Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-04, 08:16   #61
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Akane salon znajduje się na Więckowskiego 6. Trzeba skoczyć gdzieś pod koniec stycznia ponieważ nowa kolekcja ma wejść. Ceny sukien kształtują się od 1200 - 2100 zł.
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 08:19   #62
AgataT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Witam.
Akane - rzeczywiście ślub w Katedrze kosztuje 500 zł i cena ta nie podlega negocjacjom. Oprócz tego płacisz 50 zł za wygłoszenie zapowiedzi i kolejne ileś tam za zapowiedzi w parafii drugiej osoby. Za organistę też oczywiście płacisz, ale u mnie będzie na ślubie śpiewała koleżanka, która go zna, więc to ona bedzie z nim wszystko ustalać. A co do dekoracji - to właściwie nie wiem... Ksiądz mówił nam, że po pierwsze, dekoracja Kościoła jest już "w cenie", tzn w tych 500 zł, a po drugie, że 14 stycznia jeszcze będą dekoracje świąteczne, co trochę załatwia sprawę. I tak ostatnie szczegóły ustalasz w Kościele już w tygodniu ślubu, bo dopiero wtedy idziesz płacić i ze świadkami, więc wtedy też jest pora na ostateczne dogadanie się. Na pewno dam znać, jak to jest w rzeczywistości...
Teraz jesteśmy na etapie dopinania różnych spraw (wszystkie szczegóły w restauracji, zakup alkoholu), a ja już się strasznie denerwuję, czy aby wszystko się uda...
Trzymajcie kciuki...
Agata
AgataT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 08:59   #63
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

aguśkaN: a czasem nie Więckowskiego 3? Bo tam jest Salon Sukien Ślubnych Barbara... Zresztą chyba w końcu się przełamię i skoczę pomierzyć kiecki, bo to do sukni dobiera się całą resztę. Wypadałoby wreszcie tę suknię sobie znaleźć...

AgataT: nam ksiądz powiedział, że w cenie ślubu jest tylko rozłożenie czerwonego dywanu, a jeśli chcemy dodatkowo jakieś kwiaty itp. to musimy załatwić to na własną rękę (przy czym od tej dziewczyny, która brała ślub w sierpniu słyszałam, że jedyną opcją jest Skrzydlewska). Trochę mnie przeraża to wszystko, zostało tak mało czasu... Najgorsze (bo najbardziej czasochłonne) nadal wydają mi się nauki. Ale przed marcem na pewno nie dam rady ich załatwić (sesja, sesja...).
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 10:40   #64
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Akane - koleżanka mówiła, ze to Więckowskiego 6 i jej salon przeniesiony jest chyba z 6-go sierpnia. Zaznaczyła mi też, że na Więckowskiego mieści się kilka salonów
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 11:01   #65
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

To jeszcze lepiej, będzie większy wybór bez konieczności miotania się po mieście Chyba w sobotę sobie obejrzę te salony na Więckowskiego, a najwyżej innego dnia przejdę się na Sienkiewicza (tam też jest kilka salonów niemal obok siebie)
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 12:16   #66
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

WITAM DROGIE ŁODZIANKI
Mam pytanie: Czy możecie mi polecić jakiegoś magika od fotografowania i filmowania? Mnóstwo jest namiarów w necie i trudno cos wybrać. Ceny też są rozbieżne. Jeżeli macie kogoś godnego polecenia dajcie znać Będę bardzo wdzięczna POZDRAWIAM
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 12:33   #67
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez aguśkaN
WITAM DROGIE ŁODZIANKI
Mam pytanie: Czy możecie mi polecić jakiegoś magika od fotografowania i filmowania? Mnóstwo jest namiarów w necie i trudno cos wybrać. Ceny też są rozbieżne. Jeżeli macie kogoś godnego polecenia dajcie znać Będę bardzo wdzięczna POZDRAWIAM
Mam Przesympatyczne małżeństwo, które zajmuje się tym naprawdę profesjonalnie i za sensowną cenę. Z ich usług skorzystała znajoma z pracy mojej mamy - widziałam film i byłam zachwycona! Zresztą zanim zdecydujecie się na podpisanie umowy itd. to macie możliwość obejrzenia materiałów z innych wesel.
Wieczorem podam namiary (mam w domu), a co do ceny, to jest to około 800 zł za 4 godziny filmu. Ponieważ my nie robimy wesela, materiału będzie mniej i zaproponowano nam 100 zł zniżki (co też dobrze świadczy o człowieku, bo mógł przecież machnąć ręką na to, że będziemy mieć jakieś 3 godziny zamiast 4 i policzyć tyle, co innym).

