Pm 2020. - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-08, 10:59   #3901
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
To ja jestem jakimś wsiurem w Waszym towarzystwie, bo lubię wesela, lubię się wytańczyć, najeść i spotkać z długo niewidzianymi ludźmi .
Po zebraniu najbliższej rodziny i najbliższych znajomych z obu stron lekko wyszła nam setka, więcej nie zaprosimy z powodu budżetu, ale łatwo byłoby tam dołożyć jeszcze kilkanaście osób.
Ale może to też wynika z tego że mam same dobre doświadczenia z weselami, nie byłam jeszcze na takim gdzie ludzie schlaliby się do nieprzytomności i leżeli pod stołami, wujki rzucały żenującymi żartami i ktoś z kimś pobił sztachetami od płotu. Najbardziej przaśna rzecz z jaką się spotkałam to disco polo którego z tż nie lubimy i nie słuchamy, ale z czasem i do tego zaczęliśmy tańczyć. Jak leci całą noc bez żadnej innej muzyki to nie da się tylu godzin wysiedzieć przy stole

Uwielbiam takie wesela i moje takie będzie Będziemy mieć wodzireja, biesiadę przy stołach, baloniki, wstążki i rudy się żeni W sumie nie mogę się doczekać jak cała rodzina będzie razem i będziemy wspólnie śpiewać szła dzieweczka Może dlatego że na normalnie nie słucham disco, na imprezę chodzę bardziej do klubów więc jak mam okazję zmienić klimat to bawię się świetnie.
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 11:02   #3902
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Pm 2020.

Ej każde wesele, obiad czy przyjęcie jest w porządku. Najważniejsze żeby główni bohaterowie tegoż wydarzenia czuli się w tym dniu swobodnie, radośnie, nie uszczęśliwiając nikogo na siłę. Chcecie w małym gronie- super! Chcecie dużą imprezę- też fajnie. Zmieniliście zdanie i zmiejszacie/zwiększacie przyjęcie - luzik, wy macie się czuć dobrze i nikomu się nie trzeba z tego tłumaczyć.

Ja na początku też chciałam totalne minimum a potem jakąś fajną wycieczkę. Ale w sumie z TŻ-tem doszliśmy do wniosku że kurde- lubimy wesela, zawsze się uśmiejemy, wybawimy i wytańczymy więc fajnie będzie zrobić po swojemu i być z osobami na których nam mega zależy- a że jak zaczęliśmy liczyć to nam wyszło ponad 90 osób, to stwierdziliśmy że pojedziemy po bandzie i zrobimy typowe polskie weselicho. Zapraszamy też ciotki i wujków, byle nie tych którzy nam działają na nerwy albo takich których widzieliśmy raptem 2 razy w trakcie naszego związku (10 lat razem , więc wiecie- było sporo okazji ). Robimy to dla siebie, bo chcemy i wiem że będzie na prawdę super bo podchodzimy do tego na luzie i bez spiny. Wydaje mi się że dopóty dopóki czujemy się właśnie w ten sposób myśląc o swoim ślubie to tak powinno być!
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 11:02   #3903
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Gothka, tak, widziałam, że macie dość podobnie w kwestii okoloslubnej i związkowej Już mocno odliczasz, super
Z jednej strony chciałoby się już A z drugiej- ten rok tak szybko zleci...
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 11:03   #3904
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie wesela i moje takie będzie Będziemy mieć wodzireja, biesiadę przy stołach, baloniki, wstążki i rudy się żeni W sumie nie mogę się doczekać jak cała rodzina będzie razem i będziemy wspólnie śpiewać szła dzieweczka Może dlatego że na normalnie nie słucham disco, na imprezę chodzę bardziej do klubów więc jak mam okazję zmienić klimat to bawię się świetnie.
Haha no ja mam tak samo!
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 11:12   #3905
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Ja lubię wesela, ale sama chciałam tak naprawdę coś kameralnego
Ale wiem, że moja rodzina będzie się świetnie bawić, a ja razem z nimi!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 11:29   #3906
Magdaakaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pm 2020.

Ważne żeby w tym dniu każda z nas czuła się szczęśliwa a nie robienie coś na sile. Ja na początku też myślałam że będzie mała impreza ale jak podliczylismy najblizsza rodzinę i wyszło ponad 100 os plus jeszcze znajomi to stwierdziliśmy ze to bedzie duże weselicho ale chcemy aby wszystkie osoby bliskie były z nami a ze jest ich dużo no to cóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdaakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 11:37   #3907
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm 2020.

