Szampon i odżywka Hair Jazz - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-03, 20:57   #451
Em161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

dziewczyny mam pewien problem (chyba). używam Hair Jazz od 5 lutego, 11 lutego malowałam odrosty, z brązu na jasny blond, więc odrost jest od razu bardzo widoczny i zaznaczony. tak więc przyrost, co też zobaczycie na zdjęciach, jest około moim zdanem nawet nie cały centyment... Jednak zauważyłam coś innego. Włosy przez rozjaśnianie z reguły są łamliwe, zniszczone, często mam problem, że łamią się nawet kawałki kilku centymetrów włosów i na czubku mam wręcz mnóstwo nastroszonch 5 centymetrowych włosów. Jednak teraz zauważyłam takie małe kępki malutkich włosków. Czy to efekt Hair Jazz? Czy to są baby har czy może po prostu wyłamane włosy? Nie wiem czy jest to możliwe by włosy w ogole ułamaly i się w takim miejscu. Liczę, że któraś z Was mi pomoże ibędzie w stanie wytlumaczyć co to może być licząc na to, że to są baby hair. Załączam link do zdjęcia,pierwszy raz to robie, mam nadzieję, że wszystko będzie okej.

widzę, że zdęcie się nie załączyło więc wstawie sam link. Oczywiście część z tych włosków jest połamana, ale jeśli się dopatrzeć są z tyłâ‚Ź takie malutkie włoski i jest ich naprawdę bardzo dużo.
http://iv.pl/images/08798138113404661151.jpg
i jeszcze jedno, na którym lepiej widać te włoski :
http://iv.pl/images/17777336765970393037.jpg

Edytowane przez Em161
Czas edycji: 2016-03-03 o 21:01
Em161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 12:27   #452
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Moim zdaniem to są włosy, które się pokruszyły niestety. I jak najbardziej może to być efekt Hair jazz, słyszałam już o tym.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 18:53   #453
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

ja mam to samo mase krotkich wlosow na gorze wiec sadze ze to cudowne cos wymaluje wlosy bo nie widze po odrostach zeby mi tak szybko rosly jak te krotkie wlosy
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 19:21   #454
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ano, widać niestety, że są połamane.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 19:29   #455
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ja kiedyś napisałam do takiej dzewczyny, która tego używała i napisała mi, że zauważyła szybszy porost włosów. Jest na etapie zapuszczania z krótkich za ucho i po miesiącu widziala efekty.
Ja się zasanawiałam nad tym, ale jednak nie używałam.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 19:33   #456
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Poczytaj wątek i nie kupuj
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 14:56   #457
Vainamoinena
Przyczajenie
 
Avatar Vainamoinena
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 7
GG do Vainamoinena
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Nie warto... Mi też te specyfiki pogorszyły kondycję włosów. O ile szampon nie plątał włosów to odżywka niesamowicie. Nawet Tangle Teezer miał problem z rozczesaniem kołtunów po użyciu tej odżywki, niejednokrotnie trzeba było wyrwać lub odciąć zapętlony kłaczek. Nie doświadczyłam nigdy czegoś podobnego... P.S. Także łamały mi się włosy u nasady tak jak jednej z dziewcząt w poście powyżej. Generalnie gdyby firma postępowała fair to nie usuwałaby negatywnych postów pojawiających się na facebooku na ich stronie - żadna szanowana firma tak nie postępuje, a wręcz przeciwnie na każdy taki post odpowiada z grzeczności. Drugorzędną sprawą jest dodawanie fejkowych zdjęć rzekomo zadowolonych klientek a także ściemnione wpisy chwalące te kosmetyki wniebogłosy.
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in...
Vainamoinena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 20:18   #458
Em161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

też niestety im bardziej się przyglądam myślę, że są to połamane włoski, gdyż wcześniej już tak mi sie łamały, tyle że nie aż tak na krótko. Zobaczymy jak będzie wyglądać to dalej, a nuż widelec jest to efekt hair jazz bo jednak włoski są jednolitej długości a ich końcówki nie sa roztrzaskane.

