Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-27, 10:41   #1561
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Hej

Ja na poczatek nie bede miala ochraniacza. Dopiero jak mala sie zacznie przemieszczac, przekręcac itp.

Co do poscieli, bedzie spala bez poduszki. W spiworku albo na przescieradle przykryta kocykiem jak juz podrosnie.

Co do fotelika ja wyznaje zasade ze lepszy uzywany niz zaden. Ogladalam reportaz i matka nie wozila wcale dziecka w foteliku tylko na kolanach "bo blisko jezdzimy, nie oplaca sie kupowac". Cycki mi opadly po same kolana.

Nie kazdego stac na dobry fotelik, wiec lepiej, zeby mial nawet po kims niz zaden. Wiecie zaraz ktos powie ze jak kogos nie stac na dziecko to nie powinien sie decydować. Ale jest cos takiego jak wpadka no i coz zycie jest jakie jest, trzeba kompletowac wyprawke na takim poziomie jakim sie jest w stanie.

Ja dzis siade i zamowie reszte ubranek i pierdół. Mam liste i malo co odchaczone. Trzeba sie za to zabrac.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No na pewno lepiej uzywany niż żaden, tylko uzywany też można poszukać wśród znajomych, żeby wiedzieć że jest bezwypadkowy.

Ja rozumiem, że ktoś nie ma pieniedzy, zadko jezdzi itp. ale trafia mnie i sie we mnie gotuje, jak ktos jezdzi wypasionym autem, kupuje wozek za 3 tys. i rozne inne duperele zeby sie pokazac, a fotelik kupuje w Biedronce, albo pasow nie zapina bo dziecko placze. Juz nie wspomne o lupinkach ktore ludzie wpinaja przodem.

My tez nie mamy niewiadomo ile pieniedzy, pierwszy fotelik mielismy po moim bratanku - teraz kupujemy nowy, bo tamten ma juz 8 lat, a foteliki tez maja swoj termin waznosci. A na drugi fotelik dla corki przeznaczylismy po prostu becikowe, ktore odebralismy troche pozniej.

I serio te 4 lata temu o wielu rzeczach nie mialam pojecia, pozniej jak mielismy zmienic fotelik to kolezanka polecila mi bloga osiemgwiazdek i tam sie zaczelam doksztalcac Wiadomo że wszystkich nie przekonam, ale skoro moge kogos uswiadomic to dlaczego nie

A jak bedziecie mialy dosc moich wywodow o fotelikach to po prostu powiedzcie
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 10:43   #1562
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
No na pewno lepiej uzywany niż żaden, tylko uzywany też można poszukać wśród znajomych, żeby wiedzieć że jest bezwypadkowy.

Ja rozumiem, że ktoś nie ma pieniedzy, zadko jezdzi itp. ale trafia mnie i sie we mnie gotuje, jak ktos jezdzi wypasionym autem, kupuje wozek za 3 tys. i rozne inne duperele zeby sie pokazac, a fotelik kupuje w Biedronce, albo pasow nie zapina bo dziecko placze. Juz nie wspomne o lupinkach ktore ludzie wpinaja przodem.

My tez nie mamy niewiadomo ile pieniedzy, pierwszy fotelik mielismy po moim bratanku - teraz kupujemy nowy, bo tamten ma juz 8 lat, a foteliki tez maja swoj termin waznosci. A na drugi fotelik dla corki przeznaczylismy po prostu becikowe, ktore odebralismy troche pozniej.

I serio te 4 lata temu o wielu rzeczach nie mialam pojecia, pozniej jak mielismy zmienic fotelik to kolezanka polecila mi bloga osiemgwiazdek i tam sie zaczelam doksztalcac Wiadomo że wszystkich nie przekonam, ale skoro moge kogos uswiadomic to dlaczego nie

A jak bedziecie mialy dosc moich wywodow o fotelikach to po prostu powiedzcie
O tak, widziałam dziecko z przodu i wpiete przodem w tym nosidelku... fura nie tania, nowka niemal... normalnie krew mnie zalala, wtracilam sie i jeszcze od debilek zostalam zwyzywana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 10:43   #1563
klaudianawizazu
Raczkowanie
 
