Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-08, 11:46   #2521
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad pieluszką muslinową ale nie wiem czy będę umiała tak ściśle owinąć w razie wu będzie jako kocyk na lato

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja właśnie kupiłam otulacz muslinowy taki do motania, bo jak się nie spodoba to zawsze zużyję jako kocyk itp. Patrzyłam wczoraj jak to motac i nic trudnego zwłaszcza jak dziecko małe i jeszcze nie ucieka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 11:48   #2522
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
A ja właśnie kupiłam otulacz muslinowy taki do motania, bo jak się nie spodoba to zawsze zużyję jako kocyk itp. Patrzyłam wczoraj jak to motac i nic trudnego zwłaszcza jak dziecko małe i jeszcze nie ucieka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O no właśnie o takim myślę mówisz, że damy radę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 12:01   #2523
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
O no właśnie o takim myślę mówisz, że damy radę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że tak o tutaj znalazłam co i jak http://fistaszkowelove.pl/parenting/...ulic-niemowle/
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 12:04   #2524
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad pieluszką muslinową ale nie wiem czy będę umiała tak ściśle owinąć w razie wu będzie jako kocyk na lato

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak to zasklelic zeby sie nie odtulil?

Zupa do przezycia, rozgotowamy krupnik bez ziemniakow. Ale to drugie... mieso to chyba pozostalosc po wczorajszych pulpetach... zimne ziemniaki, w tym jeden surowy w srodku.

IMG_20170908_124353.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 12:28   #2525
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja myślałam o pieluszce bambusowej do otulania, lepsza muslinowa? Kompletnie się nie orientuje czym się różnią 😛


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
A jak to zasklelic zeby sie nie odtulil?

Zupa do przezycia, rozgotowamy krupnik bez ziemniakow. Ale to drugie... mieso to chyba pozostalosc po wczorajszych pulpetach... zimne ziemniaki, w tym jeden surowy w srodku.

Załącznik 7226181

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna 😗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 12:34   #2526
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dzień dobry wszystkim

Ciesze się, że dziewczyny, kóre są w szpitalu już niedługo wychodzą.. Współczuję tych posiłków szpitalnych, ja to bym nic nie zjadła, bo odrzuca mnie od takiego jedzenia 'stołówkowego' a już takie cuda jak tu prezentowałlyście to by mi przez gardło na pewno nieprzeszły
I to ma być dieta dla ciężarnej no błagam

Piękne macie brzuszki, rzeczywiście niby ten sam etap, a każdy brzuszek inny Był taki moment, że mój wyglądał fajnie, a teraz znowu taki jakbym przytyła i za dużo się najadła.. Wstyd wklejać zdjęcie.

Wczoraj nic nie pisałam, bo spędziłam w kuchni cały dzień wyżywając się kulinarnie w załączniku efekt
Najgorsze jest to, że dziś odwiedziły mni już 3 osoby i każda odmówiła ciasta, a koleżanka która mnie miała odwiedzić chyba nie da rady No i kto zje tego całą blachę?! Może któraś z was mieszka w okolicy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170908_111717.jpg (37,6 KB, 44 załadowań)
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 12:36   #2527
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja kupiłam do otulania muślinową 100% bawełna z motherhood, bo gdzies przeczytalam opinie ze bardzo fajna, po praniu jeszcze fajniejsza. Mam taka malutka bambusowa (60% bawełna i 40% bambus) i ona jest delikatniejsza w dotyku, taka bardziej sliska. Ale jak czytalam o tych bawełnianych muslinach to wlasnie bylo ze z kazdym praniem robi sie coraz przyjemniejsza w dotyku, wiec zobaczymy

No i niby te bambusowe lepiej sie latem sprawdzaja, a latem to juz otylac nie bede raczej, a jeszcze jak mialam placic 2*tyle to wzielam bawelne
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-08, 12:37   #2528
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad pieluszką muslinową ale nie wiem czy będę umiała tak ściśle owinąć w razie wu będzie jako kocyk na lato