U nas jest odwrotnie- rodzina tżta wydaje się zadowolona, że zamiast wesela będzie tylko małe przyjęcie dla najbliższych.

Tradycyjne wesele- z toastami na cześć rodziców młodych, z podziękowaniami dla nich itd. - mogłoby w pewnych momentach być trochę przykre ze względu na mamę tżta Tym bardziej, że to będzie dopiero rok od jej śmierci
Wiadomo, że mama to mama. Każdy chciałby, żeby w dniu ślubu była obok. A na przyjęciu weselnym jest sporo momentów, gdzie jej nieobecność byłaby dotkliwie odczuwalna... I to wszystko na oczach ponad setki gości.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 12:44   #3908
Magdaakaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
U nas jest odwrotnie- rodzina tżta wydaje się zadowolona, że zamiast wesela będzie tylko małe przyjęcie dla najbliższych.

Tradycyjne wesele- z toastami na cześć rodziców młodych, z podziękowaniami dla nich itd. - mogłoby w pewnych momentach być trochę przykre ze względu na mamę tżta Tym bardziej, że to będzie dopiero rok od jej śmierci
Wiadomo, że mama to mama. Każdy chciałby, żeby w dniu ślubu była obok. A na przyjęciu weselnym jest sporo momentów, gdzie jej nieobecność byłaby dotkliwie odczuwalna... I to wszystko na oczach ponad setki gości.
Jasne...Sama w takiej sytuacji nie zdecydowała bym się napewno na żadne huczne przyjęcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdaakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 12:49   #3909
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Magdaakaa Pokaż wiadomość
Jasne...Sama w takiej sytuacji nie zdecydowała bym się napewno na żadne huczne przyjęcie.
Tzn. gdybyśmy mieli zaplanowane duże, huczne wesele to na pewno byśmy go nie odwoływali Ale w obecnej sytuacji widziałam, że rodzina tż jest zadowolona, że będzie tylko przyjęcie.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 13:40   #3910
Magdaakaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Tzn. gdybyśmy mieli zaplanowane duże, huczne wesele to na pewno byśmy go nie odwoływali Ale w obecnej sytuacji widziałam, że rodzina tż jest zadowolona, że będzie tylko przyjęcie.
Rozumiem chociaż ja sądzę że nawet byłabym w stanie odwołać gdyby taka sytuacja mnie spotkała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdaakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 13:47   #3911
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Magdaakaa Pokaż wiadomość
Rozumiem chociaż ja sądzę że nawet byłabym w stanie odwołać gdyby taka sytuacja mnie spotkała.
Śmierci nigdy się nie przewidzi Niestety, różnie to w życiu bywa...

Mama tżta bardzo ciężko chorowała. Wiem, że na pewno cieszyłaby się z naszego ślubu i nie chciałaby, żeby coś odwoływać czy przekładać.

Ale każdy inaczej radzi sobie ze stratą i przechodzi żałobę. Najważniejsze i tak dzieje się w sercu.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 14:40   #3912
Magdaakaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Śmierci nigdy się nie przewidzi Niestety, różnie to w życiu bywa...

Mama tżta bardzo ciężko chorowała. Wiem, że na pewno cieszyłaby się z naszego ślubu i nie chciałaby, żeby coś odwoływać czy przekładać.

Ale każdy inaczej radzi sobie ze stratą i przechodzi żałobę. Najważniejsze i tak dzieje się w sercu.
Pewnie ze nie można tego przewidzieć Ale przy dużym weselu napewno dużo bardziej by to przeżywał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdaakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 15:43   #3913
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

A tak zmieniając temat - czy już macie wybranych i potwierdzonych świadków? Na ile przed ślubem to robicie/robiłyście?
Oczekujecie od swiadkowej czegoś więcej niż podpisu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 15:56   #3914
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A tak zmieniając temat - czy już macie wybranych i potwierdzonych świadków? Na ile przed ślubem to robicie/robiłyście?
Oczekujecie od swiadkowej czegoś więcej niż podpisu?
My już wybraliśmy- świadkami będą mój brat i kolega tżta. Obaj już wiedzą i obaj się zgodzili.

No i my - poza podpisem- niczego więcej od świadków nie oczekujemy
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 15:56   #3915
Magdaakaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pm 2020.

