Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 17:42   #31
ernestek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Fryzjer JELENIA GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!

Witajcie moi drodzy!Ja stawiam na najlepszych fryzjerów Agnieszkę i Kamila z salonu Camille Albane xxxxxx.Zawsze wychodzę zadowolona,niesamowity klimat,atmosfera i zrobią na głowie wszystko czego tylko zapragniecie.Sprawdzcie i dajcie znac czy nie miałam racji!Polecam!!!!!!1Pozdr awiam!!!!!!!!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-26 o 18:31 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum.
ernestek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 18:30   #32
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Fryzjer JELENIA GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ernestek78 Pokaż wiadomość
Witajcie moi drodzy!Ja stawiam na najlepszych fryzjerów Agnieszkę i Kamila z salonu Camille Albane xxxxxx.Zawsze wychodzę zadowolona,niesamowity klimat,atmosfera i zrobią na głowie wszystko czego tylko zapragniecie.Sprawdzcie i dajcie znac czy nie miałam racji!Polecam!!!!!!1Pozdr awiam!!!!!!!!
jakie maja tam ceny?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-26 o 18:32 Powód: edytowanie ulicy
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 20:28   #33
dorothy61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer JELENIA GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!

Ceny są przystępne na miarę renomowanego salonu sieciowego.Ja wychodzę z tamtąd zawsze zadowolona,a balayage nie robią na sreberkach tak jak wszędzie.Naprawdę warto i odpisz czy byłaś i czy nie miałam racji.Pozdrawiam!!!!!!
dorothy61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:29   #34
choossen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer JELENIA GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!

a kogo polecicie do bardzo długich włosów?
choossen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 15:24   #35
nawa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer JELENIA GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!

Witam,również polecam Galerię Fryzur na Kiepury 48,polecam panią Beatke i panią Maje,pracują na lorealu i chodzę tam z całą rodzinką:ehem :
nawa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 15:54   #36
Aleksander72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Question Jelenia Góra - GDZIE dobry fryzjer?

Z uwagi na zbliżający się dzień kobiet chciałem swojej dziewczynie zafundować fryzjera i musi to być coś naprawdę extra (do 200zł), ale kompletnie nie znam się jak odróźnić dobrego fryzjera od niedobrego a moi koledzy nic nie doradzą (owszem, wskażą dobry warsztat samochodowy ale w dziedzinie ścinania włosów nie są kompetentni).

Polećcie jakiegoś dobrego fryzjera, nie musi być tani.
Oczywiście jako ekonomista z wykształcenia przypuszczam, że napewno istnieje jakaś elitarna grupka która fryzjerów, których usługa może przekraczać wartość nowego samochodu :P rzuciłem jednak okiem na jeden z wątków gdzie padały ceny od 25zł do 40zł i na tej podstawie domniemuję że za 200zł można spodziewać sie czegoś ponad przecietnego pod względem zakresu usług jak również spodziewać się dobrej jakości.
Aleksander72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 20:02   #37
karinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer JELENIA GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!

ja chodzę do galeri fryzur na zabobrzu do p.ani jest o.k
karinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 19:28   #38
karinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

dobry? ja chodzę do Galerii Fryzur na ul. Kiepury.polecam ci panią anie lub maje są dobre w tym co robią ostatni wysłałam tam męża, mają tam farby dla facetów - fajnie wyszło.
karinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 16:47   #39
MEG1126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Fryzjer JELENIA GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!

Ja przeżyłam straszne rozczarowanie u Manueli w blaszaku na zabobrzu,zeszłam z fotela z 1 cm odrostem.Ogólne wrażenie bardzo,bardzo złe...Zakład przypomina lata komuny,dodzwonić się bardzo trudno,a klientkę traktuje się jak zło konieczne...Spróbuję teraz do Mai,ma takie dobre recenzje.
MEG1126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 17:05   #40
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: DOBRY FRYZJER w Jeleniej Górze.

polecam fryzjerkę Iwonę z salonu Gwiazda na Matejki. Jest pierwsza fryzjerką od której wyszłam zadowolona. Włosy mam bardzo trudne, cienkie, kazdy zje swoim zyciem. Zaden fryzjer nie potrafił nadać im kształtu, cieli szablonowo. Pani Iwona oprócz tego, że potrafi doradzic to słucha klientkę, powiedziałam 2 cm i było 2 cm a nie 10 Jestem mega zadowolona!!!
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:40   #41
monamonisia
Raczkowanie
 
Avatar monamonisia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: polskaaa
Wiadomości: 250
Dot.: Fryzjer JELENIA GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!

od 3 lat chodze do Pauliny z Salonu Markiz kolo pyrnej- fachowiec w swojej dziedzinie
monamonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 14:15   #42
nestaZy
Przyczajenie
 
Avatar nestaZy
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer JELENIA GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!

