Sonda publiczna Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Pokaż wyniki sondy: Podoba Ci się nowe KWC?
Tak 6 1,52%
Nie 385 97,47%
Nie mam zdania 4 1,01%
Głosujący: 395. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 11:04   #31
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Swoją drogą, redakcja powinna się z Wiejskiej przenieść na Mysią - lokalizacja dobra, historyczny klimat....

(dla Wizażanek spoza Warszawy: na ulicy Mysiej w Warszawie mieścił się kiedyś urząd cenzury.)
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:15   #32
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

jak dla mnie przerażające jest to, co redakcja robi z użytkowniczkami i jak się odnosi do naszych pretensji dotyczących "ulepszeń" i jak sama robi "osobiste wycieczki"


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=575
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:17   #33
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja już nie będę zgłaszać żadnych błędów technicznych ani sugestii.
Bardzo słusznie w tej sytuacji.

Poprzedni wątek też nie wiem w jakim celu został zamknięty chyba możemy dyskutować w jakimkolwiek wątku tematycznym KWC, czy nie?

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Swoją drogą, redakcja powinna się z Wiejskiej przenieść na Mysią - lokalizacja dobra, historyczny klimat....

(dla Wizażanek spoza Warszawy: na ulicy Mysiej w Warszawie mieścił się kiedyś urząd cenzury.)
Wiejska to też odpowiedni adres
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:18   #34
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Wiejska to też odpowiedni adres
Przepraszam, właściwie masz rację
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:24   #35
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

A w jakim celu usunięto watek czerwonejpoziomki? Gwoli przestrodze?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:26   #36
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

ja to sie teraz Wizazu boję
jak babcię kocham
im dlużej tu jestem tym mniej jest dla mnie czytelny, a zmiany mniej zrozumiałe

etit - napisalam brzydkie słowo na de
boje sie, że mnie wizaż zaaresztuje

Edytowane przez Dorota-Coco
Czas edycji: 2016-03-23 o 13:06
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:29   #37
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A w jakim celu usunięto watek czerwonejpoziomki? Gwoli przestrodze?
Dokładnie to też zauważyłam...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 12:56   #38
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
ja to sie teraz Wizazu boję
jak babcię kocham
im dlużej tu jestem tym mniej jest dla mnie czytelny, a zmiany mnie zrozumiałe
Obawiam się, że kierunek zmian jest aż nazbyt oczywisty. Zamiast pozostać miejscem w sieci, gdzie można znaleźć rzetelne opinie na temat kosmetyków, robi się z tego jeden wielki portal reklamowy skupiający się na promowaniu tych kosmetyków, których producent najwięcej zapłaci (dlaczego prośby wizażanek o oznaczanie recenzji produktów rozdawanych w ramach testów są ignorowane?). Z tego co widzę stawia się nie na jakość publikowanych treści a na ilość odsłon. Wystarczy spojrzeć na poziom artykułów na stronie głównej
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 13:28   #39
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cóż tylko takie działanie jest na krótką metę - może przyniesie wymierne pieniężne korzyści właścicielom ale portal umrze śmiercią naturalną - bo po prostu przestanie być wiarygodny
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 13:48   #40
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
ja to sie teraz Wizazu boję
jak babcię kocham
im dlużej tu jestem tym mniej jest dla mnie czytelny, a zmiany mniej zrozumiałe

etit - napisalam brzydkie słowo na de
boje sie, że mnie wizaż zaaresztuje
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Cóż tylko takie działanie jest na krótką metę - może przyniesie wymierne pieniężne korzyści właścicielom ale portal umrze śmiercią naturalną - bo po prostu przestanie być wiarygodny


