Garnier neril a Seboradin? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-20, 15:40   #1
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50

Garnier neril a Seboradin?


Hej Kupilam sobie dzis garnier neril stosowalam przez pnad mmiesiac seboradin i Waxa by wzmocnic i przyspieszyc wzrost włosków. Słyszalam wiele dobrego o garnierze Wlosy bardzo mi sie przezedzily po farbowaniu, wypadaly gwaltownie i musiam je jakos ratowac Co jest wedlug Was skuteczniejsze? Garnier czy Seboradin?
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 16:08   #2
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Przyłączam się do pytania bo właśnie mam zamiar sobie coś na moje wypadające włoski kupic tylko nie wiem co. O Garnierze słyszałam tyle, że najpierw jest jeszcze większe wypadanie włosów żeby były jakieś efekty.
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 16:20   #3
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Cytat:
Napisane przez HulaGirl
Przyłączam się do pytania bo właśnie mam zamiar sobie coś na moje wypadające włoski kupic tylko nie wiem co. O Garnierze słyszałam tyle, że najpierw jest jeszcze większe wypadanie włosów żeby były jakieś efekty.
Tak, ja też o tym słyszałam... A Seboradin jest bardzo dobry, miałam całą serię. Więc polecę Seboradin, sprawdzony. Z reszta: poczytaj tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66787 lub tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=52965
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:12   #4
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Ja stawiam na Garnier Neril choć też rewelacyjny nie jest, ale pomógł choć odrobinkę, a Sebodarin nic.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:38   #5
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Eh..Seboradin byl ok, nie narzekam Pamietam ze pierwsze mycie..to byl szok-mialam wlosy sluche, zniszczone a wystraczylo zebym umyla RAZ szamponem z wyciagiem z zen-szenia do wlosow zniszczonych..i byly znow gladkie i mile w dotyku..po kilkunastu dniach wzmocnily sie zalezy mi nawet nei tyle co na powstrzymaniu wypadania co stymulacji do wzrostu
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 21:29   #6
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

No bo to jest tak, że na każdego działa co innego i każdy musi się przekonać na własnej skórze... tzn. włosach .
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 06:01   #7
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

ja seboradinu używam już jakieś 2-3 miesiące i nic jedynie to może to że włoski rosną szybciej ale na pewno nie przestały wypadać...dzisiaj kupuję garnier neril i mam nadzieję że pomoże
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-21, 10:45   #8
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Cytat:
Napisane przez sylwia18
ja seboradinu używam już jakieś 2-3 miesiące i nic jedynie to może to że włoski rosną szybciej ale na pewno nie przestały wypadać...dzisiaj kupuję garnier neril i mam nadzieję że pomoże
Ale wiadomo, że same kosmetyki nie pomogą. Łykasz jakieś witaminki? Dobrze jest też nakładać maseczkę z żółtka itd.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:02   #9
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

a ile kosztuje ten garnier neril i seboradin?
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:07   #10
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Cytat:
Napisane przez _cleooo_
a ile kosztuje ten garnier neril i seboradin?
kilkanaście złotych (bliżej dziesięciu niż dwudziestu). Ja za Seboradin dałam ok. 12-13 zł.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:13   #11
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ale wiadomo, że same kosmetyki nie pomogą. Łykasz jakieś witaminki? Dobrze jest też nakładać maseczkę z żółtka itd.
Puniax lepiej zapytać czego ja nie robię dla włosów...łykam tabletki drożdżowe, nakładam maseczkę z żółtek+nafta kosmetyczna, odżywkę wax, dodaję olejek rycynowy do szamponu, używam regenerujących odżywek po myciu, nie susze włosów i nie używam zadnych lakierów itp., czeszę włosy grzebieniem żeby ich nie wyrywać...a one cały czas lecą kupiłam tego garniera- modlę się żeby pomógł
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-21, 16:56   #12
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