A jakie sa ceny za farbowanie włosów w salonie VIP?
__________________
" Zdarza się, że z przywiązania się do sposobu życia, odrzucamy wielką szansę, ponieważ nie wiemy jak ją spożytkować..."
Paulo Coelho
nestaZy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:06   #43
karinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer JELENIA GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!

nie wiem czy nie czasem bardziej polecić ci salon galeria fryzur na zabobrzu. a jak się zdecydujesz to idź do pani ani, ci którym ją poleciłam nigdy nie narzekali lecz przeciwnie! chodzą do dziś. pozdrawiam karinna
karinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 19:56   #44
hdfgk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Jeleniogórzanie pomóżcie! ;]

Bardzo proszę o pomoc mieszkańców jeleniej góry. Otóż mam problem chcę się wybrać do fryzjera aby zrobił mi taka fryzurę (fryzurka pokazana poniżej) i w tym rzecz, że nie wiem do którego fryzjera w Jeleniej Górze mam iść. Możecie mi kogoś polecić ? (jak nazywa się salon, przy jakiej znajduje się ulicy ile mniej więcej będzie kosztowało obcięcie i do kogo dokładnie mam się wybrać) . Proszę pomóżcie bo zapuszczam moje włosy od sześciu lat i właśnie osiągnęły idealną długość do takiej fryzury, więc nie chcę aby jakiś niedoświadczony fryzjer/fryzjerka mi to zepsuł. Naprawdę Błagam pomocy
hdfgk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 19:28   #45
hdfgk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

tam dobrze ścinają.? wiesz trochę się boję bo jest to nowo otwarty fryzjer więc obawiam się, że fryzjerki nie mają zbyt dużego doświadczenia w tym co robią.... bądź moze się mylę . :I
hdfgk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:32   #46
hdfgk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

skoro tak mówisz to chyba się tam wybiorę. a jak z cenami ? . Tanio czy drogo . ?
hdfgk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 19:20   #47
aga2410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
AGNIESZKA blondynka z CARLO BIANI???? POMOCY!!!

Nigdzie nie mogę znaleźć AGNIESZKI BLONDYNKI, która do niedawna pracowała w CARLO BIANI w Jeleniej Górze,
byłam w salonie i pytałam o nią, ale nie chcą dać na nią namiarów, może ktoś wie gdzie się podziała moja ulubiona fryzjerka?
Jesli w waszym ulubionym salonie zatrudnili nowa blondynke o imieniu Agnieszka -piszcie co to za salon plisssss
z gory dzieki
aga2410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 20:52   #48
barakuda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer JELENIA GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!

Witam czy ktoś może mi polecić jakiegoś sprawdzonego fryzjera w Jeleniej Górze który uczesze mnie do ślubu??? Bardzo proszę o podpowiedzi i sprawdzone adresy bo wolałabym w ten dzień nie ryzykować że fryzjer się nie sprawdzi bo niestety nie każdy dobry jest w upięciach)
bardzo proszę o pomoc
barakuda15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:58   #49
malina8822
Przyczajenie
 
Avatar malina8822
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piechowice
Wiadomości: 24
GG do malina8822
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

Cytat:
Napisane przez BLONDI08 Pokaż wiadomość
Czy Ktoś Zna I Może Polecić Dobrego Fachowca Z Jeleniej Góry? Szukam Fryzjerki Która Potrafi Doradzić I Nie Boi Się Dokonać Metamorfozy. Jeśli Istnieje Taka Osoba To Piszcie !!!!!!
Buziaki Pozdrawiam
Polecam Studio S w Piechowicach. Chodzę do Sławka już od kilku lat i nie zamierzam zmieniać Super ścina, koloryzacja również bardzo dobra. Nigdy się nie zawiodłam, więc może i dlatego nikogo innego nie szukam No i do tego fajny facet do pogadania
malina8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 18:40   #50
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

ja polecam Panią która jakieś 3-4 miesiące temu otworzyła swoje studio na kiepury między blokami kilka minut od zajezdni na kiepury, trzeba podejśc tam pod żabkę i iśc prosto wzdłuż bloków
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 11:11   #51
margolix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

Witam czy ktoś może mi polecić fryzjera, który profesjonalnie przedłuża włosy?
margolix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 09:30   #52
ultraviolet188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 2
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

Polecam Carlo Biani na Konopnickiej. Chodzę tam od lat, do różnych fryzjerek i zawsze jest w porządku. Po prostu ktoś dba o ich umiejętności. Ostatnio mają też nowe świetne kosmetyki z wodą termalną - dla mnie idealne, bo mam suche włosy i nic mi nie pomaga.
ultraviolet188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 15:10   #53
konikpolnyjg
Przyczajenie
 
Avatar konikpolnyjg
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
GG do konikpolnyjg
Thumbs up Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