po drodze zapomniano ,ze cala baze ,to co najcenniejsze stworzyly Wizazanki ...tresc ,opinie KWC ,to nie Redakcja poprzednia i terazniejsza
Obecna postawila tylko na pieniadze ignorujac i wykorzystujac Wizazanki ,podpinajac i wciskajac pod ich slowa ,reklamy
Okazujac totalny brak szacunku ,a zamkniecie watku o KWC ,to wisienka na torcie
a stare KWC zamieni sie w Koszmar i Wspomnienie po Czyms co bylo dobre
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 13:51   #41
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
a stare KWC zamieni sie w Koszmar i Wspomnienie po Czyms co bylo dobre
Śliczne aż zacytuję dla potomności
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 15:25   #42
Nathaliee85
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliee85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 50
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Oczywiscie ze N I E !!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet jesli poprawia te wszystkie niedociagnięcia, to i tak strona jak jest ,tak będzie chaotyczna, nieczytelna i zniechęcająca do zaglądania na nią. Próbowałam dzis poczytac jakies recenzje i z przykroscią stwierdzam ze po jednej juz miałam dosc. Ile ja bym dała zeby móc sobie wejsc na stare, DOBRE KWC i z filizanka kawy tudziez lampka wina zrelaksowac się przegladajac stronę. Teraz o zadnym relaksie nie ma mowy. Zajrze tam pewnie w ostatecznosci, gdy juz zywcem nie znajde w sieci zadnej recenzji produktu, który bedzie mnie interesował... Nawet nie dano nam mozliwosci pozegnania sie z poprzednią odsłoną KWC... ;p W mym sercu tli się jednak resztka nadzieji, ze jednak nie zrobią nam tego... Po tylu latach wspólnie spędzonych nie odbiorą nam KWC... ech...Jesli tak, to RIP Kosmetyku Wszechczasów
__________________
"Nie jest jeden człowiek. Jest szereg kawałków czasu, nawleczonych na nitkę jednej pamięci.."
Nathaliee85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 16:03   #43
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Cóż tylko takie działanie jest na krótką metę - może przyniesie wymierne pieniężne korzyści właścicielom ale portal umrze śmiercią naturalną - bo po prostu przestanie być wiarygodny
Już przestał być wiarygodny. Zwłaszcza po niektórych wypowiedziach w poprzednim wątku - każdy chyba wie o co chodzi

Co do oznaczania testerek to nie ma sensu prosić - teraz liczy się tylko i wyłącznie KASA - nic więcej. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości?

Bardzo chętnie sprawdziłabym kilka rzeczy w moim recenzjach np. kolor podkładu, który kiedyś miałam i mi odpowiadał, ale niestety nie mogę, bo nadal nie ma moich postów

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
boje sie, że mnie wizaż zaaresztuje
tuż po "namierzeniu"

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
a zamkniecie watku o KWC ,to wisienka na torcie
dokładnie ale chyba najlepiej się z tego śmiać, bo wiadomo o czym to świadczy
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 17:25   #44
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Czy mi się wydaje, czy stary wątek informacyjny usunięto?
Został zablokowany w celu zakończenia dyskusji
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=871086
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 19:06   #45
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Dziefczenta (bo tu chyba tylko kobiety? ) - pięknie Wam dziękuję za wszystkie kliki w sondzie. Tym bardziej, że nie mogę Wam zaproponować ani kawy z ciastkiem ani tuszu Wibo do testów
A i bezczelnie namawiam do rozsiewania wici o sondzie/zdobywania respondentów - ja mało udzielam się na wizażu obecnie nie zacznę teraz nagle spamować na Intymnym czy Motoryzacji

Głowy do góry - ja myślę, że jest jakiś świat poza KWC, a nawet poza wizaz.pl (wiem brzmi jak bluźnierstwo), ale wiecie, nawet jak przegramy, to ostatecznie nie my udławimy się truchłem KWC
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 19:15   #46
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Głowy do góry - ja myślę, że jest jakiś świat poza KWC, a nawet poza wizaz.pl (wiem brzmi jak bluźnierstwo), ale wiecie, nawet jak przegramy, to ostatecznie nie my udławimy się truchłem KWC
Oczywiście Za jakiś czas KWC będzie należało przede wszystkim do testerek, zobaczycie

Co do sondy to wysyłałam już linki kilku przypadkowym recenzentkom - jak będę miała chwilę to zrobię to ponownie

Czy ktoś z twórców "nowego KWC" skomentował wyniki sondy? nie zauważyłam jakoś...
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 19:35   #47
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Oczywiście Za jakiś czas KWC będzie należało przede wszystkim do testerek, zobaczycie

Co do sondy to wysyłałam już linki kilku przypadkowym recenzentkom - jak będę miała chwilę to zrobię to ponownie

Czy ktoś z twórców "nowego KWC" skomentował wyniki sondy? nie zauważyłam jakoś...
bo komentują w swojej oblężonej twierdzy
nie mieli odwagi wtedy jak w wątku informacyjnym pojawiły się mniej lub bardziej treściwe opinie, to teraz już z pewnością nie będą jej mieli - za to na skasowanie tego wątku zapewne "odwaga" się znajdzie