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też chcę taki kupić.. Zamówię na początek chyba z aliexpress, bo ponoć mają takiej samej jakości jak w pl a tanie... Jakiej wielkości powinien być? 100x100, 120x20?
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 12:42   #2529
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

http://www.edziecko.pl/rodzice/7,793...977#Czolka3Img dlatego ja wolę, żeby moje dziecko używało produktów choć trochę sprawdzonych.
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 12:49   #2530
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim

Ciesze się, że dziewczyny, kóre są w szpitalu już niedługo wychodzą.. Współczuję tych posiłków szpitalnych, ja to bym nic nie zjadła, bo odrzuca mnie od takiego jedzenia 'stołówkowego' a już takie cuda jak tu prezentowałlyście to by mi przez gardło na pewno nieprzeszły
I to ma być dieta dla ciężarnej no błagam

Piękne macie brzuszki, rzeczywiście niby ten sam etap, a każdy brzuszek inny Był taki moment, że mój wyglądał fajnie, a teraz znowu taki jakbym przytyła i za dużo się najadła.. Wstyd wklejać zdjęcie.

Wczoraj nic nie pisałam, bo spędziłam w kuchni cały dzień wyżywając się kulinarnie w załączniku efekt
Najgorsze jest to, że dziś odwiedziły mni już 3 osoby i każda odmówiła ciasta, a koleżanka która mnie miała odwiedzić chyba nie da rady No i kto zje tego całą blachę?! Może któraś z was mieszka w okolicy?
Mmm aż mi ślinka cieknie 😍😍😍 mogę przepis prosić? 🌷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 13:06   #2531
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Masz opinie kogos znajomego o tym? Kusi mnie to ale właśnie troche kosztuje wiec ciągle sie zastanawiam, zeby nie utopic kasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No u nas na wątku Acapella polecała i ogólnie opinie w necie bardzo dobre. Ja kupiłam używany za niecałe 70zl a wygląda jak nowy. Co do pieluszek to nigdy nie potrafiłam Małej tak owinąć żeby po 15-30 minutach dalej była ciasno związana tylko wszystko się luzowalo i rączki wysuwala. Dlatego teraz kupiłam to woombie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-08, 13:12   #2532
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
Wczoraj nic nie pisałam, bo spędziłam w kuchni cały dzień wyżywając się kulinarnie w załączniku efekt
Najgorsze jest to, że dziś odwiedziły mni już 3 osoby i każda odmówiła ciasta, a koleżanka która mnie miała odwiedzić chyba nie da rady No i kto zje tego całą blachę?! Może któraś z was mieszka w okolicy?
Wygląda super, jeśli mieszkasz w Szczecinie to chętnie wpadnę po całą blachę
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 13:30   #2533
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Potwierdzam- otulenie pieluszka to w ogóle nie to samo odkryje się dziecko raz i dwa, a jak za mocno się scisnie to też się ruszyć nie może a woombie jest z elastycznej tkaniny i dziecko może ciut się ruszać a ręce nie latają no i ma miejsce do swobodnego ruszania nóżkami

My mieliśmy szumisia, ale ta mniejsza wersje, bo szumis duży jest. Sprawdzał się, ale u nas 40 minut to za krótko było szumu, musiał być przez całą drzemkę i cala noc. Wiec w użyciu aplikacja byla- najlepsza i darmowa to baby sleep sound do dzisiaj jej używamy
Choć przyznaję, że tutaj po przeprowadzce staram się właśnie ja zredukować tak jak usypianie na rękach, nowe.miejsce nowe metody mniej obciążające ciężarna matkę :P
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 13:55   #2534
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim

Ciesze się, że dziewczyny, kóre są w szpitalu już niedługo wychodzą.. Współczuję tych posiłków szpitalnych, ja to bym nic nie zjadła, bo odrzuca mnie od takiego jedzenia 'stołówkowego' a już takie cuda jak tu prezentowałlyście to by mi przez gardło na pewno nieprzeszły
I to ma być dieta dla ciężarnej no błagam

Piękne macie brzuszki, rzeczywiście niby ten sam etap, a każdy brzuszek inny Był taki moment, że mój wyglądał fajnie, a teraz znowu taki jakbym przytyła i za dużo się najadła.. Wstyd wklejać zdjęcie.

