Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 20:54   #1681
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
I uważam, że to właśnie gęste i zadbane włosy są piękne, a długość to dodatek (ale jaki cudowny!)!
Dokładnie!
Gdy czasem słuszę od jakiejś dziewczyny, zapuszcza włosy więc ich nie obetnie, a jej włosy sięgają talii, połamane są do połowy, końce białe to mam ochotę wziąć nożyczki i uciąć jej te włosy podczas snu
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 21:22   #1682
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

ja też się poddałam. walczyłam od kwietnia, właściwie krótko, mam jeszcze nawet wodę brzozową, ale teraz mam czarne włosy, a nie blond, więc ciężko mi dokładnie określić odrost, także odpuściłam. zamierzam za jakiś czas kupić clipy i tyle będzie z mojego przyspieszania porostu urosną w swoim czasie
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 22:23   #1683
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ja kupiłam wode brzozową i L102 z KULPOL. Są zachwalane na blogach, więc spróbuję. Niestety, stacjonarnie nie znalazłam (ale następnym razem poszukam...) i musiałam zamówić na allegro. Drogo wyszło, z przesyłką po 10 złotych za butelke;(.
a Eurokos masz gdzieś w pobliżu?
bo tam można dostać
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 22:36   #1684
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Eurokos? Nigdy nie slyszałam o takim sklepie
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 23:14   #1685
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

ja przez pierwsze pol roku mialam manie. Mialam rozpiske przy toaletce. Rano jantar, wieczorem joanna, rano jantar wieczorem brzozowa z olejem itd. Nie powiem. Bo na karku mialam gesta grzywke, ale co z tego jak bez stylizacji wlosy wygladaly jak???? beach waves?
teraz stosuje tez zaawansowana pielegnacje, ale tez stylizacje z glowa kazdy patrzac na moje wlosy dziwi sie jak strasznie jasny blond moze przelewac sie przez palce
A jak odkladalam przez pol roku prostownice robilam "hair cufa" . Dawalo rade, ale sie niecierpliwilam zeby je rozpuscic.
Teraz mam wzmozona akcje regeneracji, ale susze na duza plaska szczotke, z chlodnym nawiewem na 3 partie. Fryzura jest piekna a i wlosy dlugie.
Wlosy nadal rosna zdrowe.
Dzisiaj widzialam ... ruda dziewczyne w puchu ala Gienek Loska, i naprawde zamiast wyszydzic TŻ-towi to jej wspolczulam
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 14:38   #1686
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cześć,
Ja również ukrycie czytam ten wątek, swoją drogą świetna lekturka i super pomocna choć większość produktów już testowałam na porost włosów Ale jestem zawzięta i mam nadzieje że moje włoski będą długie
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 21:51   #1687
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Moje, dziękuję
Zdjęcie jednak zrobione w ubiegłe wakacje także teraz włoski są dłuższe
dawaj aktualne ale sliczne masz sprezynki, naprawde

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
ja też się poddałam. walczyłam od kwietnia, właściwie krótko, mam jeszcze nawet wodę brzozową, ale teraz mam czarne włosy, a nie blond, więc ciężko mi dokładnie określić odrost, także odpuściłam. zamierzam za jakiś czas kupić clipy i tyle będzie z mojego przyspieszania porostu urosną w swoim czasie
nie chce sie madrzyc bo na przedluzaniu sie nie znam (choc sprzedalam kiedys moj nastoletni kucyk fryzjerce :P ) ale czy to nie oslabia jakos wlosow ?

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
ja przez pierwsze pol roku mialam manie. Mialam rozpiske przy toaletce. Rano jantar, wieczorem joanna, rano jantar wieczorem brzozowa z olejem itd. Nie powiem. Bo na karku mialam gesta grzywke, ale co z tego jak bez stylizacji wlosy wygladaly jak???? beach waves?
teraz stosuje tez zaawansowana pielegnacje, ale tez stylizacje z glowa kazdy patrzac na moje wlosy dziwi sie jak strasznie jasny blond moze przelewac sie przez palce
A jak odkladalam przez pol roku prostownice robilam "hair cufa" . Dawalo rade, ale sie niecierpliwilam zeby je rozpuscic.
Teraz mam wzmozona akcje regeneracji, ale susze na duza plaska szczotke, z chlodnym nawiewem na 3 partie. Fryzura jest piekna a i wlosy dlugie.
Wlosy nadal rosna zdrowe.
Dzisiaj widzialam ... ruda dziewczyne w puchu ala Gienek Loska, i naprawde zamiast wyszydzic TŻ-towi to jej wspolczulam
dawaj zdjecie^^
ja to w ogole ostatnio mam jakas manie patrzenia na ladne wlosy

a puchu to chyba nie ma az tak co wspolczuc bo to kwestia pielegnacji nie zebym byla zlosliwa ale mam taka znajoma z sianem na glowie - ale ona uzywa jedynie szamponow bo jej sie nie chce nakladac odzywek,
uwaza tez , ze wlosy po zwyklej nawilzajacej odzywce sa brzydkie i "tluste'' bo ma takie suche,
ale ona chyba jest zadowolona ze swoich wlosow


