Lesbijki i Biseksualistki - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-26, 21:18   #3421
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

To intro, które zaczęli puszczać w drugim sezonie jest bezbłędne
https://www.youtube.com/watch?v=kRnlpBCDYgY
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 22:14   #3422
abigajl
Raczkowanie
 
Avatar abigajl
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 65
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

To ciekawe, na Filmwebie dziewczyny pisały oburzone, że co to w ogóle ma być to nowe intro

Którą z bohaterek jak dotąd polubiłaś najbardziej? Ja jestem absolutną fanką Shane. Orientujesz się może, gdzie mogę obejrzeć ten serial "Queer as Folk"? Nigdzie go nie znalazłam.
abigajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 21:18   #3423
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

To intro przypomina mi trochę opening z animca i rzeczywiście trochę tandety tam jest, ale i tak je uwielbiam.

Jestem teraz na drugim sezonie i chyba najbardziej lubię Bette. Jennifer Beals ma to coś, że chcę dopingować jej bohaterkę mimo, że strasznie zawaliła sprawę z Tiną. Alice jest intrygująca. Jenny - wielki skok jakościowy w stosunku do sezonu 1, gdzie mnie tylko denerwowała. Wielki plus za brak Mariny. Shane lubię, ale jakoś nie jestem nią zauroczona, jak inne fanki Słowa na L. Może to dopiero przede mną.

Queer as folk oglądałam na jakiejś polskiej stronie, ale jakaś czystka przeszła przez internety. Jak znajdę to ci podeślę link. Pozdrawiam.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 09:30   #3424
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez abigajl Pokaż wiadomość
To ciekawe, na Filmwebie dziewczyny pisały oburzone, że co to w ogóle ma być to nowe intro

Którą z bohaterek jak dotąd polubiłaś najbardziej? Ja jestem absolutną fanką Shane. Orientujesz się może, gdzie mogę obejrzeć ten serial "Queer as Folk"? Nigdzie go nie znalazłam.

Najbardziej brakuje mi Dany, a najlepiej oglądało mi się Helenę.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 19:46   #3425
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

https://queer.pl/news/204392/polska-...i-europejskiej

Kolejny dołujący news o naszym kraju. Chyba trzeba przestać się łudzić, że kiedyś będzie inaczej.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 14:50   #3426
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość
https://queer.pl/news/204392/polska-...i-europejskiej

Kolejny dołujący news o naszym kraju. Chyba trzeba przestać się łudzić, że kiedyś będzie inaczej.

Przestań się łudzić:
https://queer.pl/news/204491/andrzej...-karte-rodziny
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 19:45   #3427
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez ink1313 Pokaż wiadomość


Ostatnie wydarzenia pokazały, że mamy też wsparcie w ludziach. Wiele osób się za nami opowiedziało - to mimo ostatnich wydarzeń jednak pokrzepiające.
Warto obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=kpHLV3HIEjo
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-17, 21:39   #3428
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość


Ostatnie wydarzenia pokazały, że mamy też wsparcie w ludziach. Wiele osób się za nami opowiedziało - to mimo ostatnich wydarzeń jednak pokrzepiające.
Warto obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=kpHLV3HIEjo
Wiele nie znaczy większość. Nie łudźcie się, że wszystkie polskie homofoby to tylko zwolennicy PiS i Dudy, ew. Konferedracji. Oni tylko rzucili ziarna chwastów na bardzo żyzny grunt.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 15:39   #3429
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Wiele nie znaczy większość. Nie łudźcie się, że wszystkie polskie homofoby to tylko zwolennicy PiS i Dudy, ew. Konferedracji. Oni tylko rzucili ziarna chwastów na bardzo żyzny grunt.

Niestety koleżanka ma rację. Nie zaczynaliby tego tematu jakby to nie miało im w (cyniczny) sposób pomóc.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 20:39   #3430
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez ink1313 Pokaż wiadomość
Niestety koleżanka ma rację. Nie zaczynaliby tego tematu jakby to nie miało im w (cyniczny) sposób pomóc.
Tu na przykład reakcja żony wydawałoby się niehomofobicznego Hołowni - cytuję wraz z komentarzem Mike Urbaniaka, bo trafił w punkt:
https://www.facebook.com/mike.urbani...59998245197571
Swoją drogą jak to zauważyła w komentarzach równie celnie Paulina Młynarska "koronny argument: bo ja" ma się w wielu środowiskach wyśmienicie
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 16:35   #3431
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

https://queer.pl/news/204547/30-letn...kilkunastu-lat

Takich historii na przestrzeni lat widziałam wiele. Oby teraz nie było przesilenia.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-26, 10:36   #3432
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Problem jest znacznie większy, bo w wielu przypadkach rodzina tuszuje sprawę. Zdarza się, że to właśni rodzice gotują nastolatkom piekło. Kiedy indziej to koledzy z klasy. W sumie nie mówię, że trzeba udzielać wywiadu na temat śmierci dziecka, ale jakaś refleksja 'dlaczego tak się stało' by się przydała.


