Październikowe mamy 2017 ❤ - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-13, 09:37   #3331
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ;D

Ja mam dzisiaj prenatalne o 18.30! Trochę się denerwuję. Mogę prosić o trzymanie kciuków, by wszystko było dobrze?
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 09:42   #3332
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty I czekamy na dobre wieści
A mnie dopadło przeziębienie, jako (niestety) delikatna lekomanka zdycham bez wspomagaczy (kropelek, saszetki do rozpuszcsenia).
Jak sobie pomagacie w czasie choroby? Czy Prenalen jest warty uwagi czy lepiej samemu cos skomponowac?
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 09:46   #3333
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty I czekamy na dobre wieści

A mnie dopadło przeziębienie, jako (niestety) delikatna lekomanka zdycham bez wspomagaczy (kropelek, saszetki do rozpuszcsenia).

Jak sobie pomagacie w czasie choroby? Czy Prenalen jest warty uwagi czy lepiej samemu cos skomponowac?

Prenalen jest Ok Szczególnie psikacz do nosa

A oprócz tego, to cytryna, czosnek, cebula, imbir, malina
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 09:51   #3334
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty I czekamy na dobre wieści
A mnie dopadło przeziębienie, jako (niestety) delikatna lekomanka zdycham bez wspomagaczy (kropelek, saszetki do rozpuszcsenia).
Jak sobie pomagacie w czasie choroby? Czy Prenalen jest warty uwagi czy lepiej samemu cos skomponowac?
Witam koleżankę z takim samym hobby mnie trochę wyleczyla poprzednia ciąża moja wątroba w końcu odżyła


Mi się przeczucia zmieniły i teraz wydaje mi się , że będzie chłopak . Można zmienić ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 10:08   #3335
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty I czekamy na dobre wieści
A mnie dopadło przeziębienie, jako (niestety) delikatna lekomanka zdycham bez wspomagaczy (kropelek, saszetki do rozpuszcsenia).
Jak sobie pomagacie w czasie choroby? Czy Prenalen jest warty uwagi czy lepiej samemu cos skomponowac?
Prenalen jest super. mi pomógł szybko się uporać z przeziębieniem. Stosowałam całą serię - psikacz do nosa, syrop i pastylki na gardlo.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 10:11   #3336
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Witam koleżankę z takim samym hobby mnie trochę wyleczyla poprzednia ciąża moja wątroba w końcu odżyła


Mi się przeczucia zmieniły i teraz wydaje mi się , że będzie chłopak . Można zmienić ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie ciąża dopiero uświadomiła jaką lekomanką jestem, nawet troszkę mnie to przeraziło
Teraz za to mamy detoks
Eehhh ide w takim razie do miasta na zakupy naturalnych leków
A sok zczarnego bzu można?
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 10:11   #3337
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja nie wiem co robię na święta, jestem trochę zła w sumie z tego powodu. Przyjeżdża do mnie moja mama, ale ona należy do osób, które nie organizują świąt i nic na święta nie robią. Czy chcę czy nie chcę będę musiała coś zrobić, a wcale ani nie mam pomysłu ani chęci.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-13, 10:22   #3338
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Oj ja też lekomanka, ale z powodu ciągłego zapalenia zatok. Też przechodzę detoks, a jak pomyślę ile przez ten czas leków bym wzięła to aż w szoku jestem ile moja wątroba mniej przeżyje 😁

Sałatkę robię, chrzan gotowy, wędliny mam z Polski tylko rozmrozic, żurek z proszku, bo sama nie lubię więc dla tz wystarczy 😁
Jajka w majonezie i faszerowane pewnie zrobię. Ogólnie zrobię rosół, bo mam wiejską kaczkę, kurę i sklepów wołowinę. To taki wypasniejszy będzie z okazji świąt

Szczerze, dużo nie będę robić, bo to w sumie jutro i niedziela i poniedziałek. Sobotę tz ma pracującą to dopiero normalny obiad zjemy jak wróci.
Pierwsze Boże Narodzenie za nami na obczyźnie, teraz czas na Wielkanoc 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Powiem Wam, że nie jestem z siebie dumna ale drugi dzień popijam cole, bo inaczej kończę w toalecie... Czekam na cudowność tego drugiego trymestru 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 10:28   #3339
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja brałam dużo przeciwbólowych . Co miesiąc po parę ketonali na @, panadol extra kilka razy w tygodniu z powodu bólu głowy. Dopiero w ciąży wszelakie bóle mi minęły zero @ , zero migren czy zwykłych bólów głowy . Żyć nie umierać nawet pomiędzy ciazami było spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 10:28   #3340
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Ja brałam dużo przeciwbólowych . Co miesiąc po parę ketonali na @, panadol extra kilka razy w tygodniu z powodu bólu głowy. Dopiero w ciąży wszelakie bóle mi minęły zero @ , zero migren czy zwykłych bólów głowy . Żyć nie umierać nawet pomiędzy ciazami było spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę, mnie chociaż raz w tygodniu glowa boli..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 10:31   #3341
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