Edit: Pogrzebałam w torebce i znalazłam namiary na tego kamerzystę Niestety nie mam zapisanego na tym skrawku nazwiska, ale zawsze można powiedzieć "Dzień dobry, ja w sprawie sfilmowania ślubu" W razie czego spojrzę w domu na umowę, sprawdzę nazwisko i dopiszę do wątku. A namiary podaję już teraz:
(0-42) 632-63-41; ul. Lipowa 5/11

Edytowane przez Akane
Czas edycji: 2006-01-16 o 13:34
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 14:36   #68
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Akane: Wielkie dzięki za namiary Koniecznie muszę sie wybrać i obejrzeć materiały Już kilka firm obdzwoniłam - ceny są baaardzo rozbieżne. Faktycznie najlepiej sie umówić i obejrzeć dokonania. Dopiero wtedy podejmiemy decyzje
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 20:19   #69
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Już sprawdziłam dane personalne tego pana: Adam Krencjasz Także miłego oglądania życzę - a naprawdę jest na co popatrzeć
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 07:48   #70
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

w sobote koleżanka była na weselu (35os) w "Hadesie", gdzies na Rokicińskiej. Jest zachwycona! Mówi ze lokal w sam raz na małe przyjęcia z pokojami dla gości.
Może warto sprawdzić?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 10:04   #71
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Akane: Jeszcze raz wielkie dzięki Już wkrótce zaczynamy z narzeczonym spotkania z magikami i foto i wideo

Elu tak tylko wtracając - ciekawe czym kierowali się właściciele sali nazywając ją HADES?

DOM WESELNY HADES nie brzmi zbyt optymistycznie hihi.
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 21:04   #72
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez aguśkaN
Elu tak tylko wtracając - ciekawe czym kierowali się właściciele sali nazywając ją HADES?

DOM WESELNY HADES nie brzmi zbyt optymistycznie hihi.
znalazłam w internecie http://www.hades.and.pl/ na piekielne czeluście to nie wygląda
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 20:42   #73
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Beatko, a czy drogo kosztują Twoje usługi jeśli chodzi o makijaż ślubny? Bo suzkam juz pomału kogś kto mnei umaluje i fryzjerki i jesli masz namiary na te fryzjerkę o której pisałaś to czy mogłabyś wkleić, bo zarówno chodzi mi o fryzurę jak i o balejag...
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 17:12   #74
Beatka20
Raczkowanie
 
Avatar Beatka20
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Łódź/Zgierz
Wiadomości: 50
GG do Beatka20
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Makijaż ślubny to razem z próbą koszt około 100 do 150 zł. Ja osobiście biorę 50 za próbny i 60 za ten w dniu ślubu, bo wtedy trzeba użyć więcej kosmetyków utrwalaczy itp.
Jeżeli chodzi o fryzjerkę to cały czas nie mogę się z nią skontaktować, bo to jest mojej koleżanki siostra cioteczna a trochę ostatnio brakuje mi czasu żeby się wyrobić ze wszystkim. Jak tylko będę miała namiar to napewno wkleje wiadomość.
Pozdrawiam i przepraszam że tak długo.
Beatka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 21:05   #75
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Beatko dziękuję za informację i będę jeszcze czekać na jakieś info na temat fryzjera. I mam pyt czy masz jakieś zdjęcia wykonanych przez Ciebie ślubnych makijaży? Jeśli tak to czy mogłabyś mi coś podesłać na meila? mój adres to krzeminska_m@wp.pl Dziewczyny a Wy jak macie również jakieś namiary na dobrego fryzjera to dajcie znać
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 10:24   #76
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Odświeżam wątek i podpinam się pod pytanie misi. Lada moment będę musiała zacząć szukać kosmetyczki i fryzjerki i byłoby dobrze udać się do kogoś sprawdzonego

A poza tym - w sobotę zamówiłam już suknię ślubną Zdecydowałam się na salon sukien ślubnych "Barbara" - przemiła obsługa i rozsądne ceny. Niestety mojej sukni nie ma nigdzie w sieci (a przynajmniej nie mogę jej znaleźć), więc się nie pochwalę... Mogę tylko ją opisać - ecru, dwuczęściowa, śliczny gorset z subtelnie zdobionym dekoltem, spódnica z marszczeniami. Jak znajdę jakąś podobną, to od razu wrzucę fotkę Do tego welon, bolerko, delikatny stroik na głowę i być może rękawiczki.

