25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-24, 13:34   #3481
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Dziewczyny jakie są wasze ulubione domowe maseczki? ja najbardziej lubię spirulinę z jogurtem naturalnym, po innych jakoś nie widzę efektów
U mnie po wczoraj tylko jeden nieprzyjaciel się pojawił, więc nie jest źle, gdybym całkowicie odrzuciła śmieciowe jedzenie to pewnie nic by mi nie wyskakiwało, ale pozwalam sobie tylko w soboty, za bardzo kocham fastfoody na szczęście nie ciągnie mnie do slodkiego wcale
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 21:48   #3482
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

70/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 23:50   #3483
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

7/25
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 10:30   #3484
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Schwoopsie Pokaż wiadomość


Witamy! Mam tak samo. Z wyciskania już się chyba wyleczyłam, ale ciągle łapię się na jakimś podpieraniu głowy albo coś. A czy u ciebie na stan cery ma wpływ to, na której stronie śpisz? Bo czytałam gdzieś, że to może być istotne, ale ja u siebie niczego takiego nie zauważyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też kompletnie tutaj nie widzę zależności, może to dlatego, że bardzo często zmieniam pościel


Sobota 2/25
Niedziela 3/25


Zapomniałam o jeszcze jednym istotnym czynniku... Psie liżącym mnie po twarzy Ciołek mnie w ten sposób budzi jak chce na siku w nocy
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 10:45   #3485
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

[1=1b006c1cc4b33fb32b0a741 c96d131cb0dc83f78_5f5d531 644303;84395196]Też kompletnie tutaj nie widzę zależności, może to dlatego, że bardzo często zmieniam pościel


Sobota 2/25
Niedziela 3/25


Zapomniałam o jeszcze jednym istotnym czynniku... Psie liżącym mnie po twarzy Ciołek mnie w ten sposób budzi jak chce na siku w nocy [/QUOTE]Ja zmieniam pościel co tydzień, więc chyba dosyć często, może to ma jakiś wpływ. Ja nie mam psa, ale mam dwa koty, z których jeden ciągle pakuje mi się na ręce i czasem przez moją nieuwagę zawadzi mi futrem o twarz, ale bez przesady, to chyba nie jest powodem moich problemów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 14:47   #3486
asperabl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

2/25
asperabl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 15:20   #3487
JinMaoFeng
Przyczajenie
 
Avatar JinMaoFeng
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 12
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

1/25

Już jestem po najgorszych stresach. Klima 18-godzinna w samochodzie zrobiła masakrę. 3 dni leciałam rano i wieczorem na 7 skin method, to jakoś się to nawodniło. Dziś już jest nieźle! I przede wszystkim mniej stresów, a to najlepszy kosmetyk.
Przyszło mi zamówienie z BU, więc sobie mieszam :3
JinMaoFeng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 21:21   #3488
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

8/25


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 21:32   #3489
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

71/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 10:46   #3490
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez JinMaoFeng Pokaż wiadomość
1/25

Już jestem po najgorszych stresach. Klima 18-godzinna w samochodzie zrobiła masakrę. 3 dni leciałam rano i wieczorem na 7 skin method, to jakoś się to nawodniło. Dziś już jest nieźle! I przede wszystkim mniej stresów, a to najlepszy kosmetyk.
Przyszło mi zamówienie z BU, więc sobie mieszam :3


Pochwal się co tam kupiłaś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 20:58   #3491
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

72/25! Matko, ile to już dni bez wyciskania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 21:11   #3492
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

9/25 jak dobije 25 dni to wstawiam zdjęcie, moja twarz w końcu wyglada dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 21:18   #3493
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

10/25 <3
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 21:27   #3494
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

73/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 19:36   #3495
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

11/25
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 19:42   #3496
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

74/25! Zjadłam dziś pizzę, teraz żyję w niepewności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 22:43   #3497
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

75/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 23:23   #3498
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

12/25 Nie mogę uwierzyć, że połowa już za mną
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 20:34   #3499
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

73/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-30, 22:18   #3500
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

13/25 i mnie wysyłało...i tylko ciagle lewy policzek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 20:31   #3501
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