Jeśli chodzi o przyrost 05.02- 07.03 - 1 cm. Tak więc mi komletnie jak na razie w tej kwesti nie pomógł, chyba dałam się naciągnąć bo tak bardo chciałam by w końcu podrosły mi włosy
Jeśli chodzi o sam produkt - szampon jeszcze okej, pieni się ładnie i myje włosy. Zaś odżywka jakaś tragedia a raczej odżywką to nazwać nie można. Jak ją nakładam na włosy to aż mnie odrzuca, bo tak jakbym nakładała mleczko na skórę. Z resztą po spłukaniu szamponu włosy są tak sztywne, suche i szorstkie, to jak probuje nałożyć tą odżywkę to nawet nie mogę przedrzeć się przez włosy do skóry. Proponuję zaopatrzyć się w inna solidną odżywkę bo nie wierzę, że bym rozczesała moje włosy po samym hair jazz.

Podsumowując na tą chwilę raczej nie polecam. Raczej, bo minął miesiąc mam jeszcze połowę szamponu i odżywki może włosy w końcu ruszą. Kwestia baby hair, co na chwlę nie do końca potrafię odróżnić czy to nie są po prostu tak połamane wlosy.

A tak w ogóle - jaka solidna i porządna firma nie mogłaby porządnie przetłumaczyć (zatrudnić tłumacza) na swoim produkcie intrukcji używania na dobrze napisany, język polski ? Jak to czytam to jest ewidenty google tłumacz. Juz samo to daje do myślenia. Plus sam strona na fb harmony.pl jak odpisuję na komentarze na swoim fanpage'u to samo, zdania pisane jak przez internetowy słownik, tragedia.
Em161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 12:52   #459
Kachakacha
Przyczajenie
 
Avatar Kachakacha
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Witajcie!

jestem tutaj nowa i czytając wasze wpisy odnośnie tego produktu, postanowiłam założyć własny profil, aby móc się wypowiedzieć.

Mój problem z włosami jeszcze rok temu był ogromny.
Jestem osobą po chemioterapii, zdrową od 5 lat.
Nie mniej jednak, moje włosy po leczeniu po prostu umarły.
Byłam przerażona kiedy nie odrastały, zaczęły dopiero po 8 miesiącach od leczenia. Byłam bardzo zadowolona, ale niestety nie na długo. Urosły mi jakieś śmieszne kępki na głowie i koniec.

Męczyłam się przez 4 lata, stosując różnego rodzaju specyfiki do włosów. Moja głowa przeszła już dosłownie stosowanie wszystkiego, poczynając od płukanek, mieszanek do picia, suplementów itp.


W tej chwili jestem po 8 zabiegach mezoterapii mikroigłowej.
Jasna cholera! To na prawde zadziałało, moje włosy zaczęły wyglądać jak włosy, mają regularne rozmieszczenie niestety w dalszym ciągu są dość rzadkie, na tyle bym jeszcze wstydziła pokazać się światu bez peruki.. Same wiecie ile włosy znaczą dla kobiety zwłaszcza młodej.

Po przeczytaniu przeróżnych opinii nt. Hair Jazz, stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia, ponieważ moje mieszki włosowe odżyły na nowo po mezoterapii, ale w związku z tym, że jest to drogi zabieg, postanowiłam zaryzykować z tym zestawem.
Moje włosy są totalnie dziewicze, nie farbowane, nie używam suszarki itp.

Póki co, jestem po 3 użyciach, nie mam żadnych skutków ubocznych, jedynie czuję, że włosy są jakby bardziej miękkie i mają bardziej konkretną strukturę.

Z chęcią dam znać, jeżeli zauważę poprawę lub (nie daj boże)
brak efektów, lub jakieś negatywy.

Jeżeli mnie pomoże to już chyba każdemu. ;P

Ale póki co, spokojnie, działam i obserwuję postępy, które być może nadejdą. Tak na prawdę co mi pozostało? Tylko mieć nadzieję.

Pewien użytkownik, pisze tutaj w sposób drastyczny, że to zwykła ściema, że należy ich "zniszczyć" itp.