Avatar klaudianawizazu
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 57
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny 😊

Z a m ó w i ł a m nareszcie wózek i fotelik 😎
Załącznik 7209376Załącznik 7209381Załącznik 7209386Załącznik 7209391Załącznik 7209396Załącznik 7209401Załącznik 7209406Załącznik 7209411Załącznik 7209416Załącznik 7209421

TŻet przestudiował wszystko o fotelikach i ten jest naprawdę bezpieczny i dziecko przez bardzo długi czas może jeździć tyłem do kierunku jazdy. I się go fajnie reguluje. A na nosidełku mi nie zależy 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Wozek wyglada bardzo porządnie, ładny design
klaudianawizazu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 10:43   #1564
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Znam ten blog i wlasnie jak bede wybierac drugi dla malej to tez musze do niego wrocic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 11:04   #1565
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Co do pościeli u mnie będzie tylko prześcieradło plus rożek, a potem jak starszak pod kocykiem, mój strasznie się rozkopywal i nie lubił być otulany więc spiworki się nie sprawdziły. Do tej pory się rozkopuje. Nie ma też co przegrzewac dziecka, ja w zimie na noc zakładałam body dl rekaw plus śpiochy albo body na krótko i pajac bo kocyk zawsze był rozkopany. Body fajnie trzyma pieluchę. Co do ochraniacza na razie jest zbędny, tak samo jak baldachim nad łóżeczkiem, pięknie to wygląda ale w praktyce to tylko siedlisko kurzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Ja nie miałam monitora oddechu bo nie był mi potrzebny, ale jeśli po porodzie maluch będzie miał wskazania to kupię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też zaczynam 26 tydzień 🌹🌹🌹
I zdecydowaliśmy wczoraj z Małżem że będzie Jan 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jan - piękne imię
Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Kocyki są śliczne od lullalove albo colorstories, zobacz sobie
Ja marzę o takim i mam nadzieję, że jakoś uda mi się uda kupić mimo że mam chyba z 5 innych po synku 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 11:35   #1566
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ola1988 obaj moi dziadkowie byli Janki

Mrowaa fajnie wyglada ten abc.

Ja planuje prześcieradło i otulacz/ śpiworek na początek. Życie zweryfikuje czy się sprawdzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 11:39   #1567
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Kahunia zgadzam się z Tobą w 100% odnośnie fotelików. I wiadomo, że lepiej używany niż żaden, ale.lepiej zrezygnować z nowego wózka czy łóżeczka, które spokojnie mogą być używane i kupić nowy fotelik. I dla starszaka tez koniecznie tyłem!

Woombie może i moda, nie wiem, ale u nas się sprawdziło. Teraz juz otula czwarte dziecko z kolei i wszyscy nam są mega wdzięczni za pożyczanie tego "wynalazku". To mnie utwierdza, że może i moda, ale skoro działa to czemu nie skorzystać
Na poznawanie otoczenia dziecko ma czas jak nie śpi, przecież to otulenie tylko na czas snu

A łóżeczko może wygląda przytulniej z ochraniaczami no ale przecież nie to jest najważniejsze z naszym maluszkiem w środku i tak będzie wyglądało najpiękniej
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-27, 12:20   #1568
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Kahunia zgadzam się z Tobą w 100% odnośnie fotelików. I wiadomo, że lepiej używany niż żaden, ale.lepiej zrezygnować z nowego wózka czy łóżeczka, które spokojnie mogą być używane i kupić nowy fotelik. I dla starszaka tez koniecznie tyłem!

