Zaproszenia- gdzie polecacie kupić? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-06, 17:18   #61
BlutAsiunia
Rozeznanie
 
Avatar BlutAsiunia
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Legnica/ Nurnberg
Wiadomości: 661
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Dziewczyny nie wiem na co się zdecydować i kto mi to zrobi
Proszę o opinie i uwagi a może zmianę . Slub w kolorze pudrowego różu i delikatnego fioletu

A zaproszenia takie mi się podobają


__________________
8.8.2015
BlutAsiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 09:19   #62
BlutAsiunia
Rozeznanie
 
Avatar BlutAsiunia
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Legnica/ Nurnberg
Wiadomości: 661
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez Wande Pokaż wiadomość
Ja polecam stronkę https://spiffystyle.com/
Koleżanka zamawiała u nich cały projekt zaproszeń, winietek i innych rzeczy i powiem szczerze, że sama bym takie chciała baaaardzo kolorowe i śliczne zaproszenia jej zrobili. Wcześniej myślałam, że nie warto przepłacać, bo większość ludzi i tak nie doceni, ale teraz uważam, że jednak warto i sama kolekcjonuję te najładniejsze zaproszenia, które otrzymam w końcu piękne zaproszenia są naszą wizytówką
Ja też tak uważam że zaproszenie świadczy o Młodych i jaki będzie ślub

Wiadomo nie dajmy się zwariować, ale zaproszenia które kosztują 1zł wyglądają źle, bo cena świadczy o materiałach z których są wykonane. Bo wiadomo każdy chce zarobić a nie chcemy przepłacać

I to nieprawda że goście nie zwracają uwagi na zaproszenia
ja osobiście zwracam
Wiadomo że młodym nie powiem tragedia tylko pochwale ale pomyśleć sobie mogę

Cartalia Zaproszenia mają siedziby w kilku miastach Polski może wam się coś spodoba
Wpiszcie tą nazwę na Facebooku to może znajdziecie w swoim regionie

Na pewno jest filia we Wrocławiu i tam będę jechać i zobaczę na żywo jak wyglądają ich zaproszenia
Acha wysyłają też próbki
__________________
8.8.2015
BlutAsiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:56   #63
pannamloda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Witam,


Czy któraś z Was zamawiała zaproszenia w CreoCards ?
Czekam własnie na próbki i chciałam podpytać o opinie o firmie?
pannamloda15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 08:37   #64
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Ja mogę polecić Art Design Studio - zaproszenia może nie po złotówce, ale IMHO warte swojej ceny. Bardzo dobrze wykonane, profesjonalne podejście ekipy i szybka realizacja zamówienia.

My mamy zamawialiśmy takie:

http://www.studio-artdesign.pl/zapro...szczegoly.html
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 08:43   #65
pannamloda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Witam ponownie,


Otrzymałam własnie próbki z Creocards i jestem pozytywnie zaskoczona.

Zaproszenia piękne, elegancie jakość wykonania wysoka
Bardzo oryginalny papier ( jeżeli chodzi o zaproszenia Małgorzata)


Przed większym zamówieniem polecam zakupić próbki
pannamloda15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 07:54   #66
kozuszek_
Raczkowanie
 
Avatar kozuszek_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 434
GG do kozuszek_
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Ja mogę polecić zaproszenia Z-Milosci - brałam i winietki i zaproszenia- nie było kłopotu też z dodrukowaniem winietek 3 dni przed Ślubem... kilka osób potwierdziło na ostatni moment i już bałam się, że nie będzie dla nich winietek ale udało się ekspresowo dostarczyć brakujące prosto do sali weselnej

Zaproszenia brałam te : http://z-milosci.pl/kategoria-produk...and-white/bw1/ i winietki też z tej samej serii

Edytowane przez kozuszek_
Czas edycji: 2014-09-06 o 07:54 Powód: Usunięcie stopki
kozuszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 19:38   #67
silvercold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 233
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Ja jestem średnio zadowolona z usług creocards. Zamawiając tam trzeba mieć świadomość, że za każdą poprawkę w projekcie wymagają dopłaty. Ponadto zamówienie przychodzi niezłożone i samemu trzeba sklejać czy wiązać kokardki. Jeśli komuś nie przeszkadzają ww. wymienione minusy to chcę dodać, że jakość wykonania jest w porządku.
__________________

silvercold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 21:47   #68
cocolili
Przyczajenie
 
Avatar cocolili
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Hej hej! Długi czas temu, kiedy jeszcze nie planowałam ślubu, trafiłam w jednej z reklam jakiejś zagranicznej gazety na piękne zaproszenia w pudełku. Zapisałam kilka zdjęć, jak tylko je odnajdę w czeluściach komputera to podeślę. W każdym razie zaproszenia były dosyć minimalistyczne i bardzo urzekające - każde z nich kwadratowe, z wielkim kwiatem 3d pośrodku, zapakowane w pudełeczko (były różne kolory, choć najlepsza chyba była opcja z kwiatem w kolorze ecru). Pamiętam tyle, że były bardzo drogie, bo po 4-6 funtów.

