Wesele w Lesznie i okolicach cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 10:28   #1
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Talking

Wesele w Lesznie i okolicach cz. II


Witam w drugiej części wątku
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 14:15   #2
KamilLukaszyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Witam. Wszelkie informacje na temat ZAiKS: http://zaiks.org.pl/204,0,38_weselne_granie

Pozdrawiam.
KamilLukaszyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 00:14   #3
Nemesis69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Cool Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez KamilLukaszyk Pokaż wiadomość
Witam. Wszelkie informacje na temat ZAiKS: http://zaiks.org.pl/204,0,38_weselne_granie

Pozdrawiam.
Kamil dał Wam temat w teorii , ja odnalazłem na stronie opisane to samo, konkretnie w pytaniach i odpowiedziach http://www.zaiks.org.pl/266,160.st_2 szczególnie młodych interesuje to pytanie:
Czy zespół muzyczny, zabawiający gości weselnych w czasie przyjęcia musi opłacać tantiemy?
Tutaj link do tabel opłat, młodych interesuje tabela z lokalem bez opłat za wstęp http://www.zaiks.org.pl/pliki/256/WO-ZA_26.03.08_K1.pdf

Myślałem,że usunęli stronę z FAQ, ale znalazłem Pozdro

Edytowane przez Nemesis69
Czas edycji: 2013-06-27 o 00:18
Nemesis69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 10:34   #4
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Jednak uwaga na DJ Boromeusz. Dowiedziałam się, że pod tym pseudo gra jeszcze dwóch, a nawet trzech panów. Wszyscy wzajemnie wymieniają się zleceniami. Znam przypadek, że młodzi podpisali umowę z jednym, a na weselu pojawił się - bez żadnej zapowiedzi - inny człowiek. To kolejny dowód na to, że firmy działające na zasadzie ,,byle więcej zleceń - jakoś to obskoczymy'' są funta kłaków warte. Pozorna ,,oszczędność'' okazuje się wtopą.
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 16:58   #5
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Minęły 4 dni od naszego wesela. Było super szkoda, że wszystko tak szybko się kończy... Regenerujemy teraz siły i odsypiamy nad morzem
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 19:48   #6
nefe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

No i po wszystkim w skrócie:
Finezja Leszno - pierwsza klasa, jedzenie rewelacja, wystrój piękny, wszyscy goście zachwyceni Furorę robił stół wiejski
Zespół PepperMint - trochę się obawialiśmy ale teraz już wiemy, że to był strzał w dziesiątkę! Wokaliści, Maja i Tomek zachwycający
Kwiaciarnia - Cuda Wianki - bukiet z moich snów
Jeszcze do nas chyba wszystko nie dotarło teraz się pakujemy i wypadamy nad morze pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode
nefe88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 08:56   #7
Tusiek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Hej dziewczyny, potrzebuje namiary na pare mloda z 13 lipca ze sw. Antoniego ( izabella i stefan ) to bardzo ważne.
Tusiek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 10:10   #8
ika220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie oprawy muzycznej w kościele. Polecacie może kogoś - jakieś skrzypaczki, organistów itp.? Z góry dzięki za pomoc
ika220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 06:11   #9
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Czy ktoś tutaj jeszcze zagląda ??
zuken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 07:40   #10
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Czy ktoś tutaj jeszcze zagląda ??
Ja
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 18:47   #11
edek198821
Zadomowienie
 
Avatar edek198821
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 1 236
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez ika220 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie oprawy muzycznej w kościele. Polecacie może kogoś - jakieś skrzypaczki, organistów itp.? Z góry dzięki za pomoc

ja polecam organistę z gronowa...

rewelacja cała oprawa
edek198821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-10, 20:18   #12
Lir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Dziewczyny, może pochwalicie się sukienkami? Macie już wybrane? Czy któraś z Was kupiła suknie w Lesznie i może polecić dobry salon?
Lir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 16:39   #13
lusialusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Ja jestem świeżo po weselu mojego kuzyna i po raz kolejny zachwycona oprawą muzyczna zespołu Craaft z Leszna. Grali na moim weselu kilka lat temu i dzięki nim wszyscy goście byli bardzo zadowoleni z zabawy. Tym razem przeszli samych siebie! To co oni wyprawiali wokalnie - głównie dwie wokalistki - to przechodziło najśmielsze oczekiwania. Wszyscy dziwili się dlaczego tak zaje..ście śpiewające dziewczyny marnują się na weselach. Powiększyli skład zespołu o saksofon i akordeon, choć nie wiem dlaczego na ich stronie nie ma takiej informacji. Bawili gości bardzo szerokim i tanecznym repertuarem dla każdego, a wszystko prowadzili jak zwykle ze smakiem i poczuciem humoru. No, na prawdę jestem pod wrażeniem. Ze spokojem mogę Wam polecić ten zespół www.craaft.pl


