Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-14, 09:20   #1
Dorcas97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5

Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??


Mam problem bo nie wiem którego z chłopaków wybrać. Od początku może zaczne. Chodziłam z moim byłym już chłopakiem P troche ponad rok i rozstalismy sie w nowy rok 2019, ponieważ jakos od pazdziernika 2018 zaczelo sie miedzy nami powaznie psuc. Juz przed wakacjami miałam takie mysli ze go nie kocham ze to nie jest to ale byłam z nim bo przy nim moglam czuć sie mega swobodnie w kazdej sytuacji (tak to jeden z tych zwiazkow gdzie mozna puszczac bąki, robic miny, zle wygladac, miec tluste włosy i sie nie przejmowac), byłam z nim dalej bo super dogadywałam sie z jego rodziną i znajomymi (sama mam tylko jedna przyjaciółkę, a z rodziny to gadam tylko z babcia i troche z mamą. Ojciec to tyran i ma wy☠☠☠ane). Ale od wrzesnia poszłam do innej pracy gdzie poznałam K, z ktorym powoli złapałam kontakt. Najpierw zaczelismy pisac ze sobą, pozniej jakos pod koniec listopada zaczelismy gadac przez telefon i on mnie bardzo wspierał m.in. w okresie kiedy P na mnie krzyczał, szarpal mnie był ciagle nie miły i kiedy juz nawet nie chcialam sie z nim spotykac. Zaczelam za to spotykac sie z K jako koledzy. Najpierw mowilam P o tym ze sie widze z K ale po kolejnej awanturze że nie było mnie o 5 min więcej niz mówiłam albo jak nie odpisywałam przez 10min na jego wiadomosci, przestałam mu mówic. Spotykałam sie z K po kryjomu bo bardzo chcialam miec z nim kontakt. Nic nie robiliśmy oprocz rozmowy i troche sie przytulalimy ale nic wiecej bo dalej mialam chłopaka. W koncu powiedzialam P że ma czas zeby sie zmienic do konca grudnia bo nie zostawie go na lodzie przed swietami i nowym rokiem i że rozstaniemy się po nowym roku jesli sie nie zmieni. Staral sie kilka dni a pozniej znowu to samo. W pierwszy dzien swiat powiedziałam mu że go chyba juz nie kocham i chce sie z nim rozstac. Dotarło do niego to wszystko i zaczął plakac okropnie i blagac o szanse. Powiedzialam ze juz za duzo miał szans i moze do siebie wrocimy, moze to tylko przerwa ale musze to zrobic i 1 stycznia sie rozstalismy. Zapewniał mnir że dalej bedzie walczyl ale juz 3 powiedział że nie moze tak dluzej i konczy tą znajomosc. W miedzy czasie K bardzo mnie wspieral, zapomnialam napisac też że na poczatku grudnia wyznal mi miłość i caly czas jest mocno zakochany we mnie. Pocałowalismy sie juz po rozstaniu z P. I jakis czas sie jeszcze spotykalismy i calowalismy i w pracy tak samo ale mialam tez ciagle kontakt z P i w koncu zdecydowalam sie sprobowac z P na nowo bo brakowalo mi tej swobody która przy nim czuje. K sie załamał chociaz mówilam mu juz daaaawno że nic do niego nie czuje, ze mi sie nie podoba, że te pocałunki znacza dla mnie co innego niz dla niego i żeby przejrzał na oczy bo ja czuje ze go wykorzystuje. K oczywiscie uwaza ze tak nie jest i dalej ze mna rozmawia i sie stara. A ja głupia nie wiem co mam zrobic. W tej chwili sytuacja wyglada tak, że spotykam sie z P, nie jesteśmy razem i nie chce sie z nim całowac ani dotykac a seksu to nie uprawialam od listopada, a z K jest tak, że marzę o tym żeby mnie dotknał, jak w pracy chociaz lekko mnie złapie za reke to czuje sie błogo ale jednocześnie dalej mi sie srednio podoba i czuje ze do siebie nie pasujemy ale to o nim mysle caly czas jak jestem nawet z P i chce tylko zeby P poszedl ode mnie zebym mogla zadzwonic do K. Juz nie wiem co mam robić. Ciagle zmieniam zdanie. Nie wiem czy wszystko dobrze napisalam bo mam strasznie dużo mysli ale tak mniej więcej wyglada sytuacja. Którego mam wybrac? Boje sie ze w koncu zostane sama poza tym wybierajac jednego ranie drugiego a zależy mi na P i na K
Dorcas97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 09:29   #2
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Jeśli nie wiesz kogo wybrać, to daj spokój im obu.
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 09:53   #3
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Którego wybrać? Żadnego. Z P od dawna się nie układa i nawet jak się spotykacie to i tak nie czujesz tego czegoś. K traktujesz jak ścierkę do podłogi, a zależy Ci tylko na jego adorowaniu.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 08:28   #4
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Nie wybieraj żadnego. Ponadto bardzo źle traktujesz K, wykorzystujesz go.
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 12:12   #5
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Znaleźć trzeciego. Serio.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 17:05   #6
heavy13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 69
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Ten K to zabaweczka do Twojego dowartościowania się, typowa kobieta, jara Cię po prostu, że on się na Ciebie napala, a wiesz, że go nie chcesz tak naprawdę.