A może właśnie za dużo robisz z włosami i przez to wypadają. Niby te preparaty służą ale jak ich jest za dużo to kto wie...
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 18:11   #13
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

ale ja zaczęłam kurację po tym jak zaczęły wypadać...możliwe że to od odchudzania a ponoć po tym długo włoski lecą
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 21:38   #14
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Cytat:
Napisane przez sylwia18
ale ja zaczęłam kurację po tym jak zaczęły wypadać...możliwe że to od odchudzania a ponoć po tym długo włoski lecą
no właśnie - odchudzanie, po tym wypadają. Tabletki drożdżowe są wskazane przede wszystkim na problemy ze skórą, a na wypadające włosy częściej polecają skrzyp polny (poczytaj moją opinię na samym dole: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...bletki+urod%EA ) A czy przyczyną nie jest czasem STRES?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 21:52   #15
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Ja używałam obu. Seboradin odstawiłam wcześniej, w zasadzie niewiele go zużyłam. Neril zużyłam cały i widziałam poprawę. Mniej wypadały. Na serio. Musze do niego wrócic.
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 05:33   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

stosowałam Seboradin oraz Garnier Neril- ten drugi wypada lepiej. Ale sam kosmetyk nie zahamuje wypadania, wspomagaj działanie od wewnątrz. Łykaj tabletki ze skrzypem polnym, polecam zielony HUMAVIT
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 06:07   #17
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

A mi wydaję się, że moje wypadanie zahamował. Nie bralam nic na włoski, a z witaminek to biore codziennie drożdze piwne i nic poza tym.
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 06:40   #18
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Cytat:
Napisane przez Puniax
no właśnie - odchudzanie, po tym wypadają. Tabletki drożdżowe są wskazane przede wszystkim na problemy ze skórą, a na wypadające włosy częściej polecają skrzyp polny (poczytaj moją opinię na samym dole: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...bletki+urod%EA ) A czy przyczyną nie jest czasem STRES?
stres na pewno nie szczerze mówiąc to u mnie może być jeszczze zwiazane z tym że mam niedoczynność tarczycy...ponoć to też źle wpływa na włosy
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 08:35   #19
urania
Przyczajenie
 
Avatar urania
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Ja obecnie używam toniku Neril, i co prawda nie mam porównania z Seboradinem, ale wydaje mi się, że jest całkiem dobry! Fakt śmierdzi przeokropnie, dusząco, i mi obciązał włosy, tak jakby przyspieszał ich przetłuszczanie, chcoć nie wiem czemu skoro ma w składzie alkohol.... Ja np nie zauważyłam większego wypadania włosów na początku stosowania. Może się tak wydawać bo jak dzielnie go wmasowywałam, dokładnie jak zaleca producent to wtedy więcej włosów lądowało na podłodze w łazience, ale było warto! Bynajmniej u mnie, razem z Dermeną i Vitapilem zachamował wypadanie nie wiem tylko czy jest to efekt trwały bo na razie moja kuracja trwa niecałe 3 miesiące, ale mam nadzieję, że jak się włoski wzmocnią to później wystarczy raz na jakiś czas je wspomóc i będzie ok
urania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 11:09   #20
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Cytat:
Napisane przez agabil1
stosowałam Seboradin oraz Garnier Neril- ten drugi wypada lepiej. Ale sam kosmetyk nie zahamuje wypadania, wspomagaj działanie od wewnątrz. Łykaj tabletki ze skrzypem polnym, polecam zielony HUMAVIT
Agabil, jakie miałaś produkty Garnier Neril, a jakie Seboradin Niger? Napisz coś więcej o działaniu tych produktów.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 13:40   #21
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

no i teraz to juz nie wiem co kupic na te moje nieszczesne wlosy kazdy pisze cos innego

tyle juz przeczytalam na temet wypadania wlosow i zastanawiam sie nad:

szampon Dermena
Seboradin lotion
Garnier Neril szampon i tonik

......................... ......................... ......................... ......................... ............nie wiem co kupic
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 13:59   #22
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Ja stosowałam Neril i byłam zadowolona,bo widac bylo , ze włosy mniej wypadaja. ostatnio dla odmiany kupiłam Seboradin, taki pomarńczowy co niby tez pomaga na wypadanie.Zobaczymy...a poza tym to wcieram Loxon 5% od ponad 2 tyg i własnie zauwazyłam, ze na skroniach mi odrastaja włoski A to oznacza, ze nie zostane kompletnie łysa!Mam nadzieje, ze niedługo skonczy sie ten koszmar!
kramada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 14:04   #23
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Cytat:
Napisane przez kramada
Ja stosowałam Neril i byłam zadowolona,bo widac bylo , ze włosy mniej wypadaja. ostatnio dla odmiany kupiłam Seboradin, taki pomarńczowy co niby tez pomaga na wypadanie.Zobaczymy...a poza tym to wcieram Loxon 5% od ponad 2 tyg i własnie zauwazyłam, ze na skroniach mi odrastaja włoski A to oznacza, ze nie zostane kompletnie łysa!Mam nadzieje, ze niedługo skonczy sie ten koszmar!
A czy czasem Loxon to nie ten produkt, który hamuje wypadanie włosów podczas stosowania, a po odstawieniu włosy wypadają o wiele wiele bardziej niż przed stosowaniem? Ja coś takiego słyszałam, ale nie jestem na 100% pewna czy chodzi o Loxon, ale chyba tak.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 14:09   #24
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