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

I jeszcze jedno - właśnie mnie oświeciło dlaczego nie dostaniemy dostępu do starego KWC, nawet czasowego - otóż najprawdopodobnej nikt by nie korzystał z nowego
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 09:27   #48
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Czytam sobie wątek dotyczący zgłaszania uwag do nowego KWC i bardzo smutno mi się zrobiło jak dziewczyny dwoją się i troją, poświęcają swój czas wypisując dziesiątki błędów, przesyłając linki i zdjęcia do pracowników niby profesjonalnego koncernu.
Oni przecież są tam zatrudnieni i otrzymują wynagrodzenie za swoją pracę, do których niewątpliwie należy prowadzenie tej strony
Przykre. Szczególnie wspominając stare KWC.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 10:56   #49
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Czytam sobie wątek dotyczący zgłaszania uwag do nowego KWC i bardzo smutno mi się zrobiło jak dziewczyny dwoją się i troją, poświęcają swój czas wypisując dziesiątki błędów, przesyłając linki i zdjęcia do pracowników niby profesjonalnego koncernu.
Oni przecież są tam zatrudnieni i otrzymują wynagrodzenie za swoją pracę, do których niewątpliwie należy prowadzenie tej strony
Przykre. Szczególnie wspominając stare KWC.
Mnie jest z jednej strony smutno, a z drugiej jestem zła na siebie, że siedziałam przez jesień i zimę nad przenoszeniem bazy. Jeśli coś od siebie daję, to chciałabym tez coś dostać. A tu coś dałam a w zamian większość pytań postawionych w zamkniętym wątku pozostało bez odpowiedzi, tylko ogólniki i branie na litość; nie wiadomo w zasadzie, co Edipresse chce zmienić, poza usterkami technicznymi. Czuję się jak ciężki frajer. Może inni nie mają z tym problemu
Dlatego jak pisałam nic już nie będę zgłaszać. To nie jest moja praca.

Na razie nie będę też pisać żadnych recenzji. Zajrzę na KWC za jakiś czas, zobaczę czy jest funkcjonalne, czy poziom recenzji nie spadł, czy nie ma zalewu testowych recek większego niż był. Wtedy zdecyduję, czy wrócę do pisania. Na razie pozostało mi forum, trzymają mnie tu jeszcze z 4 wątki. Mam nadzieję, że tego też nie "ulepszą".

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-03-24 o 10:58
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 11:28   #50
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

ja jestem zna Wizażu od ponad 14 lat i to co teraz stało się z KWC jedna wielka masakra


po co komu info o najbardziej aktywnych recenzentkach...?????


pamiętam jak na początku była taka dziewczyna, która dodawała po kilka recenzji kosmetyków dziennie... było oczywiste, ze robi to dla ilości,ze ich nie testowała, nie używała.... ale... miała najwięcej recenzji




ja w tej chwili nie jestem w stanie poszukać sobie w KWC jakiegoś pudru sypkiego odpowiedniego do mojej cery... bo po prostu NIE DA SIE !!! próbowałam kilka razy....

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie jest z jednej strony smutno, a z drugiej jestem zła na siebie, że siedziałam przez jesień i zimę nad przenoszeniem bazy. Jeśli coś od siebie daję, to chciałabym tez coś dostać. A tu coś dałam a w zamian większość pytań postawionych w zamkniętym wątku pozostało bez odpowiedzi, tylko ogólniki i branie na litość; nie wiadomo w zasadzie, co Edipresse chce zmienić, poza usterkami technicznymi. Czuję się jak ciężki frajer. Może inni nie mają z tym problemu
Dlatego jak pisałam nic już nie będę zgłaszać. To nie jest moja praca.

Na razie nie będę też pisać żadnych recenzji. Zajrzę na KWC za jakiś czas, zobaczę czy jest funkcjonalne, czy poziom recenzji nie spadł, czy nie ma zalewu testowych recek większego niż był. Wtedy zdecyduję, czy wrócę do pisania. Na razie pozostało mi forum, trzymają mnie tu jeszcze z 4 wątki. Mam nadzieję, że tego też nie "ulepszą".




ja codziennie w sumie wchodziłam na Wizaż ale na KWC , w tej chwili tez jestem tylko dlatego , że sobie czasem pogadam na 2-3 watkach...


ale podstawa odwiedzin Wizazu było KWC
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 11:34   #51
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja jestem zna Wizażu od ponad 14 lat i to co teraz stało się z KWC jedna wielka masakra
Ja od 10 i tez jestem w szoku... Najpierw nowy wizaż teraz nowe KWC...
"Dobra zmiana", nie ma co...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 12:59   #52
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

