Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon! - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-06, 17:01   #4441
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
No, całkiem przestronne jest właśnie . Ja głównie chciałam otwartą kuchnię z salonem . Ciężko stwierdzić ile m2, nie ma w ogłoszeniu info, a gość nie wiedział dokładnie, ale pewnie coś tak, jak mówisz . I z genialnym balkonem jest . I jest zmywarka. I w bloku winda, recepcja () i ogólnie całe osiedle ogrodzone .... yhhhh ale bym chciała, żeby wyszło z nim .
Bardzo ładne i widok z okna fajny
A chcecie kupić czy wynająć?
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 17:13   #4442
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;51656485]Tak patrząc na cenę wynajmu- jeszcze coś dodatkowo sie płaci? I jakie sa stawki za godzinę srednio w lądku?[/QUOTE]
Jeszcze council tax i rachunki :P. Ogólnie myślimy, że w 1300 się zmieścimy ze wszystkim (albo nawet 1250 ). Odchodzi nam opłata za parking, bo tam dostaniemy pozwolenie na parkowanie w cenie już. Nie wiem, jakie są stawki godzinowe , ale coś takiego znalazłam. Pracując na pełny etat, jako asystent menadżera na stacji zarabiałam jakoś niecałe 1300 na miesiąc.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Bardzo ładne i widok z okna fajny
A chcecie kupić czy wynająć?
Nie, nie- wynająć. Na kupno na razie nie mamy się co nastawiać . Od 4 tygodni mam pracę , dopiero zaczynamy odbijać się po moim 8/9 miesięcznym bezrobociu :P.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Moje dzisiejsze zakupy pudełko obkleję i beda w nim wkłady do instaxa . Drewniane serca albo do ozdób albo jak nie wykorzystam to do kartek użyje . No i reszta to słodki stół- cukierki Mr & Mrs, kubeczki, papilotki na mufinki i serwetki



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 17:27   #4443
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

I nowe winietki.... chyba będzie różowa dla kobiety, miętowa dla mężczyzny, albo zdecydujemy się na jedne dla wszystkich (wtedy najpewniej miętowe ).
Ps. M napisał sensownego maila do gościa z agencji... oby się udało, trzymajcie kciuki .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_01221.jpg (74,7 KB, 39 załadowań)
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 17:29   #4444
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Ja też się zastanawiam nad 2 kolorami wstążek na winietkach - kobaltowe dla facetów i pudrowo różowe dla pań.
Dobry pomysł?
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 17:30   #4445
Anabele23
Zakorzenienie
 
Avatar Anabele23
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 552
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Magda szalejesz super papeteria
__________________
26.08.2007
15.08.2015
Anabele23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 17:32   #4446
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawiam nad 2 kolorami wstążek na winietkach - kobaltowe dla facetów i pudrowo różowe dla pań.
Dobry pomysł?
Podpinam się pod pytanie, ale z moimi winietkami Ja Ci nie pomogę, bo sama mam dylemat .
Cytat:
Napisane przez Anabele23 Pokaż wiadomość
Magda szalejesz super papeteria
Dzięki! czyli chyba dobrze, że raczej zmienimy na takie winietki?
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 17:36   #4447
Anabele23
Zakorzenienie
 
Avatar Anabele23
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 552
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

