Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-04-19, 10:41   #31
stayandplay
Przyczajenie
 
Avatar stayandplay
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Jestem po białej perle i opalescence. Po perle i jej nowej formule nic nie widziałam, z szyną się trzeba było bardzo długo bawić, by uformować, a i tak odstawała, coś wyciekało, a potem ślinotok i taka to historyja No a po jakimś czasie, kontrola u stomatologa, i tak z panią stomatolog wdałam się w dyskusję o wybielaniu. Jej zdaniem najbardziej opłacalna jest indywidualna szyna i opalescence, ponieważ za rok,dwa,5 mało prawdopodobne jest by nasze uzębienie zmieniło układ, a kupno żelu to kwestia 30-70zł zależy kto ile potrzebuje, i tak np przed weselem może se podrasować kolor. No ale sama cena mnie odstraszyła, już nie pamiętam ale ok 600zł wydałam za samą szynę i parę strzykawek żelu. No ale do meritum, jaka jest moja opinia. Opłaca się. Chociaż ciężko mi było się zmotywować, do białej diety, bo uwielbiam, kawę i czasem lubię sobie poćmić cygareta, reakcje znajomych przekonały mnie, że cierpienia nie były daremne jeśli chodzi o sam komfort, to tu jest uwarunkowane od Ciebie. Szynę nosi się bardzo dobrze do snu, ale przy nadwrażliwości (tak było u mnie ) samo oddychanie powietrzem sprawiało ból, ale można wziąć teraz użyć jakieś żele przeciw nadwrażliwość. w następnym miesiącu idę do stomatologa to wypróbuje już z nimi, bo 1,5 roku minęło
stayandplay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 20:33   #32
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Używam jakiś czas temu, ale efekty szybko znikały przy moim trybie życia. Zęby się wybielały, nawet bardzo, ale były nadwrażliwe. Więcej nie kupię, bo i drogo wychodzi jak na takie efekty.
Za to przeglądam blogi o tematyce med. naturalnej, ziół i takie takie. I tam znalazłam fajny jest sposób z węglem aktywnym + olej kokosowy, daje efekt i nie podrażnia tak tragicznie.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:30   #33
angelina1916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Witajcie
Przypadkiem trafiłam na to forum i postanowiłam wyrazić swoją opinie.
Próbowałam wybielić zęby białą perłą, niestety bez większych skutków.
Pieniądze nieduże, ale wyrzucone w błoto... Rozczarowałam się bardzo.
Z drugiej strony nie chciałam iśc na trwały zabieg do stomatologa, bo bałam się nadwrażliwości zębów i zniszczenia szkliwa.
Koleżanka ostatnio była w salonie na Pulawskiej, nie pamiętam tylko numeru , nazywa się chyba perli Spa, czy coś takiego. Zabieg trwal ok 40 min i był bez bolesny,a ona ma przepiękny uśmiech za śmieszne pieniądze ( chyba ok 150 zł ). Wszystkim poleca więc postanowiłam to sprawdzić i umówiłam się na piątek 08.05 , zanim jednak sama sprawdze efekt, może ktoś słyszał o tym punkcie ???
angelina1916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 12:19   #34
Lekate
Przyczajenie
 
Avatar Lekate
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 29
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Ja używałam wcześniej produktów Biała Perła i byłam zadowolona z efektów, niestety te nowe produkty są zdecydowanie gorsze, nie widzę po nich żadnych efektów wybielenia zębów Używałam też produktów Opalescence, ale teraz w sklepie, w którym kupowałam poinformowali mnie, że teraz już są dostępne tylko dla stomatologa.. Macie coś sprawdzonego do stosowania w domu?
Lekate jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-08 13:19:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.