Rozmawialiśmy ze znajomymi zgodzili się ale to była narazie luźna rozmowa a do ślubu 10 miesięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdaakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 17:10   #3916
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A tak zmieniając temat - czy już macie wybranych i potwierdzonych świadków? Na ile przed ślubem to robicie/robiłyście?
Oczekujecie od swiadkowej czegoś więcej niż podpisu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My poprosiliśmy parę naszych przyjaciół, świeże małżeństwo, uciesze i byli co nie miara a oprócz podpisów jedyne co to wieczór kawalerski i panieński ale to już się sami z pomysłami wyrywaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 18:36   #3917
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A tak zmieniając temat - czy już macie wybranych i potwierdzonych świadków? Na ile przed ślubem to robicie/robiłyście?
Oczekujecie od swiadkowej czegoś więcej niż podpisu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od dawien dawna wiedziałam, ze kuzynka będzie moim świadkiem. Nawet nie wiem, czy pytałam, czy będzie moją świadkową, czy tylko oznajmiłam. Mi świadkowa organizuje panieński.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 20:38   #3918
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Kurcze, czyli już czas na proponowanie świadkowania! Po weekendzie, gdy oficjalnie będzie wpłacona zaliczka za miejsce, będziemy to ogarniać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 21:24   #3919
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Serio? Ja swojego nie zdejmuje praktycznie wcale, nawet jak wychodzę na produkcję i coś pomagam przy nowych uruchomieniach. Nic mu nie jest póki co, ale może to idzie stopem, I'm wyższa próba tym bardziej miękki i podatny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam tą próbę 585, ale się na tym nie znam za bardzo. Łapki trzymające kamienie były z białego złota a już te czubki są żółte. No ale ja go praktycznie nie ściągam, czasem mi się zdarzy do kremowania rąk, a tak to zawsze mam na palcu.


Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Ja od samego początku noszę pierścionek zaręczynowy na lewej dłoni


Zamówiłam próbki zaproszeń ślubnych

Ja jestem zadowolona, że zamówiłam próbki, bo się okazało, że jednak inny papier mi się bardziej podoba niż ten co chciałam mieć.


Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Też weszłam w etap ze nie wiem jaki motyw przewodni, jaka sukienka itd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Byłam wczoraj w Krakowie za sukienkami i to co jest cudowne spodobały mi się dwie. Pierwsza jest klasyczna, z jednolitego materiału, litera A, dekolt V, beż żadnych ozdób, wycięć, prześwitów, siatek, koronek itp. (niestety zdjęcia nie mam).
A druga, która mi się spodobała to taka:
Jej minusem jest cena.


Z jednej strony chciałabym mieć zwykłą klasyczną suknię, ale z drugiej strony, jest to jedyna okazja do ubrania czegoś czego już nie będę miała okazji ubrać i mam ochotę zaszaleć.




Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
To ja jestem jakimś wsiurem w Waszym towarzystwie, bo lubię wesela, lubię się wytańczyć, najeść i spotkać z długo niewidzianymi ludźmi .
Po zebraniu najbliższej rodziny i najbliższych znajomych z obu stron lekko wyszła nam setka, więcej nie zaprosimy z powodu budżetu, ale łatwo byłoby tam dołożyć jeszcze kilkanaście osób.
Ale może to też wynika z tego że mam same dobre doświadczenia z weselami, nie byłam jeszcze na takim gdzie ludzie schlaliby się do nieprzytomności i leżeli pod stołami, wujki rzucały żenującymi żartami i ktoś z kimś pobił sztachetami od płotu. Najbardziej przaśna rzecz z jaką się spotkałam to disco polo którego z tż nie lubimy i nie słuchamy, ale z czasem i do tego zaczęliśmy tańczyć. Jak leci całą noc bez żadnej innej muzyki to nie da się tylu godzin wysiedzieć przy stole

Też uwielbiam wesela. Zawsze chciałam swoje mieć, aczkolwiek ile mniej nerwów by było jakbym nie musiała organizować.


Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A tak zmieniając temat - czy już macie wybranych i potwierdzonych świadków? Na ile przed ślubem to robicie/robiłyście?
Oczekujecie od swiadkowej czegoś więcej niż podpisu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie mam, ale jak już będę mieć to chodzi mi tylko o podpis.
__________________

Edytowane przez Nikki_944
Czas edycji: 2019-08-08 o 21:27
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 22:32   #3920
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A tak zmieniając temat - czy już macie wybranych i potwierdzonych świadków? Na ile przed ślubem to robicie/robiłyście?
Oczekujecie od swiadkowej czegoś więcej niż podpisu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wybranych - tak, potwierdzonych - nie. Bratu zapowiedziałam, że raczej będzie świadkiem, gsy informowaliśmy o zaręczynach. Nie wiam, jak TŻ swojego.

