szkoła językowa w Warszawie - która? angielski - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 09:50   #31
loveloca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Ja od 3miesięcy chodzę do switch, jest ok.
musialam zmienic szkole, bo lektor z poprzedniej ciagle sie spoznial albo odwolywal zajecia.
loveloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 13:32   #32
zapachperfum
Raczkowanie
 
Avatar zapachperfum
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 56
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Postaram się odpowiedzieć na pytanie z innej strony, ponieważ problem znam niejako od podszewki. Pracowałam w większości dobrych szkół w Warszawie i zawsze jest tak, że bardzo wiele zależy od tego, na jakiego lektora trafisz. Oczywiście, dobre szkoły mają swój monitoring lektorów i starają się dbać o poziom, ale każdej szkole może się trafić jakaś "wpadka". Z zakresu General English mogę polecić Speak Up i OK, z zakresu Business English TFLS. Ale zawsze pytajcie znajomych, nie tylko o szkołę, ale też o lektora i zawsze korzystajcie z możliwości tzw. lekcji pokazowych.
zapachperfum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:48   #33
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
Koleżanka chodzi do Profi-Lingua (też Bielany) i jest bardzo zadowolona.

Polecam Profi. Chodziłam tam przez semestr, miałam zajęcia z polką i native - speakerem. Byłam zadowolona, bo nastawiłam się na naukę, sama tłumaczyłam sobie wiele słówek, więc przez ten semestr zrobiłam naprawdę spore postępy! Nie podobało mi się natomiast to, że (moim zdaniem!) zbyt duży nacisk był kładziony na mówienie, a ja osobiście bardzo chciałam ćwiczyć też pisanie i słuchanie - to jednak jest moja osobista opinia, ja po prostu jestem akurat niezła z mówienia i chciałam podszkolić to, w czym jestem słabsza

Natomiast fakt, że najwięcej nie zależy od szkoły, tylko od lektora. Dobry lektor poprowadzi zajęcia tak, że nie czuć upływającego czasu, że z każdych zajęć wyniesie się coś nowego. Kiepski lektor demotywuje, a jeśli popełnia błędy to już dramat
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 21:24   #34
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

a jeśli chodzi o kurs Proficiency, to co byście poleciły?
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 02:03   #35
momej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

tfls jest według mnie rozsądną szkołą, nie wiem skąd takie opinie
momej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 12:17   #36
wyzazanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 88
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Skoro tak, to może kurs indywidualny? W szkole HappyHours mają kursy indywidualne prowadzone pod kątem potrzeb, zainteresowań i umiejętności ucznia. Można się tam uczyć nawet przez skype’a
wyzazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 12:52   #37
wyzazanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 88
Dot.: Warszawa- szkoły językowe

Dobre opinie ma szkoła HappyHours. Mają dość nowatorskie podejście do klienta. Organizują zajęcia pod kątem potrzeb i zainteresowań kursanta. Szczegółów nie znam, na pewno wszystko mają na swojej stronie happyhours.edu.pl
wyzazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 13:51   #38
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Re: Warszawa- szkoły językowe

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
dorwałam Newseeka w którym znalazłam ranking szkół językowych
Radzę nie sugerować się tym rankingiem Newsweeka, ponieważ jest on nastawiony na duże szkoły (co nie musi oznaczać najlepszej jakości). Szkoły same wypełniają ankiety, a podane dane nie są w żaden sposób weryfikowane przez Newsweeka, więc takie ankiety nie muszą być rzetelne, można przykładowo zawyżyć dane o liczbie lektorów doktorantów i inne, bo nikt tego nie sprawdza.
Profilingua ma duże grupy, to na pewno jest minus.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 19:38   #39
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Jaki kurs języka ang. w Warszawie?

