczesnych peelingów chemicznych, które działają mniej drażniąco na skórę i przynoszą naprawdę niezłe rezultaty. Warto zwrócić się do dobrego dermatologa, który poważnie podejdzie do Twojego problemu.

Edytowane przez AniaLB
Czas edycji: 2013-12-20 o 11:48
AniaLB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 14:50   #6
Carvilone
Przyczajenie
 
Avatar Carvilone
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rbk
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Cytat:
Napisane przez AniaLB Pokaż wiadomość
Od jakiego czasu pojawiają Ci się zmiany trądzikowe? Myślę, że przede wszystkim należałoby dojść do źródła problemu. Rozumiem, że najbardziej irytują Cię blizny, ale czy miałaś proponowane leczenie trądziku? Chodzi mi o to, że należałoby najpierw zminimalizować trądzik, a następnie rozpocząć walkę z przebarwieniami i bliznami. Świetne rezultaty zarówno w leczeniu trądziku, jak i spłycania blizn przynosi złuszczanie kwasem salicylowym połączonym z retinolem. Obecnie jest wiele rodzajów nowoczesnych peelingów chemicznych, które działają mniej drażniąco na skórę i przynoszą naprawdę niezłe rezultaty. Warto zwrócić się do dobrego dermatologa, który poważnie podejdzie do Twojego problemu.
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mój trądzik jest już praktycznie wyleczony, jedyne co to sporadycznie pojawiają mi się pryszcze na policzkach. Stosowałam takie maści jak: Acne-Derm, Normaclin, Differin i Duac. Przesuszyły mi skórę, ale pomogły. Teraz moim głównych problemem są właśnie rany, które pokrywają dosłownie całe moje czoło i częściowo policzki. Nie wiem czy mam się ich pozbyć. Stosowałam Bio Oil, w miarę pomógł, niestety jako że jest to olejek trochę pozapychał mi pory.
Carvilone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 15:54   #7
GinaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Ja wyleczyłam trądzik po 17stu latach. Teraz zajęłam się bliznami. Moim zdaniem nie ma sensu tracić pieniędzy na drogeryjne kosmetyki. Sama się przekonałam na własnej skórze (dosłownie), że nic wiele nie dają. Cepan i No-Scar tak samo. Próbowałam obu przez kilka miesięcy, czy rok. Po paru miesiącach stosowania blizna blednie, ale tak się składa, że jeśli to w miarę nowa blizna, a nie taka, która ma kilka lat, to po paru miesiącach zblednie tak czy inaczej, bez stosowania czegokolwiek, więc trudno powiedzieć, czy te kremy w ogóle coś dają. W każdym razie stare blizny pozostały zupełnie nietknięte w moim przypadku. Ale musimy pamiętać, że każdy ma inną skórę, więc może innym te kremy pomogły nawet na starsze blizny i przebarwienia. Kwasy są dobre, dają jakieś rezultaty. Nie od razu, ale po jakimś czasie tak. Przynajmniej u mnie. Teraz kupiłam krem M&M Advanced Cream z kwasem glikolowym 30%, który jest bardzo wychwalany przez wszystkich. Trochę kosztuje, ale moim zdaniem lepiej zainwestować w lepszy krem, który może przynieść jakieś rezultaty, niż kupować co chwilę tańsze kosmetyki, które bardzo rzadko spełniają obietnice producentów (choć nie zawsze tani znaczy zły, oczywiście). Zobaczymy po jakimś czasie, czy rzeczywiście jest taki skuteczny. No i dodatkowo domowy peeling kwasowy co jakiś czas. To, co zdecydowanie polecam, a co jest bardzo tanie i bez chemii, to tonik z cytryny. Po prostu wyciśnij cytrynę na wacik i przemyj twarz jak tonikiem. Ja stosuję na noc, rano buźka jest dużo lepsza, gładsza i bez tony sebum. No i na dłuższą metę podobno naprawdę pomaga na blizny. Ja niedawno zaczęłam, więc jeszcze nic nie mogę powiedzieć. Nie wiem, co jaki czas można stosować taki tonik. Ja stosuję często, ponieważ mam na tyle szczęścia, że moja skóra nie jest szczególnie wrażliwa (z resztą po tym co przeszła chyba się już nieźle zahartowała). Życzę Ci powodzenia w walce z bliznami, bo niestety wiem, co przechodzisz.

