Miranda Kerr i inne tematy część IV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-04, 13:38   #1
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893

Miranda Kerr i inne tematy część IV


Witam w IV części wątku poświęconego Mirandzie Kerr, ale nie tylko bo rozmawiamy tu na rożne tematy - moda, styl życia, kosmetyki i inne


Miranda Kerr urodziła się i wychowała w Australii. Jest światowej sławy top modelką. Przez kilka lat była aniołkiem Victoria's Secret. Odniosła sukces zarówno w tak zwanym High Fashion, pojawiając się na wybiegu i w kampaniach m.in. domów mody: Prada, Jill Sander, Rag&Bone, Escada, jak i marek popularnych, była twarzą m.in.: H&M, Mango, Reebok, Swarovski, Clinique. Wielokrotnie pojawiała się na okładkach Vogue, Harper's Baazar, InStyle i wielu innych magazynów. Współpracowała z najlepszymi fotografami mody, m.in. Mario Testino, Steven Meisel, Terry Richardson, Chris Colls i wielu innych.
Jest jedną z najbogatszych modelek świata.
Miranda jest nie tylko modelką, ale również założyła własną firmę produkującą kosmetyki naturalne Kora Organics. Zaprojektowała własną kolekcję filiżanek dla Royal Albert.
Miranda znana jest z promowania zdrowego stylu życia. Przyznała, że gdyby nie została modelką byłaby dietetykiem.
Jest autorką dwóch poradników, wydanego w Polsce "Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła" oraz "Empower Yourself"

Obecnie mieszka wraz z ukochanym synkiem w Kalifornii.


Link do I części wątku:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=297999

Link do II części wątku :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630391


Link do III części wątku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=706234

__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 15:05   #2
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Witam się w IV części

Widzisz Pink, miłość to takie cudowne uczucie, że człowiek aż inaczej patrzy na świat.

Mi też pomimo upływu czasu nie przeszło( a niektórzy mówili że z czasem to się zmienia?), a wręcz przeciwnie kocham coraz bardziej
Chociaż nastolatką już nie jestem to nadal czuję ten typowy "stan" (a 24 wiosny minęły )
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 15:17   #3
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Witam się w IV części

Widzisz Pink, miłość to takie cudowne uczucie, że człowiek aż inaczej patrzy na świat.

Mi też pomimo upływu czasu nie przeszło( a niektórzy mówili że z czasem to się zmienia?), a wręcz przeciwnie kocham coraz bardziej
Chociaż nastolatką już nie jestem to nadal czuję ten typowy "stan" (a 24 wiosny minęły )
O tak zgadzam się
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 15:31   #4
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
O tak zgadzam się
Wiem że to nie na temat, ale domyślam się że ukochanego spotkałas po wypadku?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 09:39   #5
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć!

Fajnie, że mamy nową część wątku

Cat, dużo zdrowia!

Jakie macie plany na weekend? U nas córa dochodzi do siebie po dwudniowym rotawirusie, co za pech, że ciągle w żłobku łapie infekcje. Więc chyba siedzimy w weekend w domu...
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 10:04   #6
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Ja weekend spedzam na przenoszeniu rzeczy i przeprowadzce więc będzie dość pracowicie
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 13:08   #7
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Hello Ladies!

Dziękuję, Dziewczyny, za życzenia zdrowia
Wirtualnie mogę Was cmoknąć, bo nie zarażę

Cytat:
Napisane przez teorema
Jakie macie plany na weekend? U nas córa dochodzi do siebie po dwudniowym rotawirusie, co za pech, że ciągle w żłobku łapie infekcje. Więc chyba siedzimy w weekend w domu...
Kurcze, słabo z tymi infekcjami...

Jutro pracuję 4,5 h.

Dzisiaj przygotowuję materiały na jutro, trochę sprzątam, w wolnym czasie czytam II tom Ósmego życia
A po południu idę do mamy na program, który oglądamy na DOMO (bo nie mam telewizora).
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-06, 10:48   #8
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Wiem że to nie na temat, ale domyślam się że ukochanego spotkałas po wypadku?
Poznaliśmy się w sumie niedawno, ale ja totalnie przepadłam wiem że dla niektórych brzmi to naiwnie.