I pomyśleć, że chciałam prostą, białą suknię, bez welonu, za to z diademem Nie ma to jak oddać się w ręce ekspertów
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 20:33   #77
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Akane chyba czytasz mi w myślach bo wczoraj myślałam o odswieżeniu anszego wątku A czy możesz coś więcej napisać na temat tego salonu i jakie są te rozsądne ceny? Ja własnie pomału muszę sie juz rozglądać za suknią a jak Ty znajdziesz coś podobnego do swojej to odrazu nam tu prosze zdjęcie wkleić
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 07:24   #78
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez *misia*
Akane chyba czytasz mi w myślach bo wczoraj myślałam o odswieżeniu anszego wątku A czy możesz coś więcej napisać na temat tego salonu i jakie są te rozsądne ceny? Ja własnie pomału muszę sie juz rozglądać za suknią a jak Ty znajdziesz coś podobnego do swojej to odrazu nam tu prosze zdjęcie wkleić
misiu, salon znajduje się na ul. Więckowskiego 3. Za moją suknię, razem z bolerkiem, zapłacę 1880 zł. Do tego będę mieć welon, delikatny stroik, być może rękawiczki (akurat o rękawiczkach zdecydujemy na końcu ). Całość kosztować będzie niewiele ponad 2000 zł (jakieś 2030 zł jeśli mnie pamięć nie myli). Obsługa jest rewelacyjna - dwie panie około pięćdziesiątki, bardzo miłe i znające się na rzeczy. Genialnie potrafią doradzić, zaproponować coś, co ich zdaniem będzie ładnie wyglądało. Bardzo mi się takie podejście podoba (w dwóch innych salonach usłyszałam na dzień dobry "To proszę sobie popatrzeć i powiedzieć, co chce pani przymierzyć". W jednym wciśnięto mnie i mamie katalog i miałyśmy sobie radzić same). A tutaj jest zupełnie inaczej. Najzabawniejsze jest to, że gdy pierwszy raz poszłam do tego salonu, chciałam białą, prostą suknię, diadem, żadnego welonu. Panie popatrzyły na mnie i powiedziały, że ok, ale najpierw one zaproponują mi coś od siebie, zrobimy mały eksperyment. Przymierzyłam chyba ze 20 sukni i okazało się, że najlepiej wyglądam w dwuczęściowej ecru, z welonem i stroikiem zamiast diademu Naprawdę warto oddać się w ich ręce
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 07:56   #79
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Hmm ja wstępnie będę chodzic oglądać suknie chyba z przyjaciółką, która o ślubie jeszcze nawet nie myśli więc dla mnie taka obsługa jest bardzo ważna, również podobają mi sie proste suknie i diademy, ale zobaczymy co w rezultacie kupię Wracając z pracy 96 zawsze oglądam te wszystkie wystawy wpierw na jaracza potem na więckowskiego i to będzie moja trasa maratonu za suknią ślubną Mam nadzieję, ze w tym salonie również dla mnie wybiorą coś ładnego bo wiadomo nieraz obraz w głowie troszkę mija się z tym jak się wygląda w rzeczywistosći w danej sukni
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 08:11   #80
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez *misia*
zawsze oglądam te wszystkie wystawy wpierw na jaracza potem na więckowskiego i to będzie moja trasa maratonu za suknią ślubną
ja tez tam byłam oprócz Więckowaskiego, dalej na Sienkiewicza 3 salony i mozesz pofatygować się na Inflancką do "Isabell"
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 08:35   #81
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Elu z Sienkiewicza mamy fotografa więc gdy szliśmy go zamawiać to widziałam tam sporo salonów, które też chętnie odwiedzę a na Inflanckiej to w którym miejscu? Bo niestety nie znam tam za bardzo okolicy
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 08:39   #82
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Co do salonu na Inflanckiej to ja osobiście mam wątpliwości Po pierwsze ceny - pytałam o jedną suknię, dość prostą, przy czym miała jeszcze na wierzch wdzianko z koronki. Dowiedziałam się, że od 2300 zł mogę ją mieć (zależy od rodzaju koronki). Poza tym była tam moja znajoma, która za mąż wychodzi w maju i była bardzo rozczarowana. Podobno ich oferta z Internetu ma się nijak do tego, co jest na miejscu (ja osobiście w salonie nie byłam, dopytywałam o wszystko przez telefon).
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 08:43   #83
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez *misia*
Elu z Sienkiewicza mamy fotografa więc gdy szliśmy go zamawiać to widziałam tam sporo salonów, które też chętnie odwiedzę a na Inflanckiej to w którym miejscu? Bo niestety nie znam tam za bardzo okolicy
okolice Leclerca, własciwie to pomiedzy Leclerkiem a Zgierską
http://www.isabel-wedding.pl/kolekcja.html - podobałam się sobie w Celest, ale z tyłu ciagną sie tiule które nie są do podpięcia, więc odpadła

