Czy to hemoroidy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 20:33   #1
radeon1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5

Czy to hemoroidy?


Hej dziewczyny, na początku stycznia zobaczyłam u siebie taką narośl w okolicach odbytu. Poszłam z tym do dermatologa i powiedziała że wygląda to jej na żylaka odbytu. Więc poszłam do lekarza pierwszego kontaktu powiedziałam że mnie piecze czasami i zapisała mi tabletki i maść.

I tu mam pytanie, bo podobno przy hemoroidach pojawia się krew, a ja u siebie nic takiego nie widziałam to po pierwsze. A poza tym piszą że wskazany jest ruch i boli podczas siedzenia, a u mnie jest na odwrót jak siedzę to nic nie swędzi, za to podczas chodzenia albo biegania piecze.

Miała któraś z Was tak że też piekło podczas ruchu i to na 100% były hemoroidy? Bo już sama nie wiem czy stosuje dobre leki, a chciałabym się pozbyć i tej narośli bo wygląda okropnie i tego swędzenia bo na prawdę utrudnia funkcjonowanie.
radeon1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 22:40   #2
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Czy to hemoroidy?

Skoro bierzesz leki, które do tej pory Ci nie pomogły (rozumiem, że nie ma żadnej nawet najmniejszej poprawy) to myślę, że warto udać się do lekarza po raz kolejny i poprosić o zmianę leków. Jeżeli nie masz pewności co do diagnozy postawionej przez tego lekarza to udaj się do innego. Niektórym pomagają czopki, ale u Ciebie chyba problem jest bardziej zewnętrzny, że tak tu ujmę bo masz problem przy poruszaniu się. Jeżeli przy okazji masz problem z wydalaniem to możesz więcej pić i jeść więcej produktów z błonnikiem. Możesz sam błonnik w saszetkach kupić w aptece. Mnie to akurat bezpośrednio nie dotknęło, ale bliską mi osobę tak dlatego się wypowiedziałam.
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 15:20   #3
radeon1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy to hemoroidy?

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Skoro bierzesz leki, które do tej pory Ci nie pomogły (rozumiem, że nie ma żadnej nawet najmniejszej poprawy) to myślę, że warto udać się do lekarza po raz kolejny i poprosić o zmianę leków. Jeżeli nie masz pewności co do diagnozy postawionej przez tego lekarza to udaj się do innego. Niektórym pomagają czopki, ale u Ciebie chyba problem jest bardziej zewnętrzny, że tak tu ujmę bo masz problem przy poruszaniu się. Jeżeli przy okazji masz problem z wydalaniem to możesz więcej pić i jeść więcej produktów z błonnikiem. Możesz sam błonnik w saszetkach kupić w aptece. Mnie to akurat bezpośrednio nie dotknęło, ale bliską mi osobę tak dlatego się wypowiedziałam.
Dzięki za odpowiedź Właśnie sama nie wiem czy pomagają bo leki biorę dopiero tydzień. Z tym że czasami wydaję mi się że jest lepiej bo nie piecze a znowu na drugi dzień wszystko powraca. Nie wiem czy już powinno coś pomóc bo na jednej maści jest napisane że leczenie hemoroidów zewnętrznych może trwać od 3 do 6 tygodni. Na każdego lekarstwa działają inaczej ale może ktoś odpowie po jakim czasie zauważył u siebie poprawę?
Nie mam jak iść w najbliższym czasie znowu do lekarza bo jestem na okresie próbnym. Poza tym nie wiem czy nie odeśle mnie z kwitkiem skoro dopiero co miałam zapisane lekarstwa.
radeon1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 23:18   #4
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Czy to hemoroidy?

Nie ma za co. Myślałam, że używasz leków trochę dłużej. Poczekaj jeszcze kilka tygodni, jeżeli nie będzie poprawy wtedy udaj się do lekarza. Niestety ekspresowo to nie znika...
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 15:15   #5
jolkapolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 52
Dot.: Czy to hemoroidy?