A zmieniając temat to ostatnio pojawiły się doniesienia, że Miranda miała przyznać się do walki z depresją po rozstaniu z Orlando:
https://www.youtube.com/watch?v=G_XQIWpPs2s

Poniżej jeszcze fotki:
1. zdjęcia z imprezy zaręczynowej
2. z instagramu louis vuitton
źródło: bellazon/instagram
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 10:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 20:33   #9
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć.
Jak dobrze, że ten tydzień będzie krótszy o 1 dzień roboczy uwielbiam mieć taką perspektywę wolnego!

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Hello Ladies!

Dziękuję, Dziewczyny, za życzenia zdrowia
Wirtualnie mogę Was cmoknąć, bo nie zarażę



Kurcze, słabo z tymi infekcjami...

Jutro pracuję 4,5 h.

Dzisiaj przygotowuję materiały na jutro, trochę sprzątam, w wolnym czasie czytam II tom Ósmego życia
A po południu idę do mamy na program, który oglądamy na DOMO (bo nie mam telewizora).
W sumie sama chętnie bym wywaliła TV, ale wtedy gdzie bym oglądała programy z playera? ;-)
Ja z kolei oglądam namiętnie Masterchefa, programy ogrodnicze i o wnętrzach.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
A zmieniając temat to ostatnio pojawiły się doniesienia, że Miranda miała przyznać się do walki z depresją po rozstaniu z Orlando:
https://www.youtube.com/watch?v=G_XQIWpPs2s
Miejmy nadzieję, że to nie prawdziwa depresja. Bo to często nadużywane słowo, każdy większy smutek to zaraz depresja. Depresja to dramatyczna choroba i mam nadzieję., że Miranda przez nią przechodziła.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 20:48   #10
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Poznaliśmy się w sumie niedawno, ale ja totalnie przepadłam wiem że dla niektórych brzmi to naiwnie.
Czyżby miłość od pierwszego wejrzenia? To życzę Ci, aby taki stan utrzymał się jak najdłużej, powodzenia! Ja po pierwszej randce z moim mężczyzną też czułam się podobnie i czuję się tak do dziś, a niedawno obchodziliśmy 5 rocznicę naszej znajomości.

Mój weekend całkiem spokojny. W sobotę również musiałam zjawić się w pracy, ale jedynie po to, by odbyć szkolenie, na które kompletnie nie mam czasu w ciągu tygodnia. Poza tym byłam na shoppingu, kupiłam w końcu ten szary sweter z Benettona (chyba non stop o tych swetrach piszę, możecie mnie zlinczować! ) i wyhaczyłam też jedną sukienkę. Resztę weekendu spędziłam na leniuchowaniu, spacerowaniu i oglądaniu filmu przy winku
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 22:54   #11
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Ja też cieszę się z perspektywy krótszego tygodnia, ale i tak czeka mnie w nim dużo pracy i obowiązków.
Cieszę się jednak bo ostatnio dużo się zmienia
Za tydzień wybieram się też do Warszawy na ważne zakupy, mam nadzieję na zakończenie ich sukcesem
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-06, 23:28   #12
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Ja też cieszę się z perspektywy krótszego tygodnia, ale i tak czeka mnie w nim dużo pracy i obowiązków.
Cieszę się jednak bo ostatnio dużo się zmienia
Za tydzień wybieram się też do Warszawy na ważne zakupy, mam nadzieję na zakończenie ich sukcesem
Czyżby zakupy sukni ślubnej?
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 08:58   #13
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema
W sumie sama chętnie bym wywaliła TV, ale wtedy gdzie bym oglądała programy z playera? ;-)
Ja z kolei oglądam namiętnie Masterchefa, programy ogrodnicze i o wnętrzach.
Te dwa ostatnie to ja też namiętnie oglądam. Uwielbiam Property ladder (teraz już chyba go nie nadają), wszelkie programy o wnętrzach. Tutaj wyjątkiem są programy z Marią Semczyszyn – tej kobiety po prostu nie trawię – przez jej gwiazdorzenie. A i jej projekty często średnio mi się podobają.

