Panny Młode 2021 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-07, 12:09   #1501
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Tylko zastabawiamy się czy jest sens dopłacać do palladu, czy wystarczy wziąć rodowanie. Któraś z Was planuje dwukolorowe albo z białego złota, albo z palladu?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy jednolite z palladu dla TŻ, (wolał pallad bo lżejszy) i dla mnie platynową. Fakt faktem białe złoto faktycznie jest bardziej lśniąco białe, ale ja poszłam za poradami zamężnych przyjaciółek które na konieczność rodowania co jakiś czas narzekają. U mnie żółte złoto w ogóle nie wchodziło w rachubę (chociaż to klasyka i mi się podoba) bo pierścionek zaręczynowy mam z platyny a będę nosić razem, więc chciałam jednakowe
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 12:21   #1502
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
My mamy jednolite z palladu dla TŻ, (wolał pallad bo lżejszy) i dla mnie platynową. Fakt faktem białe złoto faktycznie jest bardziej lśniąco białe, ale ja poszłam za poradami zamężnych przyjaciółek które na konieczność rodowania co jakiś czas narzekają. U mnie żółte złoto w ogóle nie wchodziło w rachubę (chociaż to klasyka i mi się podoba) bo pierścionek zaręczynowy mam z platyny a będę nosić razem, więc chciałam jednakowe
Ja myślę, że bez przesady z tym rodowaniem. Mam zaręczynowy rodowany i dopiero w jednym miejscu zaczęło schodzić, a często zapominam ściągać do mycia się, nie mówiąc już o myciu rąk etc. Pierścionek dostałam w grudniu 2017. Raz na 2-3 lata mogę iść poprawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 12:39   #1503
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

My jesteśmy po weselu w Gdańsku i było fantastycznie 🥳 pyszne jedzenie, zespół fajnie grał, na obsługę nic złego nie mogę powiedzieć. Oczywiście znalazły się osoby które narzekały na różne rzeczy, dlatego to mnie utwierdziło w tym, że nigdy nie dogodzi się wszystkim
Czekaliśmy na to wesele 1,5 roku. Niesamowite jak szybko to zleciało. Dlatego wiem, że się nie obejrzymy, a będziemy po kolei przeżywać nasze wizazowe śluby )


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 12:50   #1504
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Ja chciałam mniejsze wesele i jednodniowe, narzeczony uparł się na poprawiny. On ma większa rodzine, z której ciężko zrezygnować bo naprawdę utrzymują ze sobą kontakt.



Sala na 1000 osób? chyba musiałabym ludzi z ulicy zbierać żeby udało mi się zapełnić taka sale, kto ma aż tak duża rodzine!? Już nie wspomnę o kosztach ;p
To że ktoś ma mała nie znaczy, że nikt nie może mieć dużej rodziny.
My z TZ nie mogliśmy znaleźć dużej sali. Rodzina Tż - rodzice, rodzeństwo rodziców i ich dzieci to ok 80 osób. I tak, z wszystkimi utrzymują kontakty. Na każde imieniny, urodziny, rocznicę ślubów wszyscy się zjeżdżają i mają super kontakt. Jak ma z tych osób wybrać najbliższych? Wszyscy to najbliższa rodzina.. U mnie rodziny będzie dużo mniej. Ale za to mamy też sporo znajomych - i tak, też takich z którymi mamy cały czas kontakt. Robi się z tego ok 200 osób. Nie mam żadnej listy rezerwowej. Na pewno część starszej rodziny odmówi ale i tak nie wiemy co zrobimy jak będą duże ograniczenia co do wielkości wesel.
Zazdroszczę, że niektórzy mają 100 osób i nie muszą się aż tak martwić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 14:49   #1505
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
To że ktoś ma mała nie znaczy, że nikt nie może mieć dużej rodziny.
My z TZ nie mogliśmy znaleźć dużej sali. Rodzina Tż - rodzice, rodzeństwo rodziców i ich dzieci to ok 80 osób. I tak, z wszystkimi utrzymują kontakty. Na każde imieniny, urodziny, rocznicę ślubów wszyscy się zjeżdżają i mają super kontakt. Jak ma z tych osób wybrać najbliższych? Wszyscy to najbliższa rodzina.. U mnie rodziny będzie dużo mniej. Ale za to mamy też sporo znajomych - i tak, też takich z którymi mamy cały czas kontakt. Robi się z tego ok 200 osób. Nie mam żadnej listy rezerwowej. Na pewno część starszej rodziny odmówi ale i tak nie wiemy co zrobimy jak będą duże ograniczenia co do wielkości wesel.
Zazdroszczę, że niektórzy mają 100 osób i nie muszą się aż tak martwić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się boje ze do 70 które mamy minimum na umowie nie uda mi się dobić i będzie klops tak więc są minusy i plusy obu sytuacji. Śmiejemy się że w razie czego pozaprasza się ludzi z pracy (takich których średnio znamy)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 17:39   #1506
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
My jesteśmy po weselu w Gdańsku i było fantastycznie 🥳 pyszne jedzenie, zespół fajnie grał, na obsługę nic złego nie mogę powiedzieć. Oczywiście znalazły się osoby które narzekały na różne rzeczy, dlatego to mnie utwierdziło w tym, że nigdy nie dogodzi się wszystkim
Czekaliśmy na to wesele 1,5 roku. Niesamowite jak szybko to zleciało. Dlatego wiem, że się nie obejrzymy, a będziemy po kolei przeżywać nasze wizazowe śluby )