U mnie Neril nie zdziałał nic kompletnie. Włosy faktycznie zaczęły mi wypadać BARDZIEJ. Myślałam, że to się uspokoi, ale po ponad miesiącu używania Nerilu dalej leciały jak wściekłe, bardziej niż przed kuracją - więc specyfik odstawiłam. Teraz zaczynam kurację szmponikiem Dermeny + Vitapil do wewnątrz Może pomoże
Dodatkowo powiedzieć, że w życiu nie miałam na głowie takich kołtunów i filców jak po Nerlu. Dramat! Pół flaszki odrzywki i pół godziny czasu aby rozczesać włosy długości przed ramiona. A potem mega - giga siano do następnego mycia. Za takie przyjemności to ja dziękuję
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 14:22   #25
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Cytat:
Napisane przez Puniax
A czy czasem Loxon to nie ten produkt, który hamuje wypadanie włosów podczas stosowania, a po odstawieniu włosy wypadają o wiele wiele bardziej niż przed stosowaniem? Ja coś takiego słyszałam, ale nie jestem na 100% pewna czy chodzi o Loxon, ale chyba tak.
Opinii zapewne krązy wiele i pewnie na kazdego róznie działa...ja stosowałam juz kiedys Loxon ale nie bylam konsekwentna a jak mowi ulotka pożądane efekty uzyskuje sie po roku stosowania.PAmietam, ze bylam zadowolona bo wlosy przestaly wypadac i odrosły, ale to bylo 3 lata temu! teraz problem sie powtarza, jak kazdej jesieni...tak to juz jest z tymi moimi włoskami. Sa bardzo cieniutkie i przez to słabe.Więc obiecałam sobie wziąśc sie za nie, odzywiam je skrzypem, co jakis czas wcieram nafte+olejek rycynowy, mam nadzieje, ze sie wzmocnia, a z pomoca Loxonu-szybko odrosna.
kramada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 14:41   #26
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

ja wczoraj umyłam nerilem włosy pierwszy raz, trzymałam jakieś 4 minutki pianę na głowie (tak jak jest napisane na opakowaniu)i przy zmywaniu zaczęły lecieć mi włosy bardziej niż zwykle możliwe żeby działał tak expresowo? dzień wcześniej wypadło o wiele mniej...tak jak zwykle
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 21:24   #27
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Cytat:
Napisane przez sylwia18
ja wczoraj umyłam nerilem włosy pierwszy raz, trzymałam jakieś 4 minutki pianę na głowie (tak jak jest napisane na opakowaniu)i przy zmywaniu zaczęły lecieć mi włosy bardziej niż zwykle możliwe żeby działał tak expresowo? dzień wcześniej wypadło o wiele mniej...tak jak zwykle
Tak, te specyfiki działają ekspresowo.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:51   #28
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Cytat:
Napisane przez sylwia18
ja wczoraj umyłam nerilem włosy pierwszy raz, trzymałam jakieś 4 minutki pianę na głowie (tak jak jest napisane na opakowaniu)i przy zmywaniu zaczęły lecieć mi włosy bardziej niż zwykle możliwe żeby działał tak expresowo? dzień wcześniej wypadło o wiele mniej...tak jak zwykle

Sylwuś ja jak jaczynałam Nerilem myć włoski to po pierwych lilku razach też się martwiłam, czemu lecą bardziej, a potem jakoś przestały.
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 23:21   #29
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Ja używam szamponu Garnier Neril trzeci tydzień, najpierw zaczęło wypadać trochę mniej, a teraz znowu lecą jak przed kuracją. Czy to oznacza, że nie działa?
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 00:16   #30
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Garnier neril a Seboradin?

Ja tu na Wizażu kiedyś czytałam, że podobno na początku mają bardziej wypadać, a potem przestają w ogóle... nie umiem znaleźć tego wątku, ale na pewno ktoś tu kiedys tak pisał. Nie wiem czy to prawda, ale u mnie tak własnie było - może to tylko przypadek.

Choć podobno przypadki zdarzają się tylko w gramatyce.
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.