dobre pomysły z kolorystyką dziewczyny
__________________
26.08.2007
15.08.2015
Anabele23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 17:39   #4448
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Magda świetne mieszkanie! Trzymam kciuki, ze je dostaniecie! Ja pisze z kuchni gdzie robię sałatkę. Fuknelam na mamę i pewnie będzie foch... A ja chce mieć tylko święty spokój. Nie lubię siebie takiej...
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 17:52   #4449
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Takie Oglądnęliśmy jeszcze przed chwilą jedno, większe. M się spodobało, ale mi dalej to z linka siedzi w głowie. Rozpisaliśmy plusy jednego i drugiego i to z linka wygrywa . Jesteśmy na nie zdecydowani, ale właśnie teraz się o to pokłóciliśmy (nie o to, które mieszkanie tylko o to czy tel czy mail :P), więc może się okazać, że nam ktoś zgarnie sprzed nosa. Ogólnie tu się mieszkania rozchodzą jak ciepłe bułki, mówię M, żeby dzwonił do gościa i powiedział, że jesteśmy zainteresowani, a on mi na to, że nie, bo gość mówił, żeby jak coś to maila pisać, więc nie będzie dzwonił :/. A zanim gość maila odbierze to 5 razy nas ktoś zdąży ubiec :/.
super mam nadzieję, że się uda!
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:00   #4450
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Hej nie nadrabiam was bo bym do jutra czytała :p tylko melduje że żyje i próbuję jakoś ogarnąć nowego tableta :p Byłam dziś na sali pogadac z właścicielka i w ikei obejrzeć szkło na słodki stół. Na pewno cos wybiore
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:12   #4451
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Laski! gość z agencji właśnie odpisał! wciąż dostępne . Prosił tylko o potwierdzenie czy czynsz nam odpowiada (podał minimalnie niższą kwotę z info, że sądzi, że właściciel się zgodzi na taką cenę ) oraz czy wprowadzka pod koniec czerwca/ początek lipca nam odpowiada . Z odpowiedziami na te pytania, zgłosi się w poniedziałek do właściciela i jeśli właściciel się na nas zgodzi to będziemy mieli mieszkanko!
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 18:14   #4452
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

A mnie się tak nudzi od rana obejrzałam z 5 odcinków serialu, byłam się opalać ale chwilę bo upalnie bez wiatru dziś i cała spocona byłam
Piękna pogoda to wszystkie coś robią a ja nie mam co dzisiaj
Tż dzisiaj do końca w pracy i będzie dopiero o 23.
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:15   #4453
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Widać, że weekend z piękną pogodą i mnóstwem imprez, bo prawie nie miałam co nadrabiać.

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Ogólnie tu się mieszkania rozchodzą jak ciepłe bułki, mówię M, żeby dzwonił do gościa i powiedział, że jesteśmy zainteresowani, a on mi na to, że nie, bo gość mówił, żeby jak coś to maila pisać, więc nie będzie dzwonił :/. A zanim gość maila odbierze to 5 razy nas ktoś zdąży ubiec :/.
A dlaczego sama nie możesz zadzwonić?? No ale widzę, że już się udało. Tutaj większość ludzi wystawiających mieszkania daje maila tylko tak dla pozoru, a każą do siebie dzwonić. I również mieszkania się rozchodzą jak ciepłe bułki. My podjęliśmy decyzję dosłownie w 1 dzień, bo przed nami oglądał mieszkanie koleś, który słyszeliśmy jak mówił, że tylko zapyta żony i wpłaca zaliczkę. xD
Mieszkanie znaleźliście świetne. Ale faktycznie drogo w Londynie. My płacimy znacznie mniej za większe mieszkanie. No i tutaj się nie płaci za wodę, bo Kanada ma tooooony wody i leją ją bez opamiętania. Tylko za prąd i internet/tv trzeba płacić dodatkowo (ew. parking). Ale - Wy chcecie wynająć umeblowane, tak? To może nawet nie taka zła ta cena. Choć nadal wydaje mi się, że tutaj jest taniej. No ale Londyn to jedno z najdroższych miast na świecie... link.
Moja mama się śmieje, że jak wrócę do domu, to nie będę mogła przeżyć, jakie tam są małe pokoje, bo tutaj mamy prawie tyle samo m, a 2 pokoje, a w moim domu rodzinnym 3, więc tu żyjemy jak w pałacu. :P

A w ogóle tu w Vancouver (tylko poza centrum) bardzo popularne jest wynajmowanie piwnic w domach. Ludzie robią mieszkanie z osobnym wejściem w piwnicy/suterenie swojego domku jednorodzinnego i wynajmują to za grosze (wielkie powierzchnie). No ale ja bym nie potrafiła żyć w mieszkaniu bez ani jednego okna. Niektóre mają tylko takie małe okienka na wysokości ziemi.

