MASSIMO DUTTI cz.XI - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-13, 13:00   #4051
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Hej, niestety co do jakości to się zgadzam. Kilak sezonów temu czółenka i botki to była miękka skóra i wygoda noszenia (dla moich stóp) teraz niestety ani z wyglądu skóra nie jest ładna a po zmierzeniu i postawieniu kilku kroków w botkach czym prędzej pakowałam je do pudełka bo były koszmarnie sztywne (podeszwa , poeta i cała 'gora')

Przychodzę jednak z pytaniem
Sweterki które są za 99zl - bawełna z jedwabiem - mają w nazwie chyba sweterek z aplikacją na ramionach a to jakieś Ala dziurki są - bordo, szary i brzoskwinia. Wzięłam M (noszę s/m) ale krótkie to to i jakieś dopasowane. Niby jest w porządku ale czy one lubią się rozciągać czy kurczyc po praniu ? Może ktoś ma z poprzednich sezonów ? Ja malzowe massimki rzucam do prania i dają radę ale ten się wydaje delikatniejszy... No i nie chce mi się wozic z tymi pączkami już i zwrotami dlatego proszę o radę co do rozmiaru. Dzieki. Pozdrawiam
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 13:25   #4052
dziefcze
Przyczajenie
 
Avatar dziefcze
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Hej, niestety co do jakości to się zgadzam. Kilak sezonów temu czółenka i botki to była miękka skóra i wygoda noszenia (dla moich stóp) teraz niestety ani z wyglądu skóra nie jest ładna a po zmierzeniu i postawieniu kilku kroków w botkach czym prędzej pakowałam je do pudełka bo były koszmarnie sztywne (podeszwa , poeta i cała 'gora')

Przychodzę jednak z pytaniem
Sweterki które są za 99zl - bawełna z jedwabiem - mają w nazwie chyba sweterek z aplikacją na ramionach a to jakieś Ala dziurki są - bordo, szary i brzoskwinia. Wzięłam M (noszę s/m) ale krótkie to to i jakieś dopasowane. Niby jest w porządku ale czy one lubią się rozciągać czy kurczyc po praniu ? Może ktoś ma z poprzednich sezonów ? Ja malzowe massimki rzucam do prania i dają radę ale ten się wydaje delikatniejszy... No i nie chce mi się wozic z tymi pączkami już i zwrotami dlatego proszę o radę co do rozmiaru. Dzieki. Pozdrawiam

Jeśli chodzi o te sweterki to mam dwa kupione niestety w cenie regularnej więc już sporo użytkowane, i odpukać po praniu nic się nie podziało.
dziefcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 13:33   #4053
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Massimo nie docenił. No nie mam szczęścia do włoskich kochanków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hehe, nie trać nadziei
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 13:58   #4054
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Kurczaki, przez Iwonkę spodobał mi sie bakłazanowy sweter, mierzyłam go dzisiaj i
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 14:48   #4055
southern comfort
Zadomowienie
 
Avatar southern comfort
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 099
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurczaki, przez Iwonkę spodobał mi sie bakłazanowy sweter, mierzyłam go dzisiaj i
No super jest, miałam pisać do Ciebie ws. Cytrynki, ale jednak pozostanę przy bakłażanie
southern comfort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 15:00   #4056
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez southern comfort Pokaż wiadomość
No super jest, miałam pisać do Ciebie ws. Cytrynki, ale jednak pozostanę przy bakłażanie
Cytrynki nie widziałam stacjo w ogóle bakłażan pokazywało, ze jest w sklepie, a jak poszłam to nie widziałam, musiałam poprosić o pomoc - Panie poszły szukac na magazyn, dość długo tam go szukały, ale znalazły w końcu. Kolor Nawet te rękawy super sa. I co dziwne, S-ka była ok, a zazwyczaj nosze xs.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 15:06   #4057
southern comfort
Zadomowienie
 