No i poległam.. miałam takie odstające gule, które aż się prosiły o wyciśnięcie i od razu strzeliły... cieszę się, ze nie zmasakrowałam sobie całej twarzy tylko te dojrzałe, niektóre były od ponad tygodnia, wiec nie wiem czy w ogóle by się wchłonęły... teraz trochę mi szkoda bo wytrzymałam 2 tygodnie, ale miałam cały policzek i żuchwę w wielkich gulach... pociesz mnie ktoś, bo się całkiem zdoluje
0/25


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 10:27   #3502
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez kali55 Pokaż wiadomość
No i poległam.. miałam takie odstające gule, które aż się prosiły o wyciśnięcie i od razu strzeliły... cieszę się, ze nie zmasakrowałam sobie całej twarzy tylko te dojrzałe, niektóre były od ponad tygodnia, wiec nie wiem czy w ogóle by się wchłonęły... teraz trochę mi szkoda bo wytrzymałam 2 tygodnie, ale miałam cały policzek i żuchwę w wielkich gulach... pociesz mnie ktoś, bo się całkiem zdoluje
0/25


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]No co ty, nie przejmuj się! Zanim mi się udało wytrzymać te kilkadziesiąt dni, miałam kilka podejść, aż w końcu postanowiłam sobie, że nieważne, co będę miała na twarzy, nie ruszę tego. Wiem, że to jest ciężkie, nawet bardzo, ale wolę nie wyciskać i poczekać, aż zniknie, niż wyciskać, licząc się z tym, że na miejsce tej jednej krostki wskoczy mi pięć kolejnych. Nie wiem, czy u ciebie też tak jest, ale u mnie nie da się tego uniknąć. Ale powtarzam - nic się nie stało, każdy może mieć gorszy dzień lub wyjątkowo nieciekawą sytuację na twarzy. Nie przejmuj się, zaczynaj od nowa z przekonaniem, że tym razem na pewno się uda!
74/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 18:38   #3503
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Schwoopsie Pokaż wiadomość
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No co ty, nie przejmuj się! Zanim mi się udało wytrzymać te kilkadziesiąt dni, miałam kilka podejść, aż w końcu postanowiłam sobie, że nieważne, co będę miała na twarzy, nie ruszę tego. Wiem, że to jest ciężkie, nawet bardzo, ale wolę nie wyciskać i poczekać, aż zniknie, niż wyciskać, licząc się z tym, że na miejsce tej jednej krostki wskoczy mi pięć kolejnych. Nie wiem, czy u ciebie też tak jest, ale u mnie nie da się tego uniknąć. Ale powtarzam - nic się nie stało, każdy może mieć gorszy dzień lub wyjątkowo nieciekawą sytuację na twarzy. Nie przejmuj się, zaczynaj od nowa z przekonaniem, że tym razem na pewno się uda!
74/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



Dziękuje bardzo, podnioslas mnie na duchu ❤️ u mnie na szczęście nie pojawiają się kolejne jak wycisnę, mam nadzieje, ze tym razem się uda, byłam dzisiaj w aptece i kupiłam sobie kolejny wysuszacz na te dziady tylko powiedz jak sobie radzisz gdy masz już na wierzchu białego zaskornika albo pryszcza? I w dodatku masz ważne wyjście czy coś..? Dla mnke właśnie to jest najgorsze
1/25


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 20:44   #3504
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez kali55 Pokaż wiadomość
No co ty, nie przejmuj się! Zanim mi się udało wytrzymać te kilkadziesiąt dni, miałam kilka podejść, aż w końcu postanowiłam sobie, że nieważne, co będę miała na twarzy, nie ruszę tego. Wiem, że to jest ciężkie, nawet bardzo, ale wolę nie wyciskać i poczekać, aż zniknie, niż wyciskać, licząc się z tym, że na miejsce tej jednej krostki wskoczy mi pięć kolejnych. Nie wiem, czy u ciebie też tak jest, ale u mnie nie da się tego uniknąć. Ale powtarzam - nic się nie stało, każdy może mieć gorszy dzień lub wyjątkowo nieciekawą sytuację na twarzy. Nie przejmuj się, zaczynaj od nowa z przekonaniem, że tym razem na pewno się uda!
74/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dziękuje bardzo, podnioslas mnie na duchu ️ u mnie na szczęście nie pojawiają się kolejne jak wycisnę, mam nadzieje, ze tym razem się uda, byłam dzisiaj w aptece i kupiłam sobie kolejny wysuszacz na te dziady tylko powiedz jak sobie radzisz gdy masz już na wierzchu białego zaskornika albo pryszcza? I w dodatku masz ważne wyjście czy coś..? Dla mnke właśnie to jest najgorsze
1/25