Oczekujemy tylko podpisów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 00:32   #3921
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A tak zmieniając temat - czy już macie wybranych i potwierdzonych świadków? Na ile przed ślubem to robicie/robiłyście?
Oczekujecie od swiadkowej czegoś więcej niż podpisu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My oboje się wahamy, kogo wziąć, więc jeszcze nie.
I niczego od nich nie będziemy oczekiwać

Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Krakowie za sukienkami i to co jest cudowne spodobały mi się dwie. Pierwsza jest klasyczna, z jednolitego materiału, litera A, dekolt V, beż żadnych ozdób, wycięć, prześwitów, siatek, koronek itp. (niestety zdjęcia nie mam).
A druga, która mi się spodobała to taka:
Jej minusem jest cena.


Z jednej strony chciałabym mieć zwykłą klasyczną suknię, ale z drugiej strony, jest to jedyna okazja do ubrania czegoś czego już nie będę miała okazji ubrać i mam ochotę zaszaleć.
Ooo! W jakich salonach byłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 06:14   #3922
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Nikki chcialam Ci pokazac o czym ja myślę ale nie mogę dodać zdjęć ... Ta funkcja jest wyłączona przez administratora- o taki komunikat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 06:40   #3923
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Nikki chcialam Ci pokazac o czym ja myślę ale nie mogę dodać zdjęć ... Ta funkcja jest wyłączona przez administratora- o taki komunikat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musicie dodawać nie jako zdjęcie, ani z aparatu itp tylko jako załącznik, to wtedy wyskoczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 08:27   #3924
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Dzisiaj mija mi 11 miesięcy od zaręczyn... Nie mogę w to uwierzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 09:27   #3925
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A tak zmieniając temat - czy już macie wybranych i potwierdzonych świadków? Na ile przed ślubem to robicie/robiłyście?
Oczekujecie od swiadkowej czegoś więcej niż podpisu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Prosiliśmy świadków jakieś 14 miesięcy przed ślubem. Chcieliśmy od nich same podpisy plus wieczory kawalerski i panieński ale raczej nie wyjdzie. Bardzo chcą pomagać, wymyślają co mogą jeszcze robić Są to nasi wspólni przyjaciele bardzo się zaangażowali więc muszę zacząć wymyślać im jakąś robotę może wykonywanie zawieszek na alkohol czy robienie małych kokardek



Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość


Byłam wczoraj w Krakowie za sukienkami i to co jest cudowne spodobały mi się dwie. Pierwsza jest klasyczna, z jednolitego materiału, litera A, dekolt V, beż żadnych ozdób, wycięć, prześwitów, siatek, koronek itp. (niestety zdjęcia nie mam).

Z jednej strony chciałabym mieć zwykłą klasyczną suknię, ale z drugiej strony, jest to jedyna okazja do ubrania czegoś czego już nie będę miała okazji ubrać i mam ochotę zaszaleć.

Piękna Bierz to co Ci się najbardziej podoba. Na zdjęciach strojne suknie zawsze wyglądają bardziej zjawiskowo niż proste przynajmniej jak ja przeglądam zdjęcia sukien na grupach to oko zawieszę na strojnych a proste zwykle mi giną Początkowo myślałam o prostej i skromnej ale chyba będę szaleć.



Jutro idę mierzyć i mam nadzieję wybiorę ostatecznie.



Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Dzisiaj mija mi 11 miesięcy od zaręczyn... Nie mogę w to uwierzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Strasznie szybko ten czas leci.
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 09:29   #3926
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cholera, patrząc po Waszych odpowiedziach to trzeba już chyba wybrać tych świadków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 09:40   #3927
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm 2020.