Wczoraj nic nie pisałam, bo spędziłam w kuchni cały dzień wyżywając się kulinarnie w załączniku efekt
Najgorsze jest to, że dziś odwiedziły mni już 3 osoby i każda odmówiła ciasta, a koleżanka która mnie miała odwiedzić chyba nie da rady No i kto zje tego całą blachę?! Może któraś z was mieszka w okolicy?
Wowwwww a Ty gdzie mieszkasz????? Ja mam ciśnienie na słodkie. Już donut i paczek w du... dobrze że póki co +5. Ale ma to ciacho bym wpadła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 14:31   #2535
kanga_and_roo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 36
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Heja!

Wspolczuje pobytow w szpitalu, mam zaliczone juz 2 w tym jeden na zalozenie szwu i to jest zawsze masakra. Jedzenie oblesne - 4 kawalki chleba i jeden plasterek wedliny, plasterek warzywa. Nadal uwazam ze jest to catering na przetrwanie do wizyty rodziny. Najlepsza fiete maja cukrzycowa - zawsze salata, kisiel albo galaretka, twarozek.

Do tego te lozka.

Mnie kolejna wizyta czeka prawdopodbnie za jakies 2 tygodnie, zeby podac sterydy na pluca profilaktycznie.

Dzis mialam usg, synek ulozony podloznie (choc tak sie wierci ze pewnie 5 razy dziennie zmienia ulozenie). Wazy 816g. Lozysko 2.stopnia, musze o tym poczytac, bo nie wiem czy to nie wczesnie.

Jak zakladali szew to szyjka byla lejkowata i miala 35mm, teraz ma 42mm i juz bez lejka.

Wszystko fajnie tylko dosc czesto czuje skurcze, niby nie bola bardzo ale sa nieprzyjemne i nie wiem czy to te braxtony czy cos zlego. Biore 8 asmagow dziennie wiec chyba nic nie powinnam czuc.



O szczepionkach lepiej nie gadac, bo sie tylko wszystkie poklocimy. Ja szczepie na pewno w szpitalu (z reszta poprzednim razem nikt mnie nie pytal i nawet nie wiem kiedy to zrobili). Zoltaczka jest dla mnie bardzo wazna, roznie bywa, a w szpitalu latwo sie nia zarazic, wiec lepiej zeby byc zaszczepionym.

Kolejne szczepienia opoznie o ok miesiac i na pewno musze miec pewnosc ze jest zdrowy i starszak aktualnie tez nie pradkuje. Szczepie tylko 5w1, nie chodzi mi o oszczedzenie wkluc ale o zaawansowanie szczepionek.



Kapac planuje w Emolium, co 2-3dni. Starszak dobrze reagowal, niczym wiecej go nie smarowalam, na pupe czasami Bepanthen czasami Linomag czy Sudocrem (co bylo pod reka). Licze ze mlodszy tez nie bedzie mial problemow skornych. Chemii na co dzien jest tyle ze nawet jesli bede go strzec na poczatku to i tak potem go to nie ominie, wiec niech sie tez hartuje *chemicznie*.



Woombie tez planuje miec, wczesniej nie mialam ale moze byc przydatny

Pieluchy tetrowe i flanelowe na co dzien.



Aaa jeszcze jakis czas temu rozmawialyscie o pieluchach wielorazowych, mnie one nie przekonuja. Zal mi czasu na zajmowanie sie tym, i tak bedzie roboty tyle ze glowa mala, a pampersy premium care byly na prawde fajne i kompletnie nie boje sie chemii w nich. Regularne wietrzenie pupki nam wystarczy.

Chyba ze dojda alergie i azs, wtedy bede sie martwic.



Ps. Dzis moja studniowka

Ps2. Ktoras z Was pisala ze chodzi codziennie 14km, wielki szacun, ja robie polgodzinne wolne spacerki i zadyszka na koniec murowana (5kg na plusie).
kanga_and_roo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 16:23   #2536
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Meedzik Invi kciuki za szybkie powroty do domu.