Cytat:
Napisane przez balasowa Pokaż wiadomość
Cześć,
Ja również ukrycie czytam ten wątek, swoją drogą świetna lekturka i super pomocna choć większość produktów już testowałam na porost włosów Ale jestem zawzięta i mam nadzieje że moje włoski będą długie
wiesz, czytalam gdzies ostatnio ( u anwen chyba?), o tym,ze wlosy u ludzi maja rozna budowe ( w sensie skladnikow chemicznych, ktore cialo zuzya na budowe wlosa) i stad sie inne diete na przyrost powinno stosowac-testey na to sa strasznie drogie i wlasciwie nie wiem czy w pl sie da je zrobic ale moze warto stosowac picie roznych herbat ziolowych i zobaczyc czy ktoras pomaga bardziej? bo na mnie np dziala i pokrzywa i zielona,a nie widzialam zielonej jako polecanej na porost nigdzie
moze na Ciebie jakas inna zadziala
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 09:18   #1688
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
wiesz, czytalam gdzies ostatnio ( u anwen chyba?), o tym,ze wlosy u ludzi maja rozna budowe ( w sensie skladnikow chemicznych, ktore cialo zuzya na budowe wlosa) i stad sie inne diete na przyrost powinno stosowac-testey na to sa strasznie drogie i wlasciwie nie wiem czy w pl sie da je zrobic ale moze warto stosowac picie roznych herbat ziolowych i zobaczyc czy ktoras pomaga bardziej? bo na mnie np dziala i pokrzywa i zielona,a nie widzialam zielonej jako polecanej na porost nigdzie
moze na Ciebie jakas inna zadziala
Dużo racji jest w Twoim wpisie, że trzeba dostosować "dietę" do swoich potrzeb.
Jak piłam skrzypokrzywę i drożdże w tym samym czasie to zero efektów. Drożdże solo - zero efektów. Skrzypokrzywa solo - zero efektów. Zniechęciłam się, odstawiłam wszystko. Po chyba miesiącu robiłam porządki w szafkach kuchennych i znalazłam dwa opakowania herbaty z pokrzywy. Pomyślałam, że przecież nie wyrzucę i zaczęłam pić raz dziennie samą pokrzywę. I porost mi przyspieszył! Z 1-1,2 cm na 2 cm miesięczne
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 09:18   #1689
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość

nie chce sie madrzyc bo na przedluzaniu sie nie znam (choc sprzedalam kiedys moj nastoletni kucyk fryzjerce :P ) ale czy to nie oslabia jakos wlosow ?
nie, czemu? tzn. wiadomo, że może w jakimś stopniu naciągają włosy, ale kurde... mocny kucyk też to robi, więc nie popadajmy w skrajności no i to są clipy, a nie trwale przedłużanie, więc chce to zakładam, nie chce to sobie daruję
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 10:20   #1690
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

A ja po dłuższej przerwie z krótka refleksją. Zaczne od tego, że ścięłam ok 20cm kłaków.....miałam za pas, ale....same strąki i pojedyncze pasma wisiały po wrześniowej szalonej fryzjerce/pisałam Wam /. Oczywiście wszyscy krzyczeli-nie ścinaj takie długie masz! No ale...jak zrobiłam sobie fotkę z tyłu i zobaczyłam to coś .... Zaciągnełam TŻ do łazienki i po myciu, naciągnięciu- ładnie mi ciachnął do równości. Są teraz za zapięcie stanika, niewiele od talii /zależy czy się skręcą czy nie/ ale efekt i wygląd o nieboooo lepszy, chociaż jeszcze z 5cm by sie przydało. A porost? Nie wiem po czym, ale rosną szybko jak nigdy