Edytowane przez GinaG
Czas edycji: 2013-12-20 o 16:05
GinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 18:58   #8
Carvilone
Przyczajenie
 
Avatar Carvilone
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rbk
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Cytat:
Napisane przez GinaG Pokaż wiadomość
Ja wyleczyłam trądzik po 17stu latach. Teraz zajęłam się bliznami. Moim zdaniem nie ma sensu tracić pieniędzy na drogeryjne kosmetyki. Sama się przekonałam na własnej skórze (dosłownie), że nic wiele nie dają. Cepan i No-Scar tak samo. Próbowałam obu przez kilka miesięcy, czy rok. Po paru miesiącach stosowania blizna blednie, ale tak się składa, że jeśli to w miarę nowa blizna, a nie taka, która ma kilka lat, to po paru miesiącach zblednie tak czy inaczej, bez stosowania czegokolwiek, więc trudno powiedzieć, czy te kremy w ogóle coś dają. W każdym razie stare blizny pozostały zupełnie nietknięte w moim przypadku. Ale musimy pamiętać, że każdy ma inną skórę, więc może innym te kremy pomogły nawet na starsze blizny i przebarwienia. Kwasy są dobre, dają jakieś rezultaty. Nie od razu, ale po jakimś czasie tak. Przynajmniej u mnie. Teraz kupiłam krem M&M Advanced Cream z kwasem glikolowym 30%, który jest bardzo wychwalany przez wszystkich. Trochę kosztuje, ale moim zdaniem lepiej zainwestować w lepszy krem, który może przynieść jakieś rezultaty, niż kupować co chwilę tańsze kosmetyki, które bardzo rzadko spełniają obietnice producentów (choć nie zawsze tani znaczy zły, oczywiście). Zobaczymy po jakimś czasie, czy rzeczywiście jest taki skuteczny. No i dodatkowo domowy peeling kwasowy co jakiś czas. To, co zdecydowanie polecam, a co jest bardzo tanie i bez chemii, to tonik z cytryny. Po prostu wyciśnij cytrynę na wacik i przemyj twarz jak tonikiem. Ja stosuję na noc, rano buźka jest dużo lepsza, gładsza i bez tony sebum. No i na dłuższą metę podobno naprawdę pomaga na blizny. Ja niedawno zaczęłam, więc jeszcze nic nie mogę powiedzieć. Nie wiem, co jaki czas można stosować taki tonik. Ja stosuję często, ponieważ mam na tyle szczęścia, że moja skóra nie jest szczególnie wrażliwa (z resztą po tym co przeszła chyba się już nieźle zahartowała). Życzę Ci powodzenia w walce z bliznami, bo niestety wiem, co przechodzisz.
Spróbuję z tonikiem z cytryny. Czytałam również że na blizny pomaga maseczka z zielonej glinki, ponieważ działa regenerująco. W poniedziałek idę do dermatologa, zobaczę co mi powie. Ja z trądzikiem walczę od 3 lat. Przez maści z mojej tłustej cery zrobiła się sucha i bardzo wrażliwa. Stosuję na nią krem Linoeparol żeby ją trochę uspokoić. Dziękuję za odpowiedź i ja również życzę powodzenia.
Carvilone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 22:09   #9
akusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Na suchą skórę polecam krem intensywnie nawilżający Iwostin z apteki, nie zapycha, jest lekki. A jeśli chodzi o przebarwienia potrądzikowe to wszystko zniknie tylko niestety to trochę trwa, ale każda blizna jest na początku czerwona lub nawet brązowa bo być może zostały świeże zmiany opalone, nawet niechcący a tego nie wolno robić. Nie polecam tych kremów, które podałaś do stosowania na twarz bo trądzik na pewno powróci. Z twarzą trzeba uważać. Na pewno wszystko się samo rozjaśni, możesz być pewna.
akusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:37   #10
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Cytat:
Napisane przez Carvilone Pokaż wiadomość
Spróbuję z tonikiem z cytryny. Czytałam również że na blizny pomaga maseczka z zielonej glinki, ponieważ działa regenerująco. W poniedziałek idę do dermatologa, zobaczę co mi powie. Ja z trądzikiem walczę od 3 lat. Przez maści z mojej tłustej cery zrobiła się sucha i bardzo wrażliwa. Stosuję na nią krem Linoeparol żeby ją trochę uspokoić. Dziękuję za odpowiedź i ja również życzę powodzenia.
Tonik z wit C wg mnie jest słaby. Blizn nie usunie a może za to podrażnić.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 14:14   #11
majeranekoregano
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

a może by się wybrać na jakiś dobry zabieg do lekarza? w sumie nie są one takie drogie, a na pewno większa skuteczność niż w przypadku działań na własną rękę.
majeranekoregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 15:48   #12
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Ja na mniejsze blizny potrądzikowe polecam kwasy z wysokim stężeniem, najlepiej u dermatologa bądź krem Skinoren z 20 % kwasem azelainowym.
Trzeba też pamiętać,że jeden zabieg nie zniweluje przebarwień - trzeba tu serii zabiegów.
Jak nie pomoże to laser- ale to już droższa impreza.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 08:28   #13
rafal_krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Miałem albo i mam podobny problem tylko na ramionach
Czasem wyciskałem , czasem nie a ślad i tak i tak zostawał.
Miałem chyba z 30 maści , od Pellictive acne , pilarix , Eucerin , Emolium , Contrabutex , + brane i robione na receptę z apteki + cała seria innymi - efekt słaby.
Dermatolog średnio sie tym interesował , wiec zmieniłem miejsce na salon kosmetyczny . Oczywiście najpierw konsultacja i kremy - średnio działały. Pózniej zabiegi laserem diodowym - efekt w skali 1 do 10 jakieś 2 , 3 pkt. Dopiero teraz laser frakcyjny - pali że idzie umrzeć przez 2 dni , no i oczywiście zabieg bolesny , a był robiony dopiero na "pół mocy" i efekty widać po 2 tygodniach . Jak to podsumuje tyle co wydałem na te wszystkie leki wizyty dojazdy itp to zapłacę raz za laser frakcyjny (600 zł) i efekt na pewno będzie dużo lepszy - a tak leki , ten 20 zł , ten 30 zł, ten 50 , ten 80 + wizyta u dermatologa 100 + dojazd itd itp.
rafal_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 10:40   #14
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

