Agent TVN - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-26, 19:44   #31
Katarinka0307
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka0307
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle
Wiadomości: 127
Dot.: Agent TVN

dziewczyny mam przeczucie ze Hubert jest agentem lub Królikowski własnie bo wrócił..chyba ze oni chca własnie zebysmy tak myśleli
Katarinka0307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 20:02   #32
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Agent TVN

Myślę, że Królik nie wróci do gry. W każdej edycji było chyba tak, że zwycięzca otwierał kopertę przy kolacji ze wszystkimi uczestnikami, więc myślę, że o to chodziło Rusin.
Co do Huberta to on jest aż zbyt oczywisty w roli agenta :P Za bardzo sam się na takiego kreuje.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 20:33   #33
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

A krolikowski nie byl w ddtvn opowiadajac ze pierwszy odpadl?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 01:16   #34
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Agent TVN

Ale przecież pokazywali migawki co będzie się działo w następnym odc. i Antek był uwięziony w jakichś zaroślach i reszta chyba będzie musiała go odbić czy coś w tym stylu Przynajmniej ja tak to odebrałam
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 05:36   #35
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Agent TVN

Ale myślę że to nie oznacza że wroci do ścisłej gry. choć w sumie to i tak się niedługo okaże. Dla mnie takie rozwiązanie byłoby dziwne i trochę wbrew sensowi gry

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 05:53   #36
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

o tu tu:
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...ee,194422.html
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 17:15   #37
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Agent TVN

W necie pisze, że były jakieś przecieki i agentem na pewno nie jest Szczawińska i Maślak bo wstawili zdj na insta ze swojego powrotu.Ponadto ktoś na oficjalnym fb tvn napisał kto jest Agentem też przeciek i ten komentarz został usunięty Agentem wg tej osoby jest Tajner
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 17:19   #38
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Agent TVN

A jak było w tych dawnych edycjach? Na jakiej podstawie ktoś dostawał czarne piórko?

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 17:27   #39
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
A jak było w tych dawnych edycjach? Na jakiej podstawie ktoś dostawał czarne piórko?

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
Czarne piórko pojawiało się tylko raz w danej edycji - dostawał je Agent w ostatnim odcinku.

Czerwone piórko dostawała osoba, która odpadała z programu, reszta zielone. I było tak samo jak w obecnej edycji - odpowiadali na laptopach na pytania dotyczące agenta. Odpadał ten, kto odpowiadał najsłabiej.
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 20:26   #40
pani_charlotte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 228
Dot.: Agent TVN

Nowy Agent to nuda. Dzięki info z wizaz zaczęlam oglądac stare odcinki z pierwszego sezonu na cda. Jej! Wciąż swietnie to się ogląda. Ci ludzie naprawdę ta walczą, starają się. Nie są zblazowani, nie zalezy im na sławie. Co do Agnieszki w roli Agenta-jak juz oglądam wiedząc, ze to ona byla agentem to widzę tyle nieudanego aktorstwa w jej zachowaniu, ze az dziwię się, że Tvn to jej powierzył to zadanie. Że się nie bali, że ona tak bardzo nie umie udawac, że im się posypie program za dużą kasę. Chociaż oczywiscie biorę pod uwagę fakt, że inaczej ogląda się wiedząc, ze to ona i mając dostęp do jej zachowań w roznych momentach programu czego inni uczestnicy nie mieli. Tak czy tak-program swietny! Dziś już by tak nie powstał.
__________________

pani_charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 22:18   #41
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
On odpadł tylko teoretycznie w następnym odc mają odpaść 2 osoby i coś mi się wydaje, że on wskoczy w miejsce jednej z nich.
W takim razie może on jest Agentem.
Chciałabym wiedzieć gdzie się podziały piórka i kolacja?

Gdy tylko usłyszałam, że powraca mój ukochany program z nastoletnich lat krzyknęłam łaaaa Pamiętam te zabawy na podwórku, emocje. Niestety jak dowiedziałam się, że to edycja VIP mina mi zrzedła, jednak namówiłam TŻ i oglądamy.


Bardzo brakuje mi tych kolacji, rozcinania kopert


Moim zdaniem na agenta pasuje też Urbański/ Skowronek

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Ja pamiętam jeszcze agenta ofermę -Mirka
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 12:59   #42
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Czarne piórko pojawiało się tylko raz w danej edycji - dostawał je Agent w ostatnim odcinku.