A teraz refleksja.....Mój TŻ jeszcze kilka, kilkanaście lat temu chodził do fryzka raz na pół roku a nawet i rzadziej. Nie rosły mu szybko-raczej w ślimakowym tempie . Mył....szamponami ziołowymi, bo tylko takie teściówka kupowała/wtedy jeszcze nie teściówka/ . Od kilku lat myje....żelem pod prysznic /używa róznych/ i....2 tyg po ścięciu, a on już jak dziad zarośnięty i musi chociaż raz w miesiącu obcinać. Ostatnio mierzyłam mu - 7cm w miesiąc!!!!!!!!!!!!!! No to co zrobiłam....akurat miałam żel pod prysznic/mydło w żelu/ oliwkowe ziaja. Umyłam tym skalp i włosy. Efekt-piękne! Nawilżone i takie gładki /mam suche i trudno je nawilżyć/. Co do porostu....wypowiem sie przy częstszym użytkowaniu
Na sierpień zamierzam wcierać mix jantara ten w sprayu zmieszany z tym w butelce /mój skalp kocha %/ oraz kozieradkę....
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 10:33   #1691
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
Od kilku lat myje....żelem pod prysznic /używa róznych/ i....2 tyg po ścięciu, a on już jak dziad zarośnięty i musi chociaż raz w miesiącu obcinać. Ostatnio mierzyłam mu - 7cm w miesiąc!!!!!!!!!!!!!! No to co zrobiłam....akurat miałam żel pod prysznic/mydło w żelu/ oliwkowe ziaja. Umyłam tym skalp i włosy. Efekt-piękne! Nawilżone i takie gładki /mam suche i trudno je nawilżyć/. Co do porostu....wypowiem sie przy częstszym użytkowaniu
To ja robię odwrotnie nie myję włosów żelem pod prysznic, ale całe ciało szamponem jak mam dobrze pieniący się i ładnie pachnący ostatnio regenerujący Diplona, cudo
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 12:31   #1692
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Dużo racji jest w Twoim wpisie, że trzeba dostosować "dietę" do swoich potrzeb.
Jak piłam skrzypokrzywę i drożdże w tym samym czasie to zero efektów. Drożdże solo - zero efektów. Skrzypokrzywa solo - zero efektów. Zniechęciłam się, odstawiłam wszystko. Po chyba miesiącu robiłam porządki w szafkach kuchennych i znalazłam dwa opakowania herbaty z pokrzywy. Pomyślałam, że przecież nie wyrzucę i zaczęłam pić raz dziennie samą pokrzywę. I porost mi przyspieszył! Z 1-1,2 cm na 2 cm miesięczne


Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
nie, czemu? tzn. wiadomo, że może w jakimś stopniu naciągają włosy, ale kurde... mocny kucyk też to robi, więc nie popadajmy w skrajności no i to są clipy, a nie trwale przedłużanie, więc chce to zakładam, nie chce to sobie daruję
nie znam sie na tym tylko tak mi sie wydawalo , na jakies wyjscia to pewnie fajna metoda jest

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
A ja po dłuższej przerwie z krótka refleksją. Zaczne od tego, że ścięłam ok 20cm kłaków.....miałam za pas, ale....same strąki i pojedyncze pasma wisiały po wrześniowej szalonej fryzjerce/pisałam Wam /. Oczywiście wszyscy krzyczeli-nie ścinaj takie długie masz! No ale...jak zrobiłam sobie fotkę z tyłu i zobaczyłam to coś .... Zaciągnełam TŻ do łazienki i po myciu, naciągnięciu- ładnie mi ciachnął do równości. Są teraz za zapięcie stanika, niewiele od talii /zależy czy się skręcą czy nie/ ale efekt i wygląd o nieboooo lepszy, chociaż jeszcze z 5cm by sie przydało. A porost? Nie wiem po czym, ale rosną szybko jak nigdy

A teraz refleksja.....Mój TŻ jeszcze kilka, kilkanaście lat temu chodził do fryzka raz na pół roku a nawet i rzadziej. Nie rosły mu szybko-raczej w ślimakowym tempie . Mył....szamponami ziołowymi, bo tylko takie teściówka kupowała/wtedy jeszcze nie teściówka/ . Od kilku lat myje....żelem pod prysznic /używa róznych/ i....2 tyg po ścięciu, a on już jak dziad zarośnięty i musi chociaż raz w miesiącu obcinać. Ostatnio mierzyłam mu - 7cm w miesiąc!!!!!!!!!!!!!! No to co zrobiłam....akurat miałam żel pod prysznic/mydło w żelu/ oliwkowe ziaja. Umyłam tym skalp i włosy. Efekt-piękne! Nawilżone i takie gładki /mam suche i trudno je nawilżyć/. Co do porostu....wypowiem sie przy częstszym użytkowaniu
Na sierpień zamierzam wcierać mix jantara ten w sprayu zmieszany z tym w butelce /mój skalp kocha %/ oraz kozieradkę....
nie wiem co Ci zrobila fryzjerka ale czuje ,ze cos podobnego jak mi ostatnio, ja z wlosow do pasa mam wlosy do lokci ale pewnie jeszcze troche na dlugosci strace ( a przynajmniej nie zyskam) ale czasem trzeba podciac-najczesciej po fryzjerce wlasnie