Winietki super!!! Różne kolory moim zdaniem spoko.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.

Edytowane przez krolewna_smieszka
Czas edycji: 2015-06-06 o 18:19
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:15   #4454
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Laski! gość z agencji właśnie odpisał! wciąż dostępne . Prosił tylko o potwierdzenie czy czynsz nam odpowiada (podał minimalnie niższą kwotę z info, że sądzi, że właściciel się zgodzi na taką cenę ) oraz czy wprowadzka pod koniec czerwca/ początek lipca nam odpowiada . Z odpowiedziami na te pytania, zgłosi się w poniedziałek do właściciela i jeśli właściciel się na nas zgodzi to będziemy mieli mieszkanko!
no to wstępnie gratuluję
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:15   #4455
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

magda super!

ja mam blokadę. ani magisterkę, a notatki tak aby aby. zawsze mam tak na początku czerwca. wcinam chipsy
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:19   #4456
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Widać, że weekend z piękną pogodą i mnóstwem imprez, bo prawie nie miałam co nadrabiać.
chyba tak
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:22   #4457
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Nie mogę zadzwonić, bo co ja kurna mam wszystko załatwiać, ustalaliśmy, że w sprawie mieszkania on wszystko załatwia (umawia na spotkania i ogarnia dogadywanie mailowo/telefoniczne), razem jeździmy oglądać, pytamy na miejscu i podejmujemy decyzję . Poza tym to wspólna sprawa, dość ważna jednak, a skoro się pokłóciliśmy to kto wie, co w jego głupiej głowie siedziało, mogło mu się odwidzieć, więc bez sensu, żebym coś załatwiała, jakby potem trzeba było odkręcać :/. No i ceny wiem, że duże. W Edi za niewiele ponad 700 funtów mieliśmy wypasione, duże, 2-pokojowe mieszkanie, z salonem, dwoma łazienkami, gwarantowanym miejscem parkingowym....W Londku tyle za pokój płacimy więc wierzę w to stwierdzenie "Rent Prices in London are 103.87% higher than in Vancouver"
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:23   #4458
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
A mnie się tak nudzi od rana obejrzałam z 5 odcinków serialu, byłam się opalać ale chwilę bo upalnie bez wiatru dziś i cała spocona byłam
Piękna pogoda to wszystkie coś robią a ja nie mam co dzisiaj
Tż dzisiaj do końca w pracy i będzie dopiero o 23.
ja wczoraj poszłam się opalać i jestem tak czerwona, że dziś nawet ochoty nie miałam. A co najlepsze chyba jestem...przeziębiona. Boli mnie gardło, uszy mi zatyka, mam katar i temperaturę podwyższoną.

Mnie się nie tyle nudzi, co nie mam ochoty nic robić. Zmusiłam się do zrobienia pedicure, posprzątania mieszkania, zejścia do piwnicy i na zakupy. A jeszcze tyyyle jest do ogarniania w mieszkaniu po mini remoncie. Musimy się wziąć za dokończenie wszystkiego przed ślubem.
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:28   #4459
Anabele23
Zakorzenienie
 
Avatar Anabele23
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 552
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

ja miałam się uczyć ale mi się totalnie nie chce a egzamin coraz bliżej
__________________
26.08.2007
15.08.2015
Anabele23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 18:32   #4460
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