Avatar southern comfort
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 099
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cytrynki nie widziałam stacjo w ogóle bakłażan pokazywało, ze jest w sklepie, a jak poszłam to nie widziałam, musiałam poprosić o pomoc - Panie poszły szukac na magazyn, dość długo tam go szukały, ale znalazły w końcu. Kolor Nawet te rękawy super sa. I co dziwne, S-ka była ok, a zazwyczaj nosze xs.
No super jest ten kolor
southern comfort jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-13, 15:59   #4058
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez southern comfort Pokaż wiadomość
No super jest ten kolor

Nie kuście intensywnej jesieni bakłażanem
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 16:04   #4059
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

O czym Wy mówicie bo nie wiem,jaki sweter znowu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 16:12   #4060
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
O czym Wy mówicie bo nie wiem,jaki sweter znowu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten https://static.massimodutti.net/3/ph...=1517576627503
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 16:14   #4061
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dziękuję a on na żywca naprawdę ma taki kolor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-13, 16:36   #4062
profwitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Amaaga Pokaż wiadomość
Tak swoją drogą, czy zauważyłyście duży spadek jakości ubrań kolekcji damskiej MD? Jeszcze w ubiegłorocznej kolekcji sukienki były szyte głównie z jedwabiu z włoch, swetry z wełny/jedwabiu/kaszmiru z jakimiś domieszkami nieznacznymi, a teraz ciężko dopatrzeć się nawet artykułów zawierających te materiały. Czy to tylko ja tak krytycznie patrze na marki, które z biegiem lat mnie zadowalały, a coraz częściej zauważam ich zaniedbanie ? Jak spojrzę na swoje kurtki z MD sprzed paru lat - wyglądają bardzo dobrze, każdy zamek miał wytłaczane logo, skórzane wstawki w zamkach, a teraz nic z tych rzeczy. Już nawet nie wspomnę o jakości ubrań z zary w porównaniu z tym co było 6 lat temu.
Niestety też to zauważyłam ;/ bardzo ceniłam Massimo właśnie, za to że mieli ciuchy szyte z dobrych, naturalnych materiałów. Od jakiś 2 lat widzę galopujący spadek jakości. Jestem zdania, że za jakość się płaci, więc ich wyższe ceny miały swoje uzasadnienie. No ale jak teraz patrze na ceny sukienek, bluzek czy nawet swetrów gdzie skład to jakieś poliestry, akryle czy inne sztuczne ( i tanie ) badziewie to mnie szlak trafia. Buty ze skóry coraz twardsze, torebki z coraz gorszej jakości klamrami. Absurdale ceny za płaszcze ( zimowe ) bez podszycia nawet. W akcie protestu od kliku sezonów nie kupuje już nic z działu damskiego ( teraz tylko kliknełam dwie bluzki/swetry z wełny i jedwabiu dla mamy ). Wymieniam szafe mojemu TŻ, bratu i tacie. Wcześniej bardzo chwalili wszystko, właśnie za jakość i komfort noszenia tak teraz widzę, że nawet na dziale "męskim" coś złego zaczyna się dziać z jakością. Nadal przeważaja "perłki" ale zaczynają trafiać się i tam jakościowe "buble".

Co do zary to nie wiem co się dzieje z tym sklepem. Pare lat temu mieli świetne kolekcje i ciuchy, a teraz przewżają jakieś udziwnione "szmatki".
profwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 16:41   #4063
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziękuję a on na żywca naprawdę ma taki kolor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaraz Ci pokazę, jak na zywo wygląda, chwila, zdjecie tylko na kompa zrzucę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 16:46   #4064
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zaraz Ci pokazę, jak na zywo wygląda, chwila, zdjecie tylko na kompa zrzucę.
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 17:31   #4065
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Amaaga Pokaż wiadomość
Tak swoją drogą, czy zauważyłyście duży spadek jakości ubrań kolekcji damskiej MD? Jeszcze w ubiegłorocznej kolekcji sukienki były szyte głównie z jedwabiu z włoch, swetry z wełny/jedwabiu/kaszmiru z jakimiś domieszkami nieznacznymi, a teraz ciężko dopatrzeć się nawet artykułów zawierających te materiały. Czy to tylko ja tak krytycznie patrze na marki, które z biegiem lat mnie zadowalały, a coraz częściej zauważam ich zaniedbanie ? Jak spojrzę na swoje kurtki z MD sprzed paru lat - wyglądają bardzo dobrze, każdy zamek miał wytłaczane logo, skórzane wstawki w zamkach, a teraz nic z tych rzeczy. Już nawet nie wspomnę o jakości ubrań z zary w porównaniu z tym co było 6 lat temu.
Niestety tak jest.