Woombie może i moda, nie wiem, ale u nas się sprawdziło. Teraz juz otula czwarte dziecko z kolei i wszyscy nam są mega wdzięczni za pożyczanie tego "wynalazku". To mnie utwierdza, że może i moda, ale skoro działa to czemu nie skorzystać
Na poznawanie otoczenia dziecko ma czas jak nie śpi, przecież to otulenie tylko na czas snu

A łóżeczko może wygląda przytulniej z ochraniaczami no ale przecież nie to jest najważniejsze z naszym maluszkiem w środku i tak będzie wyglądało najpiękniej
Ja jestem pewna, że kupię woombie bo wiem jak moje córki niespokojnie spały z 'luznymi' rączkami i jak często budziły się z wielkim krzykiem przez odruch moro. Wcześniej ratowałam się szczelnym owinięciem większą pieluszka lub rożkiem, ale skoro jest taki wynalazek to dlaczego nie?
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 12:21   #1569
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Zaczynam dziś 27.tydzień. Za tydzień III trymestr mnie jest dobrze w tej ciąży
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 12:30   #1570
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Zaczynam dziś 27.tydzień. Za tydzień III trymestr mnie jest dobrze w tej ciąży
U mnie 25. tydzień trwa, ale też uważam, że w ciąży jest mi bardzo dobrze i czas zdecydowanie za szybko ucieka a jutro rano makijaż i fryzura i wybieramy się na sesję ślubna 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 12:53   #1571
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Zaczynam dziś 27.tydzień. Za tydzień III trymestr mnie jest dobrze w tej ciąży
Jaka ze mnie gapa, ja też zaczynam 27. Napisałam witam w 26 a zapomniałam wspomnieć że skończonym

Mi też dobrze. Zdecydowanie odmienna ciąża niż wcześniejsze dwie.
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-27, 13:10   #1572
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Kahunia zgadzam się z Tobą w 100% odnośnie fotelików. I wiadomo, że lepiej używany niż żaden, ale.lepiej zrezygnować z nowego wózka czy łóżeczka, które spokojnie mogą być używane i kupić nowy fotelik. I dla starszaka tez koniecznie tyłem!

Woombie może i moda, nie wiem, ale u nas się sprawdziło. Teraz juz otula czwarte dziecko z kolei i wszyscy nam są mega wdzięczni za pożyczanie tego "wynalazku". To mnie utwierdza, że może i moda, ale skoro działa to czemu nie skorzystać
Na poznawanie otoczenia dziecko ma czas jak nie śpi, przecież to otulenie tylko na czas snu

A łóżeczko może wygląda przytulniej z ochraniaczami no ale przecież nie to jest najważniejsze z naszym maluszkiem w środku i tak będzie wyglądało najpiękniej
Co do woombie nie twierdzę, że się nie sprawdza ale tak jak napisałam poczekam jak Maluch się urodzi i zobaczymy czy śpi spokojnie czy potrzebuje wspomagacza
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 13:11   #1573
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

O, u mnie tez 27
Screenshot_2017-08-27-14-10-38.png

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 14:47   #1574
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
O, u mnie tez 27
Załącznik 7209626

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem ciekawa czy nasze dzieci wytrzymają do grudnia czy postanowią wyjść w listopadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 14:49   #1575
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czy nasze dzieci wytrzymają do grudnia czy postanowią wyjść w listopadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie się dowiedziałam, że moja koleżanka mająca tp na 15 września, rozpakowała się tydzień temu.

Trzeba będzie mieć w listopadzie w miarę wszystko ogarniete

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 14:53   #1576
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Ola1988 obaj moi dziadkowie byli Janki
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
TZ dziadek też był Jan. Ale to w sumie nie miało wpływu na wybór. Chcieliśmy proste polskie imię. I tak wczoraj zdecydowaliśmy że będzie Janek 😍 niby jest w czołówce popularnych imion ale u mnie nie ma żadnego dzieciaczka z takim imieniem.

Dla mnie to temat tych fotelików to kosmos. Powiedziałam mężowi żeby o tym poczytal bo ja się nie znam 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam, że moja koleżanka mająca tp na 15 września, rozpakowała się tydzień temu.