Czerwone piórko dostawała osoba, która odpadała z programu, reszta zielone. I było tak samo jak w obecnej edycji - odpowiadali na laptopach na pytania dotyczące agenta. Odpadał ten, kto odpowiadał najsłabiej.
A faktycznie czarne było na samym koncu. Ale wtedy chyba nie odp A laptopach? Zupełnie nie pamiętam

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 14:39   #43
Olenka_1990
Raczkowanie
 
Avatar Olenka_1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubuskie - warte zachodu
Wiadomości: 311
Dot.: Agent TVN

Myśle, że narazie nie mozna powiedziec kto jest Agentem. Te zadania właściwie nie były grupowe tylko indywidualne.

Aśce nie dziwie się, że otworzyła wszystkie koperty. Jako prawnik chce miec wszystko czarno na białym i wie ze wszystko ma znaczenie, nie chciała zwlekać. A że Tomuś nie powiedział, że one kosztują to raczej myśle, że próbuje zgrywac agenta niz nim jest. Dobra taktyka aczkolwiek ryzykowne zaczynanie od niej od początku.

Co do dziewczyny, która była w parze ze Szczawińska to raczej taktyka przetrwania, sojusz, żeby odkryc kto tym agentem jest. Ona może tez nie być Agentem aczkolwiek to takie luźne myśli.



No i oczywiście to nie to samo co dawne edycje. Właśnie zaczelam od nowa pierwsza edycje ogladac. Ale nie ma chyba pierwszego odcinka.
__________________


Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Paulo Coelho
___________________

Moja Hiszpania Moi Piłkarze Moja Barcelona
Olenka_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 21:04   #44
pani_charlotte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 228
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Olenka_1990 Pokaż wiadomość
Myśle, że narazie nie mozna powiedziec kto jest Agentem. Te zadania właściwie nie były grupowe tylko indywidualne.

No i oczywiście to nie to samo co dawne edycje. Właśnie zaczelam od nowa pierwsza edycje ogladac. Ale nie ma chyba pierwszego odcinka.
Tu jest pierwszy odcinek.
http://www.â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠...video/2452943d

O kurczę, nie mozna tu wklejac linkow?
W kazdym razie jest ten pierwszy odcinek na cda
__________________


Edytowane przez pani_charlotte
Czas edycji: 2016-02-29 o 21:06
pani_charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 11:15   #45
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Agent TVN

A co sądzicie o Sieradzkim jako agencie?
Wszędzie jest przedstawiany jako wyobcowany, ciapowany gość, może przez to będziemy zgadzać się na jego ewentualne niepowodzenia w kolejnych odcinkach? Takich, które podłożyłyby sukces grupy?
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 21:32   #46
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Agent TVN

Mój Maślak odpadł cała przyjemność oglądania

Obstawiam Hubera lub Antka po dzisiejszym programie. Hubert to ciągle się śmieje, przy tej krótkofalówce aż sam się z siebie śmiał
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 23:24   #47
imaginaria
Raczkowanie
 
Avatar imaginaria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 51
Dot.: Agent TVN

To co, typujemy Agenta?

Na ten moment krąg podejrznych zawęziłabym do: Maccademian Girl, Moniki, Tajnerowej, i Sylwii. (Jeszcze przed programem typowałam Maccademian, i dalej jest u mnie wysoko na liście podejrzanych ) Wcześniej podejrzewałam też Szpaka, ale nie wiem, czy to możliwe, żeby na początku powierzono rolę skarbnika agentowi? Chyba to mało prawdopodobne, w końcu to bardzo kieruje uwagę na tę osobę?

Można też próbować dojść do prawdy drogą eliminacji Na pewno agentem nie jest Urbański, bo to byłoby zbyt oczywiste, Hubert aż za bardzo nadaje się na agenta, dlatego jego zbyt wysokie predyspozycje eliminiują go jak dla mnie z grona podejrzanych. Wyleminiowałabym też Oświęcimskiego - jak dla mnie jest zbyt emocjonalny i dość autentyczny, nie nadaje się na agenta.

Edytowane przez imaginaria
Czas edycji: 2016-03-01 o 23:25
imaginaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 01:50   #48
Olenka_1990
Raczkowanie
 
Avatar Olenka_1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubuskie - warte zachodu
Wiadomości: 311
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez imaginaria Pokaż wiadomość
To co, typujemy Agenta?

Na ten moment krąg podejrznych zawęziłabym do: Maccademian Girl, Moniki, Tajnerowej, i Sylwii. (Jeszcze przed programem typowałam Maccademian, i dalej jest u mnie wysoko na liście podejrzanych ) Wcześniej podejrzewałam też Szpaka, ale nie wiem, czy to możliwe, żeby na początku powierzono rolę skarbnika agentowi? Chyba to mało prawdopodobne, w końcu to bardzo kieruje uwagę na tę osobę?