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że się dobrze bawiliście 🤩 i to prawda jeszcze chwila i czas na nas 🥳🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 20:37   #1507
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Tak, Jeszce trochę i będzie nasz sezon. My byliśmy tydzień temu na tym ślubie mojej koleżanki. I też organizację zaczęli 2 lata temu. Tak Szybko to zleciało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-07, 23:25   #1508
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

U nas odnośnie obrączek to będzie raczej klasyka czyli żółte złoto. Ja mam zaręczynowy z żółtego złota, a chcę nosić na jednym palcu, więc będzie pasować. Chcielibyśmy coś prostego i na pewno wąskiego jeśli chodzi o szerokość
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-08, 12:43   #1509
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Tak, Jeszce trochę i będzie nasz sezon. My byliśmy tydzień temu na tym ślubie mojej koleżanki. I też organizację zaczęli 2 lata temu. Tak Szybko to zleciało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My organizujemy wszystko w rok, tzn. liczę od momentu podpisania pierwszej umowy do ślubu. Pół roku przed załatwianiem byliśmy narzeczeństwem.
Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
U nas odnośnie obrączek to będzie raczej klasyka czyli żółte złoto. Ja mam zaręczynowy z żółtego złota, a chcę nosić na jednym palcu, więc będzie pasować. Chcielibyśmy coś prostego i na pewno wąskiego jeśli chodzi o szerokość
Też obstawiamy klasyczne obrączki z żółtego złota, jedynie narzeczony chce mieć szerszą, a ja węższą bo mam bardzo drobne dłonie.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-08, 12:47   #1510
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Też obstawiamy klasyczne obrączki z żółtego złota, jedynie narzeczony chce mieć szerszą, a ja węższą bo mam bardzo drobne dłonie.
Też mam drobne dłonie właśnie teraz moja ,,przybrana siostra'' wychodziła za mąż i ona ma obrączkę 3 mm, a Jej mąż 4 mm i z tego co się przyjrzałam obie są takie fajne, wąskie, ale jakie my weźmiemy to trudno powiedzieć, musimy wiesz.. zmierzyć, pomacać, na żywo zobaczyć dokładnie co i jak
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-08, 12:54   #1511
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Też mam drobne dłonie właśnie teraz moja ,,przybrana siostra'' wychodziła za mąż i ona ma obrączkę 3 mm, a Jej mąż 4 mm i z tego co się przyjrzałam obie są takie fajne, wąskie, ale jakie my weźmiemy to trudno powiedzieć, musimy wiesz.. zmierzyć, pomacać, na żywo zobaczyć dokładnie co i jak
Najważniejsze to przymierzyć znajoma ma taką szeroką obrączkę, że z kilometra ja widać ja chcę żeby była wygodna i bez żadnych udziwnień.