Edytowane przez 1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Czas edycji: 2006-03-02 o 09:28
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 00:01   #84
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

cześć, pozdrawiam wszystkie przyszłe, łódzkie mężatki!

Ja dołączę do grona mężatek 2 września 2006. Na salę wybraliśmy "Amadeusza" na ulicy Brzoskwiniowej.

Jeżeli chodzi o salony sukien, z tych które odwiedziłam, najbardziej podobał mi się na Czerwonej, koło katedry - miła obsługa, duży wybór. Właśnie jutro miałam jechać na Inflancką, ale po komentarzu Akane jakoś mi się odechciało Tak podejrzewałam, że pewnie mają wysokie ceny. W ogóle to mi się nie chce chodzić po sklepach, bo każda suknia, którą mierzę, podoba mi się i nie mogę się zdecydować, jaką wybrać

PS. Podaję przydatny link - bardzo polecam, znajdziecie tu wszystko a propo przygotowań ślubnych w naszym mieście.

http://www.forum.wesele-lodz.pl/inde...b8e37b23a50d22
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 11:19   #85
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Akane
Co do salonu na Inflanckiej to ja osobiście mam wątpliwości Po pierwsze ceny - pytałam o jedną suknię, dość prostą, przy czym miała jeszcze na wierzch wdzianko z koronki. Dowiedziałam się, że od 2300 zł mogę ją mieć (zależy od rodzaju koronki). Poza tym była tam moja znajoma, która za mąż wychodzi w maju i była bardzo rozczarowana. Podobno ich oferta z Internetu ma się nijak do tego, co jest na miejscu (ja osobiście w salonie nie byłam, dopytywałam o wszystko przez telefon).
A w moim odczuciu w salonie maja wiecej ładnych sukien niż w internecie, a ceny.... jak w każdym salonie.
A salon na Czerwonej, no cóż szukając sukni nie byłam tam, bo bardziej kojarzył mi sie z komisem niż salonem nowych sukien. Ale juz PO pojechałam tam z zamiarem wstawienia sukienki do komisu. Pani była na tak, suknia jej sie podobała tylko na spódnicy zrobiło sie w transporcie słabo widoczne zgięcie- pojechałam tramwajem , sukienka zapakowana w duża paierową torbę- pani powiedziała, że oni nie prasują, więc mam to zgiecie urasowac i przywieźć (a tak na prawde to zgięcie rozeszłoby się na wieszaku). Pojechałam samochodem kolejny raz, suknia w stanie rozwieszonym. A pani stwierdziła, że fiszbina na gorsecie jest zgięta.... nic nie powiedziałam, zabrałam sukienke i wyszłam
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 08:37   #86
Gallathea
Raczkowanie
 
Avatar Gallathea
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

No powiem Wam że jestem zaskczona opiniami o salonie Isabel na Inflanckiej. Ja jestem bardzo zadowolona. Kupiłam tam sukienkę na swój ślub. I zgadzam sie zę w salonioe mają wiecej wzorów niż na stronie internetowej. Obsługiwała mnie pani ok. 50-tki. Bardzo cierpliwa, nie narzucała swojej opini, ale bardzo umiejętnie podsuwała mi to co ona uwazała że pasuje. Ogólnie wyczuła o co mi chodzi i naprawdę czułam sie tam jak najwazniejsza osoba. Ceny nie sa niskie ale wykonanie sukien bardzo dobre. Poza tym o ile dobrze się orientuję to w cenie sukni dostaje sie również welon i chyba rekawiczki, ale juz nie pamiętam, byłam taka podekscytowana że wszystki informacje musiala zapamiętywac moja mama.
Co do Pań z salonu Barabra też sie zgadzam - fantastyczne!!!
Przymierzałam sukniw w wielu salonach i salon Barbara i Isabel są dla mnie najlepsze.

