Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-04, 19:17   #31
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez Ayca Poka¿ wiadomo¶æ
moje w³osy po rozja¶nianiu robi± siê coraz bardziej rude my¶lê ¿e nie uda mi sie ich rozja¶niæ. nie mogê chodziæ do pracy z kolorow± g³ow± to naprawdê ¼le wygl±da jest jest to widaæ. teraz mam troszkê inne pytanie je¶li u¿yjê farby garnier ciemny blond 7 czy te rude w³osy siê zamaluj± ? ale mo¿ecie poleciæ jak±¶ farbê w takich odcieniach ? mo¿e narazie darujê sobie te blond w³osy sama nie wiem tak daleko ju¿ dosz³am ale mo¿e je¶li zamaluje je takim kolorem (o ile mo¿na zamalowac te rude) to potem jak od¿yj± za jaki¶ czas je rozja¶niæ jako¶? proszê poleæcie mi farby w mniej wiêcej takich odcieniach tylko ¿eby nie by³o widac tych rudych.
Farba z domieszka popielu. Sprobuj zmieszac 7.0 z 7.1 ew. sprobuj na pasmie wlosow puscic sam 7.1. Popiel wyrownuje rudosci, ale roznie to bywa z farbami roznych marek. ja bym jednak wolala kupic farbe w sklepie fryzjerskim - wieksza pewnosc.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-05, 10:20   #32
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Tutaj siê zgadzam jasna farba nie pomo¿e (póki co), bo masz sporo rudo¶ci, wypróbuj poziom 7 (ja k³ad³am nawet 6, dopiero jak siê wyp³uka³o, rozja¶niacz + popielat± farbê, wrêcz szar±, bo go³ebi popiel Joanny, i mam srebrne w³osy, a dodam, ¿e NIGDY mi siê to nie udawa³o). Oczywi¶cie najlepiej 7.1, ¿eby by³o ch³odno, mo¿esz tez próbowaæ fioletowej p³ukanki
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-05, 16:21   #33
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

dziewczyny nie mogê tak ca³y czas próbowaæ na³o¿y³am dzi¶ 2 farbê popielat± i bez zmiany rude robi± siê bardziej rude s± ja¶niejsze a co za czym idzie widaæ je jeszcze bardziej. proszê ju¿ ostatni raz dorad¼cie mi ciemniejsz± farbê która przykryje ten blond na górze i rudy na dole ¿eby kolor by³ jednolity. nic wiêcej nie mogê zrobiæ pracujê i to niedopuszczalne abym tak wygl±da³a w pracy same rozumiecie. je¶li wiecie co przykryje ten rudy kolor na jaki¶ mo¿e br±z ale nie ciemny bo jeszcze wrócê do rozja¶niania ale za jaki¶ czas niech w³osy odpoczn±. bo ja nie widzê innego wyj¶cia. po rosja¶niaczu robi± siê bardziej rude i po popielatej farbie te¿ wiêc widzê ¿e tu nic nie zdzia³am i nie pozbêdê sie rudo¶ci.uwierzcie mi ¿e jestem totalnie za³amana patrz±c w lusterko.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

ah i proszê napiszcie mi dok³adniej jakie farby teraz polecacie bo ja sierota tutaj zupe³nie siê nie znam. rozumiem ¿e ka¿da farba wychodzi inaczej na ka¿dej g³owie nie bêdê mieæ potem pretensji do Was tylko proszê dok³adniej jak± farbê by¶cie u¿y³y aby zrównaæ w³osy do 1 koloru jakim¶ br±zem tylko nie za ciemnym jesli to mo¿liwe oczywi¶cie. bardzo proszê o dok³adne informacje ¿ebym wiedzia³a co kupiæ.
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-05, 16:59   #34
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