A osoba po chemioterapii, co ma zrobić, wytoczyć proces koncernom farmaceutycznym, przez które masowo są wyniszczane ludzkie organizmy, przez skutki uboczne występujące w lekach?

Paradoksalnie, wyniszcza, a jednak w końcu jestem zdrowa, bo jakie miałam wyjście? Ciężko w takiej chwili powiedzieć - "o nie, to jest chemia, wole przyjąć miliony jąder pestek moreli z dużą dawką wit. B17, która podobno leczy taka, albo nagle wyjechać do Meksyku i zacząć stosować olej konopny" - bo włąśnie to m.in. są potwierdzone alternatywny leczenia nowotworu.

Niestety czasem nie mamy wyboru.

Tak, jak mówię, pożyjemy, zobaczymy, ale uważam, ze skoro mimo wszystko są osoby na które HJ zadziałało, to nie warto zabijać w sposób drastyczny i narzucający się nadziei na ich szybszy wzrost.

Przekonam się i dam znać, najwyżej przyznam komuś rację, ale może warto zaryzykować….

Pozdrawiam Was serdecznie!
Kachakacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 19:43   #460
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

cześć

podbijam temat.

Powiedzcie, dziewczyny które już zaczęły jakiś czas temu, jak efekty kuracji tym produktem?

odezwijcie się

pozdr
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 00:11   #461
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Poczytaj forum. Strata pieniędzy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 07:28   #462
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
cześć

podbijam temat.

Powiedzcie, dziewczyny które już zaczęły jakiś czas temu, jak efekty kuracji tym produktem?

odezwijcie się

pozdr
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Poczytaj forum. Strata pieniędzy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Dokładnie
Polecam też ten post przeczytać #432.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 19:25   #463
casjopea24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej,
Ja kupiłam tą odżywkę i szampon po nieudanej wizycie u fryzjerki. Po 3 dniach płaczu nad resztkami włosów postanowiłam, że pomogę im urosnąć i zakupiłam te "cudowne" specyfiki. Po zużyciu wszystkiego mogę wam powiedzieć, że efektu w postaci szybszego wzrostu włosów potwierdzić nie mogę, za to szampon wysusza nieziemsko. Niestety po tej kuracji muszę obciąć włosy bo są tak zniszczone. Dodam, że moje włosy zawsze były zdrowe, teraz przypominaja siano, włosy łamią się niesamowicie. Może komuś pomogła ta kuracja ale u mnie skończyło sie na tym że wydałam kasę i zniszczyłam włosy. Naprawdę nie polecam tego nikomu.
casjopea24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 07:12   #464
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez casjopea24 Pokaż wiadomość
Hej,
Ja kupiłam tą odżywkę i szampon po nieudanej wizycie u fryzjerki. Po 3 dniach płaczu nad resztkami włosów postanowiłam, że pomogę im urosnąć i zakupiłam te "cudowne" specyfiki. Po zużyciu wszystkiego mogę wam powiedzieć, że efektu w postaci szybszego wzrostu włosów potwierdzić nie mogę, za to szampon wysusza nieziemsko. Niestety po tej kuracji muszę obciąć włosy bo są tak zniszczone. Dodam, że moje włosy zawsze były zdrowe, teraz przypominaja siano, włosy łamią się niesamowicie. Może komuś pomogła ta kuracja ale u mnie skończyło sie na tym że wydałam kasę i zniszczyłam włosy. Naprawdę nie polecam tego nikomu.
powinnaś iść do fryzjera i reklamować usługę, niech chociaż zwróci kasę bo to poważny uszczerbek, teraz już nie musimy się na to godzić! poczytaj o tym jak walczyć z fryzjerem bo naprawdę oni czuję się bezkarni!
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 19:15   #465
Elerella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 16
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Co do działania produktów HairJazz nie wypowiem się, bo nie wiem i nie chcę sprawdzać, za bardzo śmierdzi mi to przekrętem. Za to bardzo nie podoba mi się taktyka Harmony Plus. Już od dwóch lat natarczywie atakowali mnie upierdliwymi reklamami sponsorowanym na Facebooku a dzisiaj patrzę: ich strona wyświetla mi się jako przeze mnie polubiona. Nie ma szans, żebym zrobiła to sama, bo za firmą nie przepadam, więc zwróciłabym uwagę, ani też nikt inny w moim domu kto korzysta z Facebooka nie interesuje się rzeczami tego typu. Taktyka bardzo chamska z ich strony i bardziej zniechęcająca do siebie ludzi niż zachęcająca do kupna.
Elerella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 20:08   #466
megan234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Limerick Irlandia
Wiadomości: 17
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