Cytat:
Napisane przez teorema
Miejmy nadzieję, że to nie prawdziwa depresja. Bo to często nadużywane słowo, każdy większy smutek to zaraz depresja. Depresja to dramatyczna choroba i mam nadzieję., że Miranda przez nią przechodziła.
Zgadzam się.
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 09:32   #14
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Też szczerze nie oglądam telewizji, teraz brakuje mi na to czasu, kiedyś wolałam zagraniczne stacje. Według mnie rzadko trafia się coś fajnego i wartościowego. Strasznie dużo jest tzw zapchaj dziury. Gdy mam ochotę coś obejrzeć wolę sama poszukać jakiegoś filmu, mogę wybrać to na co mam ochotę w godzinach jakie mi pasują. Jeżeli jakiś serial mi się kiedyś spodobał też zawsze szukałam w internecie i oglądałam kiedy mi pasowało. Więc telewizor tylko po to aby oglądać na większym ekranie

Co do depresji również się zgadzam. Termin bardzo często nadużywany. Coraz częściej nawet jesienne spadki nastroju ludzie nazywają depresją, a to bardzo poważna choroba i przez takie "nadużywanie" często dużo osób nie zdaje sobie z tego sprawy, a naprawdę chore osoby są lekceważone.

I zauważyłam też, że podobnie jest np z ADHD. Rodzice mają normalne, zdrowe dzieci. Czasem mają trochę więcej energii niż inne i są bardziej żywe, a zaniepokojona mama lub tata przychodzą i stwierdzają, że syn/corka na pewno jest chory. Nie chcę oczywiście nikogo urazić, po prostu spotkałam się z tym parokrotnie.
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 10:00   #15
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Cześć.
Jak dobrze, że ten tydzień będzie krótszy o 1 dzień roboczy uwielbiam mieć taką perspektywę wolnego!
dokładnie bardzo przyjemna perspektywa.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieję, że to nie prawdziwa depresja. Bo to często nadużywane słowo, każdy większy smutek to zaraz depresja. Depresja to dramatyczna choroba i mam nadzieję., że Miranda przez nią przechodziła.
Podobno Miranda dopiero teraz z tego wyszła -nie wiem czy u niej to rzeczywiście była depresja czy nie, ale na pewno dało się zauważyć, że mocno przeżyła rozwód. W każdym razie na pewno część ludzi nadużywa tego słowa, ale często zdarza się też że ludzie zostają sami z tym problemem, bo ich stan jest lekceważony.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Czyżby miłość od pierwszego wejrzenia? To życzę Ci, aby taki stan utrzymał się jak najdłużej, powodzenia! Ja po pierwszej randce z moim mężczyzną też czułam się podobnie i czuję się tak do dziś, a niedawno obchodziliśmy 5 rocznicę naszej znajomości.
Dokładnie tak od pierwszego wejrzenia i powiem szczerze, że dotychczas nie do końca wierzyłam w takie rzeczy jestem raczej osobą mocno stąpająca po ziemi a tu nagle niespodziewanie zupełnie tak we mnie trafiło

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Mój weekend całkiem spokojny. W sobotę również musiałam zjawić się w pracy, ale jedynie po to, by odbyć szkolenie, na które kompletnie nie mam czasu w ciągu tygodnia. Poza tym byłam na shoppingu, kupiłam w końcu ten szary sweter z Benettona (chyba non stop o tych swetrach piszę, możecie mnie zlinczować! ) i wyhaczyłam też jedną sukienkę. Resztę weekendu spędziłam na leniuchowaniu, spacerowaniu i oglądaniu filmu przy winku
super, myślę że będziesz zadowolona. A jaka sukienkę wypatrzyłaś?

