Profesjonalne farby do włosów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 14:34   #61
niewidzialna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Farba L`oreal Professionnel Majirouge- zastanawiam się nad tą farbą. skoro piszecie, że można zakupić profesjonalne farby bez licencji fryzjerskiej to postanowiłam się w tą farbę zaopatrzyć
konkretnie chodzi mi o ognistą miedź. orientuje się któraś jaki rozjaśniacz musiałabym do tej farby kupić?

PS. co do tej hurtowni- to prowadzi sprzedaż detaliczną. kupuję w niej wszystkie produkty potrzebne do stylizacji paznokci.
poza tym- kobieta sprzedała mi inną farbę, nazwała ją półprofesjonalną, mimo że kupowałam tylko jedną tubkę i jeden rozjaśniacz.
także nie wiem o co chodzi.

wobec tego spróbuję w innej hurtowni albo zamówić przez interent.

a czy któraś używała może farb goldwell professional?

Edytowane przez niewidzialna24
Czas edycji: 2009-06-28 o 14:42
niewidzialna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:01   #62
Mbronek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Przez jakis czas fryzjerka farbowala mi wlosy w salonie farbami profesjonalnymi z Goldwella. Byłam bardzo zadowolona- farbowalam na bardzo jasna zlota miedz z naturalnego ciemnego brazu. Goldwell ma bardzo fajna wedlug mnie palete, nie niszczy wlosow. Niestety przeprowadzilam sie i nikt w obecnym miejscu zamieszkania nie pracuje na Goldwellu, a szkoda mi troche pieniedzy na zamowienie tubki farby i calego 1000 ml rozjasniacza, jezeli potrzebuje tylko 60 ml.

Mam ochote pofarbowac Kolestonem i tu pojawia sie pytanie. Moj naturalny kolor-ciemny braz, obecnie na glowie dosyc jasna miedz-juz wielokrotnie farbowane, stan wlosow-cienkie. Chcialabym osiagnac sredni cieply braz-czy ktos kto pracuje z Kolestonem moglby zasugerowac jakis kolor z palety, tak zeby po prostu nie wyszly bardzo ciemne i procent kremu rozjasniajacego?
Mbronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 09:18   #63
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

jesli chodzi o sprzedaz detaliczna to po napisaniu mojej odp, chcialam zadzwonic do hurtowni fryzjerskiej (w ktorej sie zaopatrywalam) jednak numer byl nieprawidlowy (nie ma takiego numeru) nie chcialam jechac specjalnie bo to kawalek drogi (i godzina w autobusem z glowy we 2 strony) wiec
znalazlam na internecie inna hurtownie zaopatrujaca fryzjerow i kosmetyczki gdzies jakos w centrum i zadzwonilam tam i powiedziala ze prowadza sprzedaz detaliczna chociaz przyznala ze mozna sobie kuku zrobic.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 14:34   #64
Angel28
Rozeznanie
 
Avatar Angel28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 720
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

ja uzywam emmebi prownywalna do loreala ale tansza a z lorealem mam same przykre doswiadczeni a zwłaszcza z platinum i tym podobnymi dziecmi tej firmy wella jest super emmebi joanna do podstawowej koloryzacji woda 6% nawet do mocnego raozjasniana np do balejazu jak robie to tez 6% pomimo ze nikt o tym chyba nie wie ale to najmocniej rozjasniajaca woda ktora nie niszczy jezeli rozjaśniacz to blondor welli mam z nim mile doswiadczenia
Angel28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 16:54   #65
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
profesjonalne farby JULIEN&JULIEN

WItam Serrdecznie.

moje wlosy byly rozjasniane dwa razy, z ciemnego brązu na sredni blond. Jednak nie moge się przyzwyczaic do jasnegokoloru i chce wrocic na naturalny. W hurtowni u mnie widzialam farby julien&julien. czy ktoras uzywala jej? chcialabym wiedziec czy sa trwale ? pomóżcie jesli mozecie.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 20:19   #66
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: profesjonalne farby JULIEN&JULIEN

up up nikt nie pomoze??
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 22:55   #67
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: profesjonalne farby JULIEN&JULIEN

