Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-24, 20:30   #1801
ewabedna22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

dziękuje mp43. chlorofil, chlorella - to naturalne antybiotyki - dlatego sa takie skuteczne. na zdrowie niech nam idą!!!

więc to leczy:
1) korzen szczeci - cud nie lekarstwo!!!!! ale drogi! 3 LUB 2 ALBO I X DZIENNIE
2) chlorofil, chlorella, młody jęczmień...
3) sok z orzecha czarnego bez alkoholu jak dla dzieci ( 2 łyżeczki na ćwierć szklanki wody pic na pusty zoładek maleńkimi łyczkami przez 15 minut - zeby sie wchłaniało juz w ustach. - 3 lub 2 x dziennie - stosowac miesiąc - nie dłużej niz 6 tygodni.
4) sok z białej kapusty
5) 2 ząbek czosnku dziennie ale bardzo bardzo roztarty z chlebem lub inaczej
6) witamina C lewoskrętna - nawet jesli taka nie istnieje
7) sok z marchewki - domowy bez cukru
8) ostropest plamisty, mniszek lekarski, pokrzywa- zmielone i pić zaparzone jak herbatę,
9) ocet jabłkowy bio mętny do picia
10) okłady z rowałkowanych liści białej kapusty na dół brzucha - nawt na cała noc
11) kapiele w soli morskiej min 15 min i nacieranie szorstka gabką i bez spłukiwania natrzec sie olejkiem pichtowym.
12) lub kapiel w chlorku magnezu i sodce oczyszczonej - po 1 szklance na wanne wody - min 30 minut, - rozluźnia organy i one łatwiej pozbywaja sie toksyn. a jak sie śpi później fajnie!!!!

JESLI BEDA BOLAŁY NERKI TO PIC WODĘ Z ZIEMNIAKÓW GOTOWANYCH BEZ SOLI!!!!! albo robic tak: obrac 2 lub 3 ziemniaki, pokroić, umyc i gotowac 15 minut w 2 szklankach wody, dodać 1 łyżeczke rdestu ptasiego i gotowac jeszcze 5 minut. wystudzić odcedzic i wypić - rewelacja. ból nerek znika!!! robic to codziennie przy silnej detoksykacji!!! usuwa piasek z nerek, toksyny,

pic duzo duzo wody.

bez owoców, słodkiego, kawy, alkoholu, zielona herbata tez mi szkodziła.

POWODZENIA. PA

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

i zbadajcie sie tym biorezonansem, czy innym skanerem, żeby wiedziec co jest na rzeczy.
ewabedna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 20:10   #1802
DonKisiot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 117
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Baska111:
Spoko loko Prawda jest taka, że pojawiłem sie tu, żeby znaleźć przyczynę własnego problemu (choc w sumie nasze wspólnego) z Waszą pomocą. Jak to mówią "w kupie siła", co idealnie pasuje do problemu
Od kilku tygodni zmieniłem nieco dietę. Staram się nadal jeść dużo owoców i warzyw, ale dorzuciłem też kebaby, pizze, trochę maki pszennej i sporo browara. Tak co by odreagować. Uczucie palenia zniknęło zupełnie, brak monitów o smrodzie, więc teoria potwierdza się w praktyce. Wydaje się, że bez B12 organizmowi brakowało jednego "trybika" by się skutecznie oczyszczać.
Mam nadzieję, że to przyczyna problemów nas wszystkich, bo rozwiązanie jest proste.
Pewnie w przyszłym tygodniu będę badał poziom homocysteiny, zobaczymy czy wynik potwierdzi poprawę.
DonKisiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 13:20   #1803
smootna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

cześć wszystkim, dawno mnie tutaj nie było
bo zapodziałam gdzieś stare hasło do konta,
mam pytanie odnośnie witaminy B12, w jakich dawkach ją stosować?
bo że warto spróbować to nie wątpię...
smootna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 23:27   #1804
jana2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Test Volla to oszustwo. Radzę poszukać moich wypowiedzi w sieci.Nie dajcie się nabrać. Widzę,że i tutaj działają ci wstrętni oszuści!!!!!
jana2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 07:46   #1805
DonKisiot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 117
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez smootna Pokaż wiadomość
cześć wszystkim, dawno mnie tutaj nie było
bo zapodziałam gdzieś stare hasło do konta,
mam pytanie odnośnie witaminy B12, w jakich dawkach ją stosować?
bo że warto spróbować to nie wątpię...
Nie wiem. Ja biore dużo, bo jak sa duże niedobory, to dawki zalecają końskie tak jak w przypadku wszystkich witamin. Czytałem, że przedawkowanie tej witaminy nie niesie za sobą żadnych groźnych skutków, ale każdy musi sam w to bawić na własna odpowiedzialność lub zapytać kumatego lekarza lub dietetyka.
DonKisiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 13:59   #1806
smootna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