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Też szczerze nie oglądam telewizji, teraz brakuje mi na to czasu, kiedyś wolałam zagraniczne stacje. Według mnie rzadko trafia się coś fajnego i wartościowego. Strasznie dużo jest tzw zapchaj dziury. Gdy mam ochotę coś obejrzeć wolę sama poszukać jakiegoś filmu, mogę wybrać to na co mam ochotę w godzinach jakie mi pasują. Jeżeli jakiś serial mi się kiedyś spodobał też zawsze szukałam w internecie i oglądałam kiedy mi pasowało. Więc telewizor tylko po to aby oglądać na większym ekranie
O to zupełnie tak jak ja. Też wolę sama wybrać film/serial który chce oglądać wtedy kiedy mi to pasuje. Telewizja tak powinna właśnie działać, może tak kiedyś będzie.

I jeszcze jedna fotka z zaręczynowego party Mirandy:
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 10:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 10:38   #16
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
W sumie sama chętnie bym wywaliła TV, ale wtedy gdzie bym oglądała programy z playera? ;-)
Ja z kolei oglądam namiętnie Masterchefa, programy ogrodnicze i o wnętrzach.
Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Te dwa ostatnie to ja też namiętnie oglądam. Uwielbiam Property ladder (teraz już chyba go nie nadają), wszelkie programy o wnętrzach. Tutaj wyjątkiem są programy z Marią Semczyszyn – tej kobiety po prostu nie trawię – przez jej gwiazdorzenie. A i jej projekty często średnio mi się podobają.
Ja lubię wszelkie programy kulinarne, m.in. wspomniany wcześniej przez Teo Master Chef, ale także programy Jamiego Olivera (uwielbiam ), Magdy Gessler, Gordona Ramseya - czerpię od nich inspirację i potem sama szaleję w kuchni. Najczęściej oglądam je w telewizji, ale korzystając z TVN Player, bo raczej nigdy nie mam czasu usiąść przed telewizorem równo np. o 20:00, żeby obejrzeć dany odcinek na bieżąco.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
super, myślę że będziesz zadowolona. A jaka sukienkę wypatrzyłaś?
Sukienkę wyhaczyłam w sklepie Terranova. Całkiem zwyczajna, przyda się głównie na sezon letni i wiosenny, ale pomyślałam, że fajnie by też wyglądała jesienią do botków i kryjących rajstop + do tego jakiś ciepły kardigan. Tu link do zdjęcia ze sklepu: http://www.terranovastyle.com/pl_pl/...0023976001s257

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
I jeszcze jedna fotka z zaręczynowego party Mirandy:
Miranda wygląda tu jakby miała bardzo duży biust

Edytowane przez maytha
Czas edycji: 2016-11-07 o 10:39
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 12:24   #17
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Ja lubię wszelkie programy kulinarne, m.in. wspomniany wcześniej przez Teo Master Chef, ale także programy Jamiego Olivera (uwielbiam ),
ja kiedyś też lubiłam takie programy, ale koncepcja konkursu kulinarnego już mi się znudziła - bo to w zasadzie zawsze przebiega tak samo według podobnego scenariusza.
Kiedyś też bardzo lubiłam programy kulinarno-podróżnicze Anthony'ego Bourdain - ciekawe miejsca, nietypowe potrawy, cięty język prowadzącego i poczucie humoru - czasem jeszcze oglądam, ale już nieregularnie.
Zdarza mi się też obejrzeć programy z wegańskimi przepisami np. Marty Dymek - szukam inspiracji na dania bezmięsne, bo choć nie wykluczam całkowicie mięsa z diety to jednak mocno go ograniczyłam.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Miranda wygląda tu jakby miała bardzo duży biust
odpowiednia kiecka i bielizna podejrzewam i robi efekt

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Sukienkę wyhaczyłam w sklepie Terranova. Całkiem zwyczajna, przyda się głównie na sezon letni i wiosenny, ale pomyślałam, że fajnie by też wyglądała jesienią do botków i kryjących rajstop + do tego jakiś ciepły kardigan. Tu link do zdjęcia ze sklepu: http://www.terranovastyle.com/pl_pl/...0023976001s257
Bardzo lubię takie sukienki i takie stylizacje - lekka sukienka z kryjącymi rajstopami, botkami i swetrem - lubię taki styl.