Ja miałam ciężki tydzień w pracy i leżę plackiem już do niedzieli chyba


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 17:15   #2537
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Byłam na wizycie. Mam zwolnienie. Ale na razie wykorzystuje dni chorobowe jakie mam (na Islandii mamy na miesiąc dwa wolne dni w razie choroby do wykorzystania). Potem znowu idę na wizytę, lekarka ma mi wypisać dokument, z którym idę do związków i oni mi resztę kasy do porodu płacą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 17:17   #2538
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie. Mam zwolnienie. Ale na razie wykorzystuje dni chorobowe jakie mam (na Islandii mamy na miesiąc dwa wolne dni w razie choroby do wykorzystania). Potem znowu idę na wizytę, lekarka ma mi wypisać dokument, z którym idę do związków i oni mi resztę kasy do porodu płacą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze sie udalo załatwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 18:22   #2539
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
A jak to zasklelic zeby sie nie odtulil?

Zupa do przezycia, rozgotowamy krupnik bez ziemniakow. Ale to drugie... mieso to chyba pozostalosc po wczorajszych pulpetach... zimne ziemniaki, w tym jeden surowy w srodku.

Załącznik 7226181

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Invi ja rozmawiałam z koleżanką - mamą majową i mówi że spokojnie jej synek przesypial cala noc tak owinięty i nic się nie odtulalo a w dzień używała jako kocyka jak byly upały wiec wielofunkcyjna jest taka pielucha
Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie. Mam zwolnienie. Ale na razie wykorzystuje dni chorobowe jakie mam (na Islandii mamy na miesiąc dwa wolne dni w razie choroby do wykorzystania). Potem znowu idę na wizytę, lekarka ma mi wypisać dokument, z którym idę do związków i oni mi resztę kasy do porodu płacą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i git, w końcu i Ty odpoczniesz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez acapella Pokaż wiadomość
Potwierdzam- otulenie pieluszka to w ogóle nie to samo odkryje się dziecko raz i dwa, a jak za mocno się scisnie to też się ruszyć nie może a woombie jest z elastycznej tkaniny i dziecko może ciut się ruszać a ręce nie latają no i ma miejsce do swobodnego ruszania nóżkami

My mieliśmy szumisia, ale ta mniejsza wersje, bo szumis duży jest. Sprawdzał się, ale u nas 40 minut to za krótko było szumu, musiał być przez całą drzemkę i cala noc. Wiec w użyciu aplikacja byla- najlepsza i darmowa to baby sleep sound do dzisiaj jej używamy
Choć przyznaję, że tutaj po przeprowadzce staram się właśnie ja zredukować tak jak usypianie na rękach, nowe.miejsce nowe metody mniej obciążające ciężarna matkę :P
Ja nie jestem przekonana do aplikacji na telefon. Kładziesz telefon kolo dziecka czy jak to robisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-08, 18:30   #2540
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Invi ja rozmawiałam z koleżanką - mamą majową i mówi że spokojnie jej synek przesypial cala noc tak owinięty i nic się nie odtulalo a w dzień używała jako kocyka jak byly upały wiec wielofunkcyjna jest taka pielucha

No i git, w końcu i Ty odpoczniesz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------


Ja nie jestem przekonana do aplikacji na telefon. Kładziesz telefon kolo dziecka czy jak to robisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kladlam mu kolo glowki telefon i dzialalo momentalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 19:07   #2541
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Kladlam mu kolo glowki telefon i dzialalo momentalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie z tego względu nie jestem do tych aplikacji przekonana. Tak samo jak przed telefonami, chciałabym uchronić dziecko przed telewizorem np. etc. Tyle się mówi o tych falach... np. ze faceci, którzy noszą telefony w kieszeni mają problemy z plodnoscią. Nie wiem, chyba chce być max ostrożna w tych kwestiach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 19:12   #2542
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Jak zasypial to zabierałam. Moze nie tak od razu kolo glowki ale kolo syna kladlam. Glosnosc sie tez dalo ustawiac. Bardzo nam to pomogło na początku, nie powiem. Ale to rozwiązanie na chwile, pozniej juz nie nabieral sie na to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 20:24   #2543
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczyny ja już w domu wyszłam po 10 a po wypis mogę podjechać. Dziś też dzień zalatany, kolejne spotkanie na szkole rodzenia coraz większa grupka się robi, fajnie 😊