I krolewna tak, to jest w większości umeblowane. Aczkolwiek to nam było obojętne, bo też bez mebli oglądaliśmy kilka. Mamy parę swoich mebli, jakby trzeba było to i byśmy kupili, to był jeden z mniejszych problemów w razie czego . Ja miałam nadzieję trafić na mieszkanie ze zmywarką (o ile w Edi to był dość normalny standard, że była zmywarka, tak tutaj rzadko kiedy była w mieszkaniu :/). A trafiliśmy i na zmywarkę i na balkon (wiecie, że M nigdy w życiu nie mieszkał w mieszkaniu/domu z balkonem? ) i..... na siłownię i basen w bloku (ale nie wiem jeszcze czy dostęp bezproblemowy czy coś się płaci, ale jest i nie na zasadzie, że ktoś wynajął lokal i to ma, tylko to dla mieszkańców udogodnienia ) i ogrodzone osiedle, i miejsce parkingowe i świetna cena (tak, tak, oglądaliśmy wiele mieszkań za 1200 i więcej, ale nasze maksimum było do 1250, takich mieszkań za 1000-1100 w dobrym standardzie było bardzo mało ).
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:34   #4461
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez farbstiftka Pokaż wiadomość
ja wczoraj poszłam się opalać i jestem tak czerwona, że dziś nawet ochoty nie miałam. A co najlepsze chyba jestem...przeziębiona. Boli mnie gardło, uszy mi zatyka, mam katar i temperaturę podwyższoną.

Mnie się nie tyle nudzi, co nie mam ochoty nic robić. Zmusiłam się do zrobienia pedicure, posprzątania mieszkania, zejścia do piwnicy i na zakupy. A jeszcze tyyyle jest do ogarniania w mieszkaniu po mini remoncie. Musimy się wziąć za dokończenie wszystkiego przed ślubem.
Ja lubię się opalać ale nad morzem bo często idę się chłodzić do wody.
Poza tym muszę stopniowo zaczynać opalanie bo mam jasną karnację i dłuższe spotkanie kończy się czerwoną skórą

Chorobę przerabiałam w zeszłym tygodniu. 10 dni... katar nie pozwalający oddychać, później męczący kaszel.
Z dnia na dzień przyszło i z dnia na dzień się skończyło

Mnie i się nie chce i nie mam co robić. Upał mi nie służy. A mam pokój na poddaszu, najgorętszy w całym domu

Chciałabym się już pakować ale do czwartku nie będę przecież trzymać ubrań w walizkach. A pudełka przyjdą dopiero koło środy
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:34   #4462
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez farbstiftka Pokaż wiadomość
ja wczoraj poszłam się opalać i jestem tak czerwona, że dziś nawet ochoty nie miałam. A co najlepsze chyba jestem...przeziębiona. Boli mnie gardło, uszy mi zatyka, mam katar i temperaturę podwyższoną.
Czy tylko ja się boję nierównej opalenizny i skóry schodzącej od słońca??? Matko, jakbym się spaliła na 3 tygodnie przed ślubem, to miałabym pogrom na ciele w dniu ślubu. Dlatego ja chodzę się opalać z wysokim filtrem i nigdy na dłużej niż 1h na każdą stronę (obracam się z zegarkiem w ręku; zawsze się opalam z zegarkiem). I na słońce teraz wychodzę tylko w bluzce bez ramiączek, żeby nie mieć opalonych śladów. :P

Farb, zdrowia! Ja dziś spałam w skarpetkach, bo też mnie coś wczoraj swędział nos, a u mnie tak się zaczyna katar.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.

Edytowane przez krolewna_smieszka
Czas edycji: 2015-06-06 o 18:35
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:43   #4463
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Aaaa tak w ogóle to co za zbieg okoliczności mój brat ma w czwartek urodziny!
A nie wiem czy wspominałam ale mamy pokoje obok siebie i dzieli je ściana działowa więc brat będzie miał 2x większy pokój
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:46   #4464
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Czy tylko ja się boję nierównej opalenizny i skóry schodzącej od słońca??? Matko, jakbym się spaliła na 3 tygodnie przed ślubem, to miałabym pogrom na ciele w dniu ślubu. Dlatego ja chodzę się opalać z wysokim filtrem i nigdy na dłużej niż 1h na każdą stronę (obracam się z zegarkiem w ręku; zawsze się opalam z zegarkiem). I na słońce teraz wychodzę tylko w bluzce bez ramiączek, żeby nie mieć opalonych śladów. :P