ika 220 - powyższy zespół craaft grał wczoraj na całej mszy ślubnej mojego kuzyna. Okazuje się że ten nowy muzyk zespołu jest leszczyńskim organistą i pięknie oprawił mszę. Natomiast wspomniane wokalistki śpiewały psalm, ave maria i jeszcze takie pieśni ślubne. Zagrali również na skrzypcach ave maria. Powiem szczerze że nigdy jeszcze nie uczestniczyłam w tak pięknie okraszonej muzyką mszy. A jestem wymagającym krytykiem...
lusialusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 06:59   #14
frezja714
Przyczajenie
 
Avatar frezja714
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez lusialusia Pokaż wiadomość
Ja jestem świeżo po weselu mojego kuzyna i po raz kolejny zachwycona oprawą muzyczna zespołu Craaft z Leszna. Grali na moim weselu kilka lat temu i dzięki nim wszyscy goście byli bardzo zadowoleni z zabawy. Tym razem przeszli samych siebie! To co oni wyprawiali wokalnie - głównie dwie wokalistki - to przechodziło najśmielsze oczekiwania. Wszyscy dziwili się dlaczego tak zaje..ście śpiewające dziewczyny marnują się na weselach. Powiększyli skład zespołu o saksofon i akordeon, choć nie wiem dlaczego na ich stronie nie ma takiej informacji. Bawili gości bardzo szerokim i tanecznym repertuarem dla każdego, a wszystko prowadzili jak zwykle ze smakiem i poczuciem humoru. No, na prawdę jestem pod wrażeniem. Ze spokojem mogę Wam polecić ten zespół www.craaft.pl


ika 220 - powyższy zespół craaft grał wczoraj na całej mszy ślubnej mojego kuzyna. Okazuje się że ten nowy muzyk zespołu jest leszczyńskim organistą i pięknie oprawił mszę. Natomiast wspomniane wokalistki śpiewały psalm, ave maria i jeszcze takie pieśni ślubne. Zagrali również na skrzypcach ave maria. Powiem szczerze że nigdy jeszcze nie uczestniczyłam w tak pięknie okraszonej muzyką mszy. A jestem wymagającym krytykiem...

Edytowane przez frezja714
Czas edycji: 2014-10-28 o 10:16
frezja714 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 10:36   #15
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

A ja polecam zespół PLAY z Leszna. Byłam na weselu na którym grali, goście bawili się przy nich wybornie! Świetnie śpiewali, nie pili, nie reklamowali się podczas zabawy, jak to robi niestety zespół Venus. Gdyby nie podpisana umowa z innym zespołem, oczywiście chciałabym właśnie PLAY.
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 10:54   #16
Ayomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Dziewczyny do Naszego dnia jeszcze praktycznie cały rok - 02.08.2014r. na tą chwilę mamy załatwiona salę - Oaza Rydzyna, Kościół, fotografa - P. Wróblewski oraz zespół - FACTORY. Czy na ten czas coś jeszcze powinnam mieć załatwione, coś jeszcze jest tak priorytetowego?
Ayomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 11:49   #17
lusialusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

frezja714 - nie wiem, w której parafii gra. Kuzyn załatwiał oprawę ślubną z zespołem, a nie bezpośrednio z organistą. Oni chyba robią to kompleksowo.
lusialusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 12:17   #18
Agatha0808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Przejrzałam cały wątek i nadal nie mogę zdecydować się na firme 2 w 1 czyli chciałabym mieć jedną firmę, która wykona fotki, jak i nagra fajny film polecacie kogoś konkretnego? Mój budżet ok. 4000
Agatha0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 15:12   #19
frezja714
Przyczajenie
 