A w tematach ubraniowych to podobają mi się też połączenia grubego swetra z mini skórzaną lub niekoniecznie skórzaną spódnicą:
źródło: instagram
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 10:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 20:09   #18
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć. Zabieram się za przegląd nowości świątecznych w Home&You Mimo że to takie barachło, to lubię przeglądać świąteczne dekoracje, a czasem nawet kupić jakiś drobiazg.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
A w tematach ubraniowych to podobają mi się też połączenia grubego swetra z mini skórzaną lub niekoniecznie skórzaną spódnicą:
źródło: instagram
Mi też podobają się takie zestawy. Przy ujemnych temperaturach tak mniej więcej ubieram się do pracy, tzn. spódnica nie aż tak krótka, no i raczej oficerki płaskie. Czyli już pewnie niedługo wyjmę z szafy moje dwie trapezowe spódnice z Zary, które w zeszłym roku tak tutaj zachwalałam.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 20:52   #19
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Cześć. Zabieram się za przegląd nowości świątecznych w Home&You Mimo że to takie barachło, to lubię przeglądać świąteczne dekoracje, a czasem nawet kupić jakiś drobiazg.
Niektóre rzeczy są tam całkiem fajne.
Wyczytałam też, że można u nich kupić bardzo zachwalane naturalne eko mydła do rąk posiej marki Yope:
https://home-you.com/pl/search?order...rch_query=yope
Dotychczas można je było dostać tylko online. Chętnie je wypróbuję.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Mi też podobają się takie zestawy. Przy ujemnych temperaturach tak mniej więcej ubieram się do pracy, tzn. spódnica nie aż tak krótka, no i raczej oficerki płaskie. Czyli już pewnie niedługo wyjmę z szafy moje dwie trapezowe spódnice z Zary, które w zeszłym roku tak tutaj zachwalałam.
Chyba jedną po twoim poście nawet zakupiłam skórzaną.
Oficerki bardzo by mi się przydały, aktualnie poszukuję.

Chyba znalazłam sposób na podkład Diora, o którym tu niedawno rozmawiałyśmy, jak się wyczuje ile go aplikować to na prawdę jest świetny - cera tak ujednolicona, efekt prawie photoshopa. Tylko w moim przypadku po upływie jakieś 4 - 5 h trochę się zaczynam świecić w strefie t, ale nie jest to nic nad czym nie da się zapanować. Chyba się polubimy.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 09:53   #20
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
ja kiedyś też lubiłam takie programy, ale koncepcja konkursu kulinarnego już mi się znudziła - bo to w zasadzie zawsze przebiega tak samo według podobnego scenariusza.
Kiedyś też bardzo lubiłam programy kulinarno-podróżnicze Anthony'ego Bourdain - ciekawe miejsca, nietypowe potrawy, cięty język prowadzącego i poczucie humoru - czasem jeszcze oglądam, ale już nieregularnie.
Zdarza mi się też obejrzeć programy z wegańskimi przepisami np. Marty Dymek - szukam inspiracji na dania bezmięsne, bo choć nie wykluczam całkowicie mięsa z diety to jednak mocno go ograniczyłam.
Mi też. Podczas oglądania tego typu programów pomijam wątek konkursowy, bardziej zwracam uwagę na pomysłowość uczestników, a także na cięte teksty ze strony niektórych jurorów

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Bardzo lubię takie sukienki i takie stylizacje - lekka sukienka z kryjącymi rajstopami, botkami i swetrem - lubię taki styl.
Ja jeszcze lubię do takich sukienek ubierać skórzaną ramoneskę - takie zestawienie często wybieram właśnie wiosną lub latem gdy w ciągu dnia jest ciepło, a wieczorem już trochę chłodniej, a akurat umawiam się z kimś wieczorem na mieście.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
A w tematach ubraniowych to podobają mi się też połączenia grubego swetra z mini skórzaną lub niekoniecznie skórzaną spódnicą:
źródło: instagram
Z chęcią przygarnęłabym taki oversizowy ciepły sweter