No piszemy, piszemy, nak³adaj poziom 7.1 albo 6.1, z tym ¿e szóstka wyjdzie ciemno (ale z rozja¶nianych siê wyp³ucze). Je¶li dasz siódemkê (mo¿esz braæ ka¿d± farbê sklepow± z numerkiem 7 i jedynk± po kropce, mo¿e byæ dwójka po krople (opal), sprawdzaj nazwy na opakowaniach. Je¶li koñce masz rudawe, nawet je¶li przyciemnisz szóstk± (ja kiedy¶ nie mog³am wytrzymaæ ¿ó³ci, a nic nie pomaga³o, przyciemni³am na ciemny blond popielaty, ale spiera³ siê, wiêc I TAK musia³am u¿ywaæ p³ukanki, ¿eby nie by³o rudo¶ci).
P³ukanki nie niszcz± w³osów, niebieska na rudo¶ci na koñcach, fioletowa na ¿ó³æ.
¯adna ja¶niejsza farba ci nie pomo¿e, bo farba farby nie rozja¶nia, mo¿esz lekko przyciemniæ, wyda ci siê, ¿e kolor jest bardzo ciemny, ale nie martw siê, zejdzie. Najwa¿niejsze to utrzymanie ch³odnego odcienia, tak?
I po tym farbowaniu daj ju¿ odpocz±æ w³osom tak to jest z domowymi sposobami na blondy.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-05, 19:35   #35
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

tak zrobiê kupiê tak jak piszesz. w pewnych chwilach dopada mnie mysl znów o ciemnych dla ¶wiêtego spokoju a mog³am ju¿ zostaæ z t± czerni± i piêknymi d³ugimi w³osami ale có¿ kobieta zmienn± jest na pewno nie zdecydowa³abym siê jeszcze raz na to. mo¿e kiedy¶ uda mi siê doj¶æ do blondu takiego jaki mam swój naturalny i ju¿ nie malowaæ. dziêki za wszystko. jak siê przemalujê to dam znaæ
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-05, 23:55   #36
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

dodajê Wam zdjêcia jak to wygl±da na chwilê obecn±

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2013-01-10 o 23:52
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-06, 16:38   #37
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

ejjj wiesz co, twoje w³osy na pocz±tku wygl±da³y o wiele lepiej ..
sylwia031195 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 01:21   #38
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

to oczywiste ¿e przy zmianie koloru nie mog± wygl±daæ dobrze dlatego je od¿ywiam i bêdê doprowadzaæ do lepszego stanu
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-07, 16:52   #39
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez Ayca Poka¿ wiadomo¶æ
to oczywiste ¿e przy zmianie koloru nie mog± wygl±daæ dobrze dlatego je od¿ywiam i bêdê doprowadzaæ do lepszego stanu
od¿ywiaj, od¿ywiaj
tylko mi bardziej chodzi³o o kolorek, ¿e na pocz±tku jak doda³a¶ zdjêcia to mi siê bardziej podoba³y ;D ale to tylko moje zdanie .
sylwia031195 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-08, 03:54   #40
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez sylwia031195 Poka¿ wiadomo¶æ
od¿ywiaj, od¿ywiaj
tylko mi bardziej chodzi³o o kolorek, ¿e na pocz±tku jak doda³a¶ zdjêcia to mi siê bardziej podoba³y ;D ale to tylko moje zdanie .

teraz rozumiem ale wiesz kolor wcze¶niej ani teraz nie jest tym odpowiednim nadal próbujê do niego doj¶æ. dzi¶ pomalowa³am kolejnym popielem i zrobi³am sie bardziej br±zowa niz ruda. w sumie lepsze to bo nie rzucam sie tak w oczy trochê mnie przyciemni³o stonowa³o mo¿e tego s³owa powinnam u¿yæ. wstawiê jutro zdjêcia i zapytam co teraz czy jeszcze jeden popiel czy moze cos innego doradzicie
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-08, 14:13   #41
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Bardziej br±zowa ni¿ ruda to chyba dobrze, nie? Teraz dbaj o w³osy (no i czekamy na zdjêcia), a kolor i tak bêdzie siê sp³ukiwa³. Po jakim¶ czasie bêdziesz mog³a rozja¶niæ (ja w³a¶nie siedzê z rozja¶niaczem na pasemku, a pamiêtasz, ¿e mam bardzo jasne w³osy, ale chcê bia³e, a na ca³e w³osy ba³am siê k³a¶æ rozja¶niacz, ¿eby niespodzianek nie by³o; no i min±³ ju¿ MIESI¡C od rozja¶niania, wiêc mogê), na razie intensywnie je od¿ywiaj, choæ oczywi¶cie rozumiesz, ¿e ju¿ nigdy nie bêd± zdrowe?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 19:06   #42
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