Znam mały salonik w Jeleniej Górze na Kopernika 3 - DejaVu się nazywa. Kto nie odwiedził jeszcze tego punktu, polecam. Jak jesteście samochodem możecie skorzystać z parkingu wielopoziomowego(jest tańszy) , a warto tutaj skorzystać z usług fryzjerskich. Polecam Panią Hanię, uśmiechnięta, przesympatyczna osoba. Zawsze wychodzę zadowolona po koloryzacji i strzyżeniu. Potrafi słuchać każdego klienta i dlatego nigdy nie było nieprzyjemnych niedomówień. Usługi przystępneCzęsto robi rabaty nie tylko dla stałych klientów. A jak potrzebujesz porady zawsze znajdzie dla Was czas. Ostatnio była promocja na strzyżenie damskie od 15 zł, a męskie już od 10 zł. Poszukajcie sobie u wujka google opinie o tym saloniku, które mówią same za siebie.
konikpolnyjg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 11:01   #54
mw86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 260
GG do mw86
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

Ja polecam Roberta w salonie Lord w Sobieszowie. Nigdy nie mogłam trafić na dobrego fryzjera a do niego już chodzę od ponad roku i zawsze jestem zadowolona. Nawet nie trzeba mówić co się chce bo on sam coś fajnie dobierze.
mw86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 18:29   #55
AnikaWizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 12
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

Cytat:
Napisane przez konikpolnyjg Pokaż wiadomość
Znam mały salonik w Jeleniej Górze na Kopernika 3 - DejaVu się nazywa. Kto nie odwiedził jeszcze tego punktu, polecam. Jak jesteście samochodem możecie skorzystać z parkingu wielopoziomowego(jest tańszy) , a warto tutaj skorzystać z usług fryzjerskich. Polecam Panią Hanię, uśmiechnięta, przesympatyczna osoba. Zawsze wychodzę zadowolona po koloryzacji i strzyżeniu. Potrafi słuchać każdego klienta i dlatego nigdy nie było nieprzyjemnych niedomówień. Usługi przystępneCzęsto robi rabaty nie tylko dla stałych klientów. A jak potrzebujesz porady zawsze znajdzie dla Was czas. Ostatnio była promocja na strzyżenie damskie od 15 zł, a męskie już od 10 zł. Poszukajcie sobie u wujka google opinie o tym saloniku, które mówią same za siebie.
Polecam tan salon jeśli chodzi o cięcie. Pani Hanna pierwsza fryzjerka jaką spotkałam, która przed umyciem włosów ogląda je dokładnie, patrzy w którą stronę się naturalnie układają. Nigdy nie tnie na jedno kopyto, dobiera fryzurę indywidualnie do kształtu twarzy, do rodzaju włosów.
Jeśli chodzi o koloryzację to nie byłam do końca zadowolona, ponieważ kolor wyszedł ciemniejszy niż chciałam.
AnikaWizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 08:18   #56
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

Postanowilam odkopac watek
Chcę sobie zrobić trwala ondulacje. Moja fryzjerka, jak sie wczoraj zapytalam o trwala, powiedziala, ze robi ja sporadycznie, widzialam, ze nie bardzo jest pewna tego tematu ...
Znacie jakiegos godnego polecenia fryzjera, ktory zna sie na trwalej w takim ...hmmm, nowoczesnym wydaniu (czyli nie tylko mokra wloszka, ale i inne loki)
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 17:31   #57
AnikaWizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 12
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

Gdzie zrobić koloryzację? Chciałabym rozjaśnić włosy i uniknąć żółtka...
AnikaWizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:07   #58
kallos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

Ja polecam każdemu salon na ul. Elsnera 3 D na Zabobrzu koło pizza kingu, nazywa się bodajże "PINK". Fryzjerka jedna z różowym irokezem druga na wpół wygolona fioletowa głowa Wizyta bez czekania, fachowo profesjonalnie, za męsknie ścięcie 15 zyla ze wzorkami itp, a długie włosy przeszły totalną metamorfozę z ciemnych na fioletowo czerwono brązowe!!!!!!!!!!!!! Uwielbiam je I POLECAM KAŻDEMUUU!!!!!!!!!111
kallos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 22:20   #59
Jelonka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

Galeria Fryzur na Kiepury - Salon drogi, obsługa miła ale niestety za popelnione bledy fryzjerki i zwiazana tym reklamacje trzeba zaplacic!!! Czyli podwojna usluga!!!
Jelonka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 07:37   #60
Veronika90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Idealny Fryzjer W Jeleniej Górze ???

Witajcie, prosze o polecenie fryzjera, ktory zrobi mi piekna fryzure na wesele. Mam dlugie wlosy.

Dziekuje
Veronika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-13 10:49:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.