nie wim jak z zelami pod prysznic ale czytalam gdzies na wizazu ,ze polecaj plyn do higieny intymnej do wlosow wiec moze i zele...chociaz wydaje mi sie ,ze zele nie sa szczegolnie nawilzajace-jak bylam w liceum i mialam jakies drobne problemy z cera to stwierdzilam wlasnie ,ze umyje ja jakims zelem do ciala nawilzajacym bo moj zel do twarzy wysuchasz.. umylam raz i mialam ak sucha twarz ,ze nie bylam w stanie sie usmiechnac

ale 7 cm w miesiac to bajka
chociaz prawde mowiac, to wydaje mi sie ,ze im wlosy krotsze tym szybciej rosna-moj tż tez jak obetnie to blyskawicznie znow ma dlugie ale jak juz tych dluzszych nie obetnie to mocno zwalniaja z predkoscia rosniecia,

ale jesliw dluzszej perspektywie bedzie to u Ciebie dzialac to moze sprobuje


Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
To ja robię odwrotnie nie myję włosów żelem pod prysznic, ale całe ciało szamponem jak mam dobrze pieniący się i ładnie pachnący ostatnio regenerujący Diplona, cudo
hmmm ja mam jeszcze litrowe opakowanie szamponu kallosa a chcialam sie przestawic na rosyjski tylko zal mi wyrzucac... normalnie taki litr mi starcza na rok albo poltora...moze to jest sposob na syzbsze zuzycie bo marnotrastwa nie lubie
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 13:12   #1693
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
hmmm ja mam jeszcze litrowe opakowanie szamponu kallosa a chcialam sie przestawic na rosyjski tylko zal mi wyrzucac... normalnie taki litr mi starcza na rok albo poltora...moze to jest sposob na syzbsze zuzycie bo marnotrastwa nie lubie
Polecam szampony świetnie sprawdzają się jako myjadło do całego ciała, albo zastępstwo dla pianki czy żelu do golenia od dawna golę nogi na szampon, albo odżywkę, którą szkoda wyrzucić a włosom nie służy

Co do tempa wzrostu, to w ogóle zauważyłam, że włosy mają jakieś dziwne fazy mierzę odrosty co jakiś czas i po ostatnim farbowaniu jakoś szybko zrobiło się tego odrostu ponad 1 cm w mniej niż miesiąc, więc miałam nadzieję, że rzepa i pokrzywa w końcu zadziałały a teraz po 2 równych miesiącach jest 2,5cm czyli standard jednak, a spodziewałam się chociaż tych 3cm :/
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2013-07-24 o 13:18
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:23   #1694
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Mi po farbowaniu przez pierwsze ok 2 tyg też szybko rosną i już się zaciesza, że będzie duży porost , a tu blada pupa....dalej nie rosną i zazwyczaj standardowe 1,5cm..... tylko teraz nie wiem po czym tak szybko rosną...może po "cudownej" masce z gorczycy, ktora ostatnimi czasy tak obiega sieć? 3x już ją robiłam Ale w ciągu ostatniego 1,5 miesiaca seboradin czerwony i czasem do niego kawy dodaję....
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:38   #1695
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

[QUOTE=Nocna Nimfa;41932396]






nie wiem co Ci zrobila fryzjerka ale czuje ,ze cos podobnego jak mi ostatnio, ja z wlosow do pasa mam wlosy do lokci ale pewnie jeszcze troche na dlugosci strace ( a przynajmniej nie zyskam) ale czasem trzeba podciac-najczesciej po fryzjerce wlasnie

Heheheh to Ci opiszę, bo do końca zycia tego nie zapomnę Miałam prawie wyrównane z cieniowania za pas , ale chciałam jeszcze trochę wyrównać i podciąc końce ok 10cm coby mi w pasek od spodni nie wchodziły /niszczyły sie od tego/. A, że nie chodziłam 8 lat do fryzka to nie miałam swego. Poszłam do pierwszego lepszego zakładu i jeszcze jak gupek sie cieszyłam, że z biegu weszłam i nie ma klientów No więc znając opowieści lasek z wizaża, że tną zawsze wiecej niż się chce-powiedziałam pani że chce 3cm podciąc /pokazałam jej dokładnie te 3cm/ , trochę pocieniować konce/aby skręt ładny się robił/..... a grzywkę zapuszczam /miałam wtedy do szyi/....Zrelaksowałam się i to był błąd. Ocknełam sie jak pani zaczesała mi do przodu kłaki i jednym ruchem pierdzielła grzywkę nad brwiami i jeszcze jej sporo zaczesała od czubka i po bokach. Oniemiałam..... i wtedy okręciłam się bokiem i zobaczyłam to Z tyłu włosy do zapięcia stanika-ledwo siegały -czyli nie 3cm, a jakieś koło 40cm poszło. A zniszczenia przyszły po kilku miesiacach. Okazało się, że pani mi potraktowała ostro degażówkami /czego na moich nie wolno robić/. Odrosły szybko, bo po 10 miesiacach jakimś cudem te najdłuższe miałam za pas, ale tylko smętne kosmyki o takie zd nr1:
a teraz mam po cięciu TŻ takie zd nr 2:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21985_526089504105438_1318967929_n.jpg (57,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1004089_526089717438750_167780758_n.jpg (41,5 KB, 68 załadowań)
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:54   #1696
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