W ogóle udało mi się kupić taką poduszke do spania nowa za 50 zl 😊 ciekawe jak się u mnie sprawdzi.
20170908_202724.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 21:04   #2544
Izis89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 189
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Mój lekarz stwierdził wczoraj na wizycie, że mam brzuch jak na trojaczki
Ale komplement Ci powiedział lekarz z humorem heh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Śliczne brzuszki dziewczyny 😍

Ja właśnie czekam na męża. Już wychodzę do domu 😊
Dostałam tabletki na pęcherz ProUro raz dziennie i dużo pić.
Powiedział, że żadnej nospy ani duohastonu mam nie brać bo z dzieckiem wszystko w jak najlepszym porządku 😊 pytałam czy muszę już leżeć cały czas to powiedział, że absolutnie nie bo jestem zdrowa jak kon 😂 akurat trafiłam na bardzo fajnego lekarza.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i super wieści w domu sobie odpoczniesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
No i fajnie że chociaż wiesz już kto tam w brzuszku mieszka 😉

U mnie w końcu wyszło dzisiaj słonko 🌞🌞aż chce się coś robić. Dzisiaj nam kończą w domu kominek i taras i w przyszłym tygodniu będziemy malować ściany 😍 tzn TZ będzie malował ja to jakieś duperele będę pewnie robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko się nie przemeczaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Loulaa Pokaż wiadomość
Iza, Karolina - śliczne brzuszki! Karola, ja jakoś bardzo wielkością brzuchola od Ciebie nie odbiegam, także bez paniki. Swoją drogą szokujące dla mnie jest to, jak bardzo każda ciąża jest inna biorąc pod uwagę nas - grudniówki. Niby rodzimy wszystkie w tym samym miesiącu, ale każda wygląda jakby była na zupełnie innym etapie. Swoją drogą pamiętam swój strach na początku jak tu dołączyłam o to, jak szybko będą niektóre z nas stąd znikać. Na szczęście moje obawy były płonne i w zdecydowanej większości nadal tu jesteśmy.
Ja dzisiaj jadę do komisu dogadać się z babką na sprzedaż sukni ślubnej, bo na olx i fb idzie to opornie. Powinnam wyciągnąć z tego 600zł - będę akurat miała na łóżeczko i wyprawkę
To w jakim komisie sprzedajesz z sukniami ślubnymi ? bo mi też wisi niepotrzebna w szafie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie. Mam zwolnienie. Ale na razie wykorzystuje dni chorobowe jakie mam (na Islandii mamy na miesiąc dwa wolne dni w razie choroby do wykorzystania). Potem znowu idę na wizytę, lekarka ma mi wypisać dokument, z którym idę do związków i oni mi resztę kasy do porodu płacą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wreszcie się zrelaksujesz i odpoczniesz bo ta Twoja praca to męczące już była baaaardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Izis89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 21:23   #2545
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Izis89 Pokaż wiadomość
Ale komplement Ci powiedział lekarz z humorem heh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------


No i super wieści w domu sobie odpoczniesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------


Tylko się nie przemeczaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------


To w jakim komisie sprzedajesz z sukniami ślubnymi ? bo mi też wisi niepotrzebna w szafie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------