Można też próbować dojść do prawdy drogą eliminacji Na pewno agentem nie jest Urbański, bo to byłoby zbyt oczywiste, Hubert aż za bardzo nadaje się na agenta, dlatego jego zbyt wysokie predyspozycje eliminiują go jak dla mnie z grona podejrzanych. Wyleminiowałabym też Oświęcimskiego - jak dla mnie jest zbyt emocjonalny i dość autentyczny, nie nadaje się na agenta.
Ja niby wstępnie Sylwie odrzuciłam ze względu na sojusz przy bungiee ze Szczawinska. (chyba) ona jako jedyna tez zauwazyla ze Monika cos zgarnela - zetony. Ale nikt nie widzial co to i nie pytał.
Monike odrzucam nawet bardziej. Zgarnela zetony. Agent i tak bedzie w programie, ale nie ma tez celu w tym zeby ukryc zetony, nie ma zagrozenia od innych uczestnikow. Odklejenie tej kartki bylo dziwne, ale mogla myslec ze tam jest laser.
Tomka tez wstępnie wyeliminowalam z kręgu podejrzanych.

narazie tyle moich 'pewniakow'
__________________


Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Paulo Coelho
___________________

Moja Hiszpania Moi Piłkarze Moja Barcelona
Olenka_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 08:47   #49
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Agent TVN

Po wczorajszym odcinku mam dziwne wrażenie, że producenci programu specjalnie zatajają pewne fakty i sprowadzają do różnych sytuacji, żeby skłócić grupę. Szpak został skarbnikiem i nikomu o tym nie mówił, bo nie wiedział, że można- też bym tak postąpiła na jego miejscu. Ale z tymi "zagubionymi" pieniędzmi to jakieś dziwne było. Ja nie słyszałam nic w pierwszym odcinku, że te pieniądze ma mieć cały czas przy sobie i wydaje mi się, że to miało na celu skierować podejrzenie na niego. To samo powrót Antka, żeby część osób znowu na niego głosowała a przecież Agent nie może odpaść! Potem Tomek i jego "brak połączenia"... Czy w końcu wytłumaczył się z tego? Bo jakoś nie było to pokazane

Sposób eliminacji jest straszny... Gdzie to napięcie przy otwieraniu kopert?

Dalej obstawiam Sieradzkyego i po wczorajszym odcinku Macademian
Myślę, że Szpak daleko zajdzie- może nawet do samego finału
__________________
['][']['] 1o.11.11


Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki
Martyna Wojciechowska
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 08:57   #50
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Szpak ciagle siedzi w DDTVN na pewno dojdzie daleko


Antek nie jest Agentem bo odpadł, i nie musiał wracać.


Dziwi mnie, że ten Oświęcinski czy jak mu tak postawił wszystko na to, że agentem jest Maślak, a ten wczoraj odpadł. Dlaczego nie tamten? Może lepiej odpowiadał na pytania


Agentem może być ta czarna z rózową opaską bo wczoraj ciagle się wypowiadała
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 09:04   #51
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Agent TVN

W moim odczuciu agentem nie jest Antek, bo Sylwia mogłaby go nie przywrócić.
Obstawiam że agentem jest Tajner. Mało ją pokazują, nie wyróżnia się, nie działa zupełnie w grupie. Na początkowym etapie daje się wykazać innym, tak żeby to oni byli podejrzani i żeby na nią nikt nie zwrócił uwagi, bo jest przecież nieszkodliwa. I tak tylko przypadkowo leci wprost na quada i jakoś dziwnym trafem nie ma z tego dymu.
Zagadką jest Sieradzky.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 10:33   #52
Olenka_1990
Raczkowanie
 
Avatar Olenka_1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubuskie - warte zachodu
Wiadomości: 311
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ania_P Pokaż wiadomość
Po wczorajszym odcinku mam dziwne wrażenie, że producenci programu specjalnie zatajają pewne fakty i sprowadzają do różnych sytuacji, żeby skłócić grupę. Szpak został skarbnikiem i nikomu o tym nie mówił, bo nie wiedział, że można- też bym tak postąpiła na jego miejscu. Ale z tymi "zagubionymi" pieniędzmi to jakieś dziwne było. Ja nie słyszałam nic w pierwszym odcinku, że te pieniądze ma mieć cały czas przy sobie i wydaje mi się, że to miało na celu skierować podejrzenie na niego. To samo powrót Antka, żeby część osób znowu na niego głosowała a przecież Agent nie może odpaść! Potem Tomek i jego "brak połączenia"... Czy w końcu wytłumaczył się z tego? Bo jakoś nie było to pokazane

Sposób eliminacji jest straszny... Gdzie to napięcie przy otwieraniu kopert?