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Nie ma sprawy, po to właśnie jest ten wątek! No, to chociaż masz tyle szczęście, że nie robią ci się nowe, więc tym bardziej nie masz co się przejmować ostatnim incydentem, tym razem się uda Ja czasem po prostu paćkam takiego syfa podkładem, wiem, że nadal będzie odstawał, ale przynajmniej nie będzie już tak wkurzająco biały, a przez to - widoczny. Ale zazwyczaj nic z tym nie robię, po prostu wychodzę, jeszcze nikt nigdy nie zwymiotował na mój widok, więc nie jest źle, hahaha Zdaję sobie sprawę z tego, że na początku może być ciężko, bo zamiast myśleć o spotkaniu, cały czas ma się przed oczami tego pryszcza, ale sądzę, że warto spróbować. Ogólnie staram się używać jak najmniej kosmetyków, maluję tylko oczy, bo wiem, że skóra musi oddychać. Ostatnio u mnie nie jest tak źle *tfu-tfu*, chociaż mam pełno małych krostek widocznych jedynie pod światło, ale walczę z tym!
75/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 00:44   #3505
Felis Nigra
Raczkowanie
 
Avatar Felis Nigra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 47
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cześć dziewczyny
Ostatni raz pisałam w tym wątku (a raczej w jego starszej edycji) w 2014 roku
Od dwóch lat cieszę się czystą buzią - bez żadnych nawrotów trądziku! <3 Dawno nie wchodziłam na wizaz, wróciłam dosłownie przypadkiem. Przypomniałam sobie o tym wątku i stwierdziłam, że muszę podzielić się z Wami swoją historią, bo może którejś z Was pomogę =) <3



1. Przede wszystkim zmieniłam całkowicie produkty do pielęgnacji - z drogerii, na produkty oparte o naturalne składniki, bez parabenów, olejów mineralnych (parafina !! to pochodna ropy naftowej!!), SLS-ów i innych chemicznych syfów (+ nie są testowane na zwierzętach <3)

2.Wdrożyłam detoks i suplementację
3. Zmieniłam trochę dietę (u mnie sprawdziła się dieta zgodna z grupą krwi pod kątem alergii - jest taka książka], gr. 0, czyli eliminacja mąki (głównie pieczywa) i nabiału.


Buzię z tragedii "wyczyściłam" w pół roku!! a efekt przed i po widzicie na moim zdjęciu profilowym (mogę podesłać zdjęcia na priv, jeżeli profilowe nie jest dobrze widoczne)


Jeżeli któraś z Was chce spróbować - ze szczerego serca polecam! <3 Bo jeżeli mi pomogło to dlaczego Wam by miało nie pomóc - myślę, że zawsze warto po prostu spróbować


Pozdrawiam Was ciepło i życzę wytrwałości i cierpliwości w walce o piękną skórę! =)
Felis Nigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 11:57   #3506
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Schwoopsie tym razem dam radę!<3 a powiedz mi jak sobie radzisz z wągrami na nosie? :/ Po obserwacji zauważyłam, że wyskakuje mi coś jak zjem śmieciowe jedzenie..ale jak żyć? i tak się staram, zjem tylko coś na weekend, nie wyobrażam sobie cały czas żyć na owocach i warzywach..

Felis Nigra hej! super, że Ci się udało pokonać trądzik, powiedziałabyś coś więcej o pielęgnacji? zdjęcia mile widziane ja też przeszłam na naturalną pielęnację, ale szczerze nie wiem czy jest dobra... może pomogłabyś mi coś doradzić? oraz jaką suplementacje zażywasz? <3
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 11:57   #3507
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Schwoopsie tym razem dam radę!<3 a powiedz mi jak sobie radzisz z wągrami na nosie? :/ Po obserwacji zauważyłam, że wyskakuje mi coś jak zjem śmieciowe jedzenie..ale jak żyć? i tak się staram, zjem tylko coś na weekend, nie wyobrażam sobie cały czas żyć na owocach i warzywach..