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Nasze trencze za 679 zł mają podszewkę a płaszcz w kratkę z NK za 849 zł już nie. Bardzo mi się podoba ale wkurza mnie brak podszewki
Też nie lubię płaszczy bez podszewki, zresztą żakietów i innych marynarek bez podszewki też...

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Mam pytanie poza tematem. Może mi pomożecie.


Gdzie kupię przeciwdeszczowy płaszcz? Zależy mi ana takim kolorowym. Jakieś w kwiatki czy groszki. Kiedyś, kilka lat temu były takie w h&m. Niestety przejrzałam już asortyment wielu sklepów i nic nie znalazłam w tym roku. Widziałyście może gdzieś coś takiego?
Zara, Mohito ale dłuższe kurtki jak płaszcze
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 17:55   #4066
ensi89
Zakorzenienie
 
Avatar ensi89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 419
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Nic nie wrzucili, ale zmienili kategorie. Może uznali, że to się liczy

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------




Nad sukienkami ubolewam najbardziej W zeszłe lato kupiłam 5, zimą 4, a teraz ledwo jedną i to poliestrową. Ta różowa w kwiaty z satyny wiskozowej bardzo przypominała dwie, które kupiłam w zeszłym roku, ale poskąpili w niej nawet na podszewkę.

Chciałam dwie proste, białe koszule - skład to tylko w 80% bawełna, w 20% jakiś poliszajsy, dobrze, że spojrzałam.

Może na zimę się poprawią i wrzucą znowu trochę porządniejszych rzeczy
jestem bardzo w tyle z wizażem

o której różowej piszesz? jednej intensywnie szukam
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...
ensi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 18:19   #4067
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ensi89 Pokaż wiadomość
jestem bardzo w tyle z wizażem

o której różowej piszesz? jednej intensywnie szukam
Ta jest bez podszewki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3615.jpg (83,2 KB, 290 załadowań)
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 18:24   #4068
ensi89
Zakorzenienie
 
Avatar ensi89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 419
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Ta jest bez podszewki
tej szukam

xxx

ewentualnie ona wpada? moze tylko ja nie mam szczęścia
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-07-13 o 18:38 Powód: złamanie regulaminu forum
ensi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 18:32   #4069
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ensi89 Pokaż wiadomość
tej szukam

xxx

ewentualnie ona wpada? moze tylko ja nie mam szczęścia
Nie mam jej przymierzyłam i zrezygnowałam, bo mnie nie zachwyciła, a brak podszewki tylko mnie utwierdził. Ostatnio rano 34 wpadło

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-07-13 o 18:39
charade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-13, 18:34   #4070
ensi89
Zakorzenienie
 
Avatar ensi89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 419
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Nie mam jej przymierzyłam i zrezygnowałam, bo mnie nie zachwyciła, a brak podszewki tylko mnie utwierdził. Ostatnio rano 34 wpadło
cóż będę łapać, dziękuję
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...
ensi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 19:12   #4071
noweti
Rozeznanie
 
Avatar noweti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 530
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Hej Dorzutki dziś były dziwne. Bo miałam trencz w koszyku i w ciągu dnia xs zrobiło się dostępne i klinęłam na podmiankę, ale z linka jak klikałam to pokazywało że produkt niedostępny
noweti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 19:13   #4072
Anilorka78
Rozeznanie
 
Avatar Anilorka78
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 785
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dzień dobry wszystkim

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Nie mam jej przymierzyłam i zrezygnowałam, bo mnie nie zachwyciła, a brak podszewki tylko mnie utwierdził. Ostatnio rano 34 wpadło
Jest aż tak średnia? Ustrzeliłam a tu taka wiadomość. Zobaczymy co przyjdzie.