Drugi P to typowy badboy, ma Cię pewnie w dvpie, ale jak chcesz odejść to w sumie nie chce mu się szukać nic innego i zrobi jakąś scenkę :P

Tak bym to widział.
heavy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 17:10   #7
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Cytat:
Napisane przez heavy13 Pokaż wiadomość
Ten K to zabaweczka do Twojego dowartościowania się, typowa kobieta, jara Cię po prostu, że on się na Ciebie napala, a wiesz, że go nie chcesz tak naprawdę.

Drugi P to typowy badboy, ma Cię pewnie w dvpie, ale jak chcesz odejść to w sumie nie chce mu się szukać nic innego i zrobi jakąś scenkę

Tak bym to widział.
Nie uogolniaj. Nie ma czegoś takiego jak "typowa kobieta".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-15, 18:47   #8
Dorcas97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Właśnie nie wiem czy nie zaczynam czegoś czuć do K a P mnie tylko irytuje ale cieżko mi skonczyc z życiem którem z nim miałam. Wiec spotykam sie z P ale myśle tylko o tym kiedy pojedzie do domu żebym mogła zadzwonic do K

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

No własnie jest trzeci. Brat K xD Który ma dziewczyne, nie zwraca na mnie uwagi w żaden sposob ale straaaasznie mi sie podoba wiec boje sie że nawet jak cos bedzie z K to za bardzo bedzie mi sie podobał jego brat B.

Wiem że to wszystko chore ale przysiegam, takiej jazdy emocjonalnej nigdy nie miałam
Dorcas97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 20:56   #9
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Cytat:
Napisane przez Dorcas97 Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem czy nie zaczynam czegoś czuć do K a P mnie tylko irytuje ale cieżko mi skonczyc z życiem którem z nim miałam. Wiec spotykam sie z P ale myśle tylko o tym kiedy pojedzie do domu żebym mogła zadzwonic do K

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

No własnie jest trzeci. Brat K xD Który ma dziewczyne, nie zwraca na mnie uwagi w żaden sposob ale straaaasznie mi sie podoba wiec boje sie że nawet jak cos bedzie z K to za bardzo bedzie mi sie podobał jego brat B.

Wiem że to wszystko chore ale przysiegam, takiej jazdy emocjonalnej nigdy nie miałam

Twoim problemem jest to że Ty chyba nie potrafisz żyć bez faceta i bez atencji. Powinnaś najpierw ogarnąć siebie a potem brać się za relacje damsko-męskie
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 00:51   #10
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Ale drama

Piszesz o pracy, więc 15 lat chyba nie masz, a dziwne, bo tego bym się spodziewała po takich zachowaniach.

I wydaje mi się, że coś Ci się pomyliło w tytule. Napisałaś "Dwóch chłopaków w moim sercu", a chyba powinnaś napisać "Dwóch chłopaków w mojej D.", nie będąc oczywiście zbyt dosłowną - przenośnia jedynie.

Bo dokładnie tam ich masz i latasz do tego, który obecnie bardziej Cię adoruje i błaga o Twoją atencję, ale tak naprawdę nie chcesz żadnego z nich i zabawiasz się jednym i drugim.

Z Twoim byłym rozbawiło mnie, że 1 stycznia zerwaliście, on Cię błagał o powrót, a 3 stycznia powiedział, że musi skończyć raz na zawsze Waszą relację. W międzyczasie (2 dni!!!) Ty już zapomniałaś o nim, zajmując się tym drugim.
W 2 dni zapomnieć o byłym i rozstaniu z nim to wyczyn godny demencji starczej, która chyba Cię nie dotyczy.

Zostaw jednego i drugiego i lepiej nie szukaj trzeciego. Zajmij się sobą i zastanów się, czy lubisz być sama ze sobą. Nie? To polub i dopiero wtedy szukaj faceta, bo inaczej będziesz ciągnęła dramę za dramą i wypisywała na wizażu kolejne tematy o nieszczęśliwych związkach i trudnych wyborach.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 00:59   #11
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ale drama

Piszesz o pracy, więc 15 lat chyba nie masz, a dziwne, bo tego bym się spodziewała po takich zachowaniach.

I wydaje mi się, że coś Ci się pomyliło w tytule. Napisałaś "Dwóch chłopaków w moim sercu", a chyba powinnaś napisać "Dwóch chłopaków w mojej D.", nie będąc oczywiście zbyt dosłowną - przenośnia jedynie.