niestety wczoraj kolor wydawa³ siê inny w sztucznym ¶wietle czyli nadal jestem ruda ah.

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2013-01-10 o 23:52
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-08, 20:57   #43
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomo¶ci: 2 845
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Przeczyta³am Twój w±tek, i trzymam kciuki, bo dzielnie walczysz o swój ulubiony kolor na w³osach, przy skorze jeste¶ ju¿ blondynk±, tylko ni¿ej masz trochê tej rudo¶ci, a mo¿e zostaw je tak jak s± i od¿ywiaj je? A za jaki¶ czas co¶ pokombinujesz? Albo bedziesz ¶cianaæ stopniowo i same znikn±? Nie umiem nic doradziæ, bo sama jestem zielona w tej materii.
__________________
"(...)a szabelkê to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-08, 22:42   #44
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Poka¿ wiadomo¶æ
Przeczyta³am Twój w±tek, i trzymam kciuki, bo dzielnie walczysz o swój ulubiony kolor na w³osach, przy skorze jeste¶ ju¿ blondynk±, tylko ni¿ej masz trochê tej rudo¶ci, a mo¿e zostaw je tak jak s± i od¿ywiaj je? A za jaki¶ czas co¶ pokombinujesz? Albo bedziesz ¶cianaæ stopniowo i same znikn±? Nie umiem nic doradziæ, bo sama jestem zielona w tej materii.

dziêkujê bardzo nawet nie wiesz jakie to trudne wytrzymaæ z tak± g³ow± pracujê wiêc pokazujê siê ludziom a to wstyd ale s± w zyciu gorsze rzeczy ni¿ w³osy wiêc staram sie wytrzymaæ chocia¿ te¿ mam z³y dni i mam ochotê kupiæ farbê i na ciemne. teraz siê wstrzymam i nie pomalujê jaki¶ czas zobaczymy co bêdzie mo¿e kto¶ w tym czasie cos dobrego doradzi bo fryzjerowi nie ufam widzia³a¶ na zdjêciu co mi zrobiono z w³osami po wizycie wiêc im juz podziêkujê.
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 13:03   #45
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Dalej uparcie proponujê ci kupiæ p³ukankê albo fioletowy/niebieski balsam! Na rudo¶ci zadzia³a niebieski, sch³odzi je ³adnie (¿adna popielata farba!), na te u góry w sumie to chyba nawet nie potrzebujesz fioletowej (zale¿y, czy s± bardziej rude, czy ¿ó³te), bo ju¿ ³adnie wygl±daj±.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 14:58   #46
blacksuzana
Przyczajenie
 
