Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-13, 19:03   #3961
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
aqua (spring water), sodium coco-sulfate (from coconut), cocamidopropyl betaine (derived from coconut), decyl glucoside (derived from corn), aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice powder*, hydrolysed quinoa, ananas sativus (pineapple) fruit extract, yucca schidigera (yucca) stem extract, camellia sinensis (green tea) leaf extract*, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract*, aroma [pelargonium graveolens (rose geranium) oil*^, santalum austrocaledonicum (sandalwood) wood oil*, lavandula angustifolia (lavender) herb oil*^, lavandula hybrida (lavandin) herb oil*, citrus aurantium dulcis (sweet orange) peel oil*], benzyl alcohol, salicylic acid, sorbic acid, glycerin, citric acid, limonene*, linalool*, citronellol*, geraniol*.


Dzieki. Scs mi podrażnia skore i córce tez wiec odpada u mnie.
Ale na odżywkę mogę sie skusić
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 19:22   #3962
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Korah pieknie u Ciebie. Taka zima to jest cos.Potwierdzam, te mydelka są super.A daje jakis efekt powiekszenia?
Beeets jakie pomadki pielegnacyjne byc polecila?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efekt powiększenia niby ma balsam z Neve: https://verdissimi.com/403,balsam-do-ust-zwiekszajacy-ich-objetosc-pillow-lips-neve-cosmetics.html

Ja czekam na pomadkę Wooden Spoon i balsam Lavery. Mam nadzieję, że jutro będą.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 20:20   #3963
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86364440]Dzieki. Scs mi podrażnia skore i córce tez wiec odpada u mnie.
Ale na odżywkę mogę sie skusić [/QUOTE]

Jak sie kapnelas ze SCS ci podraznia skore?
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 20:50   #3964
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Jak sie kapnelas ze SCS ci podraznia skore?


Miałam szampon z tym składnikiem i jeden bez.
Zupełnie przypadkowo
I kiedy używałam bez miałam normalna skore a przy tym drugim robił mi sie łupież i drapałam sie
Pytałam dziewczyn i one napisały mi o składnikach które moga miec znaczenie i w ten oto sposób sie dowiedziałam.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 21:08   #3965
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86364997]Miałam szampon z tym składnikiem i jeden bez.
Zupełnie przypadkowo
I kiedy używałam bez miałam normalna skore a przy tym drugim robił mi sie łupież i drapałam sie
Pytałam dziewczyn i one napisały mi o składnikach które moga miec znaczenie i w ten oto sposób sie dowiedziałam. [/QUOTE]

Hmm to ciekawe, musze przyjrzec sie swoim odzywkom i szamponom w takim razie. Dzieki
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 07:54   #3966
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Przychodzę kusić

Sklep Cedrynek świętuje 9 urodziny.
https://cedrynek.pl/
Z tej okazji daje rabat 9% na wszystko do końca stycznia
wpisując w rubryce "Kupon rabatowy" cedrynek9
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 08:03   #3967
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Hmm to ciekawe, musze przyjrzec sie swoim odzywkom i szamponom w takim razie. Dzieki
Nie ma za co
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 11:40   #3968
lexpolonica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cześć Dziewczyny. Mam prośbę, możecie mi polecić kosmetyki przy atopowym zapaleniu skóry u dziesięciolatka? Coś do mycia i jakiś balsam, krem. Wiem, że nieraz było o tym, ale dopiero teraz jest mi potrzebne.
lexpolonica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 12:18   #3969
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez lexpolonica Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Mam prośbę, możecie mi polecić kosmetyki przy atopowym zapaleniu skóry u dziesięciolatka? Coś do mycia i jakiś balsam, krem. Wiem, że nieraz było o tym, ale dopiero teraz jest mi potrzebne.
Moja corka ma strasznie, az czasem jak ma zaogniona wysypke to drapie sie do krwi. (Eczema to po polsku atopowe zapalenie skory, niech mnie ktos poprawi jak nie, jest jeszcze egzema, ale ja juz sie pogubilam w terminologi.)