Szukałam, szukałam i znalazłam takie:
http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/pudelkowe.php

Ciężko trafić na "akurat te", te są i tak całkiem ładne (niektóre wzory), z tym, że nie mam pojęcia jak wygląda z jakością (po Waszych postach wiem, że najlepiej zamówić próbki - nie ma innej rady ). Czy któraś z Was zamawiała z tej strony zaproszenia? Pozdrawiam serdecznie.
cocolili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 11:34   #69
_peachy
Raczkowanie
 
Avatar _peachy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Ja z początku chciałam zamówić z http://projektslub.blogspot.com/, ale wyczytałam w necie, że ludzie płacą za nie nawet 800zł [(z tej racji ich nie polecają) - wiadomo, zależy ile sztuk] , więc siadłam z narzeczonym przed Photoshopem i zaprojektowałam własne I tu pytanie - czy któraś robiła w ten sposób zaproszenia i ile Wam za to wyszło?
__________________
24.06.2009 - tak
17.09.2013 - tak!
27.06.2015 -TAK!



kg: 53 - 52 - 51 -50,5 - 49 - 48

Edytowane przez _peachy
Czas edycji: 2014-09-17 o 11:36
_peachy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 14:35   #70
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez sweetsunday Pokaż wiadomość
My zamawialiśmy w Alma-art zaproszenia z kalką. Wszystkim gościom się bardzo podobają Bardzo dobre wykonanie i miła obsługa
no właśnie ja o nich też myślę, bo bardzo mi się podobają bo są takie inne. Nigdy takich nie dostałam, a ja nie chcę dawać takich jak wszyscy.
Poza tym na plus jest też pod kalką jest czysta kartka a napis dopiero w środku a nie jak w innych kalka i od razu zapisana kartka przez co wszystko się zlewa ze sobą.
A możesz przysłać jakieś swoje zdjęcie?
są takie jak na necie czy na żywo się różnią?
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 16:17   #71
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez _peachy Pokaż wiadomość
Ja z początku chciałam zamówić z http://projektslub.blogspot.com/, ale wyczytałam w necie, że ludzie płacą za nie nawet 800zł [(z tej racji ich nie polecają) - wiadomo, zależy ile sztuk] , więc siadłam z narzeczonym przed Photoshopem i zaprojektowałam własne I tu pytanie - czy któraś robiła w ten sposób zaproszenia i ile Wam za to wyszło?
Robiłam, wyszło mniej niż gdyby chodziło o wycenę z Projekt Slub.
Za wypasione zaproszenia w formacie A5 składane do A6 na pięknym papierze w pełnym kolorze z wkładką informacyjną (A6) wyszło ok. 4 zł za jedną sztukę. Wyszłoby pewnie mniej, gdybym nie nacięła się na jedną drukarnię, w której realizowaliśmy część wydruków - zawyżyli ceny. Nie liczę natomiast czasu spędzonego nad projektem - PŚ dolicza
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 22:48   #72
_peachy
Raczkowanie
 
Avatar _peachy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Robiłam, wyszło mniej niż gdyby chodziło o wycenę z Projekt Slub.
Za wypasione zaproszenia w formacie A5 składane do A6 na pięknym papierze w pełnym kolorze z wkładką informacyjną (A6) wyszło ok. 4 zł za jedną sztukę. Wyszłoby pewnie mniej, gdybym nie nacięła się na jedną drukarnię, w której realizowaliśmy część wydruków - zawyżyli ceny. Nie liczę natomiast czasu spędzonego nad projektem - PŚ dolicza
Kochana, a co z kopertami? Udało Ci się gdzieś kupić w formacie A6? Moje zapro robię w formacie 10cm x 14cm (A6 ma chyba 10,5 x 14,8 cm), ale chyba dostosuję do a6, bo potem będzie tylko niepotrzebne docinanie
__________________
24.06.2009 - tak
17.09.2013 - tak!
27.06.2015 -TAK!