Avatar blacksuzana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

przechodzê identycznie przez to samo... mój naturalny kolor to ¶redni br±z, przez d³ugi czas farbowa³am go na czarno, potem czekoladowe odcienie br±zu...teraz zachcia³o mi siê blondu najpierw na moje nieszczê¶cie miodowego...ciê¿ko nie by³o go uzyskaæ, bo po rozja¶nianiu w³osy prawie mia³y taki odcieñ, potem tylko farba karmelowa i gotowe, ale...........niestety od po³owy g³owy w dó³ mam pasma rudawe, które za nic w ¶wiecie nie chc± siê rozja¶niæ! teraz chcê trochê och³odziæ ten kolor, nie jakie¶ popiele, ale ¿eby nie by³ ju¿ rudawy a¿ tak bardzo no i te g³upie pasma, ¿eby siê rozja¶ni³y... my¶lê o bardzo jasnym per³owym blondzie z loreal'a excellence, bodaj¿e 10.21, najpierw d³u¿ej przytrzymam na tych rudych a potem na górê, bo tam s± ja¶niejsze, my¶licie, ¿e to co¶ da??? czyta³am gdzie¶ na forum i dziewczyny strasznie zachwala³y t± farbê, ¿e niweluje odcienie ¿ó³te i rude, ale nadal wygl±da naturalnie i nie niszczy w³osów u¿ywa³a która¶ z Was? zdajê sobie sprawê, ¿e ile g³ów tyle kolorów, ale my¶licie, ¿e da radê rozja¶niæ mi trochê t± rudo¶æ i zgasiæ?

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

u¿ywa³am p³ukanki fioletowej z delia, najpierw ¿adnego efektu, wiêc wla³am znacznie wiêcej ni¿ pisa³o i.... na mokrych w³osach rewelacja rudo¶æ mia³am w popielu i zgasi³o ten miodek na górze ale jak wysuszy³am w³osy to siê przerazi³am! pasma które by³y najja¶niejsze zabarwi³y siê na ZIELONKAWO!! jakbym k±pa³a siê w jakim¶ bagnie ponoæ to siê zmyje (tak siê pocieszam...), ale teraz chcê spróbowaæ z t± farb± per³ow±, dam Wam znaæ po, no chyba ¿e która¶ z Was mi teraz j± odradzi
blacksuzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 16:55   #47
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Dalej uparcie proponujê ci kupiæ p³ukankê albo fioletowy/niebieski balsam! Na rudo¶ci zadzia³a niebieski, sch³odzi je ³adnie (¿adna popielata farba!), na te u góry w sumie to chyba nawet nie potrzebujesz fioletowej (zale¿y, czy s± bardziej rude, czy ¿ó³te), bo ju¿ ³adnie wygl±daj±.
w takim razie kupiê t± p³ukankê w³osy do uszu s± ju¿ blond po rozja¶niaczu by³y ¿ó³te ale po popielatej farbie ju¿ s± w porz±dku reszta to rudo¶ci pomieszane z ¿ó³ci± np w³osy pod spodem mam blond chyba tam te ciemne farby tak nie ³apa³y dlatego. a powiesz mi gdzie kupiê ta p³ukankê ? co¶ typu rossman ,natura apteka ?
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 16:58   #48
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomo¶ci: 2 845
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Mam podobnie, te¿ mam naturalny ¶redni br±z, i ostatnio dwa lata farbowa³am na ciemn± czekoladê, a¿ stwierdzi³am, ¿e wygl±dam staro i postanowi³am d±¿yæ do karmelkowego, fryzjerka zrobi³a pasemka i w³osy ogólnie siê poja¶ni³y, po kawa³ku mo¿e dojdê do jednolitego karmelu, nie chcê dekoloryzowaæ, bo bojê siê co mi siê z czupryn± zrobi, a na dodatek muszê w³osy prostowaæ, wiêc cienko bym je chyba widzia³a. Podziwiam autorkê w±tku, ma bardzo du¿o samozaparcia.
__________________
"(...)a szabelkê to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 17:28   #49
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Poka¿ wiadomo¶æ
Mam podobnie, te¿ mam naturalny ¶redni br±z, i ostatnio dwa lata farbowa³am na ciemn± czekoladê, a¿ stwierdzi³am, ¿e wygl±dam staro i postanowi³am d±¿yæ do karmelkowego, fryzjerka zrobi³a pasemka i w³osy ogólnie siê poja¶ni³y, po kawa³ku mo¿e dojdê do jednolitego karmelu, nie chcê dekoloryzowaæ, bo bojê siê co mi siê z czupryn± zrobi, a na dodatek muszê w³osy prostowaæ, wiêc cienko bym je chyba widzia³a. Podziwiam autorkê w±tku, ma bardzo du¿o samozaparcia.