czesc.zastanawiam sie czy jeszcze ktos jest na tym watku??
jesli tak to podziele sie z Wami moimi odczuciami w sprawie uzywania hair jazz szamponu i odzywki.
jesli nie to sobie popisze,bo przeciez moj maz ma juz dosyc wysluchiwania na ten i temu podobne tamety (choc jest cudownym czlowiekiem,to babskie tematy po 5 min poprostu Go nudza -tak jak mnie rozgrywki w pilce noznej).
jednak wracajac do tematu; kupilam odzywke i szampon na ebayu poniewaz,nie mieszkam w polsce i nie mam przedstawicielstwa firmy w miejscu mojego zamieszkania sciagnelam produkty z anglii,ale ten sam sklad,firma,opakowanie oraz nawet instrukcja w jezyku polskim. kontaktowalam sie z harmonylife na terenie polski i powiedzieli (napisali mi )ze produktow mi nie wysla.

14 lipca doszla paczka (pamietam dokladnie poniewaz sa to urodziny mojego ''ojczyma'' ) i od tego to dnia zaczelam stosowac wg zalecen na opakowaniu.
WAZNA informacja : moje wlosy sa dziewicze,nie farbowane,nie suszone suszarka,nie prostowane prostownica,nie uzywam srodkow do stylizacji,szamponow do tej pory uzywalam dostepnych w sieciowkach oraz wspomagalam sie jantarem (we wcierce,mgielce i szamponie-choc wg mnie mgielka jest do d....)
pewnie znajda sie osoby ktore napisza ze na pewno w kiedys wlosy farbowalam itd...oczywiscie ze tak!!!ale po chemioterapii stracilam owlosienie na glowie i od momentu pojawienia sie meszka na mojej glowie staram sie traktowac je bardzo bardzo ostroznie z rozwaga i miloscia,gdyz wiem co oznacza byc lysa.

teraz dalej o odzywce i szamponie....moje wlosy w momencie rozpoczecia ''kuracji''jazz hair byly bardzo krotkim bobem,a w przed dzien czyli 13 lipca ogolilam tyl (na karku )na jeden milimetr,wiec mam dokladny podglad na to co rzeczywiscie dzieje sie z moimi wlosami.

teraz to na co czekacie.... czy hair jazz dziala?? TAK I NIE .
sama zaprzeczam swoim slowa??? dokladnie.
dziala: poniewaz przez 2 tygodnie moje wlosy sa dluzsze o ok 2,5 cm (te mierzone przy twarzy,przy uszach,na pelnej dlugosci i tak naprawde sa dluzsze!!!!widze to)
i nie dziala! wlosy na karku jak pisalam majace 1 mm na start terapii w tej chwili maja ok 5-7 mm. wiec zaden to wzrost ponad norme (ktos napisze ze 5-7 mm to duzo w 2 tyg) ale jesli ktokolwiek kiedykolwiek mial ogolone wlosy na 1 mm lub spojrzy na swojego mezczyzne ktory moze sie tak goli zrozumie ze nie obciazone bardzo bardzo krotkie wlosy rosna szybciej,nie ''sterydowane''zadnymi srodkami i specyfikami). jezeli te produkty rzeczywiscie by dzialaly mialabym juz dlugi tyl,a nie mam.