czarnaaa33 a mi się wydawało, że ja mam wyskubane końce... teraz widzę, że z moimi wcale nie jest tak najgorzej, szczególnie, że ten najdłuższy "ogon" na środku troszkę ciachnęłam ostatnio naprawdę miałaś masakryczne piórka, a teraz po podcięciu wyglądają bardzo ładnie i zdecydowanie zdrowiej
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2013-07-24 o 15:55
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:07   #1697
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
czarnaaa33 a mi się wydawało, że ja mam wyskubane końce... teraz widzę, że z moimi wcale nie jest tak najgorzej, szczególnie, że ten najdłuższy "ogon" na środku troszkę ciachnęłam ostatnio naprawdę miałaś masakryczne piórka, a teraz po podcięciu wyglądają bardzo ładnie i zdecydowanie zdrowiej
Dzia No nie widziałam tego wczesniej-póki tej fotki nie zrobiłam-a tu to jeszcze jak je odpowiednio ułozyłam nie wygladały tak jak na innych Jeszcze z 5cm musze podciąc , ale to za jakiś czas. Moim celem teraz jest dobicie do tych z avatarka A ostatnio....cóz dużo mówic- poniszczyłam je kąpielami rozjasniającymi i proteinami /troche mi to zajęlo zanim doszłam, że moje pióra nie tolerują ich/....
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:16   #1698
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
Dzia No nie widziałam tego wczesniej-póki tej fotki nie zrobiłam-a tu to jeszcze jak je odpowiednio ułozyłam nie wygladały tak jak na innych Jeszcze z 5cm musze podciąc , ale to za jakiś czas. Moim celem teraz jest dobicie do tych z avatarka A ostatnio....cóz dużo mówic- poniszczyłam je kąpielami rozjasniającymi i proteinami /troche mi to zajęlo zanim doszłam, że moje pióra nie tolerują ich/....
teraz to już możesz podcinać po troszku jak Ci się będą końcówki niszczyć, co jest niestety nieuniknione i prędzej czy później następuje, choćby nie wiem jak zabezpieczać :/
może Ci coś tam zostało tego cieniowania, ale włoski wyglądają bardzo dobrze i obejdzie się chyba już bez żadnych radykalnych cięć

co do protein, to ja z kolei myślałam, że moje włosy ich nie lubią i unikałam, a ostatnio coś mnie podkusiło i spróbowałam jednej proteinowej maski, kolejnej... i teraz kładę jedną proteinówkę za drugą a włosy zadowolone jak nigdy nie wiem co im wcześniej nie pasowało
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 17:09   #1699
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
wiesz, czytalam gdzies ostatnio ( u anwen chyba?), o tym,ze wlosy u ludzi maja rozna budowe ( w sensie skladnikow chemicznych, ktore cialo zuzya na budowe wlosa) i stad sie inne diete na przyrost powinno stosowac-testey na to sa strasznie drogie i wlasciwie nie wiem czy w pl sie da je zrobic ale moze warto stosowac picie roznych herbat ziolowych i zobaczyc czy ktoras pomaga bardziej? bo na mnie np dziala i pokrzywa i zielona,a nie widzialam zielonej jako polecanej na porost nigdzie
moze na Ciebie jakas inna zadziala
Moją myślą przewodnią w pielegnacji włosów jest, że ile ludzi - tyle rodzajów włosów. Każdy włos jest przecież inny Podejść dużo nie potrzebowałam bowiem po tygodniu picia skrzypokrzywy jestem zadowolona z tak przedwczesnych efektów
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 19:25   #1700
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
teraz to już możesz podcinać po troszku jak Ci się będą końcówki niszczyć, co jest niestety nieuniknione i prędzej czy później następuje, choćby nie wiem jak zabezpieczać :/
może Ci coś tam zostało tego cieniowania, ale włoski wyglądają bardzo dobrze i obejdzie się chyba już bez żadnych radykalnych cięć