Ja mieszkam w UK wiec nie wiem czy w Polsce znajdziesz ale ja stosuje:
Aquamax Cream - tym ja myje, chociaz mozna stosowac jako krem tez.
Purified Water pH, Eur, White Soft Paraffin BP, Cetostearyl Alcohol, Liquid Paraffin Ph Eur, polysorbate 60 and Phenoxyethanol
Purepotions Skin Salvation Hair and Scalp Shampoo
Purepotions Skin Salvation Intensive Moisturising Ointment
Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Beeswax, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Aqua (Water), Alcohol (from tinctures), Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Stellaria Media (Chickweed) Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract

O tyle jest ta pielegnacja dobrana dla mojej corki (po wieeeelu nieudanych probach), ze nie musimy sie ratowac sterydami juz.

Weleda, Sylveco - pogarszaly sprawe niestety.

Do wyprobowania czeka jeszcze olej z kielkow przenicy (jedna z dziewczyn tutaj mi polecala).

Edytowane przez minitasia
Czas edycji: 2019-01-14 o 12:19
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 12:53   #3970
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Moja corka ma strasznie, az czasem jak ma zaogniona wysypke to drapie sie do krwi. (Eczema to po polsku atopowe zapalenie skory, niech mnie ktos poprawi jak nie, jest jeszcze egzema, ale ja juz sie pogubilam w terminologi.)
Eczema to egzema, azs to atopic eczema albo atopic dermatitis. Z naturalnych może być ciężko jeśli kto ma skłonność do alergii przy tym(a zazwyczaj ma). Oprócz wcześniej wymienionej weledy i sylveco, bioturm ma też kilka produktów na azs. Z całkiem ok składem i łatwo dostępny jest oillan baby krem, derma krem pielęgnacyjny.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 14:20   #3971
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
U mnie skromne zakupy, same potrzebne rzeczy olejek był w na promo w zestawie z esencją w cenie chyba takiej jak poza zestawem to co mam nie brać. Zobaczymy co to za cudo.
Fajne to mleczko?
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
O, super Ci się udało. Szampon i odzywka Cowshed są cudne, włosy pi nich pięknie się prezentują. Szkoda, że są tak drogie.

Moje zakupy z azjatyckiego domu przyszło dziś.

Czekam jeszcze na przesyłkę ze Skarbca Natury (pomadka Wood en Spoon, balsam do ust Lavera i jakiś olej, tylko nie pamiętam jaki oraz z Biochemii Urody, bo zamówiłam tonik kwasowy. No i byłoby tyle z moich zakupów w tym miesiącu
Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Moje ostatnie skromne nabytki

Ograniczam pielęgnację, bo mam małe mieszkanie i za dużo kosmetyków
Super zakupy[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86359840]Daj znać jak szampon i odżywka sie spisują
Ten mam plan zakupić cos od zielonych ludzików


Moje łupy:
Załącznik 7657917
Załącznik 7657918[/QUOTE][1=d7fba8122b22c594085f089 b68451cf83595ae2d_5dcc990 2596ab;86361879]Podczytuję Was od jakiegoś czasu i doszłam do wniosku, że przejdę na pielęgnację naturalną. Co prawda moja aktualna też jest przemyślana i raczej minimalistyczna, ale chciałabym jednak zmienić ją na eko. Mam cerę naczynkową, prawie 30-letnią, wrażliwą, nie jest ani sucha, ani tłusta. Dotychczas mój jedyny kontakt z takimi kosmetykami ograniczał się do Vianka, ale nie jestem w pełni zadowolona. Aktualnie podstawą mojej pielęgnacji jest Miya, Biały Jeleń, Vianek, Bioderma, hydrolaty z BU. Czy możecie polecić na początek jakieś konkretne marki? Nie dysponuję budżetem miliona monet , celuję raczej w produkty do 50-60 zł.[/QUOTE]Konkretnych marek raczej nie mogę polecić, jednak każda firma ma lepsze i gorsze kosmetyki i polecam celować w konkretne produkty, np. mleczko oczyszczające z wit. C Avalon Organics, ale np. tonik z tej samej linii jest już niestety bardzo kiepski.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A ja dziś uzylam sobie szamponu New Days i odżywki Aromatica. Szampon jest super, bardzo przyjemnie się używa, łatwo się pieni, szybko zmywa, włosy są mile w dotyku. Konsystencja jak dla mnie dość rzadka, podobna do szamponu Whamisy, ale on lał mi się przez dłonie, ten jest trochę lepszy pod tym względem. Odzywka dość gęsta, mentolowa. Naniosłam ją na skore głowy i włosy. Czuć wyraźnie odświeżenie na skórze. Utrzymuje się przez jakiś czas po zmyciu. Włosy są wygładzone i miłe w dotyku, ale nie jest to efekt wow, jaki mam po moim ulubionym balsamie Kafe Krasoty. Mimo to podoba mi efekt, bo ukojenie skóry głowy jest wyraźne, nic mnie nie swędzi. Zobaczę jak będzie przy dłuższym stosowaniu.
Mam podobne odczucia po pierwszym użyciu tego szamponu
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Korah pieknie u Ciebie. Taka zima to jest cos.
Przed momentem dotarli Angela i Donald, te dwa zapowiadane fronty atmosferyczne, już sieją zamęt, śnieżyca, że aż się ciemno zrobiło u mnie
Cytat:
Napisane przez lexpolonica Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Mam prośbę, możecie mi polecić kosmetyki przy atopowym zapaleniu skóry u dziesięciolatka? Coś do mycia i jakiś balsam, krem. Wiem, że nieraz było o tym, ale dopiero teraz jest mi potrzebne.
Mikkolo są spoko.