My na swieta jedziemy do tesciow i rodzicow, wyjezdzamy w sobote z calym majdanem i wracamy we wtorek do poludnia. Takze w sobote bede pomagac mamie, a ona potrafi czlowieka przegonic, chociaz teraz ma dla mnie duzo wyrozumialosci 😉 Wiecie co do mnie dotarlo, ze teraz, jak babel sie urodzi to sie juz naprawde zacznie prawdziwe, dorosle zycie 😃 Bo poki co mamy swoje mieszkanie, radzimy sobie, ale jest tak... beztrosko ☺ Spontaniczne zakupy, wypady do znajomych poznym wieczorem, powroty nad ranem 😉 Mozecie sie ze mnie smiac, ale takie mam dzisiaj refleksje 😁
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-13, 10:37   #3342
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dziękuję za kciuki dziewczyny! pierwsza godzina była okropna bekało mi się podchodziło do gardła druga już lepiej tylko mdliło dalej z głodu. Najważniejsze że już mam za sobą. Po południu wyniki.
Tak ogólnie to sympatycznie było bo nie siedziałam na korytarzu przed labo tylko "w mojej pracy" w aptece z koleżankami. Pisałam chyba kiedyś że pracuje w szpitalu w aptece zamkniętej. Założyłam fartuszek i weszłam do labo bez kolejki zawsze tak robię
Kierowniczka dała mi taki fajny bidon dla synka z pieskiem. Przedstawiciele farmaceutyczni zawsze nawożą tych pierdół.

Agulek nie byłam na położniczym bo w trakcie badania nie chciałam latać na 3 piętro żeby wynik był w miarę prawidłowy a po wszystkim już było mi słabo i głodna byłam więc szybko do domu. Ale ja tam często zachodzę więc obiecuję że na pewno się dowiem co i jak Jeszcze sporo czasu.

Lotso Goslawka Cherry kciuki za dzisiejsze wizyty!
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 10:45   #3343
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Olanzapinka Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki dziewczyny! pierwsza godzina była okropna bekało mi się podchodziło do gardła druga już lepiej tylko mdliło dalej z głodu. Najważniejsze że już mam za sobą. Po południu wyniki.
Tak ogólnie to sympatycznie było bo nie siedziałam na korytarzu przed labo tylko "w mojej pracy" w aptece z koleżankami. Pisałam chyba kiedyś że pracuje w szpitalu w aptece zamkniętej. Założyłam fartuszek i weszłam do labo bez kolejki zawsze tak robię
Kierowniczka dała mi taki fajny bidon dla synka z pieskiem. Przedstawiciele farmaceutyczni zawsze nawożą tych pierdół.

Agulek nie byłam na położniczym bo w trakcie badania nie chciałam latać na 3 piętro żeby wynik był w miarę prawidłowy a po wszystkim już było mi słabo i głodna byłam więc szybko do domu. Ale ja tam często zachodzę więc obiecuję że na pewno się dowiem co i jak Jeszcze sporo czasu.

Lotso Goslawka Cherry kciuki za dzisiejsze wizyty!
To super, że przetrwałaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 10:46   #3344
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

My w sobotę rano się pakujemy i jedziemy do moich rodziców. Stamtąd będziemy mieć dalszą bazę wypadową w niedzielę skoczymy do teściów po śniadaniu posiedzimy do wieczora i z powrotem do moich rodziców. A w poniedziałek po obiedzie wracamy do siebie.
Także nic nie muszę przygotowywać
Zawsze się zatrzymujemy u moich rodziców bo duży dom mamy a u teściów to nie ma się gdzie przespać bo siostra męża mieszka z rodziną na górze.

Najgorsze że we wtorek rano mój mąż wyjeżdza w delegacje i tak już będzie do października. Będzie przyjeżdżał co dwa albo trzy tygodnie na weekend. Masakra całą ciąże sama z synkiem będę. Boję się okrutnie co to będzie
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 10:47   #3345
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Aguleek.
Jak będziesz miała czas to zmień mi TP na 25.09.... bo to jest ten ostateczny....wiecej juz to zmieniać nie będą....kiedy urodze to inna sprawa, ale według zapewnień Pani lekarki w Uk nie później niż 25 mąż 26 wrzesień bo jak się samo nie zacznie to i tak mają wywoływać.
Nie wiem, czy rzeczywiście tak to zostanie w praktyce...ale trzymam się raczej daty 25.09

Co do przeczuc do płci to nie mam tak na prawde...ale stawiam po prostu, ze to będzie dziewczynka tak bez przeczuciowo 😁 tak o!