Najbardziej medialne przypadki to geje i osoby trans. Jestem ciekawa jak lesbijki wypadają w zestawieniu samobójstw.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 19:09   #3433
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

https://www.youtube.com/watch?v=D9Sw...ature=emb_logo


Idealne podsumowanie. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 18:05   #3434
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Jak tam nastroje. Macie jakieś opinie na temat tego co się ostatnio wyrabia z tymi aktywistkami i policją?
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 18:17   #3435
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość
Jak tam nastroje. Macie jakieś opinie na temat tego co się ostatnio wyrabia z tymi aktywistkami i policją?
Co można powiedzieć oprócz tego co będzie wyczaszkowane? Trzeba krzyczeć póki się da. Kiedy my żyjemy.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 09:37   #3436
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Co można powiedzieć oprócz tego co będzie wyczaszkowane? Trzeba krzyczeć póki się da. Kiedy my żyjemy.
Krzyczeć na pewno trzeba. Cisza nic nigdy nikomu nie wywalczyła, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że coś kiedykolwiek się zmieni.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 16:16   #3437
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość
Krzyczeć na pewno trzeba. Cisza nic nigdy nikomu nie wywalczyła, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że coś kiedykolwiek się zmieni.
Myślę, że niestety masz rację. Krzyczą nieliczni (po jednej i drugiej stronie), 90% jest na wakacjach i ma to wszystko w dupie.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 19:57   #3438
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Myślę, że niestety masz rację. Krzyczą nieliczni (po jednej i drugiej stronie), 90% jest na wakacjach i ma to wszystko w dupie.

Dość ciekawe zjawisko. Myślisz, że taka akcja i reakcja byłe potrzebne żeby kilku osobom otworzyły się oczy?

Ja osobiście teraz jak nigdy wcześniej widzę potrzebę aktywizmu. Szczególnie kiedy ostatnio zostałam zwyzywana po umieszczeniu ogłoszenia (na branżowym portalu), gdzie zwróciłam uwagę na polską homofobię. Niektórzy polscy LGBTQ zaiste żyją w Syndromie Sztokholmskim. Po co komu związki partnerskie, poczucie bezpieczeństwa, zatroszczenie się o zdrowie psychiczne młodych gejów i lesbijek, możliwość dziedziczenia po sobie, itd. Są grindr i jakieś tam kluby i więcej do szczęścia im nie potrzeba
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 08:59   #3439
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez ink1313 Pokaż wiadomość
Dość ciekawe zjawisko. Myślisz, że taka akcja i reakcja byłe potrzebne żeby kilku osobom otworzyły się oczy?

Ja osobiście teraz jak nigdy wcześniej widzę potrzebę aktywizmu. Szczególnie kiedy ostatnio zostałam zwyzywana po umieszczeniu ogłoszenia (na branżowym portalu), gdzie zwróciłam uwagę na polską homofobię. Niektórzy polscy LGBTQ zaiste żyją w Syndromie Sztokholmskim. Po co komu związki partnerskie, poczucie bezpieczeństwa, zatroszczenie się o zdrowie psychiczne młodych gejów i lesbijek, możliwość dziedziczenia po sobie, itd. Są grindr i jakieś tam kluby i więcej do szczęścia im nie potrzeba
Myślę, że to trafiło w zły wakacyjno-covidowy czas. Zainteresowana jest Warszawa i kilka innych dużych miast, reszta to odbiera przez TV i internety. Sporo osób jest też na wakacjach. Nie chcę krakać, życzę by zapał który wytworzył ten ferment przetrwał jak najdłużej.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 21:13   #3440
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Myślę, że to trafiło w zły wakacyjno-covidowy czas. Zainteresowana jest Warszawa i kilka innych dużych miast, reszta to odbiera przez TV i internety. Sporo osób jest też na wakacjach. Nie chcę krakać, życzę by zapał który wytworzył ten ferment przetrwał jak najdłużej.