Nigdy nie słyszałam o takich farbach, od siebie z profesjonalnych polecam Loreala z farb Majirela, z szamponów Richesse. Wella Koleston jest tez ponoc dobra, ale sama nie uzywalam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 06:26   #68
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

A używał ktoś farby Lecher? Ponoć fajna jest. Nie wiem tylko czy mają linię bez amoniaku.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 16:09   #69
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Dziewczyny mam pytanko co do farby z goldwella jeśli chodzi o brązy. Od lat farbuje włosy tymi farbami, ale widze, że można kupić już samemu farbę i zafarbować. Tylko nie wiem jaką wode moge użyć
Czy musze kupić z tej samej firmy czy moge inną i jaki procent
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 16:15   #70
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko co do farby z goldwella jeśli chodzi o brązy. Od lat farbuje włosy tymi farbami, ale widze, że można kupić już samemu farbę i zafarbować. Tylko nie wiem jaką wode moge użyć
Czy musze kupić z tej samej firmy czy moge inną i jaki procent
Jak farbujesz na kolor ciemniejszy/taki sam jak Twoje naturalne to 3% i może być z innej firmy
a btw. to na allegro i w niektórych sklepach fryzjerskich można kupić zestawy z odmierzoną ilością oksydantu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 17:21   #71
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jak farbujesz na kolor ciemniejszy/taki sam jak Twoje naturalne to 3% i może być z innej firmy
a btw. to na allegro i w niektórych sklepach fryzjerskich można kupić zestawy z odmierzoną ilością oksydantu

dziękuje Ci za odpowiedź a jeżeli farbuje na ciemny brąz a włosy odrost mam jaśniejszy to też wodą 3% czy w tedy już 6%

a to co btw.
przepraszam, ale jestem zielona jeśli chodzi o takie farby
Jak kupowałam to wszystko już razem było
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 22:21   #72
Neptune
Raczkowanie
 
Avatar Neptune
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 116
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Co do farb Goldwell - kupiłam sobie w hurtowni farbę i zeszła mi po ok. 2 tygodniach...
Neptune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 11:13   #73
elisss_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Cool Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Odświeżam temacik

Na dzień dzisiejszy, która farba jest najbardziej godna polecenia z tych dostępnych w hurtowniach fryzjerskich?
Mianowicie chodzi mi o intensywność kolorów, czas wypłukiwania (oby jak najdłuższy) i w miarę małą inwazyjność dla włosów - są już dość popalone i się kruszą

Dodam, że zakupiłam teraz farbę Loreal Majirel (ale po zakupie gdzieś przeczytałam, że szybko się wypłukuje, ale było już za późno).

Edytowane przez elisss_21
Czas edycji: 2012-12-12 o 11:14
elisss_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 17:24   #74
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Profesjonalne farby do włosów

Obecnie farbuje na blond z wlosow na poziomie 6. Woda 9 proc. Efekt poziom 8-9.
Dobra farba profesjonalna to dla mnie jest Koleston Perfect - wlosy sa w dobrej kondycji, aplikacja nieuciazliwa, smordek nieznaczny, efekt bardzo przewidywalny.
Wczesniej uzywalam Intercosmo Voila, ktora jest rownie dobra i polecana, ale slabo u mnie dostepna.
Obydwie ladnie sie trzymaja, mocno nie zolkna, co jest istotne przy blondach.

Z tonerow polecam Color Touch Welli - idealny dla osob, ktore nie chca walczyc z odrostami i jedynie podbarwiaja wlosy. Mozna uzyskac ciekawe odcienie na wodzie 2 proc. Comiesieczna aplikacja nie niszczy wlosow, ale wystarczy co 2 miesiace, jesli kolor sie jeszcze nie wyplukal.

O Goldwell slyszalam, ze odcienie sa ciemniejsze, niz zamierzone, moze to wynika z innej przyjetej numeracji i nazywania 'jasnym' tego, co u innego producenta jest 'srednie' lub 'ciemne'. W Skandynawii, polski sredni blond jest postrzegany jako braz, np.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.