Edytowane przez alla83
Czas edycji: 2017-04-13 o 10:48
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 11:05   #3346
Smerfetka1990
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka1990
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 439
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Kciuki dla wizytyjacych 😊 dla mnie trak glukoza nie była taka zła. Poprosiłam pielęgniarkę by mi to na dwa kubeczki z większą ilością wody rozłożyła i do każdego kubeczki wlałam wyciśnięty sok z połowy cytryny. W smaku było jak przesłodzona lemoniada ale nawet dobra 😉 polecam tak zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smerfetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 11:21   #3347
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja po wizycie.Z maluchem wszystko ok. Przez te wymioty zaczely oddzielac mi sie blony plodowe i stad tyle krwi a z lozyskiem wszystko ok.musze pare dni polezec zeby krwiak sie wchlonal. Jestem spokojna.uff
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 11:34   #3348
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Ja po wizycie.Z maluchem wszystko ok. Przez te wymioty zaczely oddzielac mi sie blony plodowe i stad tyle krwi a z lozyskiem wszystko ok.musze pare dni polezec zeby krwiak sie wchlonal. Jestem spokojna.uff
Dobrze że wszystko ok z makuszkiem i łożyskiem ale diagnoza i tak brzmi przerażająco. Odpoczywaj w takim razie
Cytat:
Napisane przez Smerfetka1990 Pokaż wiadomość
Kciuki dla wizytyjacych 😊 dla mnie trak glukoza nie była taka zła. Poprosiłam pielęgniarkę by mi to na dwa kubeczki z większą ilością wody rozłożyła i do każdego kubeczki wlałam wyciśnięty sok z połowy cytryny. W smaku było jak przesłodzona lemoniada ale nawet dobra 😉 polecam tak zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w labo nie pozwalają tak robić bo na każdego różnie działa sok z cytryny i wynik może być oszukany. Np. moja babcia która ma cukrzycę wyciska sobie sok z cytryny jak jej cukier bardzo skoczy i to jej zbija tą glikemię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 11:41   #3349
Smerfetka1990
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka1990
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 439
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

O tym nie słyszałam. Ja dostałam info że można. Kurczę muszę dopytać ale już się boję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smerfetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-13, 12:08   #3350
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
My na swieta jedziemy do tesciow i rodzicow, wyjezdzamy w sobote z calym majdanem i wracamy we wtorek do poludnia. Takze w sobote bede pomagac mamie, a ona potrafi czlowieka przegonic, chociaz teraz ma dla mnie duzo wyrozumialosci 😉 Wiecie co do mnie dotarlo, ze teraz, jak babel sie urodzi to sie juz naprawde zacznie prawdziwe, dorosle zycie 😃 Bo poki co mamy swoje mieszkanie, radzimy sobie, ale jest tak... beztrosko ☺ Spontaniczne zakupy, wypady do znajomych poznym wieczorem, powroty nad ranem 😉 Mozecie sie ze mnie smiac, ale takie mam dzisiaj refleksje 😁
Ja takie myśli mam codziennie od jakiegoś czasu. I często mnir nachodza mysli jak my sobie takim maluszkiem poradzimy 😮 ale maz mnie uspokaja ze wszyscy dali rade to my tez 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 12:15   #3351
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Ja po wizycie.Z maluchem wszystko ok. Przez te wymioty zaczely oddzielac mi sie blony plodowe i stad tyle krwi a z lozyskiem wszystko ok.musze pare dni polezec zeby krwiak sie wchlonal. Jestem spokojna.uff
Super wiadomość
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 12:17   #3352
Kasia88rsl
Raczkowanie
 
Avatar Kasia88rsl
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 123
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja też jestem lekomanka jak nie migrena to zatoki. Czasem mi się wydaje że mnie ciągle coś boli. Odpukać w gej ciąży bolą mnie zatoki to robi inhalacje ale w pierwszej miałam migreny po 24h o calu czas wymioty . Potem trafiłam do sZpitala bo się tak odwodnilam i uwaga dostałam gum ketonal :P.


Dajcie zac jak po wizytach

Ja byłam dziś na prawku, miałam 3 h jazd i jestem wykońcZona a Stas nie chciał zasnąć na moje szczęście się udało i mam chwilkę wolnego
Kasia88rsl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 12:21   #3353
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

u mnie tez nie mozna cytryny wiecej wody tez nie.