Wczoraj podpisaliśmy ostatnią umowę na ten rok. Zostało jeszcze zaklepać makijaż i ewentualnie rozejrzeć się za kiecką. Reszta już po sylwestrze.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-08, 15:29   #1512
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Ja jeszcze nie wiem jaką bym chciała Super byłoby nosić na jednym palcu ale wiadomo trzeba przymierzyć i zobaczyć czy pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 12:23   #1513
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Panny Młode 2021

u nas obrączki na pewno z żółtego złota. Proste i klasyczne, bez żadnych ozdób. Prawdopodobnie będziemy mieć też różne szerokości, TŻ grubszą, a ja węższa 1mm ze względu na szczupłe palce kupować będziemy jakoś 4msc przed ślubem, chociaż ja mogłabym już mieć, ale wiem, że bym ciągle mierzyła

Dzisiaj kolejny salon sukien ślubnych, chociaż raczej tam nic nie wybiorę
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 12:37   #1514
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

My również żółte złoto taki mam pierścionek a chce nosić razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 13:20   #1515
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

My planujemy powoli zabrać się za poszukiwanie obrączek, bo to coś, co na spokojnie można załatwić wcześniej i będę mogła wykreślić z listy
Na październik zapisze nas na nauki przedmałżeńskie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 14:16   #1516
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

My w przyszłą sobotę dopiero idziemy po termin do kościoła. Tylko że u mnie w parafii mamy nie za wiele ślubów więc nie powinno być z tym problemu (tym bardziej że został jeszcze rok). A jak nie będzie terminu to będzie ślub cywilny (uznam to za znak od Boga ).

Najbardziej boję się reakcji księdza na to, że ślub chcemy jednostronny. Narzeczony deklaruje się od lat jako niewierzący, więc nie chce zmuszać go do nauk, spowiedzi i przysięgania na Boga, w którego nie wierzy Boje się też problemu później z dokumentami, bo nie chodziłam na religię w technikum (wypisałam się bo lekcje polegały na tym, że ksiądz czytał nam kawałek katechizmu/artykułu z religijnej gazetki a klasie pozwalał w tym czasie odrabiać zadania domowe/uczyć sie- taka religia była dla mnie bez sensu...)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 14:58   #1517
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Najbardziej boję się reakcji księdza na to, że ślub chcemy jednostronny. Narzeczony deklaruje się od lat jako niewierzący, więc nie chce zmuszać go do nauk, spowiedzi i przysięgania na Boga, w którego nie wierzy Boje się też problemu później z dokumentami, bo nie chodziłam na religię w technikum (wypisałam się bo lekcje polegały na tym, że ksiądz czytał nam kawałek katechizmu/artykułu z religijnej gazetki a klasie pozwalał w tym czasie odrabiać zadania domowe/uczyć sie- taka religia była dla mnie bez sensu...)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To u Was wymagają jakiś zaświadczeń chodzenia na religię? ale bzdura.. wiem, że w niektórych Kościołach proszą o przynoszenie świadectwa z oceną z religii, u mnie nic Ksiądz o tym nie mówił i dobrze, bo u mnie w ostatniej klasie liceum cała klasa nie miała religii przez katechetkę, z którą nie szło funkcjonować.. więc ja mam ostatnią ocenę chyba z II liceum, albo nawet z I. Nie pamiętam kiedy się te akcje zaczęły, że się prawie cała klasa zbuntowała i zgłaszała wychowawcy co i jak.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 15:02   #1518
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
To u Was wymagają jakiś zaświadczeń chodzenia na religię? ale bzdura.. wiem, że w niektórych Kościołach proszą o przynoszenie świadectwa z oceną z religii, u mnie nic Ksiądz o tym nie mówił i dobrze, bo u mnie w ostatniej klasie liceum cała klasa nie miała religii przez katechetkę, z którą nie szło funkcjonować.. więc ja mam ostatnią ocenę chyba z II liceum, albo nawet z I. Nie pamiętam kiedy się te akcje zaczęły, że się prawie cała klasa zbuntowała i zgłaszała wychowawcy co i jak.
wymagają czegoś co udowodni, że się na religię (przynajmniej w teorii) uczęszczało - a więc wystarczy świadectwo z klasy maturalnej z jakąś tam oceną z religii, ale może być też indeks z wpisaną oceną (za moich czasów były jakieś 'indeksy' gdzie się tam zbierało pierwsze piątki, jakiś wpis o ocenie z bierzmowania tam był, oceny ze szkoły średniej itd)

