Panny Młode 2020 cz. II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-14, 07:35   #961
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Jeśli chodzi o biżuterie to miałam pożyczyć od siostry, ale rzuciła focha (i dobrze).
Miała taką śliczna kolie z diamencikami (w sensie coś jak celebrytka, tylko zwisaly z niej 3 maleńkie trijkaciki z diamentami.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 07:40   #962
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Miałam dziś koszmar, śniło mi się, że były 2 tygodnie do ślubu, a ja złamałam rękę...

W ogóle pisałam maila do sali w piątek i nie raczyli mi odpisać a przed podpisaniem umowy kontakt był wzorowy. Muszę tam zadzwonić.
Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja będę dzwonić żeby na nauki nas zapisać o ile ktoś odbierze umawiam się z salą na termin zapłaty zadatku, w lutym jadę mierzyć sukienki i trzeba zaproszenia zrobić. Od razu na sali wezmę namiar na florystke i cukiernie bo mają podpisana umowę z salą i ciasta i wystrój od nich to zamówię u nich też tort i bukiet jeszcze wystrój kościoła muszę ogarnąć i dalej nie mamy auta... Dziewczyny a jak robicie z gośćmi? Jakiś bus spod kościoła na salę? A potem odwoz autem wynajętym? Bo ja totalnie nie mam pomysłu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie z kościoła chyba nie będzie. Tylko po weselu. U mnie wiele osób jedzie autem, a potem je "odwozi" do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 07:45   #963
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mi też się śnił ślub, a właściwie że był na sali obiadowe w moim gimnazjum xd i że już minęło, i że się chwalilam na grupie rozsądne panny młode.
I obudziłam się i mówię wtf, już?
A potem sobie uświadomiłam, że to sen.
Natomiast ja mam z tz ciche dni, niby ze sobą rozmawiamy, ale jakoś nie mam na to ochoty.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 07:49   #964
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Pokaż welon


Ile czasu przed weselem ustalacie menu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taki jest... Bardzo gesty no. Wolałabym rządsza siateczke. I sztywniejsza. Bo ten nawet zarzucono na ramiona zbija się w jeden "filar" Screenshot_20200114-084654.jpgScreenshot_20200114-084624.jpg

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 08:14   #965
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja właśnie napisałam o spotkanie do sali bo oprócz wpłaty 2 części zadatku chce jeszcze podpytać o kilka rzeczy to już mi zdążyli odpisać jaki termin mi odpowiada więc póki co kontakt dobry, a przed weselem ponoć sami dzwonią i pilnują żeby wszystko było ok i niczego nie zapomnieć donieść i dopisać więc zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 08:20   #966
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja właśnie napisałam o spotkanie do sali bo oprócz wpłaty 2 części zadatku chce jeszcze podpytać o kilka rzeczy to już mi zdążyli odpisać jaki termin mi odpowiada więc póki co kontakt dobry, a przed weselem ponoć sami dzwonią i pilnują żeby wszystko było ok i niczego nie zapomnieć donieść i dopisać więc zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zazdroszczę, ja już zdążyłam się wściec
A to nie środek sezonu ślubnego, żeby nie mieli czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 09:39   #967
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
U nas będzie ''zupa królewska z pulpecikami mięsnymi''. Nie mam zielonego pojęcia co to jest, ale jedyny inny wybór to była zupa krem z warzyw z płatkami migdałów, która jest na Podlasiu praktycznie na każdym weselu.



Nie mogę przestać się śmiać, jak próbuje sobie wyobrazić tę sytuację hahaha.



Ja też właśnie wczoraj otrzymałam projekt i jak za tę cenę co zapłaciliśmy to naprawdę jestem bardzo zadowolona (2,60 zł + 0,30 zł personalizacja koperty), wprowadziliśmy parę poprawek i będą iść do druku