Trzeba będzie mieć w listopadzie w miarę wszystko ogarniete

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurka to sporo wcześniej ... To w takim układzie to nie zdazylabym się wprowadzić do domu 😕 ja liczę że przechodzę termin 😝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 15:18   #1577
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czy nasze dzieci wytrzymają do grudnia czy postanowią wyjść w listopadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja obie córki przenosiłam po prawie tydzień. Teraz jakoś czuję, że jednak urodzę wcześniej albo przynajmniej o czasie. Chociaż tp porodu z pierwszego usg to 19.11 a z miesiączki 3-5.12 drugie usg wskazało 23.11 więc jest rozbieżnośćw październiku chce mieć większość rzeczy gotowych przynajmniej tych najpotrzebniejszych.
Najbardziej to bym chciała chociaż mały remont, bo warunki mamy średnie, ale w totka to raczej nie wygram.
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 15:24   #1578
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Ja obie córki przenosiłam po prawie tydzień. Teraz jakoś czuję, że jednak urodzę wcześniej albo przynajmniej o czasie. Chociaż tp porodu z pierwszego usg to 19.11 a z miesiączki 3-5.12 drugie usg wskazało 23.11 więc jest rozbieżnośćw październiku chce mieć większość rzeczy gotowych przynajmniej tych najpotrzebniejszych.
Najbardziej to bym chciała chociaż mały remont, bo warunki mamy średnie, ale w totka to raczej nie wygram.
Ja nie chce urodzić jak będę w PL a to za miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 15:27   #1579
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czy nasze dzieci wytrzymają do grudnia czy postanowią wyjść w listopadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z moja szyjka to nic nigdy nie wiadomo. :/ dlatego do polowy października chce miec wszystko ogarniete


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-27, 18:31   #1580
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Patrzcie jakie brat przywiózł mi ciuszki z fr jak teraz był: 1503855074648.jpg1503855085605.jpg1503855095228.jpg
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 18:32   #1581
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie brat przywiózł mi ciuszki z fr jak teraz był: Załącznik 7210316Załącznik 7210321Załącznik 7210326
Hihi jaki garniturek będzie mały elegancik; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 18:57   #1582
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie brat przywiózł mi ciuszki z fr jak teraz był: Załącznik 7210316Załącznik 7210321Załącznik 7210326
Piękne, uwielbiam takie garniturki i muszki dla małych przystojniaków 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:15   #1583
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie brat przywiózł mi ciuszki z fr jak teraz był: Załącznik 7210316Załącznik 7210321Załącznik 7210326
Śliczne ubranka 😍

Ja właśnie poczynilam zakupy na allegro. Między innymi butelki, przewijak, podkłady, szczotka i grzebień, nożyczki, pieluchy itp i 350 zł poszło 😲 ja się pytam gdzie? Same drobiazgi, a tyle się nazbieralo. Ale już będę spokojna, że wszystko mamy 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:16   #1584
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cześć dziewczyny
Podczytuję Was z telefonu ale jakoś nie mogę wbić się ostatnio, wypadłam z rytmu
Piękne brzuszki macie

U mnie ostatnio mega ochota na słodycze

Dziewczyny nie stresujcie się, że nie wiecie jak przykryć, jak ubrać itp. Wszystko wyjdzie w praniu i zaufajcie też swojej intuicji Jak za cienko przykryjecie to następnym razem dołożycie warstwę itp.

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Woombie może i moda, nie wiem, ale u nas się sprawdziło. Teraz juz otula czwarte dziecko z kolei i wszyscy nam są mega wdzięczni za pożyczanie tego "wynalazku". To mnie utwierdza, że może i moda, ale skoro działa to czemu nie skorzystać
Na poznawanie otoczenia dziecko ma czas jak nie śpi, przecież to otulenie tylko na czas snu