Obudzić się trzeba. Czas najwyższy. Już nie mówię żeby aktywnie protestować (bo różnie jest i nie każdy może), ale wziąć za stery swojego życia i nie godzić się na mniej niż jest się wartym lub wartą. Ja już nie wierzę w nasz rząd, opozycję czy kraj. Mamy tylko siebie.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 22:33   #3441
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez ink1313 Pokaż wiadomość
Obudzić się trzeba. Czas najwyższy. Już nie mówię żeby aktywnie protestować (bo różnie jest i nie każdy może), ale wziąć za stery swojego życia i nie godzić się na mniej niż jest się wartym lub wartą. Ja już nie wierzę w nasz rząd, opozycję czy kraj. Mamy tylko siebie.
Ja tak robię od lat. Ale wyemigrowałam.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 11:51   #3442
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Tego układu co jest teraz nic nie ruszy jeszcze przez wiele lat. Jesteśmy wyśmienitym tematem zastępczym, a politycy myślą tylko o sobie. Do tej pory każda władza łasiła się też do kk. Staram się nie być zgorzkniała, ale platforma rządziła osiem lat i nigdy czas nie był odpowiedni żeby wprowadzić te związki. Ciekawe kiedy będzie odpowiedni teraz. Za 10 lat? 20? Znowu posypią się absurdalne argumenty, że jesteśmy 'nieprzydatni' dla społeczeństwa, że to niezgodne z konstytucją? Czy naprawdę ze dwa pokolenia muszą wymrzeć żeby prawa człowieka zaczęły być respektowane?

Być może w większych miastach jest inaczej, ale w tych mniejszych (o wsiach nie wspomnę) jest naprawdę ciężko. Żałuję, że nie wyjechałam te cztery lata temu, ale w sumie też coś z tego czasu wyniosłam pozytywnego. Co będzie dalej czas pokaże.

Prawda, ludzie powinni się obudzić. Homofobia choćby u samych gejów i lesbijek jest dość dotkliwa.

Ładnie zsumowane:
https://i.redd.it/4zs41k11p4j51.jpg

Edytowane przez Cersa
Czas edycji: 2020-08-25 o 18:09
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 22:49   #3443
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Tak tylko to tu zostawię.





Cytat:
List do abp. Jędraszewskiego: Chcę Ekscelencji serdecznie podziękować za agresywne ataki na LGBTQ

Szanowny Księże Arcybiskupie, Ekscelencjo,

niniejszym chcę Ekscelencji serdecznie podziękować za agresywne ataki na LGBTQ. Te ataki oczywiście przyczynią się do szybkiego samobójstwa Kościoła katolickiego w Polsce, czego nie mogę się doczekać. Wasze ataki na ludzi LGBTQ, przy oczywistej skłonności homoseksualnej wielu księży i większości hierarchów (wystarczy przeczytać książkę "Sodoma" o Watykanie), uważam za draństwo moralne i najwyższą hipokryzję, wręcz zbrodnię na najsłabszych, i stąd uważam, że organizacja, która to robi, nie zasługuje na to, aby istnieć.

Dramatyczny spadek uczestnictwa młodych ludzi w polskim Kościele jest najlepszym dowodem, że tak jest. Młodzi te nauki kategorycznie odrzucają, bo mają wielu przyjaciół wśród osób LGBTQ i wiedzą, że są to wspaniałe jednostki i że wasze nauki na ten temat to nieprawda i hipokryzja.

Cały świat już wie, że walczycie z LGBTQ nie dlatego, że osoby LGBTQ są jakoś grzeszne czy że Biblia tego uczy – to są bzdury i nieprawda, i Ekscelencja doskonale to wie, i większość Kościołów na świecie to dawno uznała. Ewangelia jest o miłości, a nie prześladowaniu bliźniego.

Prawda jest taka, że są dwa powody:
1. w Polsce musicie mieć wroga, a dotychczasowego „wroga”, czyli Żydów, już nie wypada Wam publicznie atakować, zaś ludzie LGBTQ są słabi i łatwi do atakowania
2. i że zamieracie ze strachu, że geje, żyjąc spokojnie i jawnie w tolerancyjnym społeczeństwie, nie muszą już szukać schronienia w stanie duchownym, czyli, że koniec, kropka z tzw. powołaniami (które w większości nie były żadnym powołaniem duchowym, tylko schronieniem się w organizacji, gdzie łatwiej było znaleźć innych gejów i jednocześnie uzyskać niezły wikt, opierunek i szacunek społeczeństwa).