Hej. 2 miesiące temu przeprowadziłam się do Warszawy i tu pracuję. chciałabym w przyszłości znaleźć dobrą pracę- bo z tej, którą mam nie jestem zadowolona z resztą jak każdy -ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ostatnio myślę nad kursem j. angielskiego, bo bez tego ani rusz dziś. wiadomo- coś tam się umiem, ale to na zasadzie "Kali jeść, Kali pić"przeglądałam oferty różnych szkół w stolicy, ale kompletnie nie wiem na co zwrócić uwagę, jaki rodzaj kursu wybrać, jakie metody nauki są skuteczniejsze. chciałabym prosić osoby, które korzystały z tych form kształcenia o opinie. czy jesteście zadowoleni z rezultatów, jakie to były koszty, ile lat trwał taki kurs, czy możecie coś polecić?
będę bardzo wdzięczna za wszystkie wpisy
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 22:07   #40
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Jaki kurs języka ang. w Warszawie?

Miałam podobny dylemat, dopóki nie doszłam sama z sobą do wniosku, że taki poziom, jak mój (generalnie znam gramatykę, sporo słówek, potrafię się dogadać, wyjazd za granicę nie przysporzył mi komunikacyjnych problemów, ALE, nie mam pewności co do tego, co mówię- często coś przekręcam), postanowiłam sobie przez semestr szlifować gramatykę w domu... a od stycznia, jeśli znajdę fajną ofertę dla średniozaawansowanych iść na kurs. Chętnie też poczytam inne Wizażanki, które były na kursie.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 22:11   #41
miranda1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 141
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

jestem mega zła na siebie, że wybrałam szkołę pod kontem bliskości od miejsca zamieszkania, zapisalam się do placówki w markach i średnia wieku w mojej grupie to 4o pare lat a ja mam połowę mniej

oprócz nauki liczyłam też na to, że poznam jakieś towarzystwo, przeprowadziłam się tutaj i nikogo nie znam, widać się przeliczyłam

możecie mi polecić jakąś szkołę w warszawie, gdzie chodzą ludzie do 35 roku życia a nie emeryci??
miranda1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 17:54   #42
sweet_sofia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Wiadomości: 56
Dot.: Re: Warszawa- szkoły językowe

już pisałam to w innym wątku, ale zdecydowanie polecam w Warszawie szkołę English For You, chodziłam sama, a teraz nadal posyłam tam moją córkę. Jeśli komuś zależy na przełamaniu się w mówieniu to zdecydowanie dobry wybór. Małe grupy, dobierane wiekowo + zajęcia z Native Speakerami. Bardzo miła obsługa w sekretariacie i kameralna atmosfera, którą starają się utrzymać pomimo sporej liczby kursantów. Już trzeci rok korzystam z ich usług i widzę postępy u dziecka. No i co ważne dzieciak biega chętnie. Najbardziej podobają jej się zajęcia z Susan. Żałuję że sama nie mam czasu chodzić, chociaż przymierzam się choćby do lekcji ind. Uważam, że umiarkowana cena idzie w parze z wysoką jakością. Zajęcia w ich kafejce dyskusyjnej są niecodziennym dodatkiem do standardowego kursu. Szkoda tylko, że ciągle się odchudzam, bo kuszą tam słodkościami
sweet_sofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 09:43   #43
matysska
Raczkowanie
 
Avatar matysska
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 26
Dot.: Re: Warszawa- szkoły językowe

Rankingi rankingami, a życie i tak weryfikuje, gdzie komu najbardziej nauka odpowiada… Z reguły i tak wybiera się takie, do których jest najbliższy dojazd Przez dłuższy czas chodziłam do Speak Up i mnie atmosfera zajęć tam bardzo odpowiadała. Też miałam małą grupę uczestników, kontakt z lektorem był dzięki temu ułatwiony. I wiedza łatwo weszła do głowy
matysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 14:27   #44
VikuSka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

witam, a ja chciałabym się dowiedzieć o szkole w ktorym jest wymagajacy nauczyciel ale ktory dobrze tłumaczy na targówku???albo w okolicy cmentarza bródnowskiego.... np może ktos mial do czynienia z PROGRES na Gościeradowskiej????
VikuSka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 14:35   #45
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

A slyszalyscie cos o szkole mieszczacej sie na Al. Niepodległości 217 ?? (tam ucza metoda colina rose)
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 14:39   #46
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Ja wiem tylko tyle o tej metodzie, co jest napisane w internecie :P polecam stronkę: http://www.szybkiangielski.pl/pl/