Avatar frezja714
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez lusialusia Pokaż wiadomość
frezja714 - nie wiem, w której parafii gra. Kuzyn załatwiał oprawę ślubną z zespołem, a nie bezpośrednio z organistą. Oni chyba robią to kompleksowo.
Skoro robią to kompleksowo, to mam mały problem bo z narzeczonym już wybraliśmy zespół na nasze wesele, SUGAR BAND z Leszna, chyba ,że da się załatwić samą oprawę ślubu. Mimo ,że nie uzyskałam potrzebnych informacji na temat naszego zespołu tutaj ( było trochę opinii na innych stronach), to jednak zdecydowaliśmy się na ten zespół, jesteśmy po rozmowie z szefem zespołu, który okazał się całkiem zakręconym gościem. Po nim wręcz widać, że kocha to co robi, wkładając w swoja pracę całe serce, nie dla kasy choć ona też jest ważna i z tego co widziałam na weselu wszyscy tacy są pozytywnie zakręceni. Wykazują niestwierdzone ADHD ( gdzieś to już słyszałam)

Edytowane przez frezja714
Czas edycji: 2013-08-12 o 15:26
frezja714 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 20:31   #20
zaneta3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

hej, ja w Lesznie kupiłam suknię ślubną na ulicy Wolności 27. Posiadają bogaty wybór.
Osobiście jestem po ślubie, tzn. wymarzony dzień to 27.07.2013r. Było bardzo upalnie. Do kościoła jechaliśmy bryczką, a później samochodzikiem kuzyna, z uwagi na niepotrzebne koszta. Sala PARKOWA BIS w Górze, którą szczerze polecam. Zespół THE BEST z Czerniny (Rudy), fotograf i kamerzysta Wojciech Turek z Rawicza.
Wszystko odbyło się tak jak zaplanowaliśmy.
Zaprezentuje Wam kilka zdjęć sukni, chciałabym oczywiście ją teraz sprzedać.
Cena to 700 zł.


Troszkę o niej opiszę

rozmiar: 36 (suknia pięknie dopasuje się również do rozmiaru 38)
wzrost: 165 cm, obcas butów 5 cm
kolor: biel
stan: bardzo dobry, brak jakichkolwiek śladów użytkowania
tren: brak
GRATIS!!!!!! Do sukni dołączam:
welon: gratis do sukni,
bolero: gratis do sukni,
halkę na kole: gratis do sukni,
kwiat we włosy: gratis
pokrowiec na suknię: gratis.
Witam, mam do zaoferowania cudowną suknie ślubną. Suknia jest w idealnym stanie, kolor - śnieżna biel. Wyczyszczona profesjonalnie, nie potrzebuje żadnych poprawek krawieckich. Założona tylko raz w dniu wesela !!! (lipiec 2013)
Kobiecy krój (Princessa) - Suknia jest dopasowana w talii dzięki czemu pięknie podkreśla figurę. Dekolt sukni w kształcie serca – uroczo prezentuje biust, ozdobiony haftem z koralikami. Suknia bardzo wygodna, materiał nie gniecie się i prezentuje się wyjątkowo.
Dół sukni jest cały haftowany, co nadaje sukni niepowtarzalny wygląd. Cudownie układa się podczas tańca.
Suknia pasuje na osobę noszącą rozmiar 36 i 38 (podszyte zakładki do regulacji: taśma w gorsecie- patrz na zdjęcie). Szyta na 165 cm + 5 cm obcasy.
W komplecie dodatkowo jest bolerko z krótkimi rękawami ozdobiony haftem, welon średniej długości zdobiony kryształkami Swarovskiego – przepiękny efekt refleksów świetlnych! Kwiat do włosów będzie efektownie prezentować się po odczepieniu welonu.
Wartość sukni to 2.350 zł + dodatkowo bolerko 90 zł + welon 180 zł, kwiat we włosy 65 zł, pokrowiec na suknie 17 zł, halka z kołem do sukni 55 zł. Co daję łączną wartość: 2.757 zł.
U mnie całość za 700 zł.
Zapraszam do przymierzania!
W razie pytań proszę pisać na adres mail: zaneta_lipiec@o2.pl
lub dzwonić na nr kom: 661-381-865
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1330452 [1600x1200].jpg (100,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P112233(72) [1600x1200].jpg (63,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P445599 [1600x1200].jpg (161,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1330451 [1600x1200].jpg (69,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG4811 [1600x1200].jpg (136,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1330448 [1600x1200].jpg (159,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1554 [1600x1200].jpg (102,4 KB, 21 załadowań)
zaneta3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 08:21   #21
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Zaneta, to nie allegro.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 08:43   #22
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Dziewczyny a znacie i polecacie jakiegoś kamerzyste?
Fotografa już mam, ale niestety nie w pakiecie 2 w 1
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 13:26   #23
zaneta3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Zaneta, to nie allegro.
Bardzo Was oczywiście przepraszam drogie Panie za umieszczenie tych zdjęć i zaśmiecanie forum. Często tu przebywałam na tym forum przed ślubem i spotkałam się również z takim postami innych dziewczyn.
zaneta3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 14:33   #24
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez zaneta3008 Pokaż wiadomość
Bardzo Was oczywiście przepraszam drogie Panie za umieszczenie tych zdjęć i zaśmiecanie forum. Często tu przebywałam na tym forum przed ślubem i spotkałam się również z takim postami innych dziewczyn.
Po prostu nie wolno tego robić
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 14:34   #25
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Zaneta nie można sprzedawać nic na tym forum także lepiej usuń ten wcześniejszy post