I teraz dzięki LGBTQ to się kończy. Czyli koniec z napływem do seminariów duchownych, a więc z przyszłością Kościoła w Polsce.

Prawdziwy katolicyzm to taki, który mamy na jezuickiej uczelni Loyola Marymount w Los Angeles, gdzie jestem profesorem (jak i na innych jezuickich uczelniach w USA). Tutaj mamy duży klub LGBTQ, nasz rektor i wicerektorzy odwiedzają ich zebrania, serdecznie rozmawiając z członkami klubu; corocznie jest duża, jawna uroczystość honorująca ludzi LGBTQ, na ogół odbywa się to w najlepszej auli na kampusie, w pełnej widoczności dla środowiska uczelni (mogę przesłać zdjęcia, gdyby ktoś był zainteresowany). Gdyby ktokolwiek z autorytetów uczelnianych odważył się powiedzieć to, co Ekscelencja mówiła publicznie na temat LGBTQ, toby został natychmiast wyrzucony z uczelni, bo to jest moralnie niedopuszczalne! I jest też prawnie zabronione w USA.

U nas, gdy ktoś wstępuje do seminarium, robi to naprawdę z powodów duchowych, a nie jako schronienie od homofobii. Podejście LMU to prawdziwa miłość bliźniego. To jest prawdziwy katolicyzm. Radzę się od nas uczyć.

Życzę zdrowia i proszę unikać wirusa,

Bohdan W. Oppenheim, Ph.D., Professor of Systems Engineering
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 07:26   #3444
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Lublin. Moje miasto takie piękne:
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,...yJfGXs1ktDfX-U

A to z pobiciem 13-latki i jej ciotki, bo wzięto je za lesbijki?
https://natemat.pl/319803,dziennikar...ja-za-lesbijke
Homofobii w Polsce nie ma. Statystyki policyjne zerowe. /s

https://www.youtube.com/watch?v=8Qyd-Vi-wcQ

Edytowane przez Cersa
Czas edycji: 2020-09-21 o 09:21
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 15:57   #3445
Svengo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 2
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość
https://queer.pl/news/204392/polska-...i-europejskiej

Kolejny dołujący news o naszym kraju. Chyba trzeba przestać się łudzić, że kiedyś będzie inaczej.
Wszystko może się jeszcze zmienić, musisz wierzyć
Svengo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 17:29   #3446
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Svengo Pokaż wiadomość
Wszystko może się jeszcze zmienić, musisz wierzyć
"Tolerancja należy do polskiego DNA" - przekonywał Morawiecki.
Fakty są takie, że nie ma teraz już dnia żeby nie mówiono o "ideologii LGBT" i nie powiedziono o nas jakiejś obraźliwej głupoty. Mnóstwo ludzi w to wierzy.

Nie zazdroszczę dzieciakom w szkołach. Sama nie miałam wesoło, ale nie podejrzewałam, że sytuacja może się pogorszyć. I kolejne samobójstwo.

https://radom.wyborcza.pl/radom/7,48...6vXKCi-KDgHQXo
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 16:55   #3447
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Papież Franciszek popiera ochronę prawną związków homoseksualnych. Polski kk ma niezły orzech do zgryzienia.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 17:43   #3448
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez ink1313 Pokaż wiadomość
Papież Franciszek popiera ochronę prawną związków homoseksualnych. Polski kk ma niezły orzech do zgryzienia.

Kto by się tym przejmował. Przecież wiadomo, że Franciszek to lewak /s

Swoją drogą wiedziałam, że po aborcji wezmą się za nas:
https://queer.pl/news/205040/stop-lg...arszy-rownosci
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 07:16   #3449
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Oglądam z coraz większa pasją Station 19, a robię to głównie dla Mayi i Cariny. Szkoda, że jest ich tak mało.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-05, 19:34   #3450
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ja tak robię od lat. Ale wyemigrowałam.
Wygląda na to, że nie tylko ty. Rozmawiałam na facebooku z pewną Polką w Anglii i aż mi się głupio zrobiło. Właśnie urodziła, państwo ją chroni, ma żonę, a ja się męczę od kilku lat.
Poza tym ten temat jest dość pusty.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 23:45:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.