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Cześć. Zabieram się za przegląd nowości świątecznych w Home&You Mimo że to takie barachło, to lubię przeglądać świąteczne dekoracje, a czasem nawet kupić jakiś drobiazg.
Oj, ja też to uwielbiam! Wprawdzie nie jestem zwolenniczką upychania na co drugiej półce reniferów, elfów, figurek Świętego Mikołaja i innych gadżetów świątecznych, ale kilka pojedynczych ozdób jestem w stanie zaakceptować. Ostatnio przeglądałam właśnie asortyment w Home&You i jeszcze w kilku innych sklepach, na razie nic nie kupiłam, ale coś tam jeszcze na pewno wpadnie w moje ręce, choćby miała to być ściereczka kuchenna z fajnym świątecznym wzorem
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 17:19   #21
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Chyba jedną po twoim poście nawet zakupiłam skórzaną.
Oficerki bardzo by mi się przydały, aktualnie poszukuję.
Tak

Ja na szczęście mam oficerki sprzed 2 czy 3 sezonów, a ponieważ to Venezia, to trzymają się świetnie. Bardzo dobra marka.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Chyba znalazłam sposób na podkład Diora, o którym tu niedawno rozmawiałyśmy, jak się wyczuje ile go aplikować to na prawdę jest świetny - cera tak ujednolicona, efekt prawie photoshopa. Tylko w moim przypadku po upływie jakieś 4 - 5 h trochę się zaczynam świecić w strefie t, ale nie jest to nic nad czym nie da się zapanować. Chyba się polubimy.
Ja mam znalazłam sposób: mieszkam z odrobiną tej bazy Miss Sporty, którą tu zachwalałam. Efekt w 100% mnie zadowala.


Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Z chęcią przygarnęłabym taki oversizowy ciepły sweter
A jaki sweter z Mango zamówiłaś?


Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Oj, ja też to uwielbiam! Wprawdzie nie jestem zwolenniczką upychania na co drugiej półce reniferów, elfów, figurek Świętego Mikołaja i innych gadżetów świątecznych, ale kilka pojedynczych ozdób jestem w stanie zaakceptować. Ostatnio przeglądałam właśnie asortyment w Home&You i jeszcze w kilku innych sklepach, na razie nic nie kupiłam, ale coś tam jeszcze na pewno wpadnie w moje ręce, choćby miała to być ściereczka kuchenna z fajnym świątecznym wzorem
O, ja też nie lubię przesady, w sumie nie kupuję i nie mam żadnych "durnostojek"
A ściereczkę z reniferem kupiłam 2 lata temu.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 17:55   #22
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Też widzę już w sklepach mnóstwo świątecznych ozdób, niektóre są naprawdę ładne i w dobrym guście, ale dla mnie to jeszcze trochę za wcześnie.
Niestety udziela mi się listopadowa aura, dzisiaj byłam na swojej pierwszej rozprawie i ta pogoda też nie wpływa na mnie za dobrze.
Jutro jeszcze ciężki dzień, a później odpoczynek i nowe cele.

Czekam na grudzień, biały ładny śnieg(wiem, że nie będzie) i prawdziwą magię świąt
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 18:24   #23
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A jaki sweter z Mango zamówiłaś?
Też w stylu oversize, ale nie taki typowo zimowy, bardziej na ciepłą jesień (ja wzięłam w kolorze kremowym): http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...ndas.cardigans
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 19:54   #24
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Ja jeszcze lubię do takich sukienek ubierać skórzaną ramoneskę - takie zestawienie często wybieram właśnie wiosną lub latem gdy w ciągu dnia jest ciepło, a wieczorem już trochę chłodniej, a akurat umawiam się z kimś wieczorem na mieście.
też tak robię.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Z chęcią przygarnęłabym taki oversizowy ciepły sweter
ja właśnie też i szukam w kolorze białym albo kremowym, ten ze zdjęcia w połączeniu z mini spódniczka świetnie wygląda.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Tak
Ja na szczęście mam oficerki sprzed 2 czy 3 sezonów, a ponieważ to Venezia, to trzymają się świetnie. Bardzo dobra marka.
Niestety moje oficerki z Wojasa po dwóch sezonach do niczego się nie nadają - przyczyniła się do tego najbardziej sól, która sypane są chodniki zimą.
Mam z Venezii szpilki - faktycznie dobra jakość. Pewnie tam zajrzę tylko u mnie Venezia jest mała i dosyć słabo zaopatrzona, a mam opory przed klikaniem butów online.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Niestety udziela mi się listopadowa aura, dzisiaj byłam na swojej pierwszej rozprawie i ta pogoda też nie wpływa na mnie za dobrze.
Jutro jeszcze ciężki dzień, a później odpoczynek i nowe cele.