Ale zwróć uwagę na to, że tej dolegliwości nie można zaniedbać. Jeśli nawet tylko podejrzewasz – lepiej pokaż to specjaliście. Moja siostra zaniedbała temat po porodzie i straszne problemy miała potem.
jolkapolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 21:58   #6
radeon1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy to hemoroidy?

Cytat:
Napisane przez jolkapolka Pokaż wiadomość
Ale zwróć uwagę na to, że tej dolegliwości nie można zaniedbać. Jeśli nawet tylko podejrzewasz – lepiej pokaż to specjaliście. Moja siostra zaniedbała temat po porodzie i straszne problemy miała potem.

Wiem wiem, ale na prawdę nie mam kiedy. Myślałam że lekarka pierwszego kontaktu da mi skierowanie do proktologa, ale zapisała tylko lekarstwa. Jeśli nie przejdzie to chyba pójdę prywatnie, bo nie mam czasu iść najpierw po skierowanie a potem do proktologa. Z tym że no naprawdę nie mam teraz dnia wolnego :/ jolkapolka wystraszyłaś mnie nieźle, a o jakie problemy chodzi? Bo ostatnimi dniami jakby "dżyndzel" zmalał, ale dzisiaj wydaję się że jest taki jak był, tylko jest taki jakby bardziej miękki może się powoli wchłania (mam nadzieję).
radeon1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 08:57   #7
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy to hemoroidy?

hemoroidy mają różne stadia. Jeśli po lekach nie przejdzie zrób badania na pasożyty.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 09:50   #8
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: Czy to hemoroidy?

idż do chirurga, wenerologa. hemoroidy maja różne stadia, mnie zwykle w ruchu bolały lub swędziały. Żadne maści i tabletki mi nie pomogły. Kiedyś męczyłam się w pracy i koleżanka zdradziła mi sposób swojej babci i pomogło właściwie po krótkim stosowaniu. Smaruje żylaki zwykłym masłem. W pierwszej chwili czuje sie dziwny dyskomfort ale przechodzi i ból i swędzenia. Czasem pojawiają się nowe i nawraca, ale już potrafie się ich szybko pozbyć
__________________
moja sygnaturka
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 17:50   #9
AnLipread
Raczkowanie
 
Avatar AnLipread
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 138
Dot.: Czy to hemoroidy?

Muszę spróbować z tym masłem Problem dotyczy i mnie od jakiegoś czasu, z tym, że ja w przeciwieństwie do Was nie mam żadnych dolegliwości bólowych. Dlatego też odkładam wizytę u lekarza...
AnLipread jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 18:27   #10
radeon1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy to hemoroidy?

Cytat:
Napisane przez ilona872 Pokaż wiadomość
idż do chirurga, wenerologa. hemoroidy maja różne stadia, mnie zwykle w ruchu bolały lub swędziały. Żadne maści i tabletki mi nie pomogły. Kiedyś męczyłam się w pracy i koleżanka zdradziła mi sposób swojej babci i pomogło właściwie po krótkim stosowaniu. Smaruje żylaki zwykłym masłem. W pierwszej chwili czuje sie dziwny dyskomfort ale przechodzi i ból i swędzenia. Czasem pojawiają się nowe i nawraca, ale już potrafie się ich szybko pozbyć
Czytałam o maśle ale doszłam do wniosku że jak leki nie pomagają to masło tym bardziej. Ale bardzo dziękuje, teraz spróbuje bo też mam tak że swędzi podczas ruchu. A jeśli można wiedzieć Ciebie tylko swędziało czy miałaś też taką narośl zewnętrzną? Jeśli tak to wchłonęło się to jakoś, byłaś z tym u wenerologa albo chirurga?



@AnLipread Ja przed maścią i tabletkami stosowałam też miód podobno extra i nasiadówki z kory dębu ale mi nie pomogło a teraz też szare mydło. Spróbuj może zadziała

Edytowane przez radeon1
Czas edycji: 2015-03-18 o 18:28
radeon1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 22:04   #11
radeon1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy to hemoroidy?