Ja zamówiłam z aliexpress dwa komplety kolczyki + naszyjnik (przyszły w 10 dni!). Wezmę oba na ostateczną przymiarkę swojej suknii i wtedy zdecyduje, który nałożę w dniu ślubu.
U nas "zupa królewska z pulpecikami drobiowymi" będzie i to jest rosół. W życiu nie zdecydowałabym się na inną zupę a zwłaszcza jakiś krem. Bo o ile my z Tż chętnie zjemy to większa połowa naszych gości na bank by narzekała i nie zjadła.
Menu będziemy ustalać jakieś dwa miesiące przed ślubem.
Muszę poszukać jakiejś firmy florystycznej do pomocy w ustrojeniu sali. Kościół na szczęście jest przepiękny i żadnych dodatkowych strojeń nie potrzebuje. Tylko kwiaty na ołtarz kupimy. A autem zamierzamy swoim jechać
Szukam kogoś kto by mnie umalował. Dziewczyna, którą byłam zainteresowana zaszła w ciążę i zamyka tymczasowo interes. Mogłabym zamówić makijażystkę z dojazdem ale muszę mieć 4 dodatkowe osoby do makijażu. Ewentualnie u nas niedaleko jest jeden salon ale tam wszystkie dziewczyny są malowane na jedno kopyto. Niezależnie czy brunetka czy blondynka, niebieskie czy brązowe oczy, jasna czy ciemna karnacja ponad połowa dziewczyn ma taki sam makijaż. Bardzo mocny i naprawdę często później nie idzie kobiet poznać Tak myślę, że może spróbuję zajść na próbny i jej powiedzieć, że "lekki" bez tony tapety makijaż chcę
Aaa, dziewczyny, zapomniałam się pochwalić, wszystkie zaproszenia mamy rozdane!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-14, 10:20   #968
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja będę dzwonić żeby na nauki nas zapisać o ile ktoś odbierze umawiam się z salą na termin zapłaty zadatku, w lutym jadę mierzyć sukienki i trzeba zaproszenia zrobić. Od razu na sali wezmę namiar na florystke i cukiernie bo mają podpisana umowę z salą i ciasta i wystrój od nich to zamówię u nich też tort i bukiet jeszcze wystrój kościoła muszę ogarnąć i dalej nie mamy auta... Dziewczyny a jak robicie z gośćmi? Jakiś bus spod kościoła na salę? A potem odwoz autem wynajętym? Bo ja totalnie nie mam pomysłu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie sprawa z transportem gości jest o tyle pewna, że my ogólnie ślub i wesele mamy 80 km od naszej miejscowości, więc na pewno wynajmiemy autobus żeby wszystkich gości zgarnął i zawiózł i z powrotem również. Bardziej zastanawia mnie kwestia tego czy ustalić jakieś miejsce zbiórki gości, żeby każdy miał na jedną godzinę, czy zabierać ludzi spod domów, ale wtedy jeden będzie musiał być gotowy już na 14, a inny na 16...
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 10:28   #969
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja mam autobus spod domu fo kościoła i potem na salę. Potem w nocy autobus odwiezie godci do miejsca zamieszkania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 10:51   #970
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

No ja właśnie myślałam o busie z kościoła do sali, a potem zagarnac chłopaków z roboty żeby ogarnęli odwoz swoimi samochodami pod dom, kto będzie potrzebował ale to i tak najpierw rozdam zaproszenia i wypytam ile osób wgl będzie potrzebować a potem będę załatwiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 11:43   #971
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja nie organizuje autobusów ani nic. Moja świadkowa ma prawo jazdy, i mieszka 80 km ode mnie, więc nie wiem, miałabym jej organizować prywatnego kierowcę? Oprócz tego od tz wszyscy są albo z naszego miasta, albo z jego wsi. Ode mnie z miasteczka obok też są tylko 2 osoby

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-14, 11:58   #972
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja nie organizuje autobusów ani nic. Moja świadkowa ma prawo jazdy, i mieszka 80 km ode mnie, więc nie wiem, miałabym jej organizować prywatnego kierowcę? Oprócz tego od tz wszyscy są albo z naszego miasta, albo z jego wsi. Ode mnie z miasteczka obok też są tylko 2 osoby

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
U mnie też moje miasto i 2 obok a że to tzw. Metropolia to wszystko obok siebie jest ale w sumie nie wiem jakby się mieli szyscy dostać do sali i z sali do domów, powiedzieć weźcie sobie taksówki? A wiadomo że mało kto autem na wesele przyjedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 12:01   #973
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Hej dziewczyny , ale jedziemy z tym tematem, cieżko nadążyć! Widać że nasz sezon tuż-tuż

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
My musimy sie zapisać na nauki. Jak sobie o tym pomyśle to mi sie odechciewa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My się właśnie zapisaliśmy, z racji że mieszkamy w UK musimy dojechać kawałek ale za to całe nauki w jeden dzień od 11:00 do 17:00 i będzie po sprawie. Będziemy isć w lutym.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zmiana w protokole jest chyba tylko taka że mogą dopytywać bardziej szczegółowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz ksiądz nawet nie wiedział że są jakieś zmiany, od nas się dowiedział

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No powiedziałam, przez 20 lat będą o nas mówić w tej wsi. Nie dość, że przyszliśmy załatwiać ślub, a ja z podbitymi oczami, gipsem na nosie i jeszcze facet bierze nazwisko baby

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Tinkerver, Ty to masz historie! Jak tam nos?