Czekam na grudzień, biały ładny śnieg(wiem, że nie będzie) i prawdziwą magię świąt
Malinowa to powodzenia ze wszystkimi wyzwaniami
Ja bardzo liczę, że zimy jednak nie będzie, chociaż dzisiaj u mnie sypnęło - rano było biało, na szczęście śnieg się nie utrzymał, narobiło tylko chlapy ale śnieg w listopadzie nie jest dobrym prognostykiem i obawiam się, że w tym roku może być sroga zima czyli dla nie totalnego zmarzlucha kiepsko.

Poniżej filmik z australijskiej edycji Next Top Model z udziałem Mirandy jako gościa specjalnego :

__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 08:10   #25
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć. Wczoraj sypnęło u mnie śniegiem, który nawet utrzymał się jakiś czas.
Jak dla mnie bomba, szczerze mówiąc wolę zimę niż jesień taką, jak mamy ostatnio. No i dziecko się ucieszyło.


Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Też w stylu oversize, ale nie taki typowo zimowy, bardziej na ciepłą jesień (ja wzięłam w kolorze kremowym): http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...ndas.cardigans
Fajny, ale rzeczywiście na ciepłą jesień. Teraz to ja najczęściej chodzę w golfach albo półgolfach, bo mi ziiiimno.
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Czekam na grudzień, biały ładny śnieg(wiem, że nie będzie) i prawdziwą magię świąt
Może jeszcze będzie ja również mam nadzieję, że w tym roku zima będzie normalna. Nie tęsknię za -20 st.C jak w styczniu 8-9-10 lat temu, ale -5 i śnieg zapraszam
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Niestety moje oficerki z Wojasa po dwóch sezonach do niczego się nie nadają - przyczyniła się do tego najbardziej sól, która sypane są chodniki zimą.
Mam z Venezii szpilki - faktycznie dobra jakość. Pewnie tam zajrzę tylko u mnie Venezia jest mała i dosyć słabo zaopatrzona, a mam opory przed klikaniem butów online.
Nie miałam jeszcze nigdy butów z Wojasa.
Z Venezii 2 pary kozaków, botki i jakieś letnie sandały. Wszystko było OK. Niestety nie trzymają rozmiarów, wię kupowanie w necie rzeczywiście może być problematyczne. No i każdy model na innym kopycie, trzeba mierzyć.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość

Poniżej filmik z australijskiej edycji Next Top Model z udziałem Mirandy jako gościa specjalnego :
Miranda pięknie wyglądała. Ale jedna z tych blondynek też ma niezła urodę.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 19:41   #26
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema
Cześć. Wczoraj sypnęło u mnie śniegiem, który nawet utrzymał się jakiś czas.
Jak dla mnie bomba, szczerze mówiąc wolę zimę niż jesień taką, jak mamy ostatnio. No i dziecko się ucieszyło.
U mnie też!!! To były takie drobne, pierwsze, nieśmiałe płatki Co prawda Młodej nie było, ale matka (czyli ja) cieszyła się w zastępstwie dziecia.
Echhh, miałam cudowne dwie doby. W czwartek po południu rodzina wyjechała do teściów i byłam SAMA – z książką, śniegiem za oknem, grzanym winem i ogniem w kominku. Co prawda najpierw lekko zadymiłam pokój (bo mam do tego dwie lewe ręce) ale
Dziś rodzina już wróciła – cóż, wszystko co dobre kiedyś się kończy

Prawie już skończyłam Syna. Powieść bardzo dobra, chociaż liczyłam chyba na troszkę więcej po tych wszystkich zachwytach. Na południe od Brazos czytałam już daaawno, jako nastolatka, a teraz po Synu znowu wzięło mnie na literaturę o Indianach.