Bo dokładnie tam ich masz i latasz do tego, który obecnie bardziej Cię adoruje i błaga o Twoją atencję, ale tak naprawdę nie chcesz żadnego z nich i zabawiasz się jednym i drugim.

Z Twoim byłym rozbawiło mnie, że 1 stycznia zerwaliście, on Cię błagał o powrót, a 3 stycznia powiedział, że musi skończyć raz na zawsze Waszą relację. W międzyczasie (2 dni!!!) Ty już zapomniałaś o nim, zajmując się tym drugim.
W 2 dni zapomnieć o byłym i rozstaniu z nim to wyczyn godny demencji starczej, która chyba Cię nie dotyczy.

Zostaw jednego i drugiego i lepiej nie szukaj trzeciego. Zajmij się sobą i zastanów się, czy lubisz być sama ze sobą. Nie? To polub i dopiero wtedy szukaj faceta, bo inaczej będziesz ciągnęła dramę za dramą i wypisywała na wizażu kolejne tematy o nieszczęśliwych związkach i trudnych wyborach.
Trzeci już nawet istnieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-16, 04:36   #12
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;86375237]Trzeci już nawet istnieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Och, nie doczytałam wcześniej.
Teraz to już gimnazjalna drama pełną gębą.
Ciekawe, czy jest też czwarty - aktor z ulubionego serialu. Niby jej nie dostrzega, ale ona za nim szaleje i pewnie kiedyś będą razem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 08:16   #13
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Cytat:
Napisane przez Dorcas97 Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem czy nie zaczynam czegoś czuć do K a P mnie tylko irytuje ale cieżko mi skonczyc z życiem którem z nim miałam. Wiec spotykam sie z P ale myśle tylko o tym kiedy pojedzie do domu żebym mogła zadzwonic do K

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

No własnie jest trzeci. Brat K xD Który ma dziewczyne, nie zwraca na mnie uwagi w żaden sposob ale straaaasznie mi sie podoba wiec boje sie że nawet jak cos bedzie z K to za bardzo bedzie mi sie podobał jego brat B.

Wiem że to wszystko chore ale przysiegam, takiej jazdy emocjonalnej nigdy nie miałam
Ile Ty masz lat?

Ogarnij najpierw swoje emocje.
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 10:17   #14
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Ile Ty masz lat?

Ogarnij najpierw swoje emocje.
Jeśli w nicku jest rocznik to 21, a po pisaniu i dramie można by ocenić na 12-16.

Autorko, nie bądź z żadnym. Daj sobie czas np. z 3 miesiące na pobycie ze samą sobą, a dopiero potem weź się za szukanie faceta jak będziesz go potrzebować.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 10:51   #15
heavy13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 69
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Wiecie co? To ja jednak nie szukam już dziewczyny..... a przynajmniej nie młodszej niż przed 30 haha
heavy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 14:02   #16
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Jeśli w nicku jest rocznik to 21, a po pisaniu i dramie można by ocenić na 12-16.

Autorko, nie bądź z żadnym. Daj sobie czas np. z 3 miesiące na pobycie ze samą sobą, a dopiero potem weź się za szukanie faceta jak będziesz go potrzebować.
Dokładnie, brzmi jak 12- latka, więc bardzo mnie to zdziwiło.
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 14:10   #17
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Cytat:
Napisane przez heavy13 Pokaż wiadomość
Wiecie co? To ja jednak nie szukam już dziewczyny..... a przynajmniej nie młodszej niż przed 30 haha
Rozumiem, że to ironia
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 02:51   #18
ponton_powietrzny
Raczkowanie
 
Avatar ponton_powietrzny
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 200
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Pisałaś, że P. cię szarpał, czyli pewnie jakiś toksyczny typ. Jak dla mnie, to powinnaś nie zaczynać nic nowego po rozstaniu z P., bo jesteś totalnie rozchwiana emocjonalnie. Zaczęło się psuć z P., to znalazłaś K., żeby się jakoś pocieszyć, a teraz latasz między nimi dwoma i nic nie wiesz. Olej ich obu, zostań sama na jakiś czas, poukładaj sobie wszystko, ochłoń. Jak już zaczniesz mieć jasne, związkowe priorytety, to dopiero wtedy zacznij się z kimś spotykać. Polecam.
__________________
Jest gdzieś we mnie miejsce
o najniższej możliwej energii, bliskiej zeru,
zeru absolutnemu.



But I, I need to be by myself;
I mean: I sing for myself, I bleed for myself, I breathe for myself.




Tego się nie leczy, słowo pękło jak szkło
ponton_powietrzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 07:06   #19
Dorcas97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dwóch chłopaków w moim sercu co mam robić??

Oo dziękuję. W końcu odpowiedź bez jadu, hejtu i domniemań ile mam lat ))
Dorcas97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-17 08:06:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.