Ponieważ skończyło mi się serum Avy, postanowiłam otworzyć Toner Refresh Whamisy, wstępnie jestem dobrej myśli, w ogóle nie podrażnił, nawet nie zaszczypał, fajnie się wchłonął, uspokoił skórę po umyciu, zapach mocno cytrusowy, ale podoba mi się, raczej nie nawilża, ale tonizuje odpowiednio i odświeża.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2019-01-14 o 14:23
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 15:32   #3972
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajne to mleczko?
Całkiem, całkiem. Bez fajerwerków, po prostu dobre. Na początku przy rozsmarowywaniu jest trochę białe, ale szybko się wchłania i fajnie nawilża jak na tak lekki produkt. Na plus duża butelka w fajnej cenie.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ponieważ skończyło mi się serum Avy, postanowiłam otworzyć Toner Refresh Whamisy, wstępnie jestem dobrej myśli, w ogóle nie podrażnił, nawet nie zaszczypał, fajnie się wchłonął, uspokoił skórę po umyciu, zapach mocno cytrusowy, ale podoba mi się, raczej nie nawilża, ale tonizuje odpowiednio i odświeża.
Próbowałaś czegoś jeszcze z whamisy? Mam ochotę kiedyś wypróbować organic flowers lotion, apple sebum treatment albo słynny water cream.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 15:46   #3973
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Całkiem, całkiem. Bez fajerwerków, po prostu dobre. Na początku przy rozsmarowywaniu jest trochę białe, ale szybko się wchłania i fajnie nawilża jak na tak lekki produkt. Na plus duża butelka w fajnej cenie.

Próbowałaś czegoś jeszcze z whamisy? Mam ochotę kiedyś wypróbować organic flowers lotion, apple sebum treatment albo słynny water cream.
Próbowałam sebum treatment, nawet fajne, lekkie, płynne, wodniste i szybkowchłanialne, nieźle nawilżające, pod mkijaż spoko i rzeczywiście coś tam regulowało, ale ja nie mam bardzo tłustej skóry, lecz w tym samym czasie testowałam też pierwszy raz toner Benton Aloe BHA i bardziej mi się spodobał właśnie on. Testowałam też Cleanser i super oczyszczał, ale dla mojej skóry był za mocny i mnie podrażnił, zużyłam całą miniaturkę, ale stosowałam rzadko i szybko spłukiwałam, żeby nie podrażniał. Jednak potem trafiłam na bardzo podobny produkt Kafe Krasoty za 15 zł, niemal identyczne działanie, a zapach ładniejszy, więc... jeśli ktoś lubi takie zasadowe kosmetyki to polecam Kafe, bo się Whamisy nie opłaca.