my¶lê ¿e nie powinni wymy¶liæ farb wtedy kobitki nie mia³by problemu to tak siê zaczyna od jednego koloru a potem cudujemy za ka¿dym razem.oh karmelkowy piêkny kolor mog³abym mieæ taki na w³oskach :P ale zapar³am siê i d±¿ê do naturalnego szkoda tylko ¿e nie bêdzie to taki jasny blond jak mia³am kiedy¶ ogó³em urodzi³am siê tleniona dos³ownie i w szkole by³o dokuczanie ¿e lalka jestem to siup br±zik jasny,ciemny a¿ w koñcu dosz³am do czerni brr. ¶redni blond mi w zupe³no¶ci wystarczy ale ¿eby go dostaæ musz± byæ dostatecznie jasne ¿eby siê przyjê³o. dlaczego nie chcesz dekoloryzacji ?podobno to lepsze ni¿ rozja¶nianie.. chocia¿ w sumie ja siê zrazi³am widzia³a¶ napewno zdjêcie po owej dekoloryzacji istna katastrofa.
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 17:58   #50
blacksuzana
Przyczajenie
 
Avatar blacksuzana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

hehe, racja, po co te farby wymy¶lili? ale z drugiej strony o czym by¶my teraz pisa³y? najgorsze jest to, ¿e taka sama farba u ka¿dej z nas wyjdzie inaczej... czyli pozostaje nam tylko metoda prób i b³êdów... byle by nam w³osy wszystkie nie wypad³y
blacksuzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 17:59   #51
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Ayca nie martw siê, ja teraz mam co¶ podobnego na w³osach ;<
sylwia031195 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 18:24   #52
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomo¶ci: 2 845
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez Ayca Poka¿ wiadomo¶æ
my¶lê ¿e nie powinni wymy¶liæ farb wtedy kobitki nie mia³by problemu to tak siê zaczyna od jednego koloru a potem cudujemy za ka¿dym razem.oh karmelkowy piêkny kolor mog³abym mieæ taki na w³oskach :P ale zapar³am siê i d±¿ê do naturalnego szkoda tylko ¿e nie bêdzie to taki jasny blond jak mia³am kiedy¶ ogó³em urodzi³am siê tleniona dos³ownie i w szkole by³o dokuczanie ¿e lalka jestem to siup br±zik jasny,ciemny a¿ w koñcu dosz³am do czerni brr. ¶redni blond mi w zupe³no¶ci wystarczy ale ¿eby go dostaæ musz± byæ dostatecznie jasne ¿eby siê przyjê³o. dlaczego nie chcesz dekoloryzacji ?podobno to lepsze ni¿ rozja¶nianie.. chocia¿ w sumie ja siê zrazi³am widzia³a¶ napewno zdjêcie po owej dekoloryzacji istna katastrofa.
Autorka dekoloryzowa³a, kupê pieniêdzy zap³aci³a a i tak efekt nie by³ zadowalaj±cy - to jeden powód, a drugi to strach, ¿e mi w³osy zniszczy za bardzo. Do tego muszê prostowaæ, zniszczone w³osy po dekoloryzacji plus prostownica, kto wie czy by siê nie zaczê³y w koñcu kruszyæ. Wiadomo, nie jestem ekspertem, i zaraz mi tu jakie¶ guru fryzjerskie napisze, ¿e nie mam racji, ale fakt, ¿e bojê siê, wolê stopniowo siê rozja¶niaæ. Tymczasem ogl±dam na forum fotki karmelków i tym rekompensujê swoj± chcicê posiadania takiego koloru na g³owie.
Dziewczyny a jak± macie karncajê? Jaki kolor oczu? Bo ja mam piwne i ciemn± oprawê oczu, czy blond wtedy pasuje?
__________________
"(...)a szabelkê to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 18:47   #53
blacksuzana
Przyczajenie
 