Felis Nigra hej! super, że Ci się udało pokonać trądzik, powiedziałabyś coś więcej o pielęgnacji? zdjęcia mile widziane ja też przeszłam na naturalną pielęnację, ale szczerze nie wiem czy jest dobra... może pomogłabyś mi coś doradzić? oraz jaką suplementacje zażywasz? <3
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 11:58   #3508
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Schwoopsie tym razem dam radę!<3 a powiedz mi jak sobie radzisz z wągrami na nosie? :/ Po obserwacji zauważyłam, że wyskakuje mi coś jak zjem śmieciowe jedzenie..ale jak żyć? i tak się staram, zjem tylko coś na weekend, nie wyobrażam sobie cały czas żyć na owocach i warzywach..

Felis Nigra hej! super, że Ci się udało pokonać trądzik, powiedziałabyś coś więcej o pielęgnacji? zdjęcia mile widziane ja też przeszłam na naturalną pielęnację, ale szczerze nie wiem czy jest dobra... może pomogłabyś mi coś doradzić? oraz jaką suplementacje zażywasz? <3
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 11:59   #3509
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Nie ma sprawy, po to właśnie jest ten wątek! No, to chociaż masz tyle szczęście, że nie robią ci się nowe, więc tym bardziej nie masz co się przejmować ostatnim incydentem, tym razem się uda Ja czasem po prostu paćkam takiego syfa podkładem, wiem, że nadal będzie odstawał, ale przynajmniej nie będzie już tak wkurzająco biały, a przez to - widoczny. Ale zazwyczaj nic z tym nie robię, po prostu wychodzę, jeszcze nikt nigdy nie zwymiotował na mój widok, więc nie jest źle, hahaha Zdaję sobie sprawę z tego, że na początku może być ciężko, bo zamiast myśleć o spotkaniu, cały czas ma się przed oczami tego pryszcza, ale sądzę, że warto spróbować. Ogólnie staram się używać jak najmniej kosmetyków, maluję tylko oczy, bo wiem, że skóra musi oddychać. Ostatnio u mnie nie jest tak źle *tfu-tfu*, chociaż mam pełno małych krostek widocznych jedynie pod światło, ale walczę z tym!
75/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Schwoopsie tym razem dam radę!<3 a powiedz mi jak sobie radzisz z wągrami na nosie? :/ Po obserwacji zauważyłam, że wyskakuje mi coś jak zjem śmieciowe jedzenie..ale jak żyć? i tak się staram, zjem tylko coś na weekend, nie wyobrażam sobie cały czas żyć na owocach i warzywach..
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 12:02   #3510
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Schwoopsie Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo, podnioslas mnie na duchu ️ u mnie na szczęście nie pojawiają się kolejne jak wycisnę, mam nadzieje, ze tym razem się uda, byłam dzisiaj w aptece i kupiłam sobie kolejny wysuszacz na te dziady tylko powiedz jak sobie radzisz gdy masz już na wierzchu białego zaskornika albo pryszcza? I w dodatku masz ważne wyjście czy coś..? Dla mnke właśnie to jest najgorsze
1/25


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie ma sprawy, po to właśnie jest ten wątek! No, to chociaż masz tyle szczęście, że nie robią ci się nowe, więc tym bardziej nie masz co się przejmować ostatnim incydentem, tym razem się uda Ja czasem po prostu paćkam takiego syfa podkładem, wiem, że nadal będzie odstawał, ale przynajmniej nie będzie już tak wkurzająco biały, a przez to - widoczny. Ale zazwyczaj nic z tym nie robię, po prostu wychodzę, jeszcze nikt nigdy nie zwymiotował na mój widok, więc nie jest źle, hahaha Zdaję sobie sprawę z tego, że na początku może być ciężko, bo zamiast myśleć o spotkaniu, cały czas ma się przed oczami tego pryszcza, ale sądzę, że warto spróbować. Ogólnie staram się używać jak najmniej kosmetyków, maluję tylko oczy, bo wiem, że skóra musi oddychać. Ostatnio u mnie nie jest tak źle *tfu-tfu*, chociaż mam pełno małych krostek widocznych jedynie pod światło, ale walczę z tym!
75/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



Tym razem dam radę!❤️ a powiedz mi jak sobie radzisz z wagrami na nosie? Po obserwacji cery zauważyłam, ze wyskakuje mi tylko coś jak zjem śmieciowe jedzenie, ale jak żyć? I tak się staram, zjem tylko coś na weekend, ale nie wyobrażam sobie cały czas żyć na owocach i warzywach..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-05 21:29:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.