A łóżeczko może wygląda przytulniej z ochraniaczami no ale przecież nie to jest najważniejsze z naszym maluszkiem w środku i tak będzie wyglądało najpiękniej
Czyli jeśli woombie jest oryginalne to jakościowo jest tak dobre że spokojnie można kupić używane?
A powiedz jeszcze w tym woombie dziecko kładzie się tylko na wznak? Na boczki już nie?
My ochraniacz na łóżeczko mieliśmy ale po pierwszych dniach go zdjęłam bo mi przeszkadzał (łóżeczko stało koło naszego łóżka i jak tylko głowę podniosłam to od razu widziałam malutką, ochraniacz mi tylko przeszkadzał), teraz też pewnie założymy dopiero po kilku miesiącach.
Pościel miałam ale też nie używałam tzn. tylko poduszkę używałam ale ona dosłownie taka jak placek więc na pewno na kręgosłup źle nie działała, a w razie ulania przebrałam tylko poszewkę i po sprawie.
Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Ja jestem pewna, że kupię woombie bo wiem jak moje córki niespokojnie spały z 'luznymi' rączkami i jak często budziły się z wielkim krzykiem przez odruch moro. Wcześniej ratowałam się szczelnym owinięciem większą pieluszka lub rożkiem, ale skoro jest taki wynalazek to dlaczego nie?
U nas było to samo. Jak w szpitalu położna owinęła ją szczelnie w kokonik z pieluszki tetrowej to zupełnie spokojna się robiła. Ja w domu tak nie umiałam, bałam się o rączki, owijaliśmy w kocyk ale za luźno i szybko rączki miała uwolnione więc od razu się wybudzała
Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czy nasze dzieci wytrzymają do grudnia czy postanowią wyjść w listopadzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak jak przy pierwszej córce mam przeczucie że urodzę wcześniej ( za pierwszym razem było to 12 dni wcześniej). Teraz chciałabym tydzień wcześniej żeby grudniowa była. Takie pobożne życzenie

My dalej myślimy co z wózkiem i fotelikiem i spędza mi to sen z powiek Jak to już będę mieć przemyślane i wybrane to odetchnę z ogromną ulgą cała reszta to pikuś
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:24   #1585
klaudianawizazu
Raczkowanie
 
Avatar klaudianawizazu
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 57
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Śliczne ubranka 😍

Ja właśnie poczynilam zakupy na allegro. Między innymi butelki, przewijak, podkłady, szczotka i grzebień, nożyczki, pieluchy itp i 350 zł poszło 😲 ja się pytam gdzie? Same drobiazgi, a tyle się nazbieralo. Ale już będę spokojna, że wszystko mamy 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, ja kupilam jeszcze kilka drobnostek i poszlo ponad 800 😎 Ale czesc wyprawki juz mam i nie będę musiała za tym ganiac po sklepach 😃

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie brat przywiózł mi ciuszki z fr jak teraz był: Załącznik 7210316Załącznik 7210321Załącznik 7210326
Fajowe 👌👌👌👌
klaudianawizazu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:30   #1586
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Też mam upatrzone większość tych pierdółek u jednego sprzedawcy na all ale muszę poczekać do przyszłej wypłaty bo teraz masa wydatków się przyplątała, a jeszcze od następnego tygodnia planujemy malowanie mieszkania więc też kasy pójdzie. No i będziemy przemalowywać łóżeczko także we wrześniu zarys dzidziusiowego kącika już będzie
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:35   #1587
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Podajcie tego sprzedawce z allegro

A jeszcze jest fajna apteka gemini - w porownaniu z aptekami w mim miescie jest duzo taniej i maja duzy asortyment, kosmetyczny tez.
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:52   #1588
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczyny czy jak chodzicie czasami to też Was boli w dole brzucha? Ja wczoraj trochę ogarnęłam łazienkę, tak jak zawsze, nie przemeczalam się i wieczorem taki ból złapał. Rano dziś nic i teraz znowu. Czy to normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:54   #1589
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Tak, teraz już jesteśmy mocno w drugiej połowie i tak się będzie działo.
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:58   #1590
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jak chodzicie czasami to też Was boli w dole brzucha? Ja wczoraj trochę ogarnęłam łazienkę, tak jak zawsze, nie przemeczalam się i wieczorem taki ból złapał. Rano dziś nic i teraz znowu. Czy to normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszka tak może być. Nadal rośniemy, a jak się przemęczyłaś to tym bardziej. na spokojnie, ale jak będziesz na wizycie to wspomnij o tym lekarzowi dla świętego spokoju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

A ja mam milsze pytanie: czujecie jak leży Wasza dzidzia? Pomijam sytuacje kiedy mi się Ala wypina plecami jakby jogę ćwiczyła, ale leży mi pod pępkiem i zazwyczaj w poprzek i spokojnie ją wyczuwam pod ręką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.