W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-20, 22:43   #1
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773

W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?


Hej
Mam pytanie w jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy? Czy w dzieciñstwie by³y¶cie blondynkami?
Ja my¶lê, ¿e mi pó¼no ¶ciemnia³y- w przedszkolu mia³am jasny blond, potem od podstawówki ciemny blond, rozja¶niaj±cy siê w lecie- tak do 3 liceum. Dopiero w 3 liceum zaczê³y mi ciemnieæ i teraz mam ¶redni br±z...

A z Waszymi w³osami jak to by³o?
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 01:35   #2
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

Ja kiedy mialam rok mialam jasne blond loczki(!) potem od 3r¿ do teraz mam proste ciemny blond ktore tez jasnieja w sloncu
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 05:56   #3
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomo¶ci: 738
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

W jakims artykule przeczytalam ze po 11 roku zycia kolor nie powien juz ciemniec. I rzeczywiscie mam wrazenie ze tak od 8-10 wlosy mi bardzo sciemnianly, ze slomianego blondu do ciemnozlocistego i od tej pory kolor nie ciemnieje. Ciekawym przypadkiem jest moj tata ktoremu wlosy zaczely ciemniec po 20 roku zycia , od sredniego blondu do bardzo ciemnego szatyna - praktycznie czarnych wlosow, przy czym zarost zawsze mial rudy .
__________________
9.10.2013 zapuszczam w³osy. Aktualna d³ugo¶æ do ramion.
9.01.2014 w³osy za liniê obojczyków.
24.08. 2016 w po³owie drogi do talii
uca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 07:01   #4
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

Hmm... ja jak by³am w wieku przed- i wczesnoszkolnym mia³am ja¶niutkie loczki, pod koniec przedszkola w³osy sta³y siê ju¿ ciemnoblond i wyprostowa³y siê pod swoim ciê¿arem. Tak do koñca podstawówki powoli jeszcze ciemnia³y, ale dalej by³y ciemnoblond, ja¶niejsze latem,, zim± takie szarobure. Z wiekiem moje w³osy staj± siê coraz bardziej szare, tak jak u mojej mamy. Co ciekawe, pod koniec liceum znowu zaczê³y mi siê falowaæ
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 08:05   #5
Noc_Listopadowa
Przyczajenie
 
Avatar Noc_Listopadowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

ja siê urodzi³am z czarnymi, jak mia³am 3,5 - 5, to by³am blondynk±, z tendencj± do bia³ych pasemek, potem jasna szatynka, a teraz robi± mi siê ciemniejsze, taki ³adny odcieñ br±zu. Nie wiem od czego to zale¿y - raczej nie od lepszego od¿ywiania, bo ten aspekt ¿ycia to u mnie pora¿ka... ale podobaj± mi siê te zmiany, a na starych zdjêciach oprócz rodziny nikt mnie przez te w³osy nie poznaje.
Jeszcze dodam, ¿e jak siê urodzi³am, by³y faluj±co - krêc±ce siê, potem proste jak druty, a jako szatynka - lekkie fale, ale tylko na czê¶ci g³owy
Noc_Listopadowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 08:28   #6
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 3 020
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

mia³am platynowy blond jako ma³e dziecko, jasny blond przez ca³± podstawówkê i do drugiej klasy szko³y ¶redniej. W trzeciej klasie a wiec w eiku 16/17 lat juz mia³am ¶redni blond, ale rozjasnia³ sie do jasnego w s³oncu w lecie. A potem zacze³am farbowac i teraz mam ¶redni/ciemny blond.
__________________
W³osy
mysia m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 09:53   #7
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 812
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

jako dziecko mialam jasny blond,potem zaczal ciemniec i wieku 12-15 lat mialam sredni blond,ktory szybko ciemnial coraz bardziej,normalnie wygladalo to jakbym miala odrosty i w wieku 16lat czalelam farbowac,teraz odrost wydaje sie jasno brazowy. Moja mama ma naturalne jasne blond w³osy,a tata ma czarne,wiec jestem takim mixem genetycznym
astra85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 10:39   #8
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

ja do lat 8-9 mia³am bialutkie w³osy, ach, z têsknota wspominam te czasy potem zaczê³y ciemnieæ, do lat 15 mia³am taki mysi jasny-¶redni blond, potem nagle zacz±³ stawac siê z³oty teraz farbujê ju¿ od 10 lat i odrosty zawsze wydaj± mi sie zbyt ciemne i z³ociste
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 11:17   #9
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