kg: 53 - 52 - 51 -50,5 - 49 - 48

Edytowane przez _peachy
Czas edycji: 2014-09-17 o 22:55
_peachy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 10:10   #73
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez _peachy Pokaż wiadomość
Kochana, a co z kopertami? Udało Ci się gdzieś kupić w formacie A6? Moje zapro robię w formacie 10cm x 14cm (A6 ma chyba 10,5 x 14,8 cm), ale chyba dostosuję do a6, bo potem będzie tylko niepotrzebne docinanie
Myślę, że nawet bez docinania będą dobre. Co do kopert - rzadko widuję koperty w formacie A6, raczej C6 (one są dostosowane do kartek A6 - zerknij tutaj). Nie ma problemu z kupieniem ich stacjonarnie lub przez all ("koperta ozdobna").
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 10:56   #74
_peachy
Raczkowanie
 
Avatar _peachy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Super, dzięki za poradę!
A, i widzę, że też jesteś z Krakowa - możesz mi powiedzieć, w której drukarni się tak nacięłaś?
__________________
24.06.2009 - tak
17.09.2013 - tak!
27.06.2015 -TAK!



kg: 53 - 52 - 51 -50,5 - 49 - 48
_peachy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:15   #75
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

_peachy Średnio polecam drukarnię Nana - doliczyli mi 30% za cięcie papieru (wcześniej tam sporo drukowałam, nie było takiej opłaty, dowiedziałam się przy odbiorze ). Za to bardzo sobie chwalę Kolory24 - za jakość wydruku, papiery, obsługę (drukowałam tam już winietki, menu i zawieszki na wódkę).
Co do kopert - przydadzą Ci się te dwa namiary - ArtPasje - niestandardowe koperty oraz sklep papierniczy na Librowszczyźnie (spory wybór, ale drogo).
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-09-18 o 11:16
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 22:13   #76
_peachy
Raczkowanie
 
Avatar _peachy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cornflower, a czy Twoje zaproszenia były przycinane w rogach? Chciałabym takie zaokrąglone rogi, ale nie wiem, czy drukarnia mi to zrobi
Dziękuję Ci jeszcze raz za info
__________________
24.06.2009 - tak
17.09.2013 - tak!
27.06.2015 -TAK!



kg: 53 - 52 - 51 -50,5 - 49 - 48
_peachy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 10:07   #77
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Nie, były prostokątne. Takie rzeczy mogą wyciąć Ci w drukarni ( jak zaprojektujesz specjalny wykrojnik - ja np. nie umiem - wyższa szkoła jazdy dla mnie ). Możesz też zapytać w drukarni o wykonanie takiego wykrojnika za opłatą lub dorobienie go do Twojego projektu.
Wiem też, że są akcesoria do scrapbookingu, które mogą to zrobić - popytaj bardziej wtajemniczonych dziewczyn w wątku o ślubnym DYI
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 17:51   #78
kozuszek_
Raczkowanie
 
Avatar kozuszek_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 434
GG do kozuszek_
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Rogi można spokojnie zrobić bez wykrojników - każda drukarnia powinna mieć "zaokrąglacz" do rogów (taka maszynka jak dziurkacz).

Jeśli ktoś potrzebuje to mogę same rogi też pociąć (druk też zrobię taniej i lepiej jak na domowej drukarce )
kozuszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 12:55   #79
andromacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 59
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez BlutAsiunia Pokaż wiadomość

A zaproszenia takie mi się podobają


Zaproszenia bezapelacyjnie przepiękne, jednak na pewno bardzo kosztowne w wykonaniu. Dużo wg mnie zależy od tego jak duże ma się wesele, czy się preferuje klasykę, coś śmiesznego, kolorowego czy też przepych. Nie zgodzę się natomiast z opiniami, że zaproszenia za 1 zł z allegro to zawsze dramat, ponieważ sama zamówiłam dokładnie te: http://allegro.pl/expres-zaproszenia...598980381.html (wybiera się rodzaj nadruków, ozdób, czcionkę i teksty) i przyszły mi pięknie wykonane, z grubego papieru, wszystko idealnie wydrukowane. Przede wszystkim czytajcie komentarze do konkretnego modelu zaproszeń, bo ja się z nich właśnie u innych sprzedających dowiedziałam, że np. zaproszenia zostały wykonane z bardzo cienkiego i byle jakiego papieru.