No u mnie właśnie krwawienia w ogóle nie było i nie ma. Za to od 2 dni tak mnie piecze podczas chodzenia, że nie da się tak funkcjonować. Lecę w przyszłym tygodniu do lekarza. Tylko właśnie raz już byłam nie pomogło, czytałam że ciężko się tego pozbyć, i boję się że kolejna wizyta nic nie da
Ale iść muszę i mam nadzieję że lekarz coś zadziała, nie wiem nawet niech to wytnie czy wypali, bo jak przepisze kolejną maść która nic nie da to chyba muszę się położyć w łóżku i nie wstawać bo nie dam rady chodzić.

@Madziaplbia daj znać jeśli ta maść chińska pomoże. Ale z drugiej strony dziwne że lekarz poleca coś czego nie można dostać w aptece.
radeon1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 13:43   #12
tevarrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 99
Dot.: Czy to hemoroidy?

Cytat:
Napisane przez radeon1 Pokaż wiadomość
Czytałam o maśle ale doszłam do wniosku że jak leki nie pomagają to masło tym bardziej. Ale bardzo dziękuje, teraz spróbuje bo też mam tak że swędzi podczas ruchu. A jeśli można wiedzieć Ciebie tylko swędziało czy miałaś też taką narośl zewnętrzną? Jeśli tak to wchłonęło się to jakoś, byłaś z tym u wenerologa albo chirurga?


@AnLipread Ja przed maścią i tabletkami stosowałam też miód podobno extra i nasiadówki z kory dębu ale mi nie pomogło a teraz też szare mydło. Spróbuj może zadziała

Szczerze powiedziawszy, aż mnie skręca jak czytam co poniektóre wypowiedzi. Naprawdę tak ciężko jest się ruszyć i iść do lekarza?! Z hemoroidami jest tak jak z wypryskami na twarzy, żeby się ich pozbyć raz na zawsze trzeba zlikwidować problem od środka. Trzeba walczyć nie tylko z objawami hemoroidów, ale przede wszystkim z jego źródłem.
tevarrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 16:38   #13
Malinka099
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 17
Dot.: Czy to hemoroidy?

Racja, ja też uważam, że powinno się iść do lekarza i poddać się takiemu profesjonalnemu leczeniu, jeśli dostałaś tylko maść to prawdopodobnie masz jakieś niewielkie dolegliwości, najwidoczniej ten stan zapalny (czy jak to tam nazwać) nie jest jeszcze tak bardzo duży... Dla zainteresowanych podsyłam kilka informacji na ten temat, może akurat pozwoli to w jakiś sposób się nakierować... http://www.chirurgia-proktologia.rze...oby/hemoroidy/
Malinka099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 15:45   #14
Linda123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Czy to hemoroidy?

Piekący ból odbytu, nie wiem jak wyglądają hemoroidy tutaj znalazłam http://www.bolimnie.com/hemoroidy-guzki-krwawnicze dużo zdjęć, poszłam do doktora i zostałam uleczona z hemoroidów. Nie trzeba się wstydzić i trzeba iść do lekarza po co się męczyć.
Linda123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 07:40   #15
Jaga7272
Przyczajenie
 
Avatar Jaga7272
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Czy to hemoroidy?

Wiesz, może tak być, że po prostu jeszcze "nie wystarczająco" podrażniłaś żylaki, aby zaczęły pękać.
Ja na początku też tak miałam, zostawiłam to, aż w końcu żylaki zaczęły się rozrastać i potem już przy wypróżnieniach pojawiała się krew.
Po 3 miesiącach poszłam do proktologa i zgłosiłam się do niego w ostatniej chwili. Lekarz stwierdził, że jeszcze trochę i moje żylaki zaczęły by wychodzić na zewnątrz. Zapisał mi maści i specjalne czopki i pozbyłam się problemu.
Dużo też dała dieta, dzięki której ból przy wypróżnieniach był mniejszy (piłam gotowe ziółka, bo samej mi się nie chciało przygotowywać, procto vitale, może ktoś kojarzy).
Jaga7272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 12:57   #16
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy to hemoroidy?