W przedszkolu by³am platynk± Potem ciemnia³y coraz bardziej chyba do 16 roku ¿ycia. Potem zaczê³am siê bawiæ w szampony koloryzuj±ce, pasemka itp ale odrosty s± ci±gle koloru ciemny blond/jasny br±z z refleksami z³otymi. Co najciekwasze nie tylko ciemnia³y mi z wiekeim ale i zaczê³y najpierw odstawaæ na wszystkie strony a potem same siê krêciæ. W wieku jakich¶ 14 lat przesta³am z tym walczyæ i codziennie rozczesywaæ w³osy i niektórzy my¶leli ¿e zrobi³am sobie trwa³±
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 11:22   #10
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

jak by³am ma³a mia³am dos³ownie bia³e w³osy, zaczê³y mi ciemnieæ w przedszkolu
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 15:23   #11
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

ja mia³am ciemny blond ze z³otawymi koñcówkami jak by³am ma³a(2-3 lata), potem jeszcze w przedszkolu jasny br±z, a od pocz±tku podstawówki do teraz ¶redni br±z z takim ¶liwkowym odcieniem, ble
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 15:27   #12
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 1 064
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

A ja jestem jaka¶ dziwna chyba, bo mnie zja¶nia³y- jako dziecko mia³am prawie czarne, a teraz baaardzoo ciemny br±z. Czyli ogolnie niewiele ale wydaje mi siê, ¿e jednak trochê zja¶nia³y

Btw, szkoda, ¿e wlosy ciemniej±- ja uwielbiam taki naturalny, s³omiany kolor u kobiet
__________________
Moja droga, tej bajce nie bêdzie królewicza na bia³ym koniu,

bêdzie sam koñ
vespertine_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-21, 15:48   #13
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 812
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

no szkoda,bylam jasna blondynka,a teraz musze farbowac na jasno bo niestety w ciemnych blondzie/jasnym brazie sie nie akceptuje
astra85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-22, 09:17   #14
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

Ja nie by³am s³omkow± blondynk±, raczej poziom 8 ze z³otymi refleksami, ale ju¿ w szkole podstawowej w³oski zaczê³y mi schodziæ do ciemniejszych - mój naturalny kolor (co ciê¿ko mi okre¶liæ niestety) to mniej wiêcej ciemny blond ciep³y, latem mo¿e zakrawa³by na poziom 7 (w duuuuu¿ym sloncu inaczej pewnie ciemny blondzik )
Martencja24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-22, 09:20   #15
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

te¿ lubiê s³omkowe blondynki, s± takie... naturalne ¿a³ujê,¿e zaczê³am farbowaæ na ciemno
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-22, 19:41   #16
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 5 007
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Mam pytanie w jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy? Czy w dzieciñstwie by³y¶cie blondynkami?
Ja my¶lê, ¿e mi pó¼no ¶ciemnia³y- w przedszkolu mia³am jasny blond, potem od podstawówki ciemny blond, rozja¶niaj±cy siê w lecie- tak do 3 liceum. Dopiero w 3 liceum zaczê³y mi ciemnieæ i teraz mam ¶redni br±z...

A z Waszymi w³osami jak to by³o?
Od urodzenia mia³am bardzo ja¶niutki, nie wiem s³omkowy / z³oty blond, gdzie¶ tak do gimnazjum, gdzie wpad³am na pomys³ eksperymentów z w³osami, zachcia³o mi siê br±zów
Zafarbowa³am w³osy, a pó¼niej odrasta³y ju¿ coraz ciemniejsze... Pamiêtam, ¿e by³y podatne na s³oñce i rozja¶nia³y siê nawet do platyny. Aktualnie widzê, ¿e naturalki mam na poziomie jakiego¶ ciemnego blondu, mam nadziejê, ¿e i teraz mi siê rozja¶ni±, bo przestajê siê dobrze czuæ w takim ciemnym kolorze
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-22, 19:58   #17
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

Ja sama mam mieszane uczucia co do mojego nowego ciemniejszego koloru w³osów... Z jednej strony fajnie, ¿e siê zmieni³, bo mam teraz inny kolor bez farbowania, ale jednak z drugiej strony d³ugi czas mia³am ja¶niejsze w³osy, nie wiem czy pasuje mi ciemniejszy kolor, mam jasn± cerê i jasne oczy...

Mo¿e bêdziemy wklejaæ tu tak¿e fotki jak zmienia³ siê nasz kolor w³osów? Tylko zanim ja zamieszczê zdjêcia to minie trochê czasu, bo stare fotki mam w formie papierowej

Mo¿e która¶ z Was chcia³aby te¿ okre¶liæ mój kolor w³osów- fotki s± np. w w±tku "Dziennik zapuszczania w³osów"- ostatni post?