Mój (już) mąż dostał natomiast 2-3 lata temu zaproszenie na ślub, za które wiem, że PM zapłacili około 10 zł za sztukę i było po prostu paskudne, choć pewnie to kwestia gustu (podłużna koperta, z której za wstążeczkę wyciągało się zaproszenie, kolorystyka perłowa z dodatkiem seledynu, litery czarne, wyglądało to po prostu smutno).

Reasumując, ja polecam allegro jak najbardziej, tam też, ale już u innego sprzedające, zamówiłam winietki i menu dla gości (początkowo tego nie planowaliśmy, ale udało się wszystko idealnie zgrać w jednym stylu), łącznie za wszystko zapłaciliśmy 200 zł, a jakbyśmy od razu to zaplanowali, to wyszłoby 120-140 zł.
andromacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-23, 09:40   #80
roksana89
Rozeznanie
 
Avatar roksana89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 913
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez andromacha Pokaż wiadomość
Zaproszenia bezapelacyjnie przepiękne, jednak na pewno bardzo kosztowne w wykonaniu. Dużo wg mnie zależy od tego jak duże ma się wesele, czy się preferuje klasykę, coś śmiesznego, kolorowego czy też przepych. Nie zgodzę się natomiast z opiniami, że zaproszenia za 1 zł z allegro to zawsze dramat, ponieważ sama zamówiłam dokładnie te: http://allegro.pl/expres-zaproszenia...598980381.html (wybiera się rodzaj nadruków, ozdób, czcionkę i teksty) i przyszły mi pięknie wykonane, z grubego papieru, wszystko idealnie wydrukowane. Przede wszystkim czytajcie komentarze do konkretnego modelu zaproszeń, bo ja się z nich właśnie u innych sprzedających dowiedziałam, że np. zaproszenia zostały wykonane z bardzo cienkiego i byle jakiego papieru.

Mój (już) mąż dostał natomiast 2-3 lata temu zaproszenie na ślub, za które wiem, że PM zapłacili około 10 zł za sztukę i było po prostu paskudne, choć pewnie to kwestia gustu (podłużna koperta, z której za wstążeczkę wyciągało się zaproszenie, kolorystyka perłowa z dodatkiem seledynu, litery czarne, wyglądało to po prostu smutno).

Reasumując, ja polecam allegro jak najbardziej, tam też, ale już u innego sprzedające, zamówiłam winietki i menu dla gości (początkowo tego nie planowaliśmy, ale udało się wszystko idealnie zgrać w jednym stylu), łącznie za wszystko zapłaciliśmy 200 zł, a jakbyśmy od razu to zaplanowali, to wyszłoby 120-140 zł.
Sprawa wyglada tak ze kazdy ma inny gust. Kazdemu co innego sie podoba. Cos co dla jednego jest okropne moze byc dla mlodych idealne. Uwazam ze zaproszenia wybieraja mlodzi takie jak im sie podobaja i nie mozna ocenac ze obrzydliwe. Mi osobiscie sie nie podobaja ale nie mam zamiaru ich oceniac bo poprostu nie sa s moim guscie. Z drugiej strony mowienie ze zaproszenie musi byc drogie to tez jakos dla mnie bezsensu. Drogie nie znaczy najlepsze.
__________________
"Dobrze, że jesteś, każdego dnia. Łatwiej powietrze dzielić na dwa..."



30.05.2015




roksana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 16:08   #81
andromacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 59
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Pisząc, że zaproszenia były paskudne dodałam, że jest to kwestia gustu, a skoro ja napisałam posta, to zapewne mojego , jednak na pewno PM się podobały, skoro jest wybrali. Z zaproszeniami jest jak ze wszystkim na weselu - zawsze coś komuś się będzie nie podobało. Jest na rynku wiele modeli zaproszeń i tych skromniejszych i tych bardziej zdobionych, a na allegro często można i jedne i drugie zamówić taniej niż w punkcie stacjonarnym, tyle .
andromacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 11:45   #82
BlutAsiunia
Rozeznanie
 
Avatar BlutAsiunia
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Legnica/ Nurnberg
Wiadomości: 661
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez andromacha Pokaż wiadomość
Zaproszenia bezapelacyjnie przepiękne, jednak na pewno bardzo kosztowne w wykonaniu. Dużo wg mnie zależy od tego jak duże ma się wesele, czy się preferuje klasykę, coś śmiesznego, kolorowego czy też przepych. Nie zgodzę się natomiast z opiniami, że zaproszenia za 1 zł z allegro to zawsze dramat, ponieważ sama zamówiłam dokładnie te: http://allegro.pl/expres-zaproszenia...598980381.html (wybiera się rodzaj nadruków, ozdób, czcionkę i teksty) i przyszły mi pięknie wykonane, z grubego papieru, wszystko idealnie wydrukowane. Przede wszystkim czytajcie komentarze do konkretnego modelu zaproszeń, bo ja się z nich właśnie u innych sprzedających dowiedziałam, że np. zaproszenia zostały wykonane z bardzo cienkiego i byle jakiego papieru.