odświeżam: co polecacie na blizny po trądziku?
mam czerwone plamki na skórze - jak się z nimi uporać?

skinocrem - narazie o nim myślę lub o jakichś zabiegach.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 20:58   #15
ninabuzi2017
Raczkowanie
 
Avatar ninabuzi2017
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 227
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Cytat:
Napisane przez majeranekoregano Pokaż wiadomość
a może by się wybrać na jakiś dobry zabieg do lekarza? w sumie nie są one takie drogie, a na pewno większa skuteczność niż w przypadku działań na własną rękę.
ja też myślę, że w przypadku blizn lepiej udać się do kosmetyczki na zabieg niż walczyć domowymi sposobami.
ninabuzi2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 11:06   #16
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Najlepsze sa zabiegi kwasami i to rozne mieszaniny: kwas salicylowy i glikolowy. Super efekty.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 20:39   #17
yike99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Żel z aloesem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wymaga trochę czasu i systematyczności, ale widać efekty.
yike99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 17:32   #18
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Mój problem to blizny i przebarwienia potradzikowe,
mialam 3x robiony zabieg laserem pixel alma harmony xl, w odstepie ok miesiaca.
Po pierwszym zabiegu (ok 30dni po) widzialam fajny efekt. Lecz po drugim i trzecim (od trzeciego minal ponad tydzien) nie widze znacznej poprawy, dlaczego?
Zastanawiam sie tez czy ten laser ten jest odpowiedni na blizny, czy moze powinnam miec robiony zabieg innym laserem np. fraxelco2 badz alma harmony pro?(nie mam pojecia czym sie roznia)

Proszę o rade,
Pozdrawiam.
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 07:15   #19
cernovazoa375
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Krem na blizny - https://allegro.pl Dwudziestoletnie blizny stają się płytsze, a skóra się wygładza. Dla mnie jest to niesamowite odkrycie i produkt, który mogę zdecydowanie polecić.

Edytowane przez cernovazoa375
Czas edycji: 2021-01-14 o 10:18
cernovazoa375 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-10, 15:01   #20
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Cepan jest spoko, spróbuj peelingów enzymatycznych lub kwasów aha, bha. Z mojej strony mogę także polecić krem ze śluzem ślimaka z firmy mizon lub skin79.
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 10:01   #21
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Retinol jest bardzo skuteczny.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 11:36   #22
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

No-scar jest polecany w aptekach, ale na ile skuteczny to nie wiem.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-19, 12:52   #23
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Cytat:
Napisane przez Versace_89 Pokaż wiadomość
No-scar jest polecany w aptekach, ale na ile skuteczny to nie wiem.
Nie jest niestety zbyt pomocny...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 17:38   #24
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Ja do twarzy mogę polecić żel Sutricon. Na pewno któraś z dziewczyn sprawdziła i może się wypowiedzieć.

Ja jestem zadowolona, ale tych środków jest na rynku bardzo dużo, więc wybierajcie to co najlepsze.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 21:14   #25
susanaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

Cytat:
Napisane przez Inka1982 Pokaż wiadomość
Ja do twarzy mogę polecić żel Sutricon. Na pewno któraś z dziewczyn sprawdziła i może się wypowiedzieć.

Ja jestem zadowolona, ale tych środków jest na rynku bardzo dużo, więc wybierajcie to co najlepsze.
A jak długo stosowałaś ten żel? Po jakim czasie zauważyłaś poprawę? Bo ja właśnie zaczęłam stosować (ponad tydzień) i na razie nie widzę żadnej różnicy i zastanawiam się czy to normalne, czy dłużej muszę czekać?
susanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 14:12   #26
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Dobry krem na blizny po trądziku?

ja właśnie zamówiłam ISIS Unitone 4 Reveal SPF 20. Bardzo dobre opinie na internecie. Nie wiem jak długo będę czekać na przesyłkę bo zamówiłam z daleka ale podzielę się na pewno opinią.

Mam problemy głównie z brązowymi plamami po trądziku na ramionach, u góry na plecach a nawet i na pośladkach. Miałam pecha bo albo jakiś szał z hormonami albo to był płyn do prania, właśnie zmieniłam i teraz jest spokój ale niestety stało się, wycieranie ręcznikiem podrażniało i teraz aż się wstydzę tych plam. Będę działać
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-13 15:12:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.