księża różnie podchodzą do tych dokumentów, ale to oficjalny wymóg, nie żadne widzimisię konkretnego księdza.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 16:38   #1519
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
wymagają czegoś co udowodni, że się na religię (przynajmniej w teorii) uczęszczało - a więc wystarczy świadectwo z klasy maturalnej z jakąś tam oceną z religii, ale może być też indeks z wpisaną oceną (za moich czasów były jakieś 'indeksy' gdzie się tam zbierało pierwsze piątki, jakiś wpis o ocenie z bierzmowania tam był, oceny ze szkoły średniej itd)

księża różnie podchodzą do tych dokumentów, ale to oficjalny wymóg, nie żadne widzimisię konkretnego księdza.
Ja nawet nie wiedziałam, że to jest odgórny wymóg, bo tylko jedna moja koleżanka musiała przynosić oprócz podstawowych dokumentów jeszcze świadectwo. Cieszę się, że w tym kościele co my bierzemy ślub ksiądz chce tylko dokumenty z USC, akt chrztu do ślubu i zaświadczenie o naukach. W sumie jakby chciał to i tak nie miałabym czego dostarczać, chyba, że by mu wystarczyło z I liceum jak jeszcze mieliśmy religię.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-09, 17:09   #1520
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Panny Młode 2021

U nas Ksiądz przy rezerwacji terminu nie mówił nic o świadectwach itp wydaje mi się, że akt chrztu/bierzmowania są wystarczające na poświadczenie wiary. Jedyne co się zapytał czy mieszkamy razem po czym dodał, że w przypadku mieszkania razem jest jedna spowiedź a ja już myślałam, że na czole mam napisane "mieszkam z TŻ" chociaż teraz przez COVID mieszkamy osobno


__________
nigdy więcej oglądania sukienek z mamą
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 20:26   #1521
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

U nas z tego co wiem musimy mieć świadectwa ale chyba Z podstawówki słabo gimnazjum.

Helvetet aż tak źle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-09, 21:02   #1522
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

My zabraliśmy się za załatwianie kwartetu, dzisiaj dostaliśmy wstępną umowę, mam nadzieję, że załatwimy to do końca tego miesiąca tak jak sobie założyłam, bo w październiku chcę ruszyć dalej

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
nigdy więcej oglądania sukienek z mamą
Coś nie tak?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 07:23   #1523
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Równe 365 dni do ślubu

Ale czas leci .. 🤩🤩🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 07:54   #1524
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

U mnie 252 dni



Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 09:14   #1525
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

218

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 09:20   #1526
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

225 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 10:17   #1527
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

329
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 14:08   #1528
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Mam najwięcej bo 372
Czy wam też wydaje się kompletna abstrakcja że będziecie brać ślub? Nadal mi się wydaje że biorę go bardzo młodo, chociaż będę miała 24 lata a mój tż25..

Moja mama to już dziecko miała prawie 2 letnie w moim ślubnym wieku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 15:12   #1529
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Mam najwięcej bo 372
Czy wam też wydaje się kompletna abstrakcja że będziecie brać ślub? Nadal mi się wydaje że biorę go bardzo młodo, chociaż będę miała 24 lata a mój tż25..

Moja mama to już dziecko miała prawie 2 letnie w moim ślubnym wieku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdecydowanie nie dochodzi do mnie, że organizuje swój własny ślub 🤣 za młoda się nie czuję, bo będę miała prawie 29, a tż już po 30, więc czas najwyższy. Chociaż to że zbliżam się do 30 jest tak samo abstrakcyjne jak ten ślub


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 17:16   #1530
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja będę miała 29 lat. To jest dla mnie zdecydowanie większa abstrakcja niż ślub.
Ale myślę, że to będzie dobry moment. Owszem, mógł być rok-dwa wcześniej, ale teraz mam dobre zaplecze finansowe, które na luzie pozwoli mi zorganizować wesele bez stresowania się tą stroną.



Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.