wiec pytanie skad ten wzrost na dlugosc tych wlosow z przodu??? juz tlumacze,ktos juz zreszta o tym pisal,wlosy sa jak guma rozciagaja sie...moge je bardzo mocno naciagnac,jesli mocno je przeciagne grzebieniem na kilka godzin nawet zostaja w swojej pozycji. nie wiem jakie to rzeczywiscie bedzie mialo skutki dla wlosow,mysle ze niebawem sie dowiem,

napisalam rowniez na fb do harmonyplus.pl,a wlasciwie post na ich funpage,o zblizonej tresci jak moje wypociny na wizaz i oczywiscie.......nie zostaly opublikowane smiech na sali....czy bede dalej uzywac tego produktu??

mysle ze tak ,poniewaz zaplacilam z wysylka 42 funty i szkoda mi kasy,za 2 tygodnie ide na pierwsza impreze od 5 lat.i moze jeszcze troche sie ''rozciagna'' (pozniej bede plakac nad konsekwencjami,wierzcie mi ze bardzo wazne jest to dla mnie wyjscie). brzmi to strasznie ze na jeden wieczor chce mozliwe poswiecic dziewictwo moich wlosow ale przebylam chorobe nowotworowa,na codzien spedzam czas z moja 4 ka dzieci i taka okazja,do ''nie bycia mama-kocham swoje dzieci,ale jeden wieczor chce byc MAGDA a nie MATKA POLKA ''i do tego fakt ze nigdy nie wyszlam nigdzie z moim mezem (serio nigdy nie bylismy razem w zadnym lokalu od kiedy sie znamy).to mysle ze teraz mnie zrozumiecie. to tyle. pozdrawiam serdecznie
megan234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 15:22   #467
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

A próbowałas może innych wcierek? Kozieradka na ten przykład. No i są też świetne ampułki na porost włosów, placenta mil mil. Na pewno bardziej by Ci to kochana pomogło. No i jeszcze czarna maska wax z apteki, kosztuje ok.30 zł i przynosi naprawdę świetne efekty, polecana jest dla osób po chemii, https://ekodlaciebie.pl/dom/mycie-i-...n1HRoCITPw_wcB o ta.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 18:04   #468
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej,
Postanowiłąm podzielić się z Wami moimi zdjęciami po Hair Jazz.
Marzą mi się włosy do pasa więc postanowiłam zakupić szampon i odżywkę. Sczerze mówiąc najpierw kupiłam, a później trafiłam na to forum, więc pożałowałam zakupu po przeczytaniu komentarzy.
No ale już było po sprawie więc postanowiłam postosować. Sugeując się Waszymi komentarzami i nie tylko stosowałam oba produkty tylko na skórę głowy a na całą resztę zwykły szampon i odżywka.
W załączeniu wysyłam moje zdjęcia. Moim zdaniem efekty są bo włosy rosną mi raczej dużo wolniej, ale same oceńce co sądzicie
Opis zdjęć:
Zdjęcie 1 to zdjęcie jak zaczęłam stosować z long4lashes serum do włosów. - moim zdaniem efekt marny
Zdjęcie 2- gdy zaczynałam stosować Hair Jazz
Zdjęcie 3 i 4- po miesiącu stosowania Hair Jazz ( zdjęcia robiłam w 2 blukach bo na paskach lepiej widać, a chciałabym testować inne rzeczy dalej np. olejek Andrea z Chin

Dodam, że miałam kiedys gumowate włosy i obecnie takie nie są, chyba, że tak delikatnie, że tego nie czuję
zapuszczanie włosów1.jpg)
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ




Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2016-08-01 o 18:07
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 17:18   #469
Kachakacha
Przyczajenie
 
Avatar Kachakacha
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Niestety HJ jednak tez nie zadzialalo ;/