DonKisiot ja wiem, że każdy się w to bawi na swoją odpowiedzialność ale chyba możesz podpowiedzieć coś, bo np. ja nie czuję swojego zapachu i nie będę wiedziała czy taka czy inna dawka nie jest przypadkiem za mała.
Tak więc bardzo Cię proszę podpowiedz jak to wygląda u Ciebie. Ocenę zostaw już naszemu rozsądkowi.
Kupiłam dziś tę witaminę (10uc) i zaczne brać ale nie wiem od czego zacząć. 5 tabletek? 10? co rozumiesz przez końską dawkę?
Pozdrawiam
smootna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 19:31   #1807
DonKisiot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 117
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

wedlug opisu zakupiłem piguły (dr enzmann), które zawierają:
"Składniki:
substancje czynne: metylokobalamina (witamina B12) (500 Âľg), pirydoksyna (witamina B6) (10 mg), biotyna (1 mg), kwas foliowy (900 Âľg)"
Biore trzy dziennie, az skończy się opakowanie (120szt). Później badanie homocysteiny i zdecyduję czy redukować ilość.

PAmiętaj, że problemem nie jest brak dostarczania tej witaminy organizmowi , tylko problem z jej przetworzeniem (metylacją), więc trzeba się zaopatrzyc w forme metylowaną czyli metylokobalaminę.

No i dodam, że ja też nie czułem smrodu, więc trzeba było się nauczyć rozpoznawać to inaczej. Z pewnością czułem zaduch w pomieszczeniu w którym siedziałem, jak wyszedłem na powietrze i wróciłem. Skorelowane było to z uczuciem gorąca i reakcjami ludzi :/

Edytowane przez DonKisiot
Czas edycji: 2017-09-27 o 19:35
DonKisiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 19:57   #1808
smootna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

dzięki
smootna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 13:48   #1809
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Dostalam taka odpowiedz z osrodka w moim miescie gdzie robia testy obciążenia organizmu. Ewabedna co o tym myślisz?
"Witamy serdecznie. Koszt testów jest zależny od ilości wykonywanych testów. Jeżeli mówimy o podstawowym teście obciążeniowym koszt wynosi 150zł. Przed przystąpieniem do testowania, sprawdzamy bezpłatnie jakiego rodzaju obciążenia znajdują się w organizmie za pomocą przyrządu F-Scan. "
Czy to jest to o czym Ty pisalas?

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

dziś bedac w szkole po synow poczułam bardzo mozny zapach który rozchodzil się po całej szkole.... pytam syna co to. a on na to, ze dyrektor kupila takiego mocno pachnącego kwiatka... Nie wiem czy to jakiś przytyk w moja strone czy co.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 19:04   #1810
baska1111
Raczkowanie
 
Avatar baska1111
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 359
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

DonKisiot, jeśli nie zależy Ci na tych pozostałych składnikach preparatu, jaki stosujesz, to polecam Ci metylokobalaminę w sprayu, wchłania się bezpośrednio z błony śluzowej w jamie ustnej z pominięciem przewodu pokarmowego (czynnik Castla i te sprawy ważą na efekcie). Cenowo wyjdzie tak samo jak Twój suplement. Cztery dawki (2 razy po 2 psiki) dają 1200 jednostek (nie mam tego znaku u siebie - poprzedzającego g).
Jest też podobno donosowy spray ale u mnie śluzówka w nosie jest w opłakanym stanie, więc odpada.
baska1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 07:41   #1811
DonKisiot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 117
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez ola_30 Pokaż wiadomość
dziś bedac w szkole po synow poczułam bardzo mozny zapach który rozchodzil się po całej szkole.... pytam syna co to. a on na to, ze dyrektor kupila takiego mocno pachnącego kwiatka... Nie wiem czy to jakiś przytyk w moja strone czy co.
Też tak czasem mam, że każdy gest, kogoś minę, czy to co mówi wiążę zaraz z tym, że to pewnie ze względu na mnie. Kiedyś byś powiedziała, ale śmierdzi ten kwiat, a teraz myślisz pewnie to ja. Na pewno nie ma to nic wspólnego z Tobą, tak jak większość sygnałów od innych jakie odczytujemy niepoprawnie.