A donoszę jeszcze, że w Skin79 sklep jest promo na niektóre rzeczy i np. 50 ml tonera Benton Aloe BHA za 15 zł, bardzo spoko pojemność, bo to wydajne jako ch...a i cena super.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2019-01-14 o 15:47
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 15:49   #3974
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

A donoszę jeszcze, że w Skin79 sklep jest promo na niektóre rzeczy i np. 50 ml tonera Benton Aloe BHA za 15 zł, bardzo spoko pojemność, bo to wydajne jako ch...a i cena super.
Szkoda, że nie wiedziałam, że ten Benton fajny, bo rano jeszcze śmigała darmowa dostawa.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 16:23   #3975
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez lexpolonica Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Mam prośbę, możecie mi polecić kosmetyki przy atopowym zapaleniu skóry u dziesięciolatka? Coś do mycia i jakiś balsam, krem. Wiem, że nieraz było o tym, ale dopiero teraz jest mi potrzebne.
napiszę, co pomogło mojej córce: mycie rąk mydłem aleppo o niskim stężeniu i nawilżanie skóry możliwie naturalnymi preparatami jednoskładnikowymi (np. masło shea, olejek migdałowy, olejek z pszenicy, suplementacja Omega i Dicoflor
a sytuacja była już tak tragiczna, że sterydy nie bardzo pomagały.
Ale ogólnie to radziłabym być ostrożność z tą pielęgnacją...
Mój mąż też początkowo leczony jak powyżej okazało się, że bardzo kiepsko znosi mydła aleppo
u niego tylko przetłuszczone mydło, najlepiej zwykłe oliwkowe


ostrożność przede wszystkim


no i u nas to zawsze był taki tryb, że najpierw sterdami doprowadzali się do możliwego stanu a potem dopiero próby utrzymania go jak najdłużej za pomocą pielęgnacji
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 21:03   #3976
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie wiedziałam, że ten Benton fajny, bo rano jeszcze śmigała darmowa dostawa.
Nie każdy tak bardzo lubi ten toner, jak ja, ale taka pojemność i cena jest idealna na pierwszy zakup i wyrobienie sobie zdania. Przy codziennym stosowaniu starczyłby pewnie na ok. 2 miesiące.


Muszę pochwalić ten krem Bema pod oczy liftingujący, używam go teraz codziennie i coraz lepiej moje powieki wyglądają, nie próbowałam go jeszcze pod makijaż, ale mogę powiedzieć, że spokojnie mi wystarczy, jako jedyny krem pod oczy w obecnej pielęgnacji, ten Lilla Mai mam już na wykończeniu, Bema jest jego godnym następcą. Mam jeszcze serum Be Organic i krem Biofficiny, ich używam pod te dwa kremy, bo niestety, krem Biofficiny jest tak lekki, że nie mogę go traktować inaczej, jak nałożony pod coś, już to serum Be Organic lepiej nawilża, chociaż jest płynne.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 09:39   #3977
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez lexpolonica Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Mam prośbę, możecie mi polecić kosmetyki przy atopowym zapaleniu skóry u dziesięciolatka? Coś do mycia i jakiś balsam, krem. Wiem, że nieraz było o tym, ale dopiero teraz jest mi potrzebne.
Z mojej strony to: https://novakosmetyki.pl/66-naturaln...dzieci-mikkolo
Testowałam na sobie jak była w ciąży i używałam u syna zaraz po urodzeniu. Przy tych kosmetykach syn nie miał żadnych problemów ze skórą.
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 10:24   #3978
lexpolonica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Bardzo Wam dziękuję za rady. No właśnie wiem, że trzeba próbować metodą prób i błędów, bo każdemu coś innego służy
lexpolonica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 08:32   #3979
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

A co tu tak cicho, wszystkie odwykują
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-16, 08:38   #3980
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
A co tu tak cicho, wszystkie odwykują