co do protein, to ja z kolei myślałam, że moje włosy ich nie lubią i unikałam, a ostatnio coś mnie podkusiło i spróbowałam jednej proteinowej maski, kolejnej... i teraz kładę jedną proteinówkę za drugą a włosy zadowolone jak nigdy nie wiem co im wcześniej nie pasowało
hahah to ja miałam odwrotnie...kiedyś bardzo się z proteinami kochaliśmy a od jakiegoś pół roku...nienawiść a mam włosy wysokoporowate? - szybko schną tak od ucha w dół, a końce to praktycznie wyschnięte zaraz po zdjęciu koszulki z głowy. Musze je dociąząć i zauważyłam, że lubią aloes bardzo. Z olejami też mam ostatnimi czasy trudności....kiedyś bardzo lniany im odpowiadał-teraz nie. Oliwę wręcz uwielbiały-teraz nie.... sama nie wiem jakim je teraz traktować...... wróce do rycyny chyba, bo dawno jej nie miałam i może jakiś jeszcze do zmiany, ale jaki?
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 19:43   #1701
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
hahah to ja miałam odwrotnie...kiedyś bardzo się z proteinami kochaliśmy a od jakiegoś pół roku...nienawiść a mam włosy wysokoporowate? - szybko schną tak od ucha w dół, a końce to praktycznie wyschnięte zaraz po zdjęciu koszulki z głowy. Musze je dociąząć i zauważyłam, że lubią aloes bardzo. Z olejami też mam ostatnimi czasy trudności....kiedyś bardzo lniany im odpowiadał-teraz nie. Oliwę wręcz uwielbiały-teraz nie.... sama nie wiem jakim je teraz traktować...... wróce do rycyny chyba, bo dawno jej nie miałam i może jakiś jeszcze do zmiany, ale jaki?
za olejami to ja już w ogóle nie nadążam... po kokosie na początku były takie piękne, że o boziu no cuda, cudeńka, a później siano, siano i już tylko siano... podobnie z migdałem... na początku super, później lipa...

już dawno stwierdziłam, że moje włosy mają takie humory, że nigdy nie będę miała sprawdzonego sposobu, którym w każdej sytuacji mogłabym je doprowadzić do ładu... wygląd moich włosów to zawsze była, jest i będzie loteria - mogę 100 razy używać tego samego zestawu kosmetyków w tych samych warunkach otoczenia (pogoda itp.) a za każdym razem wynik tych zabiegów będzie inny
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 19:51   #1702
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
za olejami to ja już w ogóle nie nadążam... po kokosie na początku były takie piękne, że o boziu no cuda, cudeńka, a później siano, siano i już tylko siano... podobnie z migdałem... na początku super, później lipa...

już dawno stwierdziłam, że moje włosy mają takie humory, że nigdy nie będę miała sprawdzonego sposobu, którym w każdej sytuacji mogłabym je doprowadzić do ładu... wygląd moich włosów to zawsze była, jest i będzie loteria - mogę 100 razy używać tego samego zestawu kosmetyków w tych samych warunkach otoczenia (pogoda itp.) a za każdym razem wynik tych zabiegów będzie inny
może po prostu lubią zmiany?
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:16   #1703
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
może po prostu lubią zmiany?
może, ale jak odgadnąć czego kiedy potrzebują? aktualnie używam na zmianę kilkunastu (!!!) odżywek żeby się przypadkiem jedną nie znudziły i różnie to bywa z moimi trafieniami w ich humor
chociaż może nie powinnam teraz narzekać, bo akurat ostatni tydzień czy nawet dwa jest nieźle i jakoś tak odżyły (chyba po Kallosach)
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:49   #1704
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
może, ale jak odgadnąć czego kiedy potrzebują? aktualnie używam na zmianę kilkunastu (!!!) odżywek żeby się przypadkiem jedną nie znudziły i różnie to bywa z moimi trafieniami w ich humor
chociaż może nie powinnam teraz narzekać, bo akurat ostatni tydzień czy nawet dwa jest nieźle i jakoś tak odżyły (chyba po Kallosach)
tego jeszcze nie wiem , ale wiem już z autopsji, że moje przy zestawie tych samych kosmetyków stosowanym kilka dni pod rząd narzekają i ewidentnie gorzej wyglądają nawet jeśli jest to zestaw, który przez krótszy czas "robi im dobrze" (to też pojęcie względne, bo ja nigdy nie jestem zadowolona, ale akceptuję stan "znośne" )
__________________
Pinterest

Edytowane przez Just:)
Czas edycji: 2013-07-24 o 20:50
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:15   #1705
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Polecam szampony świetnie sprawdzają się jako myjadło do całego ciała, albo zastępstwo dla pianki czy żelu do golenia od dawna golę nogi na szampon, albo odżywkę, którą szkoda wyrzucić a włosom nie służy