Nasi świadkowie zostali o tym poinformowani z zwykłej rozmowie. Ja biorę moją przyjaciółkę (tutaj nie trzeba było informować, od czasów szkolnych wiemy że obie będziemy sobie świadkować), tż bierze przyjaciela. Nie bawimy się w żadne pytania o świadkowanie, które ostatnio są bardzo trendy... Nie widzę sensu w wydawaniu pieniędzy na pierdoły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 09:42   #3928
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Nasi świadkowie zostali o tym poinformowani z zwykłej rozmowie. Ja biorę moją przyjaciółkę (tutaj nie trzeba było informować, od czasów szkolnych wiemy że obie będziemy sobie świadkować), tż bierze przyjaciela. Nie bawimy się w żadne pytania o świadkowanie, które ostatnio są bardzo trendy... Nie widzę sensu w wydawaniu pieniędzy na pierdoły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też żadnych próśb o świadkowanie nie kupuję.
Ostatnio namnożyło się sporo zbędnych dodatków do wesela, jakby samo w sobie dużo nie kosztowało.

Właśnie zapytałam TŻ i on też waha się między trzema osobami, tak jak ja...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 10:12   #3929
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Nasi świadkowie zostali o tym poinformowani z zwykłej rozmowie. Ja biorę moją przyjaciółkę (tutaj nie trzeba było informować, od czasów szkolnych wiemy że obie będziemy sobie świadkować), tż bierze przyjaciela. Nie bawimy się w żadne pytania o świadkowanie, które ostatnio są bardzo trendy... Nie widzę sensu w wydawaniu pieniędzy na pierdoły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też nie podobają mi się takie pierdółki. My zrobiliśmy osobne spotkania ze świadkami i prosiliśmy ich w "cztery" oczy (dokładnie w 6 ). Bez dodatkowych prezentów czy bajerów. Muszę przyznać że zdziwiłam się z jakim entuzjazmem i radością to przyjęli.
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 11:37   #3930
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Ej każde wesele, obiad czy przyjęcie jest w porządku. Najważniejsze żeby główni bohaterowie tegoż wydarzenia czuli się w tym dniu swobodnie, radośnie, nie uszczęśliwiając nikogo na siłę. Chcecie w małym gronie- super! Chcecie dużą imprezę- też fajnie. Zmieniliście zdanie i zmiejszacie/zwiększacie przyjęcie - luzik, wy macie się czuć dobrze i nikomu się nie trzeba z tego tłumaczyć.

Ja na początku też chciałam totalne minimum a potem jakąś fajną wycieczkę. Ale w sumie z TŻ-tem doszliśmy do wniosku że kurde- lubimy wesela, zawsze się uśmiejemy, wybawimy i wytańczymy więc fajnie będzie zrobić po swojemu i być z osobami na których nam mega zależy- a że jak zaczęliśmy liczyć to nam wyszło ponad 90 osób, to stwierdziliśmy że pojedziemy po bandzie i zrobimy typowe polskie weselicho. Zapraszamy też ciotki i wujków, byle nie tych którzy nam działają na nerwy albo takich których widzieliśmy raptem 2 razy w trakcie naszego związku (10 lat razem , więc wiecie- było sporo okazji ). Robimy to dla siebie, bo chcemy i wiem że będzie na prawdę super bo podchodzimy do tego na luzie i bez spiny. Wydaje mi się że dopóty dopóki czujemy się właśnie w ten sposób myśląc o swoim ślubie to tak powinno być!
My też na początku chcieliśmy niewielka uroczystość tylko dla najbliższej rodziny, ale ostatecznie doszliśmy do wniosku, że będziemy żałować jak nie zrobimy dużego wesela z zabawą do białego rana. W końcu taka okazja zdarza się tylko raz w życiu

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A tak zmieniając temat - czy już macie wybranych i potwierdzonych świadków? Na ile przed ślubem to robicie/robiłyście?
Oczekujecie od swiadkowej czegoś więcej niż podpisu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamierzam poprosić swoją przyjaciółkę. Jednak chce to zrobić osobiście a nie przez telefon, dlatego dopiero oficjalnie poproszę ją podczas mojego wrześniowego pobytu w Polsce. Póki co poprosiłam ja żeby poszła ze mną i moja mama na mierzenie sukien ślubnych, więc myślę, że się domyśla że to ja poproszę o świadkowie :p

Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Ja jestem zadowolona, że zamówiłam próbki, bo się okazało, że jednak inny papier mi się bardziej podoba niż ten co chciałam miec.
Właśnie czytałam o przypadkach kiedy to ludzie zamówili od razu zaproszenia dla wszystkich gości, a potem się okazało, że wyglądają one zupełnie inaczej niż na zdjęciach, które widzieli składając zamówienie. Wolę uniknąć niemiłej niespodzianki i wydać te parę złotych na próbki

Edytowane przez SorbetMalinowy
Czas edycji: 2019-08-09 o 11:49
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.