Cytat:
Napisane przez ensi89 Pokaż wiadomość
cóż będę łapać, dziękuję

Mnie się udało złapać z niej 36. Niestety nie przymierzałam jej nigdy i nie wiem jak się prezentuje. Sama jestem jej ciekawa.

Tu ją ma na sobie MZ:

https://s.tvp.pl/images2/9/0/4/uid_9...height_405.jpg
Anilorka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 19:22   #4073
Amaaga
Raczkowanie
 
Avatar Amaaga
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mari, prosze


Piękny! Ja również na niego poluję Kolor idealny na jesień, i skład nienajgorszy za taką cenę.
Apropo jakości - ja również tłumaczyłam wysokkie ceny massimo dobrą jakością, szyciem i przeważeniem dobrych materiałów - i byłam w stanie zapłacić dużo, zamiast kupować jednosezonówki w zarze, lecz teraz widzę, że dzieje się coś niedobrego z tą marką i boję się, że ostatni sklep do któego lubiłam chodzić się skiepści.



Dzisiaj widziałam tę sukienkę w Serenadzie w Krakowie Często jest też w dorzutkach na stronie.



Czy któraś z was widziała może gdzieś tę sukienkę ? - poluję na nią, mam już koszulę z tej kolekcji.

Również tej poszukuje, ktoś coś gdzieś ? Szkoda, że poliestrowe, no, ale może nie zniszczy się tak szybko (pocieszam się...)


Dzisiaj rownież oddając bluzkę zauważyłam, że kiedy oddaje coś ze sklepu online stacjonarnie, to trafia to do sprzedaży stacjonarnie w danym sklepie. Rok temu na wyprzedaży online była czasem jedna wielka dorzutka więc niedługo jak w mniejszych salonach najprawdopodobniej zwiną wieszaki wyprzedażowe pewnie wszystko trafi online.

Edytowane przez Amaaga
Czas edycji: 2018-07-13 o 19:24
Amaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 19:32   #4074
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Anilorka78 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim



Jest aż tak średnia? Ustrzeliłam a tu taka wiadomość. Zobaczymy co przyjdzie.




Mnie się udało złapać z niej 36. Niestety nie przymierzałam jej nigdy i nie wiem jak się prezentuje. Sama jestem jej ciekawa.

Tu ją ma na sobie MZ:

https://s.tvp.pl/images2/9/0/4/uid_9...height_405.jpg
Wiesz co, ja liczyłam na to, ze ona będzie z tej samej satynowej wiskozy, co te sukienki i to mnie chyba głównie rozczarowało, bo była - dla mnie - odczuwalnie cieńsza
Zabrzmi to tez pewnie idiotycznie, ale po zdjęciu na modelce wydawało mi się, ze wzór nie będzie aż tak gesty
Ale nie zniechęcaj się, bo ile osób, tyle opinii ktoś w wątku już pisał, ze ja ma i miał dobra opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3617.JPG (102,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3616.jpg (78,3 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3618.jpg (95,8 KB, 65 załadowań)
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 19:34   #4075
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Amaaga Pokaż wiadomość
Piękny! Ja również na niego poluję Kolor idealny na jesień, i skład nienajgorszy za taką cenę.
Apropo jakości - ja również tłumaczyłam wysokkie ceny massimo dobrą jakością, szyciem i przeważeniem dobrych materiałów - i byłam w stanie zapłacić dużo, zamiast kupować jednosezonówki w zarze, lecz teraz widzę, że dzieje się coś niedobrego z tą marką i boję się, że ostatni sklep do któego lubiłam chodzić się skiepści.



Dzisiaj widziałam tę sukienkę w Serenadzie w Krakowie Często jest też w dorzutkach na stronie.



Czy któraś z was widziała może gdzieś tę sukienkę ? - poluję na nią, mam już koszulę z tej kolekcji.

Również tej poszukuje, ktoś coś gdzieś ? Szkoda, że poliestrowe, no, ale może nie zniszczy się tak szybko (pocieszam się...)