Lotso super, to teraz tylko uwazac na siebie

ja jutro mam usg prenatalne
dzis mialam kardiologa i no skonczylo sie, ze bede brala leki na ta arytmie

ja to do lekomanki daleko, ale co z tego jak ortopedzi we mnie wpychali tak, ze organizm sie przyzwyczail do duzych dawek i silnych przeciwbolowych, a do tego dorobilo sie problem z nerkami i troche uszkodzona watroba
wiec sama z siebie to w sumie chyba tylko jak musze, a jesli chodzi o leki przeciwbolowe to tylko w ostatecznosci.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥




Edytowane przez Cherry_Muffin
Czas edycji: 2017-04-13 o 12:22
Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 12:43   #3354
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja od zawsze staram sie nie brac zadnych lekow bez potrzeby, nawet bol glowy wole przeczekac niz siegac po tabletke. Co najlepsze, zaszlam w ciaze i bam, nigdy sie tyle pigul nie nalykalam co teraz..
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 13:02   #3355
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Ja takie myśli mam codziennie od jakiegoś czasu. I często mnir nachodza mysli jak my sobie takim maluszkiem poradzimy 😮 ale maz mnie uspokaja ze wszyscy dali rade to my tez 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam takie myśli...od kilku lat mieszkamy razem, sami, życie beztroskie, oczywiście oboje pracujemy, ale imprezy, spotkania ze znajomymi, nocne ogniska, grille skończą się ale tak juz jest, na wszystko przychodzi czas. Jak nachodzą mnie takir myśli mówie sobie w głowie: Babo jestes juz stara dupa i czas najwyzszy na ustatkowanie sie i zalozenie rodziny! Za kilkka lat mogloby byc juz za późno
Damy rade
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 13:28   #3356
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Smerfetka najwyżej będziesz miała niski cukier. Jak masz dobry na czczo to już połowa sukcesu

Z tym beztroskim życiem to też Was rozumiem. My z mężem też należymy (a raczej należeliśmy ) do grona imprezowiczów. W kazdy piątek sobota spotkania ze znajomymi siedzenie do późna i spanie do południa
Jakież było nasze zdziwienie kiedy urodził się mały i wszyscy przestali się do nas odzywać odwiedzać :/ Na początku było przykro teraz już przywykliśmy i nie zamienilibyśmy naszego obecnego życia na tamto. Synek nasza miłość z dwójką to już w ogóle będzie wesoło
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 13:33   #3357
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Olanzapinka Pokaż wiadomość
Smerfetka najwyżej będziesz miała niski cukier. Jak masz dobry na czczo to już połowa sukcesu

Z tym beztroskim życiem to też Was rozumiem. My z mężem też należymy (a raczej należeliśmy ) do grona imprezowiczów. W kazdy piątek sobota spotkania ze znajomymi siedzenie do późna i spanie do południa
Jakież było nasze zdziwienie kiedy urodził się mały i wszyscy przestali się do nas odzywać odwiedzać :/ Na początku było przykro teraz już przywykliśmy i nie zamienilibyśmy naszego obecnego życia na tamto. Synek nasza miłość z dwójką to już w ogóle będzie wesoło
Wlasnie wszyscy, którzy mają dzieci tak mówiąŻe było ciężko, ale teraz jest cudownie i nie chcieli by wracac do tamtych bezdzietnych czasów
Grono naszych najbliższych znajomych jest bezdzietne więc może zapoczątkujemy poważne życie
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 14:02   #3358
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dziewczyny bezdzietne- nie jest tak zle. Ja bylam jedna z pierwszych mam wsrod znajomych i rodziny i nie powiem ciezko mi bylo jak w sobote czy niedziele od 6 bylam juz na nogach a w myslach mialam ze reszta spi.albo z grilla zbieralismy sie o 18bo zaraz bedzie histeria.albo wszyscy siedzieli przy stole a ja latalam za jednym czy drugim. Im wiecej kolezanek rodzilo tym bardziej sie cieszylam bo juz sama weekendow nie zaczynalam od 6😀😀 kazde pocieszenie jest dobre😀😀a czas szybko leci. 5 lat zaraz minie jak rodzilam pierwszego i juz nie pamietam beztroskiego zycia.nowy etap i tyle. Ja decydujac sie na pierwsze bylam juz tak wybawiona beztrosko i imprezowo ze juz tego nie potrzebowalam. Teraz raz na jakis czas zostawiam dzieci z tz a ja ide popic z kolezankami😀😀a czasem uda nam sie sprzedac dzieci i wyjsc razem