Cytat:
Napisane przez Linda123456 Pokaż wiadomość
Piekący ból odbytu, nie wiem jak wyglądają hemoroidy tutaj znalazłam http://www.bolimnie.com/hemoroidy-guzki-krwawnicze dużo zdjęć, poszłam do doktora i zostałam uleczona z hemoroidów. Nie trzeba się wstydzić i trzeba iść do lekarza po co się męczyć.
Nie nawracają?
Mam takie pytanie jeszcze do Was, czy problemy z pęcherzem i takie uczucie ciągnięcia i szxzypania może być przez hemoroidy i rozszerzone zyly?

Edytowane przez Babel1991
Czas edycji: 2018-04-13 o 13:19
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 00:06   #17
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy to hemoroidy?

??? Czy wszyscy tu ignorują to forum ?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-26, 09:12   #18
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy to hemoroidy?

Ja mam rozszczelnienie żył i terqz mi chyba wyszly hemoroidy ale nie jestem pewna....stosuje czopki i maść ale jak narazie nie widzę poprawy jestem załamana czy myślicie że to można skutecznie wyleczyć raz na zawsze ?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Juz mam obawy jak w przyszłości z ciaza 😣🙈🙈
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-26, 09:22   #19
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Czy to hemoroidy?

Na hemoroidy najlepsza jest wizyta u proktologa,bo tylko on jest w stanie skutecznie zdiagnozować i wyleczyć.Sama miałam takie problemy po porodzie,ale właśnie proktolog zlecił dokładne badania i dobrał leczenie,które skutecznie usunęło problem.

Natomiast jeśli ktoś jest dopiero przed wizytą a ma dokuczliwe dolegliwości,to polecam maści i czopki POSTERISAN. Są bardzo skuteczne i łagodzą dolegliwości
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-26, 09:32   #20
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy to hemoroidy?

Ja juz byłam na wizycie u proktologa i dostałam czopki i maść aleprzede wszystkim wspomagacz błonnikowy... byłam u proktologa 27 kwietnia ale niestety przez tydzień nir mogłam stosować tego wiec dopiero zaczęłam w sumie od teraz tzn 21 maja 🙈🙈 za późno wiec gdybym wcześniej zaczęła może by pomogło a teraz czuję że jest jeszcze gorzej mam duże rozszczelnienie żył
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-26, 12:49   #21
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy to hemoroidy?

@Linda w jaki sposób zostałas uleczona z hemoroidow?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-27, 12:05   #22
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy to hemoroidy?

@Aga fitness a jak zostałas uleczona z hemoroidow? Miałam tylko je czy np rozszerzone zyly tez?

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Czy ktoś tu miał rozszerzone zyly?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 09:33   #23
kladka334
Przyczajenie
 
Avatar kladka334
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 9
Dot.: Czy to hemoroidy?

Moim głównym problemem były straszne zaparcia, wypróżnianie sprawiało mi straszny ból, chłopak namawiał mnie na wizytę u lekarza, ale ja strasznie się wstydziłam, ale w końcu uległam. Okazało się, że to głównie przez moją złą dietę, lekarz kazał mi pić Procto Vitale, bo mają błonnik i do tego zalecił jeść mniej tłustych potraw.
__________________
W dzień nie szukaj gwiazd
kladka334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 08:19   #24
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Question Dot.: Czy to hemoroidy?

Hej mam taką sprawe do Was
u mnie jest tak ze wprawdzie noc mnie nie boli nie krwawi ani nic ale mam takie odczucie ze "coś mi tam przeszkadza" tak jakby chciało mi się do toalety ale nie chce mi się tak naprawdę miał ktoś coś takiego?

rzyznaje za bardzo chyba sie meczylam w toalecie przez dwa tygodnie a wczoraj też bardzo twardy zrobiłam i teraz mam taki problem ze wyczuwam tam coś twardego i jak wkładam tam palec to wyczuwam taki opór i mam brudny od kału :/ :/ i juz całą jestem w nerwach nie mogę spać jeść ....:/ a lekarza mam dopiero na 6 sierpnia czy ktoś mi odpowie coś ? :/ ; ( bo juz mam myśli samobójcze z tego powodu że zniszczylam sobie zycie:/ juz sie obawiam najgorszego i mam czarne myśli :/

Edytowane przez Babel1991
Czas edycji: 2018-07-19 o 10:04
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 22:50   #25
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Czy to hemoroidy?