Cytat:
Napisane przez baska1111 Pokaż wiadomość
DonKisiot, jeśli nie zależy Ci na tych pozostałych składnikach preparatu, jaki stosujesz, to polecam Ci metylokobalaminę w sprayu, wchłania się bezpośrednio z błony śluzowej w jamie ustnej z pominięciem przewodu pokarmowego (czynnik Castla i te sprawy ważą na efekcie). Cenowo wyjdzie tak samo jak Twój suplement. Cztery dawki (2 razy po 2 psiki) dają 1200 jednostek (nie mam tego znaku u siebie - poprzedzającego g).
Jest też podobno donosowy spray ale u mnie śluzówka w nosie jest w opłakanym stanie, więc odpada.
A jak się to zwie?

Edytowane przez DonKisiot
Czas edycji: 2017-09-29 o 09:38
DonKisiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-29, 18:19   #1812
ewabedna22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

ola 30:

to może byc ten test. jesli możesz to się zbadaj. a tam na miejscu w ośrodku opowiedz co Ci najbardziej dokucza i co jest największym Twoim problemem. te testy różnie sie nazywają, ale jeśli będzie sie badanie odbywało przy uzyciu komputera i np słychawki bedziesz miała załozone na uszy, albo stopy połozone na metalowe blaszki, albo metalowe rurki w dłoniach trzymała, to jest to! powodzenia w powrocie do zdrowia. pa
ewabedna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 19:27   #1813
baska1111
Raczkowanie
 
Avatar baska1111
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 359
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Don Kisiot,
podaję link
http://allegro.pl/boost-witamina-b12...963060620.html
baska1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 13:41   #1814
DonKisiot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 117
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Dzięki, będę miał na uwadze.
DonKisiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 18:53   #1815
Feitan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mam podobnę objawy do mp43, tylko że ja nie czuje swojego zapachu.Pamiętam że kiedyś robiłem test obciążen i pani powiedziała mi jasno że muszę jak najszybciej zmienić dietę i wspomagać się probiotykami ponieważ toksyny wychodzą mi przez skórę, i że nie będę miał życia towarzyskiego itp.Kazała jesć dużo warzyw, pić soki pomidorowe pić dużo wody.Probiotyki jakie zostały my przepisane to :

ParaProtex
Nopalin
Ac zymes
Acidophilus lactobacillus

Do tego zamierzam pić herbatkę z czystka oraz chlorofil.Czy znacie jeszcze jakieś rzeczy dzięki którym zmniejsze smród, jak nie pozbędę się go

Dodam że twarz robi się czasami czerwona , a kilka minut po umyciu plecy stają się przetłuszczone.I na rękach wychodza jakies dziwne rzeczy.

Edytowane przez Feitan
Czas edycji: 2017-10-11 o 18:57
Feitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 21:14   #1816
DonKisiot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 117
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Tak sobie pomyślałem, że skoro za zachodnią granicą wiedzą więcej na temat problemów z metylacja to przeczytam coś z tamtych stron. I tak garść wiadomości:
- faktycznie wiedzą wicej
- ponoć Dr. Ben Lynch jest ekspertem w temacie. Ma stronkę: www.MTHFR.Net
- na "uruchomienie metylacji polecają: MethylGuard by Thorne Research
Methyl Protect by Xymogen
HomocysteX Plus by Seeking Health (Dr. Ben Lynch’s formula)
skład podobny do dr enzmanna, którego łykam aktualnie
- dodatkowo dla odbudowy komórek koenzym q10 i magnez
- okazuje się, że można się "przemetylować" i to może być groźne. Nie doczytałem jakie są objawy. W przypadku gdy ktoś przegnie i się "przemetyluje" można zażyć niacynę, która hamuje metylację. Z niacyną, to ważna informacja.
- inhibitory pompy protonowej i wszelkie blokery kwasu żołądkowego nam szkodzą (przerobiłem na sobie - od tego się ten cały syf zaczął)
- glutation, który zdrowy organizm produkuje, a którego u osób z zaburzeniami metylacji brakuje, jest głównym "czyścicielem" organizmu z toksyn
- gorące stopy ( i nie tylko), które miewamy noszą nazwę neuropatii. Jest ich kilka, ta związana z metylacją to neuropatia wieloczynnikowa. To właściwie znalazłem wczoraj na polskich stronach, a w tym artykule była tylko wzmianka, ze neuropatia to jedna z dolegliwości przy problemach z metylacją.