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Olanzapinka moze Cie troche pociesze - moj malzonek wyjezdza od 5lat i wraca zazwyczaj co drugi weekend - od marca (czasem od lutego) do polowy grudnia.wtedy kiedy mozna budowa.a ze zlecenia ma daleko to nie oplaca mu sie co tydzien wracac. A jak wroci to u nas w miescie w biurze pracuje do pozna.no ale jest na miejscu. Pierwszego rodzilam w maju-data nieprzemyslana.po cesarce przywiozl nie do domu dal buzi i wyjechal.mlody non stop plakal.cale noce. Tz zjechal w grudniu kiedy juz tak nie plakal👍 drugi byl planowany na luty- marzec zeby koncowke byl na miejscu i dwa tyg po. Udalo sie zaplanowac. Byla na miejscu od mojego 32tyg do 38 i wtedy urodzilam. Jak wyszlam ze szpitala to juz chodzil po tygodniu po domu i powiedzialam mu- dobra.jakos sie juz czuje-jedz i pojechal od razu😀😀 Teraz totalna niespodzianka. Bo wrocil w grudniu a my chyba nadrabialismy jego nieobecnosc i niespodzianka! Zdrowa na umysle pracujaca i ogarniajaca sama dzieci i dom nie dokladalabym sobie obowiazkow.no i teraz data- wrzesien porod. Tzta juz nie ma i zjedzie jak mlody bedzie ptzesypial nocki!! Jestem typem Zosi samosi. Bardzo rzadko prosze o pomoc.nawet nikogo za bardzo tu nie mam i jest spoko.wazna jest dobra organizacja usmiech i glowa do gory!



Ale zeby nie bylo ze mam przerabane do konca. Jak urodzil sie drugi to mam pozwolenie na jedne wakacje w roku bez niego i dzieci na tydzien-dwa kiedy on jest.a ze jest zima to latam z kolezankami do cieplych krajow. Kolejne wakacje mialam zaplanowane- jeszcze przed dowiedzeniem sie o 3 ciazy na luty 2018 no i pojade. Mlody (obstawiam chlopaka) bedzie mial 5 miesiecy wiec luuuzzzz😊😊😊😊😊juz sie nie moge doczekac sasasasasa😀😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 14:30   #3359
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Dziewczyny bezdzietne- nie jest tak zle. Ja bylam jedna z pierwszych mam wsrod znajomych i rodziny i nie powiem ciezko mi bylo jak w sobote czy niedziele od 6 bylam juz na nogach a w myslach mialam ze reszta spi.albo z grilla zbieralismy sie o 18bo zaraz bedzie histeria.albo wszyscy siedzieli przy stole a ja latalam za jednym czy drugim. Im wiecej kolezanek rodzilo tym bardziej sie cieszylam bo juz sama weekendow nie zaczynalam od 6😀😀 kazde pocieszenie jest dobre😀😀a czas szybko leci. 5 lat zaraz minie jak rodzilam pierwszego i juz nie pamietam beztroskiego zycia.nowy etap i tyle. Ja decydujac sie na pierwsze bylam juz tak wybawiona beztrosko i imprezowo ze juz tego nie potrzebowalam. Teraz raz na jakis czas zostawiam dzieci z tz a ja ide popic z kolezankami😀😀a czasem uda nam sie sprzedac dzieci i wyjsc razem
Mam takie same odczucia. Mąż wraca np. o 17, a ja idę z koleżankami na miasto. Zazwyczaj znajomi robią 2 godziny imprez np o 16 dla dzieciastych i na 19 dla bezdzietnych. Raz udało nam się nawet pójść bez dziecka, bo akurat teściowa przyjechała. Niedługo idziemy na wesele i nie będzie miał kto się zająć Młodym, więc pewnie wrócę z nim o 19 do domu, ale na kolejnych kilku zostanie z nim moja mama. Jak miał 4 i 5 miesięcy to został z moją mamą na dwa weekendy, a my pojechaliśmy na wesela. Mega się stresowałam, ale wyszło nam na dobre. Są ograniczenia, ale jeszcze nigdy nie miałam czegoś takiego "jeju jaka ja jestem biedna, bo mam dziecko i nie mogę nigdzie wyjść". Po prostu dostosowujemy się w jakimś stopniu do Młodego, czasem udaje się nam zostawić go z dziadkami, chociaż to rzadko. Liczę na to, że jak już odchowam drugie to znów sobie poszalejmy
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 14:38   #3360
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Kate tylko nie poszalejscie jak my😀😀😀 a z tym czy mozesz zmienic przeczucie plci na pierwszej stronie to mnie rozbawilas 😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-10 17:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.