Farb, zdrowia! Ja dziś spałam w skarpetkach, bo też mnie coś wczoraj swędział nos, a u mnie tak się zaczyna katar.
ja zawsze mam poparzenie i mi schodzi tak, że prawie nic opalenizny nie ma tylko piegi także nierówności się nie boję.
Ale od jakiegoś czasu chodzę raz w tygodniu na solarium i faktycznie skóra nabrała troszkę zdrowszego koloru. Bo z natury jestem bladzioch.
A co do obrotów, to ja też leżałam 1h na brzuchu i 1 h na plecach

Dziękuje, oby zdrówko dopisało, bo chorowanie w takim upale i to jeszcze przed ślubem absolutnie mi nie na rękę
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:54   #4465
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez farbstiftka Pokaż wiadomość
Dziękuje, oby zdrówko dopisało, bo chorowanie w takim upale i to jeszcze przed ślubem absolutnie mi nie na rękę
Najlepiej idź w poniedziałek do lekarza
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 18:57   #4466
Anabele23
Zakorzenienie
 
Avatar Anabele23
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 552
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Ja opalam się bardzo szybko - przez kilka godzin jestem czerwona a potem od razu przechodzi to w ładną opaleniznę i rzadko schodzi mi skóra aleeee opalenizna zostaje mi na strasznie długo - mam ją do połowy zimy nawet a dołem pleców w sumie mam cały czas no i jak już raz się opalę mając zakrytą jakaś część ciała to później nie ma szans żeby to wyrównać a teraz nie mogę mieć ramiączek bo suknia bez ramiączek będę chodzić całe lato w długim rękawie
__________________
26.08.2007
15.08.2015
Anabele23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 19:00   #4467
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

ja przez tą moją opaleniznę spać nie mogłam... boli mnie nadal.

co myślicie o takich paznokciach na ślub? czy nie pasują?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1392079587_5.jpg (25,1 KB, 38 załadowań)
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 19:04   #4468
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez Anabele23 Pokaż wiadomość
Ja opalam się bardzo szybko - przez kilka godzin jestem czerwona a potem od razu przechodzi to w ładną opaleniznę i rzadko schodzi mi skóra aleeee opalenizna zostaje mi na strasznie długo - mam ją do połowy zimy nawet a dołem pleców w sumie mam cały czas no i jak już raz się opalę mając zakrytą jakaś część ciała to później nie ma szans żeby to wyrównać a teraz nie mogę mieć ramiączek bo suknia bez ramiączek będę chodzić całe lato w długim rękawie
Ja się bardzo wolno opalam i bardzo szybko mi schodzi opalenizna, a jak się spalę, to tydzień później mi skóra schodzi płatami i mam biało-brązowe plamy nawet przez kilka tygodni. Ale też wolne nabieranie koloru nie przeszkadza mojej skórze mieć strasznych śladów po ramiączkach, nawet po 15-30 minutach na słońcu z filtrem. -_- Nigdy tego nie ogarniałam.
Ja wychodzę na słońce tylko w takiej bluzce, a na plaży szybko ją ściągam i zostaję w kostiumie bez ramiączek.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 19:04   #4469
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Najlepiej idź w poniedziałek do lekarza
we wtorek może się uda, bo i tak idę do przychodni (mam problemy po operacji, chyba zrosty albo zapalenie w jamie brzusznej). Liczę, że jednak mi przejdzie.

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
ja przez tą moją opaleniznę spać nie mogłam... boli mnie nadal.

co myślicie o takich paznokciach na ślub? czy nie pasują?
bardzo ładne, moim zdaniem pasują. Zależy też od dodatków, żeby nie było za dużo.
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 19:08   #4470
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
ja przez tą moją opaleniznę spać nie mogłam... boli mnie nadal.

co myślicie o takich paznokciach na ślub? czy nie pasują?
piękne są
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-09 14:49:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.