Super wreszcie się zrelaksujesz i odpoczniesz bo ta Twoja praca to męczące już była baaaardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój lekarz to taki właśnie facet z humorem, dość specyficznym. Wiele starszych kobiet zrezygnowało z wizyt u niego bo miewa dziwne teksty i sprośne żarty. Ale jak ktoś się zna na żartach, nie ma kija w tyłku i nie obraża się to jest super.
Jak chodziłam po tabletki anty to zawsze pytał czy dobrze je wykorzystuje, bo jak nie praktykuje to po co ma zapisywaćalbo witał tekstem: czesc Karolinka, dobrze żyjesz? Seks uprawiasz?
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 21:25   #2546
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Mój lekarz to taki właśnie facet z humorem, dość specyficznym. Wiele starszych kobiet zrezygnowało z wizyt u niego bo miewa dziwne teksty i sprośne żarty. Ale jak ktoś się zna na żartach, nie ma kija w tyłku i nie obraża się to jest super.
Jak chodziłam po tabletki anty to zawsze pytał czy dobrze je wykorzystuje, bo jak nie praktykuje to po co ma zapisywaćalbo witał tekstem: czesc Karolinka, dobrze żyjesz? Seks uprawiasz?
No to pozytywny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 21:38   #2547
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
No to pozytywny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak.
A najbardziej go lubię za to jaki jest w akcji. On się nie pitoli, przykład: sala porodowa, kobieta rodzi x godzin, postępu nie ma, wręcz przeciwnie. Położne i dyzurujacy lekarz jeszcze czekają cholera wie na co. On wpada, rozeznaje się w sytuacji i krzyk: co wy ku**a robicie, na co czekacie? Cesarkę trzeba robić natychmiast! Po***alo was tyle czekać?! - i bach na cesarkę, a tam okazuje się, że to już był ostatni moment, dziecko owinięte pępowina, naturalnie mogłyby być opłakane skutki itp.
Niejedno dziecko i matkę już uratował tym zdecydowaniem. U mnie jak czekali z wywoływaniem porodu i okazalo się, że wody są już zielone też ich zwyklinal, że on przecież kazał wcześniej.
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 21:51   #2548
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Izis89 Pokaż wiadomość


[/COLOR]
To w jakim komisie sprzedajesz z sukniami ślubnymi ? bo mi też wisi niepotrzebna w szafie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sprzedaję w Lady Bride, ale od dłuższego czasu noszę się z otwarciem swojego i w sumie po dzisiejszej wizycie i po ostatnich wydarzeniach w życiu myślę, że własna firma i ta branża to będzie dobry kierunek


Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Oj tak.
A najbardziej go lubię za to jaki jest w akcji. On się nie pitoli, przykład: sala porodowa, kobieta rodzi x godzin, postępu nie ma, wręcz przeciwnie. Położne i dyzurujacy lekarz jeszcze czekają cholera wie na co. On wpada, rozeznaje się w sytuacji i krzyk: co wy ku**a robicie, na co czekacie? Cesarkę trzeba robić natychmiast! Po***alo was tyle czekać?! - i bach na cesarkę, a tam okazuje się, że to już był ostatni moment, dziecko owinięte pępowina, naturalnie mogłyby być opłakane skutki itp.
Niejedno dziecko i matkę już uratował tym zdecydowaniem. U mnie jak czekali z wywoływaniem porodu i okazalo się, że wody są już zielone też ich zwyklinal, że on przecież kazał wcześniej.
Mój gin jest ordynatorem na ginekologii i też niejedną ciążę i dziecko uratował, chociaż humor ma specyficzny. Ale babki jeżdżą do niego po kilkaset km na wizytę.

Sent from my F3111 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 22:53   #2549
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Loulaa to otwieraj już ten salon w czerwcu muszę kiecke znaleźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-09, 05:25   #2550
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej. Tz mnie obudził i teraz nie mogę spać a miałam w planach się wyspać. Ciekawe czy zasnę, pewnie jak nie to będę później chodziła jak zombie.
Miałam z tz jechać na grzyby, ale nie ma kto z dziećmi dziś zostać, a poza tym pokłóciłam się wczoraj z nim. Tzn on zwala jak zawsze cała winę na mnie i odpowiedzialność za wszystko. W dodatku przejawia zerowe zainteresowanie maleństwem i chyba bardziej uważa psa za jego niż malucha.
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.