Dziewczyny ja też jestem z okolic Leszna ślub w 2015 tylko widzę, że wątek trochę podumiera

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Przy okazji

Biorę udział w konkursie Garniera, dzisiaj ostatni dzień więc nieskromnie proszę o głosy

https://wizaz.pl/akcje/garnier/ambas...php?pid=740742
zuken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 14:19   #26
tess3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

witam,
mam ślub w przyszłym roku i szukam jakiegoś kwartetu/trio smyczkowego do zagrania podczas ceremonii w kościele. bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniach
tess3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 14:07   #27
Lena_2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Cytat:
Napisane przez dzastta Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie i polecacie jakiegoś kamerzyste?
Fotografa już mam, ale niestety nie w pakiecie 2 w 1

Ja właśnie mam kamerzystę Video Krzyś Rydzyna możesz na fb też znaleźć przykładowe filmy jego i szukam fotografa, może mogłabyś mi swojego polecić?
Lena_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:58   #28
mgmonika1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

Ktoś tu wspomniał o firmie amelia wedding robiącej zaproszenia, winietki, itp.
Zaproszenia robią przepiękne, ale trzeba sobie na nie sporo poczekać. Także biuro obsługi działa masakrycznie, nie można się dodzwonić a do tego jeszcze kłamią.
Nie chce zniechęcać bo zamówione przeze mnie zaproszenia były na prawdę śliczne i wszystkim się podobały ale proponuję założyć sobie trochę więcej czasu na ich realizację, żeby się niepotrzebnie nie denerwować, że nie zdążycie ich rozwieść.
U nas dodatkowo zawiadomienia były z błędem, wymieniono je ale rozdane zostały na prawdę na ostatnią chwilę..
Po tej sytuacji poszukaliśmy tel do właściciela firmy i mąż zadzwonił opowiedzieć mu jakich ma pracowników - może od tego czasu coś się zmieniło.
Pozdrawiam
mgmonika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 08:19   #29
aaagnieszka_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 100
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

ja mam pozytywne doświadczenie z firma amelia wedding. Po namowie moich znajomych, którzy sami skorzystali z ich usług, sami zamówiliśmy u nich zaproszenia. przyszły bez błędów i w terminie wyznaczonym przez biuro. w moim i znajomych imieniu- polecamy amelia wedding
aaagnieszka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 16:50   #30
miccchhh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach cz. II

A ja nie polecam "Wytwórni Zaproszeń" z Leszna, przy ul. Lechickiej. Drogie zaproszenia, termin oczekiwania dłuższy niż Pani zapowiadała, za co nawet nie przeprosiła, a jak przyszłam po zamówienie- podał mi je jakiś przypadkowy Pan, chociaż byłam umówiona... nie otrzymałam rachunku, zawiadomienia źle wykonane, z jakimiś podwójnymi kropkami i zaproszenia też inne niż w projekcie...

Edytowane przez miccchhh
Czas edycji: 2014-03-19 o 12:35
miccchhh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-23 08:59:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.