Co do tempa wzrostu, to w ogóle zauważyłam, że włosy mają jakieś dziwne fazy mierzę odrosty co jakiś czas i po ostatnim farbowaniu jakoś szybko zrobiło się tego odrostu ponad 1 cm w mniej niż miesiąc, więc miałam nadzieję, że rzepa i pokrzywa w końcu zadziałały a teraz po 2 równych miesiącach jest 2,5cm czyli standard jednak, a spodziewałam się chociaż tych 3cm :/
patrzylam dzis z ciekawosci na sklad zelow pod prysznic i tez jako substancje myjaca maja zwykle SLS wiec w sumie co za roznica
to juz wiem jak sie szybciej szamponu pozbyc bo normalnie to malo go zuzywam bo zawsze rozcienczam mocno zeby wlosow nie zniszczyc,

maja, maja - i wg mnie to rosna szybciej lub wolniej zaleznie od miejsca-mojemu chlopakowi np najszybciej rosnie grzywka a mi wlosy z tylu glowy (zapuszczam naturalki wiec widze,ze odrost tam prawie dwa razy dluzszy)

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
Heheheh to Ci opiszę, bo do końca zycia tego nie zapomnę Miałam prawie wyrównane z cieniowania za pas , ale chciałam jeszcze trochę wyrównać i podciąc końce ok 10cm coby mi w pasek od spodni nie wchodziły /niszczyły sie od tego/. A, że nie chodziłam 8 lat do fryzka to nie miałam swego. Poszłam do pierwszego lepszego zakładu i jeszcze jak gupek sie cieszyłam, że z biegu weszłam i nie ma klientów No więc znając opowieści lasek z wizaża, że tną zawsze wiecej niż się chce-powiedziałam pani że chce 3cm podciąc /pokazałam jej dokładnie te 3cm/ , trochę pocieniować konce/aby skręt ładny się robił/..... a grzywkę zapuszczam /miałam wtedy do szyi/....Zrelaksowałam się i to był błąd. Ocknełam sie jak pani zaczesała mi do przodu kłaki i jednym ruchem pierdzielła grzywkę nad brwiami i jeszcze jej sporo zaczesała od czubka i po bokach. Oniemiałam..... i wtedy okręciłam się bokiem i zobaczyłam to Z tyłu włosy do zapięcia stanika-ledwo siegały -czyli nie 3cm, a jakieś koło 40cm poszło. A zniszczenia przyszły po kilku miesiacach. Okazało się, że pani mi potraktowała ostro degażówkami /czego na moich nie wolno robić/. Odrosły szybko, bo po 10 miesiacach jakimś cudem te najdłuższe miałam za pas, ale tylko smętne kosmyki o takie zd nr1:
a teraz mam po cięciu TŻ takie zd nr 2:
dramat te fryzjerki brak slow jakie sa tepe czasami mi z kolei wycieniowala z 20cm maszynka do golenia i teraz co tydzien podcinam bo co tydzien sie rozdwaja ( z uszkodzen po maszynce, bo nigdy tak nie mialam)
jedyne co mnie pociesza to to ,ze tne i tne co tydzien a dalej siegaja ciut za lokcie...wiesz jak tne to ten 1 cm idzie a czasem wiecej musze wiec nici z zapuszczania dopoki nie zejde z cieniowania ale przynajmniej co zetne to odrasta

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
czarnaaa33 a mi się wydawało, że ja mam wyskubane końce... teraz widzę, że z moimi wcale nie jest tak najgorzej, szczególnie, że ten najdłuższy "ogon" na środku troszkę ciachnęłam ostatnio naprawdę miałaś masakryczne piórka, a teraz po podcięciu wyglądają bardzo ładnie i zdecydowanie zdrowiej
masz w ogole cudne wlosy i takie dluuuugie!
tez sobie zeby ostrze na takie ale z tym co musze sciac to pewnie ze 2 lata bede zapuszczac

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
teraz to już możesz podcinać po troszku jak Ci się będą końcówki niszczyć, co jest niestety nieuniknione i prędzej czy później następuje, choćby nie wiem jak zabezpieczać :/
może Ci coś tam zostało tego cieniowania, ale włoski wyglądają bardzo dobrze i obejdzie się chyba już bez żadnych radykalnych cięć

co do protein, to ja z kolei myślałam, że moje włosy ich nie lubią i unikałam, a ostatnio coś mnie podkusiło i spróbowałam jednej proteinowej maski, kolejnej... i teraz kładę jedną proteinówkę za drugą a włosy zadowolone jak nigdy nie wiem co im wcześniej nie pasowało
ale sa tez rozne proteiny, moze jakies konkretne Ci nie pasuja? mi ostatnio na kreciolkach Eloe77 polecila hydrolizowana keratyne i cuudo jak ja dodalam do maski-takie sliczne korkociagowe loczki mi sie zrobily... teraz jestem poza domem ale jak wroce i efekt sie powtorzy to wrzuce fotke