Dzisiaj rownież oddając bluzkę zauważyłam, że kiedy oddaje coś ze sklepu online stacjonarnie, to trafia to do sprzedaży stacjonarnie w danym sklepie. Rok temu na wyprzedaży online była czasem jedna wielka dorzutka więc niedługo jak w mniejszych salonach najprawdopodobniej zwiną wieszaki wyprzedażowe pewnie wszystko trafi online.
Tej pierwszej sukienki to już przed wyprzedażą nie było
A ciuchy ze sklepów chyba przewożą do innych - Silesię o ile się nie mylę wywieźli rok temu do Galerii Jurajskiej
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 19:43   #4076
Amaaga
Raczkowanie
 
Avatar Amaaga
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Zgadzam się z tobą w 100% te sukienki miały zdecydowanie grubszą wiskozę - zwłaszcza ta po środku i się zastanawiałam cy to ze względu na to, ze byla z zimowej kolekcji (też na nią polowałam w zimie, ale niestety nie udało mi się - za to mam bluzkę i jestem zadowolona)

Z tych bluzek z satynowej wiskozy mam tez ale się strasznie skulkowała i zrobiły się na niej plamy

Szkoda, że niedostępna ta sukienka nr 1, chociaż pewnie zniszczyłaby się szybko, rok temu zakochałam się w sukience jedwabnej ze zdjęcia poniżej, dałam za nią jakoś 500 zł i cały materiał ze względu na swoją delikatność potargał się na rękawie od szwów. Teraz szkoda mi reklamować bo wiem, że mi jej nie naprawią ani nie wymienią na nową tylko zwrócą kasę. Czy byłyście w podobnej sytuacji, czy łudzić się, że wymienią/naprawią ją ?
Amaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 19:48   #4077
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Amaaga Pokaż wiadomość
Piękny! Ja również na niego poluję Kolor idealny na jesień, i skład nienajgorszy za taką cenę.
Apropo jakości - ja również tłumaczyłam wysokkie ceny massimo dobrą jakością, szyciem i przeważeniem dobrych materiałów - i byłam w stanie zapłacić dużo, zamiast kupować jednosezonówki w zarze, lecz teraz widzę, że dzieje się coś niedobrego z tą marką i boję się, że ostatni sklep do któego lubiłam chodzić się skiepści.
Własnie dokładnie tak - kolor idealnie jesienny
Ten drugi cytrynka - to zaś wiosenny
Skład też ujdzie, chociaż mógłby byc lepszy. Ciekawe, ze się będzie mechacił
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 20:06   #4078
Anilorka78
Rozeznanie
 
Avatar Anilorka78
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 785
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja liczyłam na to, ze ona będzie z tej samej satynowej wiskozy, co te sukienki i to mnie chyba głównie rozczarowało, bo była - dla mnie - odczuwalnie cieńsza
Zabrzmi to tez pewnie idiotycznie, ale po zdjęciu na modelce wydawało mi się, ze wzór nie będzie aż tak gesty
Ale nie zniechęcaj się, bo ile osób, tyle opinii ktoś w wątku już pisał, ze ja ma i miał dobra opinie

Dzięki. Zobaczymy co przyjdzie. Mnie skusiła też długość. Do pracy wydaje się, że będzie całkiem niezła.

ps. nic nie brzmi idiotycznie przecież mamy swoje oczekiwania
Anilorka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 20:20   #4079
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie dokładnie tak - kolor idealnie jesienny
Ten drugi cytrynka - to zaś wiosenny
Skład też ujdzie, chociaż mógłby byc lepszy. Ciekawe, ze się będzie mechacił
To kwestia indywidualna ale zapytam. Czy on 'gryzie ? Ja niestety mam wysoki próg wrażliwości na to...
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-13, 20:23   #4080
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
To kwestia indywidualna ale zapytam. Czy on 'gryzie ? Ja niestety mam wysoki próg wrażliwości na to...
No własnie przez te kilka minut w przymierzalni nic a nic mnie nie gryzł, a też sie zastanawiałam czy będzie. Na dłuższą mete tez nie powinien, bo jak mnie swetry gryzą to albo od razu, albo wcale.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-21 14:02:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.