To ja wyrzucę z siebie co mnie od lat bardzo denerwuje na wizażu, bo ten temat się przewinął kilka razy w kontekście nowego KWC - to jest portal for-profit, a wykorzystuje nieopłaconą pracę kilkudziesięciu moderatorek, i z tej pracy czerpie dla siebie niezłe zyski.
Rozumiem darmowy wolontariat na rzecz szczytnego celu, czy to schronisko, hospicjum czy pisanie/tłumaczenie artykułów do Wikipedii i pilnowanie tam porządku. Wiki jest non-profit i nie ma tam reklam. Wizaż to bardzo popularny portal, ponad milion wejść miesięcznie, z reklam ma duża kasę nie rozumiem więc dlaczego ktokolwiek chce zapieprzać dla tej firmy za darmo. Dla mnie to tak jakby ktoś przychodził za darmo myć podłogi w domu Billa Gatesa. Jesteśmy dorośli, każdy ma swój rozum, nikt nikogo nie zmusza, ale uważam, że takie wykorzystywanie powinno być piętnowane.

Jeśli moderatorka spędza godzinę dziennie na trzymaniu porządku forumowego, to nawet licząc jej 12zł/h jakie proponuje rząd w umowie-zlecenie powinna dostać rocznie 4400zł. Za te pieniądze można pojechać sobie na fajne wakacje. Gdyby nie było chętnych do nieodpłatnej pracy to portal musiałby zatrudniać moderatorów i normalnie im płacić.

Odwalając darmową brudną robotę, tu na technicznym pilnując KWC i na forach przykładacie rękę do tego parszywego procederu wykorzystywania ludzi. Portal chce mieć ładne, duże zdjęcia przy produktach, porządek na forach, brak spamu i reklam- niech zatrudni ekipę porządkową. Stać ich na to.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2016-03-24 o 13:01
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:41   #53
ethernalmagic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

ja sie zgadzam, to jak redakcja sie zachowuje to jest naprawde ponizej krytyki. Zal , zal i jeszcze raz zal, czytałam watek techniczny i to co tam zobaczyłam to jakas zenada.
Pierwotnie zlewanie opinii, jakis opor w przyjmowaniu ich choc widac gołym okiem ze spieprzone zostalo na maksa.
Dwa totalny bark kultury jednej z modek, ktorej chyba kazdy wie, oj Pani W. zachowanie godne ofukanej gimnazjalistki. Jak smiesz nas krytykowac wstretna wizazanko (colowo nie pisze imniennie ) , za kare nie zostaniesz modem decyzja oczywiscie zupenie słuszna oburzonego grona szanownych i wcale nie napuszonych ''dziewczyn z redakcji''.
No niech ktos powie ze to nie było załosne
Manipulacje dostyczace złego stanu zdrowia juz zupełnie pomine. Zenua drogie Panie, zenua . Wstd .

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Pewnie tak, to jak zachowała sie ta dziewucha to zal.pl dawno takiej zenady w internetach nie widziałam
ethernalmagic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 14:05   #54
ethernalmagic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dla mnie to wyglada tak...była akcja w postaci krytyki , oczywiscie słusznej i ''siła wyzsza'' sie wkurzyła bo jak mozna miec taka czelnosc i wymierzyła publicznie kare. Chyba takie było załozenie, bo komus zaczynaja juz poszczac na gorze nerwy jak widac
Co wyszło kady widzi, tak sie koncza dyskusje kiedy brak sensownych argumentów, złosliwosci na poziomie gowniarstwa z podstawowki.
Ja sie tego nie spodziewałam, siedze tutaj niemal codzien juz ponad 5 lat i ze zdzwienia oczy przecieram.
Gdyby nie było NAS droga redakcjo nie byłoby tez was.
ethernalmagic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 14:31   #55
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 145
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
to jest portal for-profit, a wykorzystuje nieopłaconą pracę kilkudziesięciu moderatorek, i z tej pracy czerpie dla siebie niezłe zyski.
Rozumiem darmowy wolontariat na rzecz szczytnego celu, czy to schronisko, hospicjum czy pisanie/tłumaczenie artykułów do Wikipedii i pilnowanie tam porządku
. Wiki jest non-profit i nie ma tam reklam. Wizaż to bardzo popularny portal, ponad milion wejść miesięcznie, z reklam ma duża kasę nie rozumiem więc dlaczego ktokolwiek chce zapieprzać dla tej firmy za darmo.
Dla mnie to tak jakby ktoś przychodził za darmo myć podłogi w domu Billa Gatesa. Jesteśmy dorośli, każdy ma swój rozum, nikt nikogo nie zmusza, ale uważam, że takie wykorzystywanie powinno być piętnowane.

