Zmiana uczelni po 3 semestrze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-09, 20:09   #1
olusia__t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Unhappy

Zmiana uczelni po 3 semestrze


Hej, jestem na drugim roku socjologii (specjalizacja Organizacja i Zarzadzanie) na UŚ i bardzo chcialabym sie przeniesc po tym (3) semestrze na UWr na socjologie/socjologie ekonomiczna. Czy ktos sie przenosil po 3 semestrze gdziekolwiek? jak to wygladalo? bylo latwo/ciezko? Jesli ktos studiuje socjologie na UWr tez prosilabym o opinie jak tam jest, jaki poziom itd Bardzo boje sie tego, ze pomimo zdanej tutaj na UŚ sesji zimowej bedzie trudno zdac na tyle dobrze, by sie tam dostac. Jak to jest? ile trzeba czekac na decyzje od dziekana z uczelni, na ktora chce isc? wiem, ze po zdaniu sesji na uczelni macierzystej trzeba zlozyc papiery z ocenami na nowa uczelnie. Pokoj, w ktorym obecnie mieszkam w Katowicach chcialabym od lutego wynajac komus innemu, a sama nie wiem co zrobic, czy juz rezerwowac pokoj we Wroclawiu, czy jak? no nie wiem, pomozcie mi kochani, bo strasznie duzo jest spraw do zalatwienia i do ogarniecia, licze na Wasze wsparcie i to, ze ktos by w podobnej sytuacji, pozdrawiam.
olusia__t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 23:23   #2
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Zmiana uczelni po 3 semestrze

Cytat:
Napisane przez olusia__t Pokaż wiadomość
Hej, jestem na drugim roku socjologii (specjalizacja Organizacja i Zarzadzanie) na UŚ i bardzo chcialabym sie przeniesc po tym (3) semestrze na UWr na socjologie/socjologie ekonomiczna. Czy ktos sie przenosil po 3 semestrze gdziekolwiek? jak to wygladalo? bylo latwo/ciezko? Jesli ktos studiuje socjologie na UWr tez prosilabym o opinie jak tam jest, jaki poziom itd Bardzo boje sie tego, ze pomimo zdanej tutaj na UŚ sesji zimowej bedzie trudno zdac na tyle dobrze, by sie tam dostac. Jak to jest? ile trzeba czekac na decyzje od dziekana z uczelni, na ktora chce isc? wiem, ze po zdaniu sesji na uczelni macierzystej trzeba zlozyc papiery z ocenami na nowa uczelnie. Pokoj, w ktorym obecnie mieszkam w Katowicach chcialabym od lutego wynajac komus innemu, a sama nie wiem co zrobic, czy juz rezerwowac pokoj we Wroclawiu, czy jak? no nie wiem, pomozcie mi kochani, bo strasznie duzo jest spraw do zalatwienia i do ogarniecia, licze na Wasze wsparcie i to, ze ktos by w podobnej sytuacji, pozdrawiam.
Nie wiem jak jest na tych uczelniach, ale wiem czym pachną różnice programowe, bo sama studiowałam 2 kierunki dziennie i jeden rok wyglądał tak - 2 dziennie + masa różnic też dziennie, czyli jakbym robiła trzeci kierunek, myślałam że nie wyrobię. Teraz nie powtórzyłabym eksperymentu, chyba że jesteś wyjątkowo zdeterminowana, żeby wszystkiego dopilnować no i za różnice zwykle się płaci, mi trochę kasy na to poszło.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 20:40   #3
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zmiana uczelni po 3 semestrze

Cytat:
Napisane przez olusia__t Pokaż wiadomość
Hej, jestem na drugim roku socjologii (specjalizacja Organizacja i Zarzadzanie) na UŚ i bardzo chcialabym sie przeniesc po tym (3) semestrze na UWr na socjologie/socjologie ekonomiczna. Czy ktos sie przenosil po 3 semestrze gdziekolwiek? jak to wygladalo? bylo latwo/ciezko? Jesli ktos studiuje socjologie na UWr tez prosilabym o opinie jak tam jest, jaki poziom itd Bardzo boje sie tego, ze pomimo zdanej tutaj na UŚ sesji zimowej bedzie trudno zdac na tyle dobrze, by sie tam dostac. Jak to jest? ile trzeba czekac na decyzje od dziekana z uczelni, na ktora chce isc? wiem, ze po zdaniu sesji na uczelni macierzystej trzeba zlozyc papiery z ocenami na nowa uczelnie. Pokoj, w ktorym obecnie mieszkam w Katowicach chcialabym od lutego wynajac komus innemu, a sama nie wiem co zrobic, czy juz rezerwowac pokoj we Wroclawiu, czy jak? no nie wiem, pomozcie mi kochani, bo strasznie duzo jest spraw do zalatwienia i do ogarniecia, licze na Wasze wsparcie i to, ze ktos by w podobnej sytuacji, pozdrawiam.
najprościej zadzwonić do dziekanatu i dowiedzieć się wszystkiego. przede wszystkim czy to w ogóle możliwe
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 22:40   #4
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Zmiana uczelni po 3 semestrze

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;86356632]najprościej zadzwonić do dziekanatu i dowiedzieć się wszystkiego. przede wszystkim czy to w ogóle możliwe [/QUOTE]
A tak i dużo zależy od prodziekana, jak jest spoko to raczej nie dorzuca setek różnic programowych
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-11 23:40:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.