(mam nadzieje ze nie łamie regulaminu, podając ją )

Ogolnie rzecz ujmujac, podobno bardzo duzo gwiazd z niej korzysta, a sam ang wchodzi do glowy poprzez zabawe, bo chodzi o to zeby uczyc sie uzywajac wszystkich zmyslow Ja sama nie mam pojecia czy to dziala, zacheca mnie jednakze argument o znacznie krotszym czasie nauki no i przelamaniu bariery w mowieniu... a w necie niestety tak mało opini... ze sama nie wiem co poczać. A do tej pory uczylam sie ang w liceum i speak upie wlasnie doszlam do 9 poziomu i wymieklam juz nie mialam sily tam chodzic , wiec szukam teraz czegos nowego
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:34   #47
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Wrecz przeciwnie! U nich 9 poziom to odpowiednik A2 plus ;/ cokolwiek to znaczy bo z plusami to sie jeszcze nie spotkalam, wiec nawet FCE nie moge zdac...
A jak poszlam do innej szkoly na test to mi powiedzieli ze powinnam pojsc na poziom A1.. i teraz moje pytanie czy ja taka glupia jestem czy oni chca zarobic i specjalnie zanizaja moj poziom :|
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 22:26   #48
miranda1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 141
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Wrecz przeciwnie! U nich 9 poziom to odpowiednik A2 plus ;/ cokolwiek to znaczy bo z plusami to sie jeszcze nie spotkalam, wiec nawet FCE nie moge zdac...
A jak poszlam do innej szkoly na test to mi powiedzieli ze powinnam pojsc na poziom A1.. i teraz moje pytanie czy ja taka glupia jestem czy oni chca zarobic i specjalnie zanizaja moj poziom :|

u mnie a1 to początkujący
miranda1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 09:02   #49
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

kurcze chyba juz mi sie wszystko pomylilo... moze oni kazali mi isc na A2, juz nie pamietam
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 15:06   #50
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Chyba niecałe dwa lata... tyle ze raz w wakacje wyjechalam na cale 2 miesiace a raz wlasnie codziennie wrecz chodzilam na zajecia, a kurs zaczynalam od 2 poziomu
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 12:26   #51
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

dziewczyny jaki macie system nauczania w szkołach??

na podstawie książki? bo u mnie robimy ćwiczenia z książki, zero teorii do zeszytu a do domu jedynie zadawane są zadania z zeszytu ćwiczeń, korzystamy z podręczników New English File
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 13:52   #52
matysska
Raczkowanie
 
Avatar matysska
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 26
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Zdecydowanie. Kiedyś chodziłam do takiej rozdrobnionej językowo szkoły. Masówka straszna. Potem był Speak up i w sumie w nim było mi najlepiej
matysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 12:16   #53
funfelka12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 79
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez kolia34 Pokaż wiadomość
Czy ktoś się orientuje na jakiej zasadzie przyjmowani są lektorzy do szkół językowych ??
Z tego co wiem taka osoba przede wszystkim przechodzi cykl lekcji próbnych, musi też posiadać odpowiednie papiery potwierdzające znajomość języka i możliwość prowadzenia kursów
funfelka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 19:34   #54
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Ja byłam w Speak Up i nie polecam. Starsznie, koszmarnie drogo [ akurat ja popełniłam błąd, bo podobno wystarczyło powiedziec " oj, nie wiem, nie wiem" i poczekać dwa dni, a dzwonili z ofertą o połowe niższą, ale juz trudno, akwizytorskie zdolności pani przyjmującej mnie zwiodły ]; test wstępny jest świętością, jak cię przydzieli, tak masz być, moje zapewnienia, że ja tak właściwie to nie używałam języka kilka lat i przyszłam ten test napisać tak z ulicy i bez przygotowania i że siebie znam i ze bedę się nudzić nic nie dały - tym sposobem zrobiłam poziom 13 i 14, nie spodziewałam się, żeby 15 miała być specjalnym wyzwaniem wiec zapytałam, czy nie ma czegoś wyżej. Dowiedziałam się, że MOŻE stworzą grupę CAE, ale to za pół roku, jak się uzbiera. Podziękowałam.