Mój (już) mąż dostał natomiast 2-3 lata temu zaproszenie na ślub, za które wiem, że PM zapłacili około 10 zł za sztukę i było po prostu paskudne, choć pewnie to kwestia gustu (podłużna koperta, z której za wstążeczkę wyciągało się zaproszenie, kolorystyka perłowa z dodatkiem seledynu, litery czarne, wyglądało to po prostu smutno).

Reasumując, ja polecam allegro jak najbardziej, tam też, ale już u innego sprzedające, zamówiłam winietki i menu dla gości (początkowo tego nie planowaliśmy, ale udało się wszystko idealnie zgrać w jednym stylu), łącznie za wszystko zapłaciliśmy 200 zł, a jakbyśmy od razu to zaplanowali, to wyszłoby 120-140 zł.
Te zaproszenia totalnie mi się nie podobają a widać u tego wykonawcy że wydruk nie jest dobry bo przebijają białe ślady sorry Tania Tragedia a na tej gównianej stronie nic nie zamawiam bo się kilka razy sparzyłam
Inne dziewczyny też odradzają allegro bo mówią ze są złej jakości
__________________
8.8.2015
BlutAsiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 22:16   #83
andromacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 59
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cóż, jak widać "Tania Tragedia" wystarczyła mi do szczęścia . A tak bardziej serio - nie patrzyłam jak to wygląda obecnie na stronie, ale te, które mi przyszły były wydrukowane idealnie. I jeśli już, to raczej nie sparzyłaś się na stronie allegro.pl, tylko na konkretnych sprzedających.
andromacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 10:17   #84
JRW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Oryginale zaproszenia powinny mieć ciekawy tekst.
Wystarczy napisać do jakiegoś copywritera, a on wymyśli coś rewelacyjnego.
Nie wiem czy to drogi interes czy nie, ale zapytać o cenę takiego tekstu zawsze warto. Np. tu ktoś ma w usługach pakiet xxx

A potem idziesz z własnym tekstem do sklepu luba zamawiasz na allegro wybrany wzór i gotowe.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-11-18 o 15:37 Powód: link
JRW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 14:25   #85
roksana89
Rozeznanie
 
Avatar roksana89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 913
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez andromacha Pokaż wiadomość
Cóż, jak widać "Tania Tragedia" wystarczyła mi do szczęścia . A tak bardziej serio - nie patrzyłam jak to wygląda obecnie na stronie, ale te, które mi przyszły były wydrukowane idealnie. I jeśli już, to raczej nie sparzyłaś się na stronie allegro.pl, tylko na konkretnych sprzedających.

Najwazniejsze żeby Wam pasowały. Jak wiadomo zawsze jakaś "miła koleżanka" albo "mniej lubiana daleka ciocia" powie że coś ejst nie tak ale kto by się tym przejmował! Ślub jest dla Młodych i nigdy nie dam sobie wmówić że jest inaczej
__________________
"Dobrze, że jesteś, każdego dnia. Łatwiej powietrze dzielić na dwa..."



30.05.2015




roksana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 19:27   #86
paulinaqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cześć

Ja zaproszenia znalazłam w internecie. Trochę bałam się zamawiać, ale na szczęście okazało się, że użytkownik ma sklep w Krakowie więc pojechałam na miejsce i tam zamówiłam Bardzo ładne, kremowo-złote, takie eleganckie, ręcznie robione. Polecam bo czekałam tylko 3 dni, a były starannie zrobione. Podaję linka do ich strony.