Później Was nadrobię.
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 10:16   #27
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
U mnie też!!! To były takie drobne, pierwsze, nieśmiałe płatki Co prawda Młodej nie było, ale matka (czyli ja) cieszyła się w zastępstwie dziecia.
Echhh, miałam cudowne dwie doby. W czwartek po południu rodzina wyjechała do teściów i byłam SAMA – z książką, śniegiem za oknem, grzanym winem i ogniem w kominku. Co prawda najpierw lekko zadymiłam pokój (bo mam do tego dwie lewe ręce) ale
Dziś rodzina już wróciła – cóż, wszystko co dobre kiedyś się kończy
To jest super sprawa. Każdy od czasu do czasu powinien mieć taki układ, że zostaje sam, innym razem, że zabiera dziecko, by ta druga osoba mogła odpocząć. Człowiek musi mieć chwilę dla siebie.

Wpadłam w szał pieczenia ciast. Dziś na tapecie duńskie ciasto Kladkkaka, czyli kolejna wersja brownie. Uwielbiam.

Miranda i Evan.
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz...Baby-Gala.html
Ładnie wyglądają.
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2016-11-13 o 19:38
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 11:28   #28
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny, witam się po bardzo przyjemnym weekendzie

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Echhh, miałam cudowne dwie doby. W czwartek po południu rodzina wyjechała do teściów i byłam SAMA – z książką, śniegiem za oknem, grzanym winem i ogniem w kominku. Co prawda najpierw lekko zadymiłam pokój (bo mam do tego dwie lewe ręce) ale
miły weekend Cat - tak jak napisała Teo każdy od czasu do czasu potrzebuje czasu tylko dla siebie

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Wpadłam w szał pieczenia ciast. Dziś na tapecie duńskie ciasto Kladkkaka, czyli kolejna wersja brownie. Uwielbiam.
A to ja przepis poproszę jeszcze takiego ciasta nie robiłam

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Miranda i Evan.
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz...Baby-Gala.html
Ładnie wyglądają.
Teo dobrze, że trzymasz rękę na pulsie
dodatkowo poniżej wklejam fotki jakby się komuś nie chciało klikać w linka
plus filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=WxCFF1PSsHA

the Fifth Annual Baby2Baby 12.11.2016:
źródło: dailymail
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 10:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 12:29   #29
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema
Miranda i Evan.
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz...Baby-Gala.html
Ładnie wyglądają.
Jakiś czas temu Miranda miała niemal identyczną stylizację, też beżową suknię, gładko zaczesane włosy i czerwone usta. Tylko kolor pomadki mi tu pasuje; nie lubię jej w beżu, ale już o tym pisałam, to nie będę się powtarzać

Cytat:
Napisane przez teorema
Wpadłam w szał pieczenia ciast. Dziś na tapecie duńskie ciasto Kladkkaka, czyli kolejna wersja brownie. Uwielbiam.
To smacznego! (Chociaż już pewnie po cieście ;-))
Jesień i zima to takie pory roku, kiedy aż chce się coś upiec, zwłaszcza coś korzennego albo czekoladowego. Aromat w domu jest bezcenny

Cytat:
Napisane przez PinkVanille
Cześć dziewczyny, witam się po bardzo przyjemnym weekendzie
Nie ma jak udany weekend

Edytowane przez Cat Lover
Czas edycji: 2016-11-14 o 15:01
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 21:04   #30
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny, witam się po bardzo miłym weekendzie spędzonym w Londynie. Narzeczony zrobił mi niespodziankę
Jutro wybieram się do Warszawy i mam nadzieję, że znajdę czas na odwiedzenie jednej z ulubionych restauracji.

Widziałam ostatnio to ciasto na blogu Kasi T muszę tez spróbować upiec w wolnym czasie
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-17 16:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.