Dwa plusy - lektorzy native - mili otwarci i do pójścia na piwo. Część do słuchania w sali multimedialnej była niezła fabularnie, aż żałuję, że nie dotarłam do końca. Może ktoś streścic :P ?

Anyway, dołączam się do prośby o nakierowanie na intensywny kurs CEE/CPE lub CPE. Ale taki naprawdę wymagający.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:34   #55
kolia34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 48
Dot.: Jaki kurs języka ang. w Warszawie?

Czy ktoś wie ile jest szkół językowych w Wawie
kolia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 16:28   #56
wandseku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 58
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Rózne ludzie mają preferencje w zależności od tego czego się nauczyli, tobie odpowiada ta szkoła, mi np tfls podpasowało bo tam mają lektorów którzy faktycznie przygotowują do danego kursu. co kto lubi
wandseku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:29   #57
KasiKasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Odnawiam wątek...

Poszukuję dość pilnie szkoły jezykowej w Warszawie... (kursy ruszają z pocżatkiem marca). Mam dylemat.. śledzę opinie w internecie na różnych forach, ale jakoś nie mam do nich zaufania (podejrzewam, że jest tam dużo czarnego pr-u i dużo reklamy). Powiedzcie mi proszę z własnego doświdaczenia jaką szkołe polecacie? Ja obecnie rozważam O.K. lub TFLS (na TFLS byłam juz prawie zdecydowana, ale naczytalam sie duzo złych opinii i ciut sie zraziłam). Rozwiązałam testy kwalfikacyjne w O.K. i w Tfls (miałam wrazenie ze w TFLS był trochę trudniejszy), jutro mam w obu szkołach rozmowe, ale chyba nie pójde bo jestem chora .
Proszę o szczere opinie Zależy mi na przygotowaniu do egzaminu Cambridge!!
(aha i nie polecajcie mi Speak upa, bo byłam tam w zeszłym roku na "rozeznaniu" i nie podobało mi sie)
KasiKasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 00:26   #58
KasiKasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Dzięki za podpowiedź Właśnie też dołączyłam do grona rozważań English for You.W pon. mam tam rozmowe kwalifikacyjną i chyba tam pójdę, bo czytałam duzo dobrego i tez na pierwszy rzut oka podoba mi sie ta metoda dualna. Jakby co, później będę doradzała
KasiKasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 21:27   #59
Sheenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Witam, rzeczywiście wybór nie jest łatwy, bo szkół jest teraz naprawdę dużo. Ja sama uczyłam się w kilku ale bez większych sukcesów. Większość szkół idzie niestety na masę i oprócz znanej marki, rozpoznawalnej z billboardów i ulotek, nie oferują nic specjalnego. Inna już sprawa, że to wszystko zależy też od lektora, na którego akurat trafisz. Warto przyjrzeć się metodzie nauczania, bo od tego wiele zależy. Ja zdałam się na opinię moich znajomych, które poleciły mi zupełnie niszową i nieznaną szkołę Jeziorskiego na warszawskim Żoliborzu. Nie oferują żadnych nowatorskich "błyskotek" czyli multimediów, gadżetów itp., ale ich metoda (autorska) jest bardzo skuteczna. Z tego, co wiem, najlepiej idzie im przygotowywanie do egzaminów certyfikatowych. Tempo jest b. duże, często robią testy, jest duża dyscyplina i czysto szkolne podejście. Sama przygotowuję się właśnie do egzaminu CAE; korzystam zarówno zajęć w grupie (jesteśmy we trzy), jak i wykupiłam kilka lekcji indywidualnych (konwersacje) z lektorką. Wydaje mi się, że to najbardziej efektywne połączenie, ale i tak jest dużo do samodzielnej nauki w domu. Cudów nie ma...
Sheenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:23   #60
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

a ktoś się uczył w British School???


moja lektorka też jest albo w moim wieku albo niewiele starsza i niekiedy nie poprawia błędów jak ktoś coś mówi, a potem się człowiekowi tak utrwala
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-25 18:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.