źródło: http://suzycohen.com/articles/methylation-problems/



Pewnie link mthfr (z poczatku postu) jest właściwszym źródłem. Po angielsku czytam dość wolno, więc dzis przebrnąłem tylko przez to jedno źródło. Nie wiem na ile rzetelne są przytoczone informacje.



I jeszcze ważne. przy tych problemach trzeba zacząć od regeneracji jelita, czyli dobre probiotyki. Swego czasu naczytałem się o "zupie mocy" , czyli rosole na kościach i też polecam, bo ma to sens.


Być może suplementacja glutationu byłaby dobrym pomysłem.


Temat niestety rozległy i wydaje się być skomplikowany, ale kierunek raczej dobry.
Niestety alkohol (nawet wino) bardzo szkodzi i w czasie leczenia nie wolno... karrramba.
DonKisiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 19:04   #1817
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witajcie,
dostałam ostatnio paczke od rodziny z USA i był tam owoc którego nazwy nie znam ale był bardzo wonny i bardzo smaczny Na drugi dzień "tam na dole" było czuc zapach tego owocu bardzo mocno. Nawet na bieliźnie go wyczulam. Wybaczcie dokladnosc opisu ale to by wskazywalo na to, ze wszystko co zjadamy to potem tym smierdzimy... Czy może mieć to jakiś związek z ta metylacja?
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 17:48   #1818
ediii92wppl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 55
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Nie ma to nic wspólnego z metylacja tylko z grzybkiem, tak to jest.
Pachniesz tym co jesz jak naj bardziej rowniez tym w czym przebywasz wejdź do zadymionego pomieszczenia i wyjdź po minucie i powąchaj skore nawet pod szczelnym ubraniem
ediii92wppl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 19:28   #1819
DonKisiot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 117
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Kłopot z metylacją wiąże się ze zniszczeniem kosmyków jelitowych, co z kolei wiąże się z przepuszczalnością jelit, więc wydaje się to całkiem prawdopodobne. Przez skórę przedostaje sie to co powinno wyjść razem z "dwójką" więc zazwyczaj czujemy po prostu kupę, albo inni czuja jak w moim ( i nie tylko) przypadku. Jesli owoc był bardzo wonny, to możliwe, że stał się zapachem dominującym.
Swoją drogą ciekawe cóż to za owoc zza oceanu

Edi. Dym to zapach z zewnątrz. Nie mylmy pojęć.
Szczelne ubranie dla dymu to chyba tylko op-1, a w tym mało kto chodzi

Edytowane przez DonKisiot
Czas edycji: 2017-10-14 o 19:31
DonKisiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-14, 20:08   #1820
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez ediii92wppl Pokaż wiadomość
Nie ma to nic wspólnego z metylacja tylko z grzybkiem, tak to jest.
Pachniesz tym co jesz jak naj bardziej rowniez tym w czym przebywasz wejdź do zadymionego pomieszczenia i wyjdź po minucie i powąchaj skore nawet pod szczelnym ubraniem
Nie mam już grzybicy! Jestem wyleczona i zapach "stamtąd" do tamtego dnia był normalny a po tym owocu tak tam woniałam. :/
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 21:53   #1821
ediii92wppl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 55
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja przez ten czas doszedłem do wniosku ze grzyb działa jako taki nośnik bądź przedłużacz i wszystkie zapachy z jelit wywala na wierzch, ale rowniez skora łatwo pochlania wszystko z zewnątrz, organizm tak jak by nie miał żadnej bariery

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Miałaś grzybice ogolno ustrojowa czy tylko i wyłącznie miejsca o którym mówisz ?
Jak jej sie pozbyłaś ?
ediii92wppl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 07:44   #1822
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez ediii92wppl Pokaż wiadomość
Ja przez ten czas doszedłem do wniosku ze grzyb działa jako taki nośnik bądź przedłużacz i wszystkie zapachy z jelit wywala na wierzch, ale rowniez skora łatwo pochlania wszystko z zewnątrz, organizm tak jak by nie miał żadnej bariery