Teraz mam problem z kosmetyczką i fryzjerem. Zupełnie nie mam pomysłu gdzie się zgłosić. więc jeśli macie jakies sprawdzone konakty to naprawdę bedę wdzięczna za podanie.
Buziaki dla wszystkich łodzkich panien młodych.
Gallathea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:39   #87
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Smile Panny Młede Z Kutna I Okolic:)

Witam chetnie poznam pomysły dziewczyn które sa z okolic Kutna i planują zamąż pójście w najbliższym czasie. Ja wychodzę za maż w sierpniu tego roku. Chętnie doradzę i z rad skorzystam zachęcam
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 06:41   #88
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Gallathea
Teraz mam problem z kosmetyczką i fryzjerem. Zupełnie nie mam pomysłu gdzie się zgłosić. więc jeśli macie jakies sprawdzone konakty to naprawdę bedę wdzięczna za podanie.
Słyszałam dobre opinie o jakimś dużym salonie w Galerii Łódzkiej. I chyba o "Czterech Porach Roku" (to na Piotrkowskiej, jeśli się nie mylę). Może w przyszłą sobotę przejdę się na jakiś większy rekonesans..? W sumie zostało mi już tylko znalezienie właśnie kosmetyczki i fryzjerki, no i zorientowanie się jak z bukietem. Chociaż pewnie wezmę też udział w polowaniach TŻ na garnitur Ech, też tak macie, że cały czas wydaje się Wam, że o czymś zapomniałyście i tak naprawdę do załatwienia jest jeszcze cała masa rzeczy? Już o snach związanych ze ślubem nie wspomnę (dzisiaj np. śniło mi się, że biegałam po Górniaku w poszukiwaniu sklepów z bielizną ślubną i znalazłam jakiś śliczny komplet, ale za 3000 zł A potem z kolei staliśmy z TŻ w ogonku do spowiedzi do księdza, który ma nam udzielać ślubu i który uczył mnie religii w liceum - ale przypomniały mi się jakieś straszne grzechy i z tego ogonka wyszliśmy Masakra ).
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 08:31   #89
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Troszkę nam jeszcze kwestii zostało, bo i obrączki i stroje ślubne i kosmetyczki, fryzjerki, kwiaciarki itd Ale w czwartek byłam u fryzjerki w salonie Anna na Limanowskiego, co prawda byłam robić balejag i podcinać włoski, ale pierwszy raz wyszłam do fryzjera zadowolona, pokazywałam jej zdjęcia fryzur, które sobie wynalazłam i powiedziała, ze zrobi mi coś takiego. Co prawda ja sie u niej jeszcze nie czesałam, ale polecała mi ją kuzynka mojego TŻ, która z jej usług zawsze była zadowolona. A i cena 40zł za uczesanie ślubne uważam, że jest przystępna także fryzjerkę mam teraz pozostaje mi tylko szukać kosmetyczki. Coś mi się obiło o uszy o salonie Jamajka na Lutomierskiej, ale nie jestem pewna ani gdzie czytałam, ani czy rzeczywiście jest to godzien polecenia salon.
Akane ja aż tak koszmarnych snów jeszcze nie mam, ale też zdarzają mi się snić ******ły, aż budze się przerażona. A czy macie już obrączki jeśli tak to gdzie kupowaliście i ile płaciliście jeśli oczywiscie można spytać
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 10:34   #90
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

*misiu* obrączki już mamy (wklejam zdjęcie). Kupiliśmy je chyba jeszcze w grudniu, w Aparcie w Galerii Łódzkiej. Nie pamiętam już dokładnie ile zapłaciliśmy, ale około 500 zł. Do tego mieliśmy grawerowanie gratis Obsługa bardzo miła, mogliśmy sobie do woli oglądać i mierzyć, ale te wybrane właściwie jako pierwsze wpadły nam w oko no i na nich stanęło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obrączki.jpg (11,0 KB, 9 załadowań)
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 21:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.