Cytat:
Napisane przez Rapaszka Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić w końcu złożyłam zamówienie na zaproszenia
Mam pytanie czy któraś może z Was dziurkowała koperty dziurkaczem ozdobnym ?
My też się w końcu zdecydowaliśmy! Najprostsze z możliwych chyba, sam tekst na dobrej jakości grubym papierze. Właśnie jesteśmy w trakcie dogadywania szczegółów. Kamień mi spadł z serca bo to już trzeba rozdawać/wysyłać. Co do dziurkacza- to ja nie używałam ale to chyba nie jest jakiś rocket science?

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Też planuje z Ali zamówic ale chyba trochę wcześniej to ogarnę na wszelki
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pozamawiałam chyba z 10 par z Ali i zamawiam dalej Nie dlatego że brzydkie czy coś, ale poprostu kompletnie nie mam koncepcji jakie będą mi pasować więc wole być przygotowana, resztę zawsze mogę dać moim dziewczynom, a co- będą mieć wybór Też zamawiałam z Zakol, ale u nich na przesyłkę czeka się wieki- jak się wam spodoba jakiś model u nich to wyszukajcie po obrazach aukcji u innych sprzedawców, szybciej dojdzie


Poza tym u nas jakoś płynie- TŻ robi zawieszki na flaszki, ja umówiłam się na próbny makijaż w kwietniu, fryzurę fryzjerka doradziła na 2tyg przed, więc to będę umawiać już w czerwcu.
Poczas świąt byliśmy na sali podpytać o szczegóły i jestem mega zadowolona, właściciel super człowiek, wszystko idzie z nim dogadać. W lutym jedziemy na sale na bal karnawałowy- będziemy mieć jazdę próbną na sali i wypróbujemy wszystkich dań
TŻ ma kawalerski w marcu, już powykupował loty. Ja chyba panieński sobie odpuszczę, jakoś nie chce mi się nic chociaż przyjaciółki mnie zamęczają, no nie wiem

Transport załatwimy spod kościoła na sale bo jest kilka km, i żeby rozwieść gości po imprezie, ale jeszcze nie ustaliliśmy dokładnie co i jak.
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 12:08   #974
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

No u mnie to nie wiem co w końcu będzie z kawalerskim i panienskim bo nasi świadkowie zostaną rodzicami 1,5miesiaca przed weselem więc się jeszcze zobaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 12:31   #975
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mnie w ogóle panieński nie kręci, ale przyjaciółki pewnie nie odpuszczą. Z tym, że to pewnie będzie domówka, żadne ekscesy w klubach.
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 12:42   #976
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Mnie w ogóle panieński nie kręci, ale przyjaciółki pewnie nie odpuszczą. Z tym, że to pewnie będzie domówka, żadne ekscesy w klubach.
A to to oczywiste, ja do klubów nie chodzę więc i takiego panienskiego bym nie chciała xd mogę iść na jakieś min spa, albo zwykła domowke, gry, drinki i git

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 12:42   #977
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja tam nie planuje panieńskiego. Nawet nie mam tyłu znajomych. Za to mój tz będzie miał, taki z rozmachem.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 13:22   #978
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja tam nie planuje panieńskiego. Nawet nie mam tyłu znajomych. Za to mój tz będzie miał, taki z rozmachem.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
My chyba o ile już to zrobimy razem, zaprosimy kilkoro znajomych i wypijemy, pójdziemy na kręgle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 13:27   #979
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
My chyba o ile już to zrobimy razem, zaprosimy kilkoro znajomych i wypijemy, pójdziemy na kręgle.
My myśleliśmy o wspólnej imprezie, ale brat TŻ stwierdził, że nas pogięło i on porządny kawalerski organizuje. Śmieszkował z pytaniem, czy mnie brat zorganizuje panieński (skoro jest moim świadkiem). Ale na kawalerski plany ma spoko, jeden ze znajomych TŻ mi się wygadał
Ja co najwyżej z dwiema-trzema znajomymi siądę w domu przy drinku.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-14, 14:21   #980
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
My myśleliśmy o wspólnej imprezie, ale brat TŻ stwierdził, że nas pogięło i on porządny kawalerski organizuje. Śmieszkował z pytaniem, czy mnie brat zorganizuje panieński (skoro jest moim świadkiem). Ale na kawalerski plany ma spoko, jeden ze znajomych TŻ mi się wygadał
Ja co najwyżej z dwiema-trzema znajomymi siądę w domu przy drinku.
My planujemy jakieś mini imprezy. Choć Tż będzie miał dwa kawalerskie! Z pracy koledzy chcą zorganizować jeden i świadek z przyjaciółmi i braćmi.
Ja myślę o czymś na spokojnie, grill, drinki i gry to jest to. Choć marzy mi się też jakiś wieczór karaoke na domówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 15:06   #981
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
My planujemy jakieś mini imprezy. Choć Tż będzie miał dwa kawalerskie! Z pracy koledzy chcą zorganizować jeden i świadek z przyjaciółmi i braćmi.
Ja myślę o czymś na spokojnie, grill, drinki i gry to jest to. Choć marzy mi się też jakiś wieczór karaoke na domówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Grill byłby spoko, byłam na takim panieński latem, znajomi pewnie użyczyliby działki - ale pora roku nie ta xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 15:10   #982
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja robie panieński z moją przyjaciółką. Wynajmujemy domki nad jeziorem gdzie zrobimy grilla, a że blisko jest taka letnia impreza na świeżym powietrzu to tam się z dziewczynami pobawimy. Kolejnego dnia będziemy się opalać i pic zimne piwko. Tak to widzę. Nie potrzebuje tortów, niespodzianek, prezentów ani nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 15:48   #983
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
U mnie też moje miasto i 2 obok a że to tzw. Metropolia to wszystko obok siebie jest ale w sumie nie wiem jakby się mieli szyscy dostać do sali i z sali do domów, powiedzieć weźcie sobie taksówki? A wiadomo że mało kto autem na wesele przyjedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem wam, ze nigdy nie mialam tak zeby mnie autobus odwiozl do domu z wesela