Avatar blacksuzana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

do ciemnej karnacji i piwnych oczu czy pasuje blond? pewnie!!! i to w³a¶nie karmelkowy jak najbardziej zauwa¿, ¿e wszystkie "gwiazdy" o ciemniejszej karnacji i ciemnych oczach w³a¶nie taki blondzik maj± i cudownie to wygl±da! na pewno by nie pasowa³a platyna ale ciep³e odcienie jak najbardziej mnie na przyk³ad podoba siê to i to bardzo
blacksuzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 19:02   #54
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Poka¿ wiadomo¶æ
Autorka dekoloryzowa³a, kupê pieniêdzy zap³aci³a a i tak efekt nie by³ zadowalaj±cy - to jeden powód, a drugi to strach, ¿e mi w³osy zniszczy za bardzo. Do tego muszê prostowaæ, zniszczone w³osy po dekoloryzacji plus prostownica, kto wie czy by siê nie zaczê³y w koñcu kruszyæ. Wiadomo, nie jestem ekspertem, i zaraz mi tu jakie¶ guru fryzjerskie napisze, ¿e nie mam racji, ale fakt, ¿e bojê siê, wolê stopniowo siê rozja¶niaæ. Tymczasem ogl±dam na forum fotki karmelków i tym rekompensujê swoj± chcicê posiadania takiego koloru na g³owie.
Dziewczyny a jak± macie karncajê? Jaki kolor oczu? Bo ja mam piwne i ciemn± oprawê oczu, czy blond wtedy pasuje?
dekoloryzacja nie niszczy moje w³osy po by³y b³yszcz±ce i wygl±da³y lepiej ni¿ wcze¶niej ale koloru mi to za wiele nie zdjê³o. dlaczego musisz prostowaæ w³osy nie da siê innym sposobem mniej niszcz±cym ? z tego co wiem stopniowe rozja¶nianie wychodzi jeszcze gorzej i zabiera wiêcej czasu w w gruncie rzeczy czasami pali siê w³osy które ju¿ by³y rozja¶nianie po kilka razy bo nie da siê tak ¿eby ³apaæ osobno wszystkie..tak mi t³umaczy³ dobry fryzjer którego akurat nie ma w kraju.. a co do pytania wygl±d. jestem ogó³em ¿ó³tkiem tak± ¿ó³t± mam karnacjê w lato naturalnie ala murzynek ale ogo³em wygl±dam jak jaki¶ chiñczyk opinia znajomych oczy mam piwne z ciemna obwódk± no i naturale w³osy tlenione wiêc taka dziwna mieszanka. blond bêdzie Ci pasowa³ tylko musisz dobraæ odpowiednio kolor nie na si³ê np popielate kiedy nie wspó³gra to z Tob±. zabierz kumpelê do sklepu popatrzcie na farbki i pomo¿e Ci napewno w czym by³oby Ci dobrze co dwie g³owy to nie jedna

ah i dobrym pomys³em jest je¶li jest w Twoim mie¶cie sklep z perukami i¶æ i kumpel± i popatrzeæ sobie co i jak przy okazji ¶wietna zabawa. przez Ciebie teraz ten karmel mi chodzi po g³owie i we¼ tu b±d¼ kobiet±.

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2012-11-09 o 19:05
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 19:15   #55
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomo¶ci: 2 845
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Dziewczyny a jak to jest jak siê ma ju¿ trochê siwych w³osów? Czy wtedy da siê zrobiæ blond na w³osach? Bo ostatnio faryzjerka mi co¶ mówi³a, ¿e mam siwki na g³owie i na odrosty ja¶niej ni¿ jasny br±z mi nie mo¿e po³o¿yæ. Ogólnie to ca³e farbowanie to jest czarna magia dla mnie...