Dalej obstawiam Sieradzkyego i po wczorajszym odcinku Macademian
Myślę, że Szpak daleko zajdzie- może nawet do samego finału
Sama formula agenta skłóca ludzi. Dziwne podejrzenia pojawiaja sie o wszystko (jak w pierwszej edycji kobieta po prostu nie miała kondycji a oni, że nie chciała biec )

Też bym tak postąpiła, ale tylko dlatego, że szczery traci zawsze najwięcej i najszybciej a nie dlatego, że ktoś nie pozwolił czy pozwolił. I sama tez nie miałabym kasy przy sobie. W końcu to nie jest chyba na bieżące wydatki. Ale nikt oprócz Szpaka nie widzial tej kartki 'jestes skarbnikiem'. I kolejna sprawa do podejrzeń.

Z Tomkiem to raczej zagrywka typowo telewizyjna - dla nas. Chodzi o to żeby ludzie ogladali jak najdłużej. Pewnie celowo wycinaja wiele istotnych momentów, bo byśmy sie za szybko domyślili.

JA CHCE KOLACJĘ, KOPERTY I PIÓRKA!

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Szpak ciagle siedzi w DDTVN na pewno dojdzie daleko


Antek nie jest Agentem bo odpadł, i nie musiał wracać.


Dziwi mnie, że ten Oświęcinski czy jak mu tak postawił wszystko na to, że agentem jest Maślak, a ten wczoraj odpadł. Dlaczego nie tamten? Może lepiej odpowiadał na pytania


Agentem może być ta czarna z rózową opaską bo wczoraj ciagle się wypowiadała
Fakt faktem Antek brał udzial w każdej konkurencji. Moim zdaniem raczej każdy kto by go nie znalazł to by zabrał. Ale fakt nie mogli miec takiej pewności.

Z tymi pytaniami w agencie to nie jest tak prosto. Możesz być przekonana o tym kto nim jest, ale kompletnie nie trafic ze szczegółami a mozesz nie wiedziec i trafic inne rzeczy.

Tamara wypowiada sie faktycznie często, ale akurat jej komentarze lubie, wydaje sie inteligentna. A część osób dla nas, widzów, jest zupełnie niezauwazalna.


I bierzmy tez poprawke na to, że telewizja obecnie inaczej manipuluje widzami, nastawiona jest na oglądalnośc, kombinacje. Gwiazdy sa w różnych układach z telewizją, moga tez miec scenariusz. To nie telewizja sprzed 15 lat i uczestnicy takie nieopierzone kurczaki. Telewizja manipuluje obrazem dla nas, rezyser zadaniami, oni sami soba i nami. Kto kim jeszcze to nie wiadomo.
__________________


Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Paulo Coelho
___________________

Moja Hiszpania Moi Piłkarze Moja Barcelona
Olenka_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 10:44   #53
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Mój Maślak odpadł cała przyjemność oglądania

Obstawiam Hubera lub Antka po dzisiejszym programie. Hubert to ciągle się śmieje, przy tej krótkofalówce aż sam się z siebie śmiał
Nie oglądałam wczoraj...
Jakie zadania mieli?
To Rafal odpadł? A niby 2 osoby miały odejść?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 11:16   #54
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Agent TVN

Za dużo niejasności i jeszcze więcej ludzi którzy zamiast grać zespołowo kiedy trzeba to chcą zabłysnąć na małym ekranie widzowi. Nie lubię tej Tamary, moim zdaniem za dużo miesza, tam gdzie nie trzeba.

Obstawiam po wczoraj Monikę Mrozowską i Tomka trenera. Może właśnie ta jego oczywistość ma nas zmylić ?
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 11:27   #55
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Agent TVN

Mnie się trochę podejrzana wydaje ta żona Hollywood.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 11:38   #56
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Agent TVN

Agent to Królik, nadal tak uważam i wszystko to potwierdza jak dla mnie. Ostatecznie nie odpadł mimo ściemy z nim, niby pomagał w szpitalu ale tylko pozornie, nadal jego komentarze w odcinku są dwulicowe ( Szpakowi nigdy by nic nie powierzył ) Trzymał się blisko najbardziej lubianej osoby która teraz odpadła jako druga.
Zniknięcie kopert po jego powrocie
Drugim tropem ale dużo mniejszym jest Tajner - mało ją pokazują, jest ciągle w tle i to też dobre miejsce żeby szkodzić.