Jeśli moderatorka spędza godzinę dziennie na trzymaniu porządku forumowego, to nawet licząc jej 12zł/h jakie proponuje rząd w umowie-zlecenie powinna dostać rocznie 4400zł. Za te pieniądze można pojechać sobie na fajne wakacje. Gdyby nie było chętnych do nieodpłatnej pracy to portal musiałby zatrudniać moderatorów i normalnie im płacić.

Odwalając darmową brudną robotę, tu na technicznym pilnując KWC i na forach przykładacie rękę do tego parszywego procederu wykorzystywania ludzi. Portal chce mieć ładne, duże zdjęcia przy produktach, porządek na forach, brak spamu i reklam- niech zatrudni ekipę porządkową. Stać ich na to.
Myślę dokładnie to samo
Szkoda że i tak się nic tu nie zmieni bo w tej kwestii portal jest niereformowalny


Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Czytam sobie wątek dotyczący zgłaszania uwag do nowego KWC i bardzo smutno mi się zrobiło jak dziewczyny dwoją się i troją, poświęcają swój czas wypisując dziesiątki błędów, przesyłając linki i zdjęcia do pracowników niby profesjonalnego koncernu.
Oni przecież są tam zatrudnieni i otrzymują wynagrodzenie za swoją pracę,
do których niewątpliwie należy prowadzenie tej strony
Tez tego nie rozumiem
a najzabawniejsze jest to że podstawą działania KWC jest wyszukiwarka. a właśnie ona nie działa jak trzeba !

Szkoda mi czasu który zmarnowałam na ten portal, tu szukają darmowej siły roboczej,wystarczy że się tyle recenzji do usunięcia nazgłaszałam, teraz już tu palcem nie kiwnę, najlepiej żeby Wizażanki odwalały całą robotę a firma będzie sobie spijać śmietankę

Wyobrażacie sobie sytuację gdzie użytkownicy facebooka wyłapują na nim błędy ?



Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja już nie będę zgłaszać żadnych błędów technicznych ani sugestii. Przewróciło się, niech leży.

czemu ma ten portal ma obecnie służyć, czyli premiowaniu konkretnych marek, podbijaniu ich popularności, opłaconemu spamowaniu. Nie wątpię, że niektóre wizażanki, się w tym dobrze odnajdą, ja niestety nie. Nie po to tu jestem, żeby mi wpychano ciągle przed oczy peeling Joanny i płyn micelarny Ziai albo testowe kosmetyki.
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 15:18   #56
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Dziewczyny, to rzućcie pracę moderatorek zrezygnujcie zbiorowo i po krzyku. Wszędzie jest to praca opłacana, czy wy widziałyscie np na onecie czy GW darmowych adminów i moderatorów? Nie. Są to ludzie normalnie opłacani, maja dyzury, umowy etc etc. No przecież nie musicie tego robić.
Po co zgłaszacie błędy? Niech firma, która spaprała robotę, a wzięła za to kolosalną zapewne kasę sama sobie szuka i naprawia.
W kwestii Werki- mnie adminki cofnęły ostrzezenie, napiętnowały jej zachowanie i poinformowały, że za jej karygodne zachowanie otrzymuje ona 2 ostrzeżenia.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 15:43   #57
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Zgadzam się w calej rozciągłości tym co napisała astray. Wszystko ma swoje granice. Chętnie przenosiłam bazę, chętnie zgłaszałam nieregulaminowe recenzje, rok temu z przykrością zrezygnowałam z propozycji bycia modem na kosmetycznym, bo miałam bardzo ograniczony dostęp do Internetu. Ale to co się dzieje teraz, to jest już duże przegięcie. Wypuszcza się nagle właściwie niedziałające KWC, bez dostępu do starej wersji, sugestiei propozycje wymyślne przez nas przez pół roku nie zostały uwzględnione, na pytania zdezorientowanych i wkurzonych wizazanek pojawiają się zdawkowe odpowiedzi i tak przez kilka dni. Po czym pada kusząca propozycja dalszej charytatywnej pracy. Super