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
może, ale jak odgadnąć czego kiedy potrzebują? aktualnie używam na zmianę kilkunastu (!!!) odżywek żeby się przypadkiem jedną nie znudziły i różnie to bywa z moimi trafieniami w ich humor
chociaż może nie powinnam teraz narzekać, bo akurat ostatni tydzień czy nawet dwa jest nieźle i jakoś tak odżyły (chyba po Kallosach)
ja ostatnio cierpie na manie kupowania dozywek
kiedys jedna mialam a teraz to nie wiem ale z 7 bedzie...a kupilam dzis jeszcze 2 bo alterra i isana byly w rosmanie za 3 zl a jakos nigdy ich nie probowalam

a wogole to gdzie mozna kupic jantar bo chcialam wyprobowac?
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:33   #1706
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Właśnie o to chodzi, że mi każde raz podchodzą raz nie... tj. raz po keratynie cudo, raz tragedia, raz po jedwabiu ładne raz zmasakrowane, raz po mlecznych super, raz siano itd. nie da się tego ogarnąć ale ostatnio (odpukać!) wszystkie mi jakoś podchodzą może dlatego, że testuję nowe rzeczy, a pierwsze użycia zazwyczaj mam z efektem wow i później jest słabiej.

Co do manii kupowania, to ja mam udokumentowane w albumie w profilu ostatnie zakupy, a to wcale nie jest wszystko... myślę, że nawet jakbym znalazła jakąś cudowną "odżywkę idealną" to i tak dalej kupowałabym różne cuda, bo uwielbiam próbować, testować...

Na Jantar też się czaję, ale nigdzie go nie mam i jak coś to chyba z allegro będę musiała zamówić. Używałam już kiedyś ale dawno temu i krótko. Nawet nie wiem jak działał na mnie wtedy, dlatego chciałabym jeszcze raz spróbować.
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2013-07-24 o 21:34
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 10:36   #1707
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

A mi keratyna w żadnej postaci nie pasuje ani hydrolizowana , ani w kosmetykach..... tylko aloes pod kazda postacią, a najlepiej taki sok wyciskany ze świeżych lisci

A mam takie pytanie....czy któraś z Was orientuje sie czy prócz Joanny jakaś firma ma farby, szampony koloryzujące korzenny brąz????
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem

Edytowane przez czarnaaa33
Czas edycji: 2013-07-25 o 10:50
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 11:50   #1708
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez czarnaaa33 Pokaż wiadomość
A mi keratyna w żadnej postaci nie pasuje ani hydrolizowana , ani w kosmetykach..... tylko aloes pod kazda postacią, a najlepiej taki sok wyciskany ze świeżych lisci

A mam takie pytanie....czy któraś z Was orientuje sie czy prócz Joanny jakaś firma ma farby, szampony koloryzujące korzenny brąz????
wiesz farbowalam lata roznymi brazami roznych firm i powiem Ci, ze nie ma co sie sugerowac nazwa koloru albo jego wygladem na opakowaniu bo to i tak roznie wychodzi i splukuje sie badz nie do roznych kolorow

a Ty z czarnych chcesz na braz zejsc?

btw w jakich sklepach kupujesz jantar ?
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 12:47   #1709
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
wiesz farbowalam lata roznymi brazami roznych firm i powiem Ci, ze nie ma co sie sugerowac nazwa koloru albo jego wygladem na opakowaniu bo to i tak roznie wychodzi i splukuje sie badz nie do roznych kolorow

a Ty z czarnych chcesz na braz zejsc?

btw w jakich sklepach kupujesz jantar ?
a to wiem, że róznie wychodzą...ja robiłam raz joanną-wyszedł piękny kolor. Teraz mam trochę rozjaśnione kąpielami rozjaśniającymi /na fotach wychodzi ciemno, ale w rzeczywistości jest dużo jasniejszy kolorek w odcieniach od ciemnorudego po czerwienie -w słońcu/ i nie chce ich teraz przypadkiem przyciemnić znowu.....

Ja jantar mam u zielarza swojego, a ostatnio widzę, że pojawia sie u mnie w aptekach
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 13:34   #1710
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Dziewczyny, a ja mam do Was ważne pytanie. Kiedyś z powodzeniem stosowałam Joannę Rzepę, a teraz jak ją wmasowuję w skalp, to wypada mi nawet 100 włosów. Dzisiaj wypadło około 90. Od samego wmasowania Joanny Rzepy. Jak nie wcieram nic w skalp, to wypada mi dziennie do 50 włosów, a jak wmasowuję to wypada mi te tradycyjne 50+100 w trakcie wcierania. Co byście zrobiły na moim miejscu? Miała tak któraś z Was?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-22 16:16:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.