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Miałaś grzybice ogolno ustrojowa czy tylko i wyłącznie miejsca o którym mówisz ?
Jak jej sie pozbyłaś ?
Mam sklonnosc do inf intymnych a jak musze brac antybiotyk to już w ogole jest tragedia. Inf. intymna wyleczyłam globulkami od ginekologa + prewencyjnie stosuje probiotyki dla kobiet. Nie wiem czymam grzybice ogolnoustrojowa bo nigdy nie robiłam badan w tym kierunku, ale jakies 2 lata temustosowalam przez prawie 4mies diety antygrzybicza i zadnej poprawy w zapachu nie było. Wiec to chyba nie to.
Ogolnie to jestem zdrowa tylko smierdze i nie wiem dlaczego
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 12:30   #1823
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja póki co nadal nie śmierdzę. Nie wiem, co poskutkowało i na jak długo, ale uważam, że dobrze zrobiłam, wykonując test obciążeń i biorąc zalecone preparaty. Skończyły się wzdęcia i biegunki, schudłam na poleconej diecie i jest mi dobrze wreszcie ( odpukać!!!) Szczeć i chlorofil uważam za cuda natury. Ale jestem pewna, podobnie jak Wy, że problem tkwi w układzie pokarmowym. Czekam na wyniki powtórnego testu na nietolerancje pokarmowe, poprzedni nie wypalił, bo próbka krwi uległa hemolizie, ale od wysłania następnej minęło już 10 dni i z laba się nie odzywają, czyli tym razem ok. Mam nadzieję, że w tym tygodniu dostanę wyniki, napiszę, co i jak.
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 15:17   #1824
ediii92wppl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 55
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Skoro masz skłonności do tych infekcji czyli musi byc coś na rzeczy zdrowy organizm bez obciążenia chemia i upośledzonego bądź stłumionego układu immunologicznego nie dopuści do rozrostu grzyba nie ma takiej możliwości. Grzybica ogolno ustrojowa wiąże się głownie z problemami jelitowymi bole przelewanie trudności z trawieniem itp. Latwo sprawdzić po języku jak masz grzybka to na języku go łatwo zobaczysz, białe prążki lub nalot najbardziej widac po przebudzeniu
ediii92wppl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 17:27   #1825
smootna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

mi też coraz bardziej wydaje się, że problem leży w grzybicy ale nie tej intymnej a w każdym bądź razie nie tylko, od dawna wiadomo też, że często bakterie "czepiają się" grzyba, sama najchętniej wykonałabym posiew z jamy ustnej (gdyż podejrzewam, że winowajcą jest grzyb układu pokarmowego, stąd problemy z trawieniem, cieknące jelita, nagromadzenie toksyn w organizmie, ich wydalanie przez skórę z potem etc.) ale nie wiem czy to wystarczy? czy ktoś ma pojęcie? jakie badanie należy wykonać na grzybicę układu pokarmowego?
smootna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 17:29   #1826
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A kto z was ma biały nalot na języku.Ja zawsze po szczotkowaniu zębów staram się go usunąć ale zawsze rano pojawia się nowy i cały język jest biały.A jak u was kochani ??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 19:05   #1827
ewabedna22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

NIE DAJ SIĘ ZJEŚĆ GRZYBOM CANDIDA (Andrzej Janus) - za porada "głowa do góry" ściągnęłam z internetu przez chomikuj te ksiązkę. poczytałam.

TO JEST O NAS!!! poczytajcie. zastosujcie co tam dacie radę. a tymczasem olejek z oregano - kolejny cud na nasze dolegliwości:

prawdziwy lejek z oregano - malutka buteleczka około 10 ml - koszt około 40 zł. na czczo 2 kropelki na łyżkę oliwy, leciutko czymś zamieszać i do buzi, wypic i popic szklanką wody. ja wypijam 2 szklanki wody. 2 krople dziennie - nie przekraczać tej dawki. starczy go na długo.

mam oddech niczym niemowlę!!!!!!!!!! cud!


DonKisiot - wnosisz duzo wiedzy na to forum. poczytałam o metylacji dzieki Tobie. niedobór witaminy B w naszych organizmach to jest SKUTEK naszych wielu chorób, nie przyczyna. poczytaj te ksiązkę - bardzo ja polecam.
ewabedna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 19:30   #1828
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Olejek z oregano też u mnie codziennie, ale ja mam w kapsułkach, może następnym razem zamówię w płynie. Vit. B metylowana i kwas foliowy też każdego dnia. Badania homocysteiny kontrolne zrobię za miesiąc, zobaczymy, czy kuracja zadziałała. Chlorofil taki w białej butelce polecam z internetu, u mnie w zielarskim 80 zł, a w necie 15 zł taniej.
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 20:00   #1829
Feitan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mp43 możesz powiedzieć jakie suplementy zostały ci przypisane podczas testu obciążeń?
Feitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 20:19   #1830
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Kilka stron wcześniej wyliczyłam z nazwy wszystkie - nie chce mi się znowu pisać i nie za bardzo pamiętam, czarci pazur, inulin, parasite , aloes i coś tam jeszcze, doczytaj. Jestem zadowolona póki co. Ale ostrożna także - remisje już bywały.
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.