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Ayca Poka¿ wiadomo¶æ
dekoloryzacja nie niszczy moje w³osy po by³y b³yszcz±ce i wygl±da³y lepiej ni¿ wcze¶niej ale koloru mi to za wiele nie zdjê³o. dlaczego musisz prostowaæ w³osy nie da siê innym sposobem mniej niszcz±cym ? z tego co wiem stopniowe rozja¶nianie wychodzi jeszcze gorzej i zabiera wiêcej czasu w w gruncie rzeczy czasami pali siê w³osy które ju¿ by³y rozja¶nianie po kilka razy bo nie da siê tak ¿eby ³apaæ osobno wszystkie..tak mi t³umaczy³ dobry fryzjer którego akurat nie ma w kraju.. a co do pytania wygl±d. jestem ogó³em ¿ó³tkiem tak± ¿ó³t± mam karnacjê w lato naturalnie ala murzynek ale ogo³em wygl±dam jak jaki¶ chiñczyk opinia znajomych oczy mam piwne z ciemna obwódk± no i naturale w³osy tlenione wiêc taka dziwna mieszanka. blond bêdzie Ci pasowa³ tylko musisz dobraæ odpowiednio kolor nie na si³ê np popielate kiedy nie wspó³gra to z Tob±. zabierz kumpelê do sklepu popatrzcie na farbki i pomo¿e Ci napewno w czym by³oby Ci dobrze co dwie g³owy to nie jedna

ah i dobrym pomys³em jest je¶li jest w Twoim mie¶cie sklep z perukami i¶æ i kumpel± i popatrzeæ sobie co i jak przy okazji ¶wietna zabawa. przez Ciebie teraz ten karmel mi chodzi po g³owie i we¼ tu b±d¼ kobiet±.
Haha, popatrz na karmelki, jest tu gdzie¶ taki w±tek, one s± super. Ja te¿ tak mam ¿e jak siê ³adnych blondów naogl±dam to te¿ mi siê chce chocia¿ wiem, ¿e mam za ciemn± karnacjê na tak± np.platynê

Co do prostowania, mam na g³owie aymetrycznego boba, z jednej strony w³osy do brody a z drugiej trochê za ucho, a w³osy z natury sztywne, falowane, ¿ebym jako¶ wygl±da³a muszê wyprostowaæ, bo inaczej spieniony Chopin gotowy. Myjê w³osy co trzy dni, i jak wyschn± prostujê a potem tylko poprawiam jak siê co¶ gdzie¶ zale¿y, nie s± zniszczone.
W ogóle to fajne jeste¶cie, jakie¶ sympatyczne akurat siê tu zebra³y.
__________________
"(...)a szabelkê to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 19:21   #56
blacksuzana
Przyczajenie
 
Avatar blacksuzana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

wydaje mi siê, ze siwe w³oski blond dobrze pokrywa, tylko musisz wyczytaæ na opakowaniu czy siê nadaje, ale wiêkszo¶æ farb pokrywa siwe w³osy bez problemu, teraz s± takie oferty byle by zadowoliæ klienta
blondynk± zachcia³o mi siê zostaæ mo¿e z trzy miesi±ce temu i czêsto jestem tak zrezygnowana przez obecny kolor (wszystkie barwy jesiennych li¶ci ), ¿e mam nie raz ochotê po³o¿yæ br±z i po k³opocie... a potem my¶lê, ¿e nie na daremno tak niszczê te w³osy, ¿eby teraz wracaæ do ciemnych, a poza tym blond mnie odm³odzi³ i cieszy mnie to, wiêc dalej d±¿ê do swojego idea³u na g³owie
blacksuzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 19:30   #57
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