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2011-02-22 o 20:14
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-22, 20:36   #18
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Mam pytanie w jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy? Czy w dzieciñstwie by³y¶cie blondynkami?
Ja my¶lê, ¿e mi pó¼no ¶ciemnia³y- w przedszkolu mia³am jasny blond, potem od podstawówki ciemny blond, rozja¶niaj±cy siê w lecie- tak do 3 liceum. Dopiero w 3 liceum zaczê³y mi ciemnieæ i teraz mam ¶redni br±z...

A z Waszymi w³osami jak to by³o?
Z moimi by³o identycznie. Jako ma³e dziecko mia³am jasniutki, tzw. "baby blond". Nie z³oty, lecz wpadaj±cy w srebrzysty odcieñ W trzeciej klasie podstawówki moje w³oski by³y w kolorze ¶redniego blondu, a gdy koñczy³am szk³ê pdostawow± by³y ciemnoblond. Doszlusowa³y potem do ¶redniego, popielatego br±zu.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-02-22 o 20:42
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-23, 09:45   #19
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomo¶ci: 3 498
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

bedac jeszcze w wieku mojego syna mialam taki kolor jak on obecnie -na zdjeciu (syn ma 11 lat)
i nic nie wskazywalo na to, ze kiedykolwiek sie cos w tym temacie zmieni .
ale potem zaczelam duzo modzic z wlosami - scinalam sie na bardzo krotko, potem przyszly pomysly na zmiane koloru i tak od 16-17 roku zycia zaczely mi powoli ciemniec.bardzo wolno, acz konsekwentnie.
dzis mam po prostu -wg kolorow farbowych - cos z poziomu 8 - naturalny popielaty blond.
i farbuje na blond
ot glupota
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecie 1327.jpg (40,9 KB, 39 za³adowañ)
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2011-02-23 o 09:46
laudik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 16:25   #20
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

a ja do 10- 11 r ¿ycia mia³am granatowo czarne, a potem zja¶nia³y do br±zu(tak miêdzy 3 a 4 poziom).

a mojej kole¿ance zja¶nia³y z czarnych do jasnego blondu.
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-28, 10:46   #21
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

Urodzi³am siê jako srednia szatynka. W wieku 15 lat zacze³am farbowaæ w³osy na ro¿ne odcienie. 2 latatemu postanowilam wrocic do swojego naturalnego koloru. Po 18 ur zauwazy³am ,¿e wlosy zacze³y mi ciemniec.... Obecnie mam bardzo ciemny braz-wpadajacy pod czarny
Na pocz±tku myslalam ze to wina farbowania albo przez hormony. ale moj tata i brat mieli tak samo...

Powiem szczerze ze kiedys bym sie cieszyla ale po nieudanym farbowaniu wlosow na czarno jako nie widzi mi sie ciemny kolor- jakos srednio mi pasuje..
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-28, 12:17   #22
madziowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

Witam! mam ogromny dylemat .Mam ciemno-niebieskie oczy, jasn± karnacjê, br±zowe brwi , br±zowe rzêsy z jasnymi koñcami w lecie opalam siê na jasny br±z , moje w³osy to ciemny blond ,który staje siê z wiekiem coraz ciemniejszy i tutaj pojawia siê pytanie bo za cholerê nie mogê okre¶liæ swojego typu urody a chcia³abym pierwszy raz w ¿yciu zmieniæ kolor w³osów . Jak s±dzicie jaki kolor bêdzie do mnie pasowa³?to dla mnie wa¿ne bo to pierwsza zmiana
madziowaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-28, 15:12   #23
Zarja
Raczkowanie
 
Avatar Zarja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 74
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do Zarja
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

Ja siê urodzi³am z d³ugimi czarnymi w³oskami, wiêc na sali nooworodkowej widoczna by³am z daleka, same jasne g³ówki, niektóre ³ysawe, a miêdzy nimi wkurzony Szopen A potem stopniowo ja¶nia³y mi, tak do 11 roku ¿ycia. Potem by³y sobie popielate ze s³omkowymi pasemkami, a w wieku 23 lat zaczê³am siwieæ... no i od trzydziestki jestem mocno szpakowata
Zarja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-28, 15:43   #24
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: W jakim wieku ¶ciemnia³y Wam w³osy?

Moje nie ¶ciemnia³y w ¿adnym konkretnym wieku. Proces by³ d³ugotrwa³y, ale jako¶ przed podstawówk± kolor osiagn±³ swoj± "ciemno¶æ".
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.