Znacie jeden ze sposobów z octem jabłkowym bio? Należy nalać go na wacik i przyłożyć do wiadomego miejsca, przytrzymać przez 5 min. W tym roku miałam niemal miesiąc suchy kaszel, który zaowocował wspomnianą tu dolegliwością i dopiero sposób z octem jabłkowym pomógł. Byłam w szoku że coś tak prostego pomogło
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 14:14   #26
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Czy to hemoroidy?

Zwracam się do Was o pomoc może ktoś wie i będzie umiał doradzić ???
Od wczoraj mam jak dłużej idę takie wrzenia jakbym coś miała ostrego w tyłku i mnie to tak kluje jakby mi miało coś wypaść zaraz natomiast potem jak sobie sama sprawdzam to nic tam nie ma :/ ��
Tak jak juz pisalam poprzednie wiadomości to raz musiałam się bardzo bardzo męczyć żeby się wypróżnic - sorry w zasadzie nie musiałam tylko zrobiłam to z własnej głupoty ale wiadomo za głupotę się płaci :/ bo mogłam poczekać z dwa dni i pewnie wypróżnic abym się normalnie ale nie- ja musiałam na sile :/ no i się doigralam na własne życzenie :/ ja zawsze mam panike na wszystko i juz mam najczarniejszy scenariusz :/ ale już od wczoraj sie normalnie zalatwiam

Edytowane przez Babel1991
Czas edycji: 2018-07-20 o 17:14
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 19:12   #27
Insonne
Raczkowanie
 
Avatar Insonne
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 50
Dot.: Czy to hemoroidy?

Kochana, spokojnie! Jeśli bardzo Cię to martwi najlepiej udaj się jak najszybciej do lekarza, nie czekaj do 6 sierpnia. Powinien pomóc Ci zarówno lekarz rodzinny, jak lekarz opieki świątecznej, czy też lekarz na SOR.
Być może mało płynów piłaś w ciągu ostatnich dni, kał uległ zagęszczeniu i dlatego masz problemy z wypróżnieniem. To, co wyczuwasz, to może być właśnie zagęszczony kał. A dodatkowo od nadmiernego parcia mogło dojść do uszkodzenia śluzówki, co potrzebuje parę dni, żeby się zagoić.
Bądź spokojna, ale udaj się do lekarza. Daj znać po wizycie

Edytowane przez Insonne
Czas edycji: 2018-07-21 o 19:13
Insonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 19:14   #28
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Unhappy Dot.: Czy to hemoroidy?

A czy słyszeliście kiedys o rozszczelnieniu żył?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 09:51   #29
maciejka_29
Przyczajenie
 
Avatar maciejka_29
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy to hemoroidy?

O rozszczelnieniu? Niee, to coś poważnego? A tak się zastanawiam czy i ja nie mam hemoroidów, bo coś ostatnio nie mogę usiedzieć i takie jakby małe pieczenie czuje.
maciejka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 11:48   #30
Halry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 25
Dot.: Czy to hemoroidy?

Cytat:
Napisane przez kladka334 Pokaż wiadomość
Moim głównym problemem były straszne zaparcia, wypróżnianie sprawiało mi straszny ból, chłopak namawiał mnie na wizytę u lekarza, ale ja strasznie się wstydziłam, ale w końcu uległam. Okazało się, że to głównie przez moją złą dietę, lekarz kazał mi pić Procto Vitale, bo mają błonnik i do tego zalecił jeść mniej tłustych potraw.
Z tego, co widzę, to zioła, tak? I co? Pomagają Ci? Wypróżnienia są łatwiejsze?
Halry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-08 12:48:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.