Edytowane przez Kachakacha
Czas edycji: 2016-08-13 o 17:20
Kachakacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 08:40   #470
maripili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

prawda byla jak wesz kaszlala

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

pewnie bo to wszystko pic na wode

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

przestan szamponu tego uzywac
maripili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 12:56   #471
adziakf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 30
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

dostępne są wyłącznie na stronie czy w sklepach tak samo?
adziakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 10:29   #472
Assyann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej. Wiecie może czy też działa hair jazz na włosy które nie bardzo chcą rosnąć? W sensie mam kręcone włosy i jak zapuszczałam rosły tylko do końca łopatek i dalej po prostu się kruszyły. Fryzjer powiedział mi że dłuższych nie będę mieć. I właśnie chodzi mi o to czy przy kuracji będą one rosły? Czy cały czas się kruszyły i nie będzie efektu. Któraś z was tak miała?
Assyann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 10:45   #473
Harmonia Mundi
Luzik
 
Avatar Harmonia Mundi
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 42
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Assyann Pokaż wiadomość
Hej. Wiecie może czy też działa hair jazz na włosy które nie bardzo chcą rosnąć? W sensie mam kręcone włosy i jak zapuszczałam rosły tylko do końca łopatek i dalej po prostu się kruszyły. Fryzjer powiedział mi że dłuższych nie będę mieć. I właśnie chodzi mi o to czy przy kuracji będą one rosły? Czy cały czas się kruszyły i nie będzie efektu. Któraś z was tak miała?
Chyba jasno z tego wątku wynikło, że Hair Jazz nie działa na nic z wyjątkiem konta bankowego producenta
__________________
Nie przejmuj się ludźmi. W końcu i tak wszyscy umrą
Harmonia Mundi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 22:40   #474
lalkablue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Używałam szamponu i odżywki przez 2 miesieca, sytematycznie wcierałam, trzymałam na głowie i co?...... A no NIC!!! Włosy nie urosły ani o milimetr szybciej, wypadały tak samo a nawet i bardziej niż przy innych kosmetykach, odżywka i szampon pełne SLSów tak wysuszyły mi moje blond włosy ze musiałam je ściąc Jednym słowem ściema jakich mało i to jeszcze ZA JAKĄ CENĘ!!! Dałam sie nabrać i tyle, tylko włosów żal
lalkablue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 09:26   #475
AsiaWieczf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Musze Was wszystkie rozczarowac ale niestety nie rosną po tym włosy
Uzywam szamponu i odzywki ponad miesiac, zgodnie z zaleceniami i wlosy nie drgnęły. Moze pól cm ale to naturalnie. Takze szkoda kasy, bo nawet nie są ani ładniejsze po tym ani bardziej lśniące. Bardziej dziala moja odżywka, która nakladam po hair jazz bo inaczej wlosy są jak siano. Dobry marketing i tyle
AsiaWieczf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 09:02   #476
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez AsiaWieczf Pokaż wiadomość
Musze Was wszystkie rozczarowac ale niestety nie rosną po tym włosy
Uzywam szamponu i odzywki ponad miesiac, zgodnie z zaleceniami i wlosy nie drgnęły. Moze pól cm ale to naturalnie. Takze szkoda kasy, bo nawet nie są ani ładniejsze po tym ani bardziej lśniące. Bardziej dziala moja odżywka, która nakladam po hair jazz bo inaczej wlosy są jak siano. Dobry marketing i tyle
Ta odżywka to prosta droga do przeproteinowania, które tak się właśnie objawia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 12:07   #477
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Jak dobrze, że jest wizaż <3
Chciałam to zamawiać !

SceneQueene właśnie zamawiam tą https://www.ekodlaciebie.pl/dom/myci...n1HRoCITPw_wcB - mam nadzieję, że pomoże !
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 14:10   #478
MarryJane1
Przyczajenie
 
Avatar MarryJane1
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dostanę gdzieś stacjonarnie?
MarryJane1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 13:17   #479
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Nie kupuj tego, poczytaj tu opinie...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 12:05   #480
KatGos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dziewczyny a ja wczoraj zamówiłam to badziewie...pomyślałam że napiszę na fb do kilku dziewczyn o opinię...na 10 wiadomosci 1 odpisała...i co napisała...że mam nie zamawiać że nie działa...odmówiłam zamówienie,,,szczesliwie każą płacić kurierowi przy odbiorze....no niestety nie zapłacę :p
KatGos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.