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-03-24 o 15:46
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:02   #58
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 145
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to rzućcie pracę moderatorek zrezygnujcie zbiorowo i po krzyku. Wszędzie jest to praca opłacana, czy wy widziałyscie np na onecie czy GW darmowych adminów i moderatorów? Nie. Są to ludzie normalnie opłacani, maja dyzury, umowy etc etc. No przecież nie musicie tego robić.
Po co zgłaszacie błędy? Niech firma, która spaprała robotę, a wzięła za to kolosalną zapewne kasę sama sobie szuka i naprawia.
W kwestii Werki- mnie adminki cofnęły ostrzezenie, napiętnowały jej zachowanie i poinformowały, że za jej karygodne zachowanie otrzymuje ona 2 ostrzeżenia.
No to chociaż tu jest jak należy poziomko

Dokładnie ! To nie są jakieś tam drobne poprawki "kosmetyczne" - tu jest tak spaprane że brak słów
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:30   #59
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
To ja wyrzucę z siebie co mnie od lat bardzo denerwuje na wizażu, bo ten temat się przewinął kilka razy w kontekście nowego KWC - to jest portal for-profit, a wykorzystuje nieopłaconą pracę kilkudziesięciu moderatorek, i z tej pracy czerpie dla siebie niezłe zyski.
Rozumiem darmowy wolontariat na rzecz szczytnego celu, czy to schronisko, hospicjum czy pisanie/tłumaczenie artykułów do Wikipedii i pilnowanie tam porządku. Wiki jest non-profit i nie ma tam reklam. Wizaż to bardzo popularny portal, ponad milion wejść miesięcznie, z reklam ma duża kasę nie rozumiem więc dlaczego ktokolwiek chce zapieprzać dla tej firmy za darmo. Dla mnie to tak jakby ktoś przychodził za darmo myć podłogi w domu Billa Gatesa. Jesteśmy dorośli, każdy ma swój rozum, nikt nikogo nie zmusza, ale uważam, że takie wykorzystywanie powinno być piętnowane.

Jeśli moderatorka spędza godzinę dziennie na trzymaniu porządku forumowego, to nawet licząc jej 12zł/h jakie proponuje rząd w umowie-zlecenie powinna dostać rocznie 4400zł. Za te pieniądze można pojechać sobie na fajne wakacje. Gdyby nie było chętnych do nieodpłatnej pracy to portal musiałby zatrudniać moderatorów i normalnie im płacić.

Odwalając darmową brudną robotę, tu na technicznym pilnując KWC i na forach przykładacie rękę do tego parszywego procederu wykorzystywania ludzi. Portal chce mieć ładne, duże zdjęcia przy produktach, porządek na forach, brak spamu i reklam- niech zatrudni ekipę porządkową. Stać ich na to.
Wielkie brawa To nie jest po prostu warte pracy dziewczyn, które nie zostały zatrudnione. Zwłaszcza, że kieruje tym firma, która na swojej stronie internetowej podaje się za międzynarodowy koncern mediowy. Zarabiają ogromne pieniądze z reklam - w przypadku KWC dzięki zaangażowanym wolontariuszkom w ostatnich kilkunastu latach. Sprytne Niech się teraz sami starają o to jak KWC będzie postrzegane i czy będzie w ogóle użyteczne. Zapewne za bardzo uwierzyli w to, że serwis jest niezastąpiony dla kilkudziesięciu tysięcy dziewczyn i prędzej padną niż z niego zrezygnują
Ciekawe jaki ta korporacja przyjęła profil tzw. "typowej wizażanki" do której kieruje serwis. Pewnie niejedna z nas by się zdziwiła...

Tak jak już kiedyś zostało napisane - za jakiś czas może to być głównie serwis testerek klient będzie zachwycony dobrymi recenzjami, firma również, bo będą zarabiać na reklamie (z którą nawet Adblock ciężko sobie radzi hehe). A zawsze jakaś grupa nastolatek się na to nabierze.

Dziewczyny, powróciły już wasze recenzje???? moje nie...

Edytowane przez lolka80
Czas edycji: 2016-03-24 o 16:41
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:54   #60
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nowe KWC: dobre czy nie? Oddaj swój głos

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja także. Przez kilka dni albo brak odpowiedzi albo odpowiem później. Skoro Rochelle tego sama nie ogarniała, to mógł ktoś inny przejąć część pytań i poruszanych problemów. A teraz to już dla mnie po ptokach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-13 12:27:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.