Zapadły w sen zimowy
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 08:59   #3981
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Ja się skusiłam na tę promocję w rossku, ale trafiłam do nieznanego mi wcześniej Rossmanna i na fatalną obsługę i totalną niekompetencję pracowników. Zrobiłam zapas peelingu kawowego Alterry i dobrałam szampon Petal Fresh aloesowo-cytrynowy, a koleżanka wzięła pastę Himalaya i ananasa suszonego, a chciała lotion Babydream, ale nie był oznaczony na półce tą promocją 2+2, podobnie jak wiele innych naturalnych kosmetyków. Jedna z pracownic zawróciła nas w kolejce do kasy i wielka szkoda, że jej posłuchałyśmy, bo jednak okazało się, że lotion jest objęty tą promocją.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 08:59   #3982
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
A co tu tak cicho, wszystkie odwykują
Ja nic nie kupuję zgodnie z postanowieniem. To co mam, wystarczy mi na ten kwartał spokojnie, a produkty do twarzy to pewnie na cały rok. Najszybciej schodzą mi szampony i odżywki, więc tutaj będę musiała coś kupić wcześniej, ale to dopiero, jak te które mam będą się kończyć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 09:43   #3983
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Ja wczoraj w lidlu (dopiero u siebie w sklepie znalazłam stand z tymi kosmetykami) kupiłam kremy do rąk z Cien food for skin . Otworzyłam na razie taki z dziką różą, całkiem fajny . Oczywiście on nie ma super składu, zresztą jak większość Tołpy, ale mnie i tak ciężko znaleźć coś z dobrym składem i relatywnie taniego .
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 17:02   #3984
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

ja nie odwykuję


polećcie jakiś lekki kremik ochronny z filtrem mineralnym
ja już od lat się wyautowałam z tematu minerałów, ale przyszła pora na córeczkę

co tam teraz jest na topie?
mam nadzieję, że technologia poszła trochę do przodu, bo ja się zatrzymałam na etapie kremu JMO który kosztował 120,-




ponadto przygarnęłabym też trochę próbek/sampli pudrów (znaczy się podkładów) mineralnych
więc polecenia z tego zakresu też chętnie przyjmę, tylko nie odsyłajcie mnie na forum mineralne, bo nie mam siły na to
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 17:09   #3985
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja nie odwykuję


polećcie jakiś lekki kremik ochronny z filtrem mineralnym
ja już od lat się wyautowałam z tematu minerałów, ale przyszła pora na córeczkę

co tam teraz jest na topie?
mam nadzieję, że technologia poszła trochę do przodu, bo ja się zatrzymałam na etapie kremu JMO który kosztował 120,-
Z tego co czytałam i oglądałam zdjęcia, to raczej nie, nie w kwestii mineralnych filtrów. Ciężko przeskoczyć ich właściwości i zalecenia, żeby ochrona była skuteczna.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 17:33   #3986
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Ta paczka z Polski zaginęła... wyleciała z Polski i ślad zaginął...
najlepsze jest to, ze paczka była z tym samym serum.

Nie wiem czy kupić ponownie. Ale jak kupie to juz mama mi przywiezie bo przylatuje w kwietniu...

Będzie składać zażalenie. Ciekawe czy kasę odzyska...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 17:43   #3987
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86378468]Ta paczka z Polski zaginęła... wyleciała z Polski i ślad zaginął...
najlepsze jest to, ze paczka była z tym samym serum.

Nie wiem czy kupić ponownie. Ale jak kupie to juz mama mi przywiezie bo przylatuje w kwietniu...

Będzie składać zażalenie. Ciekawe czy kasę odzyska...[/QUOTE]

To serum nie jest Ci dane. Może to jakiś znak?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 17:44   #3988
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Szkoda tylko mojej kasy...

No to samo mowie mojej mamie. Ze to serum nie jest mi dane ale tym bardziej mam na nie ochotę!
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 07:22   #3989
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Mon Cherry, może paczka się jeszcze znajdzie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 08:41   #3990
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86378468]Ta paczka z Polski zaginęła... wyleciała z Polski i ślad zaginął...
najlepsze jest to, ze paczka była z tym samym serum.

Nie wiem czy kupić ponownie. Ale jak kupie to juz mama mi przywiezie bo przylatuje w kwietniu...

Będzie składać zażalenie. Ciekawe czy kasę odzyska...[/QUOTE]


Współczuje. Jeśli to serum Ava to moim zdaniem nie jest warte zachodu. Dla mnie bubel. Zapchało mnie strasznie. Aż dziwne, że tak lekkie serum zrobiło mi taka krzywdę.



Chyba przestanę zamawiać z iherb: jedna paczka zaginęła, druga jest na celnym Skończyły się dobre czasy.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-03 22:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.