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-11-18 o 15:38 Powód: link
paulinaqwerty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 21:39   #87
BlutAsiunia
Rozeznanie
 
Avatar BlutAsiunia
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Legnica/ Nurnberg
Wiadomości: 661
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Dziewczyny byłam na targach w ord nerach oglądaliśmy zaproszenia
I eliminowaliśmy te z którymi mogłoby się coś stać podczas podróży pocztą, przygniecione dużą stertą listów

-te z kalkami wyglądały jak śmieci takie jakieś wymięte więc na wstępie odpadły (strasznie się zagniatały bardzo delikatne)

-te z kokardkami byłyby ładne gdyby nie te kokardki spłaszczone więc też odparły

- te z klamrami i tasiemką (strasznie byłam na nie napalona ) też odpadły tasiemka luźna a klamrę można było przesuwać

- A takie co są wyciągane z kieszonki to kieszonka z dobrego papieru ale wyciągana kartka z takiego cieniutkiego (zwróćcie uwagę przy zamawianiu tego typu zaproszeń)

To są moje spostrzeżenia po obejrzeniu na żywo ok 800 rodzajów
__________________
8.8.2015
BlutAsiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 23:03   #88
Marta Adamska
Przyczajenie
 
Avatar Marta Adamska
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Dlatego ważne jest przed kupnem wszystkich zaproszeń i dodatków, zamówić próbki. My kupiliśmy próbki i dokładnie wiemy czego możemy się spodziewać. Bo faktycznie można być rozczarowanym efektem kupna kota w worku

pozdrawiam Marta

Cytat:
Napisane przez BlutAsiunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam na targach w ord nerach oglądaliśmy zaproszenia
I eliminowaliśmy te z którymi mogłoby się coś stać podczas podróży pocztą, przygniecione dużą stertą listów

-te z kalkami wyglądały jak śmieci takie jakieś wymięte więc na wstępie odpadły (strasznie się zagniatały bardzo delikatne)

-te z kokardkami byłyby ładne gdyby nie te kokardki spłaszczone więc też odparły

- te z klamrami i tasiemką (strasznie byłam na nie napalona ) też odpadły tasiemka luźna a klamrę można było przesuwać

- A takie co są wyciągane z kieszonki to kieszonka z dobrego papieru ale wyciągana kartka z takiego cieniutkiego (zwróćcie uwagę przy zamawianiu tego typu zaproszeń)

To są moje spostrzeżenia po obejrzeniu na żywo ok 800 rodzajów
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Marta Adamska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 10:03   #89
sharonth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Dziewczyny to ja zrobię małą reklamę Polecam stronę www.loveprints.pl oryginalne i niezaprzeczalnie piękne zaproszenie. Dziewczyna maluje projekty akwarelą i ma do tego niesamowitą zdolność. No i do tego można zamówić próbki, żeby nie kupować kota w worku. Zobaczcie same











sharonth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 19:44   #90
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Kurczę dziewczyny zamówiliśmy zaproszenia na Amelia Wedding, choć trochę się bałam (z uwagi na ich dość nieciekawą opinię w internecie), ale naszukaliśmy się po wielu innych stronach i tylko tamte nam się tak w 100% podobały no i miały super cenę. Postanowiliśmy w sumie zaryzykować, bo zaproszenia potrzebujemy dopiero na grudzień (wtedy w święta będzie jedyna okazja porozdawać u rodziny D. bo wszyscy z całej Polski będą zebrani w jednym miejscu) a kiepskie opinie dotyczyły przede wszystkim złego kontaktu z firmą, grafikiem, czekaniem dłuuugim na realizację zamówienia itd. Same zaproszenia (jak już w końcu podochodziły do ludzi) były chwalone, że ładnie wykonane i dobrej jakości. Postanowiliśmy więc zamówić teraz i niech sobie idą byleby do grudnia przyszły.

No i miłe zaskoczenie, nie wiem czy to sezon przedślubny teraz akurat taki martwy czy jak ale zamówienie złożyliśmy w niedzielę wieczorem, już w poniedziałek przed południem odezwał się do nas mailowo przydzielony nam grafik z pierwszym wstępnym projektem zaproszenia, wprowadzaliśmy jeszcze drobne zmiany 2 razy i za każdym razem szybki kontakt, błyskawiczna reakcja, cierpliwość na maxa i w sumie po 1,5 tygodnia od złożenia zamówienia zaproszenia doszły.

Mam nadzieję, że gdzieś w kwietniu tak samo sprawnie pójdzie nam zamówienie i odbiór winietek z kolekcji tej co zaproszenia
Jakby któraś się wahała i zastanawiała nad tymi zaproszeniami to ja serdecznie polecam. Bo ceny mają nie z kosmosu a i ofertę bogatą. Jakby któraś była zainteresowana real foto zaproszeń to mogę zrobić i wkleić.
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-14 13:22:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.