hmm o siwych w³osach nie mam pojêcia ale malujê swojej mamci w³oski ba blond i wychodz± tak jak zawsze normalnie bez ¿adnych z³ych efektów w sumie to jej zazdroszczê koloru. id¼ po poradê do kliku fryzjerów i zobacz co powiedz± chocia¿ ja tam ich nie ufam wszyscy mówili ¿e nigdy nie bêdê blondynk± ¿e to niemo¿liwe i co jako¶ powoli dajê radê a w³osy nie s± tragiczne.Ty juz mi lepiej nie mów o patrzeniu na karmelki bo mi siê zaraz w g³owie poprzestawia karmelowe piêkne w³osy z ciemniejsz± karnacj± to cud miód. faktycznie ciemniejsze nie wygl±daj± dobrze w bardzo jasnych w³osach chocia¿ w sumie patrz±c na swoje zdjêcia by³o to ciekawe po³±czenie u mnie ale kolor ju¿ nie bêdzie taki. mysla³a¶ nad zmian± fryzury na tak± co bêdziesz mog³a inaczej dbaæ aby wygl±daæ dobrze a te drogeryjne rzeczy do prostowania w³osów nic nie daj± ? z do¶wiadczenia wiem co robi prostownica lepiej gdyby¶ ograniczy³a w³osy robi± siê szorstkie i szytywne w³a¶nie po niej musisz je nawil¿aæ ¿eby lepiej wygl±da³y ja siê tak ratowa³am po tym jak odstawi³am prostownicê na dobre nie u¿y³am jej ani razu od 4 lat mnie pomaga ujarzmiæ w³osy czesanie jak s± wilgotne potem lepiej nad nimi panujê. nawil¿aj korzystaj z dobrodziejstwa olejowania ,maseczek najwil¿aj±cych napewno to dobrze wp³ynie na sztywniaki
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 19:34   #58
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomo¶ci: 2 845
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Na pewno wiem, ¿e w którym¶ momencie po powrocie od fryzjera z ciemn± czekolad± (dla mnie czarn±) stwierdzi³am, ¿e wygl±dam jak stara cyganicha, czu³am siê staro, brzydko i smutno. Od tej pory zaczê³am marzyæ o ja¶niejszych w³osach. Blond odm³adza, wiem to po sobie.
__________________
"(...)a szabelkê to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 19:35   #59
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez blacksuzana Poka¿ wiadomo¶æ
wydaje mi siê, ze siwe w³oski blond dobrze pokrywa, tylko musisz wyczytaæ na opakowaniu czy siê nadaje, ale wiêkszo¶æ farb pokrywa siwe w³osy bez problemu, teraz s± takie oferty byle by zadowoliæ klienta
blondynk± zachcia³o mi siê zostaæ mo¿e z trzy miesi±ce temu i czêsto jestem tak zrezygnowana przez obecny kolor (wszystkie barwy jesiennych li¶ci ), ¿e mam nie raz ochotê po³o¿yæ br±z i po k³opocie... a potem my¶lê, ¿e nie na daremno tak niszczê te w³osy, ¿eby teraz wracaæ do ciemnych, a poza tym blond mnie odm³odzi³ i cieszy mnie to, wiêc dalej d±¿ê do swojego idea³u na g³owie

NIE PODDAWAJ SIÊ ! wiem jak to jest kiedy ma siê na g³owie kilka kolorów i jakie mysli nadchodz± te¿ czasem mam do¶æ i my¶lê a mo¿e jaki¶ delikatny br±zki bo juz nie moge patrzeæ ale chowam lusterko i trzymam sie planu. jesli ju¿ siê powiedzia³o a trzeba powiedzieæ be i darzyæ do piêknego koloru. ciemne w³osy strasznie postarzaj± jako 16 latka w ciemnych w³osach wygl±da³am okropnie staro nikt nie chcia³ zobaczyæ mojego dowodu. blond to co innego wygl±da siê ¶wie¿o ³adnie dodaje takiego ³adnego wygl±du po prostu no. musimy trzymaæ za siebie kciuki ¿e nam siê uda
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 19:50   #60
blacksuzana
Przyczajenie
 
Avatar blacksuzana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

dziêki za podtrzymanie na duchu na razie bêdê walczyæ
a wiecie co mnie pociesza dziewczyny? ........¿e jest jesieñ, idzie zima, coraz szybciej robi siê ciemno i nie widaæ mojego li¶cia na g³owie a do lata mam nadziejê, ¿e ju¿ dojdê do tego czego chcê
blacksuzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.