Myślę że sporo jest też reżyserki i ustawek że wiele osób ma się wydać agentami, a nimi nie są (np. żona h. od razu wlazła na quad, zero pomyślunku i sabotowanie innych)
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 11:42   #57
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

Smiesza mnie te komentarze narratora jak oni to sa podejrzliwi, jak to ma niby budowac napiecie. Mi sie o dziwo podoba sie zachowanie Tomka, bo jako jedyny naprawde wczuwa sie w role, bawi sie troche konwencja, choc troche probuje budowac atmosfere. Za malo jest na razie podejsc psychologicznych do nich-same wyczynowe zadanie. Moze jak bedzie ich juz mnie to inaczej zbuduje sie atmosfera, bo jak na razie napiecia Agenta nie ma.

Szpaka wypowiedzi tez ok-jest z dystansem, zdroworozsadkowy. A drazni mnie Joasia J taka troch trzpiotka
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.




Edytowane przez dezire
Czas edycji: 2016-03-02 o 11:45
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 11:51   #58
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Smiesza mnie te komentarze narratora jak oni to sa podejrzliwi, jak to ma niby budowac napiecie. Mi sie o dziwo podoba sie zachowanie Tomka, bo jako jedyny naprawde wczuwa sie w role, bawi sie troche konwencja, choc troche probuje budowac atmosfere. Za malo jest na razie podejsc psychologicznych do nich-same wyczynowe zadanie. Moze jak bedzie ich juz mnie to inaczej zbuduje sie atmosfera, bo jak na razie napiecia Agenta nie ma.

Szpaka wypowiedzi tez ok-jest z dystansem, zdroworozsadkowy. A drazni mnie Joasia J taka troch trzpiotka

Nie lubię Joaśki. Wszędzie się wpycha, wszystko musi wiedzieć. Oj nie
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 12:42   #59
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Nie lubię Joaśki. Wszędzie się wpycha, wszystko musi wiedzieć. Oj nie
To chyba takie zboczenie zawodowe
nie żebym coś miała do ludzi pracujących na co dzień z przepisami prawa, ale tak mi zaleciało tym, że prywatnie chyba chce swoją kancelarie otwierać.
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 13:13   #60
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Olenka_1990 Pokaż wiadomość
Ja niby wstępnie Sylwie odrzuciłam ze względu na sojusz przy bungiee ze Szczawinska. (chyba) ona jako jedyna tez zauwazyla ze Monika cos zgarnela - zetony. Ale nikt nie widzial co to i nie pytał.
Monike odrzucam nawet bardziej. Zgarnela zetony. Agent i tak bedzie w programie, ale nie ma tez celu w tym zeby ukryc zetony, nie ma zagrozenia od innych uczestnikow. Odklejenie tej kartki bylo dziwne, ale mogla myslec ze tam jest laser.
Tomka tez wstępnie wyeliminowalam z kręgu podejrzanych.

narazie tyle moich 'pewniakow'
moim zdaniem to byłoby rozsądne gdyby wzięła żetony pomimo bycia Agentem. Wcześniej, w tym samym dniu, Sylwia nie wzięła immunitetu i zaraz zaczęła być obiektem podejrzeń. A i tak Sylwia miała przecież do wyboru pieniądze dla grupy więc jeszcze dało się to uzasadnić, że chciała działać dla dobra wszystkich. A tutaj? Jesteś taką Moniką - Agentem, wiesz, że grupa widzi się na podglądzie na ekranie i ryzykujesz, że ktoś dostrzeże "hm, Monika miała możliwość wzięcia żetonów zwiększających jej szanse dalszego udziału w programie i ich nie wzięła, ciekawe dlaczego"?

Nie mówię, że tak było, ale ja akurat widzę sens w tym, że Agent może podejmować działania zmierzające do uzyskania korzyści jakie chciałby mieć "zwykły" uczestnik.

Również wydaje mi się, że Agentem będzie osoba, która jest teraz celowo pomijana bądź ograniczana przy montażu (dla późniejszego efektu zaskoczenia) np. Dominika Tajner lub taka która rzuca podejrzenia na wszystkich i wewnętrznie może skłócić grupę np. Tamara - Macademian Girl. Monika Mrozowska również wydaje mi się sensownym typem.
Raczej nie wierze, że Agentem byłby ktoś tak oczywisty jak Hubert Urbański.
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.