Jak juz kiedys jechałam to autokar jechał spod domu panny mlodej do kościoła, z kościoła na salę, z sali pod dom Pani Młodej.

Generalnie chyba wszyscy wracają taksowkami albo ogarniaja transport wśród znajomych (ja przynajmniej tak robie i moi znajomi).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 15:49   #984
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

O kurcze. Ja praktycznie z każdego wesela wracam autobusem. Nie przypominam sobie wesela, z którego nie miałabym transportu. Dlatego naturalne jets, że i ja go załatwiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 15:52   #985
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
O kurcze. Ja praktycznie z każdego wesela wracam autobusem. Nie przypominam sobie wesela, z którego nie miałabym transportu. Dlatego naturalne jets, że i ja go załatwiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak godziny ustalacie?
Albo jak to wygladalo jak wracałaś?
Autokar jeździł kilka razy czy o konkretnej godzinie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 16:16   #986
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
O kurcze. Ja praktycznie z każdego wesela wracam autobusem. Nie przypominam sobie wesela, z którego nie miałabym transportu. Dlatego naturalne jets, że i ja go załatwiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dokładnie tak samo.
Co prawda nie autobus, tylko auto osobowe, ale transport ABSOLUTNIE zawsze był (ok. 25 wesel w życiu miałam).

Za to NIGDY nie było noclegu, o co teraz są "fajty" na ślubnych grupach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 16:38   #987
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
U mnie dokładnie tak samo.
Co prawda nie autobus, tylko auto osobowe, ale transport ABSOLUTNIE zawsze był (ok. 25 wesel w życiu miałam).

Za to NIGDY nie było noclegu, o co teraz są "fajty" na ślubnych grupach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też zawsze transport po imprezie był i jeśli bylam przyjezdna (a zazwyczaj tak bylo) to i nocleg. My będziemy ogarniać osobówki żeby rozwozily.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 17:09   #988
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość


Ile czasu przed weselem ustalacie menu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My menu ustalamy na miesiąc przed ślubem i potwierdzamy na dwa tygodnie przed
a my kończymy ustalać treść zaproszeń i przesyłam im listę i powinny być za tydzień do odbioru więc zaczynamy zapraszanie

Za to mam problem z noclegiem dla gości, na sali jest za mało miejsc, więc musimy dodatkowo domówić hotel- napisałam do jednego czy można zarezerwować około 30 pokoi to mi odpisali, że nie bo to maj i sezon już trwa i nie ma opcji jednego noclegu minim pobyt na dwie noce (a hotel ma w tym czasie na razie przynajmniej wolne pokoje i brak rezerwacji)
no a za wiele hoteli z taką ilością miejsc noclegowych nie ma w moim mieście więc nie wiem jak to będzie.
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 17:54   #989
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Ile czasu przed weselem ustalacie menu?
My na 2 tygodnie przed ślubem.

W przyszłym tygodniu idziemy z tżtem oglądnąć obrączki i spotykam się z krawcową w sprawie sukni
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 17:58   #990
ann09
Raczkowanie
 
Avatar ann09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 330
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cześć dziewczyny pozwolę sobie do was dołączyć. Nasz wielki dzień jest 23 maja jestem ciekawa waszych historii związanych z suknia ślubna. Czy faktycznie było tak że wiedzieliście że to tak ? Jak długo ją wybieraliscie. Gdzie się na nią zdecydowalyscie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Kto doradzał wam w kwestii sukni, czy mialyscie nie miłe sytuacje że po pokazaniu zdjęcia danej osobie, ktoś ją skrytykowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ann09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.